Grudziądz i okolice - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 15:16   #271
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Grudziądz i okolice

Jestem I ja tyle ze w Grudziadzu jestem rzadko.... Gdybym miała łatwiejszy dojazd na pewno cześciej bym odwiedzała
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 08:00   #272
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
ja 20 lat mieszkałam na Rządzu, a od 9 w centrum. pracuję też w centrum w jednej z instytucji, która hmmm niezbyt jest lubiana przez społeczeństwo i niezbyt dobrze się kojarzy
Strzelam- ZUS

Ja, 26 lat, Tarpno, pracuję w prywatnej firmie, studiuje, zakupoholiczka, uwielbiam biegać, raczkuję z gotowaniem ( pomimo mojego sędziwego wieku)
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 10:55   #273
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Ja, mieszkam na osiedlu Rządz od niespełna 4 lat, z zawodu technik farmacji , uwielbiam prace manualne ...

agravvka polecam Ci : kurczak w chipsach paprykowych znajdziesz na stylowi
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 11:13   #274
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Strzelam- ZUS
nie, ale też kasę zabiera

Cytat:
Napisane przez miminka10 Pokaż wiadomość
Ja, mieszkam na osiedlu Rządz od niespełna 4 lat, z zawodu technik farmacji , uwielbiam prace manualne ...
o, a jakie to prace manualne najbardziej lubisz? ja nawet sobie prowadzę bloga o tematyce rękodzielniczej
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 15:50   #275
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez miminka10 Pokaż wiadomość
Ja, mieszkam na osiedlu Rządz od niespełna 4 lat, z zawodu technik farmacji , uwielbiam prace manualne ...

agravvka polecam Ci : kurczak w chipsach paprykowych znajdziesz na stylowi
Regularnie zaglądam na tę stronę. W najbliższym czasie na pewno wypróbuję ten przepis
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 19:14   #276
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
nie, ale też kasę zabiera


o, a jakie to prace manualne najbardziej lubisz? ja nawet sobie prowadzę bloga o tematyce rękodzielniczej

Świetne są Twoje prace.Szczególnie piękne te pierścienie.Jestem ciekawa czy to trudne?A może jakiś kursik jak to się robi i co właściwie jest potrzebne do zrobienia takich cudów.Ja zazwyczaj robię rzeczy ,które pozwalają mi współpracować z moją 7-letnią córcią.
http://moniapasja.blogspot.com/
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 20:24   #277
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez miminka10 Pokaż wiadomość
Świetne są Twoje prace.Szczególnie piękne te pierścienie.Jestem ciekawa czy to trudne?A może jakiś kursik jak to się robi i co właściwie jest potrzebne do zrobienia takich cudów.Ja zazwyczaj robię rzeczy ,które pozwalają mi współpracować z moją 7-letnią córcią.
http://moniapasja.blogspot.com/
dziękuję jeśli chodzi o pierścionki w całości z koralików, to jakiś czas temu zrobiłam na nie tutorial http://silveraguti-blink.blogspot.co...al-krok_2.html . a czy to trudne, to raczej nie dam obiektywnej odpowiedzi, bo zajmuję się tym już kilka lat i większość rzeczy jest dla mnie łatwa ale jeśli ktoś ma zdolności manualne, to myślę, że sobie poradzi, jak nie za pierwszym razem, to za drugim
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 08:03   #278
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
dziękuję jeśli chodzi o pierścionki w całości z koralików, to jakiś czas temu zrobiłam na nie tutorial http://silveraguti-blink.blogspot.co...al-krok_2.html . a czy to trudne, to raczej nie dam obiektywnej odpowiedzi, bo zajmuję się tym już kilka lat i większość rzeczy jest dla mnie łatwa ale jeśli ktoś ma zdolności manualne, to myślę, że sobie poradzi, jak nie za pierwszym razem, to za drugim

Piękne dzięki.Świetnie to zrobiłaś.Jak tylko znajdę trochę czasu to na pewno spróbuję.Tylko powiedz mi gdzie najlepiej się zaopatrzyć w koraliki i pozostałe rzeczy?Gdzieś w Grudziądzu kupujesz?W alfie kreatywnym kąciku dostanę?
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:42   #279
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez miminka10 Pokaż wiadomość
Piękne dzięki.Świetnie to zrobiłaś.Jak tylko znajdę trochę czasu to na pewno spróbuję.Tylko powiedz mi gdzie najlepiej się zaopatrzyć w koraliki i pozostałe rzeczy?Gdzieś w Grudziądzu kupujesz?W alfie kreatywnym kąciku dostanę?
w kreatywnym kąciku powinnaś dostać koraliki "toho", kiedyś im się przyglądałam i wyglądały do oryginalne (znaczy bardzo równe ), ale cena miała 3-krotną przebitkę w porównaniu do tej z netu, choć na próbę jedną czy dwie paczki możesz kupić, najlepiej weź koraliki rozmiar 11/0. nie pamiętam czy mają tam też obrączki do pierścionków... ja na samym początku kupiłam jeden pierścionek od chińczyka i urwałam od niego oczko, żeby mieć bazę pod mój pierścionek w kreatywnym kąciku znajdziesz też nić monofilową, ale ją zdecydowanie odradzam! plącze się to to i skręca. nici najlepiej kupić w pasmanterii, nie wiem do jakiej masz blisko, ale na rogu Rapackiego i Moniuszki jest taka malutka pasmanteria, jak panu powiesz, że chcesz nici do skór (zwykłe nici szybko by się przetarły przy koralikowaniu), to będzie wiedział jakie (ariadna "tytan") za szpulkę zapłacisz coś koło 4zł. u tego pana powinnaś też dostać igły "regal 12" (ta 12 jest bardzo ważna, oznacza grubość igieł, np. 10 może być już za gruba), nie są to moje ulubione igły, ale na próbę wystarczą, są cieńsze i bardziej giętkie od normalnych igieł, a z drugiej strony są taniutkie w porównaniu do moich ulubionych igieł. w pasmanterii powinnaś też dostać jakiś okrągły, plastikowy kaboszon, który będzie wnętrzem pierścionka. a gdybyś kaboszonu nie znalazła, to możesz na próbę opleść jakiś większy okrągły koralik, koralikowe kulki robi się tak samo, a jak uda Ci się zrobić dwie, to będziesz miała fajne kolczyki
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 07:23   #280
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
w kreatywnym kąciku powinnaś dostać koraliki "toho", kiedyś im się przyglądałam i wyglądały do oryginalne (znaczy bardzo równe ), ale cena miała 3-krotną przebitkę w porównaniu do tej z netu, choć na próbę jedną czy dwie paczki możesz kupić, najlepiej weź koraliki rozmiar 11/0. nie pamiętam czy mają tam też obrączki do pierścionków... ja na samym początku kupiłam jeden pierścionek od chińczyka i urwałam od niego oczko, żeby mieć bazę pod mój pierścionek w kreatywnym kąciku znajdziesz też nić monofilową, ale ją zdecydowanie odradzam! plącze się to to i skręca. nici najlepiej kupić w pasmanterii, nie wiem do jakiej masz blisko, ale na rogu Rapackiego i Moniuszki jest taka malutka pasmanteria, jak panu powiesz, że chcesz nici do skór (zwykłe nici szybko by się przetarły przy koralikowaniu), to będzie wiedział jakie (ariadna "tytan") za szpulkę zapłacisz coś koło 4zł. u tego pana powinnaś też dostać igły "regal 12" (ta 12 jest bardzo ważna, oznacza grubość igieł, np. 10 może być już za gruba), nie są to moje ulubione igły, ale na próbę wystarczą, są cieńsze i bardziej giętkie od normalnych igieł, a z drugiej strony są taniutkie w porównaniu do moich ulubionych igieł. w pasmanterii powinnaś też dostać jakiś okrągły, plastikowy kaboszon, który będzie wnętrzem pierścionka. a gdybyś kaboszonu nie znalazła, to możesz na próbę opleść jakiś większy okrągły koralik, koralikowe kulki robi się tak samo, a jak uda Ci się zrobić dwie, to będziesz miała fajne kolczyki
dzięki za wyczerpującą odpowiedź Na pewno będę śledziła Twojego bloga może się czegoś nowego nauczęA może podeślesz mi link do sklepu z neta w którym kupujesz na pewno będzie mi łatwiej i szybciej coś kupić bo pogoda jakoś nie sprzyja wychodzeniu z domu
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:15   #281
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez miminka10 Pokaż wiadomość
dzięki za wyczerpującą odpowiedź Na pewno będę śledziła Twojego bloga może się czegoś nowego nauczęA może podeślesz mi link do sklepu z neta w którym kupujesz na pewno będzie mi łatwiej i szybciej coś kupić bo pogoda jakoś nie sprzyja wychodzeniu z domu
hm, ja kupuję w sklepach wielu ale najlepiej wyposażony jest ten http://www.kadoro.pl/ nie jest tam może najtaniej, ale w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego na początek trzeba. z newsletterem przysyłają też kod rabatowy 5%, więc warto się zapisać gdybyś zdecydowała się na zamówienie do 22.11 włącznie, to obowiązuje kod MIL14
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 20:57   #282
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
hm, ja kupuję w sklepach wielu ale najlepiej wyposażony jest ten http://www.kadoro.pl/ nie jest tam może najtaniej, ale w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego na początek trzeba. z newsletterem przysyłają też kod rabatowy 5%, więc warto się zapisać gdybyś zdecydowała się na zamówienie do 22.11 włącznie, to obowiązuje kod MIL14

ooo tak o to chodziło... Dziękuję jeszcze razNa jakiś czas przestaje Cię męczyć hehe..a więc do usłyszenia
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:11   #283
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez miminka10 Pokaż wiadomość
ooo tak o to chodziło... Dziękuję jeszcze razNa jakiś czas przestaje Cię męczyć hehe..a więc do usłyszenia
polecam się na przyszłość i twórczo danej zabawy życzę
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 18:52   #284
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Grudziądz i okolice

O, widzę, że pojawiły się kobitki z pasją Jedna nawet z mojego osiedla Piękne prace dziewczyny Ja swego czasu lepiłam anioły z masy solnej, ostatnio zaprzestałam tego na rzecz... odnawiania mebli
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 18:18   #285
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
O, widzę, że pojawiły się kobitki z pasją Jedna nawet z mojego osiedla Piękne prace dziewczyny Ja swego czasu lepiłam anioły z masy solnej, ostatnio zaprzestałam tego na rzecz... odnawiania mebli

Witamy..O a może jakieś zdjęcia, pochwalisz się trochę Miło Cię poznać..fajnie poznawać takie osoby..Może w przyszłości będę wiedziała do kogo się uśmiechnąć w danej kwestii.
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 10:35   #286
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez Ogryzia Pokaż wiadomość
To miasto to naprawdę koszmar. W czerwcu miną trzy lata, odkąd tu mieszkam i szczerze Wam powiem, że już nie mogę doczekać się wyprowadzki. Na zakupy trzeba jeździć 50/60 km dalej, żadnych koncertów, kino od siedmiu boleści, na spacer wieczorem strach wyjść, bo dziwne towarzystwo wszędzie ma swoje ścieżki. A tutejsi kierowcy doprowadzają mnie do skraju cierpliwości.
A co najdziwniejsze, że przy takim bezrobociu ludzi w marketach jest strasznie dużo. I wywożą pełne kosze.
To miasto to dla mnie ewenement na skalę światową

Dziewczyny, podnoszę temat spotkania. Które chętne?
Hej, wpadłam tu po dłuuugiej nieobecności i przeglądając stare wpisy natrafiłam m.in. na ten ale też kilka innych z narzekaniami na nasz Grudziądz. I tak sobie pomyślałam że to niesprawiedliwe i że muszę się na ten temat wypowiedzieć. Jeśli chodzi o pracę to zgodzę się że z tym jest ciężko, ale jeśli chodzi ogólnie o życie to myślę że jest ok.Fakt że tamte posty pochodzą sprzed kilku lat i wiele się pozmieniało. Mamy Alfę, a co w niej najważniejsze - nowe kino. Szkoda mi Starego Miasta, bo centrum, życie przeniosło się ze Starówki w okolice Alfy i Mc Donalda, no ale coś za coś... Jeśli chodzi o zakupy, to wybór jest spory,jeśli chodzi o koncerty,to odbywają się różne w Akcencie czy Teatrze, w sezonie letnim są również imprezy plenerowe. Mamy różnego rodzaju fitness kluby jeśli ktoś chce się poruszać, mamy ścieżki rowerowe, mamy w końcu pięknie zagospodarowane tereny nad Wisłą aż po odbudowaną Wieżę Klimek na Gorze Zamkowej, idealne na spacery, mamy jezioro i piękny las w Rudniku, mamy kawiarnie i restauracje, gdzie można miło spędzić czas, niedługo gotowy będzie Park przy cmentarzu ze świetnym placem zabaw dla dzieciaków, zimą jest lodowisko..myślę że nie ma co narzekać,bo jeśli ktoś naprawdę chce się rozerwać/odpocząć/poćwiczyć to znajdzie możliwości. Ja też kiedyś na Grudziądz narzekałam,ale teraz nie żałuję że tu mieszkam i nie mam zamiaru się wyprowadzać. I trzeba pamiętać że to miasto tworzymy przede wszystkim My - Mieszkańcy. Pozdrawiam Grudziądzanki
__________________
TP 19.11.2010
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 06:46   #287
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam tu po dłuuugiej nieobecności i przeglądając stare wpisy natrafiłam m.in. na ten ale też kilka innych z narzekaniami na nasz Grudziądz. I tak sobie pomyślałam że to niesprawiedliwe i że muszę się na ten temat wypowiedzieć. Jeśli chodzi o pracę to zgodzę się że z tym jest ciężko, ale jeśli chodzi ogólnie o życie to myślę że jest ok.Fakt że tamte posty pochodzą sprzed kilku lat i wiele się pozmieniało. Mamy Alfę, a co w niej najważniejsze - nowe kino. Szkoda mi Starego Miasta, bo centrum, życie przeniosło się ze Starówki w okolice Alfy i Mc Donalda, no ale coś za coś... Jeśli chodzi o zakupy, to wybór jest spory,jeśli chodzi o koncerty,to odbywają się różne w Akcencie czy Teatrze, w sezonie letnim są również imprezy plenerowe. Mamy różnego rodzaju fitness kluby jeśli ktoś chce się poruszać, mamy ścieżki rowerowe, mamy w końcu pięknie zagospodarowane tereny nad Wisłą aż po odbudowaną Wieżę Klimek na Gorze Zamkowej, idealne na spacery, mamy jezioro i piękny las w Rudniku, mamy kawiarnie i restauracje, gdzie można miło spędzić czas, niedługo gotowy będzie Park przy cmentarzu ze świetnym placem zabaw dla dzieciaków, zimą jest lodowisko..myślę że nie ma co narzekać,bo jeśli ktoś naprawdę chce się rozerwać/odpocząć/poćwiczyć to znajdzie możliwości. Ja też kiedyś na Grudziądz narzekałam,ale teraz nie żałuję że tu mieszkam i nie mam zamiaru się wyprowadzać. I trzeba pamiętać że to miasto tworzymy przede wszystkim My - Mieszkańcy. Pozdrawiam Grudziądzanki

Masz całkowitą rację.Ja mieszkam tu prawie 4 lata i jestem bardzo zadowolona.A jeżeli chodzi o pracę to jak ktoś chce pracować to na pewno coś znajdzie.Najgorsze są osoby ,które tylko narzekają i czekają ,aż praca sama się znajdzie ,a nie na tym to polega.Ja na swoją wymarzoną czekałam 2 lata ale nie siedziałam w domu z założonymi rekami tylko pracowałam w innej firmie ,a w między czasie rozwoziłam CV.
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 22:06   #288
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Dot.: Grudziądz i okolice

Cześć Dziewczyny z przyjemnością podłączam się po raz kolejny pod wątek jak miło, że znów odżył może uda mi się tym razem kogoś poznać? mieszkam w centrum, od roku. jestem zadowolona z wyboru jeśli jesteście chętne na poznanie nowej osoby, zapraszam jestem bardzo otwarta na nowe znajomości gdyż nie miałam szczęścia kogoś tu poznać. zasiedziałam się w domu z córkami, pora coś zmienić
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 07:49   #289
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez Pascudna_Maddy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny z przyjemnością podłączam się po raz kolejny pod wątek jak miło, że znów odżył może uda mi się tym razem kogoś poznać? mieszkam w centrum, od roku. jestem zadowolona z wyboru jeśli jesteście chętne na poznanie nowej osoby, zapraszam jestem bardzo otwarta na nowe znajomości gdyż nie miałam szczęścia kogoś tu poznać. zasiedziałam się w domu z córkami, pora coś zmienić

Witamy..A w jakim wieku masz córeczki?Moja ma 7 lat.Chodzi do 2 klasy.
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 09:28   #290
Pascudna_Maddy
Przyczajenie
 
Avatar Pascudna_Maddy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21
Dot.: Grudziądz i okolice

Moje mają po 4 lata
Pascudna_Maddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 10:27   #291
abrahadabra
Raczkowanie
 
Avatar abrahadabra
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 101
GG do abrahadabra
Dot.: Grudziądz i okolice

Jej trafiłam na wątek z mojego miasta! Ale jak widzę wymarły :/ a szkoda ;(
abrahadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 10:58   #292
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

Cytat:
Napisane przez abrahadabra Pokaż wiadomość
Jej trafiłam na wątek z mojego miasta! Ale jak widzę wymarły :/ a szkoda ;(
no niestety :/
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 11:04   #293
abrahadabra
Raczkowanie
 
Avatar abrahadabra
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 101
GG do abrahadabra
Dot.: Grudziądz i okolice

Może się rozbuja na nowo
abrahadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 08:52   #294
Gemma_Worley
Przyczajenie
 
Avatar Gemma_Worley
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: Grudziądz i okolice

Halo, halo. Jest tu jeszcze ktoś?
Gemma_Worley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 10:08   #295
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

jest
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:19   #296
Gemma_Worley
Przyczajenie
 
Avatar Gemma_Worley
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: Grudziądz i okolice

Chciałam w sumie poznać kogoś, bo tak naprawdę zostałam sama po związku, ale chyba nie jestem teraz w najlepszym stanie...
Gemma_Worley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 05:40   #297
miminka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 337
Dot.: Grudziądz i okolice

Ja też się melduje z jakiego osiedla jesteś? i czym się na codzień zajmujesz? jakieś hobby?
miminka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 22:19   #298
Niestanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 16
Dot.: Grudziądz i okolice

Hej ktoś tu jeszcze zagląda? Myślałam, że trafi się ktoś z moich okolic, ale wątek chyba umarł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 16:34   #299
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Grudziądz i okolice

ogółem chyba cały wizaż powoli umiera... ja tu zawsze zaglądam, jak pojawia się nowy post
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-15 17:34:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.