Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 12:34   #91
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Miałyście może taką sytuację że pękła wam warstwa topu? Chodzi mi o podłużne pęknięcie, praktycznie tylko rysa, wzdłuż całego paznokci, ledwo widoczna ale jednak była. Poprawiłam to dzisiaj, spiłowałam do warstwy koloru (kolor bez pęknięcia) i dałam nowy top. Tylko zaskoczyło mnie to, tym bardziej że nie przypominam sobie abym walnęła w coś tym paznokciem.
jaki masz top? Prawdopodobnie wygiął Ci się paznokieć przy jakiejś błahej czynności (np. wyciąganie rzeczy z torebki) i top tego nie wytrzymał

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zamawiała kiedyś hybrydy ata ? Mają fajną cenę jak na butelki po 15ml. Znalazłam jakieś wzorniki na google i podoba mi się chabrowy 185 i żuczek 109 ale jestem ciekawa jak z kryciem. I czy w ogóle to co jest na wzorniku pokrywa się z rzeczywistością?
ata to to samo co estetiq
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:49   #92
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zamawiała kiedyś hybrydy ata ? Mają fajną cenę jak na butelki po 15ml. Znalazłam jakieś wzorniki na google i podoba mi się chabrowy 185 i żuczek 109 ale jestem ciekawa jak z kryciem. I czy w ogóle to co jest na wzorniku pokrywa się z rzeczywistością?
Mam kilka hybryd z ata, to to samo co Estetiq i CZ (z CZ chyba nawet numery się pokrywają). Z tego wzornika co wrzuciłaś mam 117 i 118, są dość podobne w rzeczywistości. Konsystencja spoko, dobrze się nimi maluje, tylko trochę uciekają z bazy, trzeba poprawiać końcowki przed włożeniem do lampy.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 14:29   #93
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Mialam 3 kolory z ata. Nie moja bajka. Puscilam w swiat. Uciekaly z bazy.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 14:40   #94
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jaki masz top? Prawdopodobnie wygiął Ci się paznokieć przy jakiejś błahej czynności (np. wyciąganie rzeczy z torebki) i top tego nie wytrzymał



ata to to samo co estetiq
Mam top semilaca. Może rzeczywiście w coś uderzyłam. Za pierwszym razem jak miałam hybrydy to uważałam tak jak z normalnym lakierem, a teraz już nie zwracam na to uwagi.


edit.

Czy jak robicie wzorniki to używacie topu? Czy tylko kolor? Pytam ponieważ mam zamówione na alli kilka lakierów i przydało by się na wzorniku sprawdzać jak one wyglądają, niekoniecznie od razu na pazurach.

Edytowane przez Armara
Czas edycji: 2016-03-21 o 07:24
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:27   #95
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

dajemy top
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:31   #96
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Możesz użyć topu niekoniecznie hybrydowego, wystarczy taki zwykły.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 08:50   #97
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dajemy top
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Możesz użyć topu niekoniecznie hybrydowego, wystarczy taki zwykły.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za informację, w takim razie dokupiłam jeszcze na alli jakiś top (HNM) aby nie zużywać tego co daję na pazury. Na wzornik w zupełności chyba wystarczy.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 13:26   #98
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

tak mnie dziś naszły przemyślenia odnośnie semilacka. To jednak najbardziej popularna firma wśród osób które nie zajmują się zawodowo paznokciami- są najbardziej znane spośród innych marek (stąd najwięcej o uczuleniach słyszy się o semilacku, bo najwięcej osób je kupuje).
Przykład 1: wystawiłam kilka lakierów na znanym portalu "dla upośledzonych"- semilack zniknął po 10 minutach
przykład 2: znajoma zainteresowała się mani hybrydowym. N a początku kupiła jakoś tam zestaw tiftona (bo tani), teraz zaczyna ją powoli wciągać i mówiła mi że rozglądała się za jakimiś nowymi kolorkami i chyba z semilacka by kupiła (bo dużo kolorów mają i dotarła do nich dość łatwo). Dla przykładu o MM lub NN nie słyszała...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 13:36   #99
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Bo taka jest prawda. Semi jest wszedzie, yt, blogi, facebook, chyba jako pierwsi ruszyli z ostrym marketingiem skierowanym do domowych uzytkowniczek. NN z duzym opoznieniem, bo dopiero od tego roku, ale tez probuje podbic ten rynek. Ma szanse bo jest swietnej jakosci i przystepny cenowo. MM to juz inna polka cenowa i zdecydowanie nastawia sie na klienta profesjonalnego.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 13:50   #100
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Przykład 3: W moim 65 tys. mieście stacjonarnie można dostać TYLKO Semilac, ewentualnie jakąś chińszczyzne typu Bling, albo badziewie typu INS lub no name...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 14:27   #101
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Jak dla mnie to Semilac wygrywa przez dostępność. Nie mówię o punktach stacjonarnych, ponieważ tu gdzie mieszkam to ich po prostu nie ma. Ale chodzi mi o sprzedaż internetową. Pomijając sklep firmowy to np. na allegro większość sprzedawców którzy oferują lakiery hybrydowe mają w swojej ofercie Semilaca. Również drogerie internetowe typu ezebra czy urodomania oferują ich produkty. Im więcej możliwości kupna, tym więcej kupujących ponieważ można kupić lakier przy okazji innych zakupów, nie koniecznie związanych z pazurami.
Dostępność ma swoje plusy i minusy. Minusem w tym wypadku jest to że im więcej użytkowniczek, tym więcej osób uczulonych. Procentowo może być tak samo w przypadku każdej firmy, tylko rzeczywista liczba będzie inna w przypadku 25tys, osób, a inna w przypadku np. 5tys.
Im więcej użytkowniczek, tym więcej też osób które robią manicure nieumiejętnie. A najłatwiej zwalić winę za problemy na kogoś innego, w tym wypadku na firmę Semilac.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 14:48   #102
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja bazę hybrydowa z NN kupowałam chyba z dobre dwa lata temu, wtedy jeszcze tylko po to żeby osdeparowac paznokcie od zwykłego lakieru. U mnie NN jest w każdej galerii, w okolicach mojego domu w promieniu 10km są aż trzy. Ale fakt semilac bardziej znany. A MM to już w ogóle, ubolewam że nie mam ich stacjonarnie już bo 6 lat temu byli w Katowicach, po żele pamiętam tam jeździłam a teraz zostały tylko on-line. Według mnie większość tych uczuleń bierze się z niewłaściwego użycia produktu.

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-03-21 o 14:49
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 16:13   #103
Tashia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

O, to i ja skorzystam z okazji, witam się w nowym wątku Dla mnie przygoda z hybrydami dopiero się zaczyna. Kupiłam niedawno zestaw Semilac i próbuję, nie jest to najtrudniejsze Zastanawiam się jakie kolory kupić na wiosnę, pastele?
Tashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:25   #104
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

I ja sie melduje
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 21:01   #105
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to Semilac wygrywa przez dostępność. Nie mówię o punktach stacjonarnych, ponieważ tu gdzie mieszkam to ich po prostu nie ma. Ale chodzi mi o sprzedaż internetową. Pomijając sklep firmowy to np. na allegro większość sprzedawców którzy oferują lakiery hybrydowe mają w swojej ofercie Semilaca. Również drogerie internetowe typu ezebra czy urodomania oferują ich produkty. Im więcej możliwości kupna, tym więcej kupujących ponieważ można kupić lakier przy okazji innych zakupów, nie koniecznie związanych z pazurami.
Dostępność ma swoje plusy i minusy. Minusem w tym wypadku jest to że im więcej użytkowniczek, tym więcej osób uczulonych. Procentowo może być tak samo w przypadku każdej firmy, tylko rzeczywista liczba będzie inna w przypadku 25tys, osób, a inna w przypadku np. 5tys.
Im więcej użytkowniczek, tym więcej też osób które robią manicure nieumiejętnie. A najłatwiej zwalić winę za problemy na kogoś innego, w tym wypadku na firmę Semilac.
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja bazę hybrydowa z NN kupowałam chyba z dobre dwa lata temu, wtedy jeszcze tylko po to żeby osdeparowac paznokcie od zwykłego lakieru. U mnie NN jest w każdej galerii, w okolicach mojego domu w promieniu 10km są aż trzy. Ale fakt semilac bardziej znany. A MM to już w ogóle, ubolewam że nie mam ich stacjonarnie już bo 6 lat temu byli w Katowicach, po żele pamiętam tam jeździłam a teraz zostały tylko on-line. Według mnie większość tych uczuleń bierze się z niewłaściwego użycia produktu.
bullshit... uczulenia nie biorą się znieumiejętnego stosowania produktu tylko z mocno alergizującego składu produktów
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 21:22   #106
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Meeeegi na pewno wszędzie szukalas?? U mnie (75tys.mieszk.) znalazłam dwa miejsca stacjonarnie semilac ale również na razie jedno miejsce stacjonarne z spn
Jakby tak bardziej pochodzić po dobrych kosmetycxkach to pewnie daloby sie u nich cos tez kupic. W sensie ze mogą prowadzić też dystrubucje.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 21:50   #107
Fuksjowy Pigmej
Raczkowanie
 
Avatar Fuksjowy Pigmej
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 72
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

U mnie semilac i NN można kupić bez problemu (65tys). Semilac faktycznie dotarł do większej liczby odbiorców przez kampanie i początkowe zachwyty, zachwalanie na YouTube . Zreszta, co tu dużo mowić - kolory mają świetne a i cena przystepna. Mysle, ze liczne uczulenia to wina i agresywnego składu i nieumiejętnego użytkowania, ale uczulić moze wszystko tak na prawde. Zreszta, oszczędzanie na lampach, waciakach itp to nie są wcale rzadkie przypadki, więc trudno się dziwić tym uczuleniom.
Ja ubolewam dlaczego tak cieżko dostać CND, MM czy nawet indigo stacjonarnie. Mając porównanie CND do kilku innych tańszych firm, stwierdzam, ze wolę sto razy bardziej zapłacić dwa razy więcej za lakier (nawet kosztem mniejszej ilości kolorów) a mieć rzecz dużo lepsza jakościowo. Mysle, ze wiele kobitek myśli podobnie
Fuksjowy Pigmej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 07:01   #108
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Meeeegi na pewno wszędzie szukalas?? U mnie (75tys.mieszk.) znalazłam dwa miejsca stacjonarnie semilac ale również na razie jedno miejsce stacjonarne z spn
Jakby tak bardziej pochodzić po dobrych kosmetycxkach to pewnie daloby sie u nich cos tez kupic. W sensie ze mogą prowadzić też dystrubucje.
No to właśnie jeden punkt stacjonarny, jest u kosmetyczki :P Wczoraj nawet na grupie naszej chełmskiej na fejsie była dyskusja dziewczyn "GDZIE KUPIĆ LAKIERY HYBRYDOWE" i nie dowiedziałam się o żadnym nowym miejscu... Ale trzeba wziąć poprawkę na to, że to zapomniana przez resztę Polski lubelszczyzna :P
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:48   #109
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja bazę hybrydowa z NN kupowałam chyba z dobre dwa lata temu, wtedy jeszcze tylko po to żeby osdeparowac paznokcie od zwykłego lakieru. U mnie NN jest w każdej galerii, w okolicach mojego domu w promieniu 10km są aż trzy. Ale fakt semilac bardziej znany. A MM to już w ogóle, ubolewam że nie mam ich stacjonarnie już bo 6 lat temu byli w Katowicach, po żele pamiętam tam jeździłam a teraz zostały tylko on-line. Według mnie większość tych uczuleń bierze się z niewłaściwego użycia produktu.


MM stacjonarnie jest w Gliwicach, jeśli masz jak podjechać
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 11:36   #110
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

dziewczyny a ja mam takie pytanie: kupowała/widziała któraś z was gdzieś jakieś tanie biurko/stolik do manicure, ale taki żeby można było go złożyć?
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:00   #111
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja posiadam taki skladany stolik jak do Laptopa z regulowaniem wysokości i kąta, około 40zl kosztowało. A taki stolik składany typowy do manicure jak patrzyłam to są mega drogie

Edytowane przez seXualna89
Czas edycji: 2016-03-22 o 14:37
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:50   #112
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

możesz podesłać linka na pw żeby tu nie zaśmiecać?
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:16   #113
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

kurde przyszły mi wczoraj 4 lakiery CT z alli i mają takie piękne kolory

pomalowałam nimi tylko wzornik, mam nadzieję, że jakoś może ciut lepsza będzie niż poprzednich bo kolory cudne!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 11:48   #114
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
tak mnie dziś naszły przemyślenia odnośnie semilacka. To jednak najbardziej popularna firma wśród osób które nie zajmują się zawodowo paznokciami- są najbardziej znane spośród innych marek (stąd najwięcej o uczuleniach słyszy się o semilacku, bo najwięcej osób je kupuje).
Przykład 1: wystawiłam kilka lakierów na znanym portalu "dla upośledzonych"- semilack zniknął po 10 minutach
przykład 2: znajoma zainteresowała się mani hybrydowym. N a początku kupiła jakoś tam zestaw tiftona (bo tani), teraz zaczyna ją powoli wciągać i mówiła mi że rozglądała się za jakimiś nowymi kolorkami i chyba z semilacka by kupiła (bo dużo kolorów mają i dotarła do nich dość łatwo). Dla przykładu o MM lub NN nie słyszała...
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Bo taka jest prawda. Semi jest wszedzie, yt, blogi, facebook, chyba jako pierwsi ruszyli z ostrym marketingiem skierowanym do domowych uzytkowniczek. NN z duzym opoznieniem, bo dopiero od tego roku, ale tez probuje podbic ten rynek. Ma szanse bo jest swietnej jakosci i przystepny cenowo. MM to juz inna polka cenowa i zdecydowanie nastawia sie na klienta profesjonalnego.
Mój profesor od marketingu powtarzał: "Lepiej być pierwszym niż lepszym".
No i Semilac jest wszędzie, niedługo będzie wyskakiwał z lodówki. Pomału zaczyna się pojawiać NN, ale i tak jest dużo słabiej widoczny niż Semilac (mówię o internecie).
Co do zakupów stacjonarnych to chyba zależy od regionu i dystrybutorów. U mnie (miasto prawie 300 tys.) stacjonarnie można kupić tylko Semilac. W hurtowniach jest jeszcze Indigo, Spn, Shellac, Gelish, ale sprzedaż tylko dla kosmetyczek.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:53   #115
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Może mi ktoś polecić jakiś tani, ale sprawujący się klej do folii? Kupiłam taką odbijającą się na warstwie dyspersyjnej a tu psikus !
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:04   #116
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Może mi ktoś polecić jakiś tani, ale sprawujący się klej do folii? Kupiłam taką odbijającą się na warstwie dyspersyjnej a tu psikus !
Odbijalas na kolorze?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:10   #117
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Odbijalas na kolorze?
Tak..
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:21   #118
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Tak..
Sprobuj na topie i ewentualnie utwardzaj odrobine krocej niz normalnie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:47   #119
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Może mi ktoś polecić jakiś tani, ale sprawujący się klej do folii? Kupiłam taką odbijającą się na warstwie dyspersyjnej a tu psikus !
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Odbijalas na kolorze?
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Tak..
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Sprobuj na topie i ewentualnie utwardzaj odrobine krocej niz normalnie.
Ja tak próbowałam nawet na żelu sugar effect indigo (który ma ponoć bardzo mocną i nad wyraz klejącą dyspersję) i nic ! tylko jakieś kawałeczki Czym ja zrobię biżu ? Czym robicie dziewczyny ?
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:12   #120
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja ostatnio robiłam na kleju z gabrielle nails i ciężko szlo. Nie chciało się klei, odlazilo razem z folią, robiły się gluty. Nie zostanę fanka tej metody.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.