Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-04, 15:38   #1
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Question

Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?


Witam kochane wizażanki Mam taki problem: W tamtym roku kupiłam kozaki firmy Lasocki i nigdzie nie potrafię dostać do nich fleków ! Objeździłam wszystkie miejscowości w moim zasięgu, dużo sklepów i nigdzie nie ma ! Nawet w CCC spotkałam się z brakiem zainteresowania i uzyskałam odmowną odpowiedź... Zapasowe fleki dołączone do obuwia już zużyłam i teraz potrzebuje nowych. Nie pójdę do szewca - za względu na to, że koleżanka miała podobny problem i oddała swoje buty, bo nie chciało jej się poszukać fleków a teraz jest bardzo niezadowolona. Podbicie po kilku wyjsciach odpadło, a buty straciły swój pierwotny urok. W dodatku okazało się, że fleki do jej butów jednak są i można bez problemu kupić. Do moich niestety nie - sprzedawcy nawet nie mają zanotowanego takiego numeru.... Jak nie znajdę tych fleków to będę musiała postarać się o nowe buty chociaż te wcale nie wymagają odstawki.
Nie chcę absolutnie nikomu sprawiać klopotów, ale pomyślałam, że może któraś z Was mogłaby zapytać w swojej miejscowości i ewentualnie dać mi znać... ? Numer tych fleków to: 1061 (dodatkowo jest nad nim jeszcze mała 1). Mam nadzieję, że nikt nie uzna mnie za beszczelną... Jestem po prostu w bardzo wielkiej kropce... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

P.S Nie wiem też czy wybrałam dobre miejsce na taki wątek, ale wydawało mi się, że jest odpowiednie...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 15:55   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki Mam taki problem: W tamtym roku kupiłam kozaki firmy Lasocki i nigdzie nie potrafię dostać do nich fleków ! Objeździłam wszystkie miejscowości w moim zasięgu, dużo sklepów i nigdzie nie ma ! Nawet w CCC spotkałam się z brakiem zainteresowania i uzyskałam odmowną odpowiedź... Zapasowe fleki dołączone do obuwia już zużyłam i teraz potrzebuje nowych. Nie pójdę do szewca - za względu na to, że koleżanka miała podobny problem i oddała swoje buty, bo nie chciało jej się poszukać fleków a teraz jest bardzo niezadowolona. Podbicie po kilku wyjsciach odpadło, a buty straciły swój pierwotny urok. W dodatku okazało się, że fleki do jej butów jednak są i można bez problemu kupić. Do moich niestety nie - sprzedawcy nawet nie mają zanotowanego takiego numeru.... Jak nie znajdę tych fleków to będę musiała postarać się o nowe buty chociaż te wcale nie wymagają odstawki.
Nie chcę absolutnie nikomu sprawiać klopotów, ale pomyślałam, że może któraś z Was mogłaby zapytać w swojej miejscowości i ewentualnie dać mi znać... ? Numer tych fleków to: 1061 (dodatkowo jest nad nim jeszcze mała 1). Mam nadzieję, że nikt nie uzna mnie za beszczelną... Jestem po prostu w bardzo wielkiej kropce... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

P.S Nie wiem też czy wybrałam dobre miejsce na taki wątek, ale wydawało mi się, że jest odpowiednie...
Skoro nigdzie nie mozesz znalezc flekow to chyba jedynym wyjsciem bedzie szewc . Nie musisz przeciez isc do tego u ktorego byla Twoja kolezanka. Ja zawsze wymieniam fleki u szewca i nigdy nie bylam niezadowolona.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:21   #3
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Skoro nigdzie nie mozesz znalezc flekow to chyba jedynym wyjsciem bedzie szewc . Nie musisz przeciez isc do tego u ktorego byla Twoja kolezanka. Ja zawsze wymieniam fleki u szewca i nigdy nie bylam niezadowolona.
również się z tym zgadzam ) inny szewc i po kłopocie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:00   #4
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

spróbuj jeszcze na allegro, jeśli nie ma na allegro, a w ogóle są to może spytaj sprzedawcy czy może dla Ciebie ściągnąć te fleki ze swojego źródła.
poza tym możesz zadzwonić do jakichś hurtowni obuwniczych, podzwonić po szewcach, popytać się czy mają te fleki.
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:07   #5
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Ja zawsze noszę do szewca.
Dobiera mi kolor gumy idealnie po bucik, wyszlifuje, wyprofiluje, wygląda to jak oryginalny fleczek.
Nie masz się czego bać naprawde
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 23:26   #6
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

J własnie też sie dziwię tej niechęci do szewca. Niektórzy to partacze, a niektórzy to potrafią cuda robić Jak mam swojego ulubionego starszego pana, u którego zawsze robię fleki. On nie kupuje nowych tylko zawsze dorabia. Mam do wyboru, albo metalowe (starczają mi na ok. 3-4 miesiące intensywnego chodzenia), lub gumowe (zrobiłam 2 miesiace temu, ale sezon na buty się skończył, więc te do wiosny muszą poczekać, wtedy sprawdzę zużycie).

Generalnie musisz trafic na dobrego (najlepiej popytaj wśród znajomych), bo nie wszyscy mają smykałkę
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 01:52   #7
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Ja o wiele bardziej wole felki u szewca-jakbym musiala kupowac to chyba nowe co tydzien a swoja droga co do ccc-zawsze powinna byc gratis para flekow w pudelku przy zakupie butow-niestety dosc czesto sie zdarza ze nie ma bo klientki zabieraja po kilka par wyciagajac je z innych pudelek, wlasnie zeby nie placic. wrr.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 11:55   #8
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

szewc oni mają wszystkie rozmiary o ile wiem to nie mozna tak kupić fleków, a przy butach w pudełku jest tylko jedna para
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:12   #9
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

oczywiscie ze mozna kupic normalnie fleki
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:49   #10
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Fleków do butów Lasockiego po prostu nie ma :/ Sama kupiłam dwa lata temu buty zimowe i zaniosłam do sklepu z flekami, pan tylko zobaczył buty i na wstępie powiedział, że do tej marki w ogóle fleków się nie robi. Zostaje tylko szewc. Swoją drogą buty Lasockiego bardzo szybko się niszczą przynajmniej w moim przypadku.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 14:06   #11
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze mozna kupic normalnie fleki
Gdzie?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 15:38   #12
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

kupienie fleków do butów z CCC, Kangura czy Ambry graniczy z cudem bo jak powiedział mi jeden szewc to jest chińszczyzna, a fleki dostępne w sklepach są do butów produkcji polskiej
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 15:41   #13
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Ja zawsze chodze do szewca i on mi wycina odpowiednie fleki do butów, a na dodatek są one trwalsze od tych sklepowych
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 15:59   #14
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
kupienie fleków do butów z CCC, Kangura czy Ambry graniczy z cudem bo jak powiedział mi jeden szewc to jest chińszczyzna, a fleki dostępne w sklepach są do butów produkcji polskiej
do wielu modeli z deichmana też
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:27   #15
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

no przynajmniej u mnie sa sklepy z flekami. I mama normalnie kupowala do butow z CCC
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:02   #16
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Ja ostatnio kupiłam kozaki w CCC i po czym jeden mi wypadł a zapasowych nawet nie było w pudełku w innych tak samo i u szewca tez nie odstałam musiałam dorabiac gumowe w CCC bylam i pytałam sie czy mozna dac do reklamacji powiedziała ze tak ale zapewne czeka sie długo wiec zrezygnowałam wolałam zapłacic te 10 zł za dorobienie u szewca...
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:29   #17
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

ja też polecam szewca wkońcu do czego on sluży do naprawy obuwia ..
fakt że fleki w kozakach mi sie szybko zdzieraja ale to zalezy tez od chodzenia. Raz bylam wkurzona jak po odebraniu nalozylam buty i niewiadomo kiedy odpadl mi flek , ale jak poszlam do szewca z reklamacja to mialam darmowa naprawe!
A nawet jak bys kupila sobie fleki sama to kto by Ci je zamontował do butow jak nie szewc?

AHA własnie u mnie w kozakach była zapasowa para fleków da sie samemu to jakoś przymocować czy trzeba iść z tymi flekami do szewca? bo własnie nie mam pojęcia... Hmmm
pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 19:49   #18
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Arrow Dot.: Gdzie mogę dostać fleki do butów Lasocki ?

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Ja zawsze chodze do szewca i on mi wycina odpowiednie fleki do butów, a na dodatek są one trwalsze od tych sklepowych

zgadzam sie !!! Ja mam szewca na osiedlu z którego usług korzystam od 4 lat....naprawia buty szybko , a fleki dodrze się trzymają.

co sie tyczy firmy Lasocki to mam nie miłe wspomnienia właściciel CCC wykupił nazwe Lasocki ..buty te niczym się nie róznią od innych wystawianych w CCC........ cała ta nazwa to tylko chwyt reklamowy ...bazujący na rzekomo ekskluzywnej marce bardzo oszczędzają na wykonaniu i wykończeniach
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.