Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 17:08   #2041
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Jest tutaj: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ar-Make-up.htm
Nie podałam dokładnej nazwy podkładu, tylko koloru, dlatego nie znalazłaś .

Mogę tylko dodać, że to jest jedyny tak jasny podkład z jakim się spotkałam w Polsce, starcza na baaaardzo długo (rok minimum), ogólnie jak dla mnie nie ma lepszego . Jest taki naturalny i nie tworzy efektu maski, czego nienawidzę w innych podkładach, więc ja polecam .


A polecicie coś na
- przebarwienia (jestem wyjątkowo biała, więc nawet coś silnie wybielającego może być )
- wszlekie suche skórki itd. Mam na myśli te na twarzy. Po tym jak "pozabijałam" niektóre pryszcze czy inne takie (niestety moja wiedza teoretyczna nie pozwala na rozróżnienie zakórników, wągrów, pryszczy itd. :P) mam chyba ze 3 takie miejsca gdzie cały czas mam taką przesuszoną skórę no i wygląda to okropnie, bo cała cera taka niemalże idealna i takie trzy paskudztwa, już nawet nie pryszcze tylko takie coś ... ehh... Pomożecie jakoś?

oo dziękuję
Tani jest ! Rozejrzę się choć nadal czaję się na clinique


Co do przebarwień to powtórze za dziewczętami - acne derm
i zdaje się, że neostrata też jest na przebarwienia? ale to już chyba cięższy kaliber? nie używałam więc nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Acne dermu używam i jestem zadowlona choć spektakularnych efektów bym się nie spodziewała.

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
jak długo po mikrodermabrazji powinnam stosowac filtry?


nie jestem ich zwolenniczką (nie bijcie), uzywam tylko w b. słoneczne dni.
A teraz? przez 2 tygodnie ? dłuzej?
Myślę, że dłużej,koło mca?
Generalnie najlepiej używać cały czas
Ja też nie byłam zwolenniczką, ale jednak się przekonałam i jestem zadowlona (aktualnie używam biodermy)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ale mnie dzisiaj tato podbudował Posmarowałam sobie twarz Sudocremem, co skomentował tak:

- Przestań nakładać na siebie te chemikalia, świństwa!
- To jest Sudocrem, wiesz, co to jest? Krem dla małych dzieci, on mi raczej krzywdy nie zrobi.
- Nie obchodzi mnie to, widzę, jak wygląda twoja twarz!
- A jak wygląda?
- Okropnie!



Kochana, jesteś w teraz w takim okresie :/ Wiem co to znaczy, bo też miałam problemy z twarzą :/ Może zmień pielęgnację? Może ta którą teraz praktykujesz Ci nie służy ?


Ostatnio jednak stwierdziłam, że jest całkiem dobrze (odpukać! ). Choć pokazały się pewne małe, niechciane krostki :/ Mam nadzieję, że to przejściowe.



Kończą mi się pomału wszystkie kosmetyki (jak zawsze wszystko naraz Podliczyłam wszystko co chcę/potrzebuję i stwierdziłam, że pójdę z torbami
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:46   #2042
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Mam pytanie do was, w szczególności do tych kwaszących sie dziewczyn Ile razy dziennie smarujecie się flirtrem? Ja do tej pory uzywałam go tylko rano, ale teraz- gdy zaczęły się słoneczne dni, boję się,ze to za mało....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:27   #2043
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Kochana, jesteś w teraz w takim okresie :/ Wiem co to znaczy, bo też miałam problemy z twarzą :/ Może zmień pielęgnację? Może ta którą teraz praktykujesz Ci nie służy ?

Kończą mi się pomału wszystkie kosmetyki (jak zawsze wszystko naraz Podliczyłam wszystko co chcę/potrzebuję i stwierdziłam, że pójdę z torbami
Ja już nie wiem, co mam z tą twarzą robić. Z pielęgnacją raczej nie przesadzam, bo kosmetyki do twarzy staram się dobierać bardzo uważnie. Chciałabym się porządnie złuszczyć kwasami i potem porządnie się nawilżyć jakimś samorobionym serum, do tego jakieś delikatne kosmetyki do oczyszczania, typu dobry micel do wrażliwej skóry, i byłoby chyba ok. Bo teraz to nie dość że mam zmarszczki, mnóstwo zaskórników i ogólnie nierówną cerę, to jeszcze teraz zrobiła się jakaś strasznie wrażliwa

A kosmetyki zawsze kończą się naraz Ja jakbym zliczyła wszystko, co mi potrzeba, to by chyba ze trzy stówy wyszły
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:06   #2044
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Znacie jakiś fajny, niedrogi tonik łatwo dostępny w drogeri?
Przeważnie używam wiesiołkowego z agropharmu, hydrolaty, ewentualnie wykręcam cytrynę, ale jadę na wycieczkę klasową i nie zdąrzy przyjść mi paczka z mazideł, a ten wiesiołkowy to na zamówienie w aptece... no a cytryny nie wezmę na wycieczkę
Więc jak, znacie jakis?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:07   #2045
Carammel
Raczkowanie
 
Avatar Carammel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 360
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Znacie jakiś fajny, niedrogi tonik łatwo dostępny w drogeri?
Przeważnie używam wiesiołkowego z agropharmu, hydrolaty, ewentualnie wykręcam cytrynę, ale jadę na wycieczkę klasową i nie zdąrzy przyjść mi paczka z mazideł, a ten wiesiołkowy to na zamówienie w aptece... no a cytryny nie wezmę na wycieczkę
Więc jak, znacie jakis?
ja polecam ziaje Bio-aloesową
Carammel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:09   #2046
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Znacie jakiś fajny, niedrogi tonik łatwo dostępny w drogeri?
Przeważnie używam wiesiołkowego z agropharmu, hydrolaty, ewentualnie wykręcam cytrynę, ale jadę na wycieczkę klasową i nie zdąrzy przyjść mi paczka z mazideł, a ten wiesiołkowy to na zamówienie w aptece... no a cytryny nie wezmę na wycieczkę
Więc jak, znacie jakis?
Ziaja ogórkowa lub Pollena Eva z ekstraktem z koniczyny (w Tesco)
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:19   #2047
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dzięki dziewczyny chyba skuszę się na tego z koniczyny, bo ma bardzo dobre recenzje, poza tym widziałam go w Schelcklerku (czy jak sie to tam pisze)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 10:43   #2048
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Mam pytanie do was, w szczególności do tych kwaszących sie dziewczyn Ile razy dziennie smarujecie się flirtrem? Ja do tej pory uzywałam go tylko rano, ale teraz- gdy zaczęły się słoneczne dni, boję się,ze to za mało....
Raz. Rano. Nie wyobrażam sobie w pracy zmywać makijarzu, filtorwać się i na nowo malować Dlatego smaruję się tylko rano. Pewnie w wakacje kiedy będę na urlopie ( o ile w ogóle ) będę smarowac się częsciej - wiadomobez makijarzu no i inne warunki ale teraz niestety nie mam takiej możliwości.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem, co mam z tą twarzą robić. Z pielęgnacją raczej nie przesadzam, bo kosmetyki do twarzy staram się dobierać bardzo uważnie. Chciałabym się porządnie złuszczyć kwasami i potem porządnie się nawilżyć jakimś samorobionym serum, do tego jakieś delikatne kosmetyki do oczyszczania, typu dobry micel do wrażliwej skóry, i byłoby chyba ok. Bo teraz to nie dość że mam zmarszczki, mnóstwo zaskórników i ogólnie nierówną cerę, to jeszcze teraz zrobiła się jakaś strasznie wrażliwa

A kosmetyki zawsze kończą się naraz Ja jakbym zliczyła wszystko, co mi potrzeba, to by chyba ze trzy stówy wyszły
Tym bardziej jest to wkurzające, że człowiek dba, poświęca dużo czasu na czytanie o kosmetykach, analizuje składy, dopytuje się jak czegoś nie wie, chucha i dmucha a zamiast poprawy - jeszcze gorzej Mam nadzieję, że jednak szybko się z tym uporasz.
a kwasisz się?

Ja właśnie wczoraj zliczyłam że potrzebuję tak ok 400zł. Systematycznie będę kupować, a co tam należy mi się

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Znacie jakiś fajny, niedrogi tonik łatwo dostępny w drogeri?
Przeważnie używam wiesiołkowego z agropharmu, hydrolaty, ewentualnie wykręcam cytrynę, ale jadę na wycieczkę klasową i nie zdąrzy przyjść mi paczka z mazideł, a ten wiesiołkowy to na zamówienie w aptece... no a cytryny nie wezmę na wycieczkę
Więc jak, znacie jakis?
Ja używam głównie hydrolatów albo z LPR, ale podobno z Polleny Evy są dobre i niedrogie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Ziaja ogórkowa lub Pollena Eva z ekstraktem z koniczyny (w Tesco)
oo właśnie

bardzo dobre ma recenzje! może się skuszę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:50   #2049
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Tym bardziej jest to wkurzające, że człowiek dba, poświęca dużo czasu na czytanie o kosmetykach, analizuje składy, dopytuje się jak czegoś nie wie, chucha i dmucha a zamiast poprawy - jeszcze gorzej
Coś o tym wiem... Mam 16lat i tak brzydką cerę, mimo tego ze dbam o nią zapewne dużo bardziej, niz moje rówieśniczki.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:01   #2050
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
oo dziękuję
Tani jest ! Rozejrzę się choć nadal czaję się na clinique


Co do przebarwień to powtórze za dziewczętami - acne derm
i zdaje się, że neostrata też jest na przebarwienia? ale to już chyba cięższy kaliber? nie używałam więc nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Acne dermu używam i jestem zadowlona choć spektakularnych efektów bym się nie spodziewała.



Myślę, że dłużej,koło mca?
Generalnie najlepiej używać cały czas
Ja też nie byłam zwolenniczką, ale jednak się przekonałam i jestem zadowlona (aktualnie używam biodermy)





Kochana, jesteś w teraz w takim okresie :/ Wiem co to znaczy, bo też miałam problemy z twarzą :/ Może zmień pielęgnację? Może ta którą teraz praktykujesz Ci nie służy ?


Ostatnio jednak stwierdziłam, że jest całkiem dobrze (odpukać! ). Choć pokazały się pewne małe, niechciane krostki :/ Mam nadzieję, że to przejściowe.



Kończą mi się pomału wszystkie kosmetyki (jak zawsze wszystko naraz Podliczyłam wszystko co chcę/potrzebuję i stwierdziłam, że pójdę z torbami
A ten podkład clinique to jakiś konkretny? I jest jakiś baardzo jasny odcień?

Też mam ten problem - wszystkie kosmetyki kończą się naraz. I ciężko wtedy taki majątek uzbierać, żeby wszystko dokupić :P.

Ja też teraz bardziej dbam o cerę niż kiedykolwiek, a często wygląda po prostu strasznie :/. Muszę przyznać, że zauważyłam, że ogromny wpływ na jej stan ma dieta i ilość snu. Niestety teraz mam wielką potrzebę pochłaniania ogromnych ilości czekolady itp. (przedmaturalne zakuwanie i stres :P), ale jak tylko to się skończy (właściwie po tych 3 pierwszych dniach, które są najgorsze) przechodzę na zdrowe odżywianie i liczę na dużą poprawę cery.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:38   #2051
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Coś o tym wiem... Mam 16lat i tak brzydką cerę, mimo tego ze dbam o nią zapewne dużo bardziej, niz moje rówieśniczki.
I gdzie tu sprawiedliwośc

Niestety, ja w wieku 16 lat nie miałam pojęcia o pielęgnacji i wywalałam mnóstwo kasy na drogie kosmetyki, które tylko pogarszały stan :/

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A ten podkład clinique to jakiś konkretny? I jest jakiś baardzo jasny odcień?

Też mam ten problem - wszystkie kosmetyki kończą się naraz. I ciężko wtedy taki majątek uzbierać, żeby wszystko dokupić :P.

Ja też teraz bardziej dbam o cerę niż kiedykolwiek, a często wygląda po prostu strasznie :/. Muszę przyznać, że zauważyłam, że ogromny wpływ na jej stan ma dieta i ilość snu. Niestety teraz mam wielką potrzebę pochłaniania ogromnych ilości czekolady itp. (przedmaturalne zakuwanie i stres :P), ale jak tylko to się skończy (właściwie po tych 3 pierwszych dniach, które są najgorsze) przechodzę na zdrowe odżywianie i liczę na dużą poprawę cery.
Miałam na myśli ten clinique:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...korygujacy.htm

co do diety i snu jak najbardziej się zgadzam Niestety ja teraz prowadzę taki tryb życia, że ciężko o porządny odpoczynek. Ciągle w biegu, praca-dom-zjazdy. Ciągle z walizką i w pogoni za pociągiem czy tramwajem i w dodatku wieczne stresy :/
a diety nigdy nie miałam dobrej jestem okropnym niejadkiem i generalnie żywyiłabym się pierogami ruskimi ischoabowymi najchętniej
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 12:37   #2052
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja bym się najchętniej żywiła słodyczami, fast foodami i coca-colą. I tak zazwyczaj jest :/. Kiedyś przez ponad tydzień się zdrowo odżywiałam, dużo wody, troszkę ruchu. Od razu mi się lepiej spało, a jaką miałam piękną cerę! :O NIC z nią nie musiałam robić. Ale potem powróciłam do tego niezdrowego trybu i poszło ... :/

Muszę jak najszybciej wrócić do tego zdrowego trybu ... pomęczyć się 3 dni, a później już nie ciągnie do słodyczy itd. Tylko żeby się w końcu zdecydować ...


Kusisz tym podkładem! :P
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 20:56   #2053
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja bym się najchętniej żywiła słodyczami, fast foodami i coca-colą. I tak zazwyczaj jest :/. Kiedyś przez ponad tydzień się zdrowo odżywiałam, dużo wody, troszkę ruchu. Od razu mi się lepiej spało, a jaką miałam piękną cerę! :O NIC z nią nie musiałam robić. Ale potem powróciłam do tego niezdrowego trybu i poszło ... :/
Ja colę bardzo ograniczyłam. Kiedyś piłam sporo bo mój Tż pije litrami i tak mi się udzielało. Na szczęscie się w porę opamiętałam
fast foody też staram się ogarniczać, ale nbiesety nie zawsze mam czas na normalne restaruacje jak jestem poza domem:/ i zostaje tylko Mc donalnds bo najszybciej.


Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

Kusisz tym podkładem! :P

Noooooooo
Muszę jeszcze przejrzeć KWC zanim ostatecznie zdecyduję się na zakup.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:51   #2054
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

No cóż, ja mam nadzieję, że od piątku już się będę grzecznie zdrowo odżywiać . Kurde, zaczyna mi się udzielać stres, jeden dzień do matury, nic nie umiem, będzie źle :|.
Nienawidzę, że muszę tak pisać, ale po maturach na pewno skupię się bardziej na liście zakupów na czas najbliższy i chyba się przyjrzę temu podkładowi. Tylko że niestety zacznę o tym myśleć dopiero po 28 maja ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:35   #2055
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jak malujecie tuszem rzęsy żeby nie brudzić powiek? Próbowałam z przymkniętym okiem ale wtedy mało co widzę
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:09   #2056
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
No cóż, ja mam nadzieję, że od piątku już się będę grzecznie zdrowo odżywiać . Kurde, zaczyna mi się udzielać stres, jeden dzień do matury, nic nie umiem, będzie źle :|.
Nienawidzę, że muszę tak pisać, ale po maturach na pewno skupię się bardziej na liście zakupów na czas najbliższy i chyba się przyjrzę temu podkładowi. Tylko że niestety zacznę o tym myśleć dopiero po 28 maja ...
Powodzenia! Trzymam kciuki bardzooo mocno!
Nie taki diabeł straszny..

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Jak malujecie tuszem rzęsy żeby nie brudzić powiek? Próbowałam z przymkniętym okiem ale wtedy mało co widzę
Ja tak na pół otwartym maluję
Ale mam z kolei taki problem, że na prawym oku mi się sklejają rzęsy :/ próbowałam różnymi tuszami i zawsze jest to samo :/ Lewe ładnie rozdzielone a prawe sklejone i wychodzą 3-4 grube,nieestetyczne rzęsiskka :/ rozczesuję je oczywiście, ale to i tak nie to samo i co rano mam nerwy


nałożyłam na głowę naftę z oliwą z oliwek i olejem rycynowym,
będzie wesoło przsy zmywaniu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:13   #2057
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Jak malujecie tuszem rzęsy żeby nie brudzić powiek? Próbowałam z przymkniętym okiem ale wtedy mało co widzę

Spróbuj z lusterkiem położonym poziomo np. na stoliku

Dziewczyny gdzie kupię tę kremy, bo w Rossie nie ma u mnie i który lepszy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...m-z-melisy.htm
czy ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ujacy-SPF7.htm
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:51   #2058
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Spróbuj z lusterkiem położonym poziomo np. na stoliku

Dziewczyny gdzie kupię tę kremy, bo w Rossie nie ma u mnie i który lepszy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...m-z-melisy.htm
czy ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ujacy-SPF7.htm
u mnie one są w Realu

myślicie ze w Sephorze albo Douglasie daliby próbkę tego podkładu Clinique ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'

Edytowane przez uparta Marti
Czas edycji: 2010-05-03 o 10:57
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:11   #2059
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Oj dieta, duzo snu i ruch na swiezym powietrzu potrafia zdzialac wiele dobrego dla cery, ja sie staram zdrowow odzywiac i widze różnice duzą, niestety jak sie organizm przyzwyczai do zdrowego odzywiania to wystarczy mały grzeszek, kilka ciastek, batoniki czy takie tam i juz mi cos wyskoczy na twarzy

z tuszowaniem rzes tez tak mam, wystarczy ze chce je mocno wywynac i nalozyc wiecej tuszu, to mi sie troche odbije, ale jesli nie maluje cieniem powiem to oki,zetre tusz z powieki patyczkiem i jest git, gorzej jak robie kreskie, musze sie nagimnastykowac zeby nie upaciac powiek tuszem
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 12:11   #2060
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Tym bardziej jest to wkurzające, że człowiek dba, poświęca dużo czasu na czytanie o kosmetykach, analizuje składy, dopytuje się jak czegoś nie wie, chucha i dmucha a zamiast poprawy - jeszcze gorzej Mam nadzieję, że jednak szybko się z tym uporasz.
a kwasisz się?
Jeszcze się nie kwaszę, ale niedługo chciałabym zacząć
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:46   #2061
gosiaxd_1
Raczkowanie
 
Avatar gosiaxd_1
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kurcze!!
Ostatnio właśnie coś ala jęczmień mi się zaczęło robić na oku! Nie powiązałam tego z olejkiem! :/
Ja generalnie tego olejku na rzęsy nie nakładam, jak już to bardzo sporadycznie.
Teraz już nie będę w ogóle. Pewności nie mam, że ten jęczmień przez olejek, ale jednak wolę dmuchać na zimne.


Zafundowałam sobie dziś peeling kawowy Naftę na włosy i maseczkę z aspiryny na twarz. Full zestaw jednym słowem Musiałam się nastroić przed ciężkim weekendem.
jak robi sie ta maseczke z aspiryny i na co ona pomaga wiem, ze pewnie gdzies to juz bylo pisane ale nie chce mi sie tego tyyyyyle szukac
gosiaxd_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:54   #2062
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja tak na pół otwartym maluję
Ale mam z kolei taki problem, że na prawym oku mi się sklejają rzęsy :/ próbowałam różnymi tuszami i zawsze jest to samo :/ Lewe ładnie rozdzielone a prawe sklejone i wychodzą 3-4 grube,nieestetyczne rzęsiskka :/ rozczesuję je oczywiście, ale to i tak nie to samo i co rano mam nerwy
mam to samo ! nie wiem co z tym zrobić, próbowałam różnych technik nakładania i za każdym razem jedne rzęsy były podkręcone i wydłużone za pomocą 1-2 warstw tuszu a drugie rzęsy okropnie posklejane i opadnięte po 1 warstwie

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
myślicie ze w Sephorze albo Douglasie daliby próbkę tego podkładu Clinique ?
oczywiście
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:11   #2063
gosiaxd_1
Raczkowanie
 
Avatar gosiaxd_1
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mam to samo ! nie wiem co z tym zrobić, próbowałam różnych technik nakładania i za każdym razem jedne rzęsy były podkręcone i wydłużone za pomocą 1-2 warstw tuszu a drugie rzęsy okropnie posklejane i opadnięte po 1 warstwie

pewnie rosną wam tak rzęsy dziewczyny. chyba nie da sie nic z tym zrobic ewentualnie mozna zasiegnac rad kosmetyczki o ile takowe są.
gosiaxd_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:49   #2064
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość

myślicie ze w Sephorze albo Douglasie daliby próbkę tego podkładu Clinique ?
wydaje mi się że powinni, ale szczerze mówiąc nigdy nie prosiłam o żadne próbki w drogeriach. Chciałabym jednak teraz wypróbować, bo jak się okaże, że kolejny podkład ciemnieje mi na twarzy i znowu wyrzucę pieniądze w błoto to się zdenerwuję

Cytat:
Napisane przez gosiaxd_1 Pokaż wiadomość
jak robi sie ta maseczke z aspiryny i na co ona pomaga wiem, ze pewnie gdzies to juz bylo pisane ale nie chce mi sie tego tyyyyyle szukac
Jest cały wątek aspirynowy, jak wklepiesz w wyszukiwarkę to ci znajdzie
Generalnie rozpuszczasz aspirynę (niepowlekaną) w śmietanie (tak? bo dawno nie robiłam i zapomniałam czy to była śmietana czy jogurt naturalny i siup na buźkę

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mam to samo ! nie wiem co z tym zrobić, próbowałam różnych technik nakładania i za każdym razem jedne rzęsy były podkręcone i wydłużone za pomocą 1-2 warstw tuszu a drugie rzęsy okropnie posklejane i opadnięte po 1 warstwie

oo Kasiula, widzę, że nie jestem sama Wkurzające to strasznie, jak znajdziesz jakiś patent na to koniecznie się podziel
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:55   #2065
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
oo Kasiula, widzę, że nie jestem sama Wkurzające to strasznie, jak znajdziesz jakiś patent na to koniecznie się podziel
ja też myślałam że jestem z tym sama a tu widać że nie, pewnie jest więcej osób z takim problemem, trzeba by było założyć wątek żeby sprawdzić, szukać patentu będę i dam znać jak coś znajdę
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:11   #2066
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też tak mam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:22   #2067
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Też tak mam! Tylko dlaczego akurat prawe oko jest takie felerne? :P Ciekawe... Załóżcie ten wątek, może rzeczywiście ktoś ma jakiś dobry patent .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:24   #2068
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Też tak mam! Tylko dlaczego akurat prawe oko jest takie felerne? :P Ciekawe... Załóżcie ten wątek, może rzeczywiście ktoś ma jakiś dobry patent .
U mnie lewe jest felerne
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:02   #2069
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

narzekacie na rzęsy, a co ja mam powiedzieć? Są tak długie, że aż śmieszne.. wyglądają jak sztuczne no i do tego plączą się non stop.

Znacie jakieś fajne korektory? Najlepiej żeby były w płynie.. no i oczywiście mój oczywisty wymóg: dobre i tanie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:02   #2070
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
narzekacie na rzęsy, a co ja mam powiedzieć? Są tak długie, że aż śmieszne.. wyglądają jak sztuczne no i do tego plączą się non stop.

Znacie jakieś fajne korektory? Najlepiej żeby były w płynie.. no i oczywiście mój oczywisty wymóg: dobre i tanie
To mi oddaj połowę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.