essence - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 17:54   #661
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Oj tak, bardzo ładny ten kolor

dimiti, któraś z dziewczyn pisała o tym rozświetlaczu w pędzlu
ym wlasnie pamietam ale to byl zwykly rozswietlacz a mi chodzi o ten niby brazujacy jestem ciekawa czy ladny efekt daje i nie jest jakis pomaranczowy
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7353216]Ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14634

Właśnie będąc we wtorek w Katowicach wypatrzyłam go i mnie męczył, chociaż się broniłam mówiąc sobie, że wezmę coś chociaż 10 zł tańszego Ale w ostateczności kupiłam go

Mówisz o tym korektorze pod oczy, czy jakimś innym? Ja chciałam wysępić próbkę, ale pani w Sephorze nie była chętna robić, zaproponowała pomazianie się na miejscu (yhy, na makijaż- dziękuję bardzo). Muszę iść w jakieś inne miejsce, bo w innej S. pamiętam przy dwukrotnych zakupach bez problemu dostałam próbki jakiegośtam kosmetyku, o który prosiłam (do takiego plastikowego malego pojemniczka).

Btw, co to za rozświetlacz w pędzelku Gdzieś jakieś foto w necie istnieje tej rzeczy?

Edit: doczytałam, jeśli chodzi o taki sypki w środku, to ja takich nie lubię, wolę kulki albo prasowane [/quote]
fajny! sama bym sie chetnie skusila a jaki masz kolorek? y clinique chodyi mi wlasnie o korektor taki w tubce chyba all about eyes jest tylko jeden kolorek ale cuda dziala no niektore panie w drogeriach nie sa zbyt mile i jezeli nie ma sie na sobie futra z norek i markowej torebki to omijaja Cie lukiem dobrze chociaz ze nie wszystkie sa takie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 18:04   #662
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
fajny! sama bym sie chetnie skusila a jaki masz kolorek? y clinique chodyi mi wlasnie o korektor taki w tubce chyba all about eyes jest tylko jeden kolorek ale cuda dziala no niektore panie w drogeriach nie sa zbyt mile i jezeli nie ma sie na sobie futra z norek i markowej torebki to omijaja Cie lukiem dobrze chociaz ze nie wszystkie sa takie
Właśnie ten bladobeżowy, ten ze zdjęcia. Myślałam, że będzie dawał trochę wyraźniejszy efekt no ale trudno Pokazywałam chłopakowi i mówi, że lekko widać różnicę, więc napewno nie jest jak bezbarwny, skoro nawet facet widzi róźnicę (dodam, że mam blade usta). Chciałam kupić Bourjois Les Nudes ten beżowy, ale tam pamiętam były drobiny (wydawały mi się dużo widoczniejsze niż w tym różowym, ktory nabyłam) i dlatego zrezygnowałam.
To własnie o tym Clinique myślę Mam straszne sińce pod oczami i HR Magic sobie z nimi aż tak nie radzi, słyszałam, że ten Clinique lepiej kryje. Nie chcę jednak wyrzucac prawie stówy w błoto, dlatego chcę upolowac próbkę.
O tak, może to taka polityka, że takie z futrem więcej kupią i będą ją "obskakiwać" Tylko mi sie wydaję, że jej sie poprostu NIE CHCIAŁO robic tej próbki, lepiej było powiedzieć, że nie da rady i juz problem z głowy, mogła sobie postać i poobserwować ludzi

Dobra nie off topuję już

Ja na szczęście Naturę mam spory kawałek od siebie (musiałabym jechac autobusem jakieś 10 min), więc nie bywam tak często (kiedy kupowałam Asię, to była moja druga wizyta tam, odkąd Natura powstala- a istnieje już jakoś rok)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 18:09   #663
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7354066]Właśnie ten bladobeżowy, ten ze zdjęcia. Myślałam, że będzie dawał trochę wyraźniejszy efekt no ale trudno Pokazywałam chłopakowi i mówi, że lekko widać różnicę, więc napewno nie jest jak bezbarwny, skoro nawet facet widzi róźnicę (dodam, że mam blade usta). Chciałam kupić Bourjois Les Nudes ten beżowy, ale tam pamiętam były drobiny (wydawały mi się dużo widoczniejsze niż w tym różowym, ktory nabyłam) i dlatego zrezygnowałam.
To własnie o tym Clinique myślę Mam straszne sińce pod oczami i HR Magic sobie z nimi aż tak nie radzi, słyszałam, że ten Clinique lepiej kryje. Nie chcę jednak wyrzucac prawie stówy w błoto, dlatego chcę upolowac próbkę.
O tak, może to taka polityka, że takie z futrem więcej kupią i będą ją "obskakiwać" Tylko mi sie wydaję, że jej sie poprostu NIE CHCIAŁO robic tej próbki, lepiej było powiedzieć, że nie da rady i juz problem z głowy, mogła sobie postać i poobserwować ludzi

Dobra nie off topuję już

Ja na szczęście Naturę mam spory kawałek od siebie (musiałabym jechac autobusem jakieś 10 min), więc nie bywam tak często (kiedy kupowałam Asię, to była moja druga wizyta tam, odkąd Natura powstala- a istnieje już jakoś rok)
[/quote]
to masz ten najjasniejszy?? mi sie podoba wlasnie les nudes 34 ale ani polysku nie daje ani nic heh ja mam kolo szkoly Nature wiec co jakis czas bylam ale na szczescie koniec roku wiec bedzie spokoj ogladalam dzisiaj szafe essence ale nic mi tak w oczy nie wpadlo oprocz tego brazera w pedzelku ale strasznie sie blyszczal wiec nie wiem czy bedzie dobrya na razie poczekam i dobrze przemysle ten zakup bo przeciez po co dawac nawet te 12zl jak ma lezec>?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 07:49   #664
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Mam dokladnie tak samo. Cos gdzies zobacze, uslysze, a potem mi sie sni po nocach no i w koncu musze kupic, bo nie moge wytrzymac. Mama ostatnio mnie wyzwala od chorych ludzi
Oj znam tą chorobę, znam.....
Mam pytanie do dziewczyn, które mają AOH i rozświetlacz Asia, powiedzcie mi czym się one różnią i czy w ogóle?
Mam Asia, jestem b. zadowolona, ale tak zachwycacie się AOH, że mnie już "choroba" na niego bierze...
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:34   #665
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Lepiej zapobiegać niż leczyć więc moja rada jest taka: kup aoh
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:52   #666
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
kup aoh
Ech, typowe u wizażanek.

Kurczę, muszę wykończyć (spróbować chociaż), żeby się nie zmarnowały perełki nabłyszczające Oriflame, bo termin kończy się pod koniec roku. Na zapas kupiłam już prasowaną wersję. A tu tak kusicie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:01   #667
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Lightbulb Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ech, typowe u wizażanek.
A widziałaś szał na wątku rossmannowym na maseczkę Soraya? - wystarczył 1 post...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 09:06   #668
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A widziałaś szał na wątku rossmannowym na maseczkę Soraya? - wystarczył 1 post...
Dużo takich przypadków widziałam.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:33   #669
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: essence

Wczoraj byłam na stacji metro centrum, chciałam iść do Natury, ale była już zamknięta TT_TT
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 13:24   #670
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Oj znam tą chorobę, znam.....
Mam pytanie do dziewczyn, które mają AOH i rozświetlacz Asia, powiedzcie mi czym się one różnią i czy w ogóle?
Mam Asia, jestem b. zadowolona, ale tak zachwycacie się AOH, że mnie już "choroba" na niego bierze...
mam asie i aoh i mi sie bardziej podoba aoh asia ma malenkie drobinki natomiast aoh nie ma takich daje po prostu jednolity efekt satynki takiego "metalicznego" rozswietlenia ale nie takiego bardzo silnego daja inne efekty asia chyba jest bardziej delikatna z tego co mi sie wydaje no i z tego powodu ja czesciej uzywam aoh
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:24   #671
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A widziałaś szał na wątku rossmannowym na maseczkę Soraya? - wystarczył 1 post...
Pochwalę się że mam ta maseczke
Hehehe Gott sei Dank producenci jak wchodzą, to już na kilometr czuć ze to reklama- gdyby znali bardziej kobieca psychikę i nauczyli sie podsycać nasza zakupową żądzę... Boze, zmiłuj sie nad nami ;
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 14:46   #672
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
natomiast aoh nie ma takich daje po prostu jednolity efekt satynki takiego "metalicznego" rozswietlenia ale nie takiego bardzo silnego daja inne efekty asia chyba jest bardziej delikatna z tego co mi sie wydaje

A to ja mam jeszcze kulki i one dają mocniejszy efekt niz Asia, więc nie czuję już takiej chęci na zakup Ale..no właśnie ale- aby zrekompensowac sobie to, że nie mogę kupis tego All Over Highlighter...kupiłam sobie Sephorę tą ivory
Btw. mamy już wątek o wszystkich kosmetykach Sephora? Bo nie widziałam


Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Boze, zmiłuj sie nad nami ;
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:57   #673
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Pochwalę się że mam ta maseczke
Aj, a ja jeszcze nie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:08   #674
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Talking Dot.: essence

Nie no, to muszę kupić AOH bez dwóch zdań (już odczuwam dreszcze chorobowe)
A biorąc pod uwagę fakt, że już ostrzę pazury na prawie wszystko z serii sun club to muszę sobie wykombinować osobną półkę na same pudry - rozświelacze (bo tylko takowych używam)
Swoją drogą super zachwalany (również kiedyś przeze mnie) puder z serii chocolate Joko (prawie 40zł) w ogóle się nie umywa do Asia, odrzuciłam go w daleki, ciemny kąt;P
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:13   #675
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Słuchajcie, a może być tak, że tej serii sun club w Polsce nie będzie?

Wszystkie limitowanki essence są wprowadzane na polski rynek?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:27   #676
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: essence

Chyba tak... Po jednej sztuce co najmniej, z opóźnieniem, ale tak.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:12   #677
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ooliwka Pokaż wiadomość
a ja jestem nim zachwycona haahaha nigdy nie miałam aż tak dobrego i praktycznego
a co Tobie nie odpowiada?
po prostu po dosyć krótkim czasie ta kreska jakoś tak brzydko schodzi i wtedy niezbyt estetycznie to wygląda ale fakt, że dobrze się nim rysuje.
A Tobie się dobrze trzyma? nic nie schodzi?
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 11:41   #678
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7360860]A to ja mam jeszcze kulki i one dają mocniejszy efekt niz Asia, więc nie czuję już takiej chęci na zakup Ale..no właśnie ale- aby zrekompensowac sobie to, że nie mogę kupis tego All Over Highlighter...kupiłam sobie Sephorę tą ivory
Btw. mamy już wątek o wszystkich kosmetykach Sephora? Bo nie widziałam




[/quote]
hym ja kupilam kulki z sensique czy jak to sie pisze i mnie zapychaja dlatego poki co zrezygnowalam z kulek chociaz moze z essence beda lepsze? no z sephory chyba nie ma o ich kosmetykach aprzydaloby sie zalozyc taki watek bo ostatnio chcialam poszukac o ich pedzlach do makijazu itp i nic nie znalazlam w calym necie

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Nie no, to muszę kupić AOH bez dwóch zdań (już odczuwam dreszcze chorobowe)
A biorąc pod uwagę fakt, że już ostrzę pazury na prawie wszystko z serii sun club to muszę sobie wykombinować osobną półkę na same pudry - rozświelacze (bo tylko takowych używam)
Swoją drogą super zachwalany (również kiedyś przeze mnie) puder z serii chocolate Joko (prawie 40zł) w ogóle się nie umywa do Asia, odrzuciłam go w daleki, ciemny kąt;P
wlasnie ja juz odkladam kase na ta serie sun bo tyle rzeczy mi sie podoba ze nie wiem wlasnie gdzie je poukladam

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a może być tak, że tej serii sun club w Polsce nie będzie?

Wszystkie limitowanki essence są wprowadzane na polski rynek?
wez mnie nie strasz! musi byc!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 11:44   #679
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja kupilam kulki z sensique czy jak to sie pisze i mnie zapychaja dlatego poki co zrezygnowalam z kulek chociaz moze z essence beda lepsze? no z sephory chyba nie ma o ich kosmetykach aprzydaloby sie zalozyc taki watek bo ostatnio chcialam poszukac o ich pedzlach do makijazu itp i nic nie znalazlam w calym necie
ale na wizażu jest wątek o Sephorze
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 11:48   #680
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ale na wizażu jest wątek o Sephorze
to musze poszukac mi w sumie chodzi tylko o kosmetyki sephory bo podobno dobre maja mam ich tusz i musze przyznac ze jest faktycznie swietny dobra to poszukam dziekuje za informacje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 14:13   #681
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to musze poszukac mi w sumie chodzi tylko o kosmetyki sephory bo podobno dobre maja mam ich tusz i musze przyznac ze jest faktycznie swietny dobra to poszukam dziekuje za informacje

Jest, ale na plotkowym Ja szukałam na wizażystce (bo tam są te wątki zbiorowe) i nie było, więc ktoś mnie poinf. ze na plotkowym jest Tytul jakoś "Made in Sephora"

Możnaby przenieść go na wizażystkę


A odnośnie zapychania, zaobserwowalam jakies male krosteczki obok skroni, ale po jednej stronie tylko :/ Także nie wiem, czy ktoreś z kosmetykow kolorowych moglo mnie tam zapchac, czy może krople witaminowe:/ Używam je już 1,5 miesiąca, teraz zrobilo się cieplej, a ja mam cerę mieszaną...Może za tłuste teraz jest to dla niej... Ale nie wiem, czemu po jednej stronie tylko (oczywiscie, ze to lepiej, ale teraz mam problem ze wskazaniem) Poki co, krople odstawię, zobaczę, co się bedzie działo
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 15:43   #682
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja kupilam kulki z sensique czy jak to sie pisze i mnie zapychaja dlatego poki co zrezygnowalam z kulek chociaz moze z essence beda lepsze?
Niestety, nie pociesze Cię: jeśli zapycha coś w sensique to prawdopodobnie i essence zapcha, one wszystkie mają podobne składy
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 17:48   #683
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7379683]Jest, ale na plotkowym Ja szukałam na wizażystce (bo tam są te wątki zbiorowe) i nie było, więc ktoś mnie poinf. ze na plotkowym jest Tytul jakoś "Made in Sephora"

Możnaby przenieść go na wizażystkę


A odnośnie zapychania, zaobserwowalam jakies male krosteczki obok skroni, ale po jednej stronie tylko :/ Także nie wiem, czy ktoreś z kosmetykow kolorowych moglo mnie tam zapchac, czy może krople witaminowe:/ Używam je już 1,5 miesiąca, teraz zrobilo się cieplej, a ja mam cerę mieszaną...Może za tłuste teraz jest to dla niej... Ale nie wiem, czemu po jednej stronie tylko (oczywiscie, ze to lepiej, ale teraz mam problem ze wskazaniem) Poki co, krople odstawię, zobaczę, co się bedzie działo [/quote]no juz na nim bylam to po jednej stronie to pewnie nie od zapychania moze cos w powietrzu jest bo ja kiedys mialam taki wysyp razem z koleznakami z klasy a kosmetykow nie uzywamy takich samych

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Niestety, nie pociesze Cię: jeśli zapycha coś w sensique to prawdopodobnie i essence zapcha, one wszystkie mają podobne składy
hym wlasnie z essence uzywam tego rozswietlacza aoh i wogole mnie nie zapycha wiec to mozliwe zebym tak na kulki dzialala?? moze to w tych sensique cos takiego jest?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:15   #684
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
po prostu po dosyć krótkim czasie ta kreska jakoś tak brzydko schodzi i wtedy niezbyt estetycznie to wygląda ale fakt, że dobrze się nim rysuje.
A Tobie się dobrze trzyma? nic nie schodzi?


no własnie super ale to może przez to że używam go do mocniejszych makijaży... więc wiesz dochodzi baza, dobry podkład, puder matujacy, na takiej tapecie trzyma się wszystkohihi


dla mnie jedynym minusem to to że kiedy się kończy juz tak ladnie równo nie maluje tylko przerywa


ale przeboleje
napewno nie będę szukać czegoś innego


__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:59   #685
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Dzisiaj zakupiłam AOH skuszona opiniami Pasywno-agresywnej
Podeszłam do szafy Essence i gdy go zobaczyłam...ahhh...to była miłość od pierwszego wejrzenia
Już mniejsza z tym, że kupiłam też 2 kredki - turkusową i grafitową oraz turkusowy cień...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:21   #686
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dzisiaj zakupiłam AOH skuszona opiniami Pasywno-agresywnej

Podeszłam do szafy Essence i gdy go zobaczyłam...ahhh...to była miłość od pierwszego wejrzenia
Już mniejsza z tym, że kupiłam też 2 kredki - turkusową i grafitową oraz turkusowy cień...
Czuję się winna Ale z drugiej strony wiem, że Ci świetnie posłuży i będzie cudnie wyglądał na Twojej porcelanowej cerze.

Mnie AOH nie zapycha, używam już ponad tydzień i jest bardzo ok. Wygląda pięknie, nadaje taki efekt jak lubię w makijazu dziennym.

Również mam turkusową kredkę. Narazie testuję ją cały czas po wewnętrznej stronie powieki. Pięknie wydobywa kolor moich oczu. Noszę szkła kontaktowe i cokolwiek wewnątrz oka powoduje u mnie łzawienie, ale ta kredka nie. Ładnie się trzyma, tak do 4-5 h (a to naprawdę sporo jak na takie zastosowanie). Musze ją wypróbować w takiej klasycznej kombinacji. Jutro odwiedzę Naturę i chyba zaopatrze się w czarna kredkę.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 22:51   #687
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: essence

Dzis kupilam AOH..skusiłam się po lekturze tego wątku...Ale na mojej mieszanej cerze nie wygląda dobrze.Błyszczę się jak latarnia a do tego mam dosyć cemną karnację,więc ten produkt raczej dla bladolicych.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 08:30   #688
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dzis kupilam AOH..skusiłam się po lekturze tego wątku...Ale na mojej mieszanej cerze nie wygląda dobrze.Błyszczę się jak latarnia a do tego mam dosyć cemną karnację,więc ten produkt raczej dla bladolicych.
mówicie o rozświetlaczu w pędzlu?
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:00   #689
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Czuję się winna Ale z drugiej strony wiem, że Ci świetnie posłuży i będzie cudnie wyglądał na Twojej porcelanowej cerze.

Mnie AOH nie zapycha, używam już ponad tydzień i jest bardzo ok. Wygląda pięknie, nadaje taki efekt jak lubię w makijazu dziennym.

Również mam turkusową kredkę. Narazie testuję ją cały czas po wewnętrznej stronie powieki. Pięknie wydobywa kolor moich oczu. Noszę szkła kontaktowe i cokolwiek wewnątrz oka powoduje u mnie łzawienie, ale ta kredka nie. Ładnie się trzyma, tak do 4-5 h (a to naprawdę sporo jak na takie zastosowanie). Musze ją wypróbować w takiej klasycznej kombinacji. Jutro odwiedzę Naturę i chyba zaopatrze się w czarna kredkę.
Nie czuj się winna Dzięki za skuszenie
Rozświetlacz jest CUDOWNY
Jestem bardzo zadowolona, bo efekt jest właśnie taki jak lubię.
Kredkę turkusową też wczoraj kupiłam i muszę stwierdzić, że kolor jest boski i intensywny.

Pasywno-agresywna polecam Ci bardzo czarną kredkę Long Lasting, tą wykręcaną Ona naprawdę jest long lasting

Cytat:
Napisane przez ooliwka Pokaż wiadomość
mówicie o rozświetlaczu w pędzlu?
Mówimy o rozświetlaczu w kamieniu All Over Highlighter
Złoty rozświetlacz w pędzlu też miałam już wczoraj w swoich rękach i już go pchałam do koszyka, ale w ostatniej chwili się opanowałam
Może to źle ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:19   #690
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dzisiaj zakupiłam AOH skuszona opiniami Pasywno-agresywnej

Podeszłam do szafy Essence i gdy go zobaczyłam...ahhh...to była miłość od pierwszego wejrzenia
Już mniejsza z tym, że kupiłam też 2 kredki - turkusową i grafitową oraz turkusowy cień...
nie tylko ona go tu wychwalala nawet wklikalam go do KWC bo go nie bylo a poki co sa chyba tylko 2 opinie wiec mozna cos dodac zeby kazdy widzial jaki on cudowny
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Czuję się winna Ale z drugiej strony wiem, że Ci świetnie posłuży i będzie cudnie wyglądał na Twojej porcelanowej cerze.

Mnie AOH nie zapycha, używam już ponad tydzień i jest bardzo ok. Wygląda pięknie, nadaje taki efekt jak lubię w makijazu dziennym.

Również mam turkusową kredkę. Narazie testuję ją cały czas po wewnętrznej stronie powieki. Pięknie wydobywa kolor moich oczu. Noszę szkła kontaktowe i cokolwiek wewnątrz oka powoduje u mnie łzawienie, ale ta kredka nie. Ładnie się trzyma, tak do 4-5 h (a to naprawdę sporo jak na takie zastosowanie). Musze ją wypróbować w takiej klasycznej kombinacji. Jutro odwiedzę Naturę i chyba zaopatrze się w czarna kredkę.
mnie tez nie zapycha i dzieki niemu wlasciwie przekonalam sie do essence i czekam na limitowke sun bo ten z asia jest taki sredni i jakos nie wielbie go tak bardzo jak myslalam ze bede no ale trudo...
Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dzis kupilam AOH..skusiłam się po lekturze tego wątku...Ale na mojej mieszanej cerze nie wygląda dobrze.Błyszczę się jak latarnia a do tego mam dosyć cemną karnację,więc ten produkt raczej dla bladolicych.
moze za duzo go uzywasz bo chces bardzo silnego efektu? ja mam ciemna karnacje i jak dla mnie on jest cudowny wedlug mnie wcale nie jest tylko do bladziochow no ale kazdy oczekuje czegos innego i czasami mozna sie rozczarowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.