Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 09:39   #1321
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to dlatego, bo pewnie zalewacie wrzącą wodą albo za ciepłą niż powinna być. Zieloną zalewa się chyba o temp. 65 st. C , bo inaczej wlasnie robią się te oczka, herbata zmienia smak, kolor i właściwości parują
Kiedyś o tym czytałam i tak mi utkwiło w głowie, bo się zastanawiałam jak mam zmierzyć tą temp, jeśli termometr dziala tylko do 40 stopni
coś Ty nigdy nie zalewam wrzącą wodą zawsze czekam aż ostygnie, do na oko dobrej temperatury.
link do tego termometra, znowu zachęcił mnie do zastanawiania się na yerbą, bo czytam i słysze o samych plusach. ze pobudza, ze koncentracja, nie podwyzszajac przy tym cisnienia. ale jakos jeszcze sie nie moge przekonac.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:51   #1322
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to dlatego, bo pewnie zalewacie wrzącą wodą albo za ciepłą niż powinna być. Zieloną zalewa się chyba o temp. 65 st. C , bo inaczej wlasnie robią się te oczka, herbata zmienia smak, kolor i właściwości parują
Kiedyś o tym czytałam i tak mi utkwiło w głowie, bo się zastanawiałam jak mam zmierzyć tą temp, jeśli termometr dziala tylko do 40 stopni
Zawsze czekam parę min zanim zaleję więc to chyba nie to..chociaż może za mało czekam.
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A ten nalot to nie jest po prostu kamień z czajnika albo z tego, że woda po prostu jest twarda? Ja tak mam zawsze, mimo, że nie parzę w gorącej i smakuje dobrze
Rzeczywiście to może być twarda woda Bo kamień mama systematycznie usuwa
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:06   #1323
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Gdzie kupujecie olej z jojoby?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:11   #1324
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

np. http://www.*******/apteka/p5800-Olej_jojoba_100_ml

w miejsce **** wpisz doz .pl <- bez spacji
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren

Edytowane przez Miss O Club
Czas edycji: 2010-05-12 o 20:13
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:46   #1325
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

zaczęłam predwczoraj stosować na buzię olejek rycynowy
czy japonki mają jakieś sposoby na podkrążone oczy?
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:16   #1326
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Długi sen, łyżeczki z lodówki, rumianek na powieki, albo plaster ziemniaka (gdzieś czytałam, że pomaga). Poza tym żel ze świetlikiem i korektor rozświetlający (w tej kwestii polecam korektory polskiej firmy Vipera, jak dla mnie super)
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:10   #1327
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

a ktoś właśnie gdzieś pisał, że nic zimnego lepiej nie kłaść, bo to jeszcze bardziej podkreśla cienie...? czy jakoś tak. gdzieś o tym czytałam
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:11   #1328
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

To nie wiem, ale mi na zmianę z rumiankiem pomogło zmniejszyć cienie.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:33   #1329
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Przymierzaj, przymierzaj
Filtry to samo dobro! Moją cerę też wszystko zapycha, dlatego trudno jest coś dobrać. Są na szczęście filtry, właśnie do takiej cery, niestety drogie. Ale jak to wszystko apteczne. Dochodzi kwestia nałożenia odpowiedniej ilości, reaplikacja no i makijaż, który często ten filtr destabilizuje.
Miałam do tej pory Hyseac, Uriage spf 50 do trądzikowej i Anthelios LRP spf 30 do tłustej -oba nie zapchały ten drugi znacznie lepiej sie wchłaniał.
Niestety nie można położyc na nie makijażu, bo zawierają Parsol, który jest destabilizowany przez Micę i Talk, które są w kosmetykach kolorowych. Trzeba albo kupić filtr bez tego parsolu, albo kosmetyki bez Miki i Talku ...do tego żeby nie zapychał... no i cena....
Teraz zamierzam kupić Avene... jest bez parsolu. Cena też przystępna... a co z zapychaniem i wchłnianiem to się okaże...


Filtry to podstawa japońskiej pielęgnacji!
Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
To raczej my się wyłamują z jasną cerą ; )

Ja wąsik zaczęłam rozjaśniać kremem Sally Hansen i tak jest wg. mnie najlepiej, nie trzeba się martwić odrostem... że coś z bliska widać...

Co do Aevene, to mam nadzieję, że jeszcze gdzieś będą filtry z zeszłego roku? : (


witajcie, właśnie subskrybowałam wasz wątek
chcialam wrzucić swoje dwa grosze...
ja mam filtr z uriage i sprawdzalam jego skład pod kątem stabilności z minerałami, jestem prawie pewna ze wyszło mi iż ma stabilny filtr mam cere tłustą, skłonną do zapychania i urage mnie urzekł, jak zreszta cała ta seria
odsyłam do listy stabilnych filtrow http://www.laboratoriumurody.pl/foru...1789,t424.html
a hyseac ma Tinsorb M wiec fajno
co do rozjasniacza sally hansen... tez sie na niego czaję muszę kupić
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-13 o 13:45
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:05   #1330
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Smile Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A odnośnie neutrogena wave ... Wiecie może czy są w ogóle dostępne same waciki? No bo co... W najlepszym przypadku jest max 14 wacików. A po 2 tygodniach do kosza? I muszę kupować następne urządzenie z wacikami? Troche bez sensu to.... Może znacie jakiś namiar na zakup dodatkowych wacików? Z góry dzięki za info
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:54   #1331
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ale fajne to urządzenie
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 05:30   #1332
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Uff...przebrnęłam przez cały wątek w miedzyczasie troszke zmieniłam pielęgnację wzorem japońskiej, ale dietą to się nie popisuję niestety
Chyba powinnam coś z tym zrobić...

Hmm...tak czy inaczej witam Was serdecznie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 09:31   #1333
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Witamy witamy

Carmenka001 kurcze, aż dziwne by było gdyby to było jednorazowe chociaż kto wie.

rozwiewam wszelkie wątpliwości:

Cytat:
dodatkowe waciki kosztują 3-4 euro a jest ich 40.
na allegro podobno nie ma, więc jeżeli masz kogoś w Irl lub UK to najlepiej poprosić o przesyłkę

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-05-14 o 09:33
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:24   #1334
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Długi sen, łyżeczki z lodówki, rumianek na powieki, albo plaster ziemniaka (gdzieś czytałam, że pomaga). Poza tym żel ze świetlikiem i korektor rozświetlający (w tej kwestii polecam korektory polskiej firmy Vipera, jak dla mnie super)
sen w moim przypadku nie ma znaczenia, na wakacjach gdy spałam po 10h miałam takie same worki jak teraz, gdy śpię po 3,5h.
żel ze świetlika (ja miałam z flosleka) też nie wiele dał
ale teraz mam roll-on kofeinowego z garniera i w sumie dopiero drugi dzień go stosuję, ale efekty są lepsze, niż po trzech tygodniach z floslekiem
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:26   #1335
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

wszędzie czytam same złe opinie na temat tego garniera, że strata pieniędzy. jesteś pierwszą osobą, która się pozytywnie na jego temat, wypowiedziała.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:13   #1336
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
A odnośnie neutrogena wave ... Wiecie może czy są w ogóle dostępne same waciki? No bo co... W najlepszym przypadku jest max 14 wacików. A po 2 tygodniach do kosza? I muszę kupować następne urządzenie z wacikami? Troche bez sensu to.... Może znacie jakiś namiar na zakup dodatkowych wacików? Z góry dzięki za info
oczywiście, że są!

nie wiem jak sprawa z nimi wygląda w Polsce, u mnie można kupić 3 rodzaje zapasowych wacików, wspominałam już o nich w tym wątku, można dokupić zwykłe, przeciwzaskórnikom i chyba dla skóry wrażliwej ja na razie kończę 2 porcję zwykłych, potem przerzucam się na zaskórniki

i zastanawiam się nad zmianą maszynki, bo mam z 1prędością a ostatnio wpadła mi w ręce z 2 i zastanawiam się czy warto zmienić, stosuje któraś tą nowszą wersję?
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:22   #1337
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Zdawało mi się, że widziałam na all jak wpisałam "neutrogena wave", ale było wtedy późno
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:58   #1338
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Co wyczytalam ... faktycznie one uzywaja multum kosmetykow oczyszczajacych i rozne masaze twarzy przy demakijazu. ale tez wyczytalam ze one maja wielkie problemy ze skora czyli jakies zaczerwienienia,podraznie nia,ciemne plamy na twarzy,tradzik, zamykanie porów ,(rowniez maja problemy z sincami pod oczami,) i to wszystko ze wzgledu na zmiane pogody, na wahania temperatury, i dlatego tak paranoicznie wybielaja swoje twarze. To jest jak lekarstwo. One uzywaja dobrych kosmetykow i takim dobrym skladnikiem ktory jest delikatny i lagodzacy to jest biala herbara. Japonka jedna polecila kosmetyk - Camellia Oil ktora wlasnie jest dobra na tradzik.

Poza tym one dobrze sie odzywiaja co wplywa na skore tzw dieta Okinawa: slodkie ziemniaki, zielona papryka,kielki fasoli, one dostarczaja przeciwutleniacze ,witaminy C ,E ,A, cynk. Ktore sa dla nich bardzo wazne by spowolnic starzenie sie skory.
Ryby ktore zawieraja omega 3 ,nie tylko powoduja spowolnianie starzenia sie skory ale tez zapobiegaja zmarszczkom. Przez jedzenie ryb i owocow morza skora jest bardziej nawilzona. Tez jest mowa o wapnie, i tu jest uzycie tofu, mleko sojowe, jogurt,tempeh. Ale nie mleko bo powoduje problemy trawienne. Herbata oolong ktora ma w sobie przeciwutleniacze jest tam faworyzowana. No i te pielegnacje oczyszczajace skore tzw .exfoliants , By delikatnie usunac zewnetrzna warstwe skory, te wszystkie zanieczyszcenia itd. Uzywaja glownie scrub morelowy i jakies botaniczne olejki.
Fasola Adzuki, otręby ryżowe, gliny, które są bogate w minerały, sproszkowane warzywa morza, i sproszkowane zioła, takie jak żeń-szenia są stosowane jako exfoliants (zioła i warzywa również działaja jako wykrztuśne toksyny).
Olej jojoba, Camellia oil, Aloe Vera, ,
olej jojoba, olej Camellia, ocet jabłkowy, cydr i herbatki ziołowe są wykorzystywane do nawilżania skory.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:18   #1339
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej dziewczynki

Mogę prosić o poradę? Zdaje się, ze Wy w tym temacie specjalistki

Chodzi o filtr do twarzy na lato Już teraz używam...tzn. wykańczam z poprzedniego roku SVR 100 i muszę stwierdzić, że troszeczkę zapycha

Czy możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego no i przede wszystkim- nie zapychającego?
Zastanawia mnie Anthelios 50 z LRP i Avene SPF 50+. Gdzieś słyszałam, że raczej nie powodują zapychania i dobrze się sprawdzają...co Wy o nim myślicie?
Czas mnie troszeczkę goni, bo tego SVR coraz bardziej ubywa

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2010-05-14 o 20:26
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 12:12   #1340
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

witajcie
świetny wątek tak zachwalałyście olej rycynowy, że nie mogłam czekać do wieczora, właśnie go nałożyłam i tak ze cztery godziny z nim posiedzę, mam tylko nadzieję że mnie nie zapcha
i jutro pędzę do sklepu po zieloną herbatę liściastą, do picia i żeby z niej tonik zrobić, bo te sklepowe mnie zapychają miałam dwa różne i po każdym wyskakiwały mi czerwone krostki...
a i mam jeszcze pytanko, wcześniej był wklejony link do filmiku gdzie dziewczyna robiła wodę ryżową, czy woda którą zalewała ten ryż była gorąca, bo chyba nie, ale taka zwykła zimna "wyciągnie" coś z tego ryżu?? w ogóle któraś z was robiła już tą wodę??
pozdrawiam
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:01   #1341
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość




witajcie, właśnie subskrybowałam wasz wątek
chcialam wrzucić swoje dwa grosze...
ja mam filtr z uriage i sprawdzalam jego skład pod kątem stabilności z minerałami, jestem prawie pewna ze wyszło mi iż ma stabilny filtr mam cere tłustą, skłonną do zapychania i urage mnie urzekł, jak zreszta cała ta seria
odsyłam do listy stabilnych filtrow http://www.laboratoriumurody.pl/foru...1789,t424.html
a hyseac ma Tinsorb M wiec fajno
co do rozjasniacza sally hansen... tez sie na niego czaję muszę kupić
Też używam Uriage, ale przecież on ma w składzie Parsol, który jest destabilizowany przez dwutlenek tytanu, talk, micę, która jest w minerałach? Czy te Tinosorby stabilizują ten parsol : >
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:10   #1342
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

też używam uriage, kładę na niego różną kolorówkę, minerały też. od zabiegów dermatologicznych nabyłam 'uczulenie na słońce', które sprawia, że gdy nawet na chwilę wyjdę na dwór bez filtra, natychmiast moja twarz robi się czerwona i piecze. gdy używam uriage nawet z makijażem, nic takiego się nie dzieje, więc śmiem sądzić, że 'działa' ale fakt faktem, nakładam go koło 7 rano i jest git ale gdy wracam do domu koło 16 czuję lekkie pieczenie/dyskomfort. oczywiste jest, że trzeba reaplikować co 2-3h ale to świadczy, że nawet po tylu godzinach wciąż ochrona całkiem nie znika (w nawyk mi weszło niedotykanie twarzy i dbanie o to nawet np. przy przytulaniu czy innych )
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 22:20   #1343
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
(...)wcześniej był wklejony link do filmiku gdzie dziewczyna robiła wodę ryżową, czy woda którą zalewała ten ryż była gorąca, bo chyba nie, ale taka zwykła zimna "wyciągnie" coś z tego ryżu?? w ogóle któraś z was robiła już tą wodę??
pozdrawiam
Witaj

Ja używam tonik ryżowy. Zalewam go zimną wodą, która po kilku sekundach mieszania robi się mleczno biała. Tonik ma działanie ściągające i wygładzające.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-05-16 o 22:21
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:29   #1344
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Tonik ma działanie ściągające i wygładzające.
poza tym nic? jakieś nawilżanie czy cuś? zapobiega czemuś?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:51   #1345
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
poza tym nic? jakieś nawilżanie czy cuś? zapobiega czemuś?
Nie wiem. Ja u siebie zaobserwowałam ściąganie, wygładzanie i skóra jest jakby bardziej napięta i gładka.

Wytrzebił również (we współpracy z tonikiem z zielonej herbaty) drobne zaskórniaki i krostki. Zatem pewnie i wysusza, ale ja od razu po użyciu smaruję się odpowiednim kremem, więc nie przesuszył mnie, ani nie podrażnił.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:29   #1346
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Witaj

Ja używam tonik ryżowy. Zalewam go zimną wodą, która po kilku sekundach mieszania robi się mleczno biała. Tonik ma działanie ściągające i wygładzające.
dziękuję za odp to jak znajdę w sklepie ryż organiczny (bo taki chyba musi być jak nic nie pomieszałam) to kupię i będę eksperymentować zapomniałam o zielonej herbacie jutro kupię
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 09:28   #1347
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez elpii Pokaż wiadomość
Co wyczytalam ... faktycznie one uzywaja multum kosmetykow oczyszczajacych i rozne masaze twarzy przy demakijazu. ale tez wyczytalam ze one maja wielkie problemy ze skora czyli jakies zaczerwienienia,podraznie nia,ciemne plamy na twarzy,tradzik, zamykanie porów ,(rowniez maja problemy z sincami pod oczami,) i to wszystko ze wzgledu na zmiane pogody, na wahania temperatury, i dlatego tak paranoicznie wybielaja swoje twarze. To jest jak lekarstwo. One uzywaja dobrych kosmetykow i takim dobrym skladnikiem ktory jest delikatny i lagodzacy to jest biala herbara. Japonka jedna polecila kosmetyk - Camellia Oil ktora wlasnie jest dobra na tradzik.

Poza tym one dobrze sie odzywiaja co wplywa na skore tzw dieta Okinawa: slodkie ziemniaki, zielona papryka,kielki fasoli, one dostarczaja przeciwutleniacze ,witaminy C ,E ,A, cynk. Ktore sa dla nich bardzo wazne by spowolnic starzenie sie skory.
Ryby ktore zawieraja omega 3 ,nie tylko powoduja spowolnianie starzenia sie skory ale tez zapobiegaja zmarszczkom. Przez jedzenie ryb i owocow morza skora jest bardziej nawilzona. Tez jest mowa o wapnie, i tu jest uzycie tofu, mleko sojowe, jogurt,tempeh. Ale nie mleko bo powoduje problemy trawienne. Herbata oolong ktora ma w sobie przeciwutleniacze jest tam faworyzowana. No i te pielegnacje oczyszczajace skore tzw .exfoliants , By delikatnie usunac zewnetrzna warstwe skory, te wszystkie zanieczyszcenia itd. Uzywaja glownie scrub morelowy i jakies botaniczne olejki.
Fasola Adzuki, otręby ryżowe, gliny, które są bogate w minerały, sproszkowane warzywa morza, i sproszkowane zioła, takie jak żeń-szenia są stosowane jako exfoliants (zioła i warzywa również działaja jako wykrztuśne toksyny).
Olej jojoba, Camellia oil, Aloe Vera, ,
olej jojoba, olej Camellia, ocet jabłkowy, cydr i herbatki ziołowe są wykorzystywane do nawilżania skory.
dzięki wielkie bardzo przydatne informacje
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 10:47   #1348
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Maqua
Illegale

ja doszukalam sie jedynie tego, ze zawiera filtry na bazie Tinosorb M....
tutaj dokładny skład i opis:
http://www.**********pl/index.php?topic=7850.0 hmm.. no to wklejam skład, skoro www sie nie da
skład: Aqua, dicaprylyl carbonate, Uriage thermal spring water, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, butylmethoxydibenzoylmeth ane, ethylhexyl triazone, octocrylene, nylon-12, glycerin, cyclopentasiloxane, butylene glycol, decyl glucoside, C20-22 alkyl phosphate, cyclohexasiloxane, C20-22 alcohols, phenoxyethanol, Brassica campestris, xanthan gum, fragrance, benzoic acid, tetrasodium EDTA, tocopheryl acetate, tricontanyl PVP, o-cymen-5-ol, propylene glycol, citric acid, sodium hydroxide, polyquaternium-51, lecithin, hydrolyzed wheat protein, caprylyl glycol, hexylene glycol, Epilobium angustifolium, sodium metabisulfite.
a no tak, buthyl methoxydibenzoilmethane czyli parsol... no jest w skladzie szkoda... ale nadal twierdze ze krem super, juz wole miec cos co mnie nie zapcha ani nie tlusci, a ma w miare stabilne (Tinosorb M bedzie chociaz dzialal), a nie packac sie czyms ciezkim i podraznic cere, tylko dla filtra..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-18 o 10:50
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 10:48   #1349
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
np. http://www.*******/apteka/p5800-Olej_jojoba_100_ml

w miejsce **** wpisz doz .pl <- bez spacji

a co taki dziwny link wpisałaś? :O
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:15   #1350
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
a co taki dziwny link wpisałaś? :O
no właśnie nie wiem co się stało, ale w miejsce tych gwiazdek trzeba wpisać doz. pl <- bez spacji
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.