BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 15:03   #3181
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To ja się tak zapytam. Jaka typ cery jest najlepszy do blondu. Chodzi mi o to, że ja nie wyobrażam sobie siebie z bladą buzią. Zawsze uważałam, że blond najlepiej wygląda przy opalonej buzi (jak gwiazdy w hollywood) i dlatego w zimę używam samoopalacza a w lato słońca. Mam raczej oliwkową cerę ale bez opalenizny przy blondzie źle się czuję. Brzydko i za blado. Nie jestem typową maniaczką opalenizny, która wygląda jak czekolada tylko jak delikatnie muśnięta słońcem. Z solarium też nie korzystam. Dlatego pytam:
Czy blondynka opalona (delikatne solarium, ciemna karnacja, samoopalacz czy ciemny fluid/puder) to ładna blondynka? Czy lepiej jakoś podkreślić urodę swojej cery np przez makijaż?


ja mysle podobnie jak Ty... a moglabys napisac jakiego samoopalacza uzywasz?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:46   #3182
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
ja mysle podobnie jak Ty... a moglabys napisac jakiego samoopalacza uzywasz?
No właśnie po raz pierwszy trafił mi sie taki który nie śmierdzi na skórze bo inne to wręcz cuchnęły jakbym piekła skórę na solarium. Akurat był gratisem do kremu do depilacji i szczerze nie widziałam go potem w sklepie. Jest to Turbo samoopalacz Bielenda Bikini. Modeluje owal twarzy. Super konsystencja, gładka buzia i wymodelowana Jak dla mnie nr 1!
Nawet znalazłam na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...wal-twarzy.htm

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-01 o 15:48
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:46   #3183
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kolor tego samoopalacza tez ladnie wyglada z blond wlosami i tez ładnie pachnie
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:12   #3184
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Kolor tego samoopalacza tez ladnie wyglada z blond wlosami i tez ładnie pachnie
No właśnie DAX zawsze u mnie śmierdział Może to od skóry zależy?
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:15   #3185
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

O to dziwne u mnie ładnie pachnie moze faktycznie od reakcji ze skora zalezy albo skład zmienili...
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:21   #3186
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
O to dziwne u mnie ładnie pachnie moze faktycznie od reakcji ze skora zalezy albo skład zmienili...
Najgorsze jest to że dopiero mogę się przekonać jak nałożę specyfik na skórę. Ile ja już przez to pieniędzy zmarnowałam. No i jeszcze szukałam wczoraj na stronie Bielendy tego mojego samoopalacza i nie ma go Chyba wycofali i stąd był jako gratis
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:33   #3187
xxxbellaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam . Mam pytanie. Jeśli w złym temacie, to bardzo przepraszam. Czy z jasnego odcienia blondu, wyjdzie mi platyna gdy użyję farby ze sklepu? Jak sądzicie? Czy konieczna wizyta u fryzjera?
Pozdrawiam.
xxxbellaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 18:34   #3188
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xxxbellaxxx Pokaż wiadomość
Witam . Mam pytanie. Jeśli w złym temacie, to bardzo przepraszam. Czy z jasnego odcienia blondu, wyjdzie mi platyna gdy użyję farby ze sklepu? Jak sądzicie? Czy konieczna wizyta u fryzjera?
Pozdrawiam.
Zależy od włosków- ale wiem że niejednej tu dziewczynie wyszły bardzo jasne platynowe piękne włosy z początkowego odcienia ciemnego blondu . Jest wiele farb. Musisz sprawdzić o ile tonów chciałabyś rozjaśnić- pisze to na prawie każdej
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:39   #3189
xxxbellaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To fajnie, wybiorę się na "wycieczkę" do sklepu i poszperam.
Dziękuję za odpowiedź
xxxbellaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:46   #3190
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny mam małe pytanie kilka dni temu zrobiłam blond pasemka na swoich naturalnych włosach (jasny brąz) ale są tak gęste, że właściwie stałam się dość jasną blondynką. średnio się czuję w takich włosach, mam więc pytanie, czy jeśli zafarbuje się na kolor zblizony do moich naturalnych to farba całkowicie pokryje pasemka, czy będą nieco jaśniejsze?
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:42   #3191
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam małe pytanie kilka dni temu zrobiłam blond pasemka na swoich naturalnych włosach (jasny brąz) ale są tak gęste, że właściwie stałam się dość jasną blondynką. średnio się czuję w takich włosach, mam więc pytanie, czy jeśli zafarbuje się na kolor zblizony do moich naturalnych to farba całkowicie pokryje pasemka, czy będą nieco jaśniejsze?
Z pasemek niestety kolor się zmywa. To są rozjaśnione włosy. Mogą się zabarwić ale to naprawdę szybko się wymywa.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 13:12   #3192
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hmm trochę mnie zmartwiłaś
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:50   #3193
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
hmm trochę mnie zmartwiłaś
Nie jestem specjalistką bo sama zaczynam eksperymentować z blondem i farbami w domu. Zawsze chodziłam do fryzjerki. Ogólnie z tego co tu można wyczytać z rozjaśnianych włosów kolor się wymywa. Moja mama od ponad roku robiła sobie tak właśnie balejaż i teraz położyła brąz i wyglądało to po paru myciach jakby siwe włosy jej prześwitywały po długości. Teraz położyła druga farbę i na razie nie widzę prześwitujących pasemek. Tu chodzi o to abyś źle nie wyglądała. Mi np też z rozjaśnianych farba blond się wymyła.
Może ktoś inny się wypowie albo poszukaj jeszcze na forum bo nie chcę Cię wprowadzać w błąd.

Nawet Ci znalazłam podobny temat: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171459

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-03 o 13:56
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:11   #3194
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie jestem specjalistką bo sama zaczynam eksperymentować z blondem i farbami w domu. Zawsze chodziłam do fryzjerki. Ogólnie z tego co tu można wyczytać z rozjaśnianych włosów kolor się wymywa. Moja mama od ponad roku robiła sobie tak właśnie balejaż i teraz położyła brąz i wyglądało to po paru myciach jakby siwe włosy jej prześwitywały po długości. Teraz położyła druga farbę i na razie nie widzę prześwitujących pasemek. Tu chodzi o to abyś źle nie wyglądała. Mi np też z rozjaśnianych farba blond się wymyła.
Może ktoś inny się wypowie albo poszukaj jeszcze na forum bo nie chcę Cię wprowadzać w błąd.

Nawet Ci znalazłam podobny temat: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171459
dziękuję kompletnie się na tym nie znam, pierwszy raz farbowałam włosy (oczywiście u fryzjera) i myślałam, że bez problemu ciemniejsza farba pokryje pasemka.. w każdym razie jesli będą trochę prześwitywać raczej nie będzie mi to przeszkadzac.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:43   #3195
floetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam pięknie
a ja mam taki problem:
postanowiłam zafarbować włosy farbą profesjonalną. kupiłam farbą evolution 11.00 (60 ml) oraz wodę utlenioną 9% (85 ml). Moje pytanie jest takie: w jakich proporcjach powinnam to wszystko wymieszac. Mam włosy do ramion, dość grube, więc farbę powinnam chyba użyć całą (zawsze mi brakuje, ale ile dodać wody utlenionej?

pozdrawiam i bardzo proszę o szybką odpowiedz.
floetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 08:27   #3196
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Chciałam podzielić się z Wami czymś co pewnie i tak wszyscy już wiedzą a ja dopiero się skapowałam Otóż ostatnio znowu (po podcięciu) zaczęły mi się łamać włosy, kruszyć. Myślałam, że jednak dopadła mnie klątwa Palette mimo, że zawsze była najlepsza dla moich włosów. I nagle mnie olśniło. Starałam się od czasu wizyty u fryzjera (8 styczeń) nie wiązać włosów w kucyk, co kiedyś robiłam nagminnie, i włoski trzymały się w dobrej kondycji nawet po palette potem (18 styczeń). I tak ponad tydzień temu na chwilę związałam kudełki i tak już mi zostało. Codziennie nawet do snu wiązałam włosy w kucyk. Te zaczęły mi sie łamać. Szlag mnie trafił gdy zobaczyłam jak powyginane i prawie złamane na pół są pod gumką. Mam słabe włoski, bo po rozjaśnianiu u fryzjera i teraz dlatego przerzuciłam się na farby, gdyż są mniej inwazyjne niż rozjaśniacz. A tu proszę! Sama sobie siano na głowie zrobiłam, ech...
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:15   #3197
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez awsqer Pokaż wiadomość
Powinno zniwelować odcień żółci.

Ja przedwczoraj zrobiłam garnierem jasny blond ale wyszedł mi ciemny jakiś popielaty :/
dzisiaj nałożyłam Wellaton nr 12
i oto efekt :
Załącznik 2772901

nadal się utrzymuje popiel ale już kolor jaśniejszy
A ten ciemny popiel to dużo się różni od tego co masz na zdjęciu po zrobieniu wellatonem 12? Bo ten efekt który masz teraz bardzooo mi się podoba ale jestem ciekawa tego pierwszego po garnierze, powiedz jaki to był nr garniera i które pudełko dokładnie?
Rewelacyjnie wyglądasz


Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Hej!!! jako, że jestem naturalną blondynką postanowiłam się podpiąć pod temat. Z natury mam bardzo jasne włosy, niestety zima działa niekorzystnie nie tylko na kolor moich włosów ale również kondycję.

Chciałam Was zapytać o płukanki do włosów, czy one zbytnio nie niszczą włosów i czy z biegiem czasu nie przyciemniają koloru???

W załączniku przesyłam zdjęcie moich włosków z września ubiegłego roku, obecnie mam nieco krótsze i troszeczke ciemniejsze.
W jaki sposób uzyskałaś taki ładny odcień włosów i w jak o nie dbasz dokładnie? jaki szampon, odzywki polecasz, zwłaszcza o szampon mi chodzi. Są piękne !
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:27   #3198
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

W jaki sposób uzyskałaś taki ładny odcień włosów i w jak o nie dbasz dokładnie? jaki szampon, odzywki polecasz, zwłaszcza o szampon mi chodzi. Są piękne !
To jest mój naturalny kolor, wiadomo w lato słońce rozjaśnia troszkę czuprynę, ale tamto zdjęcie nie różni się za bardzo od aktualnego stanu moich włosów.

Aktualnie do mycia używam seboradinu (z apteki), a tak to elseve loreal- nutri blas light lub gliss kur (szampon, odzywka, maska- tutaj eksperymentuje z rodzajami) a do stylizacji avonowskie specyfiki i jedwab. Także nic specjalnego.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:28   #3199
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie po raz pierwszy trafił mi sie taki który nie śmierdzi na skórze bo inne to wręcz cuchnęły jakbym piekła skórę na solarium. Akurat był gratisem do kremu do depilacji i szczerze nie widziałam go potem w sklepie. Jest to Turbo samoopalacz Bielenda Bikini. Modeluje owal twarzy. Super konsystencja, gładka buzia i wymodelowana Jak dla mnie nr 1!
Nawet znalazłam na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...wal-twarzy.htm
tez dostalam ten samoopalacz w gratisie i bardzo jestem zadowolona, szybki ,naturalny efekt dlugo sie utrzymuje i najwazniejsze- nie smierdzi!
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 07:07   #3200
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
tez dostalam ten samoopalacz w gratisie i bardzo jestem zadowolona, szybki ,naturalny efekt dlugo sie utrzymuje i najwazniejsze- nie smierdzi!
niestety bielenda już go nie produkuje... W żadnym sklepie go nie widziałam. Na ich stronie tez go nie ma.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 07:49   #3201
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

wczoraj bylam w rossmanie i widzialam jedynie taki
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 12:13   #3202
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To ja się tak zapytam. Jaka typ cery jest najlepszy do blondu. Chodzi mi o to, że ja nie wyobrażam sobie siebie z bladą buzią. Zawsze uważałam, że blond najlepiej wygląda przy opalonej buzi (jak gwiazdy w hollywood) i dlatego w zimę używam samoopalacza a w lato słońca. Mam raczej oliwkową cerę ale bez opalenizny przy blondzie źle się czuję. Brzydko i za blado. Nie jestem typową maniaczką opalenizny, która wygląda jak czekolada tylko jak delikatnie muśnięta słońcem. Z solarium też nie korzystam. Dlatego pytam:
Czy blondynka opalona (delikatne solarium, ciemna karnacja, samoopalacz czy ciemny fluid/puder) to ładna blondynka? Czy lepiej jakoś podkreślić urodę swojej cery np przez makijaż?
A ja uważam, że w naturze opalone blondynki występują raczej rzadko - dla mnie osobiście ideałem jest eteryczna jasnolica jasnowłosa ;p, ale co się komu podoba . Z natury jestem bladziuchowatą ciemną/średnią blondynką, obecnie mam jasne pasemka i jest fajnie , ale niektórzy uważają, że powinnam sobie liczka przyciemnić. Powiem niekulturalnie: ich problem
Tak w ogóle to witam
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 19:43   #3203
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam małe pytanie kilka dni temu zrobiłam blond pasemka na swoich naturalnych włosach (jasny brąz) ale są tak gęste, że właściwie stałam się dość jasną blondynką. średnio się czuję w takich włosach, mam więc pytanie, czy jeśli zafarbuje się na kolor zblizony do moich naturalnych to farba całkowicie pokryje pasemka, czy będą nieco jaśniejsze?
ja prawie 2 tygodnie temu zafarbowałam swoje rozjaśniane blond włosy na ciemniejsze i powiem ci że jest dobrze, też myślałam że farba szybko mi się wypłucze, a tak nie jest
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 09:58   #3204
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To ja się tak zapytam. Jaka typ cery jest najlepszy do blondu. Chodzi mi o to, że ja nie wyobrażam sobie siebie z bladą buzią. Zawsze uważałam, że blond najlepiej wygląda przy opalonej buzi (jak gwiazdy w hollywood) i dlatego w zimę używam samoopalacza a w lato słońca. Mam raczej oliwkową cerę ale bez opalenizny przy blondzie źle się czuję. Brzydko i za blado. Nie jestem typową maniaczką opalenizny, która wygląda jak czekolada tylko jak delikatnie muśnięta słońcem. Z solarium też nie korzystam. Dlatego pytam:
Czy blondynka opalona (delikatne solarium, ciemna karnacja, samoopalacz czy ciemny fluid/puder) to ładna blondynka? Czy lepiej jakoś podkreślić urodę swojej cery np przez makijaż?
Ja akurat uważam, że to zależy od typu urody i od rodzaju blondu ( ciepły, zimny ). Mnie się bardzo nie podobają dziewczyny, które mają platynowy blond i bardzo ciemną skórę. Uważam, że wygląda to paskudnie i tandetnie. Ale np. tak jak piszesz, przy oliwkowej cerze i ładnym blondzie ślicznie wygląda skóra muśnięta słońcem.
Ja mam brązowe oczy i dość ciepły blond na głowie, ale tylko latem delikatnie się opalam, żeby skóra miała ładny odcień, zimą nie używam samoopalacza, jedynie makijażem podkreślam typ urody. Solarium unikam, bo szkoda mi skóry. No ale, nie mam już 20 lat i poprostu nie chcę się przedwcześnie zestarzeć
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:39   #3205
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to i ja się podepnę, jako, że jestem blondynką i to nawet naturalną Choć od dłuższego czasu "poprawianą" Również uważam, że bardzo ładnie wyglądają jasne blond włosy z delikatną opalenizną, oczywiście bez przesady wszystko z umiarem wiadomo. W lecie można sobie pozwolić na trochę więcej, zimą jedynie podkreślić swój typ urody. Osobiście w lato na maxa korzystam ze słoneczka (szybko je łapię), natomiast zimą podkreślam kolor skóry ale balsamem delikatnie brązującym. Chętnie nawet skorzystałabym od czasu do czasu z jakiegoś samoopalacza, czemu nie ale niestety nie potrafię ich równo rozprowadzać choćbym nie wiem jak się starała.. Dlatego nie bawię się w to i korzystam z troszkę jaśniejszych ale również skutecznych - balsamów
Pozdrawiam wszystkie blondyneczki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 23:44   #3206
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć dziewczyny, zawsze farbowałam sobie włosy na złoty blond trochę wpadający w miedź , marzyłam o jasno platynowym... Mam rewelacyjną fryzjerkę farbuje genialnie i obcina też, uprzedzała mnie że będą zniszczone. Kolor wyszedł super to był balejaż jednym kolorem, nie są przesuszone ale po myciu jak je rozczesywałam zostało trochę włosów na szczotce nie dużo ale jednak chyba się kruszą. Rozczesały się łatwo bo uzyłam szamponu i maski wax. Mam nadzieję że łysa nie będę Nie wiem co można z tym zrobić oprócz maski używam jeszcze serum Renee Blache. Przed farbowaniem mi nie wypadały, czy to tylko mi wypadają po rozjaśnianiu??

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2010-03-08 o 23:46
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:10   #3207
vivien86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niesamowicie mi sie podoba taka fryzurka i nawet kolor jak na zdjeciu. Co o tym myslicie? Wiele napewno powie, ze bardzo sztucznie. Owszem, dosc ekstrawagancki kolor. Znacie kogos kto nosi takie wloski?


hej...
mi również bardzo się podoba taki jasny kolor jest super ale zastanawial sie jak taki uzyskać?? nie mam pojęcia.
moje naturalne włosy są blond mniej więcej na poziomie 10 ,farbuje obecnie majblond i nie wychądzą takie jasne jak bym chciała .
może wiesz jak uzyskac taki kolorek jak na zdjęciu??
vivien86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 02:42   #3208
xxhubabubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

HopeMAGDA Śliczny kolorek

Kachula82 Jestem bardzo jasną blondynką(platynową) O bladej karnacji. Uważam, że wygląda to ślicznie, tak czystko, subtelnie. Wolę to niż blond + opalenizna. Ale to wszystko zależy od urody, koloru oczu. Teraz mam zamiar się opalić (o zgrozo). Ciekawe czy będzie mi tak dobrze, bo zawsze byłam taka jaśniutka
xxhubabubaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:12   #3209
Baska83
Przyczajenie
 
Avatar Baska83
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jestem ciemna blondynka i strasznie podoba mi sie taki odcien blondu jak w załączniku

wiece jak mozna uzyskac taki efekt, czy to juz po prostu odcień naturalny?
Baska83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 06:21   #3210
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Taki odcień wychodzi recital preference 8.1 l'oreala.

Mam do Was pytanie-mieszałyście kiedyś farby drogeryjne?
Chodzi mi o recital l'oreala, chciałabym zmieszać popielaty blond z jasnym popielatym blondem (7.1 i 8.1 bodajże), gdyż odcień pomiędzy najbardziej by mi odpowiadał. Na głowie mam aktualnie ten jaśniejszy, chcę wrócić do naturalnego odcienia, a wydaje mi się, że właśnie taki pomiędzy byłby idealny.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.