Inglot cz. III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 18:53   #1291
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Bardzo pomysłowe, całe miejsce wykorzystane

Chciałam Was prosić o radę. Ostatnio kupiłam puder HD w kolorze 504 (i tym samym poszukiwania idealnego bronzera uważam za zakończone), włożyłam go do kasetki na 4 róże. Chcę ją zapełnić czymś rozświetlającym, woskiem i cieniem do brwi oraz różem. Czytałam na KWC o różach-wkładach i opinie są takie sobie. Może lepiej przeznaczyć to miejsce na inny produkt? Mam bardzo jasną, tłustą cerę, obawiam się głównie o trwałość koloru.
Ja ze swojej strony polecam róże z inglota Trwałe, dobrze napigmentowane i uwielbiam ich zapach W załączniku zdjęcie mojej paletki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140809_184529.jpg (73,6 KB, 65 załadowań)
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 19:19   #1292
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Co to za kolor 3 od lewej?

Ostatnio poczyniłam b. duże (jak na mnie oczywiście) zakupy.
Mam problem z jednym z zakupionych produktów - bazą matującą. Ma ktoś?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 19:22   #1293
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
co to za kolor 3 od lewej?
84
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 21:56   #1294
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Co to za kolor 3 od lewej?

Ostatnio poczyniłam b. duże (jak na mnie oczywiście) zakupy.
Mam problem z jednym z zakupionych produktów - bazą matującą. Ma ktoś?
Jaki to problem?
Ja z doświadczenia wiem, że na bazę matującą trzeba ostrożnie nakładać podkład - wklepywać, nie rozcierać, inaczej wszystko się roluje.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 22:05   #1295
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecam róże z inglota Trwałe, dobrze napigmentowane i uwielbiam ich zapach W załączniku zdjęcie mojej paletki.
Dzięki za odpowiedź, w takim razie jeszcze się nad nimi zastanowię (a na pewno sprawdzę zapach ). Zdradzisz mi, jaki numer ma drugi od lewej w twojej paletce? Zależy mi na takim dosyć bezpiecznym, neutralnym odcieniu i ten wydaje się ładny.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 22:07   #1296
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, w takim razie jeszcze się nad nimi zastanowię (a na pewno sprawdzę zapach ). Zdradzisz mi, jaki numer ma drugi od lewej w twojej paletce? Zależy mi na takim dosyć bezpiecznym, neutralnym odcieniu i ten wydaje się ładny.
82, to bardzo ładny zgaszony róż, który chyba każdemu pasuje
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 23:03   #1297
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jaki to problem?
Ja z doświadczenia wiem, że na bazę matującą trzeba ostrożnie nakładać podkład - wklepywać, nie rozcierać, inaczej wszystko się roluje.
Właśnie taki, o którym piszesz . U mnie się nie roluje, ale jakby nie trzyma się przy nakładaniu pędzlem, jest tępy. Jestem jeszcze w fazie testów. Jeśli już dałam radę nałożyć podkład, to makijaż trzymał się nienagannie naprawdę długo. Jutro spróbuję jajem z RT.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 21:47   #1298
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. III

Wiecie może czy szykuje się jakaś zniżka do Inglota? Przez te nowości mam teraz całkiem sporą wish listę.

Szukam też zamiennika szminki Russian Red z Maca. Jest może taki w Inglocie? Najlepiej we wkładach.

I muszę przyznac, że bardzo lubię pomadki pielęgnacyjne z Inglota. Mam malinową i o zapachu gumy balonowej kupione na promocji po 6 zł każda.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:33   #1299
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy szykuje się jakaś zniżka do Inglota? Przez te nowości mam teraz całkiem sporą wish listę.

Szukam też zamiennika szminki Russian Red z Maca. Jest może taki w Inglocie? Najlepiej we wkładach.

I muszę przyznac, że bardzo lubię pomadki pielęgnacyjne z Inglota. Mam malinową i o zapachu gumy balonowej kupione na promocji po 6 zł każda.
Może nie z Inglota, ale z Rimmela Alarm jest niemal identyczna
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 15:39   #1300
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy szykuje się jakaś zniżka do Inglota? Przez te nowości mam teraz całkiem sporą wish listę.

Szukam też zamiennika szminki Russian Red z Maca. Jest może taki w Inglocie? Najlepiej we wkładach.

I muszę przyznac, że bardzo lubię pomadki pielęgnacyjne z Inglota. Mam malinową i o zapachu gumy balonowej kupione na promocji po 6 zł każda.
Warto sprawdzić na stronie internetowej . Oni zawsze mają wszystko szybciej ( tj informację). A pomadki pielęgnacyjne właśnie chyba w tej chwili są przecenione ))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 00:21   #1301
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
I muszę przyznac, że bardzo lubię pomadki pielęgnacyjne z Inglota. Mam malinową i o zapachu gumy balonowej kupione na promocji po 6 zł każda.
Mam pytanie czy te pomadki posiadają w składzie lanoinę?
I która to guma balonowa?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 12:54   #1302
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Inglot cz. III

Nie wiecie ile trwa dostarczenie zamówienia do stacjonarnego Inglota? W sensie, że nie mają tego co chciałam ale Pani powiedziała, że może zamówić. Powiedziałam, że się zastanowię ale zapomniałam zapytać ile to będzie trwało a nie umiem znaleźć numeru telefonu...
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 14:01   #1303
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Nie wiecie ile trwa dostarczenie zamówienia do stacjonarnego Inglota? W sensie, że nie mają tego co chciałam ale Pani powiedziała, że może zamówić. Powiedziałam, że się zastanowię ale zapomniałam zapytać ile to będzie trwało a nie umiem znaleźć numeru telefonu...
na wyspach zamówienia są robione raz w tygodniu. w stacjonarnych nie wiem. ale w który dzień to już zależy od konkretnego punktu.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:38   #1304
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. III

Dzięki za odpowiedzi.

Te pomadki, z tego co widzę w składzie, nie mają lanoliny. Wg mnie one są podobne w konsystencji do CheapSticka (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę) i mają dużo wazeliny i olejku rycynowego. Są dosyc lekkie ale trochę klejące. Ja używam zamiast błyszczyka, zwłaszcza że dają połysk a ta malinowa ma maleńkie drobinki.
O zapachu gumy balonowej jest ta w pomarańczowym opakowaniu.

Ja się czaję na sypki puder rozświetlający HD i puder modelujący HD. Tylko się zastanawiam jaka jest różnica między tym pudrem sypkim hd a nowym pudrem modelującym (chodzi mi o te jasne kolory do rozświetlania).
I jeszcze mam pytanie o kolory nowych bronzerów. Szukam jakiegos chłodnego odcienia do jasnej karnacji ale na zdjęciach w necie 504 wypada dosyc sino. Boję się, że będzie zbyt ziemisty. Może 505 lepszy?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:15   #1305
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Ja się czaję na sypki puder rozświetlający HD i puder modelujący HD. Tylko się zastanawiam jaka jest różnica między tym pudrem sypkim hd a nowym pudrem modelującym (chodzi mi o te jasne kolory do rozświetlania).
I jeszcze mam pytanie o kolory nowych bronzerów. Szukam jakiegos chłodnego odcienia do jasnej karnacji ale na zdjęciach w necie 504 wypada dosyc sino. Boję się, że będzie zbyt ziemisty. Może 505 lepszy?
Puder modelujący to te w prostokątach z numerami od 501 do 505. Pudry HD prasowane okrągłe to to samo co HD sypkie i one nie są do konturowania/rozświetlania, tylko stosowania na całą twarz.
Najlepszy do konturowania z bronzerów jest ten 505, 504 jest bardzo chłodny i wpada w fiolet. 505 jest bardzo uniwersalna, chłodna, ale w przyjemnym kolorycie.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:36   #1306
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.

Te pomadki, z tego co widzę w składzie, nie mają lanoliny. Wg mnie one są podobne w konsystencji do CheapSticka (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę) i mają dużo wazeliny i olejku rycynowego. Są dosyc lekkie ale trochę klejące. Ja używam zamiast błyszczyka, zwłaszcza że dają połysk a ta malinowa ma maleńkie drobinki.
O zapachu gumy balonowej jest ta w pomarańczowym opakowaniu.
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Jestem uczulona na lanoinę dlatego muszę z tym uważać
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:19   #1307
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
na wyspach zamówienia są robione raz w tygodniu. w stacjonarnych nie wiem. ale w który dzień to już zależy od konkretnego punktu.
Bardzo dziękuję
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:30   #1308
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. III

jakiś czas temu zaopatrzyłam się w ten puder do konturowania 505 i muszę przyznać, że jestem zachwycona! mam bardzo jasną cerę, a stosuję go jako bronzer, bo nie ma ani odrobiny pomarańczy, nie jest też taki płasko (??) matowy, mam wrażenie, że jest to taka delikatna satyna. Polecam, choć dla ciemniejszych karnacji może być za jasny.
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 19:14   #1309
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
jakiś czas temu zaopatrzyłam się w ten puder do konturowania 505 i muszę przyznać, że jestem zachwycona! mam bardzo jasną cerę, a stosuję go jako bronzer, bo nie ma ani odrobiny pomarańczy, nie jest też taki płasko (??) matowy, mam wrażenie, że jest to taka delikatna satyna. Polecam, choć dla ciemniejszych karnacji może być za jasny.
Mam 503 i również jestem zadowolona. Dla mnie idealny do rozświetlania nosa i łuku kupidyna. Nie lubię perły/brokatu w tych miejscach. Nada się też do gruntowania korektora pod oczami w przypadku jaśniejszych karnacji.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 18:01   #1310
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny! Kupiłam ostatnio podkład AMC Cream Foundation LW300 i jest niestety zbyt neutralny (potrzebuję więcej żółtych tonów) i leciutko za jasny. Czy orientujecie się czy jest jakiś bardziej żółty kolor? Może LW600 (niestety na necie nie mogłam znaleźć swatcha) ?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 21:25   #1311
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Puder modelujący to te w prostokątach z numerami od 501 do 505. Pudry HD prasowane okrągłe to to samo co HD sypkie i one nie są do konturowania/rozświetlania, tylko stosowania na całą twarz.
Najlepszy do konturowania z bronzerów jest ten 505, 504 jest bardzo chłodny i wpada w fiolet. 505 jest bardzo uniwersalna, chłodna, ale w przyjemnym kolorycie.
Czy one są naprawdę HD czy tylko są takie z nazwy? Któraś miała i mogłaby coś skrobnąć?
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 21:35   #1312
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Czy one są naprawdę HD czy tylko są takie z nazwy? Któraś miała i mogłaby coś skrobnąć?
ja mam juz 2 prasowane, ten żółty i dzisiaj kupiłam 405. One są HD, ale trzeba wziąść pod uwagę ze one są mocno perłowe mimo wszystko i należy uważać czym sie aplikuje albo nie nakładać ich jednak na całą twarz. Te do modelowania HD są matowe, te zwykłe HD to dość mocna perła. Żółty mimo wszystko wypada na chłodny bo ta perła w nim ma chłodny odcień, dlatego wyszłam dziś z 405 bo on wypada złotawo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 21:48   #1313
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecam róże z inglota Trwałe, dobrze napigmentowane i uwielbiam ich zapach W załączniku zdjęcie mojej paletki.
A ten pierwszy od lewej to jaki numerek?
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:48   #1314
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Czy one są naprawdę HD czy tylko są takie z nazwy? Któraś miała i mogłaby coś skrobnąć?
Ładnie zmiękczają twarz. Niestety nie wiem jak wypada na zdjęciach, gdyż po prostu bardzo rzadko się fotografuję. Jeśli wiem, że będę potrzebowała większego matu to nakładam go tylko pod oczy i wychodzi pięknie.
Wydaje mi się, że jest malutka różnica pomiędzy hd prasowanym, a sypkim. Szkoda, że nie zostawiłam sobie troszkę proszku do porównania. Jakoś z sypkim bardziej się lubiłam. Wyglądał lżej? W każdym razie następnym razem biorę sypki i zobaczymy.
Na pewno nie polecałabym nakładać produktu prasowanego gąbeczką. Wychodzi szpachla, a nie hd.
Kluczem jest tu delikatne przypudrowanie.

Jeśli chodzi o pudry hd do konturowania to mogę się wypowiedzieć tylko do 503. Wydaje mi się, że tu zwyczajnie chodzi o mat. Specjalistką nie jestem. Sam w sobie jest dobry. Stosunek cena/jakość odpowiedni, ale czy to jest jakiś must have?
Ja jestem jednak z niego zadowolona. W planach 505.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 10:17   #1315
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ładnie zmiękczają twarz. Niestety nie wiem jak wypada na zdjęciach, gdyż po prostu bardzo rzadko się fotografuję. Jeśli wiem, że będę potrzebowała większego matu to nakładam go tylko pod oczy i wychodzi pięknie.
Wydaje mi się, że jest malutka różnica pomiędzy hd prasowanym, a sypkim. Szkoda, że nie zostawiłam sobie troszkę proszku do porównania. Jakoś z sypkim bardziej się lubiłam. Wyglądał lżej? W każdym razie następnym razem biorę sypki i zobaczymy.
Na pewno nie polecałabym nakładać produktu prasowanego gąbeczką. Wychodzi szpachla, a nie hd.
Kluczem jest tu delikatne przypudrowanie.

Jeśli chodzi o pudry hd do konturowania to mogę się wypowiedzieć tylko do 503. Wydaje mi się, że tu zwyczajnie chodzi o mat. Specjalistką nie jestem. Sam w sobie jest dobry. Stosunek cena/jakość odpowiedni, ale czy to jest jakiś must have?
Ja jestem jednak z niego zadowolona. W planach 505.

co do pierwszej częsci się zgadzam, trzeba go naprawdę umiejetnie zastosować

ale ten do modelowania taki w 100% matowy nie jest, jest satynowy ale nie błyszczący, ja mam 503, czaje sie na 501, bo odcień wydaje mi sie lepszy, dla mnie to must have do utrwalania pudru pod oczami, bo daje dodatkowe krycie i nie daje matu, jednocześnie nie będąc chamską perłą

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-08-22 o 21:43
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:27   #1316
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. III

troche sie pogubiłam, napiszczie mi jaki puder używacie do rozświetlania/urtwalania pod oczami?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:42   #1317
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
troche sie pogubiłam, napiszczie mi jaki puder używacie do rozświetlania/urtwalania pod oczami?

puder do modelowania HD 503, te prasowane/sypkie HD też sie nadadzą, ale to inne wykończenie zupełnie.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-08-22 o 21:42
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:13   #1318
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
co do pierwszej częsci się zgadzam, trzeba go naprawdę umiejetnie zastosować

ale ten do modelowania taki w 100% matowy nie jest, jest satynowy ale nie błyszczący, ja mam 501, czaje sie na 503, bo odcień wydaje mi sie lepszy, dla mnie to must have do utrwalania pudru pod oczami, bo daje dodatkowe krycie i nie daje matu, jednocześnie nie będąc chamską perłą

Postaram się w niedziele wrzucić zdjęcie 503, matowego cienia inglot, matowego oraz satynowego cienia Mac i pudru prasowanego hd jeśli ktoś by chciał.
Zgadzam się z tym, że płaski mat to to nie jest
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:46   #1319
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Postaram się w niedziele wrzucić zdjęcie 503, matowego cienia inglot, matowego oraz satynowego cienia Mac i pudru prasowanego hd jeśli ktoś by chciał.
Zgadzam się z tym, że płaski mat to to nie jest

ja cały czas myliła numerki mam 503 a czaje się na 501 zorientowałam się dzisiaj w inglocie jak pytałam się czy jest 503 i sie okazało ze to ten co mam ja mam ten jasny róż a chce jasny żółty

a z prasowanych HD mam żółty 403 i złoty 405
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 22:52   #1320
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja cały czas myliła numerki mam 503 a czaje się na 501 zorientowałam się dzisiaj w inglocie jak pytałam się czy jest 503 i sie okazało ze to ten co mam ja mam ten jasny róż a chce jasny żółty

a z prasowanych HD mam żółty 403 i złoty 405
Zerknij tu na 501 i 503

http://www.missfashionnews.com/2014/...ot-hd-powders/

http://www.inglot.pl/twarz-freedom-s...twarzy-hd.html


Nie trudno o
Chociaż na żywo to ja w tym moim różu nie widzę, a mam 503
oraz 404


Mój 503 wygląda jak tu

http://www.beautypopstop.com/2014/06...-swatches.html
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.