Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 17:36   #91
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny mam pytanko WARTO kupić ???
1/ Krem Lancome - http://pl.strawberrynet.com/skincare...121/?CatgId=15

NA PRZEBARWIENIA: (jutro idę na kwasy, ale nie robię sobie nadziei, że całkowicie zostaną usunięte, to chciałabym kupić coś dobrego)
1. http://pl.strawberrynet.com/skincare...487/?CatgId=15
2. http://pl.strawberrynet.com/skincare.../56633/#DETAIL

O CO CHODZI Z TYMI PODKŁADAMI SHISEIDO, BO ZAWSZE BYŁY SPF43+, A TERAZ SPF 30
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...Id=12968#12968
Jak numer 50 jest ciutkę za jasny to jaki ewentualnie wziąć 60 czy 70, bo na zdjęciach Shiseido 70 wygląda jaśneij niż 60 ???

Poradźcie Kochane
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:16   #92
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
Wklejam 18 clarinsową, po kilku godzinach blask nieco zszedł

Załącznik 2553429
dzięki wielkie..sliczniutka!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:17   #93
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
o nie
za benefita dziękuję
okazało się że mój mega wysyp był jednak od benefitów ( wyleczyłam, teraz sie codziennie pudruję cliniquiem i jest cacy, ufff - więc to był benefit!)
to ja sie ciesze, ze jednak nie jest to wina clinique bo w koncu ja go ostro polecalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:22   #94
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Witam w kolejnej części wątku!
Właśnie obejrzałam nowe promocje na Tru i znów boję się o stan konta, bo kuszą mnie:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...152/?CatgId=15
http://pl.strawberrynet.com/skincare...121/?CatgId=15

Pomóżcie!

Aha! Proszę, napiszcie jak się sprawdza ile jeszcze zostało sztu danego produktu, bo dla mnie czarna magia, nie wiem jak sprawdzić :/
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:24   #95
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja sie ciesze, ze jednak nie jest to wina clinique bo w koncu ja go ostro polecalam
a ja się nie cieszę;P obeszłam się smakiem
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:30   #96
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Witam w kolejnej części wątku!
Właśnie obejrzałam nowe promocje na Tru i znów boję się o stan konta, bo kuszą mnie:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...152/?CatgId=15
http://pl.strawberrynet.com/skincare...121/?CatgId=15

Pomóżcie!

Aha! Proszę, napiszcie jak się sprawdza ile jeszcze zostało sztu danego produktu, bo dla mnie czarna magia, nie wiem jak sprawdzić :/
niestety juz nie sprawdzisz tego dokladnie bo oni pokazuja zawsze, ze jest tylko 30 sztuk mimo, ze jest np 10 000
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a ja się nie cieszę;P obeszłam się smakiem
heh why?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 18:31   #97
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh why?
a bo szanowna pani makeup była skłonna go ennce sprezentować za obustronną korzyścią a teraz d...pa zbita
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 18:53   #98
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niestety juz nie sprawdzisz tego dokladnie bo oni pokazuja zawsze, ze jest tylko 30 sztuk mimo, ze jest np 10 000
heh why?
Kurcze, to niefajnie z ich strony... Tak myślę o tym Lancome Primordiale, ale to chyba będzie staroć...? Bo wydaje mi się, że od dłuższego czasu jest już nowsza wersja tego kremu. Mylę się?

A co do Gatineau - nie używałam niczego tej firmy, a szukam żelu pod oczy lekkiego, ale mocno nawilżającego, bo moje pierwsze kurze łapki widać jak mam skórę przesuszoną...

Przyszła też do mnie Lancome Lip Dimension Hot Rose 303 - to raczej pomadka w płynie niż błyszczyk, mocno kryjąca i mocno napigmentowana, ale ładnie stapia się z wargami i jest dość trwała. I ma dziwny kod, którego dekalkulator nie odczytuje: CX204T....?? Wiecie, o co chodzi? Co to za data produkcji będzie?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:18   #99
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a bo szanowna pani makeup była skłonna go ennce sprezentować za obustronną korzyścią a teraz d...pa zbita
oj tam od razu zbita

__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:40   #100
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

A mnie kusi to z najnowszej promocji , tylko tak właściwie nie wiem co to jest
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...823/?CatgId=15

Może któraś z wielbicielek i znawczyń Benefita by się wypowiedziała?
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:44   #101
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kurcze, to niefajnie z ich strony... Tak myślę o tym Lancome Primordiale, ale to chyba będzie staroć...? Bo wydaje mi się, że od dłuższego czasu jest już nowsza wersja tego kremu. Mylę się?

A co do Gatineau - nie używałam niczego tej firmy, a szukam żelu pod oczy lekkiego, ale mocno nawilżającego, bo moje pierwsze kurze łapki widać jak mam skórę przesuszoną...

Przyszła też do mnie Lancome Lip Dimension Hot Rose 303 - to raczej pomadka w płynie niż błyszczyk, mocno kryjąca i mocno napigmentowana, ale ładnie stapia się z wargami i jest dość trwała. I ma dziwny kod, którego dekalkulator nie odczytuje: CX204T....?? Wiecie, o co chodzi? Co to za data produkcji będzie?
no nie fajnie, ale juz od jakiegos czasu zrobili taki numer, z data produkcji nie pomoge bo to dla mnie czarna magia
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a bo szanowna pani makeup była skłonna go ennce sprezentować za obustronną korzyścią a teraz d...pa zbita
aaaa no chyba, ze tak
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 23:26   #102
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje
oj skusze skusze, ale jeszcze nie wiem na co chociaz moze na roz benefitu coralista tylko, ze na tru go nie ma, wiec bezpieczna jestes
z poczta tez takie przejscia mialam, tez awizo nie bylo a pozniej dostaje maila od sprzedawcy, ze paczka do niego wrocila! siedziala u mnie na poczcie dwa tygodnie a mnie nikt nie powiadomil o tym nawet
Napisz skargę do Dyrektora swojej poczty. Ja miałam kiedyś podobną sytuację, list z all nie trafił na moją pocztę tylko na inną pocztę w moim miescie bo pracownicy tamtej placówki nie przeczytali dokładnie adresu . Kiedy list wrócił do nadawcy poprosiłam żeby jeszcze raz mi go przesłał wraz z pierwotną kopertą. No i poleciała skarga do Dyrektorstwa (żałuję ze już usunęłam pisemko z mojego kompa, wkleiłabym wam kawałek ). Pani na mojej poczcie sama przyznała mi rację tym bardziej że ona dzwoniła i szukała tego listu po numerze nadania a ta placówka gdzie on był twierdziała że nie ma u nich takiego listu. Gdyby sprawdzili i go przekazali do mnie to nie byłoby sprawy a tak to Dyrektorstwo się dowiedziało o wszystkim bo są informowani o wszelkich skargach

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko WARTO kupić ???


O CO CHODZI Z TYMI PODKŁADAMI SHISEIDO, BO ZAWSZE BYŁY SPF43+, A TERAZ SPF 30
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...Id=12968#12968
Jak numer 50 jest ciutkę za jasny to jaki ewentualnie wziąć 60 czy 70, bo na zdjęciach Shiseido 70 wygląda jaśneij niż 60 ???

Poradźcie Kochane
Może znowu zdjęcia pomylili tak jak z tymi pomadkami Clarinsa?
Z tego co pamiętam w wątku o Shiseido albo o odcieniach tego podkładu Dziewczyny które kupiły 60 i dla których była ona ciut za jasna pisały że poszły kupić 70 ale ona jest już dużo ciemniejsza i często okazywała się za ciemna.

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kurcze, to niefajnie z ich strony... Tak myślę o tym Lancome Primordiale, ale to chyba będzie staroć...? Bo wydaje mi się, że od dłuższego czasu jest już nowsza wersja tego kremu. Mylę się?

A co do Gatineau - nie używałam niczego tej firmy, a szukam żelu pod oczy lekkiego, ale mocno nawilżającego, bo moje pierwsze kurze łapki widać jak mam skórę przesuszoną...

Przyszła też do mnie Lancome Lip Dimension Hot Rose 303 - to raczej pomadka w płynie niż błyszczyk, mocno kryjąca i mocno napigmentowana, ale ładnie stapia się z wargami i jest dość trwała. I ma dziwny kod, którego dekalkulator nie odczytuje: CX204T....?? Wiecie, o co chodzi? Co to za data produkcji będzie?
Krem Lancome nie powiniem być stary bo nowa wersja Primordiale weszła na rynek nie więcej jak 2 lata temu (albo z 1,5 roku), wersja wcześniejsza nazywała się Primordiale Optimum.

Co do błyszczyka to staroć, lipiec 2002 r.
W Lancome kody sa nastepujące X-2002 r, Y-2003 r, (Z pominęli nie wiedzieć czemu ) A-2004 r, itd.


W TOP20 dali kapsułki Elisabeth Arden pod oczy które dzisiaj dostałam bo zamówiłam je 1,5 tyg temu z cheapsmellsa Co prawda wyniosły mnie prawie 80 zł (jestem do tyłu o 15 zł) ale jeżeli pomogą mi na te moje zmarchy podoczne to zamówie sobie na zapas z Tru
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 07:25   #103
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Napisz skargę do Dyrektora swojej poczty. Ja miałam kiedyś podobną sytuację, list z all nie trafił na moją pocztę tylko na inną pocztę w moim miescie bo pracownicy tamtej placówki nie przeczytali dokładnie adresu . Kiedy list wrócił do nadawcy poprosiłam żeby jeszcze raz mi go przesłał wraz z pierwotną kopertą. No i poleciała skarga do Dyrektorstwa (żałuję ze już usunęłam pisemko z mojego kompa, wkleiłabym wam kawałek ). Pani na mojej poczcie sama przyznała mi rację tym bardziej że ona dzwoniła i szukała tego listu po numerze nadania a ta placówka gdzie on był twierdziała że nie ma u nich takiego listu. Gdyby sprawdzili i go przekazali do mnie to nie byłoby sprawy a tak to Dyrektorstwo się dowiedziało o wszystkim bo są informowani o wszelkich skargach



Może znowu zdjęcia pomylili tak jak z tymi pomadkami Clarinsa?
Z tego co pamiętam w wątku o Shiseido albo o odcieniach tego podkładu Dziewczyny które kupiły 60 i dla których była ona ciut za jasna pisały że poszły kupić 70 ale ona jest już dużo ciemniejsza i często okazywała się za ciemna.



Krem Lancome nie powiniem być stary bo nowa wersja Primordiale weszła na rynek nie więcej jak 2 lata temu (albo z 1,5 roku), wersja wcześniejsza nazywała się Primordiale Optimum.

Co do błyszczyka to staroć, lipiec 2002 r.
W Lancome kody sa nastepujące X-2002 r, Y-2003 r, (Z pominęli nie wiedzieć czemu ) A-2004 r, itd.


W TOP20 dali kapsułki Elisabeth Arden pod oczy które dzisiaj dostałam bo zamówiłam je 1,5 tyg temu z cheapsmellsa Co prawda wyniosły mnie prawie 80 zł (jestem do tyłu o 15 zł) ale jeżeli pomogą mi na te moje zmarchy podoczne to zamówie sobie na zapas z Tru
daj znać jak te kapsułki - ja też chętnie sie moich zmarch podocznych pozbędę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:05   #104
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Krem Lancome nie powiniem być stary bo nowa wersja Primordiale weszła na rynek nie więcej jak 2 lata temu (albo z 1,5 roku), wersja wcześniejsza nazywała się Primordiale Optimum.

Co do błyszczyka to staroć, lipiec 2002 r.
W Lancome kody sa nastepujące X-2002 r, Y-2003 r, (Z pominęli nie wiedzieć czemu ) A-2004 r, itd.
To ja własnie myślałam, że Primordiale Optimum to jest nowa wersja

A co do Lancoma - reklamować muszę, bo 2002 to duuuża przesada - hicior truskawy normalnie...

Czyli np kod CE037c, to będzie 2008 rok??
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:06   #105
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Napisz skargę do Dyrektora swojej poczty. Ja miałam kiedyś podobną sytuację, list z all nie trafił na moją pocztę tylko na inną pocztę w moim miescie bo pracownicy tamtej placówki nie przeczytali dokładnie adresu . Kiedy list wrócił do nadawcy poprosiłam żeby jeszcze raz mi go przesłał wraz z pierwotną kopertą. No i poleciała skarga do Dyrektorstwa (żałuję ze już usunęłam pisemko z mojego kompa, wkleiłabym wam kawałek ). Pani na mojej poczcie sama przyznała mi rację tym bardziej że ona dzwoniła i szukała tego listu po numerze nadania a ta placówka gdzie on był twierdziała że nie ma u nich takiego listu. Gdyby sprawdzili i go przekazali do mnie to nie byłoby sprawy a tak to Dyrektorstwo się dowiedziało o wszystkim bo są informowani o wszelkich skargach

eee u mnie to juz dawno bylo i wina byl nowy listonosz, ale na szczescie mam juz tego "swojego" z nim nie ma takich problemow, zawsze awizo zostawi, to paczki z tru przyniesie a tamten mi zostawial w skrzynce awizo i ze mam sobie paczki odebrac po 17 bo moze juz beda na poczcie kiedys poszlam i okazalo sie, ze na poczcie nie mam jednej paczki, na ktora mialam awizo od 3 dni, ale 2 paczuszki, bo druga przyszla 2 dni temu, ale mi zadnej informacji nie zostawil. Raz zostawil mi tez paczke z kosmetykami od ciotki z USA za bramka! tak ja zostawil i tyle! a w koncu ja mam dom wielorodzinny a nie sama jestem..do tego walnietego kuzyna i pelno jego kolegow, no i do domu za nami (na jednym podworku) wprowadzili sie nowi wlasciciele, wiec kazdy mogl zabrac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:33   #106
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee u mnie to juz dawno bylo i wina byl nowy listonosz, ale na szczescie mam juz tego "swojego" z nim nie ma takich problemow, zawsze awizo zostawi, to paczki z tru przyniesie a tamten mi zostawial w skrzynce awizo i ze mam sobie paczki odebrac po 17 bo moze juz beda na poczcie kiedys poszlam i okazalo sie, ze na poczcie nie mam jednej paczki, na ktora mialam awizo od 3 dni, ale 2 paczuszki, bo druga przyszla 2 dni temu, ale mi zadnej informacji nie zostawil. Raz zostawil mi tez paczke z kosmetykami od ciotki z USA za bramka! tak ja zostawil i tyle! a w koncu ja mam dom wielorodzinny a nie sama jestem..do tego walnietego kuzyna i pelno jego kolegow, no i do domu za nami (na jednym podworku) wprowadzili sie nowi wlasciciele, wiec kazdy mogl zabrac!
ale to musiała być paczka nierejestrowana? pewnie nie chciało mu się z nią tyle łazić
ja miałam podobną sytuację, ale z kurierem (!!!)
kupiłam aparat foto w sklepie internetowym z dostawą poprzez kuriera, coby na poczcie nikomu do łap się nie przylepił I czekam na aparat, czekam... i co się okazało.. przypadkowo mama wyszła na balkon (była wczesna wiosna, zimno, mokro..) i tam znalazła paczkę którą wspaniały kurier tam zostawił, ponieważ nikogo nie zastał w domu. Musiał też podrobić mój podpis i wymyślić numer dowodu. Oczywiście natychmiast napisałam do tego sklepu internetowego o tej sytuacji. Za jakiś tydzień przyjechał ten kurier z jakąś kartką do podpisu, że niby nie mam do niego pretensji o to. Niestety.. nie było mnie w domu a otworzyła mama z miękkim sercem i oczywiście karteczkę podpisała. Chociaż dla kuriera dobrze, bo jakbym ja była to na pewno bym mu tego nie popuściła . Niby miał nauczkę, ale wątpię żeby wziął to do siebie i na przyszłość nie robił podobnych numerów, skoro i tak uszło mu to na sucho.
Przecież ktokolwiek mógł paczkę z balkonu wziąć, jeśli zobaczyłby jak kurier ją tam zostawia, albo nawet mogło być opakowanie nieszczelne i aparat do wyrzucenia Poza tym do czego to dochodzi, że kurier sobie po ogrodzie czyimś łazi....
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:40   #107
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a ja tez sie skusilam i kliknelam pomadke Clarnisa kolorki 8, 12 i 17 oczywiscie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

a jak juz obgadujemy listonoszy - to moj ma niestety taka manie, ze nie bierze ze soba z poczty paczek, jedynie od razu wypisuje awizo :/ kilka razy byla taka sytuacja, ze w domu caly dzien ktos byl, a ja po powrocie z pracy i tak zastawalam awizo w skrzynce on chyba jakies podchody robi i sie skrada normalnie, zeby nikt go przypadkiem nie zauwaza jak to awizo do skrzynki wciska
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 08:47   #108
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja tez sie skusilam i kliknelam pomadke Clarnisa kolorki 8, 12 i 17 oczywiscie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

a jak juz obgadujemy listonoszy - to moj ma niestety taka manie, ze nie bierze ze soba z poczty paczek, jedynie od razu wypisuje awizo :/ kilka razy byla taka sytuacja, ze w domu caly dzien ktos byl, a ja po powrocie z pracy i tak zastawalam awizo w skrzynce on chyba jakies podchody robi i sie skrada normalnie, zeby nikt go przypadkiem nie zauwaza jak to awizo do skrzynki wciska
w Poznaniu to norma
chociaż mi teraz w nowym mieszkanku dowozi miły pan paczuszki ze wstążeczkami ale to pan paczkowy a nie pan listonosz
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:01   #109
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

A ja mam superowego listonosza (tzn jesli chodzi o paczki)
Zdarza mu sie do mnie dzownic wczesniej jak ma paczke z pobraniem, no i dzielnie nosi truskawki pytając zaciekle co kupiłam Ale nic go tak nie ciekawi jak listy od UC
Czekam dzielnie na moją 10 z clarinsa i dalej myślę co by tu kliknąc jeszcze, poradzice cos zimnej jesieni
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 09:05   #110
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Czekam dzielnie na moją 10 z clarinsa i dalej myślę co by tu kliknąc jeszcze, poradzice cos zimnej jesieni
ja klikam chyba http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../92932/#DETAIL no i jakiegoś clarinsa, ale oczywiście nie wiem którego
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:33   #111
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ooo, jednak sie na niego skusilas? mnie on tez zastanawia, ale na razie mam YSL, wiec musze go skonczyc najpierw.
moj TZ uwaza, ze wpadlam w nalog. i niestety chyba ma racje... ale skoro sie tego nie wypieram, to jeszcze chyba nie jest tak zle

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

a w ogole to w tych pomadkach Clarnis'a nie moge z opisu "Daje uczucie kuszących i nieodpartych warg "
ciekawe jakie to sa te nieodparte wargi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:34   #112
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, jednak sie na niego skusilas? mnie on tez zastanawia, ale na razie mam YSL, wiec musze go skonczyc najpierw.
moj TZ uwaza, ze wpadlam w nalog. i niestety chyba ma racje... ale skoro sie tego nie wypieram, to jeszcze chyba nie jest tak zle
no własnie siedzę przy kompie i się zastanawiam...niby potrzebuję wodoodpornego ale narazie mam, więc ten na zapas. Z drugiej strony za burzuja dałam 50 a ten by mnie wyniósł jakieś 20 PLN drożej a już YSL...

jestem Ennka..jestem nałogową truskawkoliczką
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:40   #113
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Hej Truskaweczki!!!
kolejna odsłona wow

Powiedzcie mi, brała któraś w ostatnim czasie Clinique Superbalanced:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../19680/#DETAIL

zastanawiam się nad kupnem ale nie chcę purchawy... pomożecie?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:06   #114
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
To ja własnie myślałam, że Primordiale Optimum to jest nowa wersja

A co do Lancoma - reklamować muszę, bo 2002 to duuuża przesada - hicior truskawy normalnie...

Czyli np kod CE037c, to będzie 2008 rok??
2008

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee u mnie to juz dawno bylo i wina byl nowy listonosz, ale na szczescie mam juz tego "swojego" z nim nie ma takich problemow, zawsze awizo zostawi, to paczki z tru przyniesie a tamten mi zostawial w skrzynce awizo i ze mam sobie paczki odebrac po 17 bo moze juz beda na poczcie kiedys poszlam i okazalo sie, ze na poczcie nie mam jednej paczki, na ktora mialam awizo od 3 dni, ale 2 paczuszki, bo druga przyszla 2 dni temu, ale mi zadnej informacji nie zostawil. Raz zostawil mi tez paczke z kosmetykami od ciotki z USA za bramka! tak ja zostawil i tyle! a w koncu ja mam dom wielorodzinny a nie sama jestem..do tego walnietego kuzyna i pelno jego kolegow, no i do domu za nami (na jednym podworku) wprowadzili sie nowi wlasciciele, wiec kazdy mogl zabrac!
Pamiętam jak pisałaś kiedyś o tym swoim kuzynie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja tez sie skusilam i kliknelam pomadke Clarnisa kolorki 8, 12 i 17 oczywiscie

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

a jak juz obgadujemy listonoszy - to moj ma niestety taka manie, ze nie bierze ze soba z poczty paczek, jedynie od razu wypisuje awizo :/ kilka razy byla taka sytuacja, ze w domu caly dzien ktos byl, a ja po powrocie z pracy i tak zastawalam awizo w skrzynce on chyba jakies podchody robi i sie skrada normalnie, zeby nikt go przypadkiem nie zauwaza jak to awizo do skrzynki wciska
wyobraziłam sobie jak sie skrada, wyglada zza drzewa, myk - przeskakuje pod płot, wystawia rekę wciskając awizo do skrzynki po czym ucieka ile sił w nogach

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, jednak sie na niego skusilas? mnie on tez zastanawia, ale na razie mam YSL, wiec musze go skonczyc najpierw.
moj TZ uwaza, ze wpadlam w nalog. i niestety chyba ma racje... ale skoro sie tego nie wypieram, to jeszcze chyba nie jest tak zle

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

a w ogole to w tych pomadkach Clarnis'a nie moge z opisu "Daje uczucie kuszących i nieodpartych warg "
ciekawe jakie to sa te nieodparte wargi
Rozbrajające są te ich niektóre opisy

Mnie ostatnio denerwują opisy ciuszków na all - paru Sprzedawców nadużywa słowa obłęd i wszelkich jego odmian. Np. kurteczka super wyglada - normalnie obłęd. Bluzeczka wygląda obłędnie
Do pewnego momentu nie zwracałam na to uwagi ale któregoś dnia zaczęłam wczytywać się w opisy i odechciało mi się tych ciuchów, bo skoro dostaje sie w nich obłędu (zarówno osoba nosząca jak i jej otoczenie) a obłęd kojarzy mi się z ciężka chorobą psychiczną to ja jednak podziekuję za te szałowe ubranka
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:15   #115
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
wyobraziłam sobie jak sie skrada, wyglada zza drzewa, myk - przeskakuje pod płot, wystawia rekę wciskając awizo do skrzynki po czym ucieka ile sił w nogach
ja tez tak sobie wyobrazam jego roznoszenie listow on chyba jakims emerytowanym komandosem jest albo co
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 12:20   #116
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

laksi proszę mi doradzić bo ja nie wiem
w sumie kompletnie mi ta pomadka clarinsowa nie potrzebna ale co tam - zawsze się zje - bo skoro mówicie że taka smaczna....
tylko ja blondynka, noszę się głównie w różo - wrzoso - bakłażanach - i ja bym chciała żeby była taka w tej tonacji, nic z czerwnienią, ale znowu nie taka co to jej w ogóle nie widać bo po co mi taka ?

no i nie wiem.... 19??
dostała któraś już ten numer?
bo czytam wątek i sie pogubiłam
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 12:36   #117
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Kliknęłam ten kremik Lancome i serum Clinique Nie wiem czy dobrze zrobiłam - płacić - nie płacić ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 14:33   #118
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ale to musiała być paczka nierejestrowana? pewnie nie chciało mu się z nią tyle łazić
ja miałam podobną sytuację, ale z kurierem (!!!)
kupiłam aparat foto w sklepie internetowym z dostawą poprzez kuriera, coby na poczcie nikomu do łap się nie przylepił I czekam na aparat, czekam... i co się okazało.. przypadkowo mama wyszła na balkon (była wczesna wiosna, zimno, mokro..) i tam znalazła paczkę którą wspaniały kurier tam zostawił, ponieważ nikogo nie zastał w domu. Musiał też podrobić mój podpis i wymyślić numer dowodu. Oczywiście natychmiast napisałam do tego sklepu internetowego o tej sytuacji. Za jakiś tydzień przyjechał ten kurier z jakąś kartką do podpisu, że niby nie mam do niego pretensji o to. Niestety.. nie było mnie w domu a otworzyła mama z miękkim sercem i oczywiście karteczkę podpisała. Chociaż dla kuriera dobrze, bo jakbym ja była to na pewno bym mu tego nie popuściła . Niby miał nauczkę, ale wątpię żeby wziął to do siebie i na przyszłość nie robił podobnych numerów, skoro i tak uszło mu to na sucho.
Przecież ktokolwiek mógł paczkę z balkonu wziąć, jeśli zobaczyłby jak kurier ją tam zostawia, albo nawet mogło być opakowanie nieszczelne i aparat do wyrzucenia Poza tym do czego to dochodzi, że kurier sobie po ogrodzie czyimś łazi....
nie no...przyznaje chyba bym go zatukla! no nie wiem jaka dokladnie ta paczka bo ostatnio jak dostalam nowa to musialam isc z awizo po nia na poczte wiec nie wiem dokladnie, ale paczka byla sporo warta a on tak sobie ja zostawil....gdyby to byl kurier to bym go chyba jednak zatluc musiala
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
2008


Pamiętam jak pisałaś kiedyś o tym swoim kuzynie
:
no to wiesz, ze z jemu do raczki by sie wszystko przyczepilo dobrze, ze teraz poki co go nie ma to jest spokoj!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:07   #119
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Hop hop - jak sądzicie z tym Superbalanced - brać z Tru czy nie ryzykować??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:08   #120
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Hop hop - jak sądzicie z tym Superbalanced - brać z Tru czy nie ryzykować??
ja bym nie brała ze wzgledu na kolor rose
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.