Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 21:13   #1681
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To chyba będę wypróbowywać, bo różnice w cenach są oszałamiające , pozdrowienia
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 06:43   #1682
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki!
Zapraszam na kawusię trzeba się jakoś obudzić, a za oknem znowu zima, samochodu do garażu nie wstawiłam i mąż rano musiał mi go pod śniegiem znaleźć i wykopać masakra - ja chcę wiosny i nie chcę plam A z tą skutecznością thiospotu to sama już nie wiem - chyba sobie troszkę uroiłam te efekty - tak to jest jak się czegoś bardzo chce, ale cóż maziam się dalej - dopóki mam krem. A co u Was - Agam wstałaś?jak dziś buźka? Nuśka - znowu nawał pracy? Miszka - jak zakupy? poszalałaś trochę?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 07:15   #1683
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Zapraszam na kawusię trzeba się jakoś obudzić, a za oknem znowu zima, samochodu do garażu nie wstawiłam i mąż rano musiał mi go pod śniegiem znaleźć i wykopać masakra - ja chcę wiosny i nie chcę plam A z tą skutecznością thiospotu to sama już nie wiem - chyba sobie troszkę uroiłam te efekty - tak to jest jak się czegoś bardzo chce, ale cóż maziam się dalej - dopóki mam krem. A co u Was - Agam wstałaś?jak dziś buźka? Nuśka - znowu nawał pracy? Miszka - jak zakupy? poszalałaś trochę?
jestem Maallutka
ano nawał
dostalam pigmanorm od Miszelki wczoraj i od razu się wysmarowałam
ale tylko na czoło i nie jestem czerwona ani tyci tyci.
Ile Ty sie juz thiospotujesz? moze jeszcze troche za wcześnie na efekty?
Buczuś opowiadaj o twoim nowym sposobie, tym I....
jak to działa? ma się buraka, łuszczenie ?
podziel się z nami wiedzą
Miszka jeszcze pewnie po złotych tarasach odpoczywa
pije druga kawke i dalej ziewam ja tez chę wiosnę juz
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:07   #1684
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Thiospotuję się ponad miesiąc, podobno u Molly efekty były widoczne po 1,5 m-ca, więc czekam. A Miszka się łuszczy po tym Pigmanormie? Miszka - pobudka! No i Buczuś może wkrótce coś napisze o Iklenie, choć przecież tez trochę czasu musi upłynąć zanim jakieś efekty będą.
To i ja kawkę drugą strzelam, chyba ciśnienie masakryczne...
A u mnie też nawał - to tak dla pocieszenia i zjednoczenia w bólu
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:17   #1685
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam, kochane kobietki, właśnie skończyłam pić kawe.

Dziś już lepiej, placka na lewym policzku nie mam podrażnienia na prawej kości policzkowej też już mniejsze, nie szczypie tak przy myciu ale jeszcze czerwonawa jestem na całej gębie. Wymazana byłam w nocy wazeliną i bepantenem teraz bepanten mam na tych podraznionych miejscach a raszta pomazana avene cicalfate (resztka, już prawie z tubki wyskobuję).

Tak się zastanawiem co zrobić, bo Buczka mi podsunęła pomysł na powtórzenie maski. Skoro u mnie tak licho schodzą te plamy, może więc wygoić gębę przez kilka dni i powtórzyć faktycznie tą maskę. Pisała że po miesiącu juz mozna. Jak myslicie? Robił może ktoś tak, że po miesiącu powtarzał maske? Moge krócej trzymać zamiast 9 godzin to 8. Maski i płynu starczy mi jeszcze na 2 razy. Doradźcie prosze. Na koniec maja mam komunie chrześnika a w czerwcu roczek małej, zależy mi zeby jakoś wyglądać do tego czasu, no i schudnąć musze, bo kostiumik w szafie wisi - mały niestety.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:56   #1686
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam dziewczynki..
Agam kilka dni odpoczynku i druga maska to stanowczo za mało.Ja robiłam dwa razy ale druga za 5 miesięcy.Wszystko musi sie wygoić i skóra nabrac dawnej grubości bo teraz jest cieniutka .
Widziałam że pisałyście o biodermie ale ona jest nie stabilna -trzeba o tym pamiętac!

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2009-03-12 o 11:01
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:09   #1687
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki..
Agam kilka dni odpoczynku i druga maska to stanowczo za mało.Ja robiłam dwa razy ale druga za 5 miesięcy.Wszystko musi sie wygoić i skóra nabrac dawnej grubości bo teraz jest cieniutka .
Widziałam że pisałyście o biodermie ale ona jest nie stabilna -trzeba o tym pamiętac!
Witaj Ane.
Powiedz mi kobietko, zeszły Ci te plamy całkiem, czy nadal widzisz cienie i czy dalej się cosmelanisz?
To mam wygoić i dalej smarować cos2? Raz czy dwa razy dziennie?

Rany, ale ja was umęczę tym moim odplamianiem, wiecznie jakieś pytania...

A i na ten olejek myjacy się zdecyduję z BU, zastanawiam się tylko który.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 11:13   #1688
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkich,

Przeczytałam, ze niektóre z was używają kremu wybielajacego o nazwie Pigmanorm. Kiedyś jakieś dwa lata temu używałam odpowiednika hiszpańskiego tego kremu o nazwach : melanasa 2% hydrochinon i pigmentasa 4% hydrochinon to dokładnie to samo co Pigmanorm.
Piszę dla tych które tego nie wiedzą : Krem ten jest bardzo silny, silnie podrażnia naskórek, powstają mocne zaczerwienienia, bardzo wysusza, szybko rozjasnia skórę - nawet po tygodniu widac dużą poprawę, jednak przy pierwszym nasłonecznieniu plamy znów ciemnieją i to w duzym stopniu !!! , krem ten nie wolno uzywac przez dłuzszy okres czasu jest szkodliwy, hydrochinon podobno wywołuje raka, także ostrożnie z tym kremem !!!, ja uzywałam go 1 rok i nie dało to rezultatów a wręcz przeciwnie miałam wrażenie, że moich plam jest więcej i przy nasłonecznieniu (oczywiscie byłam cały czas nasmarowana filtrami) plamy zrobiły sie ciemniejsze !!!
Poczytajcie o hydrochinon na internecie.

Agam na twoim miejscu wstrzymałabym sie jeszcze z powtórzeniem maski, przynajmniej do tego momentu gdy naskórek bedzie całkiem wygojony.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:19   #1689
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Witaj Ane.
Powiedz mi kobietko, zeszły Ci te plamy całkiem, czy nadal widzisz cienie i czy dalej się cosmelanisz?
To mam wygoić i dalej smarować cos2? Raz czy dwa razy dziennie?

Rany, ale ja was umęczę tym moim odplamianiem, wiecznie jakieś pytania...

A i na ten olejek myjacy się zdecyduję z BU, zastanawiam się tylko który.
Sprawa wygląda tak: po pierwszej masce zeszły smarowałam się cos 2 do końca słoiczka raz dziennie na noc i myślałam że będzie ok.Oczywiście filtrowałam się ale po ok 1,5 miesiąca bez cos2 zaczęły wyłazic i wtedy dowidziałam sie że cos2 trzeba smarować długo.Kupiłam więc zestaw zrobiłam machę ale ja się wazelinowałam różne są opinie na ten temat.Ja jakbym się nie mazała wazeliną to chyba by mi cały pysk odpadł i tak mam pamiątkę w postaci naczynek.Plamy zeszły oczywiscie byłam nawet na wczasach w ciepłych krajach ok 1,5 m po masce i wszysko było ok cienie zaczęły wyłazić po następnym 1,5 miesiąca i tak jest do tej pory .Mimo że cały czas używam cos2 wprawdzie nie codziennie.Cienie w naszym języku to są plamy tylko dużo duzo jaśniejsze jak nałozysz podkłat to jest git!Na Twoim miejscu przeprowadziłabym kurację do końca a potem ewentualnie ponownie.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:39   #1690
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agam nie powtarzaj tak szybko maski, buźka Ci odpadnie
daj buzi odpocząć, niech się troszkę uspokoi i dokończ kuracje.tak mi sie wydaje będzie najlepiej
Anturium też ciężko przechodziła zabieg, moze wpadnie i się wypowie na ten temat
trzymaj się dziewczynko
gdzie jest Miszka!!!!!!!
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:47   #1691
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda tak: po pierwszej masce zeszły smarowałam się cos 2 do końca słoiczka raz dziennie na noc i myślałam że będzie ok.Oczywiście filtrowałam się ale po ok 1,5 miesiąca bez cos2 zaczęły wyłazic i wtedy dowidziałam sie że cos2 trzeba smarować długo.Kupiłam więc zestaw zrobiłam machę ale ja się wazelinowałam różne są opinie na ten temat.Ja jakbym się nie mazała wazeliną to chyba by mi cały pysk odpadł i tak mam pamiątkę w postaci naczynek.Plamy zeszły oczywiscie byłam nawet na wczasach w ciepłych krajach ok 1,5 m po masce i wszysko było ok cienie zaczęły wyłazić po następnym 1,5 miesiąca i tak jest do tej pory .Mimo że cały czas używam cos2 wprawdzie nie codziennie.Cienie w naszym języku to są plamy tylko dużo duzo jaśniejsze jak nałozysz podkłat to jest git!Na Twoim miejscu przeprowadziłabym kurację do końca a potem ewentualnie ponownie.
Dzięki Ane za wyczerpującą odpowiedź. Ja myślałam ze te cienie to takie ledwo widoczne przyciemnienie w miejscu plam widoczne tylko dla was po odplamianiu. A to jednak takie nie do końca wybielone plamy, wymgajace skorygowania podkładem.

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Agam nie powtarzaj tak szybko maski, buźka Ci odpadnie
daj buzi odpocząć, niech się troszkę uspokoi i dokończ kuracje.tak mi sie wydaje będzie najlepiej
Anturium też ciężko przechodziła zabieg, moze wpadnie i się wypowie na ten temat
trzymaj się dziewczynko
gdzie jest Miszka!!!!!!!
Ok kobitki . To wygoje i dalej cosmelanie.
A narazie zmykam bo dziecko wstało.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 11:51   #1692
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Witaj Ane.
Powiedz mi kobietko, zeszły Ci te plamy całkiem, czy nadal widzisz cienie i czy dalej się cosmelanisz?
To mam wygoić i dalej smarować cos2? Raz czy dwa razy dziennie?

Rany, ale ja was umęczę tym moim odplamianiem, wiecznie jakieś pytania...

A i na ten olejek myjacy się zdecyduję z BU, zastanawiam się tylko który.
Sprawa wygląda tak: po pierwszej masce zeszły smarowałam się cos 2 do końca słoiczka raz dziennie na noc i myślałam że będzie ok.Oczywiście filtrowałam się ale po ok 1,5 miesiąca bez cos2 zaczęły wyłazic i wtedy dowidziałam sie że cos2 trzeba smarować długo.Kupiłam więc zestaw zrobiłam machę ale ja się wazelinowałam różne są opinie na ten temat.Ja jakbym się nie mazała wazeliną to chyba by mi cały pysk odpadł i tak mam pamiątkę w postaci naczynek.Plamy zeszły oczywiscie byłam nawet na wczasach w ciepłych krajach ok 1,5 m po masce i wszysko było ok cienie zaczęły wyłazić po następnym 1,5 miesiąca i tak jest do tej pory .Mimo że cały czas używam cos2 wprawdzie nie codziennie.Cienie w naszym języku to są plamy tylko dużo duzo jaśniejsze jak nałozysz podkłat to jest git!Na Twoim miejscu przeprowadziłabym kurację do końca a potem ewentualnie ponownie.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:49   #1693
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Agam nie powtarzaj tak szybko maski, buźka Ci odpadnie
daj buzi odpocząć, niech się troszkę uspokoi i dokończ kuracje.tak mi sie wydaje będzie najlepiej
Anturium też ciężko przechodziła zabieg, moze wpadnie i się wypowie na ten temat
trzymaj się dziewczynko
gdzie jest Miszka!!!!!!!
Jestem Witam Was byłam na piaskowaniu zębali..Nusia nie jestes czerwona?ale smaruj..Madzie mowila ze po paru dniach mozna nawet zaczerwienic lico...uch dorwalam sie do kawy bo 2 godz nie mogłam

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Thiospotuję się ponad miesiąc, podobno u Molly efekty były widoczne po 1,5 m-ca, więc czekam. A Miszka się łuszczy po tym Pigmanormie? Miszka - pobudka! No i Buczuś może wkrótce coś napisze o Iklenie, choć przecież tez trochę czasu musi upłynąć zanim jakieś efekty będą.
To i ja kawkę drugą strzelam, chyba ciśnienie masakryczne...
A u mnie też nawał - to tak dla pocieszenia i zjednoczenia w bólu
Maluśka ja sie nie łuszczę bo wciąż nie mogu..no ganiam i ganiam...ale thiospotuje na noc a popigm..sie jak czasu bedzie więcej....ale dzis kupiłam dwa komplety sexi bielizny...oooooooooooooo oooo.....tak sie rozpieściłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:21   #1694
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Witaj Ane.
Powiedz mi kobietko, zeszły Ci te plamy całkiem, czy nadal widzisz cienie i czy dalej się cosmelanisz?
To mam wygoić i dalej smarować cos2? Raz czy dwa razy dziennie?

Rany, ale ja was umęczę tym moim odplamianiem, wiecznie jakieś pytania...

A i na ten olejek myjacy się zdecyduję z BU, zastanawiam się tylko który.
Agam, jeśli chcesz kupić olejek myjący z BU, to o pomarańczowym dziewczyny się wypowiadały, że jest świetny i to on właśnie był porównywany z olejkiem Kanebo
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:38   #1695
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Z Biochemii polecam,serum Granat..Skwalan..praktycz nie wszechstronny...Hydrolant z kocanki chce zamówic,teraz i jakis peeling..Fajnie tak skręcac samemuAgam masz 3 światy z tym cosmelanieniem ale trzymam kciuki by sie udało..a jak nie..to pigm..sie razem i po klopocie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:36   #1696
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jestem Witam Was byłam na piaskowaniu zębali..Nusia nie jestes czerwona?ale smaruj..Madzie mowila ze po paru dniach mozna nawet zaczerwienic lico...uch dorwalam sie do kawy bo 2 godz nie mogłam

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Maluśka ja sie nie łuszczę bo wciąż nie mogu..no ganiam i ganiam...ale thiospotuje na noc a popigm..sie jak czasu bedzie więcej....ale dzis kupiłam dwa komplety sexi bielizny...oooooooooooooo oooo.....tak sie rozpieściłam
o proszę jak Ci dobrze,a raczej TŻowi
toś Ty po gatki do stolicy jechała?
oj łobuziaca a jak ją chcieli chanel wymalować to za daleko było
oj Miszka jutro wysylam Ci paczuszke - próbka bosa perfum, kremik na wyskakujące niespodzianki -później nazwe sprawdze i podkład vichy dermablend i troche tej maści excipial i zajączka wielkanocnego -a co trzeba sobie wiosne przybliżać

Agam przed chwilą obejrzałam Twoje fotki, jest znaczna poprawa 6 dni po masce, będzie dobrze, zobaczysz

i znowu sama tu siedze

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-03-12 o 19:42 Powód: Agam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:50   #1697
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agam cholera! Myslalam,ze fotki zobacze z Twoimi plamami ,a tu nic

Gdzie masz te plamy jeszcze? Jezeli na tylko na czole,to odczekaj 10 dni (bez cos.2) i naloz tam maske jeszcze raz.Jezeli sa na policzkach ,to musisz dluzej odczekac.Ale ja wierze,ze obejdzie sie bez zabiegu .No coz ,u Ciebie troche dluzej trwa to odplamianie.Poczekaj jeszcze kilka dni i ocenimy co dalej robic. Z reguly na efekt czeka sie 4 tygodnie,pamietaj o tym
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 07:25   #1698
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
agam cholera! Myslalam,ze fotki zobacze z Twoimi plamami ,a tu nic

Gdzie masz te plamy jeszcze? Jezeli na tylko na czole,to odczekaj 10 dni (bez cos.2) i naloz tam maske jeszcze raz.Jezeli sa na policzkach ,to musisz dluzej odczekac.Ale ja wierze,ze obejdzie sie bez zabiegu .No coz ,u Ciebie troche dluzej trwa to odplamianie.Poczekaj jeszcze kilka dni i ocenimy co dalej robic. Z reguly na efekt czeka sie 4 tygodnie,pamietaj o tym
Buczuś kochana są fotki, Agam zamieszczała, przed zabiegiem, w masce i 6 dni po zabiegu - jak dla mnie efekt jest duuuuży
widać plamy ale jaśniutkie
Buczka napisz nam w końcu jak działa ten Twój wynalazek - łuszczysz się, buraczysz czy cio?
ja wczoraj znów nasmarowałam tylko czółko pigmanormem, bo w razie buraka zapobiegliwie mam grzywkę
ale buraka ani łuszczenia nie widać

a tak w ogóle to dzieńdoberek w ten deszczowy piątek trzynastego wszystkim plamkom
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:17   #1699
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Buczuś kochana są fotki, Agam zamieszczała, przed zabiegiem, w masce i 6 dni po zabiegu - jak dla mnie efekt jest duuuuży
widać plamy ale jaśniutkie
Buczka napisz nam w końcu jak działa ten Twój wynalazek - łuszczysz się, buraczysz czy cio?
ja wczoraj znów nasmarowałam tylko czółko pigmanormem, bo w razie buraka zapobiegliwie mam grzywkę
ale buraka ani łuszczenia nie widać

a tak w ogóle to dzieńdoberek w ten deszczowy piątek trzynastego wszystkim plamkom
Hej dziewczyny Nuska tez sie pigm..czółko i nic nie ma..a dowaliłam duzio..Madzia!! !! kiedy Ty sie zaczerwieniłaś???? 13 piątek a ja mam w domu totalny bajzel..zmiana mebli u dzieci i w garderobie...chodze i warczę...Kawa???????????? ??
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 11:46   #1700
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nuska tez sie pigm..czółko i nic nie ma..a dowaliłam duzio..Madzia!! !! kiedy Ty sie zaczerwieniłaś???? 13 piątek a ja mam w domu totalny bajzel..zmiana mebli u dzieci i w garderobie...chodze i warczę...Kawa???????????? ??
Miszka no jesteś, juz myślałam ze też się gdzies przeniosłyście, pusto i smutno
Miszelka wyslałam dziś cóś dla Ciebie, tylko się nie zdziw bo z firmy wysyłałam - cała ostęplowana kopertka idzie

no własnie Madzia - kiedy najgorszy burak ???
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:08   #1701
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Miszka no jesteś, juz myślałam ze też się gdzies przeniosłyście, pusto i smutno
Miszelka wyslałam dziś cóś dla Ciebie, tylko się nie zdziw bo z firmy wysyłałam - cała ostęplowana kopertka idzie

no własnie Madzia - kiedy najgorszy burak ???
Oj Nuska nie trzeba bylo..mnie sprawia przyjemnośc,ze moge sie z wami podzielic..Podobało Ci się?jak clinique?troche jasny prawda?ale kupilam go tylko 09 nr...Mniej,mnie...bo Tz w ikeii tak pozalał,ze mam remont w calym domu..mowie Ci masakra..łażę mi marudzę..a rano neta nie miałam a przyszłam z kawą..u nas zima na całego

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Madzia chodz kobieto i podratuj nas wiedza na temat czerwienienia po pigm..bo my z Nusią jakies oporne
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:25   #1702
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Oj Nuska nie trzeba bylo..mnie sprawia przyjemnośc,ze moge sie z wami podzielic..Podobało Ci się?jak clinique?troche jasny prawda?ale kupilam go tylko 09 nr...Mniej,mnie...bo Tz w ikeii tak pozalał,ze mam remont w calym domu..mowie Ci masakra..łażę mi marudzę..a rano neta nie miałam a przyszłam z kawą..u nas zima na całego

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Madzia chodz kobieto i podratuj nas wiedza na temat czerwienienia po pigm..bo my z Nusią jakies oporne
remont Ci zaplanował, a to chłopina hi hi
13 piątek dzisiaj, nie ma się co dziwić że łazisz i marudzisz, ja też warcze w pracy
baza fajowa
a ten burak to chyba 3-4 dzień z tego co pamiętam - to mamy wesoły weekendzik przed sobą
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:50   #1703
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
remont Ci zaplanował, a to chłopina hi hi
13 piątek dzisiaj, nie ma się co dziwić że łazisz i marudzisz, ja też warcze w pracy
baza fajowa
a ten burak to chyba 3-4 dzień z tego co pamiętam - to mamy wesoły weekendzik przed sobą
Brokuly z feta i chili rozpyprałam(wersja odchudzajaca) i mnie troszku niedobrze hi hi...Musze leciec pomagać..a przynajmniej dyspozycje wydawać stosowne he he..buziole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:51   #1704
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny.
Zamówiłam wczoraj na BU olejki myjące ten słonecznikowy bez zapachu i różany. I czekam na przesyłke.
Mała strasznie chce stawać, nie można jej z oka spuszczać bo momentalnie szuka czegokolwiek żeby się wesprzeć i stanąć a jeszcze się kiwa więc może rąbnąć np. na płytki, no i wszelkie kable są bardzo interesujące, kwiatki z doniczek wyrywa i ziemie wyrzuca, szuflady otwiera...itd
Placki zeszły. Jeszcze się troche czerwienie (buracze) głównie policzki i nos zwłaszcza jak sie cieplej w mieszkaniu zrobi, wypije lub zjem coś ciepłego albo ponosze małą więcej się poschylam. Czółko białe, plame widać (jakieś 40% stanu wyjściowego), oporne są te plamy spod nosków okularowych, te pod oczami ciągnace się do kości policzkowych też jeszcze widoczne, podrażnienia zeszły.
Myśle żeby posmarować cos2 na noc. Jakieś 2,5 doby twarz odpoczywała od cosmelanu. Jak uważacie? I czy jeszcze przez jakiś czas smarować 2xdziennie?
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:22   #1705
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agam mozesz zaczac smarowac cosmelanem.TYLKO CIENIUTKO ,jedynie czolo grubiej tam nie zaluj.2x dziennie tylko na plamy.A na noc cala twarz.Zobaczysz,ze bedzie dobrze.
jedynusia u mnie zadnych ,ale to zadnych zmian po Iklenie nie ma.Zero buraka i luszczenia.Nawet jestem z tego powodu rozczarowana .No coz ,ponoc efekty widac dopiero po 8 tygodniach.Napewno dam znac jak sie cos ruszy na gebie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 16:30   #1706
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
agam mozesz zaczac smarowac cosmelanem.TYLKO CIENIUTKO ,jedynie czolo grubiej tam nie zaluj.2x dziennie tylko na plamy.A na noc cala twarz.Zobaczysz,ze bedzie dobrze.
jedynusia u mnie zadnych ,ale to zadnych zmian po Iklenie nie ma.Zero buraka i luszczenia.Nawet jestem z tego powodu rozczarowana .No coz ,ponoc efekty widac dopiero po 8 tygodniach.Napewno dam znac jak sie cos ruszy na gebie
Buczuś nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam: w sumie 3x na dobe, tak? Np.na noc cała gęba, wcześnie rano tylko na plamy, po południu tylko na plamy.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:02   #1707
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Buczuś nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam: w sumie 3x na dobe, tak? Np.na noc cała gęba, wcześnie rano tylko na plamy, po południu tylko na plamy.
nie ,2x dziennie.Np. rano tylko na plamy,a wieczorem na cala twarz i cieniutko!!! Tylko czolo mocniej potraktuj
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:20   #1708
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michelko ten burak to po paru dniach najpierw łuszczenie się zacznie, ale jak ty Michelko czółko to tam najpóźniej mi sie zaczeło....... najszybciej było wokół ust i broda, potem tez swędzi
Tylko cienie mi zostały ale nie ciemnieją... smarować się nie ma lekko i filtry filtry
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:03   #1709
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Michelko ten burak to po paru dniach najpierw łuszczenie się zacznie, ale jak ty Michelko czółko to tam najpóźniej mi sie zaczeło....... najszybciej było wokół ust i broda, potem tez swędzi
Tylko cienie mi zostały ale nie ciemnieją... smarować się nie ma lekko i filtry filtry
No Madzia..bo juz sie matrwiłam co z Tobą...eee ja sie nawet nie łuszczę..ale to po nocy jednej moze za wcześnie..dzis sobie tez czółko popaćkam..jestem i tak czerwona z nerwów przez ten bałagan hi hi..to co za różnica,więcej czy mniej...Tą kocankę zamówiłam,hydrolant...M adzia po jakim czasie..pytam o czoło bo wiem ze najbardziej oporne..zauwazyłaś efekt..hm..znikaniapatr z jednak coś z magii mamy my plamiaste no czar i urok

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
agam mozesz zaczac smarowac cosmelanem.TYLKO CIENIUTKO ,jedynie czolo grubiej tam nie zaluj.2x dziennie tylko na plamy.A na noc cala twarz.Zobaczysz,ze bedzie dobrze.
jedynusia u mnie zadnych ,ale to zadnych zmian po Iklenie nie ma.Zero buraka i luszczenia.Nawet jestem z tego powodu rozczarowana .No coz ,ponoc efekty widac dopiero po 8 tygodniach.Napewno dam znac jak sie cos ruszy na gebie
Dawaj znać Buczka.ile ten Iklen kosztuje?cena cosmelanowa czy tańszy?ktoś juz go stosował kogo znasz?...Ja sie tez nie czerwienię ni nie łuszczę..ale fajnie byłoby tak bezproblemowo pozbyc sie mankamentu urody do ktorego warczę w lustrze.....ale ostatnio warczenie to jakas druga moja natura hi hi..oj dam se po dupie..jak tak pisze i lustruje sama siebie to mi sie nie podoba

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o proszę jak Ci dobrze,a raczej TŻowi
toś Ty po gatki do stolicy jechała?
oj łobuziaca a jak ją chcieli chanel wymalować to za daleko było
oj Miszka jutro wysylam Ci paczuszke - próbka bosa perfum, kremik na wyskakujące niespodzianki -później nazwe sprawdze i podkład vichy dermablend i troche tej maści excipial i zajączka wielkanocnego -a co trzeba sobie wiosne przybliżać

Agam przed chwilą obejrzałam Twoje fotki, jest znaczna poprawa 6 dni po masce, będzie dobrze, zobaczysz

i znowu sama tu siedze
Oj Nusia dopiero teraz doczytałam hi hi o tych gatkach...a nie,nie..bieliznę nabylam w Ostrowie..bo tu na wsi to se moge jaja kupić..o...dobre i jaja ,jak swojskie..A ta maść Nusia..exipicial,bo nie pamiętam,a wiem,ze pisalaś o niej..na co, ona?Odśwież mi pamięć..Zajączka jak miło..ech wszystkie Was do serducha tulę..kochane takie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:41   #1710
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Plamki wreszcie piątek - ale, że trzynasty to jestem przekonana - dał mi w kość ale póki co weekend - trzeba wszystkie złe myśli i problemy odrzucić, tym bardziej, że tu takie miło towarzystwo
Ciekawa jestem tego pigmanormu, ten iklen tysz intryguje - najgorsze, że tak długo trzeba czekać żeby zobaczyć jakieś efekty (lub ich brak_). Który facet by to zniósł? my kobitki to jednak cierpliwe jesteśmy
Agam - co Ty byś bez Buczki zrobiła? poczciwa z niej kobitka - mam nadzieję, że jak nam (które jeszcze przed cosmelanem ) przyjdzie się zdecydować na niego to też ktoś będzie radził i pocieszał

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Miszka - wiem co to znaczy po majtki do stolicy jechać ale jak się na hektary polowało to się teraz ma -

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Oj Madziu - ja też chcę cienie już mam dość thiospotu - śmierdzi straszliwie! a efekty - jak więcej winka wypiję to i efekty widzę ale rano jakoś plamy znowu wracają
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.