Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 08:57   #1531
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Wrzucę swój kamyczek do dyskusji. Nie używam kremów z bardzo prozaicznej przyczyny, nie znalazłam jeszcze takiego, który by mi w pełni odpowiadał, był łatwo dostępny i do tego w rozsądnej cenie do wydajności Za to z powodzeniem stosuję lżejsze oleje i mleczko winogronowe
Fakt, że większych problemów ze skórą raczej nie mam, a i ze względu na wiek (ciągle 2 z przodu) niewiele mi trzeba, więc nie potrafię powiedzieć na ile moja pielęgnacja i jakie da efekty w przyszłości.
Myję dzioba olejkiem, używam hydrolatów zamiast toników, maseczek z różnokolorowych glinek wzbogacanych tym, co pod ręką jest i lekkich olei. Nie używam podkładów (po nie muszę), korzystam za to z "mineralnego" kompaktu jako pudru i wyglądam dobrze.
Moja skóra przeżywa właśnie dziką miłość do kremów babydream. Wszystko jej podleczyły, wygląda powoli coraz lepiej i stosunek ceny do pojemności i wydajności nie może być lepszy namówiłam też przyjaciółkę i też jest zachwycona
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:59   #1532
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Wachlarzyku
Powiem Ci, że mi zawsze więcej lat dawali Kwestia przyzwyczajenia

Anula
, no to super

gayenko, ja bym bardzo, ale to bardzo, bardzo chciała móc używać Baby... ale moja twarz go nie lubi niestety Co do wydajności i ceny to wiem, zakupiony dla mnie, ale niestety nie przyjęty przez głupi dziób zużył Bartek... zużywał długo i z zadowoleniem
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-02-23 o 09:01
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:06   #1533
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wrzucę swój kamyczek do dyskusji. Nie używam kremów z bardzo prozaicznej przyczyny, nie znalazłam jeszcze takiego, który by mi w pełni odpowiadał, był łatwo dostępny i do tego w rozsądnej cenie do wydajności Za to z powodzeniem stosuję lżejsze oleje i mleczko winogronowe
Fakt, że większych problemów ze skórą raczej nie mam, a i ze względu na wiek (ciągle 2 z przodu) niewiele mi trzeba, więc nie potrafię powiedzieć na ile moja pielęgnacja i jakie da efekty w przyszłości.
Myję dzioba olejkiem, używam hydrolatów zamiast toników, maseczek z różnokolorowych glinek wzbogacanych tym, co pod ręką jest i lekkich olei. Nie używam podkładów (po nie muszę), korzystam za to z "mineralnego" kompaktu jako pudru i wyglądam dobrze.

Gdyby krem Sanoflore, w którym dzięki próbce od przemiłej Wizażanki się zakochałam kosztował połowę oficjalnej kwoty, kupowałabym go non stop, ale skoro moja skóra dobrze sobie radzi z tanimi przecież olejami i mleczkami, to na razie wole inwestować w inne rzeczy.

Kilka dodatkowych rzeczy jest dla mnie oczywiste: odpowiednia dieta, ilość snu, na szczęście nie palę, na słońce zawsze z filtrem (chociaż nie naturalnym... ), no i solarium odwiedzam średnio raz na rok, żeby się wygrzać
Pod pogrubionym podpisuję się obiema łapkami
Dodałabym tylko: obserwować swoje ciało i nie dać się zwariować
Zgadzam się. Wiesz, pojęcie krem to było z mojej strony zbędne i nietrafione uogólnienie własnej wypowiedzi
Bo to nie chodzi o to, że to musi krem jako taki, ja też często zamiast kremu stosuje oleje albo jakies serum Zresztą swojego czasu przez rok nie używałam na noc kremów tylko własnie oleje z HA, lub własnymi bazami nawilżającymi, z którymi mieszałam oleje ale już na przykład sam tonik zastępujący krem, czy serum lub olej to dla mnie inna bajka. I dla mojej skóry kiepski pomysł.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:08   #1534
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ishani, nie wiem czy wystarczająco, ale ja bardzo sobie chwalę hydrolat migdałowy. Skórę mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i dość delikatnymi naczynkami. U mnie hydrolat sprawdził się świetnie - wyregulował nawilżenie, twarz mięciutka i trochę mniej się tłuściła
Anula dobrze mówi, można pokombinować z "ulepszaczami".



Wrzucę swój kamyczek do dyskusji. Nie używam kremów z bardzo prozaicznej przyczyny, nie znalazłam jeszcze takiego, który by mi w pełni odpowiadał, był łatwo dostępny i do tego w rozsądnej cenie do wydajności Za to z powodzeniem stosuję lżejsze oleje i mleczko winogronowe
Fakt, że większych problemów ze skórą raczej nie mam, a i ze względu na wiek (ciągle 2 z przodu) niewiele mi trzeba, więc nie potrafię powiedzieć na ile moja pielęgnacja i jakie da efekty w przyszłości.
Myję dzioba olejkiem, używam hydrolatów zamiast toników, maseczek z różnokolorowych glinek wzbogacanych tym, co pod ręką jest i lekkich olei. Nie używam podkładów (po nie muszę), korzystam za to z "mineralnego" kompaktu jako pudru i wyglądam dobrze.

Gdyby krem Sanoflore, w którym dzięki próbce od przemiłej Wizażanki się zakochałam kosztował połowę oficjalnej kwoty, kupowałabym go non stop, ale skoro moja skóra dobrze sobie radzi z tanimi przecież olejami i mleczkami, to na razie wole inwestować w inne rzeczy.

Kilka dodatkowych rzeczy jest dla mnie oczywiste: odpowiednia dieta, ilość snu, na szczęście nie palę, na słońce zawsze z filtrem (chociaż nie naturalnym... ), no i solarium odwiedzam średnio raz na rok, żeby się wygrzać
Pod pogrubionym podpisuję się obiema łapkami
Dodałabym tylko: obserwować swoje ciało i nie dać się zwariować




U mnie masło shea na noc = totalne zapychanie
Uwielbiam masło, ale po pierwszym użyciu nie zbliżam się z nim do twarzy - na ręce, ciało, włosy owszem, ale od dzioba daleko...

Kupiłam wczoraj mleczko YR Culture Bio do demakijażu i po pierwszym użyciu jestem zadowolona Dla mnie lekki śmierdziuch (zapach naturalny ) , ale ładnie domyło makijaż i bardzo przyjemną skórę zostawiło. Jeśli będzie tak dalej to zdecydowanie się polubimy
a nie zapycha Cie migdalowy?

Mozesz przypomniec co to za krem sanoflore?


mleczko winogronowe hm brzmi niezle Czy masz te z BU? ono tez Cie ni zapycha?


Ja tez nie lubie kremow bo nie znalazlam idealnego dla mnie. Na noc nie uzywam tez ostatnio, a na dzien pod podklad - juz tak, ale nie czuje zebym znalazla ideal.


PRzyszly mi mineralki lumiere. Wzielam tez roz

Dziwnie sie tak wybiera kolorki w ciemno.



Bede miec maske organique -30 % taniej ciagle sie waham czy wziac anti age czy anti alergic
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:19   #1535
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Wiesz, pojęcie krem to było z mojej strony zbędne i nietrafione uogólnienie własnej wypowiedzi
Bo to nie chodzi o to, że to musi krem jako taki, ja też często zamiast kremu stosuje oleje albo jakies serum Zresztą swojego czasu przez rok nie używałam na noc kremów tylko własnie oleje z HA, lub własnymi bazami nawilżającymi, z którymi mieszałam oleje ale już na przykład sam tonik zastępujący krem, czy serum lub olej to dla mnie inna bajka. I dla mojej skóry kiepski pomysł.
A widzisz Chociaż szczerze się przyznam, ze czasami na noc tylko przemywam hydrolatem - jakoś olejek myjący mi wystarczająco buźkę nawilża A jak się domaga, to dodatkowo dostaje olej albo mleczko
Ale co skóra to pielęgnacja
Anula, jeszcze pytani, co to było z Naturado co dostałam? Bardzo ładnie, jakby lekko kokosowo kremik pachnie i fajny jest

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a nie zapycha Cie migdalowy?

Mozesz przypomniec co to za krem sanoflore?

mleczko winogronowe hm brzmi niezle Czy masz te z BU? ono tez Cie ni zapycha?

Ja tez nie lubie kremow bo nie znalazlam idealnego dla mnie. Na noc nie uzywam tez ostatnio, a na dzien pod podklad - juz tak, ale nie czuje zebym znalazla ideal.
Nie, a dlaczego hydrolat miałby mnie zapychać?

Sanoflore to ten

Mleczko, jak i całą resztę - oleje, hydrolaty, etc. mam z Mazideł, bo się jakiś czas temu na BU obraziłam i już tam nie kupuję

Zastanawiam się, czy brak podkładu dobrze mi nie robi. Używałam dość długo "normalnych" plus puder, do mineralnych jakoś nie mam odwagi podejść, ale po przejściu jakieś dwa lata temu na kompakt nakładany jak puder, twarz mi się poprawiła (co najmniej jedna warstwa mniej). Ciekawe jaki byłby efekt po minerałach?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:21   #1536
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A widzisz Chociaż szczerze się przyznam, ze czasami na noc tylko przemywam hydrolatem - jakoś olejek myjący mi wystarczająco buźkę nawilża A jak się domaga, to dodatkowo dostaje olej albo mleczko
Ale co skóra to pielęgnacja
Anula, jeszcze pytani, co to było z Naturado co dostałam? Bardzo ładnie, jakby lekko kokosowo kremik pachnie i fajny jest



Nie, a dlaczego hydrolat miałby mnie zapychać?

Sanoflore to ten

Mleczko, jak i całą resztę - oleje, hydrolaty, etc. mam z Mazideł, bo się jakiś czas temu na BU obraziłam i już tam nie kupuję

Zastanawiam się, czy brak podkładu dobrze mi nie robi. Używałam dość długo "normalnych" plus puder, do mineralnych jakoś nie mam odwagi podejść, ale po przejściu jakieś dwa lata temu na kompakt nakładany jak puder, twarz mi się poprawiła (co najmniej jedna warstwa mniej). Ciekawe jaki byłby efekt po minerałach?
podobno kogos tam pozapychal no nic, dziekuje za odp


ja tez sie czaje na mazidla - zamowie chyba u nich. Tylko bede musiala sobie sama zrobic olejek myjacy bo tam gotowych chyba nie ma

próbuj mineralkow w takim razie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:35   #1537
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Hmm... wiesz nie bardzo wiem, czym mógłby hydrolat zapchać... uczulić owszem, podrażnić może, ale zapchać??? To raczej olej...

Gotowych nie ma, ale jest przepis A wykonanie to już banał

Minerałki na razie mnie nie ciągną - nie czuję potrzeby po prostu - kompakt, który mam ma w miarę sensowny skład, nie zapycha mnie, dobrze kryje i wygładza. Druga rzecz, leniwa jestem i mało cierpliwa, więc poszukiwanie koloru i formuły minerałów, a potem uczenie się jak toto nakładać, po prostu mnie nie bawi Chociaż może za jakiś czas, kiedy będzie można minerały normalnie w drogeriach wypróbować (oj bajam sobie, bajam ), może się skuszę.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 09:39   #1538
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A widzisz Chociaż szczerze się przyznam, ze czasami na noc tylko przemywam hydrolatem - jakoś olejek myjący mi wystarczająco buźkę nawilża A jak się domaga, to dodatkowo dostaje olej albo mleczko
Ale co skóra to pielęgnacja
Anula, jeszcze pytani, co to było z Naturado co dostałam? Bardzo ładnie, jakby lekko kokosowo kremik pachnie i fajny jest
z tym tez sie zgadzam - ja wyraziłam swoje watpliwości co do odstawienia kremów i na noc i na dzień. Tak jak pisałam bezkremowe noce moim zdaniem mogą wielu osobom służyć, w zalezności od skóry.

Co to był za kremik? Hm......
pewnie krem nawilżający z olejem winogronowym. Ale już go kiedys szukałam na biolanderze dla Sekretnego i nie znalazłam. Od dawna już go nie widziałam.....A był świetny!! I do tego 59 zł płaciło sie za 150ml kremu.....Czyli w sumie tanio wychodziło a cudnie nawilżał.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:43   #1539
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ha, to poszukam, może się gdzieś jeszcze uchował
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:43   #1540
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
l
Bede miec maske organique -30 % taniej ciagle sie waham czy wziac anti age czy anti alergic
zazdroszcze tez bym chciala

Jak uzywacie olejka myjacego ??? mieszczacie z woda tak ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:47   #1541
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja sobie wylewam na raczke i po prostu myje buzie lubie to uczucie


ide poszeprac na mazidlach, sama sobie zrobie olejek w takim razie, zamawiam jeszcze hydrolat migdalowy mleczko winogronowe, iiiii jakis olejek


i wiem co musze nabyc - pedzel do mineralkow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 09:47   #1542
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy tu ktokolwiek tego przestrzega,ale najważniejszą zasadą jest kierowanie sie zdrowym rozsądkiem
Ja niestety mam manię używania kosmetyków seriami (żeby wszystko pasowało) a jak nie firmą, to chociaż składem jako tako Albo chociaż kolorem opakowania serio

Ale ogólnie to tak: rano nakładamy ochronnie (antyoksydanty (także doustnie, filtry) wieczorem nawilżanie/odżywianie/ okresowe kuracje (np. kwasowe)
Pamiętamy o starannym oczyszczaniu twarzy.
Dziękuję Ci za odpowiedź.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:49   #1543
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Marcelinko, ja wylewam sobie troszkę na rękę, dodaje troszkę wody, mieszam toto razem - robi się takie białe - i myje twarz.
Wiem też, że część dziewczyn nakłada sam olejek na mokrą twarz. Popróbuj, a sama dojdziesz do tego, jak Ci najłatwiej
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:53   #1544
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ha, to poszukam, może się gdzieś jeszcze uchował
szukaj, szukaj - warto.
tylko uważaj, bo naturado ma kilka produktów bardzo podobnie wyglądających, ale sa to masła shea z olejem (różany, lawendowy) i to jest coś zupełnie innego niż ten krem (chociaż on tez na karite jest robiony). On się nazywał krem nawilżający z olejem winogronowym (z nacieskiem na słowo krem).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:57   #1545
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Marcelinko, ja wylewam sobie troszkę na rękę, dodaje troszkę wody, mieszam toto razem - robi się takie białe - i myje twarz.
Wiem też, że część dziewczyn nakłada sam olejek na mokrą twarz. Popróbuj, a sama dojdziesz do tego, jak Ci najłatwiej
wlasnie tak to robie tylko potem splukuje woda i chyba na buzi juz ten olej nie zostaje....
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:58   #1546
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

A czy ja dobrze kombinuję, że zmywanie oczu olejkiem myjącym jest lepsze niż jakimś płynem do demakijażu, bo się nie naciąga skóry i zmarchy się nie robią? czy tylko tak się pocieszam??
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:01   #1547
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

o tym kremie Anula piszesz ??http://biolander.com/produkty/pokaz/...ite-bio-150ml/
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:03   #1548
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
wlasnie tak to robie tylko potem splukuje woda i chyba na buzi juz ten olej nie zostaje....
Wiesz co, olej nie zostaje (jak dobrze spłuczesz, to twarz nie powinna być tłusta), ale skóra jest nawilżona i przynajmniej moja, nie potrzebuje już potem wiele do szczęści

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A czy ja dobrze kombinuję, że zmywanie oczu olejkiem myjącym jest lepsze niż jakimś płynem do demakijażu, bo się nie naciąga skóry i zmarchy się nie robią? czy tylko tak się pocieszam??
Skóry nie naciągasz Ale jaki to ma i czy w ogóle wpływa na zmarchy bladego pojęcia nie mam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:20   #1549
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ależ dyskusję przegapiłam. Nie no!

Nie będę się zatem na ten temat rozpisywała, bo moją pielęgnacje znacie. Powiem tylko tyle, że początki bezkremowych nocy przy skórze wrażliwej, atopowej i żeby było mało z trądzikiem, były masakryczne. Po umyciu skóra napięta jak po nieudanym liftingu, ale...jest pewne ale! Krem do mycia dr.Hauschka, jak również ten mój domowej roboty postawiają jakby tłustą warstewkę, może to olej migdałowy? Nie znam się. W każdym razie, jeśli umyję kremem do mycia twarzy i psiknę tonikiem, nie ma uczucia ściągnięcia i skóra może sobie spokojnie iść spać "nago". Na dzień muszę coś nałożyć, choćby ze względu na wrażliwą skórę i warunki atmosferyczne. Chcę uniknąć po prostu pąsowych piekących policzków Ale pamiętacie moje 24godz bezkremowe. Odkąd daję skórze powalczyć i pomęczyć się trochę, nie dokucza mi alergia i przesuszenie (mam na myśli skórę całego ciała)

A hauschkowe bezkremowe noce jak najbardziej nadają się do cery suchej. Choć nie każdemu może to odpowiadać.

Ach a wczoraj miałam dzień mamy Wieczorem zafundowałam sobie długą kąpiel z książką

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Hauschkowe nabytki super, cienie bardzo mi sie podobaja
Napiszesz jak sie sprawuje deo?
Jakiej bazy pod makijaz uzywasz?
Przepraszam nie zauważyłam wczoraj

Dezodorantu szałwiowego nie używałam, bo to dla męża. Ja stosuję różany i powiem szczerze, powienien mieć nazwę "antyperspirant" Jest bardzo fajny.

Co do bazy, pod minerałki stosuję gotowe bazy EDM, Lumiere i LilyLolo. Ta ostatnia na wykończeniu. Pod płynne nie mam żadnej bazy, bo od lat już nie używam płynnych podkładów. Pod cienie niestety Artdeco. Chyba najlepsza pod słońcem bo używają ją najwięksi makijażyści Jak znajdę podkład w płynie, poszukam bazy naturalnej

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nauczyłam sie używac tusz hauschki
zawsze szczoteczke tuszu wpychałam między rzęsy, z reguły zreszta te szczoteczki same pomiedzy rzesy wchodziły
szczoteczka hauschki jest inna i nie da się jej między rzęsy wepchać - i nie należy tego robić po prostu wystarczy rzęsy głaskać szczoteczką od spodu niby proste, a wcale nie było dla mnie takie oczywiste! Rzęsy delikatnie podkręcone, nieposklejane, żadnych grudek
I wiecie co...... chyba znalazłam swój tusz naturalny!!! Wreszcie!!!
Mam nadzieję, że nie cieszę sie za wczesnie i że za kilka tygodni nie zmienię zdania. W każdym razie żaden naturalny tusz nie wyglądał tak śiwetnie jak hauschka on wygląda po prostu jak tusz, a nie jak tusz naturalny (myślę, że wiecie co mam na myśli ).
Margoltka gdyby nie Twoja pochlebna opinia w kulminacyjnym momencie sklądania przeze mnie zamówienia, pewnie nieprędko bym go kupiła
Anula bardzo, bardzo się cieszę Bałam się, że będziesz niezadowolona. Szybko poszło z opanowaniem techniki, ja potrzebowałam kilkunastu tygodni Dla mnie to także tusz najlepszy z najlepszych. Efekt jak po LancomeHypnose ale ze zdrowym składem. Tylko trzeba go opanować, żeby podkreślał rzęsy i nie spływał
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 10:29   #1550
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Tak - to chyba ten!
On był kiedys inaczej opakowany i wtedy na opakowaniu było napisane, ze to krem nawilżający tu stare opakowanie .
Ale po informacji, że zawiera 15 % karite to by sie zgadzało
Skład podany na stronie tez sie zgadza z poprzednim opakowaniem.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ależ dyskusję przegapiłam. Nie no!

Nie będę się zatem na ten temat rozpisywała, bo moją pielęgnacje znacie. Powiem tylko tyle, że początki bezkremowych nocy przy skórze wrażliwej, atopowej i żeby było mało z trądzikiem, były masakryczne. Po umyciu skóra napięta jak po nieudanym liftingu, ale...jest pewne ale! Krem do mycia dr.Hauschka, jak również ten mój domowej roboty postawiają jakby tłustą warstewkę, może to olej migdałowy? Nie znam się. W każdym razie, jeśli umyję kremem do mycia twarzy i psiknę tonikiem, nie ma uczucia ściągnięcia i skóra może sobie spokojnie iść spać "nago". Na dzień muszę coś nałożyć, choćby ze względu na wrażliwą skórę i warunki atmosferyczne. Chcę uniknąć po prostu pąsowych piekących policzków Ale pamiętacie moje 24godz bezkremowe. Odkąd daję skórze powalczyć i pomęczyć się trochę, nie dokucza mi alergia i przesuszenie (mam na myśli skórę całego ciała)

A hauschkowe bezkremowe noce jak najbardziej nadają się do cery suchej. Choć nie każdemu może to odpowiadać.

Ach a wczoraj miałam dzień mamy Wieczorem zafundowałam sobie długą kąpiel z książką



Przepraszam nie zauważyłam wczoraj

Dezodorantu szałwiowego nie używałam, bo to dla męża. Ja stosuję różany i powiem szczerze, powienien mieć nazwę "antyperspirant" Jest bardzo fajny.

Co do bazy, pod minerałki stosuję gotowe bazy EDM, Lumiere i LilyLolo. Ta ostatnia na wykończeniu. Pod płynne nie mam żadnej bazy, bo od lat już nie używam płynnych podkładów. Pod cienie niestety Artdeco. Chyba najlepsza pod słońcem bo używają ją najwięksi makijażyści Jak znajdę podkład w płynie, poszukam bazy naturalnej



Anula bardzo, bardzo się cieszę Bałam się, że będziesz niezadowolona. Szybko poszło z opanowaniem techniki, ja potrzebowałam kilkunastu tygodni Dla mnie to także tusz najlepszy z najlepszych. Efekt jak po LancomeHypnose ale ze zdrowym składem. Tylko trzeba go opanować, żeby podkreślał rzęsy i nie spływał
A wiesz, że tak podejrzewałam - ale nie stosuję preparatów do mycia hauschki, więc nie chciałam wyskakiwac ale właśnie podejrzewałam, że hauschka zaleca sam tonik, bo produkty do mycia dodatkowo cos dają skórze
Ale jak już pisałam - moim zdaniem bezkremowe noce ok, bezkremowe dnie

Cieszę się że udało Ci sie zaznać trochę luksusu
Ja też strasznie lubie dezodorant różany - potwierdzam, że świetnie chroni przed smrodkiem
A co do tuszu - jestem bardzo zadowolona i okropnie z siebie dumna troche jeszcze trzeba technike dopracować, ale jestem dobrej myśłi.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-23 o 10:31
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:45   #1551
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przepraszam nie zauważyłam wczoraj

Dezodorantu szałwiowego nie używałam, bo to dla męża. Ja stosuję różany i powiem szczerze, powienien mieć nazwę "antyperspirant" Jest bardzo fajny.

Co do bazy, pod minerałki stosuję gotowe bazy EDM, Lumiere i LilyLolo. Ta ostatnia na wykończeniu. Pod płynne nie mam żadnej bazy, bo od lat już nie używam płynnych podkładów. Pod cienie niestety Artdeco. Chyba najlepsza pod słońcem bo używają ją najwięksi makijażyści Jak znajdę podkład w płynie, poszukam bazy naturalnej
Dziekuje bardzo
Przekonalas mnie do Hauschkowych dezodorantow , chyba wlasnie taki zakupie
Mialam nadzieje, ze juz cos znalazlas pod plynny podklad , bo tez czegos naturalnego szukam, ale nic mi jeszcze nie wpadlo w oko. Bede pilnie sledzic twoje posty
Sypkich mineralow nie lubie, probowalam przez dluzszy czas, ale wole te plynne jesli juz jakis podklad uzywam.
Tak, Artdeco jest super, ale juz dawno jej nie uzywalam, bo zwyczajnie mi sie skonczyla, a naturalnego niczego nie namierzylam jeszcze.

Anula, teraz to juz musze kupic ten tusz Hauschki
Czekam na przyplyw gotowki i w przyszlym tygodniu uzupelniam kosmetyczne braki
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:58   #1552
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo
Przekonalas mnie do Hauschkowych dezodorantow , chyba wlasnie taki zakupie
Mialam nadzieje, ze juz cos znalazlas pod plynny podklad , bo tez czegos naturalnego szukam, ale nic mi jeszcze nie wpadlo w oko. Bede pilnie sledzic twoje posty
Sypkich mineralow nie lubie, probowalam przez dluzszy czas, ale wole te plynne jesli juz jakis podklad uzywam.
Tak, Artdeco jest super, ale juz dawno jej nie uzywalam, bo zwyczajnie mi sie skonczyla, a naturalnego niczego nie namierzylam jeszcze.

Anula, teraz to juz musze kupic ten tusz Hauschki
Czekam na przyplyw gotowki i w przyszlym tygodniu uzupelniam kosmetyczne braki

to spróbuj nie kłócic sie z nim tak jak na początku i nie stosuj wobec niego przemocy (bo ja na siłę próbowałam go miedzy te rzęsy wcisnąć!).
Ja przez dezodorane różany nauczyłam sie lubic zapach róży damsceńskiej...... nie cierpiałam go szczerze! Ale dezodorant tak skuteczny, że co było robić
Zresztą tusz też damsceną wali
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:00   #1553
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Hmm... wiesz nie bardzo wiem, czym mógłby hydrolat zapchać... uczulić owszem, podrażnić może, ale zapchać??? To raczej olej...

Gotowych nie ma, ale jest przepis A wykonanie to już banał

Minerałki na razie mnie nie ciągną - nie czuję potrzeby po prostu - kompakt, który mam ma w miarę sensowny skład, nie zapycha mnie, dobrze kryje i wygładza. Druga rzecz, leniwa jestem i mało cierpliwa, więc poszukiwanie koloru i formuły minerałów, a potem uczenie się jak toto nakładać, po prostu mnie nie bawi Chociaż może za jakiś czas, kiedy będzie można minerały normalnie w drogeriach wypróbować (oj bajam sobie, bajam ), może się skuszę.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

to spróbuj nie kłócic sie z nim tak jak na początku i nie stosuj wobec niego przemocy (bo ja na siłę próbowałam go miedzy te rzęsy wcisnąć!).
Ja przez dezodorane różany nauczyłam sie lubic zapach róży damsceńskiej...... nie cierpiałam go szczerze! Ale dezodorant tak skuteczny, że co było robić
Zresztą tusz też damsceną wali


a ja lubie ten zapach

mam teraz hydrolat wlasnie ten
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:17   #1554
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Kochane wizanki powiedzcie mi czy któraś z was używała kosmetyków Choisee? Podobno są naturalne ..ale nie wiem czy faktycznie tak jest...
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:22   #1555
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co to był za kremik? Hm......
pewnie krem nawilżający z olejem winogronowym. Ale już go kiedys szukałam na biolanderze dla Sekretnego i nie znalazłam. Od dawna już go nie widziałam.....A był świetny!! I do tego 59 zł płaciło sie za 150ml kremu.....Czyli w sumie tanio wychodziło a cudnie nawilżał.

Anula
ja ostatnio ten krem znalazłam (tzn. wydaje mi się, że to ten sam) tylko teraz jest z pompką i to 150 ml jest już niestety droższe.
A twój kremik trzymałam dłuuugo i używam go teraz i ratuje mi nos od kataru i chusteczek.
Jak skończę wszystkie kremy do rąk, do ciała i stóp do kupię bez wahania za każdą sumę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-23 o 11:25
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:23   #1556
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Piękne zakupy

A to moje ostatnie zakupy i najprawdopodobnie ostatnie w tym roku, bo we wtorek okazało się, że czekają mnie nieprzyjemne bardzo duże wydatki, ale zdrowie najważniejsze, więc płać i
Bez zdjęć, bo mam problemy ze sprzętem.

1. amla olejek z helfy
2. ze sklepu dr hauschka - różne miniprodukty, by zmieścić się w promocji
3. gratis - puder tonujący
4. odżywka do włosów Faith in Nature z neem i propolisu 250 ml (50% zniżki - 11 zł)
5. odżywka do włosów Faith in Nature z krzewu herbacianego 250ml (50% zniżki - 11 zł)
6. logona Krem do twarzy na dzień z bio-różą 40ml
7. Matujący krem z odcieniem beżowo-złotym (mięta+oczar) 30ml - 42 zł
8. Krem na noc z bio-oczarem wirginijskim 40ml
9. Woda nawilżająca do twarzy z bio-miętą i bio-czarem wirginij 125ml - 32 zł

Logona i Faith in nature zakupione w aptece pod globusem
http://www.podglobusem.krakow.pl/

Testowałam już faith in nature i jestem zachwycona.
Olejku do włosów jeszcze nie testowałam.
Za to oczarował mnie krem matujący logona z odcieniem beżowo-złotym na dzień i tym sposobem żegnam się ze wszystkimi podkładami.
I udało mi się zminimalizować zbiory i pożegnać się z nienaturalnymi produktami.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-02-23 o 11:26
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:24   #1557
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak - to chyba ten!
On był kiedys inaczej opakowany i wtedy na opakowaniu było napisane, ze to krem nawilżający tu stare opakowanie .
Ale po informacji, że zawiera 15 % karite to by sie zgadzało
Skład podany na stronie tez sie zgadza z poprzednim opakowaniem.
Ooo widzę, że ktoś mnie wyprzedził. W ogóle pod tym kremikiem jak da się na recenzję to jest i twoja Anula, więc musieli przenieść te recenzje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-23 o 11:25
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:39   #1558
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Kochane wizanki powiedzcie mi czy któraś z was używała kosmetyków Choisee? Podobno są naturalne ..ale nie wiem czy faktycznie tak jest...
wiesz, wyglądaja fajnie. ale na ich stronie nie widze składów. nie znalazłam tez info o rodzaju certyfikatów, jakie posiadają (ale nie szukałam zbyt zaciekle ).
Jeśli możesz to wrzuc składy kosmetyku, który Cię interesuje i info jaki posiadaja certyfikat, skoro twierdzą, że maja. Wtedy będzie można coś więcej powiedziec

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula ja ostatnio ten krem znalazłam (tzn. wydaje mi się, że to ten sam) tylko teraz jest z pompką i to 150 ml jest już niestety droższe.
A twój kremik trzymałam dłuuugo i używam go teraz i ratuje mi nos od kataru i chusteczek.
Jak skończę wszystkie kremy do rąk, do ciała i stóp do kupię bez wahania za każdą sumę.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że ktoś mnie wyprzedził. W ogóle pod tym kremikiem jak da się na recenzję to jest i twoja Anula, więc musieli przenieść te recenzje.
tak, wygląda , że to ten tylko w nowym opakowaniu
cieszę się, że Ci pasuje, ja go strasznie lubię! I tez napewno kupię bliżej lata, jak pokończę to co teraz mam
Drożej jest teraz, ale wydaje mi sie, że zmiana opakowania sie opłaci. Kremu jest bardzo dużo i częśc kremu mi zasychała na bokach, bo jego zużycie długo trwało. W opakowaniu z pompką nic takiego nie bedzie miało miejsca

Beets - za zakupy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:40   #1559
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
swietnie powiedziane - potrafisz w 2 słowach ująć sens 2-stronicowego wywodu
Dokładnie!!! Myślę tak samo
I jakie kolorki sobie kupując z hauschki ?
tak to jest ze scislowcami
ochhh, walcze jeszcze... mam tyle cieni! bardzo lubie paletke sante do codziennego makijazu - uzywam tak czesto, a dalej slabo widac ubytek. i jeszcze cala kupa innych cieni... nie mam kiedy tego wszystkiego nakladac dlatego zabronilam sobie () kupowania jakichkolwiek, poki nie zrobie miejsca w szafce mejkapowej no moze jakis pojedynczy ewentualnie... ale bede musiala pojsc pomacac kolorki cos stonowanego, zebym mogla tez do pracy uzyc
a z tych poczwornych to mi sie wlasnie ta brazowo-niebieska podoba

a co do tuszu hauschkowego, to mowa o normalnym czy o wersji volume? bo ja w koncu chyba go sobie sprawie co z naturalnych jeszcze probowalas... alverde? alve? bo ja dalej przy colossalu (swoja droga - tej szczoty tez nie wbijam miedzy rzesy, tylko glaskam wiec mysle, ze do hauschki sie szybko przyzwyczaje!)

no i skutecznie skusilyscie mnie na rozany dezodorant hauschki skoro ma chronic, to zakupie go i juz!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:49   #1560
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tak to jest ze scislowcami
ochhh, walcze jeszcze... mam tyle cieni! bardzo lubie paletke sante do codziennego makijazu - uzywam tak czesto, a dalej slabo widac ubytek. i jeszcze cala kupa innych cieni... nie mam kiedy tego wszystkiego nakladac dlatego zabronilam sobie () kupowania jakichkolwiek, poki nie zrobie miejsca w szafce mejkapowej no moze jakis pojedynczy ewentualnie... ale bede musiala pojsc pomacac kolorki cos stonowanego, zebym mogla tez do pracy uzyc
a z tych poczwornych to mi sie wlasnie ta brazowo-niebieska podoba

a co do tuszu hauschkowego, to mowa o normalnym czy o wersji volume? bo ja w koncu chyba go sobie sprawie co z naturalnych jeszcze probowalas... alverde? alve? bo ja dalej przy colossalu (swoja droga - tej szczoty tez nie wbijam miedzy rzesy, tylko glaskam wiec mysle, ze do hauschki sie szybko przyzwyczaje!)

no i skutecznie skusilyscie mnie na rozany dezodorant hauschki skoro ma chronic, to zakupie go i juz!
Ja też nie wbijałam na siłę szczotki w rzęsy , ale zazwyczaj one same sie tak zagłebiały w rzęsy, więc z hauschka chciałam miec tak samo - ale nie dało się
ja mam ten pogrubiający.
wczesniej miałam tusz naturado, amb i 2 alverde.
czaiłam sie na alvę ale chyba juz sobie daruję. przynajmniej na razie
dezodorant różany naprawde świetny - ja go miałam jak było jeszcze całkiem ciepło, nieraz gorąco i naprawde super działał
Kupiłam jeszcze raz colosala ostatnio - znowu porażka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.