Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 10:26   #661
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ładne włoski miałaś te naturalne za młodu
a co do typów kolorystycznych może to ci coś pomoże http://urugwajska-kontrolerka-parkometrow.blogspot.com/2012/01/analiza-kolorystyczna-cz-i.html
Super link! Dzięki choć ja jak zwykle mam problem z określeniem cery i oczu choć wydaje mi się, że moja skóra jest raczej ciepła, taka żółtawa... A oczy Ciemnoniebieskie z khaki obwódką wokół źrenicy Ale stawiam, że jestem albo clear spring albo soft summer albo... cool summer dobra, czyli dalej nie wiem muszę się zdjęć poradzić i kogoś jeszcze
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to oznajmniam Wam dziewczyny, że od dziś zaczynam pić drożdże naczytałam się trochę o nich więc spróbuję. Dziś wypiłam pierwszy kubek i nawet mi posmakowały do tego, że się na pijactwo zdecydowałam przyczynił się też fakt, że jestem na diecie, a drożdże zawierają chrom, więc mam nadzieję, że ochota na słodkie zmaleje do minimum
bleee ja próbowałam, ale po pierwszym kubku kolejnego dnia nawet nie mogłam spojrzeć na drożdże -mimo szczerych chęci
Zrób koniecznie zdjęcie kontrolne teraz i po miesiącu kuracji -zobaczymy jak efekty
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:39   #662
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
a co do wlosow.. to mam patrzec na to jakie one sa same z siebie (czyli popielate) czy jak wygladaja dzieki sloncu (czyli zlote refleksy)?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:55   #663
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Super link! Dzięki choć ja jak zwykle mam problem z określeniem cery i oczu choć wydaje mi się, że moja skóra jest raczej ciepła, taka żółtawa... A oczy Ciemnoniebieskie z khaki obwódką wokół źrenicy Ale stawiam, że jestem albo clear spring albo soft summer albo... cool summer dobra, czyli dalej nie wiem muszę się zdjęć poradzić i kogoś jeszcze

bleee ja próbowałam, ale po pierwszym kubku kolejnego dnia nawet nie mogłam spojrzeć na drożdże -mimo szczerych chęci
Zrób koniecznie zdjęcie kontrolne teraz i po miesiącu kuracji -zobaczymy jak efekty
ok wszystkie dziewczyny pisały, że są takie bleee i w ogóle. a ja z sama woda dzis wypilam 1/4 kostki. mi smakowały w sumie dla mnie wszystko jest smaczne jak jestem na diecie
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:06   #664
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ok wszystkie dziewczyny pisały, że są takie bleee i w ogóle. a ja z sama woda dzis wypilam 1/4 kostki. mi smakowały w sumie dla mnie wszystko jest smaczne jak jestem na diecie
No widzisz ale ja zdoświadczenia wiem, że to zależy od człowieka. Tak samo jak niektórzy mówią, że męczą się z piciem pokrzywy, a ja ją uwielbiam i piję dla przyjemności albo że nie znoszą zapachu czarnej rzepy a ja kocham ten zapach
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:11   #665
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja kupię drożdże w tabletkach

Chyba by mnie wydziedziczyli jakby zobaczyli w domu, że drożdże piję U mnie w domu jak widza jakieś maski, odżywki albo coś innego to działa to na wszystkich jak płachta na byka Musze się z tym kryć
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:28   #666
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Super link! Dzięki choć ja jak zwykle mam problem z określeniem cery i oczu choć wydaje mi się, że moja skóra jest raczej ciepła, taka żółtawa... A oczy Ciemnoniebieskie z khaki obwódką wokół źrenicy Ale stawiam, że jestem albo clear spring albo soft summer albo... cool summer dobra, czyli dalej nie wiem muszę się zdjęć poradzić i kogoś jeszcze
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a co do wlosow.. to mam patrzec na to jakie one sa same z siebie (czyli popielate) czy jak wygladaja dzieki sloncu (czyli zlote refleksy)?
Ja dosyc duzo czytam na ten temat i powiem tak: najlatwiej okreslic typ po kolorach, jakie Wam pasuja. Na pewno macie takie w ktorych wygladacie super i takie, ze wygladacie niekorzystnie. Ja np. dobrze wygladam w odcieniach pomieszanych z szarym, natomiast w pomaranczowym, bezowym czy zoltym wygladam jak nieboszyk I wlasnie tak sie to okresla, tylko ze musialybyscie poszperac, bo juz sam kolor bialy ma wiele odcieni: jest sniezna biel, jest ecru, jest kremowa biel...
Ale wiecie co. I tak recepta na sukces jest jedna: przymierzac ciuchy Po pewnym czasie dochodzi sie do wprawy i staje sie jasne, jakich kolorow nalezy unikac i jakim sie jest typem. Bo tak to sie nie da, tym bardziej, ze nawet wlosy i oczy z cieplym refleksem moga nalezec do zimnego typu
Ja mam troche zlota we wlosach i myslalam, ze jestem jesienia . Dopiero po wielu bledach doszlam do tego, ze jestem soft summer i wybieram sobie kolorki z tej palety. Zawsze pasuja!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja kupię drożdże w tabletkach

Chyba by mnie wydziedziczyli jakby zobaczyli w domu, że drożdże piję U mnie w domu jak widza jakieś maski, odżywki albo coś innego to działa to na wszystkich jak płachta na byka Musze się z tym kryć
A czemu tak reaguja?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:34   #667
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A czemu tak reaguja?
Kto to wie? Jak zaczęłam olejować włosy to ciągle tylko było, że włosy mi wypadną etc. Ogólnie moich pomysłów, mieszanek i mikstur nie tolerują, nie wiem czemu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 13:41   #668
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia - zgadzam sie z toba calkowicie co do koloryzacji ciuchami sama czesto chodze po lumpeksach i przymierzam rozne kolory, nawet biore takie ,ktorych nigdy bym nie wybrala - zielen, zolc, pomaranczowy. tak oto odkrylam, ze cieply zolty mi pasuje, cera robi sie zdrowsza i lsniaca odkad mam niemale odrosty, w czerni wygladam STRASZNIE, jak zombie
ale dalej nie umiem okreslic, jakim typem jestem, bo nie wiem, jaki odcien maja moje wlosy. sklaniam sie do jasnej Wiosny (bardzo ciepla cera + zlote piegi) i jasnego Lata (szaroniebieskie oczy)

jak skoncze drozdze w tabletkach, zaczne PIC NORMALNE jestescie dumne?! odwaze sie! zatyka sie nos i jedziemy!!!:brzy dal:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:54   #669
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja dosyc duzo czytam na ten temat i powiem tak: najlatwiej okreslic typ po kolorach, jakie Wam pasuja. Na pewno macie takie w ktorych wygladacie super i takie, ze wygladacie niekorzystnie. Ja np. dobrze wygladam w odcieniach pomieszanych z szarym, natomiast w pomaranczowym, bezowym czy zoltym wygladam jak nieboszyk I wlasnie tak sie to okresla, tylko ze musialybyscie poszperac, bo juz sam kolor bialy ma wiele odcieni: jest sniezna biel, jest ecru, jest kremowa biel...
Ale wiecie co. I tak recepta na sukces jest jedna: przymierzac ciuchy Po pewnym czasie dochodzi sie do wprawy i staje sie jasne, jakich kolorow nalezy unikac i jakim sie jest typem. Bo tak to sie nie da, tym bardziej, ze nawet wlosy i oczy z cieplym refleksem moga nalezec do zimnego typu
Ja mam troche zlota we wlosach i myslalam, ze jestem jesienia . Dopiero po wielu bledach doszlam do tego, ze jestem soft summer i wybieram sobie kolorki z tej palety. Zawsze pasuja!
Chyba tak zrobię wiem na pewno, że okropnie wyglądam w czerni i zgniłej zieleni oraz rażącym zielonym a jak znajdę chwilę to nazbieram kolorowych łaszków i pódję się przymierzać do lustra

a jak to jest z oprawą oczu? Ciemna to taka która jest widoczna? (brwi i rzęsy) a jasna to te blondowe takie niewidoczne? Bo też nie wiem czy mam jasną czy ciemną oprawę oczu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:58   #670
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No ciemne to brązowe albo czarne brwi i rzęsy, a jasne to rude i blond (to bywają blond?)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:00   #671
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No ciemne to brązowe albo czarne brwi i rzęsy, a jasne to rude i blond (to bywają blond?)
oj bywają sama widziałam a co do tych typów, to mało kto tak naprawdę jest czystym typem kolorystycznym, ja zazwyczaj wybieram kolory, które lubię i tyle i wiem, że będę dobrze w nich wyglądać
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 15:24   #672
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No ciemne to brązowe albo czarne brwi i rzęsy, a jasne to rude i blond (to bywają blond?)
ja mam blond niestety
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:03   #673
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Fajna ta stronka ale kurde juz calkiem zglupialam Jak patrze na kolory pasujace do mnie to wychodzi Light summer ale patrzac na dolaczone przyklady dziewczyn to mam wszystko w zupelnie innej tonacji Btw kupilam dzisiaj olejek Alterry z pomarancza i brzoza i jest drozszy o 4zl od pozostalych Mam nadzieje, ze wynagrodzi mi to w dzialaniu
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:22   #674
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No ciemne to brązowe albo czarne brwi i rzęsy, a jasne to rude i blond (to bywają blond?)
no to mam chyba ciemną
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja mam blond niestety
oj tam niestety! Jak ja patrzę na modelki z jasną oprawą, taką niemal niewidoczną z wszystkiego można zrobić atut
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Fajna ta stronka ale kurde juz calkiem zglupialam Jak patrze na kolory pasujace do mnie to wychodzi Light summer ale patrzac na dolaczone przyklady dziewczyn to mam wszystko w zupelnie innej tonacji Btw kupilam dzisiaj olejek Alterry z pomarancza i brzoza i jest drozszy o 4zl od pozostalych Mam nadzieje, ze wynagrodzi mi to w dzialaniu
o a ja zapomniałam o olejku dziś mam za to mleczko do ciała z Alterry, ale sama nie wiem co o nim myśleć -pachnę jak cukier waniliowy

Od wczoraj uprawiać zamierzam metodę kubeczkową w myciu włosów mam nadzieję, że włosy będą jeszcze mnie przesuszone, bo kiedyś czytałam, że szampon nakładany bezpośrednio na włosy to zły pomysł
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:06   #675
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mi wg tych tabelek z bloga wychodzi, że jestem soft summer - o ile dobrze określam swój kolor włosów jako popielaty cere mam neutralną, a oczy taki misz-masz nieco więc piwne by pasowały

a tak a propos tego analizowania na podstawie pasujących nam kolorów - to wydaje się sensowne, tylko nie wiem, czy można samemu sobie dobrać kolory, w sensie że ciężko być obiektywnym w tym względzie, bo może nam się po prostu jakiś kolor spodobać i wydaje nam się, że wyglądamy w nim ok, kiedy to jednak nie prawda
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:31   #676
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
a tak a propos tego analizowania na podstawie pasujących nam kolorów - to wydaje się sensowne, tylko nie wiem, czy można samemu sobie dobrać kolory, w sensie że ciężko być obiektywnym w tym względzie, bo może nam się po prostu jakiś kolor spodobać i wydaje nam się, że wyglądamy w nim ok, kiedy to jednak nie prawda
no właśnie! kiedyś wmawiałam sobie,że dobrze wyglądam w czerni (plus farbowane na czarno włosy + mocny makijaż w stylu pani Zimy), ignorowałam złote piegi itp. dlaczewgo>? bo chciałam mieć taki właśnie styl, mocny i wyrazisty.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:33   #677
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
mi wg tych tabelek z bloga wychodzi, że jestem soft summer - o ile dobrze określam swój kolor włosów jako popielaty cere mam neutralną, a oczy taki misz-masz nieco więc piwne by pasowały

a tak a propos tego analizowania na podstawie pasujących nam kolorów - to wydaje się sensowne, tylko nie wiem, czy można samemu sobie dobrać kolory, w sensie że ciężko być obiektywnym w tym względzie, bo może nam się po prostu jakiś kolor spodobać i wydaje nam się, że wyglądamy w nim ok, kiedy to jednak nie prawda


ja od kiedy poszłam na analizę kolorystyczną jestem inną osobą. będę zawsze polecała taką usługę, każdej kobiecie noszę kolory, na które nigdy bym nie spojrzała, bo włożyłabym czarny, szary, biały zamiast beżu, czerwieni, brązu... które idealnie pasują do mnie - karminowej jesieni. a myślałam że jestem zimą południową
pisałam o tym kiedyś, miałam też analizę sylwetki i makijażu, dostałam z tego spotkania skrypt i bez niego już nie kupuję ubrań polecam wam dziewczyny takie coś serdecznie, działa mobilizująco i od razu lepiej się człowiek ze sobą czuje
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:25   #678
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a jak to jest z oprawą oczu? Ciemna to taka która jest widoczna? (brwi i rzęsy) a jasna to te blondowe takie niewidoczne? Bo też nie wiem czy mam jasną czy ciemną oprawę oczu
O ile dobrze sobie przypominam, to masz oprawe oczu raczej jasna Co nie oznacza, ze niewidoczna, po prostu jasna. Ciemna to musisz sobie wyobrazic cos w stylu Penelope Cruise czyli sa konkretne czarne krechy. Jasna to ma np. Scarlett Johansson, a cos mi sie wydaje, ze jestes podobnym typem.
Aaa, mam dzis kryzys.
U mnie swieci dzis slonce i widac wrecz ogromna roznice pomiedzy odrostem a reszta. Matko, kontrast coraz wiekszy, stara farba sie splukuje na coraz bardziej rudy a odrost jest popielaty. Wyglada to jak dwa rozne rodzaje wlosow A moj odrost dobija juz do 4 cm, a wiec jest bardzo widoczny! Dziewczyny - ja nie wiem, jak ja tak bede chodzic, chyba caly czas w spietych wlosach Kondycja wlosow jest o wiele lepsza, ale roznica wyglada po prostu fatalnie Na nic sie zdalo farbowanie na kolor zblizony do naturalnego i tak sie splukalo i roznica jest kolosalna
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:28   #679
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

macie moje włosy i kok z i bez wypełniacza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02091.jpg (158,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02099.jpg (111,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02096.jpg (107,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02097.jpg (102,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02098.jpg (106,8 KB, 46 załadowań)
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 10:48   #680
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
macie moje włosy i kok z i bez wypełniacza
Kurcze, fajnie to wyglada, bardzo mi sie taka fryzurka podoba. No i odroscik tez juz pokazny! Jak dlugie masz wlosy? Bo nie wiem, czy na takich do ramion da sie cos takiego uzyskac, a szukam wlasnie jakichs ciekawych upiec, bo z rozpuszczonymi w tym stanie biegac nie bede (wlasnie zrobilam kucyka).
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:26   #681
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spokojnie da radę do ramion, ja mam najdłuższe do ramion, z tyłu mam sporo krótsze ale da się upiąć
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:57   #682
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
O ile dobrze sobie przypominam, to masz oprawe oczu raczej jasna Co nie oznacza, ze niewidoczna, po prostu jasna. Ciemna to musisz sobie wyobrazic cos w stylu Penelope Cruise czyli sa konkretne czarne krechy. Jasna to ma np. Scarlett Johansson, a cos mi sie wydaje, ze jestes podobnym typem.
Aaa, mam dzis kryzys.
U mnie swieci dzis slonce i widac wrecz ogromna roznice pomiedzy odrostem a reszta. Matko, kontrast coraz wiekszy, stara farba sie splukuje na coraz bardziej rudy a odrost jest popielaty. Wyglada to jak dwa rozne rodzaje wlosow A moj odrost dobija juz do 4 cm, a wiec jest bardzo widoczny! Dziewczyny - ja nie wiem, jak ja tak bede chodzic, chyba caly czas w spietych wlosach Kondycja wlosow jest o wiele lepsza, ale roznica wyglada po prostu fatalnie Na nic sie zdalo farbowanie na kolor zblizony do naturalnego i tak sie splukalo i roznica jest kolosalna
Tak patrzę na tę Penelopę i może faktycznie choć gdybyś mi nie zwróciła na nią uwagi, to bym nawet nie pomyślała... ale na zdjęciach jak mam trochę ciemniejsze włosy i cera i oczy i usta kolorystycznie chyba mi odpowiadają... A jakim Scartett jest typem?

Wiem o czym mówisz, bo moje 2 cm w naturalnym świetle się rzucają w oczy! Ale się nie poddaje... I Ty też tego nie rób ja chodzę faktycznie najczęściej w związanych... ale mi to nie przeszkadza. Ja mam tak fatalnie układające się włosy, że jedyna alternatywa na chwilę obecną dla prostownicy to kitka Grunt, że kondycja Twoich włosów się polepszyła
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
macie moje włosy i kok z i bez wypełniacza
O fajnie to wygląda ja uwielbiam koczki -kupię sobie ten wypełniacz jak mi tylko włosy trochę urosną, bo teraz są za krótkie!
A odrost śliczny Gratuluję pięknych włosków

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kurcze, fajnie to wyglada, bardzo mi sie taka fryzurka podoba. No i odroscik tez juz pokazny! Jak dlugie masz wlosy? Bo nie wiem, czy na takich do ramion da sie cos takiego uzyskac, a szukam wlasnie jakichs ciekawych upiec, bo z rozpuszczonymi w tym stanie biegac nie bede (wlasnie zrobilam kucyka).
Wiesz co ja robię? Kucyk wyżej niż na poziomie oczu, lekko zwilżam, nakładam olej i zawijam w koczka -a zobacz jakie mam króciutkie... I jaki to jest dla włosa fajny koczek dobieranych też spróbuj ja się tego lata nauczyłam i uwielbiałam w nich chodzić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:08   #683
piratepalmer
Przyczajenie
 
Avatar piratepalmer
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja również wstawiam swoje odrosty, tak jak wcześniej napisałam Mają 4 miesiące i się przeplatają z farbowanymi. Niestety znów ostatnio musiałam ściąć włosy, bo się rozdwajały. Po ścięciu nadal mam trochę rozdwojonych, jestem już ogłupiała :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-17 11.52.31.jpg (95,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-17 11.53.30.jpg (129,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-17 12.17.19.jpg (79,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-17 12.18.58.jpg (135,2 KB, 32 załadowań)
piratepalmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:17   #684
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Konwalia11, Kat123 - dzięki nie farbuję już 4 miesiące prawie. włosy rosną mi szybko, ale wyobraźcie sobie, że mojemu TŻtowi (który lubi nosić je dość krótko i którego włosy chwalą fryzjerzy, że są piękne, ciemne, gęste i zdrowe) przez 2 tygodnie włosy urosły 2cm!!! a wcale go to nie cieszy, bo musi częściej chodzić do fryzjera... mówiłam mu, że tu na wizażu kobiety by sprzedały duszę diabłu za taki porost
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:39   #685
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wogóle faceci mają cudowne włosy jak mają długie Moja siostra miała chłopaka, który miał długie włosy i były cudowne Długie, naturalnie proste jak od prostownicy, gładkie, błyszczące I takie męskie że nie ogarniam
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:52   #686
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez piratepalmer Pokaż wiadomość
Ja również wstawiam swoje odrosty, tak jak wcześniej napisałam Mają 4 miesiące i się przeplatają z farbowanymi. Niestety znów ostatnio musiałam ściąć włosy, bo się rozdwajały. Po ścięciu nadal mam trochę rozdwojonych, jestem już ogłupiała :p
Bardzo fajne odrosty

A mnie się nie podobają faceci z długimi włosami i nigdy tego chyba nie polubię choćby nie wiem jak piękne mieli uważam to za niemęskie

Chciałam Wam oznajmić, że na razie zaznałam spokoju jeżeli chodzi o włosy Wkurzają mnie kudełki to staram się skupić na czymś innym -teraz wzięłam się za bloga (zapraszam, choć jest w powijakach ) i tylko myślę o kosmetykach i o włosach nie myślę choć już nie mogę się doczekać kolejnego miesiąca by znowu zrobić zdjęcie i porównać z lutym
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:56   #687
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wogóle faceci mają cudowne włosy jak mają długie Moja siostra miała chłopaka, który miał długie włosy i były cudowne Długie, naturalnie proste jak od prostownicy, gładkie, błyszczące I takie męskie że nie ogarniam
musiałaś to napisać?!?!?!!? Boże, jak ja kocham długowłosych facetów!!! moj fetysz

kat, a czemu jesli można wiedzieć nie lubisz? pewnie kojarzą ci się z metalami albo tymi, ktorzy nie dbaja i maja przetluszczone strąki kiedys tak wlasnie myslalam o dlugowlosych facetach (jak jeszcze mloda bylam bardzo).

boże, mam ciągoty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 13:17   #688
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kat, a czemu jesli można wiedzieć nie lubisz? pewnie kojarzą ci się z metalami albo tymi, ktorzy nie dbaja i maja przetluszczone strąki kiedys tak wlasnie myslalam o dlugowlosych facetach (jak jeszcze mloda bylam bardzo).
Mnie się to wydaje niemęskie. Już widzę faceta siedzącego w łazience i czeszącego włosy, układającego je i robiącego przedziałek... Nieee... Ja wolę jak facet ma krótką szczecinę i nie musi wozić ze sobą szczotki Po prostu takie upodobania
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 13:39   #689
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewczynki. Zniknęlam na kilka dni, bo miałam masakrę w domu. Jak już wspominałam moje bejbi ma wiatrówkę i wył dniami i nocami, tak go swędzialo, a jak podrapal to bolało i tylko na ręce i na ręce...nie spalam, bo on nie spal, nie moglam nawet siusiu wyjsc, a co dopiero podejsc do kompa i coś skrobnąć. Ale już jest ok, choroba mija.... Może wyjdę do ludzi w przyszłym tyg..... No musialam się wytlumaczyć z niebecnosci na wizażu.


Spóźnione dzięki za spóźnione życzenia

Chciałam spróbować pić drożdże(widzę że nie tylko mnie naszło), ale są tak ochydne, ze nawet zagryzanie pomarańczą nie pomogło. wypiłam pół kubka i wylałam bo bym normalnie się

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

myślicie, że tabsy dzialają tak samo dobrze? bo nie zdzierżę.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 14:03   #690
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
macie moje włosy i kok z i bez wypełniacza
jej, mam taki sam (albo prawie taki sam) kolor naturalny i schodzę z takiego samego koloru bardzo ładny kok
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.