Rossmann - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 15:17   #781
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem kremu wyszczuplającego ( bądź na rozstępy) i nie wiem, czy lepiej kupić Eveline za 10,99 czy Dax'a za 9,99?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:19   #782
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
już byłam w euforii bo myślałam że wrócił ten spray który jest KWC na wizażu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14761 ale przeczytałam że w zeszłym roku wypuścili niestabilną serię (myślałam że w ogóle przestali go produkować, bo w ogóle nie widziałam tego sprayu). więc to pewnie wersja niestabilna. ciekawi mnie za to ten żólty spf 20- jest szansa że jest stabilny bo z tego co wiem to wszystkie żólte sunozony są stabilne- czy ktoś coś wie na ten temat? bo na wizazu nic o nim nie ma.
widzę że jesteś ze sląska, który to rossmann bo jestem z katowic i chetnie bym zobaczyła te spraye?

Tez jestem z Katowic. To ten rossmann w Belgu. Myślałam, że ta seria dzieciaczkowa jest stabilna. A przynajmniej lotiony, więc wydawało mi sie, że spreje też Może teraz jeszcze coś zmienili i jednak są stabilne. Żółte bardzo sobie chwalę. Miałam 20 i była świetna.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:25   #783
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

czyli wszystkie żółte Sun Ozony są stabilne, tak?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:31   #784
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Tez jestem z Katowic. To ten rossmann w Belgu. Myślałam, że ta seria dzieciaczkowa jest stabilna. A przynajmniej lotiony, więc wydawało mi sie, że spreje też Może teraz jeszcze coś zmienili i jednak są stabilne. Żółte bardzo sobie chwalę. Miałam 20 i była świetna.
z tego co pamiętam to z niebieskich sunozonów (dla dzieci) stabilna jest tylko spf 50, ale obie wersje (co widać po opiniach na kwc) są raczej nieprzyjemnie w użytkowaniu.
miałam zamiar kupić na lato sunozon spf 30 (miałam w zeszłym roku, dobrze chroni choć brudzi ubrania jak większość filtrów, i raczej nadaje sie tylko na plaze nie na miasto). co do żóltych sunozonów chyba wszystkie są fotostabilne (a na pewno spf 20 i spf 30), więc jest szansa że ten żólty spray też taki jest. lubię formę spraya więc pewnie kupię zamiast mleczka
nie wiem tylko czemu nigdy nie widziałam tych sprayów, ani w zeszlym roku, ani w tym w Belgu
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:49   #785
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem kremu wyszczuplającego ( bądź na rozstępy) i nie wiem, czy lepiej kupić Eveline za 10,99 czy Dax'a za 9,99?
wprawdzie z Daxa nie uzywalam, ale za to SERUM biało-zielone eveline chlodzace https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html jest rewelacyjne , tak samo serum rozgrzewajace termoaktywne: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zuplajace.html (tylko uwaga - pali jak ogien! wiec jesli masz skore wrazliwa lub problem z naczynkami to nie dla ciebie) i naprawde oba dzialaja, sa super
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:54   #786
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
wprawdzie z Daxa nie uzywalam, ale za to SERUM biało-zielone eveline chlodzace https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html jest rewelacyjne , tak samo serum rozgrzewajace termoaktywne: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zuplajace.html (tylko uwaga - pali jak ogien! wiec jesli masz skore wrazliwa lub problem z naczynkami to nie dla ciebie) i naprawde oba dzialaja, sa super

To drugie odpada. Jestem ciekawa chyba tego Daxa bardziej, bo jest na rozstępy a tego dietą i bieganiem nie zmniejszę Ale to serum Eveline fajne, to z L-karnityną (tylko, jeśli biorę Therm Line II, to nie wiem, czy jest sens jednak ).
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:58   #787
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
To drugie odpada. Jestem ciekawa chyba tego Daxa bardziej, bo jest na rozstępy a tego dietą i bieganiem nie zmniejszę Ale to serum Eveline fajne, to z L-karnityną (tylko, jeśli biorę Therm Line II, to nie wiem, czy jest sens jednak ).
na rozstepy eveline tez ma serum - ja nie uzywalam, za to moja kolezanka tak, i rozstepy na piersiach pieknie sie splycily i duuuuzo mniej sa niewidoczne.
ale Dax tez ma dobre kosmetyki, jak wyprobujesz to daj znac jak ci sluzy
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:54   #788
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Pani Ćmo: Zastanowię się co mam kupić, ale jak zdecyduję się na Dax, to dam znać, jak działa
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:55   #789
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

ja mam daxa i wali mentolem na kilometr i nie da sie wytrzymac... zdecydowanie bardziej chwale sobie wszystkie eveliny rozgrzewajace chlodzace sera itd
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:57   #790
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
ja mam daxa i wali mentolem na kilometr i nie da sie wytrzymac... zdecydowanie bardziej chwale sobie wszystkie eveliny rozgrzewajace chlodzace sera itd

A które wg Ciebie lepiej działają??? Też Eveline?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:12   #791
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

mialam czerwony eveline i po 2tyg. stosowania rano i wieczorem zauwazylam wyrazna poprawe w jedrnosci skory Oczywiscie nie zrobilam sie mega super laska po uzyciu jednoego opakowania bo u mnie leci juz 3 z koleji tym razem dax...ale jakos srednio mi podchodzi... smierdzi, zle sie wchlania i ma wodnista konsystencje...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 19:18   #792
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
mialam czerwony eveline i po 2tyg. stosowania rano i wieczorem zauwazylam wyrazna poprawe w jedrnosci skory Oczywiscie nie zrobilam sie mega super laska po uzyciu jednoego opakowania bo u mnie leci juz 3 z koleji tym razem dax...ale jakos srednio mi podchodzi... smierdzi, zle sie wchlania i ma wodnista konsystencje...

Czerwony to ten niestety na moją skórę nie bardzo Więc tym się nie skuszę. Bardziej interesuje mnie serum na rozstępy. Ale dziękuję za relację

Może jednak znajdzie się wizażanka, który używała to i to?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:58   #793
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
No dla długich włosów może być problematyczny, ja sama mam krótkie (do 10 cm) i też trochę plącze, gdybym miała długie to pewnie jeden wielki kołtun by z tego był ale nie mogę się oprzeć malinkom jako żel pod prysznic też używam. Taka ciekawiej pachnąca alternatywa dla BD z pompką.
Kurcze, to ja mam bardzo długie, 60 cm jak spłukuje malinowy z włosów to są takie szorstkie, musze dawać odzywke pantene, bo inaczej sa okropne w dotyku
Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
czy tylko ja uzywam zelu malinowego do mycia ciała ?
Teraz ja też go używam do ciała Tylko, że jest problem: jest strasznie niewydajny!! Wylewa się... Kupiłam go dwa dni temu a już pół nie ma (biorę prysznic co wieczór, a co ranek myję włosy). Więcej go nie kupie, za drogi interes, wolę wydajny BD z pompką
Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem kremu wyszczuplającego ( bądź na rozstępy) i nie wiem, czy lepiej kupić Eveline za 10,99 czy Dax'a za 9,99?
Z Eveline polecam, spłycił mi rozstępy na piersiach po szybkim schudnięciu
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:03   #794
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam to z niebieskich sunozonów (dla dzieci) stabilna jest tylko spf 50, ale obie wersje (co widać po opiniach na kwc) są raczej nieprzyjemnie w użytkowaniu.
miałam zamiar kupić na lato sunozon spf 30 (miałam w zeszłym roku, dobrze chroni choć brudzi ubrania jak większość filtrów, i raczej nadaje sie tylko na plaze nie na miasto). co do żóltych sunozonów chyba wszystkie są fotostabilne (a na pewno spf 20 i spf 30), więc jest szansa że ten żólty spray też taki jest. lubię formę spraya więc pewnie kupię zamiast mleczka
nie wiem tylko czemu nigdy nie widziałam tych sprayów, ani w zeszlym roku, ani w tym w Belgu

W zeszłym roku tez nie widziałam nigdzie szprejów, a w belgu pojawiły sie dopiero w tym tygodniu. Wczesniej były wystawione tylko mleczka.
Tez sie pewnie skusze na szprej.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:05   #795
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Kurcze, to ja mam bardzo długie, 60 cm jak spłukuje malinowy z włosów to są takie szorstkie, musze dawać odzywke pantene, bo inaczej sa okropne w dotyku

Teraz ja też go używam do ciała Tylko, że jest problem: jest strasznie niewydajny!! Wylewa się... Kupiłam go dwa dni temu a już pół nie ma (biorę prysznic co wieczór, a co ranek myję włosy). Więcej go nie kupie, za drogi interes, wolę wydajny BD z pompką

Z Eveline polecam, spłycił mi rozstępy na piersiach po szybkim schudnięciu

O dziękuję chyba skuszę się na eveline
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:15   #796
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

po 3 użyciach szamponu Babydream nie jestem zadowolona wiem, że mówiłyście żeby dać szansę i poczekać dlużej, ale to chyba chodziło o kwestie splątania włosów. a mi ten szampon przetłuszcza włosy jak wcześniej mogłam myć włosy raz na dwa dni, po Babydream muszę codziennie
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:32   #797
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
po 3 użyciach szamponu Babydream nie jestem zadowolona wiem, że mówiłyście żeby dać szansę i poczekać dlużej, ale to chyba chodziło o kwestie splątania włosów. a mi ten szampon przetłuszcza włosy jak wcześniej mogłam myć włosy raz na dwa dni, po Babydream muszę codziennie
ja go wlasnie kupilam zeby zmniejszyc przetluszczanie i udało sie, widac rozne wlosy roznie reaguja teraz uzywam bambino ale jednak wroce do babydreama

mam takie pytanko czy pompka w rumiankowych zelach do mycia jest juz ok? czy dalej sa te wylewajace polowe na butelke? Na razie mam zel malinowy i fakt jest malo ekonomiczny, ale w przyplywie paniki kupilam 3 opakowania wiec luzik
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:27   #798
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: rossmann

po przestudiowaniu tego wątku i ja skusiłam się na produkty produkowane dla rossmann-a, wcześniej jakoś nie wpadły mi w oko ostatnie moje zakupy to:
- babydream natural chusteczki nawilżane z nagietkiem
- Accent blond szampon i odżywkę do włosów blond i farbowanych na blond
- słynną pomadkę ochronną alterra kamille lippenpflege
- i coś do demakijażu oczu nie pamiętam co tyle, że tanie jak diabli i ze znakiem ecocert
planuję następne zakupy
z eveline mam ten zielony krem wyszczuplający + ujędrniający i muszę przyznać, że stan mojej skóry poprawił się wiadomo nie ma cudów bez ćwiczeń, ale ja nie mam presji na wyszczuplanie, więc ten krem mi odpowiada
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:35   #799
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
po przestudiowaniu tego wątku i ja skusiłam się na produkty produkowane dla rossmann-a, wcześniej jakoś nie wpadły mi w oko ostatnie moje zakupy to:
- babydream natural chusteczki nawilżane z nagietkiem
- Accent blond szampon i odżywkę do włosów blond i farbowanych na blond
- słynną pomadkę ochronną alterra kamille lippenpflege
- i coś do demakijażu oczu nie pamiętam co tyle, że tanie jak diabli i ze znakiem ecocert
planuję następne zakupy
z eveline mam ten zielony krem wyszczuplający + ujędrniający i muszę przyznać, że stan mojej skóry poprawił się wiadomo nie ma cudów bez ćwiczeń, ale ja nie mam presji na wyszczuplanie, więc ten krem mi odpowiada

O, kolejne pozytywne opinie o Eveline No ja ćwiczę i biegam, więc mam nadzieję, że troszkę tych cudów z moim ciałem zdziała:P
A jakie ceny tych produktów które lovasz?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 19:09   #800
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
O, kolejne pozytywne opinie o Eveline No ja ćwiczę i biegam, więc mam nadzieję, że troszkę tych cudów z moim ciałem zdziała:P
A jakie ceny tych produktów które lovasz?
dziuba pomyliło mi się z tym kremem mam owszem eveline, ale koncentrat lipostop kuracja wyszczuplająca talię, brzuch, pośladki i uda i w promocji płaciłam ok. 12 zł a za szampon i odżywkę w promocji ok. 6 zł za 1 produkt, pomadkę też złapałam w promocji ok. 4 zł, chusteczki ok. 12 zł i to coś do demakijażu 3,99. Szampon i odżywka w fazie testów, ale moje pierwsze wrażenie jest pozytywne szampon jest gęsty wystarczy kropka (włosy mam do ramion), trudno powiedzieć jakie są włosy po nim bo używam go razem z odżywką a odżywka też gęsta i tak jakby po zastosowaniu otula włosy czymś, nie wiem jak to określić, nie obciąża, włosy pięknie błyszczą jest też wersja do ciemnych włosów
aha mama używa eveline i też jest zadowolona
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:24   #801
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
dziuba pomyliło mi się z tym kremem mam owszem eveline, ale koncentrat lipostop kuracja wyszczuplająca talię, brzuch, pośladki i uda i w promocji płaciłam ok. 12 zł a za szampon i odżywkę w promocji ok. 6 zł za 1 produkt, pomadkę też złapałam w promocji ok. 4 zł, chusteczki ok. 12 zł i to coś do demakijażu 3,99. Szampon i odżywka w fazie testów, ale moje pierwsze wrażenie jest pozytywne szampon jest gęsty wystarczy kropka (włosy mam do ramion), trudno powiedzieć jakie są włosy po nim bo używam go razem z odżywką a odżywka też gęsta i tak jakby po zastosowaniu otula włosy czymś, nie wiem jak to określić, nie obciąża, włosy pięknie błyszczą jest też wersja do ciemnych włosów
aha mama używa eveline i też jest zadowolona

To jednak warto się skusić? A wydajny jest ten krem eveline? Sorry, że tak męczę, ale muszę te chol.erstwa jakoś zmniejszyć
Hm, pomadka za 4zł, może skuszę się. Bo mam na oku jeszcze żele pod prysznic 2 w cenie około 11zł Palmolive
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:53   #802
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
To jednak warto się skusić? A wydajny jest ten krem eveline? Sorry, że tak męczę, ale muszę te chol.erstwa jakoś zmniejszyć
Hm, pomadka za 4zł, może skuszę się. Bo mam na oku jeszcze żele pod prysznic 2 w cenie około 11zł Palmolive
ja niestety jestem niezbyt konsekwentna w użytkowaniu wobec tego trudno mi określić wydajność natomiast ta pomadka była ostatnio w promocji ok 4 zł z groszami a tak kosztuje bodajże ok. 5 zł, ale i tak warto
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:15   #803
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Krakowianki informuję, że nieźle zaopatrzony w filtry jest R. w GK. Właśnie wróciłam z zakupioną 25 oraz babydreamem na odparzenia

Wracając do filtrów - poczytałam składy i o ile mnie pamięć nie myli, to:

żółte:
6, 10 - niestabilne
15 - jeden Tinosorb
20, 25 - dwa Tinosorby
30 - jeden Tinosorb
20 spray - niestabilny

niebieskie
50 - dwa Tinosorby
30 - niestabilny

Jest też Babdream 50 oraz suozony po opalaniu (tanie jak barszcz).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0134.jpg (140,7 KB, 145 załadowań)
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 22:14   #804
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Krakowianki informuję, że nieźle zaopatrzony w filtry jest R. w GK. Właśnie wróciłam z zakupioną 25 oraz babydreamem na odparzenia

Wracając do filtrów - poczytałam składy i o ile mnie pamięć nie myli, to:

żółte:
6, 10 - niestabilne
15 - jeden Tinosorb
20, 25 - dwa Tinosorby
30 - jeden Tinosorb
20 spray - niestabilny

niebieskie
50 - dwa Tinosorby
30 - niestabilny

Jest też Babdream 50 oraz suozony po opalaniu (tanie jak barszcz).
szkoda że ten spray nie jest stabilny, zaopatrzę się w mleczko w takim razie. Nie wiedziałam że spf 20 i 25 mają 2 tinosorby a spf 30 (który miałam w zeszłym roku) tylko 1. Myślicie że spf 20/25 będą chronić lepiej niż 30? Ma ktoś porównanie czy czymś się różnią?
Widzę koło niebieskich mleczek dziurę - czyżby to po niebieskim sprayu? ale pewnie też jest niestabilny jak rok temu
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 22:25   #805
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Nie wiem co było w ,,dziurze" - nie popatrzyłam na cenówkę. Mam nadzieję, że dobrze się wczytałam i zapamiętałam te składy - sporo czasu tam spędziłam (już ochroniarz koło mnie stał z podejrzliwą miną hihi), próbowałam zrobić zdjęcia składów, ale nie wyszły Acha, ponieważ mam jeszcze moja dziurawa pamięć nie zachowuje wszystkich tych magicznych nazw stabilnych filtrów - pamiętam tylko Tinosorby i ich szukam (Mexyrol tylko u L'oreal więc odpada, ale może Uvinul się tam pojawia choć z tego, co obserwuje cytowane tu INCI to dość rzadko wystepujący filtr).
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 08:45   #806
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość

mam takie pytanko czy pompka w rumiankowych zelach do mycia jest juz ok? czy dalej sa te wylewajace polowe na butelke? Na razie mam zel malinowy i fakt jest malo ekonomiczny, ale w przyplywie paniki kupilam 3 opakowania wiec luzik
no ja ostatnio kupiłam BD z pompką i była zepsuta, całe szczęście, że miałam poprzednie opakowanie to sobie zamieniłam pompki
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:50   #807
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Thumbs down Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Krakowianki informuję, że nieźle zaopatrzony w filtry jest R. w GK. Właśnie wróciłam z zakupioną 25 oraz babydreamem na odparzenia

Wracając do filtrów - poczytałam składy i o ile mnie pamięć nie myli, to:

żółte:
6, 10 - niestabilne
15 - jeden Tinosorb
20, 25 - dwa Tinosorby
30 - jeden Tinosorb
20 spray - niestabilny

niebieskie
50 - dwa Tinosorby
30 - niestabilny

Jest też Babdream 50 oraz suozony po opalaniu (tanie jak barszcz).
U mnie filtrowa szafa wygląda identycznie i jak na złość nie ma Lirene 50+ ...
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 12:29   #808
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Też nie było. Może to i dobrze bo się tak waham z jej zakupem - niby zachwalana wszem i wobec a jeden Tinosorb ma tylko a w dodatku ja ją potrzebuję pod makijaż...sama nie wiem.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:34   #809
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 243
Dot.: rossmann

Mam maly problemik juz od pewnego czasu chce wejsc na gazetke na stronie rossnet i nic mi sie nie wyswietla jedynie info ze np. gazetka obowiazuje od do. co mam zrobic? gdzzi patrzycie na aktualna gazetke?
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:39   #810
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: rossmann

mi wchodzi normalnie...
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.