masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 11:53   #1
lena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Exclamation

masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!


Mój naturalny kolor to ciemny brąz, ale przez kilka lat malowałam je
(kremami i szamponami koloryzujązymi) na czarny. Ostatnio znowu chciałam wrócić do brązu i fryzjerka powiedziała, ż e to żaden problem trzeba tylko zdjąć kolor... Trochę się obawiałam dekoloryzaji, ale nie uprzedziła mnie, że może się nie udać. Efekt był straszny- grzywka i środek głowy marchewkowo rude a boki ciemnie praktycznie czarne A gdzie brąz, który miał wyjść bez problemu??? byłam załamana, a ona udawała,że nic się nie stało nawet nie wyjaśniła mi jak do tego doszło.
Oczywiście się rozpłakałam, a ona powiedziała ,że najwyzej może mi nalożyć na to drugi krem koloryzujący. Po nałożeniu drugiego rudy zmienił się na ciemniejszy i to wszystko.. Minął tydzień i nie mogę patrzeć na siebie w lustrze
Kupiłam w sklepie krem koloryzujący praktycznie czarny odcień. Ale czy da radę zakryć rude włosy????? Pomocy!!!!!!!!!!
lena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:27   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lena23 Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor to ciemny brąz, ale przez kilka lat malowałam je
(kremami i szamponami koloryzujązymi) na czarny. Ostatnio znowu chciałam wrócić do brązu i fryzjerka powiedziała, ż e to żaden problem trzeba tylko zdjąć kolor... Trochę się obawiałam dekoloryzaji, ale nie uprzedziła mnie, że może się nie udać. Efekt był straszny- grzywka i środek głowy marchewkowo rude a boki ciemnie praktycznie czarne A gdzie brąz, który miał wyjść bez problemu??? byłam załamana, a ona udawała,że nic się nie stało nawet nie wyjaśniła mi jak do tego doszło.
Oczywiście się rozpłakałam, a ona powiedziała ,że najwyzej może mi nalożyć na to drugi krem koloryzujący. Po nałożeniu drugiego rudy zmienił się na ciemniejszy i to wszystko.. Minął tydzień i nie mogę patrzeć na siebie w lustrze
Kupiłam w sklepie krem koloryzujący praktycznie czarny odcień. Ale czy da radę zakryć rude włosy????? Pomocy!!!!!!!!!!
myślę,że tak ciemny odcień przykryje Ci rudy,wracając do tego co napisałaś ja również pozbywałam się koloru czarnego po prostu kupiłam rozjaśniacz(z joanny bodajże 5-6 tonów)nałożyłam fakt wyszły mi rude ale potem nałozyłam brązową farbe,i było ok.Nie ufam już fryzjerom też miałam dawno temu taką przygodę jak Ty od tamtej pory farbuje włosy w domu.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:30   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

i ty jej zaplacilas za ta "usluge? ?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:25   #4
lena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

No niestety zapłaciłam i to 180 zł, potem chciałam odzyskać kasę ale nie dało
rady nalozyła mi tylko ten drugi krem i olała sprawe.
lena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:32   #5
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lena23 Pokaż wiadomość
No niestety zapłaciłam i to 180 zł, potem chciałam odzyskać kasę ale nie dało
rady nalozyła mi tylko ten drugi krem i olała sprawe.
oj to bardzo nie fair ze strony tej "fryzjerki" . skoro na poczatku mowila ze nie ma zadnego problemu i to sknocila to moglas poprostu wyjsc po tej koloryzacji i nie zaplacic.
sprobuj moze poradzic sie innej fryzjerki co masz zrobic.
moze kup jakas farbe bez amoniaku zeby sobie wloskow za bardzo nie zniszczyc i zobacz. tylko nie rob znowu na czarno ale np jakis ciemny braz
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:34   #6
lena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
myślę,że tak ciemny odcień przykryje Ci rudy,wracając do tego co napisałaś ja również pozbywałam się koloru czarnego po prostu kupiłam rozjaśniacz(z joanny bodajże 5-6 tonów)nałożyłam fakt wyszły mi rude ale potem nałozyłam brązową farbe,i było ok.Nie ufam już fryzjerom też miałam dawno temu taką przygodę jak Ty od tamtej pory farbuje włosy w domu.
Kiedyś też malowałam w domu i teraz znowu będę ufałam tej fryzjerce bo chodziłam do niej tyle razy i zawsze było oki. Żałuje tyllko, że zapłaciłam. Nie dość ze dałam tyle kasy to mam zniszczone włosy i zepsute nerwy..Nie wiem właśnie czy załapią teraz inny kolor równo czy znowu będzie tak jak teraz..
lena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:39   #7
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lena23 Pokaż wiadomość
Kiedyś też malowałam w domu i teraz znowu będę ufałam tej fryzjerce bo chodziłam do niej tyle razy i zawsze było oki. Żałuje tyllko, że zapłaciłam. Nie dość ze dałam tyle kasy to mam zniszczone włosy i zepsute nerwy..Nie wiem właśnie czy załapią teraz inny kolor równo czy znowu będzie tak jak teraz..
zeby bylo rowno to bedzie ciezko...
ale moze sprobuj tak zeby najpierw nalozyc farbe na te rude,a jakies 10min przed zmyciem na reszte wlosow?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 13:48   #8
lena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
oj to bardzo nie fair ze strony tej "fryzjerki" . skoro na poczatku mowila ze nie ma zadnego problemu i to sknocila to moglas poprostu wyjsc po tej koloryzacji i nie zaplacic.
sprobuj moze poradzic sie innej fryzjerki co masz zrobic.
moze kup jakas farbe bez amoniaku zeby sobie wloskow za bardzo nie zniszczyc i zobacz. tylko nie rob znowu na czarno ale np jakis ciemny braz
Kupiłam krem koloryzujący bez amoniaku Casting Creme Gloss L'oreal (ciemny brąz). Stoi narazie w szafce bo minął dopiero tydzień i boję się, że włosy są zabardzo odbarwione i nie załapią koloru tak jak trzeba. Ona chyba żle zdjęle mi ten klor. Bo po zdjęciu na grzywce i z tyłu miałam aż żółte a w innych miejscach nadaj czarne. i właśnie tam gdzie były żółte teraz sa rude...

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie jestem pewna czym ona to robiła, bo wcześniej nie miałam styczności z dekoloryzacją. Mówiła,że bez problemu człowiek nieświadomy to uwierzył we wszystko i zaufał. Czym to robiła to tylko ona wie.. Najgorsze,że nawet jak już sama zobaczyła, że po nałożeniu kremu są rude to udawała,że wszystko ok...
lena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:49   #9
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lena23 Pokaż wiadomość
Kupiłam krem koloryzujący bez amoniaku Casting Creme Gloss L'oreal (ciemny brąz). Stoi narazie w szafce bo minął dopiero tydzień i boję się, że włosy są zabardzo odbarwione i nie załapią koloru tak jak trzeba. Ona chyba żle zdjęle mi ten klor. Bo po zdjęciu na grzywce i z tyłu miałam aż żółte a w innych miejscach nadaj czarne. i właśnie tam gdzie były żółte teraz sa rude...
ja kiedys jak eksperymentowalam z moimi wlosami i z czarnych chcialam przejsc na jakis fiolet chyba to zainwestowalam w rozjasniacz. kolezanka nalozyla go na cale wlosy i tylko na czubku glowy rozjasnilo na rudy a gdzie niegdzie nawet blond wyszedl . wiec fryzjerka tez napewno tak zrobila rozjasniaczem
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:52   #10
lena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Wiecie może gdzie można złożyć skargę na taką fryzjerkę??
i czy jest to możliwe skoro minąl już tydzień?
lena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:55   #11
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lena23 Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie można złożyć skargę na taką fryzjerkę??
i czy jest to możliwe skoro minąl już tydzień?
gdzie to nie wiem,ale po tygodniu jak najbardziej... tylko moze zrob zdjecia wlosow zebys miala dowod. a paragon jakis dostalas albo cos?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 14:03   #12
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Tez radze zlozyc skarge! Przeciez ona najnormalniej w swiecie ZLE wykonała usluge, za co wiec płacić babolowi?? Niestety czesto spotykam sie z tym ze wlasnie w uslugach klienci nie wiedza jakie maja prawa i sie pokornie na wszystko godzą, plus usługodawcy potrafią mieć mega tupet, nie przyjmują odpowiedzialności za swoją źle wykonaną pracę choć dowody sa az zbyt widoczne grrr.
Nie wiem gdzie pójść, co nieco słyszałam ale nie chce przekazywać błędnych informacji tak wiec najlepiej udaj sie do rzecznika konsumenta w swoim mieście. Powinien udzielic Ci wszelkich informacji.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 14:11   #13
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lena23 Pokaż wiadomość
Kiedyś też malowałam w domu i teraz znowu będę ufałam tej fryzjerce bo chodziłam do niej tyle razy i zawsze było oki. Żałuje tyllko, że zapłaciłam. Nie dość ze dałam tyle kasy to mam zniszczone włosy i zepsute nerwy..Nie wiem właśnie czy załapią teraz inny kolor równo czy znowu będzie tak jak teraz..
ciemny kolor wydaje mi sie,ze złapie.Ale wydałaś 180 zl żeby pozbyć się czerni i teraz znowu będziesz wracać do ciemnego?może znajdz jakiś naprawdę dobry salon żeby doprowadziła Cie te włosy to porządku

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
oj to bardzo nie fair ze strony tej "fryzjerki" . skoro na poczatku mowila ze nie ma zadnego problemu i to sknocila to moglas poprostu wyjsc po tej koloryzacji i nie zaplacic.
sprobuj moze poradzic sie innej fryzjerki co masz zrobic.
moze kup jakas farbe bez amoniaku zeby sobie wloskow za bardzo nie zniszczyc i zobacz. tylko nie rob znowu na czarno ale np jakis ciemny braz
a ta ''fryzjerka'' nie powinna brać pieniędzy za coś czego nie potrafiła wykonać...żal takich osób:/

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
ja kiedys jak eksperymentowalam z moimi wlosami i z czarnych chcialam przejsc na jakis fiolet chyba to zainwestowalam w rozjasniacz. kolezanka nalozyla go na cale wlosy i tylko na czubku glowy rozjasnilo na rudy a gdzie niegdzie nawet blond wyszedl . wiec fryzjerka tez napewno tak zrobila rozjasniaczem
akurat przez tą farbę uzyskałam czarny kolor którego mósiałam się pozbywać lorel casting cream gloss na moich włosach wyszedł czarny jak smoła
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 17:12   #14
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

tu jest cos i reklamowaniu uslugi fryzjerskiej...

http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=268

gdzieś jeszcze na necie czytając inna historię (pijana szefowa zakladu sciela klientce wlosy bez pytania jak i nie zwazajac na jej prostesty wobec jej propozycji) doczytalam ze radzili jej by poszla do zakladu i poprosila o rachunek takiej uslugi. wiec moze na wstepie podejdz do tej fryyzjerki i zagadaj czy Cie pamieta (mysle ze z pewnoscia) - mozesz 'podstepem' :P czyli pytajac co to za dekoloryzator byl lub farba - i wtedy popros o rachunek... moze idź lepiej z kolezanką, bedziesz miala poplecze, ktore w razie 'zagotowania sie glowy' Cie uratuje
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 10:27   #15
lena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Dziś się wkońcu odważyłam i na moje paskudne rude włosy nałożyłam krem koloryzujący o którym wyżej pisałam . Efekty są lepsze niż myślałam- pokrył równomiernie całe włosy jedynie na grzywce są lekkorudawe prześwity, ale po takiej dekoloryzacji to nic dziwnego. Wyszły bardziej czarne niż brązowe (malowałam ciemnym brązem), ale ciesze się, że znowu jestem czarnulką, a nie dziwadłem którym byłam przez ostatni tydzień
lena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:20   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

hym jak czytam długo wizaż tak widzę, że po każdej dekoloryzacji z czarnych zamiast naturalnego wychodzi gdzieniegdzie rudy czym by się nie robiło..

wiec ja bym sie na Twoim miejscu nawet nie zdziwiła. Problem w tym, że fryzjera zawarła w sumie z toba umowę, że coś wyjdzie na tych włosach bez problemu i to się nie stało więc na pewno możesz się reklamować. Tłumaczenie fryzjerki, że to tak wychodzi czasem odpada bo przecież powiedziała ci co wyjdzie - nie udało się jej problem. Powinna Ci zwrócić koszty usługi, co więcej koszty wrócenia do normlanego koloru.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:12   #17
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: masaaaakra po dekoloryzacji!!!!!!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
hym jak czytam długo wizaż tak widzę, że po każdej dekoloryzacji z czarnych zamiast naturalnego wychodzi gdzieniegdzie rudy czym by się nie robiło..

wiec ja bym sie na Twoim miejscu nawet nie zdziwiła. Problem w tym, że fryzjera zawarła w sumie z toba umowę, że coś wyjdzie na tych włosach bez problemu i to się nie stało więc na pewno możesz się reklamować. Tłumaczenie fryzjerki, że to tak wychodzi czasem odpada bo przecież powiedziała ci co wyjdzie - nie udało się jej problem. Powinna Ci zwrócić koszty usługi, co więcej koszty wrócenia do normlanego koloru.
dokładnie zgadzam się.Ja bym jej w ogólę za coś takiego nie zapłaciła...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.