Twój 1% podatku może pomóc Karolince!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 09:13   #1
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Exclamation

Twój 1% podatku może pomóc Karolince!!!


Każdego roku płacicie Państwo podatki. Tak naprawdę nie wiadomo, gdzie one trafiają. Dziś można zadecydować o 1% swojego podatku i pomóc w ten sposób konkretnej osobie. Można przekazać ten "1%" na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Decyzja należy do Państwa - oddać pieniądze fiskusowi , czy pomóc choremu dziecku.

Jeśli chcecie Państwo pomóc naszej córeczce, możecie przekazać jej 1% swojego podatku. Zostanie on przeznaczony na leczenie i rehabilitację Karolinki.

Jak to zrobić?
W części WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP (dla PIT-37 rubryka H oraz I) należy wpisać:
1. w rubryce NAZWA OPP dane fundacji: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" , ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
2. w rubryce NUMER KRS - 0000037904
3. w rubryce WNIOSKOWANA KWOTA - odpowiednio obliczony 1% od kwoty podatku, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół (np. jeśli 1% to 35,57 - należy wpisać 35,50)
4. w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (dane ułatwiające kontakt z podatnikiem) znajdującej się odpowiednio w:
PIT-28 poz. 133
PIT-36 poz. 309
PIT-36L poz. 109
PIT-37 poz. 128
PIT-38 poz. 62
należy wpisać: na leczenie i rehabilitację : PIETRZAK KAROLINA (6404)

Dokładne podanie danych jest bardzo ważne!

UWAGA! Podatnik nie może podzielić swojego 1% między kilka organizacji. Osoby fizyczne , a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT) , a osoby prawne 10% dochodu (CIT)

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za potwierdzenie faktu przekazania 1% podatku na email: karolinka_pietrzak@wp.pl

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy!!


Justyna i Maciej - rodzice Karolinki


historia Karolinki: http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 21:41   #2
Kanada87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Twój 1% podatku może pomóc!

Ja co roku zastanawiam się komu oddać swój 1% aby było z tego jak najwięcej pożytku. W tym roku zdecydowałam się oddać go na rzecz Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom.
Postanowiłam wybrać właśnie ich, bo dosyć dokładnie zapoznałam się z historią Fundacji.
Tworzą ją głównie wolontariusze- rodzice chorych dzieciaków, a ich głównym celem jest pomoc dzieciakom w dojściu do zdrowia.
Dzięki ich stronce pomocdzieciom.eu mogłam się darmowo rozliczyć, dlatego uważam, że te parę złotych, których nawet nie miałam jeszcze w portfelu na pewno przydają się lepiej dzieciakom.
KRS 0000140007
Pomagajmy razem
Kanada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 22:41:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.