Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 21:18   #3451
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrolek zakonczyłam akcje z zabkami, byłam dzisiaj u protetyczki bo prosila żeby się jej pokazać bochce to zrobić swoim córkom. I wieszz co ? Uśmięchnęłam się tylko i stwierdziła że mam odcień A1, najjasniejszy z wszystkich możliwych wogóle. Druga protetyczka ktora nie była obecna gdy zamawiałam nakładki nie miała pojęcia o co chodzi i po moim tekscie "że mąz mi powiedzial że i tak ci nikt nie uwierzy ze ty masz swoje takie zęby" powiedziała ze myslała że ja mam licówki i korony, a nie własne bieluteńkie ząbki. Aha i jeszcze jedno zero nadwrażliwosći.

Masi idę na łatwiznę i proszę o przesłanie mi informacji jakie nazbierałaś o wybielaniu.Ja mam bardzo wrazliwe zęby i boję się sama taki zabieg przeprowadzić ,ale poczytac można



Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Też będę tak stosować cos jak napisałyście.Tylko mnie wnerwiają te cholerne naczynka.A w moim słoiczku juz dno widać jeszcze przed świetami będę musiała kupić.A ja taka gruba jestem chyba się powieszę za tłuszcz na brzuchu
Ane powieszę się z tobą Stosujesz na naczynka Auriderm XO ? Sprawdziłam, naprawde działa
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:25   #3452
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masi idę na łatwiznę i proszę o przesłanie mi informacji jakie nazbierałaś o wybielaniu.Ja mam bardzo wrazliwe zęby i boję się sama taki zabieg przeprowadzić ,ale poczytac można





Ane powieszę się z tobą Stosujesz na naczynka Auriderm XO ? Sprawdziłam, naprawde działa
Stosuję ale na noc nie mogę no bo ..własnie miałam Wam o tym napisac.On ma bardzo silne działanie obkurczające i ja jak posmaruję się nim na noc to wstaję rano z migreną.Przetestowałam to już nie raz.
Madzik-te syfy to napewno efekt dogłębnego oczyszczania się skóry.Jak się zaleczą będziesz pikna
Meg możesz się ze mną wieszać ale chyba nie za tłuszcz na brzuchu-bo go nie masz
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:28   #3453
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Jak w filmie "Ze śmiercią jej do twarzy"

tak

ja moge za Meryl Streep robic, a Kamilcia za Goldie Hawn


Kamilka piszesz sie na to????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:29   #3454
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość

Stosuję ale na noc nie mogę no bo ..własnie miałam Wam o tym napisac.On ma bardzo silne działanie obkurczające i ja jak posmaruję się nim na noc to wstaję rano z migreną.Przetestowałam to już nie raz.
Madzik-te syfy to napewno efekt dogłębnego oczyszczania się skóry.Jak się zaleczą będziesz pikna
Meg możesz się ze mną wieszać ale chyba nie za tłuszcz na brzuchu-bo go nie masz
Kurcze a tam syfy zamaskujee i jest OK tylko ja nawet trądziku nie miałam w młodości to nawet nie mam odruchu wyciskania...ta czerwonośc mnie wnerwia
Czyli dzisiaj zlot czerwonych twarzy
A Domus co padnięta po tych harcach na koniku gdziez ona??? Czy jeszcze siano zadaje
O ząbki umyje i wąsa jednak posmaruję
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:34   #3455
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Stosuję ale na noc nie mogę no bo ..własnie miałam Wam o tym napisac.On ma bardzo silne działanie obkurczające i ja jak posmaruję się nim na noc to wstaję rano z migreną.Przetestowałam to już nie raz.
Meg możesz się ze mną wieszać ale chyba nie za tłuszcz na brzuchu-bo go nie masz

Ane to co ty smarujesz tą mascią,że cię głowa boli ? Anuś uchodowałam bebecha i teraz nie wiem co z nim zrobić

Bucz ale ci zazdroszczę Ja to nawet tych spodni bym się wyrzekla i całą gębę za to obstrzykała
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:40   #3456
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ane to co ty smarujesz tą mascią,że cię głowa boli ? Anuś uchodowałam bebecha i teraz nie wiem co z nim zrobić

Bucz ale ci zazdroszczę Ja to nawet tych spodni bym się wyrzekla i całą gębę za to obstrzykała
Mnie dajcie ja mam brzuch przyrośnięty do kręgosłupa.....dziecko wojny...
Też bym sie ostrzykneła.....Ale chyba jutro kupie ten auriderm zobaczę razem z peletrhrokremem bo kurczę naczynkowa sie za bardzo zrobiłam a zawsze skłonność miałam....Wąsa smarnełam i pod wargą też smarełam a tu juz prawie nie widać bo plama z tego lata
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:40   #3457
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ane to co ty smarujesz tą mascią,że cię głowa boli ? Anuś uchodowałam bebecha i teraz nie wiem co z nim zrobić

Bucz ale ci zazdroszczę Ja to nawet tych spodni bym się wyrzekla i całą gębę za to obstrzykała
Megus jeszcze nie zazdrosc.Tutaj sa insze lekarze jak w PL.Jeszcze mnie jutro na zbity pysk wyrzuci,kto to wie


Domcio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
NORMALNIE CI BANA DAJE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
ilez mozna w stajni siedziec?
Mam tu kupe znajomych "koniarzy" i nikt tyle nie spedza czasu w stajni
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:41   #3458
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

O rany Do mojej listy życzeń po mezo i stałym aparacie chyba wpiszę te zęby...
MagdaM może nie rezygnuj jeszcze, teraz jak już masz tak złuszczoną skórę to pigma będzie działąć właśnie wybielająco. Wiem, że chodzi Ci o buraka ale nie łudź się, że Ci przejdzie jak odstawisz To się będzie ciągnąć tak samo jak po cos.
Ane super, że udało Ci się dogadać w sprawie ROC'a
Buczka ja to bym w pierwszej kolejności mezo robiła, jak się nie wyprasuje, to dopiero coś innego. Już nic nie mówię o botoxie... A jak Twoje uczulenie na brodzie, schodzi?
Megusia Ty chyba pierwsza wśród nas na podium, gratuluję!
Słuchajcie z tymi krostami to jakaś jazda zupełna, przeleciałam chronologicznie mój domowy album cosmelanowy no i widzę jak mi te krosty z czoła zeszły na okolice nosa, później cały owal twarzy, w końcu żuchwa, a teraz szyja. Mam nadzieję, że nie będę się smarować aż do stóp Czoło mam już całkiem ładne, policzki fajne (zmarchy pod oczami mam większe niż wcześniej, muszę się kiedyś kompleksowo nawilżyć), na skroniach różowa skóra, broda podrażniona i plamy po krostach, natomiast szyja cała w wielkich bolących krochach. Dziś 34 doba po masce, już potrafię przeliczyć kiedy powinnam zacząć wyglądać normalnie (jak na czole), wychodzi, że za jakieś dwa tygodnie Jutro odbieram mój drugi słoiczek cos2.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:44   #3459
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Anturku kwiatuszku nie mam opakowania po ROCu ,zeby skladniki spisac.Na tubce ich nie ma,ale Sagusia ma pudelko ,moze dla Ciebie przepisze

pryszcze jeszcze mam,niestety
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:47   #3460
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Meg-smaruję twarz a ból migrenowy powstaje w wyniku obkurczenia zył czy tez naczynek.Dlatego leki na migrenę oparte na trypto-coś tam rozszerzają żyły.Pomaga równiez aspiryna która rozrzedza krew.I dlatego "zwykłe"leki przeciwbólowe nie pomagają.Jak posmaruje rano to ok.A na noc za cholerę nie mogę.Musi się trochę tej maści jednak dostawac do krwi.A muszę dodac ze łeb boli mnie tylko w jednym miejscu tam gdzie kończy się brew koło nosa z lewej strony.Nigdy nigdzie indziej mnie nie bolało.A w brzuszysko nie wierzę nie przy Twojej wadze.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:47   #3461
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
O rany Do mojej listy życzeń po mezo i stałym aparacie chyba wpiszę te zęby...
MagdaM może nie rezygnuj jeszcze, teraz jak już masz tak złuszczoną skórę to pigma będzie działąć właśnie wybielająco. Wiem, że chodzi Ci o buraka ale nie łudź się, że Ci przejdzie jak odstawisz To się będzie ciągnąć tak samo jak po cos.
Ane super, że udało Ci się dogadać w sprawie ROC'a
Buczka ja to bym w pierwszej kolejności mezo robiła, jak się nie wyprasuje, to dopiero coś innego. Już nic nie mówię o botoxie... A jak Twoje uczulenie na brodzie, schodzi?
Megusia Ty chyba pierwsza wśród nas na podium, gratuluję!
Słuchajcie z tymi krostami to jakaś jazda zupełna, przeleciałam chronologicznie mój domowy album cosmelanowy no i widzę jak mi te krosty z czoła zeszły na okolice nosa, później cały owal twarzy, w końcu żuchwa, a teraz szyja. Mam nadzieję, że nie będę się smarować aż do stóp Czoło mam już całkiem ładne, policzki fajne (zmarchy pod oczami mam większe niż wcześniej, muszę się kiedyś kompleksowo nawilżyć), na skroniach różowa skóra, broda podrażniona i plamy po krostach, natomiast szyja cała w wielkich bolących krochach. Dziś 34 doba po masce, już potrafię przeliczyć kiedy powinnam zacząć wyglądać normalnie (jak na czole), wychodzi, że za jakieś dwa tygodnie Jutro odbieram mój drugi słoiczek cos2.
O to może masz racje......mały załamik mi się trafił no coz za późno was tylko jutro posmaruje znowu cały pysk, ale ten auriderm to sobie kupie....
Słuchaj to może one ci juz więcej nie wyjda jak teraz tak hurtem sie mnożą te wredne krosty oczywiście
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:48   #3462
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczka no cóż i tak słowo się rzekło więc niezależnie od składu będę ROC'a miała

Ane ja wiem co masz na myśli z tym bólem głowy po Auridermie. Po prostu smarujesz wszędzie gdzie masz naczynka, czyli całą twarz, to wstrzymuje krążenie i ból głowy jak znalazł Ja natomiast z innego powodu nie do końca zachwycam się Auridermem, mam popękane naczynka pod oczami (tam gdzie się zwykle robią sińce), po posmarowaniu na noc rankiem ma w tych miejscach doły jak sto pięćdziesiąt No ale nie ma co gadać - Auriderm działa.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-12-09 o 21:51 Powód: literówki i nieskładnie
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:51   #3463
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku a moze idz do dermatologa.Mnie sie nie podobaja Twoje pryszcze.Idz kochana,tak dalej byc nie moze!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:51   #3464
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No a ja sie będę zbierać jutro rano te dzinsy bym jednak chciała jeszcze pogladać....a noz sie cos trafi - po pracy to nie chce bo miliony ludzi po wszystkich sklepach i nawet zaparkować nie ma gdzie.....dobranocki, dobranocki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:53   #3465
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzwoniłam dziś do lekarki po następny słoiczek cos,bo w moim już dno widać.Ale mam nadzieję że starczy mi do końca roku,cholera.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:53   #3466
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczka no cóż i tak słowo się rzekło więc niezależnie od składu będę ROC'a miała

Ane ja wiem co masz na myśli z tym bólem głowy po Auridermie. Po prostu smarujesz wszędzie gdzie masz naczynka, czyli całą twarz, to wstrzymuje krążenie i ból głowy jak znalazł Ja natomiast z innego powodu nie do końca zachwycam się Auridermem, mam popękane naczynka pod oczami (tam gdzie się zwykle robią sińce), po posmarowaniu na noc rankiem ma w tych miejscach doły jak sto pięćdziesiąt No ale nie ma co gadać - Auriderm działa.
To moze zacznij ten Madzi Pele...cos tam krem na naczynka.Tez sie nim maziam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:54   #3467
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczka no cóż i tak słowo się rzekło więc niezależnie od składu będę ROC'a miała

Ane ja wiem co masz na myśli z tym bólem głowy po Auridermie. Po prostu smarujesz wszędzie gdzie masz naczynka, czyli całą twarz, to wstrzymuje krążenie i ból głowy jak znalazł Ja natomiast z innego powodu nie do końca zachwycam się Auridermem, mam popękane naczynka pod oczami (tam gdzie się zwykle robią sińce), po posmarowaniu na noc rankiem ma w tych miejscach doły jak sto pięćdziesiąt No ale nie ma co gadać - Auriderm działa.
Dokładnie tak a doszłam do tego drogą dedukcjiPójdę chyba je pozamykac tylko zebrac sie nie moge.Ale spróbuje jutro zadzwonic bo i tak musze się tam wybrac po nowy cos
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:57   #3468
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Idę spać,ale jestem zaflikana,normalnie gile do pasa i ciągle łzawiące oczy.do du..z tymi chorobami u mnie.Co się polepszy to się popieprzy
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:58   #3469
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
To moze zacznij ten Madzi Pele...cos tam krem na naczynka.Tez sie nim maziam
Oczywiście peletrokrem tez mam .Ale troche to olałam gdyz po jonoforezie było ok.W związku ztym trochę to zaniedbałam a jednoczesnie kilka razy pod rzad posmarowałam się cos na noc.No i wylazło
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 22:01   #3470
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

A miałam zaplanowane to wybielanie.Preparaty mam i nawet szczenie od protetyka,ale jak bym to na noc założyła to chyba bym się udusiła z tymi gilami.Muszę czekać .A tak mnie korci
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:01   #3471
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Oczywiście peletrokrem tez mam .Ale troche to olałam gdyz po jonoforezie było ok.W związku ztym trochę to zaniedbałam a jednoczesnie kilka razy pod rzad posmarowałam się cos na noc.No i wylazło
Wiesz ? Ja sobie kupie chyba te kuleczki D12 ,co je Masimka olewa.I udowodnie swiatu ,ze dzialaja
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:02   #3472
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kwiatuszku a moze idz do dermatologa.Mnie sie nie podobaja Twoje pryszcze.Idz kochana,tak dalej byc nie moze!
Nie mam z czym iść, każda ma krochy, jedna mniejsze druga większe. Gdyby mi się nie goiły te pierwsze, to bym się martwiła (mam to już za sobą), w tych miejscach już mi nic nie wyłazi, czysta skóra. Szkoda tylko, że taka cienka i pomarszczona MagdaM też ma krochy. Nie chciałaś żebym pisała czego więcej się nauczyłam, to nie piszę żeby d*py nie zawracać, zresztą dużo tego jest ale poznałam przyczynę ich powstawania, to zupełnie oczywista oczywistość Teraz szukam naprawdę dobrego nawiżacza, kwas hialuronowy mi nie odpowiada.
Dennuś pytałaś o skwalan. Widzę, że żadna z nas nie może nic o tym napisać. Ja to kupiłam na BU bo mi się opis podobał, pisałam trochę o nim, zdaje się że do Listopadka. Jeszcze nie skorzystałam, nawet nie rozrobiłam. Zostawiam sobie eksperymenty na później, kiedy już się nawilżę i zagoję, nie chcę ratować kilku rzeczy naraz. Szukałaś na KWC?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:02   #3473
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Wiesz ? Ja sobie kupie chyba te kuleczki D12 ,co je Masimka olewa.I udowodnie swiatu ,ze dzialaja
Buczu ja mam teorię na te twoje pryszcze chyba
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:04   #3474
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Wiesz ? Ja sobie kupie chyba te kuleczki D12 ,co je Masimka olewa.I udowodnie swiatu ,ze dzialaja
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Nie mam z czym iść, każda ma krochy, jedna mniejsze druga większe. Gdyby mi się nie goiły te pierwsze, to bym się martwiła (mam to już za sobą), w tych miejscach już mi nic nie wyłazi, czysta skóra. Szkoda tylko, że taka cienka i pomarszczona MagdaM też ma krochy. Nie chciałaś żebym pisała czego więcej się nauczyłam, to nie piszę żeby d*py nie zawracać, zresztą dużo tego jest ale poznałam przyczynę ich powstawania, to zupełnie oczywista oczywistość Teraz szukam naprawdę dobrego nawiżacza, kwas hialuronowy mi nie odpowiada.
Dennuś pytałaś o skwalan. Widzę, że żadna z nas nie może nic o tym napisać. Ja to kupiłam na BU bo mi się opis podobał, pisałam trochę o nim, zdaje się że do Listopadka. Jeszcze nie skorzystałam, nawet nie rozrobiłam. Zostawiam sobie eksperymenty na później, kiedy już się nawilżę i zagoję, nie chcę ratować kilku rzeczy naraz. Szukałaś na KWC?
Antku ale czy plamy zeszły?I czy warto było?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:04   #3475
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku ten BU to nie kwas hialuronowy tylko żel mnie teą nie przypadł do gustu.Bucz a co to za kuleczki?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:05   #3476
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
A fotki dawaj.
A zechcesz sie ze mną zaprzyjaźnić ????
W swoim albumiem mam jeszcze swoje zdjęcia ze ślubu- własnego
No zartujesz, to jeszcze Cie nie ma na liscie u mnie? wysylam za chwile zaproszenie (!)
Ja wogole musze ponadrabiac zaleglosci widze, ciezko mi idzie to ale zaczne spedzac wiecej czasu, glupia jestem - zle mi w zyciu to szukam pocieszenia inaczej a proste rozwiazanie w postaci bywania na forum C. pod nosem mam...

Buczus dziekuej za komplementy kochana, nie wiem czy sluszne to fotki z tego wrzesnia, wrzuce wiecej a wogole to zaskoczona jestem ze weszly i ze je widac bo jak musialam zmykac sprzed kompa popoludniem to udalo mi sie tylko wrzucic je ale jak chcialam sprawdzic jaki efekt to nie chcialy sie otworzyc
No niewazne, sprobuje znalezc cos aktualniejszego z bliska

A ja tez wpadlam na podobny pomysl (mezo pod oczy + botox) i w przyszlym tyg zapytam dr czy mi zrobi botox na lapki i mezo pod oczy, ewentualnie kwas w kanaliki lzowe (..ponoc efekty swietne) jak szalec to szalec .. na swieta
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:05   #3477
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Nie mam z czym iść, każda ma krochy, jedna mniejsze druga większe. Gdyby mi się nie goiły te pierwsze, to bym się martwiła (mam to już za sobą), w tych miejscach już mi nic nie wyłazi, czysta skóra. Szkoda tylko, że taka cienka i pomarszczona MagdaM też ma krochy. Nie chciałaś żebym pisała czego więcej się nauczyłam, to nie piszę żeby d*py nie zawracać, zresztą dużo tego jest ale poznałam przyczynę ich powstawania, to zupełnie oczywista oczywistość Teraz szukam naprawdę dobrego nawiżacza, kwas hialuronowy mi nie odpowiada.
Dennuś pytałaś o skwalan. Widzę, że żadna z nas nie może nic o tym napisać. Ja to kupiłam na BU bo mi się opis podobał, pisałam trochę o nim, zdaje się że do Listopadka. Jeszcze nie skorzystałam, nawet nie rozrobiłam. Zostawiam sobie eksperymenty na później, kiedy już się nawilżę i zagoję, nie chcę ratować kilku rzeczy naraz. Szukałaś na KWC?
ale Ty dupa jestes,ja tak napisalam bo dolka mialam. Im wiecej wiem ,to wydawalo mi sie ,ze glupsza sie robie .Pisz kochanie Ty moje ,pisz!!!!!!!!!!!!!!! Ja spragniona wiedzy.I o botoxie tez kilka slow poprosze
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:08   #3478
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No pisz Anturium co wiesz,piosz ja spragnona wiedzy nawet z gilami po pas
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:10   #3479
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Pisz Kwiatku pisz człek przez cały żywot się uczy
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:11   #3480
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Molli pisz kochanie dlaczego Ci zle na duszy.My mamy recepte na wszystkie dolegliwosci.Ja tez juz tu polowe zycia opisalam.I dobrze mi to zrobilo
To jak telefon zaufania.Nagadasz sie porzadnie i lepiej sie na sercu zrobi.Czasami to nawet madra porade przeczytasz
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.