farby "LONDA" - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 16:20   #301
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: farby "LONDA"

A jak wychodzi kolorek z tej londy color blend 89 (platynowo-srebrny)? Na opakowaniu nie jest to typowa platyna, której nie preferuję, a jest to fajny, chłodny blond. Czy wychodzi podobnie do tego, co jest na opakowaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londacolor_89.jpg (22,7 KB, 78 załadowań)
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:26   #302
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: farby "LONDA"

czy ta farba c10 rozjasnia minimalnie wlosy... londa 12/9 jest super, ale mi nie rozjanila wlosow jedynie zrownala, moze c10 troszke dziala... ale jestem nadal b. zadowlona z niej, w koncu mam sliczny, popielaty blond na glowie dzieki wam !!!
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:23   #303
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czy ta farba c10 rozjasnia minimalnie wlosy... londa 12/9 jest super, ale mi nie rozjanila wlosow jedynie zrownala, moze c10 troszke dziala... ale jestem nadal b. zadowlona z niej, w koncu mam sliczny, popielaty blond na glowie dzieki wam !!!
rozjaśnia, ale też ma wodę 9%
może jak chcesz mocniej rozjaśnić to spróbuj c12 ona ma wodę 12%
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:33   #304
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

mi się troszkę już sprała i jest dużo jaśniejsza ... myślę że za drugim razem już będę miała oczekiwany efekt
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 18:42   #305
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

drugi raz farbowałam perłowym blondem wyszły jeszcze jaśniejsze odrost idealnie ufarbowany są szarawe ale po 3 dniach znika ten odcień u mnie polecam .... kolor piękny .. jak macie popielaty odrost i nie chcecie rudych odrostów to użyjcie tej farby ja trzymam 20 odrosty i 20 całość
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 13:10   #306
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
drugi raz farbowałam perłowym blondem wyszły jeszcze jaśniejsze odrost idealnie ufarbowany są szarawe ale po 3 dniach znika ten odcień u mnie polecam .... kolor piękny .. jak macie popielaty odrost i nie chcecie rudych odrostów to użyjcie tej farby ja trzymam 20 odrosty i 20 całość
super
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:58   #307
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: farby "LONDA"

hej, a jaką wodę ma LONDA COLOR BLEND 89? Też 9% czy raczej 6%? Na opakowaniu i na próbniku ten kolor nie jest jakiś bardzo jasny, stąd moje pytanie. Wie któraś????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londacolor_89.jpg (22,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: gif atestcp1.gif (2,2 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-11-08 o 09:17
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 06:54   #308
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

perłowy blond na opakowaniu tez za jasny nie jest a wychodzi jasno.. więc chyba musisz sama spróbować
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 15:35   #309
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

hej dziewczyny tez mam zamiar skusic sie na londe śliczny jest ten perłowy blond ale obawiam sie ze wyjdzie za jasno, sprobuje narazie swietlanym blondem. Od paru miesiecy farbuje lorealem preference jasny popielaty blond bylam zadowolona do momentu gdy nie ujzalam roznicy w odroscie wpada w rudy i nie sa jednolite nawet zaraz po farbowaniu, mam nadzieje ze londa sobie poradzi z moimi wlosami... no i cena tez kusi

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

kitkulka zakochalam sie w twoich wlosach!! ta dlugosc i jakie zdrowe!!! ja zapuszczam i zapuszczam i nic do tego suche, nie wiem jak z nimi dojsc do ladu, naturalnie sa lekko falowane ale nie tak ladnie tylko kazdy w inna strone i do tego strasznie sie pusza, ile ja bym dala zeby miec takie wlosy
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 17:01   #310
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość

kitkulka zakochalam sie w twoich wlosach!! ta dlugosc i jakie zdrowe!!! ja zapuszczam i zapuszczam i nic do tego suche, nie wiem jak z nimi dojsc do ladu, naturalnie sa lekko falowane ale nie tak ladnie tylko kazdy w inna strone i do tego strasznie sie pusza, ile ja bym dala zeby miec takie wlosy
dziękuję

ale myślę, że perłowego blondu nie musisz się bać, nie wszystkim wychodzi tak jasno
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:01   #311
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
wrzucam zdjecia, na zywo wyglada gorzej, bo na zdjeciach jakos nie widze wielkiej roznicy. Mialam robione pasemka ok 10 miesiecy temu bo wychodzilam z brazu, jak juz bylo ladnie sama chcialam zafarbowac calosc i wybralam majirel nie pamietam ktory odcien jakis bezowy, wyszly zolte, na to dalam ten preference jasny popielaty blond no ale po czasie niestety wyszly odrosty ;/ myslicie ze londa ujednolici kolor?

mam jeszcze dwa widac lepiej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlos2.jpg (29,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (44,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos3.jpg (18,7 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos4.jpg (19,7 KB, 128 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-02-15 o 15:40 Powód: post pod postem
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 21:58   #312
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny tez mam zamiar skusic sie na londe śliczny jest ten perłowy blond ale obawiam sie ze wyjdzie za jasno, sprobuje narazie swietlanym blondem. Od paru miesiecy farbuje lorealem preference jasny popielaty blond bylam zadowolona do momentu gdy nie ujzalam roznicy w odroscie wpada w rudy i nie sa jednolite nawet zaraz po farbowaniu, mam nadzieje ze londa sobie poradzi z moimi wlosami... no i cena tez kusi

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

kitkulka zakochalam sie w twoich wlosach!! ta dlugosc i jakie zdrowe!!! ja zapuszczam i zapuszczam i nic do tego suche, nie wiem jak z nimi dojsc do ladu, naturalnie sa lekko falowane ale nie tak ladnie tylko kazdy w inna strone i do tego strasznie sie pusza, ile ja bym dala zeby miec takie wlosy

mi londa stopniowo rozjaśnia .. co farbowanie mam jaśniejsze i bardziej jednolite więc nie masz co się obawiać .. już niedlugo farbowanie 3 mam nadzieję że w końcu włosy pod spodem się jakoś rozjaśnią

skoro masz suche włosy to nie rozjaśniaj ... ja biorę skrzyp i vitapil a do tego olejek na włosy vatika kokos i henna ( mam tą płynną postać ). polecam nivea suche i zniszczone repair chyba
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 09:28   #313
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

teraz i tak jest duuzo lepiej, jakos po ciazy sie poprawily pewnie po tych witaminach ktorymi sie szprycowalam Narazie mam zamiar wyprobowac tej herbal niebieskiej co kitkulka pisala, a jak nie bede zadowolona to sproboje tej nivea. Glownie suche sa te koncowki po pasemkach farba nie zrobila mi wiekszej tragedii z wlosow, a londa podobno jest delikatna farba wiec w niej nadzieja musze blizej przyjzec sie w sklepie jak to wyglada bo narazie zyje internetem
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:42   #314
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

jutro farbuje po raz 3 perłowym blondem jak będzie dobre światło to zrobię zdjęcie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 14:32   #315
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

ja wlasnie bylam dzisiaj na lowach, kupilam ten odcien swietlany blond i siedze i sie na niego gapie bo zwatpilam na probniku wygladal bardzo jasno, z tylu na opakowaniu duzo ciemniej, zastanawia mnie to jak wyjdzie na moich wlosach. Wahalam sie jeszcze nad jasnym blondem i teraz nie wiem czy nie powinnam wziasc tamtego odcienia... ciekawe jaka wode ma ta farba
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:56   #316
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

wyszła przecudnie .. rozjaśniły mi się te od spodu w końcu straszne słońce dziś było więc wychodziły białe na zdjęciu .. zobaczę jutro .. ale jestem mega zadowolona z tej farby bo rozjaśnia a nie to co inne farby tylko wierzch odrosty pomarańczowe a pod spodem nic ... londa jest moim ulubieńcem
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:06   #317
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: farby "LONDA"

ja dziś z blenda osiemnastkę robię- świetlisty blond... zobaczymy co wyjdzie, aż mnie brzuch boli z nerwów
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:14   #318
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: farby "LONDA"

Mnie też bolał brzuch z nerwów.Właśnie siedzę z londą profesjonalną 12/89+12% oksy,trochę piecze ale bywało gorzej po innych farbach
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:21   #319
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
ja dziś z blenda osiemnastkę robię- świetlisty blond... zobaczymy co wyjdzie, aż mnie brzuch boli z nerwów
wrzucaj fotki, jaki efekt???
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 18:01   #320
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: farby "LONDA"

Koniecznie wrzuć foteczki jesteśmy ciekawe efektu;-)
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-02-14 o 16:40
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 13:02   #321
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: farby "LONDA"

Hej, dopiero przypomniałam sobie o tym wątku jak napisała do mnie agatka89. Kolor wyszedł śliczny, najładniejszy z dotychczasowych (nie mogę na razie zrobić foty, ale zrobię prawodopodobnie jutro, po pierwszym myciu). Oczywiście tych wcześniej rozjaśnianych mi nie złapało (dopiero od jakigoś czas farbuję, kiedy fryzjerka nie chciała podjąć się farbowania na blond zamiast rozjaśniania), ale to nic, bo zapuszczam je by ściąć. Nie jest ani żółty, ani nie ma szarego połysku (bo miałam jakiś perłowy osotatnio i z tej perły nie byłam zadowolona), ale dokładnie będę mogła napisac dopiero jak umyję, bo przed umyciem one zawsze dobrze yglądają i dopiero jak je wyszoruję to się okaże czy nie zostawia żółtego odrostu. Także dam znać!

Aaa ale zapomniałam napisać, że więcej i tak jej nie kupię, choć kolor śliczny... Podczas nakładania tak śmierdziało, że i ja miałam duszności i mdłości i osoba, która mi ją nakładała. A w głowie kręciło mi się cały wieczór... Jakbym się zatruła czy coś... I swędziało strasznie mimo zrobionej wcześniej próby...

Następnym razem znajdę coś L'oreala chyba
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 14:12   #322
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

liczymy na zdjecia
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:27   #323
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Hej i ja podzielę się swoimi pozytywnymi spostrzeżeniami na temat farby Londa Color Blend. Do tej pory byłam zawiedziona wszystkim farbami jakie stosowałam czy to fryzjerskie czy sklepowe. Zawsze odrost był inny niż reszta, okropnie rudy po 2 tyg albo żółty:/ Tylko rozjaśniacz był moją deską ratunku. W tym roku postanowiłam się go radykalnie pozbyć i wziąć za ratunek mojego sianka na głowie. Pod impulsem wzięłam tę farbę do ręki i ku mojemu zaskoczeniu kolor wyszedł przepiękny. Miałam najpierw beżowy blond nie pamiętam numeru, potem nr 17 jasny blond. Oba były cudowne, kolor trzyma się bez rudości ok 4 tyg co dla mnie jest dużym sukcesem. Na całość kładę farbę tylko na 5 min i jest idealnie długo pozostanę jej wierna. Nie ma niespodzianek. Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond. A to fotki zaraz po farbowaniu 17. Wiele osób myślało, że to mój naturalny kolor na żywo jest nieco ciemniejszy, taki ciepło-zimny blondzik. Zbliżony do fotki nr 1

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-12-25 o 16:16
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:19   #324
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

bardzo ladny kolor super wlosy, sama krecisz czy naturalne? ja tez juz nigdy wiecej nie rusze rozjasniacza, nic tak nie niszczy wlosow ;/ jesli znajde odpowiednia farbe wezme sie za kondycje moich wloskow
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:50   #325
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
bardzo ladny kolor super wlosy, sama krecisz czy naturalne? ja tez juz nigdy wiecej nie rusze rozjasniacza, nic tak nie niszczy wlosow ;/ jesli znajde odpowiednia farbe wezme sie za kondycje moich wloskow
Dzięki też mi się podoba dlatego póki co zostanę z braku laku, tudzież innej alternatywy przy tej farbie, ale zamierzam eksperymentować z odcieniami. Włosy są moje, naturalnie kręcone w fazie dbania o nie
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:18   #326
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Dziewczyny, a wiecie może jaką farbą uzyskam jasny paryski blond? Dodam tylko, że nie chcę się farbować żadna farbą Loreal Casting, bo chcę trwały kolorek. :P
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:26   #327
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

siedze na glowie z tym swietlistym blondem i mam serce w gardle widze ze odrost bardzo ladnie sie rozjasnil, a siedze dopiero 10 minut mam nadzieje ze nie wyjda biale

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

biale nie wyszly, nie wyszly nawet popielate!! to co jest na probniku, na opakowaniu i z tylu na opakowaniu to ja nie wiem skad oni to wzieli bo mi wyszlal jakas ciepla sloma! grrr, chyba sprobuje jeszcze tym jasnym blondem moze bedzie ok, bo jak narazie sie zawiodlam, pozniej wstawie zdjecia...
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:58   #328
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
siedze na glowie z tym swietlistym blondem i mam serce w gardle widze ze odrost bardzo ladnie sie rozjasnil, a siedze dopiero 10 minut mam nadzieje ze nie wyjda biale

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

biale nie wyszly, nie wyszly nawet popielate!! to co jest na probniku, na opakowaniu i z tylu na opakowaniu to ja nie wiem skad oni to wzieli bo mi wyszlal jakas ciepla sloma! grrr, chyba sprobuje jeszcze tym jasnym blondem moze bedzie ok, bo jak narazie sie zawiodlam, pozniej wstawie zdjecia...
Dziwne, że wyszło Ci ciepło, skoro to tak naprawdę popielaty blond - no ale mojej koleżance wyszły po tej 18-tce z londy autentycznie białe włosy, ale w neutralnej tonacji, nie ciepłej, z tymże każdej wychodzi inaczej. Agat, zrób sobie LONDA COLOR BLEND 17 (tu: uwaga - londa ma kilka rodzajów swoich farb - m.in. londa color, londa color naturals i londa color blend, którym robiła Iwonsia01 - jej wyszły ślicznie te włoski, ale zwróć uwagę, że ona trzymała na włosach 5 minut tylko.
W tym linku są zdjęcia dziewczyny (przy końcu prawie), która robiła sobie włosy również londą color blend nr 17 to sobie zobacz -> http://swiat-panny-n.blogspot.com/20...1_archive.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LONDA COLOR.jpg (25,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LONDA COLOR BLEND.jpg (9,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LONDA COLOR NATURALS.jpg (13,9 KB, 37 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-11-11 o 12:13
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 12:14   #329
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie może jaką farbą uzyskam jasny paryski blond? Dodam tylko, że nie chcę się farbować żadna farbą Loreal Casting, bo chcę trwały kolorek. :P
a jaki to jasny paryski blond?
zdjęcia byłyby sporym ułatwieniem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 12:14   #330
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

mi chodzi o ta srodkowa farbe. Reszta wlosow jest znosna ale ten odrost beznadziejny, mam fioletowy szampon moze nim sprobuje cos zdzialac zeby tej zolci sie pozbyc... ale jestem wsciekla ;/ takiego czegos to sie nie spodziewalam. Juz nie wiem co mam zrobic kazda farba jest do dupy az mam ochote sie na ciemno zrobic
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 09:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.