Pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 10:07   #1
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Unhappy

Pomocy !!!


Ehhh... mam okropny problem z włosami ... są do ramion, ni to proste ni to krecone, jesli je tylko umyje i wysusze wygladam strasznie, wiec katuje je prostownica (niby ceramiczna,z jonizacja, ale i tak niszczy...)... wiec sa okropnie zniszczone...

ale to nie jest najgorsze...

załuje, ze wgl zaczełam farbowac włosy!! po setkach farbowan, zarówno w domu jak i u fryzjera prezentuja sie tak :

jakies 3,5 cm odrosty w kolorze ciemny popielaty blond, w sumie to juz prawie brąz, nizej o kilka tonów jasniejszy odcien "rudawo żołty blond" i jasne pasemka, nie wiem czemu i skąd ale w pewnych miejscach sa całe fragmenty w tym "rudawo żółtym blondzie" gdzieniegdzie jakies rude pasma, nie wiem skąd ;(

nie wiem juz co mam z nimi zrobic, dzis rano sie załamałam. w najblizszym czasie wybieram sie do fryzjera, na pewno chce je troche podciac (zniszczone koncówki)... no i zrobic cos z kolorem... tylko co? pomocy, juz nie moge na moje wlosy patrzec myslałam zeby moze całe zafarbowac na kolor odrostów (naturalny)... ale no nie wiem
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 10:12   #2
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pomocy !!!

Jezeli Twoje odrosty to taki typowy blond troche mysi to bym ufarbowala cale wlosy farba zblizona do odrostow i potem czekala az odrosna. Jesli fryzjerka dobrze odbierze odcien to odrosty nie powinny sie rzucac bardzo w oczy. Mozna tez zrobic bardzo drobny baleyage.
Najlepszym soposobym byloby tez odstwienie prostpwnicy... ale ja tez mam na glowie szope i sama nie potrafie z niej zrezygnowac

a czym rozjasniasz wlosy farba czy rozjasniaczem??? jesli rozjasniaczem to wydaje mi sie ze bardziej wysusza wlosy niz farba. Jesli nie chcesz czekac az wlosy odrosna i miec z powrotem nauralny kolor to chyba lepsze bedzie farbowanie calych wlosow farba na jakikolwiek kolor niz rozjasnianie ich rozjasniaczem...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 18:04   #3
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pomocy !!!

ehhh niefarbowanie nie wchodzi w gre, nie mogłbym sie ludziom pokazac... ;/ nie chce co prawda jeszcze bardziej ich niszczyc, ale chyba nie mam wyjscia... a farbowanie na kolor odrostów to chyba całkiem dobry pomysł, o ile fryzjerka dobrze kolor dobierze...

farbowane były róznie - głownie farba, rozjasniaczem tylko na pasemkach...

odstawic prostownice chyba bede musiala...
macie może jakies pomysły, jak wyprostowac włosy bez prostownicy?? kupic jakas elektryczna szczotke czy co??

i w jaki sposób mam zregenerowac włosy?? uzywam waxa, ale to specjalnie nie pomaga, łykam tabletki ze skrzypem itp... poleccie mi jakis niezbyt drogi (do 25zł), szampon i odżywke... regenerująca włosy
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 18:17   #4
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Pomocy !!!

W sprawie dobrych szamponow to sa rozne zdania, rozne wlosy roznie reaguja itp. Moim skromnym zdaniem przy takiej wizycie u fryzjera, do ktorej sama mowisz, ze powinno dojsc powinnas z nim skonsultowac, co bedzie dobre dla twoich puszkow. Napewno zaleci ci jakas fachowa pomoc. Byc moze zaproponuje jakas swietna odzywke czy szampon. Fryzjer z doswiadczeniem i znajacy sie na fachu po dotyku i wygladzie twoich wlosow bedzie potrafil rozpoznac czego im brak. To wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem. Moje wlosy dodatkowo od jakiegos czasu uraczam olejem rycynowym i sa po nim bardzo miekkie i lsniace, absolutnie sie nie pusza... Pozdrawiam i zycze powodzenia
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 09:31   #5
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pomocy !!!

hehe własnie tez chyba znowu zaczne stosowac ten olejek rycynowy... a co do szamponów to masz racje, każde włosy inaczej reagują.

a czy to prawda ze picie duzej ilosci wody mineralnej poprawia stan włosow (i skory przy okazji?) słyszałam kiedys cos takiego, ale nie jestem jakos specjalnie przekonana co Wy na to ??
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:44   #6
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pomocy !!!

up
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:58   #7
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Pomocy !!!

Slyszalam rozne dziwne rzeczy, byc moze i woda ze wzgledu na swoje mineraly itp. ma jakis dobry wplyw na wlosy, ale wydaje mi sie, ze samo picie wody z dnia na dzien nic nie zmieni. Do tego trzeba czasu, systematycznej pielegnacji, dobrych szamponow, odzywek, a byc moze zabiegow fryzjerskich. Wlasciwa dieta bogata w rozne witaminy tez przyczynia sie do wygladu twoich wlosow, paznokci, skory itp.
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.