problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 17:42   #31
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Diffa Pokaż wiadomość
macie sposób na przebarwione paznokcie? jakiś czas temu pomalowałam sobie paznokcie czerwonym lakierem i po zmyciu mam pomarańczowe pazury. Próbowałam doszorować zmywaczem, ale to jakby się wżarło teraz muszę mieć cały czas jakiś kolor, bo wygląda to średnio. Jest jakiś sposób, żeby się tego pozbyć?
nacieraj paznokcie cytryną, a jeśli to nie za wiele da to kup olejek avocado i zakraplaj nim codziennie na noc niepomalowane paznokcie
paznokcie może wybielić też moczenie paznokci w podgrzanej oliwie z oliwek z kroplami cytryny, rób tak przez kilka dni po 15-20 minut (żeby oliwa nie wystygała połóż miseczkę z nią na kubku z gorącą parującą wodą
polerowanie płytki nic nie da ;/

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

i na przyszłość - używaj dobrej bazy pod lakier
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 22:02   #32
sambasewilla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 30
Słabe paznokcie

Mam problem z paznokciami, za każdym razem, jak robię hybrydę i kosmetyczka mi ją zdejmie, to mam paznokcie cienkie, jak papier, łamią się strasznie i wtedy muszę ze 2 miesiące przerwy zrobić, zeby się odbudowały.
czy to normalne? czy kosmetyczka coś mi źle robi? z tego co wiem, to sciąga acetonem, czasem zawija mi paznokcie w wacik z fola, a czasem prosi, zebym moczyła palce w miseczce, a potem resztki skrobie drewnianym patyczkiem.. mi się wydaje, że to od tego, ale może się myle?
sambasewilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 06:46   #33
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: Słabe paznokcie

Cytat:
Napisane przez sambasewilla Pokaż wiadomość
Mam problem z paznokciami, za każdym razem, jak robię hybrydę i kosmetyczka mi ją zdejmie, to mam paznokcie cienkie, jak papier, łamią się strasznie i wtedy muszę ze 2 miesiące przerwy zrobić, zeby się odbudowały.
czy to normalne? czy kosmetyczka coś mi źle robi? z tego co wiem, to sciąga acetonem, czasem zawija mi paznokcie w wacik z fola, a czasem prosi, zebym moczyła palce w miseczce, a potem resztki skrobie drewnianym patyczkiem.. mi się wydaje, że to od tego, ale może się myle?
Ja hybrydę sama ściągam w ten sposób na folię i zwykły zmywacz z acetonem, bo gdzieżby tam moczyć w nim całą rękę. Po takim czymś pazury są suche, ale mi pomaga wysmarowanie całego paznokcia + okolice tym kremem, grubą warstwą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-oliwkowy.html
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:16   #34
Diffa
Przyczajenie
 
Avatar Diffa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

dziękuję cytryna faktycznie pomogła, po kilku razach zniknęło.
__________________
Szczęście jest kobietą!
Diffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:13   #35
qwertqw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Unhappy Nierówna płytka paznokcia

Błagam dziewczyny pomóżcie.....
Jakiś czas temu po srodku paznokcia coś mi się rozwarstwiło no i chciałam to urwać- tymczasem no rozwarstwiło się na kilka warstw- a te znowu się rozwarstwiły na kilka nawet nie wiem jak doszło do tego, że płytka na zrobiła się tak nie równa!!! (zdjęcie z boku, na żywo jest o wieeeele gorzej) i pytanie: czy to samo się zrośnie? bo zawsze mi się skórki zrastały, obgryzione paznokcie dość szybko odrastały więc myslalam ze to tez odrosnie ale minal miesiac: ciągle taki sam stan. myslicie ze olejek z drzewa herbacianego pomoze? ma same pozytywne opinie podobno skleja paznokcia. a może nie będzie potrzebny i samo się zrośnie? błagam was jesli cokolwiek wiecie to pomozcie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM05464.jpg (81,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM05467.jpg (97,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM05471.jpg (180,3 KB, 23 załadowań)
qwertqw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 17:16   #36
Ladyofthedeath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 14
Exclamation Zniekształcona płytka paznokcia, POMOCY

Cześć dziewczyny
Od zawsze pamiętam, że obgryzałam paznokcie, tak do krótka. No i pewnego razu tak obgryzałam, że wygryzłam część płytki paznokcia, to było jakoś 2 lata temu. I zrosła mi się bardzo dziwnie ta płytka paznokcia.
Strasznie to brzydko wygląda, co mogę zrobić? Prosze o pomoc!





Ladyofthedeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 18:00   #37
WYSZENIEGA2880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zniekształcona płytka paznokcia, POMOCY

Misiu kochany... NIC z tym nie zrobisz. Już nigdy. Nie żartuję. Zrobiłam dokładnie to samo... 10 lat temu. Dermatolog powiedzxziała , że te moje zmasakrowane przed laty kciuki są nie do odratowania. I to tyle jeśli chodzi o ich ratunek od lekarza...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

.... więc od lat maluję paznokcie ( nieznoszę tego!!! ) , na kciuki nakładając cholernie grubą warstwę lakieru , żeby te okropne rowki się wypełniły... a wczoraj mnie olśniło! stwierdziłam , że zrobię sobie żel na kciukach , resztę odżywię i będą jak nowe
WYSZENIEGA2880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 07:54   #38
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Zniekształcona płytka paznokcia, POMOCY

Ja nigdy nie obgryzałam paznokci, ale taką nierówną płytkę mam na paznokciach u stóp. Nie wiem z czego do wynika. Jest taka pofalowana w poziomie, tylko na dużym palcu. Mam tak od czasów liceum, może od butów na obcasie? nie mam pojęcia.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 22:21   #39
zyta1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Question Zniszczona płytka

Przy zdejmowaniu żelu z paznokci zniszczyłam troche płytkę co zrobić żeby się ładnie odbudowała w jak najkrótszym czasie i ile to zajmie?
zyta1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 14:01   #40
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny kochane,może Wy mi pomożecie
Otóż przez dobry rok(!) miałam sztuczne paznokcie.Takie zwykłe,na klej.Wiem,głupota straszliwa,zwłaszcza,że jak dotąd gardziłam czymś takim,ale zaczęło się od tego,że nakleiłam je na jakąś ważną okazję tuż po tym,gdy moje naturalne się połamały...i tak z jednej okazji zrobił się rok
Przez pewien czas moje palce były w kiepskim stanie-spuchnięte,przy macierzy i skórkach ropa,ale...nic sobie z tego nie zrobiłam,nakładałam maść z antybiotykiem(neomycynę) i przeszłoDziś zdjęłam to cholerstwo...moje paznokcie są strasznie zniszczone,cieniutkie,sła be,kciuk prawej ręki jest jeszcze gorszy-paznokieć wygląda jak fale Dunaju.Ale nie to jest najgorsze.Moje paznokcie są zielone.Dosłownie.Rozmawi ałam z przyjaciółką,obejrzała mnie i stwierdziła,że jej to wygląda na zakażenie pałeczką ropy błękitnej-niby nic groźnego,ale wygląda nieciekawie.
Od dziś robię moim pazurkom kurację-olejowanie,olejek z drzewa herbacianego,serum z mirry,słodka pomarańcza,do tego jakieś delikatne odżywki.I wszystko pięknie,tylko wolałabym ich nie malować,ale jak się tu pokazać z takimi zieleniakami na palcach?! Na razie nie mam jak się przejść do dermatologa-jestem na wyjeździe,dlatego zapytam Was-może macie jakieś sposoby na pozbycie się tego cholerstwa? Chociażby doraźnie...pomijam pomalowanie paznokci na ciemny kolor,bo raz,są zbyt zniszczone,dwa,nie będzie to ładnie wyglądać...Może ta neomycyna coś by pomogła? Proszę o odpowiedzi,kochane,bo już nie wiem,co robić,a do wizyty u dermatologa mam co najmniej 2 tygodnie...

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2015-06-19 o 14:02 Powód: błąd
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 19:52   #41
najmable99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

wizyta u dermatologa to konieczność, pomoże ci doprowadzić paznokcie do normalnego stanu, możesz też przejść się do manikiurzystki, kosmetyczki - jak masz taką możliwość, może coś ci doradzą... a jak "to zielone" zakryć? pamiętam kiedyś, że były takie odżywki w formie lakieru chyba od scholla, które zasłaniały brzydkie paznokcie np. żółte, zasinione po urazach , ale nie wiem, czy to można jeszcze kupić... popytaj też w aptece, może jakaś odżywka w formie lakieru nieco kryjącego?

Edytowane przez najmable99
Czas edycji: 2015-06-19 o 20:33
najmable99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 17:05   #42
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dziwna kreska na paznokciu

Hej dziewczyny mam od bardzo długiego czasu problem z paznokciem na kciuku. Pojawiła się na nim czerwona kreska i pęka mi w tym miejscu płytka przez co ciężko mi zapuścić dłuższe paznokcie. Nie przypominam sobie bym gdzieś uderzyła bądź przytrzasnęła choć może nie zanotowałam tego. Proszę was czy ściaganie paznokcia to dobry pomysł czy moze potem ta płytka jeszcze gorzej wygladać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150706_175800.jpg (145,4 KB, 38 załadowań)
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 12:49   #43
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

moim zdaniem nor malne to nie jest. Ja np. wiem ze swoich paznokci nigdy nie zapuszcze. Szybko się łamią i mimo ze probwałam różnych odzywek to nic nie daje. Ale na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza bo mi to wyglada na jakąs chorbę
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 14:47   #44
ochmoniczka
Przyczajenie
 
Avatar ochmoniczka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Exclamation ratunek dla płytek!

po kazdym obcinaniu / przycinaniu / piłowaniu nawet za pomocą zestawu do manicure moje paznokcie wołają o pomstę do nieba i mszczą się za zmywanie naczyń.

Nie mogę sobie poradzić z rozdwajaniem, pękaniem ale też walka ze skórkami nie przynosi zbyt wielkich efektów, a poza tym... mam takie suche placki na dłoniach (mają kilka milimetrów i wyglądaja ja schodząca, przesuszona skóra).

Ratunku!
ochmoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:30   #45
MySzo_Wata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Unhappy Wygięcie płytki paznokcia.

Witam, mam taki problem, że moja płytka paznokciowa jakby wygina się w dół
O dziwo nie rzuca się to bardzo w oczy, inni widzą to dopiero wtedy kiedy im powiem o problemie i pokażę, jednak mnie, jako posiadaczkę "tego" to irytuje. Problem trwa już jakiś czas i dodam, że nie wszystkie paznokcie się tak dziwnie wyginają. Jeżeli chodzi o malowanie to rzadko kiedy malowałam paznokcie, więc na to winy nie mogę zwalić. Poniżej zamieszczam zdjęcia, aby pokazać efekt tego "wyginania". Bardzo proszę o pomoc, bo przy długich paznokciach nie wygląda to za estetycznie

Tak wyglądają nie pomalowane:



A tak pomalowane:

MySzo_Wata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 07:06   #46
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Wygięcie płytki paznokcia.

Od zawsze tak było?

Jeśli masz pewność, że to nie efekt choroby (grzybicy), ani uszkodzenia macierzy, to być może taki urok Twoich paznokci. Nie potrafię po tych zdjęciach ocenić ich długości, ale prawda jest taka, że jeśli nie ma się idealnego tunelu, to paznokcie wraz z długością mogą się wyginać i tracić kształt, zapadać. Jedyna rada to nosić je krótsze, dłuższe nie znaczy lepsze
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:04   #47
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Wygięcie płytki paznokcia.

Wygląda mi to na grzybice :x
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 01:27   #48
MySzo_Wata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wygięcie płytki paznokcia.

Jeżeli chodzi o grzybicę to raczej mylna teza. Fakt płytka momentami jest odbarwiona, ale jak wspominałam wyżej, od niedawna zaczęłam regularnie malować paznokcie. Wcześniej były "golusieńkie", a lubię sobie czasami popalić i wiadomo jak dym działa na kolor pazurków. Zapomniałam wcześniej dodać o najważniejszym wątku - od dzieciństwa nałogowo obgryzałam paznokcie. Moja płytka (różowa część) jest bardzo mała. Silną wolą oduczyłam się tego około 5 lat temu, ale stan paznokci jaki jest taki jest ;x
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-07-13 02.15.42.jpg (306,2 KB, 62 załadowań)
MySzo_Wata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 01:28   #49
MySzo_Wata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wygięcie płytki paznokcia.

I z góry przepraszam za jakość zdjęcia, obecnie nie dam rady dodać nic lepszego.
MySzo_Wata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 09:24   #50
TEllenka
Raczkowanie
 
Avatar TEllenka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 96
Dot.: ratunek dla płytek!

Ja się wybieram w czwartek na manicure japoński... Podobno ratuje
A z domowych i na już to na pewno odżywka Nail Tek II foundation i mycie garów w rękawicach
__________________
zakochana i szczęśliwa
TEllenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 11:35   #51
mima312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Rozcięty paznokieć

Miesiąc temu podczas krojenia rozcięłam sobie palca (wskazujący lewej ręki), rana się już zagoiła, ale mam rozcięty paznokieć, a przy miejscu rozcięcia paznokieć zrobił się już biały i odstaje. Co mam zrobić? Proszę o radę
mima312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 09:22   #52
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Rozcięty paznokieć

z moimi paznokciami wszystko jest w miarę ok, kremuję je,olejuję i są w miarę mocne i nie rozdwajają się, wszystko jednak do momentu ich pomalowania :/
nie ważne czy z bazą,odżywką czy jakkolwiek, po dwóch dniach pojawiają się rozdwojenia co robić?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 18:19   #53
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
uraz paznokcia- co dalej?

Moje Drogie potrzebuję rady dotyczącej postępowania z paznokciami po urazie. parę dni temu zafundowałam sobie dwa krwiaki pod dużymi palcami u stóp. dwa dni później pokazałam się pani podolog, która zrobiła w paznokciach małe dziurki i spuściła krew, która mogłaby spowodować to, że paznokieć odejdzie i odrośnie zniekształcony.

Od razu poprawiła się barwa paznokci. Co prawda nie są tak różowe, jak pozostałe, ale to zapewne wina resztek zakrzepniętej krwi pod spodem. Jeden nieco podniósł się na skraju przez ciśnienie jakie się wytworzyło, ale nieznacznie. Pani stwierdziła, że paznokcie raczej na pewno nie zejdą, nie wymagają żadnej specjalnej pielęgnacji, muszą jedynie odrosnąć.

stąd moje pytanie, jak postępować z takimi paznokciami. Chciałabym je nieco upiększyć, bo w końcu jest lato czy mogę spokojnie udać się do kosmetyczki, która pomogłaby mi zakamuflować kolor i dziurki po zabiegu? Czy trzeba odczekać jakiś czas? Dziurki już nie są drożne, paznokcie praktycznie nie bolą, czuję jedynie bardzo lekki ból, jakby odrętwienie. Jak można by je doprowadzić do porządku. Proszę o rady
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 17:57   #54
onn92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 46
zniszczone paznokcie u faceta

Witam. Mam 23 lata. Moje paznokcie u rąk nie są w najlepszym stanie. Wyglądają okropnie. Są na nich białe przebarwienia i to na każdym. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Zastanawiam się co jest tego powodem. Byc może to że w pracy mam doczynienie z detergentami takimi jak benzyna ekstrakcyjna, konserwacje itp. Bardzo proszę o pomoc jak mógłbym zniwelowac te białe przebarwienia. Do kogo się z nimie udac(lekarz)? Staram się kremować często rece, a ostatnio nawet zacząłem zażywać skrzyp polny w postaci tabletek. Tak na prawdę to wstyd mi się z nimi gdziekolwiek pokazać. W załączniku sa zdjecia tych moich paznokci . Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1772c22a6fc4489f.jpg (56,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ae2598f839c96f85.jpg (68,7 KB, 28 załadowań)
onn92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 19:12   #55
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: zniszczone paznokcie u faceta

ja na twoim miejscu wybrałabym się do dobrej kosmetyczki (poczytaj opinie na necie o salonach kosmetycznych w twoim mieście) na manicure dla mężczyzn. jak jesteś z Krakowa / okolic to mogę ci polecić salon. tak, są salony co mają w ofercie manicure dla mężczyzn. nie dość, że kosmetyczka zadba o twoje dłonie to jeszcze będziesz mógł dokładnie wypytać ją jak poprawić ich stan. no i używaj jakiś rękawic w pracy, nie mocz dłoni w tych chemikaliach! a skrzyp za wiele nie pomoże.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:17   #56
hifelaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Question problematyczne pazury

Od zawsze mialam krótkie, łamliwe, kruche itd... paznokcie. 3 lata temu kupiłam odżywke 8w 1 uzywalam jakis czas i nie wierzylam ze to moje paznokcie! mialam je długie, nie rozdwajały sie i były cudowne! niestety efekt nie trzymal sie dlugoo, bo odzywka przestala juz na mnie dzialac...potem ciagle nosilam paznokcie pomalowane bezbarwnym, bo nawet nie chcialo mi sie przy nich piprac, ale powiedziałam sobie dość! zaczynam dbac o nie! pokupowalam lakiery bo mialam moze ze 3 i zaczełam je malowac. niestety dość, ze mi paznokcie schną baaaardzo dlugo to po 1 dniu widac takie odpryski, ze sie odechciewa. blogerki polecaja teraz seche vite (utrwalacz lakieru czy cos tam) i chwalily go bardzo, ze paznokcie bez odprysków nawet tydzien blabla.. niestety u mnie zero rezultatow... wiec skusilam sie na hybryde, bo kolezanka nosi i chwali, ze dlugo trzymaja jej sie no sama widzialam. zrobilysmy sobie dzien pielegnacji paznokci zrobila mi je bardzo ladnie na mojej plytce tak jak potrzeba wszystko semilac baza, hybryda, top a po 3 dniach patrze odprysk... cieszylam sie na ta hybryde, bo myslalam sobie, ze bede miala przynajmniej 10dni spokoju i standardowo klapa! mam chyba jakies wadliwe paznokcie! dziewczyny, któraś z Was tez tak ma? co z tym zrobić? chciałabym mieć ładne, długie paznokcie. co polecacie? co zrobić z tymi odpryskami? pomozcie! nie chce mi sie codziennie siedziec i malowac paznokci.. ;/
hifelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:02   #57
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: problematyczne pazury

Też kiedyś tak miałam tylko u mnie to było spowodowane rozdwajaniem paznokci.
Może źle wykonujesz manicure, lub źle o nie dbasz dlatego tak ci odpryskują? Ewentualnie może coś nie tak z lakierem?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:04   #58
pannawys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 45
Dot.: problematyczne pazury

Kurcze, mam to samo. Ja teraz stosuję kurację odżywką Biovax, wybrałam w ciemno ( ja kupiłam w waptece, nie widziałam tego w drogeria <reklama> i na razie jestem zadowolona - rzeczywiście paznokcie są wzmocnione itp, na razie nie stosuję na nie żadnych lakierów i utwardzaczy, zobaczymy co będzie.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-09-07 o 06:17
pannawys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 11:15   #59
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

trafiłam tu w poszukiwaniu sposobów na odpryskujący lakier, widze, że nie macie złotego środka
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 16:14   #60
ParaBucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Bardzo łamliwe paznokcie

Witajcie,
Od niedawna mam problem z łamiącymi się paznokciami...w ostatnim tygodniu złamały mi się aż trzy. W takim miejscu, już za tym białym obszarem...prawie na środku. Jest to bardzo bolące, niewygodne. Nie wiem co się dzieje. Miała któraś podobny problem? Udało się go rozwiązać? Z góry dziękuje za odpowiedzi i przepraszam jeśli umieściłam wątek nie w tym miejscu, Nic podobnego nie znalazłam.
ParaBucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-06 19:16:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.