Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 20:45   #3661
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
Rany, jakie ty masz piękne włosy Długie, błyszczące, widać że zdrowe, no i naturalne. Śliczne Zmotywowałaś mnie. Jeszcze "tylko" 3 lata

A tak na marginesie... czy niefarbowane włosy nie powinny szybciej rosnąć? W sensie nie nakłada się na nie miesiąc w miesiąc farby, więc skóra głowy powinna być zdrowsza, i cebulki włosów, i wszystko
Dziękuję Niekoniecznie zajmie Ci to 3 lata. Moje włosy rosną generalnie dość wolno, takie uwarunkowanie genetyczne. Są dosyć gęste, mocne i zdrowe, ale rosną wolniej, coś za coś

Nie zauważyłam, żeby farbowanie miało u mnie wpływ na porost, chyba zawsze rosły tak samo, zależy pewnie od człowieka.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:47   #3662
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Robię już drugie podejście do wracania do naturalków
Wcześniej około 8mc niefarbowania poszło na marne
Teraz nie farbuję od 6.5mc.
Odrost jest do wytrzymania bo naturalne ciemnobrązowe znośnie mieszając się z rudo-kasztanowymi
Chcę wrócić do naturalnych ze względu na tan włosów po farbach, problem w tym że farbowane bardziej mi się podobają. Ciągle patrze na farbowane rude głowy i mam poczucie, że moje włosy są nudne
Mam nadzieję, że wytrwam
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:26   #3663
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dziękuję Niekoniecznie zajmie Ci to 3 lata. Moje włosy rosną generalnie dość wolno, takie uwarunkowanie genetyczne. Są dosyć gęste, mocne i zdrowe, ale rosną wolniej, coś za coś

Nie zauważyłam, żeby farbowanie miało u mnie wpływ na porost, chyba zawsze rosły tak samo, zależy pewnie od człowieka.
Hmmm.. pewnie tak. No zobaczymy, liczę na to, że moja pielęgnacja coś da, i choć trochę przyspieszą. Bo przyrost mam standardowy - jakiś centymetr na miesiąc, co było zauważalne, gdy farbowałam włosy, teraz ciężko stwierdzić I mam nadzieję, że mi zgęstnieją, bo kiedyś miałam gęste, a farbowanie zrobiło swoje - włosy są cieńsze i pewnie przez to wydają się rzadsze. Cóż, teraz też są w miarę gęste, no ale ja pamiętam jak to było pięć lat temu, gdy nie farbowałam
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:55   #3664
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny... sama borykam się z kwestią, zafarbowac, czy nie... mam takie marne włoski, nieadwano były jeszzce blond, teraz są... kawa z mlekiem... mój naturalny odrost, to szary, mysi... nijaki.... mam 2 cm odrostu i wahanie, co z nimi zrobic...
Ten odrost tuż przy głowie zawsze taki jest, potem włosy będą rozjaśnione przez słońce, nie będzie się kontrastował z farbowańcami i będzie zupełnie coś innego. Chociaż mój odrost mimo 10 cm nadal jest mysi, ale czekam na kontakt ze słońcem.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:35   #3665
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Wracanie do naturalnego koloru/ teraz mam rude nie-wiadomo-co

Czesc dziewczyny zglaszam sie z problemem matamorfozy a minowicie: nie wiem jak ja przeprowadzic! Kiedys mialam piekne swoje blond wlosy ale zaczelam je malowac na braz. W koncu jednak zmienilam zdanie (ehhh...) i spowrotem chcialam moje naturalne. Nie wdrazajac sie w szczegoly przeszlam nieudana dekoloryzacje, 3 farbowania i rozjasnianie podczas jednego tygodnia(!!) i terz mam jakies takie brzydkie rudawe Chcialabym miec moje naturalne ale zapuszczanie ich tak zeby odrosly zajmie mi jakies 6 lat! Fryzjerka powiedziala, ze farba bedzie schodzic a nawet jesli nie to przebijal mi sie bedzie rudy ! Prosze o rade ;(
Dwa pierwsze zdjecia to moje stare zdjecia z naturalnymi wlosami a trzecie to zdjecie z internetu ale kolor identyczny z moimi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (47,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (45,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 083256.jpg (56,7 KB, 53 załadowań)
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:45   #3666
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
kochane ja już bym chciała długie w naturalnym kolorze, ale to wygląda jak syzyfowa praca trochę jeśli chodzi o zapuszczanie, bo co odrosna- podcinam końcówki, by jak najszybciej pozbyć się farbowańców tymbardziej że część farbowana jest przesuszona i ma dziwny wypłowiały kolor...nie chcę ich juz widzieć, ale muszę zachowywać długość taką która pozwoli mi wiązac koczka czy kucyka ,źle wyglądam w krótkich włosach rozpuszczonych.... Mam pytanie- jak myślicie, ile muszę czekać na włosy do co najmniej do połowy pleców w naturalnym kolorze.Rok? Dwa? Trzy? Na zdjęciu w załączniku prezentuję odrost.... jestem coraz mniej cierpliwa, choć najgorsze niby za mną.... ( nie farbuję rok i 3 miesiące) Buziaki zapuszczalskie;*

Fajną masz grzywkę Chyba się udam z Twoim zdjęciem do fryzjera
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:53   #3667
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kinpatsu super masz te włosy!Piękne,o takich marzę...ale niestety moje z natury są cienkie- wątpię żeby kiedys były tak piękne, choć może może....faktem jest że zawsze miałam wycieniowane i farbowane....może teraz poprawi się ich stan,już są miękkie,aż wydaje mi się że nazbyt -ciężko je układać co mnie denerwuje w tych naturalnych ,zdrowych włosach- że są tak gładkie- fakt ładnie błyszczą ale strasznie przylegają mi do głowy a wyglądam niekorzystnie w przylizanych fryzurach :/ jak były farbowane łatwiej było jeukładaći jakby "odstawały" od głowy....a teraz poza tym same plusy ...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Fajną masz grzywkę Chyba się udam z Twoim zdjęciem do fryzjera
hehe spoko w moim przypadku grzywka to konieczność(mam wysokie czoło). Bardzo lubię grzywki,ale czasem chciałabym związać ją do tyłu...bo bywa denerwująca szczególnie na wietrze heh, niestety bez niej wyglądam okropnie. A obcinam sama,czasem na ukos, czasem na prosto,innym razem na bok...dla urozmaicenia.Po latach doszłam do wprawy w przycinaniu.
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 15:47   #3668
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam

Ja także wracam do naturalnego koloru włosów, ponieważ farbowanie strasznie zniszczyło mi włosy, i prostowanie ich zresztą też i również z tego zrezygnowałam. Farbowałam ostatni raz 18.01.2013. Jeszcze nie mam nawet odrostu.
Od kilku dni piję drożdze i pokrzywę oraz używam olejku rycynowego, czytałam, że one wpływają na to, że włosy szybciej rosną. A jak będzie zobaczymy
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:19   #3669
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Powodzenia dziewczyny

i nie przejmujcie sie ze odrosty wygladaja szaro, ciemno czy jakos tam...
tak na prawde dopiero jak zetnie sie cale farbowance to zobaczycie jak naprawde wyglada Wasz naturalny kolor i jak w nim wygladacie
poszukajcie lepiej zdjec z czasow naturalnosci

ja niby mialam juz duzo swojego, ale jak scielam resztki to byla roznica...
pierwsza mysl: ale ciemno!
druga mysl: ale ladnie sie blyszcza
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:23   #3670
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

no to ja i się dołanczam, mimo że jeszcze TYDZIEŃ TEMU miałam swoje piekne naturalne zdrowe włoski ;(((
otóż coś mnie naszło i chcąc początkowo przyciemnić włoski o ton, fryzerki namówiły mnie na jasniejszy.
Rozjaśniłam za pomocą wella illimina, wyszło nieładnie, przy głowie jasne a na końcach prawie nie ruszony kolor.
Na drugi dzień fryzjerka mi to naprawiała, chciałam na ciemniejszy nić miałam. Wyszło to co na zdjęciach - bardzo ciemny brąz.
Co teraz zrobić ?? (
Oceńcie chociaż mój pomysł:
1.Dam odpocząc włosom ok miesiąc, pijąc pokrzywę, drożdzę, olejkując włoski i wcierając biostymie i dokupię serum na porost bez etanolu.
2. Włosy myję szamponem Kerium La roche pose, żeby zmyć chociaż trochę 2 razy w tygodniu na zmianę z moim nawilżającym szamponem (żeby nie wysuszyć)
3. Za miesiąc chcę zmyć ciemny tym: http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow.html
4. Pójdę do fryzjera , mam nadzieję że odsłoni mi się ten jaśniejszy nierówny z pierwszego farbowania i będę chciała aby zafarbowali mi Davinesem - bo jest łagodny ponoć, farbowanie na mój kolor.

Aha na zdjęciach mój naturlany był bardziej ten jasny, na drugim zdjęciu było ciemno bo w klubie dlatego taki ciemny wyszedł.
Jak ocenicie moją strategię?
Czy znacie kogoś kto stosował zmywacz uber?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarne - Kopia.jpg (9,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne oswietlone.jpg (37,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne - Kopia.jpg (13,3 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez gabi188
Czas edycji: 2013-01-30 o 19:26
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:24   #3671
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

no to ja i się dołanczam, mimo że jeszcze TYDZIEŃ TEMU miałam swoje piekne naturalne zdrowe włoski ;(((
otóż coś mnie naszło i chcąc początkowo przyciemnić włoski o ton, fryzerki namówiły mnie na jasniejszy.
Rozjaśniłam za pomocą wella illimina, wyszło nieładnie, przy głowie jasne a na końcach prawie nie ruszony kolor.
Na drugi dzień fryzjerka mi to naprawiała, chciałam na ciemniejszy nić miałam. Wyszło to co na zdjęciach - bardzo ciemny brąz.
Co teraz zrobić ?? (
Oceńcie chociaż mój pomysł:
1.Dam odpocząc włosom ok miesiąc, pijąc pokrzywę, drożdzę, olejkując włoski i wcierając biostymie i dokupię serum na porost bez etanolu.
2. Włosy myję szamponem Kerium La roche pose, żeby zmyć chociaż trochę 2 razy w tygodniu na zmianę z moim nawilżającym szamponem (żeby nie wysuszyć)
3. Za miesiąc chcę zmyć ciemny tym: http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow.html
4. Pójdę do fryzjera , mam nadzieję że odsłoni mi się ten jaśniejszy nierówny z pierwszego farbowania i będę chciała aby zafarbowali mi Davinesem - bo jest łagodny ponoć , farbowanie na mój kolor.

Aha na zdjęciach mój naturlany był bardziej ten jasny, na drugim zdjęciu było ciemno bo w klubie dlatego taki ciemny wyszedł.
Jak ocenicie moją strategię?
Czy znacie kogoś kto stosował zmywacz uber?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 23:11   #3672
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Robię już drugie podejście do wracania do naturalków
Wcześniej około 8mc niefarbowania poszło na marne
Teraz nie farbuję od 6.5mc.
Odrost jest do wytrzymania bo naturalne ciemnobrązowe znośnie mieszając się z rudo-kasztanowymi
Chcę wrócić do naturalnych ze względu na tan włosów po farbach, problem w tym że farbowane bardziej mi się podobają. Ciągle patrze na farbowane rude głowy i mam poczucie, że moje włosy są nudne
Mam nadzieję, że wytrwam
Ja od 8 lat farbowałam włosy na rudo. W rudych włosach dorastałam, poznałam Lubego. Teraz, we włosach pofarbowanych od miesiąca na brąz, znajomi nie poznają mnie na ulicy. A ja nie poznaję siebie w lustrze. Luby po naciskach przyznał że rudość dodawała mi charakteru. Mój naturalny to chłodny jasny brąz ;( Gdyby był przynajmniej ciemny to by chociaż ładnie włosy wyglądały gdyby osiągnęły długość do talii (za 3-4lata, mam dopiero odrost 1,5cm). Zastanowię się po osiągnięciu odpowiedniej długości nad przyciemnianiem naturalnymi sposobami, coś typu micerat z łupin orzecha włoskiego. Jak już brąz, to bez rudych połysków - nie cierpię niezdefiniowanych kolorów.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:10   #3673
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Jak już brąz, to bez rudych połysków - nie cierpię niezdefiniowanych kolorów.
Mi każda farba wypłukiwała się do koloru zardzewiałego miedziaka.
I ciężko było utrzymać jakiś sensowny jednolity kolor, dlatego też pomyślałam o powrocie do naturalnych.
Ciągle się zastanawiam czy to dobra decyzja bo jestem z natury piegowata na buzi i rudości/ciemna miedź dobrze sie komponowały. zimny brąz nie. Zastanawiam się jak będzie się komponował z moją cerą i brązowymi oczami.
Ciągle jednak mimo minusów, z zazdrością patrze na farbowane czerwonogłowe
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:05   #3674
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

od ostatniego farbowania minęło dzisiaj dopiero 2 tygodnie... na razie zaczyna mi się tworzyć malutki odrost. Mam jeszcze dwie farby w domu i muszę się ich pozbyć żeby mnie nie kusiło.
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 19:45   #3675
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
od ostatniego farbowania minęło dzisiaj dopiero 2 tygodnie... na razie zaczyna mi się tworzyć malutki odrost. Mam jeszcze dwie farby w domu i muszę się ich pozbyć żeby mnie nie kusiło.
ojj, zrób to koniecznie. ja po pofarbowaniu włosy na brąz znalazłam w środku nocy dekoloryzator w domu, stwierdziłam że brąz jest na czubku głowy za ciemny i go nałożyłam -.- złapało tylko 2mm odrost i teraz mam taką złotą różnicę między zielonkawym farbowanym brązem a moimi szarymi naturalsami
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:05   #3676
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Coś wam wrzucę dziewczyny przeglądałam dziś stare katalogi z folderu "moje włoski" i odnalazłam pierwsze zdjęcie które zmobilizowało mnie do zapuszczania naturalek jak widać zawsze miałam rzadkie i cienkie włoski ale na nim to dopiero strasznie wyglądają mam taki prześwit włoski były mega błyszczące ale coś za coś drugie zdjęcie z dziś- niestety włoski nie układane i nie suszone więc nie wyglądają za ładnie ale już widać postęp co do gęstości i koloru:p niestety włosy pocieniowałam by jak najszybciej zejść z farbowanych i teraz nad tym ubolewam i schodzę z cieniowania jak widać dużo nie urosły... mimo wspomagaczy dalej rosną mniej niż 1cm;/
1 fotka 02.11.2011
1 fotka 02.02.2013
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20111111198.jpg (81,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1170.jpg (116,9 KB, 97 załadowań)
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:07   #3677
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dziewczyny, doradźcie, bo naszły mnie wątpliwości. przez wiele lat miałam cieniowane i farbowane włosy, wierzchnia warstwa zawsze była przesuszona, pokruszona i nie rosła mimo pielęgnacji (maski i odżywki używałam od maleńkości). przez stan włosów na górze wciąż cieniowałam je, by jako tako się to prezentowało. próbowałam przetrzymać jakieś półtora roku bez podcinania, planowałam je ściąć na prosto po odrośnięciu do chociaż połowy szyi. oczywiście warstwa kruszyła się na bieżąco. nie da się chyba tego wyrównać. zastanawia mnie czy nie pocieniować znowu włosów i tak robić póki naturalki - liczę na mocne i nierozdwajające się - nie odrosną. ciągle chodzę w koczku, bo koszmarnie to się prezentuje. co myślicie?
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:14   #3678
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradźcie, bo naszły mnie wątpliwości. przez wiele lat miałam cieniowane i farbowane włosy, wierzchnia warstwa zawsze była przesuszona, pokruszona i nie rosła mimo pielęgnacji (maski i odżywki używałam od maleńkości). przez stan włosów na górze wciąż cieniowałam je, by jako tako się to prezentowało. próbowałam przetrzymać jakieś półtora roku bez podcinania, planowałam je ściąć na prosto po odrośnięciu do chociaż połowy szyi. oczywiście warstwa kruszyła się na bieżąco. nie da się chyba tego wyrównać. zastanawia mnie czy nie pocieniować znowu włosów i tak robić póki naturalki - liczę na mocne i nierozdwajające się - nie odrosną. ciągle chodzę w koczku, bo koszmarnie to się prezentuje. co myślicie?
w tej sytuacji chyba lepiej jednak podcinac na biezaco niz czekac az sie pokrusza...
a cieniujac szybciej bedziesz miec cale naturalne

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Coś wam wrzucę dziewczyny przeglądałam dziś stare katalogi z folderu "moje włoski" i odnalazłam pierwsze zdjęcie które zmobilizowało mnie do zapuszczania naturalek jak widać zawsze miałam rzadkie i cienkie włoski ale na nim to dopiero strasznie wyglądają mam taki prześwit włoski były mega błyszczące ale coś za coś drugie zdjęcie z dziś- niestety włoski nie układane i nie suszone więc nie wyglądają za ładnie ale już widać postęp co do gęstości i koloru:p niestety włosy pocieniowałam by jak najszybciej zejść z farbowanych i teraz nad tym ubolewam i schodzę z cieniowania jak widać dużo nie urosły... mimo wspomagaczy dalej rosną mniej niż 1cm;/
1 fotka 02.11.2011
1 fotka 02.02.2013
rzeczywiscie juz widac roznice
a co dopiero jak beda sciete te farbowane
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 17:10   #3679
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
... ale już widać postęp co do gęstości i koloru:p niestety włosy pocieniowałam by jak najszybciej zejść z farbowanych i teraz nad tym ubolewam i schodzę z cieniowania jak widać dużo nie urosły... mimo wspomagaczy dalej rosną mniej niż 1cm;/
1 fotka 02.11.2011
1 fotka 02.02.2013
różnica jest widoczna, góra gdzie są naturalki wydaję się bardziej puszysta

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradźcie, bo naszły mnie wątpliwości. przez wiele lat miałam cieniowane i farbowane włosy, wierzchnia warstwa zawsze była przesuszona, pokruszona i nie rosła mimo pielęgnacji (maski i odżywki używałam od maleńkości). przez stan włosów na górze wciąż cieniowałam je, by jako tako się to prezentowało. próbowałam przetrzymać jakieś półtora roku bez podcinania, planowałam je ściąć na prosto po odrośnięciu do chociaż połowy szyi. oczywiście warstwa kruszyła się na bieżąco. nie da się chyba tego wyrównać. zastanawia mnie czy nie pocieniować znowu włosów i tak robić póki naturalki - liczę na mocne i nierozdwajające się - nie odrosną. ciągle chodzę w koczku, bo koszmarnie to się prezentuje. co myślicie?
ja też zastanawiam się nad cieniowaniem sama nie wiem czy to dobry pomysł bo cieniowane to kiepski pomysł, ale za to szybciej ścina się naturalne
ja zapuszczam z boba więc obcinanie na prosto pozbawi mnie naturalnych na długości a farbowańce i tak będą widoczne, cieniowanie uchroni "dlugość" tyle że mam włosy falowane, puszczące się i nie wiem czy cieniowanie nie będzie strzałem w kolano
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 13:07   #3680
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
ja też zastanawiam się nad cieniowaniem sama nie wiem czy to dobry pomysł bo cieniowane to kiepski pomysł, ale za to szybciej ścina się naturalne
ja zapuszczam z boba więc obcinanie na prosto pozbawi mnie naturalnych na długości a farbowańce i tak będą widoczne, cieniowanie uchroni "dlugość" tyle że mam włosy falowane, puszczące się i nie wiem czy cieniowanie nie będzie strzałem w kolano
ja mam kręcone, a cieniowanie bardzo mi nie służy. chyba jednak przeczekam i będę eksperymentowała z przyspieszaczami - może coś zadziała
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:45   #3681
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wyprostowałam ostatnio włosy (jakoś tak zachciało mi się wyprosotwać, a nie prostuję w ogóle ) i odrost był dużo bardziej widoczny. W słońcu jest fajny, bo wygląda nawet ładnie

Foty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01022013047.jpg (88,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01022013008.jpg (127,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01022013004.jpg (74,8 KB, 61 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:39   #3682
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wyprostowałam ostatnio włosy (jakoś tak zachciało mi się wyprosotwać, a nie prostuję w ogóle ) i odrost był dużo bardziej widoczny. W słońcu jest fajny, bo wygląda nawet ładnie
a ja uwielbiam prostować włosy, ale musiałam porzucić prostownicę z powodu tego co zrobiła mi z włosami... Teraz będę używać jej od wielkiego dzwonu.
Mój odrost ma dopiero niecałe 0,5 cm.
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:44   #3683
joannasylvia
Raczkowanie
 
Avatar joannasylvia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

tez zastanawiam sie nad powrotem do naturalnego koloru- moj to ciemny blond, wiem ze bardzo szybko mi sie znudzi, ale mam juz dosyc farbowania co 3-4 miesiace u fryzjerki na jasny blond pasemka
__________________
moj blog

joannasylvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:48   #3684
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja prostowanie rzuciłam dawno temu Teraz używam raz na rok (naprawdę).
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:21   #3685
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jestem na odwyku od prostownicy, ale jakoś daję radę wytrzymać
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:49   #3686
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

czesc!
trafiłam dopiero teraz na ten wątek więc się witam
prostownicy nie uzywam ponad 2 lata
a włosów nie farbuję rok i 8 miesięcy
urosły na prawdę sporo
postaram się je pokazac w najbliższym czasie
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:29   #3687
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mi wczoraj zleciało 17 miesięcy bez farby jak zrobię zdjęcie, to wstawię
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:46   #3688
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

anusiakk_kk, kreconowlosa jak ja Wam zazdroszczę, też bym chciała mieć już tak długo niefarbowane i mieć więcej swoich naturalek
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 15:29   #3689
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

polecam zapuszczane swoich naturalnych olejowanie tez duzo daje wlosy sa gladkie grubsze i ogolnie zdrowe jak uda mi sie to zrobie jutro fotke bo dzisiaj nie myje wloskow tylko jutro (ogolnie myje na 3dzien rano)
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:03   #3690
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Coś wam wrzucę dziewczyny przeglądałam dziś stare katalogi z folderu "moje włoski" i odnalazłam pierwsze zdjęcie które zmobilizowało mnie do zapuszczania naturalek jak widać zawsze miałam rzadkie i cienkie włoski ale na nim to dopiero strasznie wyglądają mam taki prześwit włoski były mega błyszczące ale coś za coś drugie zdjęcie z dziś- niestety włoski nie układane i nie suszone więc nie wyglądają za ładnie ale już widać postęp co do gęstości i koloru:p niestety włosy pocieniowałam by jak najszybciej zejść z farbowanych i teraz nad tym ubolewam i schodzę z cieniowania jak widać dużo nie urosły... mimo wspomagaczy dalej rosną mniej niż 1cm;/
1 fotka 02.11.2011
1 fotka 02.02.2013

Ja też mam cieniowane i nie układają mi się za dobrze.

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
różnica jest widoczna, góra gdzie są naturalki wydaję się bardziej puszysta



ja też zastanawiam się nad cieniowaniem sama nie wiem czy to dobry pomysł bo cieniowane to kiepski pomysł, ale za to szybciej ścina się naturalne
ja zapuszczam z boba więc obcinanie na prosto pozbawi mnie naturalnych na długości a farbowańce i tak będą widoczne, cieniowanie uchroni "dlugość" tyle że mam włosy falowane, puszczące się i nie wiem czy cieniowanie nie będzie strzałem w kolano
Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
ja mam kręcone, a cieniowanie bardzo mi nie służy. chyba jednak przeczekam i będę eksperymentowała z przyspieszaczami - może coś zadziała

Ja właśnie mam falowane włosy i zdecydowanie nie służy cieniowane, bo mam takie "pióra" zamiast normalnych pasm włosów. W ogóle smutno mi, bo nie fabuję już od czerwca 2011, a włosy nie są jakieś mega grubsze. Nie wiem, stosuję ciągle metodę CG, już od tylu miesięcy, szampon + odżywka, czasem na dłużej posmaruję włosy odżywkami wymieszanymi z oliwką i olejami. Ech, a pamiętam mając 16 lat, miałam piękne, grube włosy. Potem zrobiłam warkoczyki, nosilam je 3-4 miesiące i przy ściąganiu wytargałam sobie połowę włosów. Teraz już wiem jak ściągać i też ceny wakoczyków nie są tak wysokie jak 10 lat temu, dlatego zastanawiam się czy nie zrobić sobie znowu - tu w Londynie jest pełno miejsc, gdzie je robią, nawet od chłopaka siostra mogłaby mi zrobić. Ale nie wiem czy nie osłabi to włosów za bardzo ? Co myślicie ?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.