Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-28, 13:11   #1591
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę,że namierzyłam naprawdę jasny puder w kamieniu Constance Carroll(tak wiem jakie ma opinie na KWC) nr 18-IVORY. Ten kolor to prawdziwa kość słoniowa,a nie jakieś tam pomarańcze jak w podkładzie AA

Prawie biały,lekka różowa nuta widoczna pod światło.W sklepie wydawał się biały-ekspedientka zapytała nawet po co mi trupio biały puder
mogłaś powiedzieć, że właśnie dostałaś angaż na białą damę na zamku
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:19   #1592
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Następnym razem tak powiem
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:04   #1593
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja zawsze reaguję lekko złośliwie na takie przytyki, jestem biała i chcę, aby tak zostało
kiedtś na plaży podeszła do mnie kobitka i pyta, dlaczegom taka biała, czy ja chora jestem? a ja jej na to, że właśnie zdrowa jestem i dlategom biała
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:25   #1594
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę,że namierzyłam naprawdę jasny puder w kamieniu Constance Carroll(tak wiem jakie ma opinie na KWC) nr 18-IVORY. Ten kolor to prawdziwa kość słoniowa,a nie jakieś tam pomarańcze jak w podkładzie AA

Prawie biały,lekka różowa nuta widoczna pod światło.W sklepie wydawał się biały-ekspedientka zapytała nawet po co mi trupio biały puder
(Witam wszystkich) i osmielam się dołączyc do grona bladolicych
Ja ów puder posiadam i muszę powiedzieć, że faktycznie jest bardzo jasny, ale niezbyt dobry. Oczywiście za tę cenę cudów nie ma i ogólnie puder sprawdza się, matuje na całkiem długo, ale rozprowadza się niestety trochę jak mąka Trzeba obejrzeć dokładnie twarz z każdej strony po aplikacji, żeby się potem nie zdziwić. Ja go używałam bez podkładu i po prostu byłam zmatowiona, ale nie podkreślał jakoś szczególnie bladości.
Ja mam zamiar kupić sobie puder z Manic Panic (znalazłam wlasnie na rockmetal shop) virgin snow. Jest po prostu biały, więc powinien byc ok (na mojej twarzy większość pudrów ciemnieje, niestety).
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 16:53   #1595
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Naprawde biały puder ma też IsaDora velvet Touch kolor 10 . Ładnie matuje ,ale nie tworzy maski , bardzo dobrze się trzyma.
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 17:10   #1596
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Witam wszytkie bladolice
Zgłasza się nowa , podglądająca was od dawna(ale wkończu skończyłam czytać wszytkie wątki aby być na bierząco ) Bladości wierna a na dodatek ciemnowłosa
witamy

enjoy your time here, ave bladosc!
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 17:36   #1597
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Ja ów puder posiadam i muszę powiedzieć, że faktycznie jest bardzo jasny, ale niezbyt dobry. Oczywiście za tę cenę cudów nie ma i ogólnie puder sprawdza się, matuje na całkiem długo, ale rozprowadza się niestety trochę jak mąka Trzeba obejrzeć dokładnie twarz z każdej strony po aplikacji, żeby się potem nie zdziwić. Ja go używałam bez podkładu i po prostu byłam zmatowiona, ale nie podkreślał jakoś szczególnie bladości.
Ja wiem,że to żadne cudo.Mam 3 opakowanie,ale dopiero pierwsze w tak jasnym odcieniu udało mi się zakupić.
Transparentny tej firmy strasznie pomarańczowiał na skórze,IVORY nie ciemnieje.I tylko o to mi chodzi.Matowi i nie zmienia koloru,trochę rozjaśnia zbyt ciemną kość słoniową Oceanica

sylwiani,ja bym dodała,że ta kobitka jest/będzie chora,bo opalaniem zniszczy sobie skórę.
Z resztą ja wolę taki szlachetny wygląd skóry,opalona skóra wygląda staro i nieładnie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 17:38   #1598
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja wiem,że to żadne cudo.Mam 3 opakowanie,ale dopiero pierwsze w tak jasnym odcieniu udało mi się zakupić.
Transparentny tej firmy strasznie pomarańczowiał na skórze,IVORY nie ciemnieje.I tylko o to mi chodzi.Matowi i nie zmienia koloru,trochę rozjaśnia zbyt ciemną kość słoniową Oceanica
Na mnie niestety trochę ciemnieje Ale ja juz chyba taka jakas felerna jestem (najlepiej chyba jabym się kredą smarowała )
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 17:46   #1599
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam wszystkie blade twarze hehe
Pytanko-macie z tego powodu jakis kompleks? Bo ja np mimo ze mi wszyscy mowia ze to jest oryginalne i tak dalej to jakos sie doluje faktem ze jestem taka blada :/
ehhh... nie wiem jak zmienic swoje nastawienie, zwlaszcza jak widze wokol siebie te wszystkie czekoladki.. no coz.... w sredniowieczu jasna cera byla oznaka wysokiego stanu, szlachcianki byly blade... zawsze jakies pocieszenie... :P
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 17:50   #1600
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie rozumiem jakie kompleksy?Że niby moda nastała na polskie murzynki
Cytat:
w sredniowieczu jasna cera byla oznaka wysokiego stanu, szlachcianki byly blade... zawsze jakies pocieszenie... :P
nie chciałam być aż tak bezpośrednia,ale to chyba coś musi w tym być.Nie opalam się=dbam o swoje zdrowie/skórę.Dbanie o urodę kosztuje-to może dlatego
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 17:50   #1601
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie blade twarze hehe
Pytanko-macie z tego powodu jakis kompleks? Bo ja np mimo ze mi wszyscy mowia ze to jest oryginalne i tak dalej to jakos sie doluje faktem ze jestem taka blada :/
ehhh... nie wiem jak zmienic swoje nastawienie, zwlaszcza jak widze wokol siebie te wszystkie czekoladki.. no coz.... w sredniowieczu jasna cera byla oznaka wysokiego stanu, szlachcianki byly blade... zawsze jakies pocieszenie... :P
Ja nie mam Baardzo lubię "blade twarze" i sama podkreślam, wręcz rozjaśniam moją bladą cerę. A już typ "królewna śnieżka" to w ogóle marzenie jak dla mnie

Edytowane przez °Alchemia
Czas edycji: 2007-09-28 o 17:57 Powód: interpunkcja
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 18:21   #1602
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jakie kompleksy?Że niby moda nastała na polskie murzynki

nie chciałam być aż tak bezpośrednia,ale to chyba coś musi w tym być.Nie opalam się=dbam o swoje zdrowie/skórę.Dbanie o urodę kosztuje-to może dlatego
Hmm... nie no kazdy ma prawo do wlasnego zdania . Oczywiscie zgadzam sie ze opalanie jest szkodliwe itd i podziwiam tych ktorzy w pelni akceptuja swoj wyglad Ale ja naprawde mam ten kompleks jasnej karnacji... I najlepsze jest to ze jak np widze kogos o jasnej karnacji to wg mnie wyglada to ladnie, fajnie i nie ma w tym nic zlego,tylko jak na siebie patrze to jestem bardzo krytyczna
Miejmy nadzieje ze mi przejdzie...

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Ja nie mam Baardzo lubię "blade twarze" i sama podkreślam, wręcz rozjaśniam moją bladą cerę. A już typ "królewna śnieżka" to w ogóle marzenie jak dla mnie
Moze niedlugo sie przekonam do tej bladosci Im wiecej czytam Waszych postow tym czesciej mysle ze moze rzeczywiscie jest to zaleta a nie wada

Ale pewnie jeszcze troche to potrwa... w kazdym badz razie pozdrawiam Was wszystkie, Wasze podejscie jakos podnosi mnie na duchu
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2007-09-28 o 18:52 Powód: Post pod postem!
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 18:53   #1603
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bardzo proszę żebyś nie dublowała postów, korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:12   #1604
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Bardzo proszę żebyś nie dublowała postów, korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Ok, wybacz- jestem nowa i nie do konca obeznana ze wszystkimi opcjami, co i jak
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:33   #1605
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jelonku, czy doczytałaś moją odpowiedź na Twojego posta ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:50   #1606
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja dodam tak od siebie,że jestem dumna ze swojej bladej karnacji i moją podstwową czynnością jest jej ochrona. ale strasznie dołujący jest brak akceptacji ze strony mojej rodzinki i otoczenia oraz próby przekonania mnie, że żle robię (muszę chować swój filtr, bo boję się że moja mama spełni swoje grożby i mi go wyrzuci...) . zazdroszcze tym dziewczynom, które nie muszą żyć w takiej konspiracji...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:55   #1607
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam tez jestem blada twarza i od dawna poszukuje podkladu i wlasnie zauwazylam ze divinora guerlaina ma ladne kolorki jak dla mnie jednak nigdzie nie moge dostac DIVINORA ULTRA FOUNDATION OIL FREE wszedzie sa te divinorki matujące a mi chodzi o tamtą.czy widzial ją ktos bo jest poszukiwana usilnie przezemnie bylam we wroclawskich sephorach itd i panie w sklepie nawet nie wiedza o co mi chodzi.czy ten podklad jest dostepny w sklepach?? z gory dzieki za odp
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 20:04   #1608
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jelonku, czy doczytałaś moją odpowiedź na Twojego posta ?
Wpadłam na chwilę i nie zdążyłam, ale już nadrobiłam zaległości
Muszę go wypróbować w takim razie i MatMate też, cery nie mam jakoś bardzo przetłuszczającej się, więc zobaczymy jak się sprawdzi.
Przejadę się jutro do Douglasa i postaram się dorwać też IsaDorę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 20:55   #1609
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wątek bladolicych jest dosyć obszerny i nie wiem czy byla tu juz mowa o takim wynalazku jak "retinol CE "pudrze matujacym w kremie, firmy Mincer-Mona Lisa. Jeśli nie- to uprzejmie donoszę , ze takowy wystepuje w barwie zadowalająco jasnej (beżowej, nie-świnkowej i nie-żóltej)!!
Jego zakup też spacjalnie nie obciazy kieszeni, bo kosztuje ok.10 zl.
Mysle, ze warto go zakupic i wyprobowac, szczegolnie ze w naszym kochanym kraju ilosc jasnych podkladow na rynku jest mocno ograniczona (jak same o tym doskonale wiemy)
Jedynym problemem moze być jego "nieuchwytnosc" Gdyby nie zaprzyjazniona bladolica, to pewnie nigdy bym nawet sie nie dowiedziala o jego istnieniu. Trzeba szukac w drogeriach i malych sklepikach z kosmetykami.
Co do jakosci, to mile sie rozczarowalam
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 21:13   #1610
Łaciata
Raczkowanie
 
Avatar Łaciata
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam bladolice. Nie wiem, czy było, nie dałam rady przeczytać wszystkich potów - dla mnie dobry jest puder Manhattan Soft Compact powder natural look Transparent 0. Nie wybiela sztucznie, ale idealnie podkreśla mój kolor skóry.
Jak byłam młoda i guuupia to się opalałam - efektem są miliony pieprzyków na całym ciele
Chyba jestem jedną z nielicznych - na solarium nigdy nie byłam.
Ostatnio byłam z 7-miesięczną córą u pediatry - lekarka spalona na ciemny brąz. Nasłuchałam się, jaka to ja niedobra matka jestem, że córa taka blada.
__________________
Łaciata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:15   #1611
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

chodzi o to http://www.kosmetyka.com/display_pro...ct=113&line=27

wygląda zachęcająco,chyba poszukam... ostatnio wszyskie moje podkłady dzialają mi na nerwy,a aquasurge oriflame mimo dobrego koloru ma zerowe krycie

Manhattan Soft Compact powder natural look Transparent 0 jest jasniutki ale ciemnieje po godzinie min 2 tony i robi się widoczny,no i matuje tak samo dlugo...ale pachnie bosko,jak się zdenerwuję do go zmielę i zuzyje jako talk
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 22:21   #1612
agacik1891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Z pudrów polecam https://wizaz.pl/forum/newreply.php?...te=1&p=5406493
w odcieniu transparentnym. Na mojej buzi nie ciemniej i długo sie trzyma. Jest też wydajny - kupiłam go ponad rok temu, używam prawie codziennie i jeszcze sporo zostało w pudełku.
Dziś kupiłam Bourjois 10 hour sleep effect - od jutra zaczynam testy więc prosze trzymać kciuki
agacik1891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 22:24   #1613
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agacik1891 Pokaż wiadomość
Z pudrów polecam https://wizaz.pl/forum/newreply.php?...te=1&p=5406493
w odcieniu transparentnym. Na mojej buzi nie ciemniej i długo sie trzyma. Jest też wydajny - kupiłam go ponad rok temu, używam prawie codziennie i jeszcze sporo zostało w pudełku.
Dziś kupiłam Bourjois 10 hour sleep effect - od jutra zaczynam testy więc prosze trzymać kciuki
chyba zly link wkleilas
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 22:27   #1614
agacik1891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Przepraszam...Początki bywają trudne
To może bezpieczniej będzie jak napisze zamiast coś wklejać...
Miałam na myśli sypki puder Yves Rocher - Luminelle w odcieniu transparentym

Wybaczcie
agacik1891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 07:16   #1615
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Łaciata Pokaż wiadomość
Witam bladolice. Nie wiem, czy było, nie dałam rady przeczytać wszystkich potów - dla mnie dobry jest puder Manhattan Soft Compact powder natural look Transparent 0. Nie wybiela sztucznie, ale idealnie podkreśla mój kolor skóry.
Jak byłam młoda i guuupia to się opalałam - efektem są miliony pieprzyków na całym ciele
Chyba jestem jedną z nielicznych - na solarium nigdy nie byłam.
Ostatnio byłam z 7-miesięczną córą u pediatry - lekarka spalona na ciemny brąz. Nasłuchałam się, jaka to ja niedobra matka jestem, że córa taka blada.
ja ostatnio też byłam u lekarki - też niemal hebanowej i nie pomogły tłumaczenie, że ja po prostu MAM TAKĄ KARNACJĘ!!! dostałam skierowanie na morfologię, no bo jak ktoś jest taki blady, to musi przecież mieć anemię.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 11:09   #1616
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej Bledziuszki

Wprowadza się do Was kolejny bledziuch Właśnie myślę nad zakupem podkładu i totalnie nie mam pojęcia, który kupić. Myślałam, że u Was coś znajdę, ale niestety mam cerę trądzikową i w dodatku suchą. Nie ma złotego środka i muszę po prostu ruszyć tyłek i iść paćkać się w sklepie żeby wybrać najodpowiedniejszy. Wkurza mnie tylko, że te podkłady są takie drogie i po wyjściu ze sklepu okazuje się często gęsto, że w innym świetle ten kolor jest za ciemny dla takiej bledzizny jak ja

W tej chwili mam IsaDora Hydralight 60. Jest najjaśniejszy z tej serii, ale nadal zbyt ciemny mimo, że od zeszłego roku troszkę mi cera pociemniała. Widzę, że polecacie IsaDorę. Też uważam, że jest dość dobrej jakości, ale niestety nie kryje mi zbyt dobrze, a jeszcze wiekszym minusem jest to, że z czasem ciemnieje. W lecie jeszcze uszło, ale słońca coraz mniej i ja robię się bledsza. Teraz myślę czy wziąć IsaDorę bardziej kryjącą czy zainwestować w Revlona, który jest o ton jaśniejszy od tego, co mam. Sama nie wiem co gorzej wygląda - źle dobrany odcień czy widoczne krogulce

Ech... idę do sklepu. Zgłoszę się po zakupie z nowymi spostrzeżeniami
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 12:10   #1617
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam, dawno mnie tu nie bylo... za duzo czasu nie mam.... musze zaraz zmiatac z domku.... ale do rzeczy - bylam dzis u fryca z mezem, on strzyzenie ja porada co i jak by podkreslic moj typ, hyhyhy- jasna cera, piwne oczy i ich delikatna oprawa... dostalam karte, wybralam kolory natury - sredni czekoladowo-zloty blond ( brzmi smiesznie ale tak sie nazywal hahah) plus cynamon... no i naslluchalam sie, ze ja taka blada jestem i ow kolory beda jeszcze bardziej podkreslac moja bladosc ............ i ze absolutnie nie... Do jasnej cholerci! Chcialabym, by podkreslamy moja urode, eksponowaly oczy!!! a ze przy okazji bladosc to wcale nie jest to dla mnie wada!!! Czasami mam wrazenie, ze wariaci mnie otaczaja.... Chcialabym wiecej kontrastu..... koloru.. bo wsiio takie do sie podobne... Czasami czuje sie niezrozumiana....
bo taka blada to nie moze takich ciemnych kolorow... hmmm... ciekawa teoria.... zawsze myslalam, ze to zalezy od oprawy oczu, ich koloru, tonu karnacji a nie koloru, ech.... chyba musialam sie wygadac....
uciekam na urlopa...
papa
I Bladolice gora
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 12:48   #1618
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez neissi Pokaż wiadomość
Hej Bledziuszki

Wprowadza się do Was kolejny bledziuch Właśnie myślę nad zakupem podkładu i totalnie nie mam pojęcia, który kupić. Myślałam, że u Was coś znajdę, ale niestety mam cerę trądzikową i w dodatku suchą. Nie ma złotego środka i muszę po prostu ruszyć tyłek i iść paćkać się w sklepie żeby wybrać najodpowiedniejszy. Wkurza mnie tylko, że te podkłady są takie drogie i po wyjściu ze sklepu okazuje się często gęsto, że w innym świetle ten kolor jest za ciemny dla takiej bledzizny jak ja

W tej chwili mam IsaDora Hydralight 60. Jest najjaśniejszy z tej serii, ale nadal zbyt ciemny mimo, że od zeszłego roku troszkę mi cera pociemniała. Widzę, że polecacie IsaDorę. Też uważam, że jest dość dobrej jakości, ale niestety nie kryje mi zbyt dobrze, a jeszcze wiekszym minusem jest to, że z czasem ciemnieje. W lecie jeszcze uszło, ale słońca coraz mniej i ja robię się bledsza. Teraz myślę czy wziąć IsaDorę bardziej kryjącą czy zainwestować w Revlona, który jest o ton jaśniejszy od tego, co mam. Sama nie wiem co gorzej wygląda - źle dobrany odcień czy widoczne krogulce

Ech... idę do sklepu. Zgłoszę się po zakupie z nowymi spostrzeżeniami
Witaj neissi
Dziewczyny polecają nowe odcienie, które wprowadziła IsaDora- nr 48 i 49. Założę się, że w 60 większość bladolicych wyglądałaby jak w brązerze (oglądałam ten odcień kiedyś)
Poczytaj wątek proszę, to zobaczysz jakie mamy spostrzeżenie co do konkretnych firm i ich produktów.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 14:43   #1619
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No niestety Jelonku chyba masz do czynienia z osiołkiem Poszłam i kupiłam. Loreal Infallible 125. W sklepie było ok, ale jak wyszłam z tymi pomalowanymi łapkami to się okazało, że trzeba było kupić jednak Revlona. Na szczęście ten Loreal jest zamknięty i zaklejony, więc nie powinnam mieć problemów ze zwrotem. No niestety znów pokierowałam się konsytencją, a nie kolorem Gdybym miała ciemniejszą cerę to ten Loreal byłby najlepszym podkładem jakiego używałam. Jest boski pod każdym względem. Szkoda, że zbyt ciemny

W Revlonie trochę mnie odstraszają te rozświetlające drobinki, ale kolor ma niemalże biały, więc nadaje się idealnie. Z początku odrzuciło mnie, bo przy rozprowadzaniu robiły się takie kłaczki i uwydatniał suchość skóry. Jednak wystarczyło poczekać i przetrzeć lekko chusteczką żeby uzyskać bardzo dobry efekt.

A najlepsze jest to, że myłam już kilka razy ręce, a oba podkłady nadal się trzymają

Pomęczę się jeszcze z tą IsaDorą 60 do poniedziałku i poczytam dokładniej wąteczek Jak nie znajdę nic lepszego to zamienię Loreala na Revlona

Cieszę się, że jest dużo osób zadowolonych ze swojej, jak to mówią, "trupiej" karnacji Ja kiedyś nie mogłam znieść swojej bladości. Głównie dlatego, że strasznie się czerwieniłam i było to bardzo widoczne. Na szczeście nie miałam takich opinii, z jakimi spotyka się emurulez77. Wszyscy to u mnie podziwiali, bo wyglądałam jak gejsza z czarną oprawą oczu i czarnymi włosami. Do dziś nie wiem po kim to odziedziczyłam, bo w domu wszyscy są ciemniejsi

Ja mam za to innego hopla. Z różnych powodów przerzedziły mi się trochę włosy. Nie jestem łysa, ale fakt, że spod ciemnych włosów świeci taki biały przedziałek wprawia mnie w kompleks łysego Czy Wy też tak macie?

Nie zanudzam Was dalej i idę pogrążyć się w lekturze wąteczku
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 15:06   #1620
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jeżeli odpowiada Ci Infallible, to zamów sobie porcelanowy albo wanilię na allegro. Gdzieś na wizażystce był wątek o tych dwóch odcieniach, ale nie czytałam dokładnie, bo nie interesował mnie nigdy ten podkład.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.