Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 16:22   #1561
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
czy mozesz napisac cos wiecej na temat zielonej bazy?
z naczynkami i ja walcze, czasami sa takie dni, kiedy wygladam w miare jednolicie, a w inne...czerwien na policzkach i nos jak u pijaka
zbieram na zabieg
a! dzisiaj w gazecie wypatrzylam jakies promocje rimmela-podobno podklad recover ma byc w komplecie z korektorem o tej samej nazwie, za 27zl, a puder w kamieniu-z pedzlem, chyba za 17zl
wie ktos cos na ten temat?
o ile się nie mylę, to widziałam taką promocję w gazetce Rossmanna
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 09:54   #1562
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To ciepłe Givenchy będą za ciemne... Zostaje IsaDora i kompakt Smashboxa
ja się przymierzam do Skin Tonic Stretch Cream Foundation SPF 25 502 Lift Champagne, bo wydaje mi się, że nie będzie świnkowaty, martwię się, czy nie będzie zbyt żółty i podobnie nieźle kryje
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:01   #1563
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vril się na niego nastawia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:13   #1564
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie na Skin Tonica Na Subli' Mine Fluid Foundation SPF 20 - # 102 Exact Champagne 25ml/0.8oz
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:26   #1565
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A to pardon, pomieszało mi się spojrzałam na champagne i samo zaskoczyło
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 10:55   #1566
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Uprzejmie donoszę, że najjaśniejszy Teint Mat Purete jest za ciemny o co najmniej 2 tony.
Cóż, pozostaje mi chyba tylko kredowanie Czasami mam ochotę wystawić się na słońce żeby nabrać koloru do 010 Lancome
Odcienie podkładów na polskim rynku to mega porażka. Emigruję do USA, o!
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 11:12   #1567
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Czasami mam ochotę wystawić się na słońce żeby nabrać koloru do 010 Lancome

To chwile bys musiala postac na zarowie - dostalam raz probke Lancome Adaptive o tym numerze i stwierdzilam, ze to brazer
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 11:18   #1568
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie na Skin Tonica Na Subli' Mine Fluid Foundation SPF 20 - # 102 Exact Champagne 25ml/0.8oz
ale odcień to chyba podobny...
Vril, ty zółta jesteś? bo zakup mam zamiar zlecić TŻ, ponieważ w Polsce jeszcze takiego koloru nie widziałam, ale zastanawiam się też nad 501 jeśli nie będzie zbyt różowe
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 11:20   #1569
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Szyja azjatycka, owal mleczny, poliki, broda i nos na ostrym gazie - dlategoz marzy mi sie ten szampan, co by tecze stlumic
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 11:27   #1570
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Szyja azjatycka, owal mleczny, poliki, broda i nos na ostrym gazie - dlategoz marzy mi sie ten szampan, co by tecze stlumic
tak, ale ja kupiłam W1 true matcha i on mi za żółty jest
C1 za świnkowaty, więc zastanawiam się, czy ten 502 też mi za żółty nie wyjdzie ja właśnie czegoś mlecznego kryjącego poszukuję, ale trudno znaleźć podkład wystarczająco jasny
dzięki Vril za informacje o tęczy
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 14:50   #1571
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

To chwile bys musiala postac na zarowie - dostalam raz probke Lancome Adaptive o tym numerze i stwierdzilam, ze to brazer
Dobrze wiedzieć, że nie tylko na mnie tak wygląda Żeby mi 010 porcelain pasował to musiałabym chyba 2 tygodnie spędzić w Grecji bez filtra
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 18:46   #1572
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
To ja też się podepnę pod prośbę Myszołapki, bo już straciłam nadzieję, że wśród wysokopółkowców znajdę podkład wystarczająco jasny i taki, który właściwościami jest całkiem do rzeczy (wszystkie Chanel, Lancome za ciemne, o EL nie wspominając , Dior też, podkładów Clinique nie lubię). Revlon byłby za ciężki, więc odpada. Kanebo mi nie podpasował wcale, pozostaje mi do przetestowania Teint Mat Purete najjaśniejszy i chyba True Match Loreala właśnie. C1 miałam próbkę i był... za ciemny
O ironio
Szkoda, myślałam, że najprędzej na wyższej półce znajdą się b. jasne odcienie. Myślałam o Clinique, chyba postaram się o jakieś próbki, może akurat jakiś odcień mi podpasuje. Też mam spore problemy ze znalezieniem odpowiednio jasnego odcienia (potrzebuję b. jasnego chłodnego, niemal białego).

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że najjaśniejszy Teint Mat Purete jest za ciemny o co najmniej 2 tony.
Cóż, pozostaje mi chyba tylko kredowanie Czasami mam ochotę wystawić się na słońce żeby nabrać koloru do 010 Lancome
Odcienie podkładów na polskim rynku to mega porażka. Emigruję do USA, o!
Dokładnie, ciężkie jest pod tym względem życie bladolicych. Miałam kiedyś próbkę odcienia 010 Lancome, chyba Teint Idole Ultra, i okazał się na mojej cerze wręcz pomarańczowy. Nie wiem, czy to kolor najjaśniejszy, ale z numeracji wynika, że tak. Spróbuję jednak zdobyć różne próbki podkładów z tej wyższej półki, może jakimś cudem coś b. jasnego się znajdzie.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:02   #1573
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Szkoda, myślałam, że najprędzej na wyższej półce znajdą się b. jasne odcienie. Myślałam o Clinique, chyba postaram się o jakieś próbki, może akurat jakiś odcień mi podpasuje. Też mam spore problemy ze znalezieniem odpowiednio jasnego odcienia (potrzebuję b. jasnego chłodnego, niemal białego).

Dokładnie, ciężkie jest pod tym względem życie bladolicych. Miałam kiedyś próbkę odcienia 010 Lancome, chyba Teint Idole Ultra, i okazał się na mojej cerze wręcz pomarańczowy. Nie wiem, czy to kolor najjaśniejszy, ale z numeracji wynika, że tak. Spróbuję jednak zdobyć różne próbki podkładów z tej wyższej półki, może jakimś cudem coś b. jasnego się znajdzie.
Z Klinika może znajdziesz jasne odcienie, ale ich podkład jakoś nie zgrał się z moją cerą. Mat szybko zniknął, a i ten przeze mnie testowany nie przetrwał kilku łez, najnormalniej w świecie powstały zacieki- moja mina Szok, dlatego innych niż Stay True (bo o nim mowa) nie próbowałam, po tym co było mi dane doświadczyć, ciężko będzie mnie po raz kolejny do nich przekonać
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:10   #1574
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Z Klinika może znajdziesz jasne odcienie, ale ich podkład jakoś nie zgrał się z moją cerą. Mat szybko zniknął, a i ten przeze mnie testowany nie przetrwał kilku łez, najnormalniej w świecie powstały zacieki- moja mina Szok, dlatego innych niż Stay True (bo o nim mowa) nie próbowałam, po tym co było mi dane doświadczyć, ciężko będzie mnie po raz kolejny do nich przekonać
Dzięki, dobrze wiedzieć. Na matowaniu akurat nie zależy mi tak bardzo, raczej na trwałości i dobrym stapianiu się ze skórą. W każdym razie muszę sama na własnej skórze się przekonać, czy te odcienie faktycznie są wystarczająco jasne i jakie są inne właściwości.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:48   #1575
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam wszytkie bladolice
Zgłasza się nowa , podglądająca was od dawna(ale wkończu skończyłam czytać wszytkie wątki aby być na bierząco ) Bladości wierna a na dodatek ciemnowłosa
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:16   #1576
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nieśmiało po raz pierwszy wpisuję się i ja


Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja się przymierzam do Skin Tonic Stretch Cream Foundation SPF 25 502 Lift Champagne, bo wydaje mi się, że nie będzie świnkowaty, martwię się, czy nie będzie zbyt żółty i podobnie nieźle kryje
A miałaś okazję testować Skin Tonic w kolorze Lift Dragee? To najjaśniejszy, piękny odcień bez domieszki różu Jestem z niego bardzo zadowolona - z tym że nie wiem czy jest on dostępny na polskim rynku Obawiam się, że nie

Zdjęcie w załączniku - na pewno go wypatrzysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłady.JPG (120,0 KB, 207 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 07:31   #1577
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nieśmiało po raz pierwszy wpisuję się i ja




A miałaś okazję testować Skin Tonic w kolorze Lift Dragee? To najjaśniejszy, piękny odcień bez domieszki różu Jestem z niego bardzo zadowolona - z tym że nie wiem czy jest on dostępny na polskim rynku Obawiam się, że nie

Zdjęcie w załączniku - na pewno go wypatrzysz
dzięki za informacje o odcieniu 501, właśnie mój TŻ opuszcza przyjazny klimat naszego kraju i zastanawiam się nad zakupami, jakie mu zlecić, bo jednak co tu dużo mówić , kupowanie przez TŻ wiąże się zawsze z ryzykiem
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 09:32   #1578
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
dzięki za informacje o odcieniu 501, właśnie mój TŻ opuszcza przyjazny klimat naszego kraju i zastanawiam się nad zakupami, jakie mu zlecić, bo jednak co tu dużo mówić , kupowanie przez TŻ wiąże się zawsze z ryzykiem
To prawda

Na podkładzie jest jeszcze cena w funtach więc podejrzewam, że na pewno będzie na Wyspach
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:14   #1579
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Witam wszytkie bladolice
Zgłasza się nowa , podglądająca was od dawna(ale wkończu skończyłam czytać wszytkie wątki aby być na bierząco ) Bladości wierna a na dodatek ciemnowłosa
Ysia- witaj

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nieśmiało po raz pierwszy wpisuję się i ja
(...)
Aniolku, jak milo Cie tu zobaczyc/przeczytac


Donosze, ze moja misja zwiadowcza- w celu porownania odcieni True Match, nie powiodla sie.
W zadnym salonie kosm./drogerii w moim miasteczku, nie sprzedaja kolorowki L'Oreala
W przyszlym tygodniu podjade do wiekszego miasta.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 10:36   #1580
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Katt,
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:37   #1581
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja sobie True Match odpuszczam. Rozejrzę się za Skin Tonic Givenchy i tu pytanie do używających- czy on jest trwały? Jak z matem? Na uczelni ostatnią rzeczą o jakiej myślę jest to, że należałoby poprawić makijaż
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:37   #1582
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To prawda

Na podkładzie jest jeszcze cena w funtach więc podejrzewam, że na pewno będzie na Wyspach
niestety TŻ kieruje się do Włoch
Kattarina wiedz, że Twoje misje zwiadowcze są dla nas bardzo cenne
Jelonku, Skin Tonic używała Agnieska i obecnie przyznała się do tego również your Angel więc mam nadzieję, że się wypowiedzą, ja niestety miałam tylko próbkę najjaśniejszego dostępnego u nas 503 i niestety był o wiele za ciemny, ale dość ładnie krył i nawilżał, a mi właśnie o to chodzi
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:04   #1583
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ja sobie True Match odpuszczam. Rozejrzę się za Skin Tonic Givenchy i tu pytanie do używających- czy on jest trwały? Jak z matem? Na uczelni ostatnią rzeczą o jakiej myślę jest to, że należałoby poprawić makijaż
Trwały Świetnie stapia się ze skórą i nie zauważyłam żeby po jakimś czasie zjeżdżał z twarzy Ma przyjemną konsystencję średniogęstego, jedwabistego kremu. Po aplikacji skóra jest gładziutka w przemiły sposób.
Jeśli chodzi o mat to nie jest on tak pierwszoplanowy jak na przykład w wypadku MatMate tej samej firmy. Powiedziałabym raczej, że efekt jest satynowy - półmat + półrozświetlenie. Jeśli Twoja cera jest tłusta lub mocno mieszana i w ciągu dnia ma tendencję do błyszczenia to obawiam się, że możesz być niezadowolona. Bo wtedy bez bibułek matujących w ciągu dnia może się nie obejść.
Ponadto cechuje go przyzwoite krycie.

Dziewczyny, on jest teoretycznie liftingujący, więc optycznie wygładza (poprzez minimalne rozświetlenie) i napina skórę Bałam się, że może się dla mnie okazać za ciężki, bo producent stworzył go z myślą o dojrzalszych cerach, ale jednak okazał się ok

Poza tym fajnie pachnie tą nutką 'Eau Fleurs', która uatrakcyjnia również między innymi sypkie pryzmy.

Mam jeszcze od niego opakowanie więc jeśli byłby ktoś zainteresowany to w wolnej chwili mogę przepisać skład

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
niestety TŻ kieruje się do Włoch
To chyba rzeczywiście go nie będzie

Tak jakoś zawsze mi się wydawało, że w Europie Południowej (np. Hiszpania, Włochy) są dostępne w większości same ciemniejsze odcienie kolorówki (podkłady, pudry) - żeby dostosować się potrzeb klientek ze śniada karnacją Bo chyba na takiej zasadzie produkowane są kosmetyki kolorowe na rynek azjatycki, gdzie zdecydowaną większość stanowią ludzie z inną niż w Europie karnacją


/edit/

Wiecie co, ta 501 Skin Tonica chyba jednak ma minimalną domieszkę różu. Ale naprawdę minimalną. Według mnie nie robi świnki

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Żeby mi 010 porcelain pasował to musiałabym chyba 2 tygodnie spędzić w Grecji bez filtra
Jelonku, a widziałaś odcień Porcelain w kremowym kompakcie Superbalnced Clinique'a ? Jest na zdjęciu w moim poście #1756 (klik!) To ten z lewej strony między kompaktem Guerlaina a DMM

A zawsze wydawało mi się, że porcelana jest biała a nie w kolorze porządnie opalonego beżu
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-09-28 o 12:00 Powód: dopisek
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:06   #1584
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Tak jakoś zawsze mi się wydawało, że w Europie Południowej (np. Hiszpania, Włochy) są dostępne w większości same ciemniejsze odcienie kolorówki (podkłady, pudry) - żeby dostosować się potrzeb klientek ze śniada karnacją Bo chyba na takiej zasadzie produkowane są kosmetyki kolorowe na rynek azjatycki, gdzie zdecydowaną większość stanowią ludzie z inną niż w Europie karnacją

zgodnie z tą teorią powinny występować u nas
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:15   #1585
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
zgodnie z tą teorią powinny występować u nas
Tzn co konkretnie w myśl tej teorii powinno występować u nas ? Nie zrozumiałam
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:22   #1586
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tzn co konkretnie w myśl tej teorii powinno występować u nas ? Nie zrozumiałam
Jasne odcienie podkladow- skoro (przynajmniej teoretycznie) reprezentujemy slowianski typ urody
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:38   #1587
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jasne odcienie podkladow- skoro (przynajmniej teoretycznie) reprezentujemy slowianski typ urody
dzięki Kasiu, właśnie to miałam na myśli
co do teorii, to jednak większość reprezentuje, tylko jak zetrze ciemny podkład, który dość dziwnie wygląda na jasnej skórze
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:43   #1588
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jasne odcienie podkladow- skoro (przynajmniej teoretycznie) reprezentujemy slowianski typ urody
Aha

Ale wydaje mi się, że jednak Azjatki mają bledszą karnację - w dodatku o żółtym zabarwieniu. Podczas gdy Słowianki mają jasną cerę, ale w kolorze średniej bladości (że tak to kulawo nazwę ) o różowym zabarwieniu.

Ale mogę się mylić

Sylwio, zgodzę się z Tobą To bardzo zauważalne, że Polki z tą swoją bladością walczą Niektóre w sposób bardziej [...khem..] estetyczny, inne mniej...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:52   #1589
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Aniolku- na podstawie obserwacji osobiscie znanych mi Azjatek, moge napisac, ze one wcale nie sa blade. Znam Japonki, Wietnamki, Tajki, Chinki i owszem, wszystkie maja cieply=zoltawy odcien cery, jednak nie jest on tak blady, jak u nas- Polek.
Ta bladosc , widoczna na zdjeciach, reklamach, etc- jest w wiekszoci przypadkow nabyta, przy pomocy wybielajacych kosmetykow pielegnacyjnych i makijazu.
Choc oczywicie nie przecze, ze zdarzaja sie wsrod Azjatow osoby o naturalnej, b,jasnej karnacji
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:03   #1590
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Uprzejmie donoszę,że namierzyłam naprawdę jasny puder w kamieniu Constance Carroll(tak wiem jakie ma opinie na KWC) nr 18-IVORY. Ten kolor to prawdziwa kość słoniowa,a nie jakieś tam pomarańcze jak w podkładzie AA

Prawie biały,lekka różowa nuta widoczna pod światło.W sklepie wydawał się biały-ekspedientka zapytała nawet po co mi trupio biały puder
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.