aparaty DAMON - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 17:34   #1
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305

aparaty DAMON - zbiorczy


Witajcie moje drogie aparatki
nie mogłam się doszukać wątku o tych aparatach,
a bardzo chętnie pogadałabym z obecnymi, oraz byłymi posiadaczkami Damona.

sama nikogo nie znam, kto miałby z nim do czynienia, dlatego mam nadzieję, że znajdzie się tu parę Demonek

ja mam mojego Q od niecałych dwóch tygodni.
leczenie zaplanowane na +/- rok

o Damonie:

Co to jest system Damona?
"System Damona jest czymś więcej niż tylko leczeniem zamkami Samoligaturującymi. Jest to połączenie zamków, rurek policzkowych, zaawansowanych technologicznie łuków lekkich sił, oraz minimalnie inwazyjnych procedur leczenia. Jest to pewnego rodzaju filozofia leczenia. W badaniach przeprowadzonych wsród osób leczonych różnymi systemami okazało się,
że pacjenci leczeni systemem Damon wykazywali większe zadowolenie z leczenia,
trwało ono krócej, wymagało mniej wizyt.
"

http://www.youtube.com/watch?v=IoAUQY7HWlI
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-20 o 18:01
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:37   #2
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Hej
Ja mojego będę zakładać najprawdopodobniej w lipcu (może wcześniej jeśli nie wyjadę na miesiąc teraz).

Dobry pomysł na wątek
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:46   #3
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Hej, karton
a którego Damona zakładasz?
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 18:17   #4
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Tego samego co Ty bodajże, Damon Q, tak?

I Twoje leczenie zaplanowane tylko na rok... zazdroszczę.
Moje na +- 2 lata, mam nadzieję
Ale z moją wadą dość prawdopodobne było leczenie operacyjne także i tak się cieszę
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:05   #5
mazia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Ja zakładam w czerwcu Damon In Ovation C, ale nie wiem czy to takie same jak wasze Q?
Ja mam leczenie zaplanowane na co najmniej 2 lata...
mazia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 13:07   #6
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

In Ovation to nie jest Damon to chyba nawet konkurencja.
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:53   #7
mazia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

To ja już nie rozumiem, dlaczego mówią że to Damon teraz dopiero sprawdziłam na necie zapytam się orto czy w końcu zakładany będę miała Damon jak mówiła czy ten drugi dzięki za oświecenie a dobrze Ci się nosi Damona? buźka
mazia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 22:04   #8
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

oj, Damona polecam z calego serca!
noszę go dwa tygodnie i od początku NIC mnie nie bolało, po prostu zero dyskomfortu. a najważniejsze jest to, że już powolutku widzę zmiany, a to dopiero drugi tydzień! jestem bardzo zadowolona, w takim tempie to ani się obejrzę, a już go będę zdejmować wiadomo, nie wygląda tak cudownie jak na przykład kryształ, bo jest po prostu metalowy, ale chyba ważniejszy jest efekt końcowy, prawda? Damon formuje nowy łuk zębowy, czyli piękny, szeroki, hollywoodzki uśmiech przy zwykłych aparatach takiego efektu nie osiągniesz.. no i czas!
półtora roku maksymalnie!
w ogóle słyszałam, że ma pojawić się Damon Clear - kosmetyczny. dowiedz się
ale na chwilę obecną jeśli masz możliwości, to bierz Damona Q
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-21 o 22:06
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:01   #9
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Damony kosmetyczne są już od dosyć dawna. Jedna z aparatek wizażanek ma taki, zamieszczała fotki bodajże w poprzednim wątku. moja znajoma też ma Damona kosmetycznego.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:16   #10
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Kochana, Damon 3 jest kosmetyczny, ale już dość stary.
Damon CLEAR to najnowsza opcja, jeszcze mało stosowana
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:17   #11
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
oj, Damona polecam z calego serca!
noszę go dwa tygodnie i od początku NIC mnie nie bolało, po prostu zero dyskomfortu. a najważniejsze jest to, że już powolutku widzę zmiany, a to dopiero drugi tydzień! jestem bardzo zadowolona, w takim tempie to ani się obejrzę, a już go będę zdejmować wiadomo, nie wygląda tak cudownie jak na przykład kryształ, bo jest po prostu metalowy, ale chyba ważniejszy jest efekt końcowy, prawda? Damon formuje nowy łuk zębowy, czyli piękny, szeroki, hollywoodzki uśmiech przy zwykłych aparatach takiego efektu nie osiągniesz.. no i czas!
półtora roku maksymalnie!
w ogóle słyszałam, że ma pojawić się Damon Clear - kosmetyczny. dowiedz się
ale na chwilę obecną jeśli masz możliwości, to bierz Damona Q
1. To akurat jest możliwe w każdym aparacie. Po kilku dniach miałam już pierwsze zmiany a wadę miałam paskudną.

2. No i nieprawda

201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 16:43   #12
dzolerinka19872
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 158
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Moja opinia jest taka że jeśli ortodonta jest dobry i doświadczony to nie zależnie od rodzaju aparat- poradzi sobie. Orto do której chodzę zdejmuje aparaty po półtora roku (w większości) i sa to zwykłe metale jak i aparaty kosmetyczne. Moje leczenie również zamknie się w tym czasie, potem oczywiście retencja.

Szczerze mówiąc to wkurza mnie zachowanie Lousie, zachowuje się jakby posiadła damona a razem z nim wszelaką wiedzę i doświadczenie ortodontyczne. Każda z nas ma swój aparat i u każdej następuje przemiana, i każda marzy o pięknym uśmiechu. Metal, damon czy kryształ- każdy prostuje zęby a czas leczenia zależy od wady

I jeszcze coś, ludzie kierują się przy wyborze aparatu kilkoma czynnikami, jedni chcą kryształ bo krzywe ząbki i tak powodują już duze kompleksy, a taki kryształek jest mało widoczny. Inni wybierają metal i szaleją z kolorowymi ligaturami itd itd

Podsumowując-dziewczyny każda z was jest wyjątkowa, i wasze aparaty każdy po kolei jest the best i najważniejsze jest żebyście wy się dobrze w nich czuły a reszta to kwestia umiejętności orto i tego jaka była wasza wada buziaki
__________________
Aparatka
góra szafir- 04.08.2009
dzolerinka19872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:15   #13
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
1. To akurat jest możliwe w każdym aparacie. Po kilku dniach miałam już pierwsze zmiany a wadę miałam paskudną.

2. No i nieprawda

a skąd Ty to możesz wiedzieć ?
dziewczyna zapytała o MOJE odczucia, więc jej je napisałam. gdzie jest powiedziane, że przy zwyklych tak nie jest?

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolerinka19872 Pokaż wiadomość
Moja opinia jest taka że jeśli ortodonta jest dobry i doświadczony to nie zależnie od rodzaju aparat- poradzi sobie. Orto do której chodzę zdejmuje aparaty po półtora roku (w większości) i sa to zwykłe metale jak i aparaty kosmetyczne. Moje leczenie również zamknie się w tym czasie, potem oczywiście retencja.

Szczerze mówiąc to wkurza mnie zachowanie Lousie, zachowuje się jakby posiadła damona a razem z nim wszelaką wiedzę i doświadczenie ortodontyczne. Każda z nas ma swój aparat i u każdej następuje przemiana, i każda marzy o pięknym uśmiechu. Metal, damon czy kryształ- każdy prostuje zęby a czas leczenia zależy od wady

I jeszcze coś, ludzie kierują się przy wyborze aparatu kilkoma czynnikami, jedni chcą kryształ bo krzywe ząbki i tak powodują już duze kompleksy, a taki kryształek jest mało widoczny. Inni wybierają metal i szaleją z kolorowymi ligaturami itd itd

Podsumowując-dziewczyny każda z was jest wyjątkowa, i wasze aparaty każdy po kolei jest the best i najważniejsze jest żebyście wy się dobrze w nich czuły a reszta to kwestia umiejętności orto i tego jaka była wasza wada buziaki
założyłam wątek o DAMONACH, nie o leczeniu, więc oczekuję odpowiedzi od osób, które noszą, bądź decydują się właśnie na ten aparat.
jeśli czujecie się urażone tym co napisałam, to trudno. faktem jest, że leczenie bezligaturowe jest efektywniejsze, tyle. nie krytykuję nikogo, kto nosi każdy inny aparat, wszystkie jesteśmy wyjątkowe, tak jak napisała to dzolerinka. piszę o swoich odczuciach związanych z tym aparatem i mam do tego prawo. nie piszę nic nowego, ani nieprawdziwego. jedyną rzeczą, do której można się przyczepić, to czas leczenia, bo to faktycznie indywidualna sprawa, aczkolwiek przy Damonach powiedziane jest, że półtora roku to optimum.
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 21:09
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:20   #14
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
a skąd Ty to możesz wiedzieć ?
dziewczyna zapytała o MOJE odczucia, więc jej je napisałam. gdzie jest powiedziane, że przy zwyklych tak nie jest?

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



założyłam wątek o DAMONACH, nie o leczeniu, więc oczekuję odpowiedzi od osób, które noszą, bądź decydują się właśnie na ten aparat.
jeśli czujecie się urażone tym co napisałam, to trudno. faktem jest, że leczenie bezligaturowe jest efektywniejsze, tyle. nie krytykuję nikogo, kto nosi każdy inny aparat, wszystkie jesteśmy wyjątkowe, tak jak napisała to dzolerinka. piszę o swoich odczuciach związanych z tym aparatem i mam do tego prawo. nie piszę nic nowego, ani nieprawdziwego. jedyną rzeczą, do której można się przyczepić, to czas leczenia, bo to faktycznie indywidualna sprawa, aczkolwiek przy Damonach powiedziane jest, że półtora roku jest optymalne.
Stąd, że znam ludzi z Damonem, który mają leczenie przewidziane na 2 lata a niektórzy nawet 2,5 roku.


Nie! Nie jest faktem. To jest przypuszczenie, nikt tego tak na prawdę nie udowodnił.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:22   #15
dzolerinka19872
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 158
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Napisane przez Lousie
założyłam wątek o DAMONACH, nie o leczeniu, więc oczekuję odpowiedzi od osób, które noszą, bądź decydują się właśnie na ten aparat.
jeśli czujecie się urażone tym co napisałam, to trudno. faktem jest, że leczenie bezligaturowe jest efektywniejsze, tyle. nie krytykuję nikogo, kto nosi każdy inny aparat, wszystkie jesteśmy wyjątkowe, tak jak napisała to dzolerinka. piszę o swoich odczuciach związanych z tym aparatem i mam do tego prawo. nie piszę nic nowego, ani nieprawdziwego. jedyną rzeczą, do której można się przyczepić, to czas leczenia, bo to faktycznie indywidualna sprawa.[/QUOT

Moim zdaniem słowo efektywniejsze nie jest odpowiednie, leczenie każdym aparatem daje dobre i szybkie efekty jeśli orto jest dobry i dobrze je prowadzi. Faktem jest to że aparaty bezligaturowe ułatwiają dbanie o higienę bo nie ma elastycznych ligatur, które czasem utrudniają usuwanie nagromadzonego osadu.
__________________
Aparatka
góra szafir- 04.08.2009

Edytowane przez dzolerinka19872
Czas edycji: 2010-05-22 o 17:24
dzolerinka19872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:33   #16
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

leczenie bezligaturowe to przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, brak ligatur, które stawiają opór, powodując wysokie tarcie i tym samym spowalniając leczenie. obejrzyj sobie filmik z pierwszego postu, to zobaczysz symulację. a poza tym, na co się powołujesz mówiąc, że nikt tego nie udowodnił? właśnie, że to JEST udowodnione. mnóstwo o tym czytałam, gadałam z kilkoma ortodontami + wujkiem orto z Ameryki i nikt nie powiedział mi, że to jakikolwiek chwyt, czy nieprawda, wręcz PRZECIWNIE.
a przede wszystkim bardzo dużo rozmawiałam ze swoją ortodontką i ufam jej bezgranicznie, bo to bardzo uczciwa kobieta i zna się na rzeczy. poza tym sama nosiła Damona, pokazywała mi nawet swoje zdjęcia przed i po, bo ja do założenia nie byłam zdecydowana, myślałam o krysztale. Damon to też około tysiąc złotych mniej za same wizyty! i zero bólu. to mało według Was?

a dlaczego mówię o półtorej roku? bo tak Ona powiedziała. nie wiem, być może jest taka genialna, że u niej właśnie średnio po takim czasie ludzie ściągają Damony.
co nie zmienia faktu, że czas leczenia uzależniony jest od posiadanej wady, więc nie interesują mnie Twoi znajomi....! niech tu zajrzą i sami się wypowiedzą, proste

przyczepić można się do wszystkiego, ale ja już powiedziałam, nie zapraszam tu dziewczyn ze zwykłymi aparatami, żeby krytykowały moje poglądy. ja nie krytykuję Was, ani Waszych aparatów, po prostu mówię dobrze o swoim. i nie znam NIKOGO, kto nosiłby metal krócej niż dwa lata. a naprawdę dużo osób z mojego otoczenia ma z nim do czynienia, więc nie czarujcie..
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 17:47
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:48   #17
eukaliptus39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 51
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

ja mam metal który ściagam po roku i 4 miesiącach. więc to raczej zalezy od umiejętności orto i wady, kto ile nosi, a nie rodzaju aparatu.
__________________
góra, metal- 24.04.2009r - 08.12.2010r
dół, metal- 26.06.2009r - 08.12.2010r.
całkowity koszt leczenia : 4700zł
eukaliptus39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:50   #18
dzolerinka19872
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 158
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Lousie
Mówisz że nie krytykujesz naszych aparatów a na każdym kroku podkreślasz że twój jest lepszy...

A wyobraź sobie że za jakieś pół roku pojawi się tu dziewczyna z kolejną aparatową nowością i powie o rety jaki mój aparat jest cudowny i zacznie go porównywać z twoim wyliczając same zalety swojego.. Wtedy może zrozumiesz.

Ja na przykład na tym etapie leczenia żałuje tylko że mój aparat ma te pierońskie ligatury które się tak przebarwiają że niech je szlag i tu jest duży plus dla aparatów bezligaturowych.

Napisane przez Lousie i nie znam NIKOGO, kto nosiłby metal krócej niż dwa lata. a naprawdę dużo osób z mojego otoczenia ma z nim do czynienia, więc nie czarujcie..

Hmm a czy te osoby leczą się u tego samego orto? Czasem zdarza się ze ortodonci celowo przedłużają leczenie-kasa
__________________
Aparatka
góra szafir- 04.08.2009

Edytowane przez dzolerinka19872
Czas edycji: 2010-05-22 o 17:54
dzolerinka19872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:10   #19
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

ale dziewczyna zapytała mnie o to, jak MNIE nosi się Damona, dlatego napisalam jej jakie są MOJE odczucia.

nie chcę tu z Wami polemizować, tylko dzielić się doświadczeniami z osobami, które noszą taki aparat jak ja. koniec

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez eukaliptus39 Pokaż wiadomość
ja mam metal który ściagam po roku i 4 miesiącach. więc to raczej zalezy od umiejętności orto i wady, kto ile nosi, a nie rodzaju aparatu.
no i kolejna
patrz wyżej.


DZIEWCZYNY, ja nie chcę, żeby mi się tu teraz fala metali zaczęła chwalić swoim czasem leczenia! to się mija z celem, gratulacje, ale ja czekam na DAMONY.
thats all

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolerinka19872 Pokaż wiadomość

Napisane przez Lousie i nie znam NIKOGO, kto nosiłby metal krócej niż dwa lata. a naprawdę dużo osób z mojego otoczenia ma z nim do czynienia, więc nie czarujcie..

Hmm a czy te osoby leczą się u tego samego orto? Czasem zdarza się ze ortodonci celowo przedłużają leczenie-kasa
NIE, to są kompletnie niezwiązane ze sobą osoby, leczące się u różnych ortodontów, często z innych miast.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolerinka19872 Pokaż wiadomość
Lousie
Mówisz że nie krytykujesz naszych aparatów a na każdym kroku podkreślasz że twój jest lepszy...
nie mówię, że jest lepszy, dziewczyno...
mówię, że JA jestem z niego ZADOWOLONA, dlatego go chwalę i polecam dziewczynie, która ma zamiar go założyć. opisuję SWOJE doświadczenia.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
oj, Damona polecam z calego serca!
noszę go dwa tygodnie i od początku NIC mnie nie bolało, po prostu zero dyskomfortu. a najważniejsze jest to, że już powolutku widzę zmiany, a to dopiero drugi tydzień! jestem bardzo zadowolona, w takim tempie to ani się obejrzę, a już go będę zdejmować wiadomo, nie wygląda tak cudownie jak na przykład kryształ, bo jest po prostu metalowy, ale chyba ważniejszy jest efekt końcowy, prawda? Damon formuje nowy łuk zębowy, czyli piękny, szeroki, hollywoodzki uśmiech przy zwykłych aparatach takiego efektu nie osiągniesz.. no i czas!
półtora roku maksymalnie!
w ogóle słyszałam, że ma pojawić się Damon Clear - kosmetyczny. dowiedz się
ale na chwilę obecną jeśli masz możliwości, to bierz Damona Q
czy pisząc, że po dwóch tygodniach widzę zmiany, miałam na myśli to, że przy metalach tak nie ma? skąd wy to możecie wiedzieć? eh, te polskie skłonności do szukania dziury w całym... dziewczyna zapytała, czy dobrze mi się go nosi. bez podtekstów napisałam, że owszem.
jedyną informacją nt metali były to, że one nie formują nowego łuku.
ale to jest akurat prawda, spytajcie swoich lekarzy


UFF, nagadałam się jak głupia.
skończmy już te polemike, czekam na Damony

obejrzyjcie:
http://www.youtube.com/watch?v=asl8L...eature=related
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 18:22
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 20:05   #20
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
Damon formuje nowy łuk zębowy, czyli piękny, szeroki, hollywoodzki uśmiech przy zwykłych aparatach takiego efektu nie osiągniesz.. no i czas!
półtora roku maksymalnie!
Jak to brzmi? Tak to brzmi, że "ojejujeju damon załatwia wszystko w półtora roku max, zawsze, wszędzie, on jedyny".
So?

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
leczenie bezligaturowe to przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, brak ligatur, które stawiają opór, powodując wysokie tarcie i tym samym spowalniając leczenie. obejrzyj sobie filmik z pierwszego postu, to zobaczysz symulację. a poza tym, na co się powołujesz mówiąc, że nikt tego nie udowodnił? właśnie, że to JEST udowodnione. mnóstwo o tym czytałam, gadałam z kilkoma ortodontami + wujkiem orto z Ameryki i nikt nie powiedział mi, że to jakikolwiek chwyt, czy nieprawda, wręcz PRZECIWNIE.
a przede wszystkim bardzo dużo rozmawiałam ze swoją ortodontką i ufam jej bezgranicznie, bo to bardzo uczciwa kobieta i zna się na rzeczy. poza tym sama nosiła Damona, pokazywała mi nawet swoje zdjęcia przed i po, bo ja do założenia nie byłam zdecydowana, myślałam o krysztale. Damon to też około tysiąc złotych mniej za same wizyty! i zero bólu. to mało według Was?

a dlaczego mówię o półtorej roku? bo tak Ona powiedziała. nie wiem, być może jest taka genialna, że u niej właśnie średnio po takim czasie ludzie ściągają Damony.
co nie zmienia faktu, że czas leczenia uzależniony jest od posiadanej wady, więc nie interesują mnie Twoi znajomi....! niech tu zajrzą i sami się wypowiedzą, proste

przyczepić można się do wszystkiego, ale ja już powiedziałam, nie zapraszam tu dziewczyn ze zwykłymi aparatami, żeby krytykowały moje poglądy. ja nie krytykuję Was, ani Waszych aparatów, po prostu mówię dobrze o swoim. i nie znam NIKOGO, kto nosiłby metal krócej niż dwa lata. a naprawdę dużo osób z mojego otoczenia ma z nim do czynienia, więc nie czarujcie..
Gratuluję ci, że ufasz swojej orto. A raczej jej gratuluję, że ty jej zaufałaś.
Pokazywała ci zdjęcia, efekty pracy damona. A jakby nosiła zwykły metal czy inny ligaturowy aparat i miałaby też za***iste efekty to co?
Ty nie rozumiesz... Nie udowodniono, że damon mniej boli. Nie udowodniono, że więcej może. Nie udowodniono, że szybciej idzie.
Jak udowodniono to udowodnij Tylko nie jakimiś filmikami z youtube bo ja mogę ci w jeden dzień zmajstrować taki, który to wszystko obali.

"co nie zmienia faktu, że czas leczenia uzależniony jest od posiadanej wady" właśnie... I teraz cofnij się łaskawie do pierwszej przeze mnie zacytowanej wypowiedzi i zobacz co odpisałam.

Nie ważne kogo tu chcesz, czy ludzi zapalających świeczkę przed napisem damon każdego wieczora czy ludzi opłaconych przez firmę by go reklamowali. To jest forum, jest otwarte i jeśli się z tobą nie zgadzam to mogę wejść i to napisać. Wybacz...
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:09   #21
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

dobrze, nie płacz już wszystko w porządku
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:18   #22
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

...
Aż mi trochę ciebie żal.
Ok, nie "płaczę" już.




Właściwie to nie. Nie spełnię twojej prośby i 'popłaczę' jeszcze trochę.
Czekam na dowody świetności damona i jego wyższości nad innymi aparatami.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2010-05-22 o 20:29
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:59   #23
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Jak to brzmi? Tak to brzmi, że "ojejujeju damon załatwia wszystko w półtora roku max, zawsze, wszędzie, on jedyny".
So?

Gratuluję ci, że ufasz swojej orto. A raczej jej gratuluję, że ty jej zaufałaś.
Pokazywała ci zdjęcia, efekty pracy damona. A jakby nosiła zwykły metal czy inny ligaturowy aparat i miałaby też za***iste efekty to co?
Ty nie rozumiesz... Nie udowodniono, że damon mniej boli. Nie udowodniono, że więcej może. Nie udowodniono, że szybciej idzie.
Jak udowodniono to udowodnij Tylko nie jakimiś filmikami z youtube bo ja mogę ci w jeden dzień zmajstrować taki, który to wszystko obali.

"co nie zmienia faktu, że czas leczenia uzależniony jest od posiadanej wady" właśnie... I teraz cofnij się łaskawie do pierwszej przeze mnie zacytowanej wypowiedzi i zobacz co odpisałam.

Nie ważne kogo tu chcesz, czy ludzi zapalających świeczkę przed napisem damon każdego wieczora czy ludzi opłaconych przez firmę by go reklamowali. To jest forum, jest otwarte i jeśli się z tobą nie zgadzam to mogę wejść i to napisać. Wybacz...
jaki Ty masz problem dziewczyno?
co Ci do tego, że się rozpływam nad MOIM aparatem, z którym ty nie masz nic wspólnego? Zajmij się sobą, po co ta dyskusja?
to, że Ty uważasz, że moja ortodontka to ściemniara na kasę i zrobiła mnie w ciula, po to, żeby ze mnie zedrzeć, to już Twój problem, ja tej kobiecie ufam, zbyt wiele osób jest zadowolonych z efektów jej pracy, więc nie sugeruj jej manipulatorstwa, bo nie masz o niej pojęcia.
Boli Cię to, że Damon naprawdę może być lepszy od metalu?
ogarnij się... kipisz zazdrością, albo jakąś chorą zawiścią..
ja nikogo tu nie obraziłam, natomiast ty na mnie skaczesz.

a skąd ty wiesz, że nie udowodniono? na co się powołujesz?
każda osoba z którą rozmawiałam, oraz która nosiła/nosi Damona Q mówi to samo - zero bólu.
więc nie wkręcaj mi, że ja sobie coś wymyślam, bo to ty nie masz żadnych argumentów...


a pooza wszystkim...
założyłam ten watek, żeby dowiedzieć się właśnie jak inni żyją z tym aparatem.
na razie jestem tu bodajże jedyna, więc skończmy tę dyskusję i poczekajmy na inne Damony Q.
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 21:13
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:31   #24
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

A do ciebie nie dociera, że chodzi mi o to jak się rozpływasz? Nie tylko mi, zresztą... Jasne, że uważasz, że twój aparat jest cudowny itd bo jest twój. To jest normalne.
Ale z twoich wypowiedzi wynika, że jest on NAJlepszy, NAJskuteczniejszy itd. Po to właśnie ta dyskusja.

A to z 'orto-ściemniarą' to skąd wzięłaś? Uderz w stół...
Ja po prostu uważam, że to dobrze jak ma się zaufanie do swojego lekarza... Ale to bardzo ciekawe, że odebrałaś to tak a nie inaczej

Zazdrość? ...że ke? Tak jak już napisałam wyżej, dla każdej z nas nasz własny aparat jest naj naj więc średnio wiem czego miałabym zazdrościć. Miałam do wyboru metal, ceramikę, kryształ i damona właśnie. Wyboru dokonałam zgodnie z preferencjami więc nie widzę powodu do zazdrości czy 'chorej zawiści'.
Zwyczajnie wkurza mnie to, o czym już napisałam w pierwszych zdaniach tego posta (w skrócie tak zwane 'klapki na oczach' albo 'zakotwiczenie', do wyboru).

A ja rozmawiałam z osobami, które mówiły, że je boli. No i? To jest naukowe potwierdzenie?
Nawet były takie osoby w wątku aparatowym...
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:40   #25
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Chciałabym się troszkę wtrącić, Lousie - co mnie w Tobie denerwuje, to to, że dajesz innym rady, a widać, że jeszcze nie za bardzo orientujesz się w sprawach ortodontycznych. Co nie znaczy że siebie uwazam za alfę i omegę. Po prostu masz mało doświadczenia.
I cieszę się że podoba Ci sie Twój aparat, to tak jak każdej z nas - swój jest najlepszy.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:43   #26
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

ale ja mówię o Q, dziewczyno!
nie wiem jakie są odczucia przy innych wersjach mojego aparatu!
Damon 2 i 3 owszem, był bolesny i ja to wiem, też znam takie osoby.
nie będę szukać wad, bo ich nie widzę! proste!

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Chciałabym się troszkę wtrącić, Lousie - co mnie w Tobie denerwuje, to to, że dajesz innym rady, a widać, że jeszcze nie za bardzo orientujesz się w sprawach ortodontycznych. Co nie znaczy że siebie uwazam za alfę i omegę. Po prostu masz mało doświadczenia.
I cieszę się że podoba Ci sie Twój aparat, to tak jak każdej z nas - swój jest najlepszy.
dlaczego Ty się wypowiadasz na temat mojej wiedzy? w którym miejscu wykazałam się jakąś niekompetencją? To Ty, z tego co pamiętam, miałaś dziwny problem z tym, że się dziwiłam Twoim kolorowym gumeczkom na przezroczystym aparacie... nawet w FAQ jest powiedziane, że używanie kolorów do kryształu mija się z celem. Ale ja tego nie oceniałam, bo to Twoja decyzja. więc nie mów mi, że mało wiem, bo wiem tyle ile przeciętna aparatka + trochę więcej nt swojego aparatu, bo mnie to zwyczajnie interesuje.
poza tym, czy ja komuś coś umniejszam? każda z nas będzie miała piękny uśmiech, bez względu na to, jaki aparat nosi... a to jest wątek o DA MO NACH. więc wypowiadam się na temat damonów.

zastanówcie się lepiej nad sobą, bo z tego co widzę, najwięcej macie do powiedzenia na tematy, ktore Was najmniej dotyczą.

i proszę Was już o zakończenie tej dyskusji.
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 21:52
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:48   #27
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

To może zmień nazwę wątku bo jakoś nie sugeruje ona, że wątek dotyczy tylko osób z Q. I pierwszy post może lepiej też bo on również tego nie mówi.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:54   #28
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

DOBRA, PO CHŁOPSKU:
JA WYPOWIADAM SIĘ NA TEMAT DAMONA Q,
natomiast wątek dotyczy wszystkiego co z Damonami związane,
bo chcę poznać odczucia i doświadczenia innych.

dziękuję za uwagę, uśmiechnij się szeroko, weź dwa wdechy i już spokojnie.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
To może zmień nazwę wątku bo jakoś nie sugeruje ona, że wątek dotyczy tylko osób z Q. I pierwszy post może lepiej też bo on również tego nie mówi.
jesteś tego pewna ?

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość

ja mam mojego Q od niecałych dwóch tygodni.
leczenie zaplanowane na +/- rok

__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 21:56
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:07   #29
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

Y... To nie sugeruje, że wątek dotyczy tylko ludzi z Q! To oznacza, że ty masz Q a nie, że jest tylko dla ludzi z Q...

"PO CHŁOPSKU" Damon System działa na tej samej zasadzie. "PO CHŁOPSKU", cały czas mówisz, że Damon System jest taki, siaki, owaki. Wniosek? Albo nagle uważasz, że tylko Q jest lepszy od innych aparatów i taki magicznie za***isty albo trzymaj się tego, że wszystkie Damony są za***iście magiczne.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:34   #30
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: aparaty DAMON - zbiorczy

posłuchaj mnie, królewno
ja nie powiedziałam, że ten wątek dotyczy tylko ludzi z Q.
JA mam Q, więc wypowiadam się na temat Q.
nie pogardzę, jeśli ktoś z trójką, dwójką, whatever, wypowie się w tym wątku.
nie napisałam nic na temat Q w pierwszym poście, prócz tego, że go mam.
dalej wypowiadałam się na temat, który jest mi znany, poleciłam dziewczynie swój aparat i do cholery jasnej mogę sobie uważać co chcę, a ty nie jesteś od tego, żeby mnie poprawiać,
a jak za wszelką cenę chcesz mi coś udowodnić, to przykro mi, ale ci się nie uda, ja też mam swoje zdanie.
KONIEC.
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~

Edytowane przez Lousie
Czas edycji: 2010-05-22 o 22:36
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-12 19:11:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.