Rozszerzone pory a piegi ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 12:12   #1
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Exclamation

Rozszerzone pory a piegi ?


Wątków o rozszerzonych porach na forum nie brakuje, jednak ja chciałam sie dowiedziec czy ma to jakis związek z piegami...może nie związek...otóz mam troche piegów na policzkach i nosie..i właśnie w tym miejsu mam strasznie czerwona twarz Naprawde nie wiem jak sie tego pozbyc ! Miałam tez problem z pryszczami, ale mam juz ich o wiele mniej i najgorsze jest to ze policzki sa w sumie gładkie a i tak zaczerwienione i to właśnie w tym miejscu gdzie sa piegi :[ Czy mozliwe jest to ze przez piegi jest gorzej pozbyc sie rozczerzonych porów? Czy to moze miec jakis związek z niemi ? Naprawde nie wiem juz jak sie tego pozbyc. Może któras z was tez ma lub miała taki problem z rozszerzonymi porami...i piegami ? Moze to mi się tylko wydaje...jednak dlaczego to tak straszne nie chce mi zejsc z policzków !! Kiedys miałam jeszcze gorzej, jednak jak juz wspominałam pozbyłam sie wiekszej ilosci pryszczyi było by juz oki gdbyby nie te zaczerwienia. Doradzie mi cos na ten temat, plizzzz
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:45   #2
Vea16
Raczkowanie
 
Avatar Vea16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
GG do Vea16
Dot.: Rozszerzone pory a piegi ?

hej, ja rówinież mam piegi, lecz z porami nie mam problemów... chciałabym pozbyć się moich piegów, ale zupełnie nie wiem jak się za nie zabrać.. znasz jakiś dorry sposób? ja słyszałam, że wywar z pietruszki pomaga, ale nigdy jeszcze nie próbowałam...
Vea16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:58   #3
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Rozszerzone pory a piegi ?

Wiesz nigdy sie nad tym nie zastanwiałam, bo chodz mam troche piegów na policzkach i na nosie to jak juz wspominałam mam w tych miejscach rozszerzone pory przez co poprostu zbytnio nie widac moich piegów !! To jest dla mnie naprawde prawdziwa udręka Ale wydaje mi sie ze jesli sie ma piegi to powinno sie je zaakceptowac...napewno nie jest przez nie brzydsza No chyba ze je masz naaaprwdeeeeee duuuzo, ale w tym pewnie też jakiś urok
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 14:04   #4
Vea16
Raczkowanie
 
Avatar Vea16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
GG do Vea16
Dot.: Rozszerzone pory a piegi ?

Nie mam dużo piegów i czasami je nawet lubie...ale często mnie denerwują ;(
Vea16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:34   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Rozszerzone pory a piegi ?

Sylwia, opisz dokładnie, jakie są objawy, bo czerwona cera nie świadczy o rozszerzonych porach, raczej o tym, że masz płytko unaczynioną cerę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:39   #6
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Rozszerzone pory a piegi ?

W tym miejscach gdzie mam czerwone policzki i piegi wystepują również te czarne kropki -> "wągry" Moze to przez nie moja cera w tych miejscach jest taka czerwona....poprostu ma taki róźowato -czerwony kolorek Przy nosie nawet widac granice gdzei sie kończa te zaczerwieniania a gdzie zaczyna sie właściwy kolor skóry. Brzmi to troche dziwnie ale tak jest...tzn nie wyglądam jak jakis monster (choć tak to mogł ozabrzmieć heh) ale naprawde te zaczerwieniania mnie dobijaja Już nie mam pojęcia jak sie ich pozbyć,choć nie są tak strasznie duże Help me.......
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.