Endermologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 13:47   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Endermologia


Masaż podciśnieniowy wykonywany specjalnie do tego celu stworzonym urządzeniem. Wytwarzane przez aparat Endermologie Cellu M6 Keymodule podciśnienie tworzy fałd skórny zasysany między dwie ruchome, niezależnie napędzane rolki. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:31   #2
solaris7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Ja sie masuje w innym gabinecie... ale masaze sa super i naprawde skuteczne, sama maszyna to nie wszystko liczy sie tez indywidualne podejscie do pacjentki a to czasem ciezko znalezc
solaris7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 06:44   #3
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Endermologia

cześć..ja też się masuje..w zeszłym roku miałam ok.15 zabiegów i muszę stwierdzić,że efektów antycellulitowych jako takich nie zaobserwowałam..ciało natomiast stało się b jędrne..miało ładny kształt.
NATOMIAST!zostało mi jeszcze 5 wejściówek i teraz zamierzam je wykorzystać..a później prawdopodobnie jeszcze dokupić kilka..tak by chodzić raz w tygodniu na jeden zabieg.
co do efektów na cellulit,żeby być uczciwą muszę stwierdzić,że rok temu paliłam..piłam dużo kawy a z ruchem było u mnie różnie (głownie za sprawą pracy..)
natomiast w tym roku stawiam na kompleks - racjonalna dieta, ruch, kosmetyki,masaże, rzuciłam palenie, piję mniej kawy..jestem pełna nadziei w tę maszynę, bo efekty objętościowe były b fajne..
czy któraś ma doświadczenie z Wellboxem? - domową mini formą endermologii?
pozdrawiam
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:54   #4
DariaKelly
Rozeznanie
 
Avatar DariaKelly
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 576
Wink Dot.: Endermologia

Korzystam z tych zabiegów od tego miesiąca (4 zabieg) narazie oprócz dobrego samopoczucia to nic wiecej. Może później coś drgie. Mam wykupionych 10 zabiegów. Napiszę jesli bedzie sie coś zmieniało
DariaKelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:14   #5
myszkuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: Endermologia

Mi ta skuteczność wyszła bokiem, zastosowałam 15 zabiegów - wszystko fajnie, cellulit oczywiście był sobie dalej, ale poprawił mi się kontur ciała, linia nóg. Po dwóch miesiącach od zakończenia endermologii moje nogi zaczeły wyglądać dziwnie, pojawiły mi się obrzęki, nogi całe spuchły. Okazało się, że dla osób o problemach z układem limfatycznym (ja nawet nie wiedziałam, ze mam taki problem ) endermologia może działać w odwrotną stronę. Po 3 miesięcznej serii masaży, stosowania bandaży uciskowych nogi powróciły do stanu poprzedniego, ale często puchną, przedtem tego nie zaobserwowałam. Dla mnie tylko ręczny, dynamiczny masaż i ćwiczenia są najskuteczniejszą metodą w walce z cellulitem-niestety.
myszkuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:10   #6
monday1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

Witam, mam problem z cellulitem i tkanką tłuszczową.. czy ktoś słyszał o endermologii?chciałabym się dowiedzieć czy działa i czy ktos już z tego korzystał?? jestem z okolic Koszalina wiec czy wie ktoś może czy jest taki gabinet w tym mieście??
monday1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:56   #7
wiki_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Endermologia

Jestem po serii 12 zabiegów i u mnie efekt jest fajny, w sumie tak jak się spodziewałam - cellulitu prawie nie ma, a sylwetka fajnie wymodelowana, w udach po 1 cm mniej. Ale od początku miałam informację, że zabieg modeluje sylwetkę a nie odchudza Pani z salonu zaproponowała,żeby w celu utrzymania efektu chodzić 2 razy w miesiącu dla utrzymania efektu - chyba się zdecyduję. Koszt nie aż tak duży a efekty super.
wiki_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 12:28   #8
ffriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Od blisko roku chodzę na endo Najpierw seria 10 zabiegów, 2 w tygodniu, potem raz w miesiącu "dla przypomnienia". Dla mnie bomba - zmniejsza się cellulit, skóra jest jędrna a przy piciu dużo wody, diecie i ruchu można naprawdę schudnąć Należy tylko sprawdzić czy osoba wykonująca zabieg ma odpowiednie uprawnienia bo inaczej można sobie zrobić dużą krzywdę.
ffriend jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.