Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 11:47   #1141
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No wiecie co :P Już miałam zamawiać pełnowymiarowe opakowanie z AM, a tu mi piszecie o nowej polskiej firmie z podkładami I mam ochotę zamówić próbki podkładów. Mama w domu to mnie chyba wyśmieje
Ale mam i tak pytanko odnoście AM, jak myślicie który odcień różu pasowałby do podkładu golden fairest? (żeby może bardziej doprecyzować to włosy mam koloru starego złota, a oczy ciemno zielone, a nawet szaro-zielone)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 12:08   #1142
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
No wiecie co :P Już miałam zamawiać pełnowymiarowe opakowanie z AM, a tu mi piszecie o nowej polskiej firmie z podkładami I mam ochotę zamówić próbki podkładów. Mama w domu to mnie chyba wyśmieje
Ale mam i tak pytanko odnoście AM, jak myślicie który odcień różu pasowałby do podkładu golden fairest? (żeby może bardziej doprecyzować to włosy mam koloru starego złota, a oczy ciemno zielone, a nawet szaro-zielone)
Sunrise.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:24   #1143
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Sunrise.
Potwierdzam
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 18:03   #1144
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Sunrise.
Ja też głosuję na sunrise będzie idealny!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 19:19   #1145
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziękuję Wam za pomoc
I oczywiście chciałabym zamówić próbkę tego różu i okazuje się że wszystkie odcienie są dostępne tylko nie ten :P
Muszę chyba poczekać, ale nie wiem czy dam rade bo próbka podkładu mi się kończy
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 19:34   #1146
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Polecam też róż Nude

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 19:44   #1147
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

do golden fairest Nude? hahahhahaha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 20:30   #1148
Madelaine
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny czy różnica pomiędzy golden fairest a golden fair jest duża ? Zamówiłam sobie probkę golden fairest i ogólnie odcień mi pasuje tylko, że jest odrobinkę za jasny. Chciałabym tym razem zamówić już pełnowymiarowe opakowanie i nie wiem co zrobić bo boję się, że golden fair będzie z kolei za ciemny...A może któraś z Was ma niepotrzebną próbkę golden fair i chciałaby by się wymienić za natural fair, fairest i light ?
__________________

Madelaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 20:57   #1149
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja bym wzięła golden fair - nie ma aż tak dużej różnicy. Poza tym idzie lato, będzie jak znalazł.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 08:40   #1150
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W takim razie ja juz wiem jaki odcień różu powinnam mieć, dzięki Wam
Pozostaje jeszcze kwestia korektora Jak już wiecie do kryjącego golden fairest. W domu mam korektor dark (bo dostałam go w gratisie) i jest za ciemny, ale za to pięknie wygląda jako cień do powiek
I zastanawiam się który u mnie będzie lepszy light czy medium? jak widze light wpada w zieleń, a medium jest taki cielisty czy się mylę? Może któraś z Was używa korektora pod golden fairest i wie który ładnie się z nim komponuje?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 08:48   #1151
Madelaine
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła golden fair - nie ma aż tak dużej różnicy. Poza tym idzie lato, będzie jak znalazł.
Dziekuje za odpowiedż Rzeczywiście, idzie lato na pewno chociaż troche sie opalę więc golden fair powinien mi bardziej pasować Najwyżej gdyby był za ciemny to wymieszam go z próbkami golden fairest


Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
W takim razie ja juz wiem jaki odcień różu powinnam mieć, dzięki Wam
Pozostaje jeszcze kwestia korektora Jak już wiecie do kryjącego golden fairest. W domu mam korektor dark (bo dostałam go w gratisie) i jest za ciemny, ale za to pięknie wygląda jako cień do powiek
I zastanawiam się który u mnie będzie lepszy light czy medium? jak widze light wpada w zieleń, a medium jest taki cielisty czy się mylę? Może któraś z Was używa korektora pod golden fairest i wie który ładnie się z nim komponuje?
Ja mam teraz kryjący golden fairest i uzywam korektora light. Rzeczywiście light jest zielonkawy przez co bardzo ładnie tuszuje wszelkie zaczerwienienia, przebarwienia po krostkach itp. Na początku bałam się, że ta zieleń będzie przebijać przez podkład ale na szczęście nic takiego się nie dzieje Według mnie dobrze komponuje się z golden fairest
__________________


Edytowane przez Madelaine
Czas edycji: 2013-05-23 o 08:49
Madelaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 09:17   #1152
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
do golden fairest Nude? hahahhahaha
Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz, ponieważ używam Golden fairest, często nakładam na niego róż Nude i wg mnie pasuje - a przynajmniej mi pasuje.

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
W takim razie ja juz wiem jaki odcień różu powinnam mieć, dzięki Wam
Pozostaje jeszcze kwestia korektora Jak już wiecie do kryjącego golden fairest. W domu mam korektor dark (bo dostałam go w gratisie) i jest za ciemny, ale za to pięknie wygląda jako cień do powiek
I zastanawiam się który u mnie będzie lepszy light czy medium? jak widze light wpada w zieleń, a medium jest taki cielisty czy się mylę? Może któraś z Was używa korektora pod golden fairest i wie który ładnie się z nim komponuje?
Light nadaje się pod podkład do krycia zaczerwienień, natomiast medium spokojnie można nakładać na podkład (mam golden fairest) - u mnie nie odznacza się kolorystycznie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 10:01   #1153
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny a używacie filtrów pod minerały? Zastanawiam się nad zmianą, może podkład by się lepiej trzymał na innym

U mnie kryjący golden fair sie nie sprawdził, szybko schodzi, podkresla skókri i po paru godz. zbiera sie na suchych skórach i zmarszczkach. Kolor i krycie jest ok, tylko ta trwałość . Za to wersja matująca jest fajna. do 5 godzin wytrzymuje na twarzy a jak juz schodzi to równomiernie i wygląda to bardziej naturalnie niz przy wersji kryjącej.
Wczoraj po kryjącym wyskoczyly mi jakies podskorne gule na nosie
Raz po matującym uzywanym dwa dni z rzedu wyskoczyly mi jakies krosty czerwone. Sama nie wiem czy to od podkladu czy jednak moze czegoś innego. Pouzywam teraz tego matującego kilka z dni z rzedu i zobacze czy to się powtórzy...Dostalam jeszcze jakies probki od pixie tez muszę przetestować
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 10:50   #1154
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam podobne odczucia, na mnie formuła kryjąca wygląda fatalnie - ciasto, włazi w pory, schodzi wyglądam b. nieładnie. szkoda, bo zrobiłam sobie zapas, ale dam szansę tej formule w zimie, teraz w lecie jeszcze jako tako trzyma się matująca
aczkolwiek tak jak wcześniej wspominałam odcień golden fairest matujący jest sporo ciemniejszy od wersji kryjacej i odcina mi sie od szyi (na niej mam kolor właśnie taki jak golden fairest, ale kryjący), mimo że i na nią nakładam minerałki
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)

Edytowane przez sansimila
Czas edycji: 2013-05-23 o 10:51
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:22   #1155
zumek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podbeskidzie
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, jaki kolor polecicie z oferty annabelle minerals, który by zastąpił N3 z true matcha loreala? może ktoś przechodził z takiego koloru na annabelle?
jakie kolory warto by zamówić jako próbki, żeby coś dopasować?
z góry dziękuje za rady
zumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 12:37   #1156
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz, ponieważ używam Golden fairest, często nakładam na niego róż Nude i wg mnie pasuje - a przynajmniej mi pasuje.


o kurka myslalam ze to nude mam w domku a okazalo sie ze mam Honey ktory jest baaardzo ciemnym brazem takze przepraszam i widze ze nude tez by pasowal
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:07   #1157
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, a w które róże strzelać jeśli używam Golden Fair, mam niebieskie oczy i ciemnobrązowe włosy, raczej w zimnym odcieniu? Będę zamawiać duży podkład i wzięłabym próbki różu.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:14   #1158
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od jakiegoś dłuższego czasu używam Golden Fair w wersji rozświetlającej i jestem w ciężkim szoku , ponieważ jako posiadaczka typowo tłustej skóry omijałam te formuły szerokim łukiem. No ale że dostałam próbkę jako gratis, to nie omieszkałam wypróbować (sama bym jej nie zamówiła). I co się okazuje: mimo zawartych w podkładzie drobinek, które widać gołym okiem, na twarzy tego efektu w ogóle nie widać. Widać za to coś zupełnie wspaniałego moim zdaniem. A mianowicie ta formuła wygładza mi cerę , szczególnie w okolicach z rozszerzonymi porami, które stają się bardzo słabo widoczne. Bo oczywiście nie znikają zupełnie (jak pod warstwą szpachli) ale wyglądają po prostu „normalnie”. Jestem tym bardzo zaskoczona, bo podkłady rozświetlające z EDM, Moew czy Lumiere u mnie się kompletnie nie nadawały do niczego. Nie mam już mocno pryszczatej twarzy (ale wiem co to znaczy siet ), więc nie mam potrzeby silnego krycia, ale podkład i tak dość dobrze radzi sobie z lekkimi zaczerwieniamy, które nie rzucają się tak w oczy jak wtedy, gdy są sote.
Także tak jak większość z Was byłam przekonan, że tylko formuła matująca mi będzie pasowała. A tu proszę taka miła niespodzianka I powiem więcej, formuła kryjąca jest do bani (szybko się ciastoli), a matująca jakoś nieładnie się ściera i dość szybko mi się brzydko błyszczy.
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:04   #1159
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja dostalam jako gratis golden light rozswietlajacy, myslicie ze jako bronzer by się nadawał?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 14:42   #1160
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

rozświetlająca powiadasz.........

Aż się przestraszyłam, znowu muszę gromadzić próbki i rozpoczynać testy Mam wrażenie, że z minerałami tak już chyba jest, wieczne testy ciągłe poszukiwanie dziesiątki walających się wszędzie słoiczków i woreczków
Będę na emeryturze i nadal będą przychodzić do mnie próbki a nie daj Boże pojawi się jeszcze jakaś kolejna, polska firma ......
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-05-23 o 14:47
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:30   #1161
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zumek Pokaż wiadomość
dziewczyny, jaki kolor polecicie z oferty annabelle minerals, który by zastąpił N3 z true matcha loreala? może ktoś przechodził z takiego koloru na annabelle?
jakie kolory warto by zamówić jako próbki, żeby coś dopasować?
z góry dziękuje za rady
ja miałam, zrezygnowałam z loreala N3, może jeszcze do niego wróce za jakiś czas. ale wracając do tematu. Ja sobie kupiłam na początek natural light i beige light, oba mniej więcej są dobre.. Nautral jest zimniejszy troszkę, pewnie lepszy na zimę, a beige taki przyjemny, ciepły
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 17:16   #1162
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeszcze raz dziękuję za Waszą pomoc, jest nieoceniona. Zamówiłam już sobie duże opakowanie podkładu kryjącego i próbki korektora medium i light. Z różem na razie się wstrzymam (a nóż dostanę w gratisie? )
W ogóle to powiem Wam, że jak tak czytałam te wszystki opinie i gdzieniegdzie pojawiało się hasło że formuła kryjąca właśnie się "ciastoli" albo w ogóle nie wygląda estetycznie to obawiałam się o to co będzie na mojej twarzy. Ale na szczęście u mnie nic takiego się nie dzieje i podkład trzyma mi spokojnie cały dzień, a poprawek raczej nie mam w zwyczaju robić (jedynie raz w środku dnia jakąś bibułkę użyje). W ogóle to mam wrażenie że podkład u mnie wygląda o wiele ładniej na twarzy dopiero po jakichś 2-3h od nałożenia, wtedy jest taki ni to matowy, ale nie jakaś latarnia, tylko taki ach

EDIT: A powiedzcie mi czym nakładacie korektor? jeśli pędzelkiem to jakim?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 17:26   #1163
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny a czy ktoras z Was moglaby pstryknac zdjecie porownawcze golden fairest kryjacego do golden fair kryjacego i matujacego (i rozswietlajacego ewentualnie)?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:49   #1164
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość

EDIT: A powiedzcie mi czym nakładacie korektor? jeśli pędzelkiem to jakim?
Na początku nakładałam pędzelkiem Essence (tym kulkowym z fioletowym włosiem), a teraz doskonale mi służy Hakuro h77 - teoretycznie jest do cieni (ale tu się z nim nie polubiłam), ale świetnie się sprawdza do sypkiego korektora
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 20:39   #1165
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja na korektor uzywam ecotools do kresek. Korektor jest swietny, idealnie kryje, tylko troche rozni sie od golden fairest, ale dobrze wklepany wygląda ok.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 20:48   #1166
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja do korektora używam pedla Bare Minerals "do korektora"
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 21:17   #1167
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny jak tak dalej pójdzie to ja zbankrutuje
Znając siebie to na pędzelku nie poprzestanę i stwierdzę że jeszcze coś mi jest potrzebne, hihi. No ale pędzelek to mus bo przecież czymś muszę ten korektor aplikować
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 21:46   #1168
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
EDIT: A powiedzcie mi czym nakładacie korektor? jeśli pędzelkiem to jakim?
Pędzelkiem do cienie Catrice. Albo palcem (Aussie Perk Me Up EDM),
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:29   #1169
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a używacie filtrów pod minerały? Zastanawiam się nad zmianą, może podkład by się lepiej trzymał na innym

U mnie kryjący golden fair sie nie sprawdził, szybko schodzi, podkresla skókri i po paru godz. zbiera sie na suchych skórach i zmarszczkach. Kolor i krycie jest ok, tylko ta trwałość . Za to wersja matująca jest fajna. do 5 godzin wytrzymuje na twarzy a jak juz schodzi to równomiernie i wygląda to bardziej naturalnie niz przy wersji kryjącej.
Wczoraj po kryjącym wyskoczyly mi jakies podskorne gule na nosie
Raz po matującym uzywanym dwa dni z rzedu wyskoczyly mi jakies krosty czerwone. Sama nie wiem czy to od podkladu czy jednak moze czegoś innego. Pouzywam teraz tego matującego kilka z dni z rzedu i zobacze czy to się powtórzy...Dostalam jeszcze jakies probki od pixie tez muszę przetestować
Ja używam od niedawna bo po przejściu na naturalną pielęgnację bałam się strasznie zapchania. Na całe szczęście nic takiego nie nastąpiło, mogę nawet powiedzieć, że na filtrze minerały lepiej wyglądają niż na poprzednim kremie. Używam L’oreal UV Perfect SPF50 PA+++ (kupiony na allegro, na różnych blogach można poczytać recenzje). Pierwszy filtr i od razu trafiony więc mogę polecić, spełnia wszystkie moje oczekiwania.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:30   #1170
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z rana pod makijaż używam tylko hydrolatu, nie nakładam już później kremu nawilżającego i makijaż wygląda troszkę lepiej. Myślicie, że hydrolat może zastąpić krem? Czy raczej konieczne jest stosowanie też kremu?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.