W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-25, 18:58   #4891
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
no widocznie faceci wol± jasne blondyny

TT równie¿ polecam mam go od jakiego¶ juz czasu i ¶wietnie rozczesuje w³osy i juz mi sie tak nie pusz± jak kiedy¶ dziêki tej szczotce

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



hahahah mega
No w³a¶nie, moja te¿ nie s± spuszone. A moja szczotka z w³osia dzika ostatnio mi elektryzowa³a lekko w³osy w sumie nie wiem czemu
Ale przynajmniej zmotywowa³o mnie to by w koñcu kupiæ TT, zw³aszcza, ¿e tamt± szczotk± nie mog³am czesaæ na mokro. Do przedzia³ka nadal mam jednak bursztynowy grzebieñ z wielkimi zêbiskami

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
Ja mam s³odyczowy, a przynajmniej mia³am bo dzisiaj jest ju¿ lepiej.
Potrafi³am zje¶æ 2x Pawe³ek, kawa³ek czekolady i jeszcze mi ma³o by³o Dzisiaj jest looz, zjad³am 3 kosteczki czekolady i nie ci±gnie mnie.
Za to siê stresuje lekko egzaminem ale to norma u studentów

Teraz mi zale¿y najbardziej na poro¶cie z d³ugo¶ci a przy okazji na wyrównaniu z cieniowania do takich prawie "pod linijkê" moje w³osy nie nadaja siê do cieniowania, je¶li to do lekkiego które sprawia matka natura tym, ¿e naturalnie ró¿ne w³osy rosn± w innym tempie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:59   #4892
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
:brzyda l:
Ale tam to faktycznie masakra z niektórymi sklepami by³a.
Jak ja tam mieszka³am to nawet Stradiego nie by³o

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ja chyba powinnam przestaæ przegl±daæ Internet,naprawdê
http://styl.fm/item/1698632
ej Stradi ju¿ teraz jest!
no i Nova Park otworzyli to nawet kfc mamy

jakie doczepy

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-25 o 19:01
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:05   #4893
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ej Stradi ju¿ teraz jest!
no i Nova Park otworzyli to nawet kfc mamy

jakie doczepy
Doczepy wymiataj±
Ja ¿a³uje,¿e w Zg nie ma TallyWeijl ale na weekend bede w Pzn to poszaleje
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:10   #4894
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Doczepy wymiataj±
Ja ¿a³uje,¿e w Zg nie ma TallyWeijl ale na weekend bede w Pzn to poszaleje
u nas te¿ nie ma o to dobrze masz, pochwal siê pó¼niej zakupami
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:13   #4895
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
u nas te¿ nie ma o to dobrze masz, pochwal siê pó¼niej zakupami
chora jestem na ten topik i musze go miec
http://www.tally-weijl.com/collectio...cle/20016.html
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:20   #4896
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
chora jestem na ten topik i musze go miec
http://www.tally-weijl.com/collectio...cle/20016.html
fajny
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:32   #4897
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ dziewczyny!
Princessko swietna torebka jutro po pracy wejde do monnari i zerknê czy jest
Kitko fajny krój tej kiecki, bêdzie fajnie le¿eæ

Ja sobie ostatnio kupi³am sukienkê w sklepie Parada- nie wiem nie ma tam ¿adnych firmówek, to taki butik w sumie z ró¿nymi markami. Mam ma³± czarn± z dodatkami

Lavia mi te¿ siê wydaje, ¿e te nasze humory to przez brak s³oñca
jutro albo w srodê idê na sol, a co

Aaaa i w avku mam moj± ulubion± pomadkê z Rimmela- ten nowy pomadko-b³yszczyk Apocalips w kolorze Stellar
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 19:53   #4898
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Princessko swietna torebka jutro po pracy wejde do monnari i zerknê czy jest
Kitko fajny krój tej kiecki, bêdzie fajnie le¿eæ

Ja sobie ostatnio kupi³am sukienkê w sklepie Parada- nie wiem nie ma tam ¿adnych firmówek, to taki butik w sumie z ró¿nymi markami. Mam ma³± czarn± z dodatkami

Lavia mi te¿ siê wydaje, ¿e te nasze humory to przez brak s³oñca
jutro albo w srodê idê na sol, a co

Aaaa i w avku mam moj± ulubion± pomadkê z Rimmela- ten nowy pomadko-b³yszczyk Apocalips w kolorze Stellar
dziêkujê mo¿e dziêki Wam mi siê uda torebka na ¿ywo jeszcze ³adniejsza i porz±dnie zrobiona
¶wietna ta pomadka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:03   #4899
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mnie korci powrót do natury, nawet próbowa³am 2 razy, ale w koñcu znów jestem blond i czujê siê jaka¶ taka inna w blondzie, a ciemniejszych w³osach ni¿ blond co mam teraz czujê siê taka szara, nijaka, bez wyrazu, kolor oczu gdzie¶ ginie i czego bym nie za³o¿y³a, to siê sobie nie podobam. Dlatego na razie nie kombinujê, hodujê z d³ugo¶ci, wychodzê z cieniowania i dbam



Dok³adnie tak by³o... Teraz bardziej jest promo na naturê, kiedy¶ pasemka, baleja¿e, ca³o¶ciowe farbowanie, której¶ rodzice nie pozwalali to by³ lament

Nie mogê siê wyrobiæ ze wszystkim ostatnio... Stres mnie zjada, a nie mogê nawet zio³owych braæ na uspokojenie bo trochê zrelaksuj± mo¿e i zamul± co by³oby mile widziane, gdyby nie fakt, ¿e muszê mieæ jasno¶æ umys³u bo egzaminy mam jeden po drugim. Nie mam takiej normalnej sesji na zaocznych, tylko jak siê przedmiot koñczy wtedy jest egzamin i za niego po egzaminie wchodzi inny przedmiot. Niby dobrze, bo nie zawsze przy kupie jest kilka egzaminów jak w sesji typowej, ale te¿ siê potrafi± nak³adaæ i to ciê¿kie koñcowe, bo nie ma u nas kó³. Jak tylko pomy¶lê o wszystkich sprawach to a¿ mi rêce dr¿±.
Uciekam ogarn±æ wszystko i potem siê uczyæ dalej... Oby prze¿yæ i wszystko z powodzeniem za³atwiæ do pierwszego tygodnia lipca w³±cznie a potem
o dok³adnie mam tak samo
Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za opiniê Póki co jestem zadowolona po 1 u¿yciu na wilgotnych w³osach po myciu, rozczesuje w³osy delikatnie i bez szarpania. A po podsuszeniu w³osów spisuje siê jeszcze lepiej, im bardziej suche tym ¶mieszniejszy d¼wiêk jest przy czesaniu Zobaczê, jak ca³kowicie przeschn±. Mam wra¿enie, ¿e mam prostsze w³osy po niej co dla mnie jest na + bo i tak mam druty a tak mam bli¿ej efektu "prostownicy" (której u¿ywam od wielkiego dzwona...) Przed wakacjami postaram sobie kupiæ te¿ tak± do torebki.
A co do w³osów - ja ogl±dam siê za wszystkimi piêknow³osymi bez wzglêdu na kolorek
ja równie¿
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na chwile, bo musze Wam to pokazaæ
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
bombowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ

[B]Aaaa i w avku mam moj± ulubion± pomadkê z Rimmela- ten nowy pomadko-b³yszczyk Apocalips w kolorze Stellar
no i niepozna³am Ciê mysla³am ¿e to ninedin chyba dobrze napisa³am
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-25 o 20:05
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:22   #4900
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
o dok³adnie mam tak samo

ja równie¿

bombowe


no i niepozna³am Ciê mysla³am ¿e to ninedin chyba dobrze napisa³am
Dobrze, ¿e cz³owiek poznaje takie osoby na w±tku, my¶la³am ¿e tylko ja jestem rozbita miêdzy "natur± a blondem" Sobie jednak radzê trzymaæ siê blondu, najdlu¿ej jak siê da bo mam go znów od niedawna i bym tym razem chyba becza³a jak bym go "zepsu³a" a potem chcia³a odzyskaæ, bo siê trochê tym razem namêczy³am, ¿eby uzyskaæ zno¶ny blond. Odwlekam teraz farbowanie odrostu i chcê je przetrzymaæ, ¿eby od¿y³y - ju¿ s± w miarê dobrej formie a nied³ugo minie miesi±c dopiero A Ty pewnie blond od d³u¿szego czasu?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:22   #4901
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

By³am pomierzyæ okulary, od³o¿y³am 3 pary, bo nie mog³am siê zdecydowaæ jutro pójdê z Mam±. Dzisiaj by³am z Tat± a jemu podoba³y siê wszystkie, wiêc taki z niego doradca
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 20:31   #4902
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze, ¿e cz³owiek poznaje takie osoby na w±tku, my¶la³am ¿e tylko ja jestem rozbita miêdzy "natur± a blondem" Sobie jednak radzê trzymaæ siê blondu, najdlu¿ej jak siê da bo mam go znów od niedawna i bym tym razem chyba becza³a jak bym go "zepsu³a" a potem chcia³a odzyskaæ, bo siê trochê tym razem namêczy³am, ¿eby uzyskaæ zno¶ny blond. Odwlekam teraz farbowanie odrostu i chcê je przetrzymaæ, ¿eby od¿y³y - ju¿ s± w miarê dobrej formie a nied³ugo minie miesi±c dopiero A Ty pewnie blond od d³u¿szego czasu?
no ju¿ d³ugo blond ale co pare miesiêcy mi odbija i próbuje przyciemniæ, a potem wracam spowrotem do jasnych
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:53   #4903
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Po dekoloryzacji przewa¿nie w³osy s± rude i po to s± farby i tonery ¿eby tej rudo¶ci siê pozbyæ Dlatego farbujê popielami. I nie ma ju¿ napewno takiej marchewki jaka by³a wcze¶niej



Mnie ja¶niejsze pasma na chwilê obecn± nie interesuj±, chcê mieæ na razie równomierny popielaty blond, bez znaczenia czy jasny czy ciemny. Ale je¶li uda siê osi±gn±æ to co chcê bêdê bardzo zadowolona. A co do matrixa to hmm... ¿eby uzyskaæ ten kolor co chcê musia³abym chyba wymieszaæ 7A z 9A, ale matrixa nie chcê.
Mo¿e wymieszaj 8 poziom z 9? Ja kiedys tak miesza³am Wellatony i kolor wyszed³ swietny
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ

Te¿ mam czasem takie chwile zwatpienia, szczegolnie teraz jak wychodowa³am za duzy odrost i farba sobie dok³adnie nie poradzia, bo widze wyrazne przejscie, ale wiem ,¿e to sie wyrówna
Ale je¶li faktycznie masz juz dosc, to moze lepiej zaryzykowac...

Mysle zeby gdzies tak do 7 poziomu przyciemnic, mo¿e 6. ¯eby sobie robic szamponem czy farba delikatna co 4-5 miesiecy jak kiedys i by by³o ok. Zbli¿ony do naturalnych, tylko ociepliæ refleksem i mo¿e ja¶niejsze koñce zostawiæ.
Mam gdzies zdjecie w takim miedziano-zlotym ciemnym blondzie i naprawde fajnie wyglada³am. Ale jakos tak mimo wszystko szkoda mi tego blondu, mimo ze sam kolor mnie juz irytuje i doprowadza do sza³u Tu nierówno, tam po¿ó³k³o, tam zrudzia³o Nie wiem,moze zanim sie zdecyduje to zrobie sobie znowu c10, i na ca³osæ po³oze na 10 min rozcienczona farbe z woda zeby tego takiego przybrudzonego po tym lekkim przyciemnieniu odcienia sie pozbyc. Spróbowa³abym chetnie Joa¶ki ale ju¿ na normalnej wodzie, zeby miec per³owy blond jak chcia³am. Ale jak znowu mi nie wyjdzie to sie pochlastam wiec zostane przy sprawdzonym jak ju¿... ale nie wiem wlasnie czy nie przyciemnie.
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj ogl±dali¶my z T¿-tem i znajomymi Poradnik pozytywnego my¶lenia i nam wszystkim siê kompletnie nie podoba³....Nuda straszna i przereklamowany jak dla mnie.
A mi sie w sumie podobal film. Nie ¿adna rewelacja, do¶æ specyficzny, ale w sumie milo mi sie ogl±da³o

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ jako blondynka mam wiêksze powodzenie my¶lê, ¿e po prostu jasne w³osy s± bardziej zauwa¿alne ni¿ ciemne, ale na pewno zadbane ciemnow³ose te¿ nie narzekaj± na powodzenie sama ogl±dam siê jak dziewczyna ³adna

tragedia i sukienka i modelka

TT jest super u¿ywam ju¿ ulala i jestem mega zadowolona nadal moja ulubiona szczotka przed wakacjami kupi³am wersjê do torebki mam nadzieje, ¿e bêdziesz zadowolona
Wg mnie to ogólnie wyra¼ne kolory przyci±gaj±. I jasny blond, i ciemne br±zy, i czerwienie czy rudosci. A jak przy tym ³adna, zadbana dziewczyna to wiadomo ¿e ma powodzenie


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogole to musze sie Wam poskar¿yæ sama na siebie
Przesta³am æwiczyæ znowu
ciezko jest mi sie zmotywowaæ po 12 lub 10h pracy do æwiczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca³am
I nic z tego...
Tak patrze na ten swoj bebzol to a¿ nie moge...
Ja mam to samo, od tygodnia na si³owni nie bylam. Motywacji zero, bo nie mam si³y zeby jechac po pracy, bo mi sie nie chce zwyczajnie
Wczoraj sie zebralam zeby pocwiczyc w domu i mam nadzieje ze chociaz to jakos utrzymam.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
Mam to samo
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 22:04   #4904
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kylie mnie siê najbardziej ten krokodyl podoba biedny, podtopi³ siê
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 22:49   #4905
annkru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witam, mam pytanie do Was, je¿eli ju¿ by³ taki w±tek to przepraszam ale jeszcze tego nie ogarniam

Moja mama farbuje siê u fryzjera od d³u¿szego czasu na jasny blond, jej naturalnym kolorem jest ciemny blond. Farbowanie u fryzjera bardzo niszczy jej w³osy i jest kosztowne. Szybko robi± siê jej odrosty. Chcia³abym zafarbowaæ jej w³osy piank± koloryzuj±c± której sama u¿ywam Perfect Mousse Schwarzkopfa w kolorze blond zbli¿onym do tego jaki ma teraz. Nie wiem jak jej w³osy zareaguj±, czy nie zmieni± koloru lub nie wypadn±? By³abym wdziêczna za szybk± odpowiedz.
annkru jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 00:16   #4906
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 12 127
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Buahhot ¶wietny b³yszczyk muszê go mieæ

Czeko dok³adnie tak jak napisa³a¶

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
wiem i w sumie to mnie troche pociesza i zarazem usprawiedliwia
ale jak tylko dojde do sibie wracam do æwiczeñ, a jak przyjdzie ³adna pogoda to do biegania, bo lubie to
nie jadam fast foodow bo mnie po nich brzuch boli, t ¿sie smieje,¿e mam królewski ¿o³±deczek bo czesto mnie boli jak zjem cos "niezdrowego".
A czemu kryzys?
nie wiesz czy jasne czy ciemniejsze?
Ja tez jako blondynka mam wrazenie,¿e bardziej zwracam na siebie uwage.
Zreszta pokazywa³am Wam zdjecia jak wyglada³am w czarnych w³osach
mam tak samo
xLADYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 01:49   #4907
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja te¿ mam "królewski ¿o³±dek", non stop mnie boli jak tylko zjem co¶ niezdrowego

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e wymieszaj 8 poziom z 9? Ja kiedys tak miesza³am Wellatony i kolor wyszed³ swietny
Mój plan odno¶nie nastêpnego farbowania zosta³ ju¿ omówiony z Bunny i tego siê trzymam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

A jak sie skonczy sprawa moich wlosow(a raczej jak zacznie)-dzis bylam u kosmetyczki bo minal miesiac odkad zalozylam rzesy. Nosi mi sie je super, w sumie nawet nie widac ze wypadly ale poszlam uzupelnic. I by³a moja fryz, powiedziala ze cos tam mi wyblaklo i ze Ona mi poprawi jakims tonerem. I ugadalysmy ze pewnie na lato zrobimy refleksy.
Powiedziala ze mam przyjechac w srode, pojutrze.
A jakby co pomaluje sama jakims castingiem w musie albo zwyklym, 600 czy cos.
Ale wstepnie i raczej na 100% ta sroda.
Kusisz tymi rzêsami Mnie wkurza malowanie moich, bo mam obsesjê na punkcie tego ¿eby ka¿da rzêska by³a równo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez
Mówicie ¿e pracujecie- wiêc domy¶lam siê ¿e w pracy raczej nie od¿ywiacie siê zdrowo? Mo¿e spróbujcie zdyscyplinowaæ siê i je¶æ regularne 5 posi³ków, a do pracy przygotowywaæ sobie wcze¶niej do zamykanego pojemniczka sa³atkê np. z mixem sa³at, pomidorami koktajlowymi, kie³kami s³onecznika i piersi± z kurczaka pokrojon± na kawa³ki. Do tego zamiast zwyk³ej kawy np. ricore, bo zdrowsza, i zawiera b³onnik który zapewni Wam wiêksze poczucie syto¶ci. Je¶li lubicie s³odkie a chcecie je ograniczyæ- mo¿e warto zacz±æ kupowaæ wafle ry¿owe w czekoladzie? Jeden ma oko³o 80kcal, wiêc dziennie mog³yby¶cie zje¶æ jednego, ewentualnie dwa w napadzie ochoty na s³odkie. Poza tym te¿ warto odstawiæ gazowane napoje na rzecz wody mineralnej, i ograniczaæ sól przede wszystkim

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
a czym teraz bêdziesz dzia³aæ?
Alfa 8.21 z wod± 3%
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 06:13   #4908
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
heh z tymi w³osami tak ju¿ jest mnie te¿ korci powrót do naturali, ale i tak nie wiedzia³abym czym mam pofarbowaæ,¿eby mi wyszed³ zbli¿ony kolor

By³abym Ci wdziêczna kochana kodu niestety ¿adnego nie znam daj znaæ jak siê czego¶ dowiesz

a czym teraz bêdziesz dzia³aæ?

w gw nie ma auchana

mnie te¿ to nied³ugo czeka

leclera te¿ u mnie nie ma

z nowej kolkcji tak ko³o 200 z³
tak my¶la³am niestety kto¶ mnie przelicytowa³ i posz³a za 136

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
ja te¿
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:34   #4909
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
By³am pomierzyæ okulary, od³o¿y³am 3 pary, bo nie mog³am siê zdecydowaæ jutro pójdê z Mam±. Dzisiaj by³am z Tat± a jemu podoba³y siê wszystkie, wiêc taki z niego doradca
poka¿ pó¼niej na jakie siê zdecydowa³a¶ ja siê sobie te¿ w ¿adnych nie podobam chcia³am kupiæ takie z Vogue,ale na co dzieñ noszê soczewki wiêc te okulary tak naprawdê w wiêkszo¶ci tylko do domu i T¯ siê ¶mieje po co mi takie okulary chyba te¿ pójdê z mam± po nie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Mówicie ¿e pracujecie- wiêc domy¶lam siê ¿e w pracy raczej nie od¿ywiacie siê zdrowo? Mo¿e spróbujcie zdyscyplinowaæ siê i je¶æ regularne 5 posi³ków, a do pracy przygotowywaæ sobie wcze¶niej do zamykanego pojemniczka sa³atkê np. z mixem sa³at, pomidorami koktajlowymi, kie³kami s³onecznika i piersi± z kurczaka pokrojon± na kawa³ki. Do tego zamiast zwyk³ej kawy np. ricore, bo zdrowsza, i zawiera b³onnik który zapewni Wam wiêksze poczucie syto¶ci. Je¶li lubicie s³odkie a chcecie je ograniczyæ- mo¿e warto zacz±æ kupowaæ wafle ry¿owe w czekoladzie? Jeden ma oko³o 80kcal, wiêc dziennie mog³yby¶cie zje¶æ jednego, ewentualnie dwa w napadzie ochoty na s³odkie. Poza tym te¿ warto odstawiæ gazowane napoje na rzecz wody mineralnej, i ograniczaæ sól przede wszystkim



Alfa 8.21 z wod± 3%
Wiesz w³a¶nie te¿ my¶la³am ostatnio o 8,21 bo ten syoss by³ 8,52 i chyba naj³adniej mi wyszed³ kiedy dzia³asz? Jak Tobie ³adnie wyjdzie to te¿ zamówiê t± Alfê

Ex co do od¿ywiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracuj±c przez 10 godzin nie mam ¿adnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarniêcie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla nastêpnego... wiêc u mnie jedzenie sa³atki odpada, bo nie wyobra¿am sobie jej je¶æ, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywaj± zêba wiêc na te 10 godzin biorê sobie 2 bu³ki ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jaki¶ jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie pijê, w pracy wodê albo zielon± herbatê, kawê tylko rano przed prac±
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
tak my¶la³am niestety kto¶ mnie przelicytowa³ i posz³a za 136
mi siê z nowej kolekcji ta torebka podoba, kupi³abym j±,ale ma materia³ taki,¿e bojê siê,¿e zaraz bêdzie czarna przy moim u¿ytkowaniu http://www.emonnari.pl/torba-z-kokarda,2885.html


No nic ferie siê skoñczy³y dzisiaj mam pierwszy wyk³ad na 10

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-26 o 08:37
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 08:47   #4910
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
poka¿ pó¼niej na jakie siê zdecydowa³a¶ ja siê sobie te¿ w ¿adnych nie podobam chcia³am kupiæ takie z Vogue,ale na co dzieñ noszê soczewki wiêc te okulary tak naprawdê w wiêkszo¶ci tylko do domu i T¯ siê ¶mieje po co mi takie okulary chyba te¿ pójdê z mam± po nie

Wiesz w³a¶nie te¿ my¶la³am ostatnio o 8,21 bo ten syoss by³ 8,52 i chyba naj³adniej mi wyszed³ kiedy dzia³asz? Jak Tobie ³adnie wyjdzie to te¿ zamówiê t± Alfê

Ex co do od¿ywiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracuj±c przez 10 godzin nie mam ¿adnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarniêcie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla nastêpnego... wiêc u mnie jedzenie sa³atki odpada, bo nie wyobra¿am sobie jej je¶æ, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywaj± zêba wiêc na te 10 godzin biorê sobie 2 bu³ki ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jaki¶ jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie pijê, w pracy wodê albo zielon± herbatê, kawê tylko rano przed prac±

mi siê z nowej kolekcji ta torebka podoba, kupi³abym j±,ale ma materia³ taki,¿e bojê siê,¿e zaraz bêdzie czarna przy moim u¿ytkowaniu http://www.emonnari.pl/torba-z-kokarda,2885.html


No nic ferie siê skoñczy³y dzisiaj mam pierwszy wyk³ad na 10
Mnie kto¶ sprz±tn±³ sprzed nosa
Na pocz±tku marca wybieram siê na wiêksze zakupy to pójdê do Monnari obczajê mo¿e jeszcze w sklepie bêdzie Ja nie lubiê jasnych torebek, nie mogê siê do nich przekonaæ jako¶ Czajê siê jeszcze na takiego czerwonego "szopera" te¿ z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3013150658.jpg (41,6 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3054072244.jpg (46,3 KB, 12 za³adowañ)
__________________
Umys³ w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-02-26 o 08:49
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:07   #4911
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Od soboty my³am juz w³osy 3 razy i to co mam na g³owie wkur....a mnie szalenie bo kolor zrobi³ mi siê ¿ó³ty blond ( ¿ó³tko na g³owie) - efekt gdybym rozjasniala najgorszym rozjasniaczem w³osy! BARDZO rozczarowa³a mnie farba Alfaparf i na pewno nie wróce juz do niej.Nie wiem czy zdjecia oddaja w realu to co mam na g³owie ale JEST TRAGICZNIE.Zdjêcie nie oddaje koloru jaki jest rzeczywi¶cie ;( Jestem totalna , ¶wiñska blondi
Mam kolor cos a'la mia³a kiedys ''Marta z'' M jak Mi³o¶æ'' taki jakis musztardowy zó³ty ....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (35,8 KB, 68 za³adowañ)
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-26 o 10:11
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:21   #4912
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
Od soboty my³am juz w³osy 3 razy i to co mam na g³owie wkur....a mnie szalenie bo kolor zrobi³ mi siê ¿ó³ty blond ( ¿ó³tko na g³owie) - efekt gdybym rozjasniala najgorszym rozjasniaczem w³osy! BARDZO rozczarowa³a mnie farba Alfaparf i na pewno nie wróce juz do niej.Nie wiem czy zdjecia oddaja w realu to co mam na g³owie ale JEST TRAGICZNIE.Zdjêcie nie oddaje koloru jaki jest rzeczywi¶cie ;( Jestem totalna , ¶wiñska blondi
Mam kolor cos a'la mia³a kiedys ''Marta z'' M jak Mi³o¶æ'' taki jakis musztardowy zó³ty ....
Faktycznie ¿ó³to, a jakiej % u¿y³a¶?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:33   #4913
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

U¿y³am 12% wody utlenionej z Alfaparf.....
Dó³ robi³am o 16 20 pamiêtam a jak skoñczy³am wszystko by³o 16 40 i trzyma³am farbe do 17 40. Juz po zmyciu mi sie wydawa³o ¿e cos jest nie tak. W tej chwili czekam na zamówione farby Helen Seward w odcieniach :

10.10 SREBRNY
11.1 - bardzo jasny popielaty blond

i chyba tym srebrnym na wodzie 9% poprawie.
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:00   #4914
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³am 12% wody utlenionej z Alfaparf.....
Dó³ robi³am o 16 20 pamiêtam a jak skoñczy³am wszystko by³o 16 40 i trzyma³am farbe do 17 40. Juz po zmyciu mi sie wydawa³o ¿e cos jest nie tak. W tej chwili czekam na zamówione farby Helen Seward w odcieniach :

10.10 SREBRNY
11.1 - bardzo jasny popielaty blond

i chyba tym srebrnym na wodzie 9% poprawie.
Ja jeszcze raz zrobiê alf± 11.21 +12% i zobaczê co wyjdzie. Pierwszym razem wyszed³ fajny kolor
A gdzie kupujesz te farby Helen Seward?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:07   #4915
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

W EUROKOS , tam znalaz³am interesjacy mnie odcien 11,1 i 10,10 .
Ten pierwszy odcieñ nalezy do super rozjasniajacych farb i tak jak producent obieca³ farba rozjasnia do 6 tonów ( alfa do 4,5 tonów)

''Multiwitaminowa farba BLOND UP 100 ml Farby super rozja¶niaj±ce w³osy nawet do 6 tonów nadaj± ¶wietliste i d³ugotrwa³e , b³yszcz±ce odcienie, ¶wiec±c cienie s³awi±ce w³osy blond pozwalaj±ce rozchmurzyæ siê do sze¶ciu tonów ''

Niestety nie znalaz³am nigdzie palety 11,1 i bra³am po podpowiedzi pani z hurtowni.

Dodatkowo wziê³am maske i odzywke nawil¿aj±c± w tubie 75ml oraz spray termo - ochronny
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:15   #4916
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
W EUROKOS , tam znalaz³am interesjacy mnie odcien 11,1 i 10,10 .
Ten pierwszy odcieñ nalezy do super rozjasniajacych farb i tak jak producent obieca³ farba rozjasnia do 6 tonów ( alfa do 4,5 tonów)

''Multiwitaminowa farba BLOND UP 100 ml Farby super rozja¶niaj±ce w³osy nawet do 6 tonów nadaj± ¶wietliste i d³ugotrwa³e , b³yszcz±ce odcienie, ¶wiec±c cienie s³awi±ce w³osy blond pozwalaj±ce rozchmurzyæ siê do sze¶ciu tonów ''

Niestety nie znalaz³am nigdzie palety 11,1 i bra³am po podpowiedzi pani z hurtowni.

Dodatkowo wziê³am maske i odzywke nawil¿aj±c± w tubie 75ml oraz spray termo - ochronny
Ciekawe, czy rzeczywi¶cie tak dobrze rozja¶nia A na jakiej wodzie (%) polecaj± robiæ?
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:22   #4917
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej dziewczyny

Mam pro¶bê- mog³yby¶cie poleciæ mi jaki¶ sprawdzonypeeling do twarzy? Chcia³abym pozbyæ siê tych zaskórników w strefie T, a mam do¶æ wra¿liw± skórê, wiêc potrzebny mi jaki¶ w miarê delikatny peeling....
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:27   #4918
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe, czy rzeczywi¶cie tak dobrze rozja¶nia A na jakiej wodzie (%) polecaj± robiæ?

My¶lê ¿e na 12% , na razie nie wypróbuje tej 11,1 tylko t± 10,10 ¿eby zniwelowaæ moje okropne ¿ó³tko z odrostów i spodu w³osów.

Mog± mieæ naprawde moc te farby.
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:31
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:29   #4919
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Mam pro¶bê- mog³yby¶cie poleciæ mi jaki¶ sprawdzonypeeling do twarzy? Chcia³abym pozbyæ siê tych zaskórników w strefie T, a mam do¶æ wra¿liw± skórê, wiêc potrzebny mi jaki¶ w miarê delikatny peeling....
Ja bardzo lubiê ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...szczajacy.html
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:42   #4920
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Mam pro¶bê- mog³yby¶cie poleciæ mi jaki¶ sprawdzonypeeling do twarzy? Chcia³abym pozbyæ siê tych zaskórników w strefie T, a mam do¶æ wra¿liw± skórê, wiêc potrzebny mi jaki¶ w miarê delikatny peeling....
Ja u¿ywam Aveeno, ale nie wiem czy jest dostêpny w Polsce.
Paulina ciekawe czy faktycznie tak mocno rozja¶niaj± A robi³a¶ ju¿ nimi kiedy¶ czy to bêdzie pierwszy raz?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.