Ksap - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 20:43   #1
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467

Ksap


Czy któraś z wizażanek uczyła się na KSAP, zna kogoś kto w niej był, albo tylko podchodziła do egzaminów? Mam parę pytań, zanim uruchomię Wielką Machinę Przygotowań. Zwłaszcza, że jeszcze parę lat temu byłam pewna, że chcę spróbować, a ostatnio mam różne wątpliwości...
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:50   #2
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ksap

Jakie masz wątpliwości? ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:26   #3
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ksap

Przede wszystkim, to czy służba cywilna ma szansę być apolityczna, zmiana nazwy sugeruje, że jednak niekoniecznie...
Poza tym, zastanawia mnie jak wygląda etap ustny. Jestem dość zadaniowa, dobrze się czuję w sytuacji kiedy mam dyskutować o czymś konkretnym, jeśli to wygląda na zasadzie "dlaczego pani chce się tu uczyć" to mogę sobie od razu odpuścić :/ Zastanawia mnie też poziom języka, jaki trzeba mieć.
To chyba takie główne kwestie. Nad tym czy na pewno chcę muszę się sama zastanowić, wiem, że tego mi nikt nie powie
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:41   #4
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ksap

Rozumiem ;-) Akurat zmianą patrona bym się nie przejmowała, od kilku lat przecież KSAP nosi nazwisko polityka i nie wiem czy ma to jakiekolwiek przełożenie na naukę, szczerze - nie wydaje mi się.
Miałam na studiach zajęcia z twórvą czy współtwórcą KSAPu, jak opowiadał na czym się wzorowali tworząc szkołę a co udało się przenieść na polski grunt to już różne dwie różne sprawy... To tak a propos apolityczności i innych wartości ;-)

Języki jeśli dobrze pamiętam wymagane są na B2 a później doszflifowane.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

I chyba jeszcze warto się zastanowić po co chcesz tam iść a raczej czym chcesz się zajmować później, bo kształtowanie swojej dalszej drogi zaczyna się już w trakcie programu.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 22:41:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.