Perfumy na wesele przyjaciółki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 18:52   #1
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304

Perfumy na wesele przyjaciółki :)


Drogie wizażanki mam dylematmianowicie zastanawiam się jakich perfum użyć na wesele mojej przyjaciółki.Założoną będę miała bawełnianą sukienkę bez ramiączek.Długość do kolan.W sukience tej przeważają kolory ciemnego fioletu i soczystej zieleni.Dodatkowo przebija się biel w niewielkich ilościach.W pasie będę miała przewiązaną ciemnofioletową wstążkę(cieńką) i wiązana będzie z tyłu na kokardkę.Buty to delikatne czarne sandałki lakierowane i mała kopertówka w kolorze czarnym.Włosy mam ciemnobrązowe do ramion.Będą wyprostowane.Makijaż naturalny.Niby całość jestale nie ma najważniejszej rzeczy.ZAPACHU!Mam do wyboru:
1 Angel
2Versace-Crystal noir
3Dior-Dolce Vita
4Lancome-Miracle Forever
5Y.R-Neonatura Cocon
6Mont Blanc-Femme Individuelle
7Alien-Eau luminescence(ten wybrałabym jako ostatni)
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:56   #2
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki mam dylematmianowicie zastanawiam się jakich perfum użyć na wesele mojej przyjaciółki.Założoną będę miała bawełnianą sukienkę bez ramiączek.Długość do kolan.W sukience tej przeważają kolory ciemnego fioletu i soczystej zieleni.Dodatkowo przebija się biel w niewielkich ilościach.W pasie będę miała przewiązaną ciemnofioletową wstążkę(cieńką) i wiązana będzie z tyłu na kokardkę.Buty to delikatne czarne sandałki lakierowane i mała kopertówka w kolorze czarnym.Włosy mam ciemnobrązowe do ramion.Będą wyprostowane.Makijaż naturalny.Niby całość jestale nie ma najważniejszej rzeczy.ZAPACHU!Mam do wyboru:
1 Angel
2Versace-Crystal noir
3Dior-Dolce Vita
4Lancome-Miracle Forever
5Y.R-Neonatura Cocon
6Mont Blanc-Femme Individuelle
7Alien-Eau luminescence(ten wybrałabym jako ostatni)
Jeżeli to naprawdę jest dla Ciebie problem,tzn wybór,to poczekaj na dzien ślubu ,a jak rano wstaniesz to zdecydujesz na co masz ochotę Weźmiesz pod uwagę aurę i gotowe Najlepiej kierować się swoim nosem a nie radami jesli chodzi o wonie
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:00   #3
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Jeżeli to naprawdę jest dla Ciebie problem,tzn wybór,to poczekaj na dzien ślubu ,a jak rano wstaniesz to zdecydujesz na co masz ochotę Weźmiesz pod uwagę aurę i gotowe Najlepiej kierować się swoim nosem a nie radami jesli chodzi o wonie
Skarbiątko ciągnie mnie do Crystal Noir,ale jednocześnie coś mnie w nich odrzuca.Są dość mocne na początku.Kupiłam 30ml,bo opinie na KWC są zachęcające.
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:10   #4
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Skarbiątko ciągnie mnie do Crystal Noir,ale jednocześnie coś mnie w nich odrzuca.Są dość mocne na początku.Kupiłam 30ml,bo opinie na KWC są zachęcające.
Wiesz co,to jeśli dzień będzie chłodny to spróbuj je ,wiesz,żebyś się nie męczyła w zapachu....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:40   #5
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Ja pewnie wybrałabym pomarańczowe wcielenie Obcego - po pierwsze dlatego, że bardzo lubię je i ja i płeć przeciwna po drugie - jest mała szansa, że trafi się inna pani 'Obco' pachnąca.

No, ale jeśli nie lubisz Aliena, to może Dolce Vita? Elegancka, z charakterem, ale jednocześnie dość lekka i musująca na upalne popołudnie. A i wieczorem stanowi interesującą oprawę. Do tego bardzo trwała. Crystal Noir uwielbiam, ale na taką imprezę wydawałby mi się zbyt ciężki i zanadto hmm... erotyczny

Aniołkiem i MF będzie pachniała zapewne połowa żeńskiej populacji gości - dla mnie to taki sam koszmar, jak spotkać na tej samej imprezie panią w identycznej kreacji
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:00   #6
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Stawiałabym na Alien Luminescente, jako niepowtarzalny i w sam raz na takie okazje. Jako plus jest to, że to edt, zatem delikatniejszy od klasyka i mniej przytłaczający w razie jakby komuś się nie spodobał jaśmin
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:59   #7
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Wybrałabym Dolce Vitę. Pachnie cudownie,a do tego elegancko
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 16:11   #8
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Ja pewnie wybrałabym pomarańczowe wcielenie Obcego - po pierwsze dlatego, że bardzo lubię je i ja i płeć przeciwna po drugie - jest mała szansa, że trafi się inna pani 'Obco' pachnąca.

No, ale jeśli nie lubisz Aliena, to może Dolce Vita? Elegancka, z charakterem, ale jednocześnie dość lekka i musująca na upalne popołudnie. A i wieczorem stanowi interesującą oprawę. Do tego bardzo trwała. Crystal Noir uwielbiam, ale na taką imprezę wydawałby mi się zbyt ciężki i zanadto hmm... erotyczny

Aniołkiem i MF będzie pachniała zapewne połowa żeńskiej populacji gości - dla mnie to taki sam koszmar, jak spotkać na tej samej imprezie panią w identycznej kreacji
Dolce Vitę mam już 2,5 roku i dopiero teraz zmęczyłam połowę flakonu 100ml.Nie powiem,jest to interesujący zapach i dla mnie bardzo ciepły.Przynajmniej ja go tak odbieram.No i bardzo trwały.Głęboko się zastanowię nad tymi perfumami.M.F raczej odpada bo jakoś się nie rozwija,natomiast D.V ma wręcz ogon
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:14   #9
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Do tego stroju pasuje mi Crystal Noir
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:17   #10
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Do tego stroju pasuje mi Crystal Noir
Droga Rawitopoważnie rozważam C.N lub D.V.Może dziewczyny jakąś mieszankę z tego zrobić?!
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:33   #11
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Ten CN to edp czy edt?
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 20:41   #12
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Ten CN to edp czy edt?
Edt.Lepsza edp?
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:40   #13
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Edt jest bardziej kokosowa (lżejsza), a edp - piżmowa (i piękniejsza ), moim zdaniem. Jeśli dobrze się czujesz w CN, to się nie zastanawiaj. Ważne żebyś się czuła swobodnie i dobrze bawiła. Zapach który nam ewidentnie 'nie leży' może zepsuć wieczór na równi z obtarciami od nowych butów, warto postawić na coś sprawdzonego

Mieszanka mogłaby być dość ryzykowna...

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2009-07-16 o 21:42
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 07:25   #14
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

no i teraz ja mam zagwozdkę na podobny temat, więc podłączę się pod wątek
Otóż w środę jadę do rodzinki, a okazją jest wesele.Zabawię tam pewnie do poniedziałku lub wtorku, więc uzbiera się te parę dni.Zapachów mam taką mnogość, że głupieję
Proszę o radę co by tu wybrać na wesele, a poza tym jakie flachy zabrać na te parę dni.
Proponujcie jakiekolwiek zapachy, bo nawet jeśli ich nie będę (jakimś cudem) miała w swojej kolekcji, to pewnie znajdę coś w podobnym klimacie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:17   #15
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Crystal noir wystepuje w wersji EDP i EDT? Kurcze, nawet o tym nie wiedzialam Inna sprawa, ze chyba ze 3 razy testowalam i zapach wydal mi sie mdly i brzydki. Moze wlasnie za sprawa kokosa, ktorego nie znosze w perfumach...
Na wesele wybralabym z wymienionych przez Autorke watku Miracle forever.
Natomiast tak ogolnie (tutaj juz bardziej do Golgie i innych Wizazanek, ktore ida niedlugo na wesele) radzilabym wybrac cos przede wszystkim trwalego. ostatnio zaczelam doceniac pod tym wzgledem marke Givenchy, chociaz nie jest do konca w moim guscie, ale ma trwale, ogoniaste i charakterne zapachy, swietne na wielkie wyjscia. Na wesele zawsze pasowala mi Lolita Lempicka, Euphoria, Mademoiselle, Angel (ale w malej ilosci, bo goscie moga uciec), Coco, a z niszowcow Jesien i Zima Micallef, Carla Fracci Salome, Medea, Houbigant Quelque fleurs royale, Five o'clock Lutensa, feminite du bois tegoz. Czyli raczej mocne, kwiatowe lub orientalne, takie z pazurkiem Zreszta, ja takie wlasnie uwielbiam, tyle, ze latem ciezko mi sie je nosi Jestem z tych co w upaly ledwo zyja
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:25   #16
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

dzięki za odpowiedż, mam wszystkie wymienione, oprócz niszy (tu mam parę próbek)Myślałam o Mademoiselle Chanel ,ale obawiam się, że to zapach zbyt oklepany i będą osoby tak samo pachnące;/Rozważam jeszcze Code Elixir lub Organzę...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:04   #17
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedż, mam wszystkie wymienione, oprócz niszy (tu mam parę próbek)Myślałam o Mademoiselle Chanel ,ale obawiam się, że to zapach zbyt oklepany i będą osoby tak samo pachnące;/Rozważam jeszcze Code Elixir lub Organzę...
Wybrałabym Organzę

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Crystal noir wystepuje w wersji EDP i EDT? Kurcze, nawet o tym nie wiedzialam Inna sprawa, ze chyba ze 3 razy testowalam i zapach wydal mi sie mdly i brzydki. Moze wlasnie za sprawa kokosa, ktorego nie znosze w perfumach...
Na wesele wybralabym z wymienionych przez Autorke watku Miracle forever.
Natomiast tak ogolnie (tutaj juz bardziej do Golgie i innych Wizazanek, ktore ida niedlugo na wesele) radzilabym wybrac cos przede wszystkim trwalego. ostatnio zaczelam doceniac pod tym wzgledem marke Givenchy, chociaz nie jest do konca w moim guscie, ale ma trwale, ogoniaste i charakterne zapachy, swietne na wielkie wyjscia. Na wesele zawsze pasowala mi Lolita Lempicka, Euphoria, Mademoiselle, Angel (ale w malej ilosci, bo goscie moga uciec), Coco, a z niszowcow Jesien i Zima Micallef, Carla Fracci Salome, Medea, Houbigant Quelque fleurs royale, Five o'clock Lutensa, feminite du bois tegoz. Czyli raczej mocne, kwiatowe lub orientalne, takie z pazurkiem Zreszta, ja takie wlasnie uwielbiam, tyle, ze latem ciezko mi sie je nosi Jestem z tych co w upaly ledwo zyja
Długo się przekonywałam do C.N aż wpadłam.Mi też wydawał się mdły i jakis taki mydlany.Długo testowałam w perfumeri edp i pachniały na mnie pięknie i długo.Edt wręcz przeciwnienie siedzi na mnie długo,może dlatego,że to edt.Jak myślicie dziewczyny?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Crystal noir wystepuje w wersji EDP i EDT? Kurcze, nawet o tym nie wiedzialam Inna sprawa, ze chyba ze 3 razy testowalam i zapach wydal mi sie mdly i brzydki. Moze wlasnie za sprawa kokosa, ktorego nie znosze w perfumach...
Na wesele wybralabym z wymienionych przez Autorke watku Miracle forever.
Natomiast tak ogolnie (tutaj juz bardziej do Golgie i innych Wizazanek, ktore ida niedlugo na wesele) radzilabym wybrac cos przede wszystkim trwalego. ostatnio zaczelam doceniac pod tym wzgledem marke Givenchy, chociaz nie jest do konca w moim guscie, ale ma trwale, ogoniaste i charakterne zapachy, swietne na wielkie wyjscia. Na wesele zawsze pasowala mi Lolita Lempicka, Euphoria, Mademoiselle, Angel (ale w malej ilosci, bo goscie moga uciec), Coco, a z niszowcow Jesien i Zima Micallef, Carla Fracci Salome, Medea, Houbigant Quelque fleurs royale, Five o'clock Lutensa, feminite du bois tegoz. Czyli raczej mocne, kwiatowe lub orientalne, takie z pazurkiem Zreszta, ja takie wlasnie uwielbiam, tyle, ze latem ciezko mi sie je nosi Jestem z tych co w upaly ledwo zyja
Ropuszko może zrób więcej podejść do C.N.Czasami pierwsze wrażenia są mylne.
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:45   #18
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Ja bym nawet powiedziała, że CN EDP to całkiem inny zapach niż EDT. Wersję perfumowaną uwielbiam z uwagi na cudowną, zmysłową tuberozę i piżmo - które nota bene jest świetnym 'utrwalaczem' zapachu. Rzadko zdarza mi się ją wyczuć na jakiejś kobiecie. Znacznie popularniejsza jest edt, która jednak nie ma w sobie takiej głębi i pazura, za to jest słodko-kokosowa i kojarzy mi się jakoś tak z kiczowatym 'lookiem' Donatelli. Ble
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:40   #19
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Perfumy na wesele przyjaciółki:)

Odświeżam,bo potrzebuję porady.
Nie mam pojęcia jakie perfumy wybrać na wesele przyjaciółki:
Angel
Hugo Boss Intense - niestety do nich nie jestem przekonana,często ich używam i mi troszkę spowszedniały,ale jak pasują to wezmę
Calvin Klein Eternity
Nina Ricci - tutaj to wydają mi zbytnio nie pasujące
Puma Animagical - są śliczne,ale strasznie szybko się ulatniają


Będę mieć jeszcze niestety tylko 2 ml Addict EDP - niestety nie znam,więc to byłoby użycie w ciemno - nie wiem jak będzie pachnieć na mojej skórze.

No i jest jeszcze Euphoria,ale boję się,że druga kumpela (swoją drogą przyjaciółka i będziemy obok siebie siedzieć) użyje,bo ona uwielbia Euphorię,a nie chciałabym,żeby to były te same perfumy.

Co do wymienionych zapachów oprócz Addict wymieniłam perfumy,które na mnie (och ja skromna)ślicznie pachną,współgraja z ciałem.Zrobiłam selekcję i z nich jakieś chce wybrać,jednak nie mam pojęcia które...Wesele jest w połowie września.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.