Terminator - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 16:53   #1
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409

Terminator


Wiem że to film raczej dla chłopców ale może jest jakaś Wizażanka która, oglądała wszystkie części Terminatora
Arnold to mój ulubiony aktor, kiedyś kochałam się w nim
W III części było dużo zabawnych sytuacji, podobno ma być IV część ale bez Arniego Jeśli tak to ja nie obejrzę i już

No to jak znajdzie się jakaś fanka?
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:36   #2
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Terminator

z ręką na sercu - nie byłam w stanie oglądnąć w całości żadnej części terminatora
Arnold jest dla mnie drewniany do bólu. ale doceniają go, doceniają, został nawet uhonorowany nagrodą specjalną Złotych Malin dla najgorszego aktora..
Arnold, Stallone i Jean Claude Van Dam w obsadzie to dla mnie informacja, że filmu oglądać się nie powinno.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 12:31   #3
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

W tym filmie gra robota więc może dlatego jest taki
Dziękuję z wypowiedź
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 19:06   #4
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Terminator

ja oglądałam wszystkie częsci

najpierw kilka razy cz. II, a potem cz. I - no i II to chyba najlepsza część, nie do pobicia

ostatnia III nie zrobiła na mnie większego znaczenia

myślę że Terminator był swego czasu filmem kultowym - tak jak niedawno MATRIX - wyznaczył nowe kierunki w filmie S-F, był czymś bardzo nowatorskim

potem wyrosłam z takich filmów akcji ale Terminator pewnie już zawsze będzie budził pewien sentyment
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:01   #5
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ja oglądałam wszystkie częsci

najpierw kilka razy cz. II, a potem cz. I - no i II to chyba najlepsza część, nie do pobicia

ostatnia III nie zrobiła na mnie większego znaczenia

myślę że Terminator był swego czasu filmem kultowym - tak jak niedawno MATRIX - wyznaczył nowe kierunki w filmie S-F, był czymś bardzo nowatorskim

potem wyrosłam z takich filmów akcji ale Terminator pewnie już zawsze będzie budził pewien sentyment
Ja nigdy nie wyrosłam z filmów tego typu. A'propos Twojego nicka - z "Obcego" też nie.

Zgadzam się, że dwójka jest najlepsza i również zgadzam sie, że trójka to najsłabsza część trylogii. Podstarzały robot, głupawe dowcipy, dłużyzny... Nie, to już nie to.

Nie określam się mianem fanki Arnolda. Podziwiam go za konsekwencję, pracowitość i umiejętności marketingowe.
Przyznaję, że zagrał w kilku świetnych filmach: "Predator" (), "Pamęć absolutna", " Running man" według Dicka, "Czerwona gorączka", czy "Ostatni bohater akcji". Albo "Conany", które tez bardzo lubię i wstydzę się tego tylko troszkę

The Magus -
jeśli wydaje Ci się, że w Treminatorach Schwarzenegger jest "drewniany" powinnaś zobaczyć "Herkulesa w Nowym Yorku" - to jest absolutna apoteoza chałowatego filmu i drewnianego aktorstwa.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:56   #6
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie wyrosłam z filmów tego typu. A'propos Twojego nicka - z "Obcego" też nie.

Zgadzam się, że dwójka jest najlepsza i również zgadzam sie, że trójka to najsłabsza część trylogii. Podstarzały robot, głupawe dowcipy, dłużyzny... Nie, to już nie to.

Nie określam się mianem fanki Arnolda. Podziwiam go za konsekwencję, pracowitość i umiejętności marketingowe.
Przyznaję, że zagrał w kilku świetnych filmach: "Predator" (), "Pamęć absolutna", " Running man" według Dicka, "Czerwona gorączka", czy "Ostatni bohater akcji". Albo "Conany", które tez bardzo lubię i wstydzę się tego tylko troszkę

The Magus - jeśli wydaje Ci się, że w Treminatorach Schwarzenegger jest "drewniany" powinnaś zobaczyć "Herkulesa w Nowym Yorku" - to jest absolutna apoteoza chałowatego filmu i drewnianego aktorstwa.
Też lubię ten film
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:30   #7
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Terminator

moja ulubiona czesc to 2 ogladalam chyba z kilka razy - pamietam jak bylam w kinie na tej czesci w podstawowce i na samym koncu az sie poplakalam jak terminator wskakiwal do lawy
choc dobrym aktorem on z pewnoscia nie jest to lubie filmy z nim (predator)
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 21:48   #8
Kaciarynka
Raczkowanie
 
Avatar Kaciarynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Okolice Puszczy Białowieskiej
Wiadomości: 41
GG do Kaciarynka
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie wyrosłam z filmów tego typu. A'propos Twojego nicka - z "Obcego" też nie.

Zgadzam się, że dwójka jest najlepsza i również zgadzam sie, że trójka to najsłabsza część trylogii. Podstarzały robot, głupawe dowcipy, dłużyzny... Nie, to już nie to.

Nie określam się mianem fanki Arnolda. Podziwiam go za konsekwencję, pracowitość i umiejętności marketingowe.
Przyznaję, że zagrał w kilku świetnych filmach: "Predator" (), "Pamęć absolutna", " Running man" według Dicka, "Czerwona gorączka", czy "Ostatni bohater akcji". Albo "Conany", które tez bardzo lubię i wstydzę się tego tylko troszkę

The Magus -
jeśli wydaje Ci się, że w Treminatorach Schwarzenegger jest "drewniany" powinnaś zobaczyć "Herkulesa w Nowym Yorku" - to jest absolutna apoteoza chałowatego filmu i drewnianego aktorstwa.
Widziałam wszystkie części Terminatora i Obcego i myślę że drugie części obu filmów były najlepsze
Predator nie zabardzo mi się podobał
__________________
Facet jest jak auto, chwila nieuwagi i już leżysz pod nim...
Kaciarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:56   #9
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Terminator

Widziałam wszystkie części zarówno Terminatora jak i Obcego. Terminator II jest najlepszy nic dodać, nic ująć... reszta jest gadaniem

Obcy, każdy odcinek inny, ale wszystkie dopiero tworzą całość, uwielbiam
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 02:59   #10
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez Kaciarynka Pokaż wiadomość
Widziałam wszystkie części Terminatora i Obcego i myślę że drugie części obu filmów były najlepsze
Predator nie zabardzo mi się podobał
W przypadku "Terminatora" nie mam wątpliwości.

Jeśli zaś chodzi o "Alieny" - trudno mi podjąć decyzję. "Ósmy pasażer" to thriller z niesamowitym klimatem, zaś "Decydujące starcie" to już film akcji. Oba to majstersztyki w swych kategoriach. Bardziej przerażona byłam na pierwszej części. Dobrze, że to nie plebiscyt
Wizja Gighera mnie powaliła i do teraz się nie podniosłam. Zostanę na kolanach na wieki wieków.

Zabawny jest "Alien versus Predator". Żadne wielkie kino, żaden tam dobry scenariusz, ale ogląda się fajnie, o ile uda nam się wyłączyć logiczne myślenie
Oczywiście z pierwszym "Predatorem" też się równać nie może!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 08:01   #11
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Terminator

Dla mnie "Terminatory" to klasyka prawie jak "Przeminęło z wiatrem"
Ale poważnie, kojarzy mi sie ten film z dzieciństwem, kochałam się w Arnoldzie baaaardzo długo Później zdradziłam go dla Jean Claude Van Damme Arnold był dla mnie pierwszym wzorem odważnego, silnego i zaradnego meżczyzny

"Terminator 2" widziałam wiele razy. Miałam jakąś piracką wersje na vhs, ale oglądałam namiętnie codziennie, chociaż chwilkę. (później tak robilam z "Powrotem do przyszłośc"i=>moja druga obsesja). Naprawdę uwielbiam ten film.

"Termiantora 1" obejrzałam p dwójce, no i nie mogłam się przyzwyczaić, że on zły jest

A na "T3" byłam już w kinie z moim mężem, wyszłam i zaniemówiłam!! Ale dlatego, że film baaaardzo mi się podobał!!!!! Wszystko się sprawdziło, nadszedł Dzień Sądu, bunt maszyn itd.

Te części naprawdę świetnie i logicznie się łączą!

No, wygadałam się, dziękuję
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 08:05   #12
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dla mnie "Terminatory" to klasyka prawie jak "Przeminęło z wiatrem"
Ale poważnie, kojarzy mi sie ten film z dzieciństwem, kochałam się w Arnoldzie baaaardzo długo Później zdradziłam go dla Jean Claude Van Damme Arnold był dla mnie pierwszym wzorem odważnego, silnego i zaradnego meżczyzny

"Terminator 2" widziałam wiele razy. Miałam jakąś piracką wersje na vhs, ale oglądałam namiętnie codziennie, chociaż chwilkę. (później tak robilam z "Powrotem do przyszłośc"i=>moja druga obsesja). Naprawdę uwielbiam ten film.

"Termiantora 1" obejrzałam p dwójce, no i nie mogłam się przyzwyczaić, że on zły jest

A na "T3" byłam już w kinie z moim mężem, wyszłam i zaniemówiłam!! Ale dlatego, że film baaaardzo mi się podobał!!!!! Wszystko się sprawdziło, nadszedł Dzień Sądu, bunt maszyn itd.

Te części naprawdę świetnie i logicznie się łączą!

No, wygadałam się, dziękuję
Podoba się nam ten sam typ facetów
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 08:32   #13
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

A Van Damme, był kiedyś w moim miasteczku na zaproszenie bogatego sąsiada
Dowiedziałam się o tym po fakcie
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 08:36   #14
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez jotemka Pokaż wiadomość
Podoba się nam ten sam typ facetów


Przynajmniej ja nie będę się z Wami wykłócała o mężczyzn idealnych.
Moim ideałem był od zawsze Bruce Lee i tak mi zostało. No, oczywiście nie dotyczy to Bruce'a w stanie, w jakim znajduje się obecnie.

Ale z drugiej strony... Wy także nie macie pewnie na myśli Arnolda po pięćdziesiątce...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 08:39   #15
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Przynajmniej ja nie będę się z Wami wykłócała o mężczyzn idealnych.
Moim ideałem był od zawsze Bruce Lee i tak mi zostało. No, oczywiście nie dotyczy to Bruce'a w stanie, w jakim znajduje się obecnie.

Ale z drugiej strony... Wy także nie macie pewnie na myśli Arnolda po pięćdziesiątce...
Arnold po 50 trochę stracił na urodzie
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 19:53   #16
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Terminator

ja Terminatora II oglądałam wiele razy i powiem, że baaardzo lubię ten film, dla mnie jest świetny. Potem przyszła pora na I, ale jeżeli mam być szczera, to mi się nie za bardzo podobała A Terminatora III jeszcze nie oglądałam i nie wiem kiedy to zrobie, dopiero ten wątek mi o tym przypomniał
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 07:06   #17
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

Polecam Ci III
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 20:40   #18
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Terminator

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
moja ulubiona czesc to 2 ogladalam chyba z kilka razy - pamietam jak bylam w kinie na tej czesci w podstawowce i na samym koncu az sie poplakalam jak terminator wskakiwal do lawy
choc dobrym aktorem on z pewnoscia nie jest to lubie filmy z nim (predator)
Tak z tą lawą to było smutne
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 22:32   #19
holy diver
Raczkowanie
 
Avatar holy diver
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Siemiatycze
Wiadomości: 30
Dot.: Terminator

Terminatory są świetne, ale Arni w "Commando"... ehhh, te sielankowe sceny z córeczką na początku, a potem nieśmiertelne: "zielone berety jadam na śniadanie"... Prawie tak pięknie jak: "hasta la vista, baby"...
holy diver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.