Bez włosów na głowie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 12:53   #1
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Unhappy

Bez włosów na głowie.


tak więc założyłam ten wątek, ponieważ od dłuższego czasu myślę o ogoleniu głowy. Myślę o tym, bo mam mało włosów i są bardzo cienkie . A tak ogólnie to mam 14 lat (jeszcze) no i jeżeli zgoliłabym tą głowę to chciałabym do liceum iść w ładnych włoskach. Tylko tak, w związku z tym mam kilka pytań do kogoś kto wie jak to jest:
1. Czy kiedy ogolimy głowę włosy będą odrastały gęściejsze, ciemniejsze i grubsze? (to jest najważniejsze pytanie)
2. Czy długo odrastają?
3. Czy wogóle stan moich włosów się poprawi, czy nawet nie brać takiej opcji pod uwagę...

Bardzo proszę o odpowiedzi. I z góry dziękuję.
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 13:41   #2
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Bez włosów na głowie.

Raczej nie odrosną Ci grubsze i gęściejsze włosy. To jakie mamy włosy to w głównej części sprawa naszych genów. Jeśli masz zniszczone włosy to może pomyśl o krótszej fryzurce.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 13:57   #3
cherryPrincess69
Raczkowanie
 
Avatar cherryPrincess69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraina czarów :)
Wiadomości: 326
Dot.: Bez włosów na głowie.

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
Raczej nie odrosną Ci grubsze i gęściejsze włosy. To jakie mamy włosy to w głównej części sprawa naszych genów. Jeśli masz zniszczone włosy to może pomyśl o krótszej fryzurce.
taa, struktura wlosa sie raczej nie zmieni...
co do szybkosci odrastania to przecietnie 1 cm na miesiac
__________________
cherryPrincess69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:05   #4
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Bez włosów na głowie.

2,5 cm, a u mnie np. ok. 3 czasem wiecej cm. jesli uzywam oleju rycynowego i nafty
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:56   #5
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

czyli nie mam co liczyć na piękne gęste i grube włosy..?
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:14   #6
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: Bez włosów na głowie.

łykaj skrzp polny efekty po miesiacu naprawde dziaka
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:34   #7
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Bez włosów na głowie.

To zależy: jeżeli słabe i rzadkie włosy masz z natury, to obcięcie ich nic Ci nie da ale jeżeli włosy masz słabe np. od prostownicy, farbowania, czy innych, to skrócenie ich, to dobry pomysł. Nie wiem tylko, czy zgolenie ich na "zapałkę" nie jest zbyt radykalnym posunięciem...
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 15:35   #8
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

A jeżeli ścięłabym włosy, brała skrzyp (a czy on mi nie zaszkodzi?)i jeszcze do tego szampon DERMENA? Czy wtedy mogę liczyć na to że włosy będą grubsze i gęstsze?
Z góry dzięki za wasze odpowiedzi kochane
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:38   #9
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Bez włosów na głowie.

a Twoje włosy sa w takim stanie bo poproaty takie masz? czy to za sprawą prostownic lokówek itp??;>
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:22   #10
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Bez włosów na głowie.

Ja na Twoim miejscu nie goliłabym głowy. Szkoda włosów, możesz bardzo źle czuć się w takiej fryzurze, a potem zapuszczanie trwa długo. Tak naprawdę bez stymulacji cebulek i suplementów zbyt wiele nie zdziałasz, to że włosy po ścięciu odrastają gęściejsze to mit. Odrastają zdrowe (jeśli były niszczone) jednak i tak bez dbania o nie nie osiągnie się efektu pięknych, gęstych włosów. Zatem szkoda golić głowę, lepiej poczytaj ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188208

Powypisuj sobie różne metody proponowane przez dziewczyny i do dzieła. Ja bardzo polecam różnego rodzaju wcierki w skórę głowy, małe włoski, które zaczynają pod ich wpływem wyrastać są wyczuwalne pod palcami.

Powodzenia!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:47   #11
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

To jest jednak szansa że z cienkich i rzadkich włosów (z natury) wyrosną grubsze i gęstsze, kiedy się będzie o nie odpowiednio dbać? A czy ten skrzyp w tabletkach nie będzie dla mnie szkodliwy, mam dopiero 14 lat...
Dzięki że nie zostawiłyście mnie samą z tą myślą, bo o ogoleniu głowy myślałam już całkiem serio od dłuższego czasu, ale jeżeli są na to inne sposoby to spróbuję
Dzięki
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 22:47   #12
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Bez włosów na głowie.

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica013 Pokaż wiadomość
To jest jednak szansa że z cienkich i rzadkich włosów (z natury) wyrosną grubsze i gęstsze, kiedy się będzie o nie odpowiednio dbać? A czy ten skrzyp w tabletkach nie będzie dla mnie szkodliwy, mam dopiero 14 lat...
Dzięki że nie zostawiłyście mnie samą z tą myślą, bo o ogoleniu głowy myślałam już całkiem serio od dłuższego czasu, ale jeżeli są na to inne sposoby to spróbuję
Dzięki
Tzn. tak - nie liczyłabym na to, że włosy przejdą absolutną metamorfozę i będą zupełnie innymi włosami. Jednak faktem jest, że możesz je zagęścić i wzmocnić. Najlepiej byłoby, gdybyś mogła wstawić jakieś ich zdjęcie - bez twarzy. Łatwiej byłoby nam doradzić Kolejnym argumentem przeciw ścinaniu cienkich, delikatnych włosów jest to, że długie i zadbane są ozdobą kobiety i wyglądają imponująco.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 23:04   #13
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Bez włosów na głowie.

Ja tez mam cienkie i rzadkie włosy, nawet bardzo. Jesli zawsze byly rzadkie - taka twoja natura. Jesli ostatnio się przerzedzily - warto udać się do dermatologa, porobic badania.

jesli chodzi o ich wygląd, to rzeczywiscie zadbane włsoy wygladaja pieknie. Jesli chcesz dodac im objętosci to fajny efekt dają termoloki - ale to pozostawilabym na specjalne okazje, a tak na codzien najlepiej spinaj w kucyka. Nie farbuj, nie prostuj, nie rozjasniaj, nie susz - moje wlosy to przezyly i bez modelowania wygladaja okropnie, bo wlosy cienke są szczegolnie wrazliwe na wszelkie tego typu interwencje. ratuje mnie kucyk i opaska. Oczywiscie staram sie je odzywic: myję co drugi dzien i przed kazdym myciem stosuję olej kokosowy (na razie zbyt krotko,aby ocenić efekty), Waxa L'Biotica i odzywkę Kaaral (niestety trudnodostępna). piję pokrzywę i skrzyp polny, łykam suplementy. Chce je zapuscic do lopatek.
A wiesz co jest najgorsze? Moj chłopak jest fryzjerem, a ja nie mogę, ze wzgledu na kondycję moich włosów, pozwolic sobie na szaleństwa. No coz, life is brutal, nie mozna miec wszytskiego.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:48   #14
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Bez włosów na głowie.

Może trochę złamię front obrony Twoich włosów... Moja kuzynka jak była mała to miała bardzo cienkie, rzadkie włoski, ciocia ścięła jej je prawie na chłopaka i bardzo poprawiły jej się, dzisiaj jest już w gimnazjum i ma piękne, grube, gęste loki.
Ale to na dwoje babka wróżyła... Wax pomaga w regeneracji cebulek włosowych, gdybyś ogoliła włosy i stosowała go intensywnie to powinny być gęste, ale to samo możesz osiągnąć makładając go na swoje obecne włosy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce różnych wątków o pielęgnacji i wzmacnianiu włosów, poza tym może być tak, że one już po prostu takie są i inne nie będą - włosy trzeba kochać takie, jakie są z natury, odpowiednio pielęgnować, ozdabiać, dbać
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:33   #15
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Bez włosów na głowie.

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Może trochę złamię front obrony Twoich włosów... Moja kuzynka jak była mała to miała bardzo cienkie, rzadkie włoski, ciocia ścięła jej je prawie na chłopaka i bardzo poprawiły jej się, dzisiaj jest już w gimnazjum i ma piękne, grube, gęste loki.
Ale to na dwoje babka wróżyła... Wax pomaga w regeneracji cebulek włosowych, gdybyś ogoliła włosy i stosowała go intensywnie to powinny być gęste, ale to samo możesz osiągnąć makładając go na swoje obecne włosy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce różnych wątków o pielęgnacji i wzmacnianiu włosów, poza tym może być tak, że one już po prostu takie są i inne nie będą - włosy trzeba kochać takie, jakie są z natury, odpowiednio pielęgnować, ozdabiać, dbać
To, że tak się stało nie jest kwestią ścięcia włosów, a zmiany struktury z wiekiem. Wielu dziewczynom zaczynają się kręcić albo prostują się w wieku dojrzewania. Struktura zmienia się nawet przy braniu hormonów czy ciąży. Cięcie nie ma NIC do rzeczy. Dlatego - droga autorko wątku - nie denerwuj się, bo wiek Twój jeszcze młody i wiele może ulec zmianie. Ważne, żebyś odpowiednio pielęgnowała swoje włosy. Na pewno odwdzięczą Ci się za odpowiednią suplementację i wcierki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 15:52   #16
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Może trochę złamię front obrony Twoich włosów... Moja kuzynka jak była mała to miała bardzo cienkie, rzadkie włoski, ciocia ścięła jej je prawie na chłopaka i bardzo poprawiły jej się, dzisiaj jest już w gimnazjum i ma piękne, grube, gęste loki.
Ale to na dwoje babka wróżyła... Wax pomaga w regeneracji cebulek włosowych, gdybyś ogoliła włosy i stosowała go intensywnie to powinny być gęste, ale to samo możesz osiągnąć makładając go na swoje obecne włosy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce różnych wątków o pielęgnacji i wzmacnianiu włosów, poza tym może być tak, że one już po prostu takie są i inne nie będą - włosy trzeba kochać takie, jakie są z natury, odpowiednio pielęgnować, ozdabiać, dbać
no właśnie jest tak: ja już od początku swojego istnienia mam włosy cienkie, delikatne i rzadkie , a chciałabym bardzo mieć włoski gęste i grube... (na to że od razu po miesiącu włosy się zregenerują nie liczę, ale po jakimś roku regularnego stosowania...)
wax-a używałam jakiś czas temu, ale chyba się na niego uczuliłam bo na głowie robiły mi sie strupki i takie białee krostki i włosy strasznie leciały z glowy więc go zostawiłam. A co powiedziałybyście na to:
-co jakiś czas (np. co tydzień) nakładać na skórę głowy pędzlem go farbowania włosów maskę drożdżową
- zażywać odpowiednie suplementy diety
- codziennie rano herbatka pokrzywowa
- aaa no i oczywiście krótsza fryzurka jak na początek
nie wiem już czy mam jeszcze wierzyć w to że moje włosy kiedyś staną się gęstsze... czekam na wasze odpowiedzi
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:25   #17
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

hejo... prosze, powiedzcie co sadzicie o tym co wymyslilam ^^
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 13:17   #18
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Bez włosów na głowie.

przede wszystkim jezeli postanowisz cos zadzialac to muszisz sie liczyc z tym ze powinnas wykonywac to pernamentnie, jak zaczniesz przyjmowac skrzyp to nie mozesz skonczyc po jednym opakowaniu bo to jest tak ze dziala kiedy jest w organizmie ktory to z koleji go nie magazynuje wiec trzeba przyjmowac non stop. polecam Belisse, ktora jest niedroga a dobra, i wystarczy przyjmowac ją raz dziennie, z drozszych to np Revalid. szmpon dermena jest przeciw wypadaniu wlosow a Ty raczej nie z tym masz problemy tylko Twoje wlosy z natury sa slabe, ale moze jak bedziesz go stosowala to zaczna pojawaic sie nowe wloski... no tylko znow - trzeba to robic stale. nakladaj sobie tez na noc np kilka razy w tygodniu olejek rycynowy.
Ale wg mnie najwazniejsza jest tu po prostu .... FRYZURA dla Ciebie, odpowiednio dobrana i nawet cienkie wlosy beda wygladaly ładnie. ja osobiecie np nie chcialabym miec jakis super gestych i grubych wlosow bo mi sie takie nei podobaja. moze wrzucialabys swoe zdjecie i moglybysmy Ci cos podpowiedziec ... ?
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 13:15   #19
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Bez włosów na głowie.

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
2,5 cm, a u mnie np. ok. 3 czasem wiecej cm. jesli uzywam oleju rycynowego i nafty
A przepraszam dziewczyny ze się wtrącę, ale o co chodzi z tym olejkiem rycynowym i naftą?? Jak się go używa, gdzie te składniki kupić, czy się je miesza jakoś??
Myśle, że koleżance z wątku też się taka rada przyda...
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 17:47   #20
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dziewczyny, z góry przepraszam za to pytanie, ale czy ten olejek rycynowy: http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN
nadaje się do włosów?
I jeszcze jedno czy można zrobić sobie taką maseczkę na włosy:
trochę drożdży i kilka kropel olejku rycynowego alby zrobiła się z tego taka papka?

a właśnie, czy któraś z Was stosowała Capivit piękne włosy?
Jak na was podziałał? Czekam na Wasze odpowiedzi

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-07 o 21:01 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:00   #21
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

no i chcialyscie zdjecie moich wloskow, prosze bardzo... tylko ze z wakacji, teraz mam do ramion.

Edytowane przez kochanazlosnica013
Czas edycji: 2008-12-13 o 22:40
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:36   #22
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Bez włosów na głowie.

No co Ty. nie ścinaj...też mam cienkie włosy, ale zapuszczam, wcale nie wyglądają źle wystarczy dobra pielęgnacja ) lepiej mieć cienkie ale zadbane niż grube ale przesuszone i zniszczone ;p
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:06   #23
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Bez włosów na głowie.

kochanazlosnica013 nie ścinaj włosów...
Łykaj skrzyp, stosuj maseczki z olejkami, próbuj wszystkiego i jak najczęściej i więcej cierpliwości W innych wątkach masz opisane jak inne dziewczyny walczą z włosami o ich 'przetrwanie', więc lepiej wypróbuj wszystkiego a nie odpuszczaj
Jeśli brak obiętości tak ci dokucza to możesz na mokre włosy u nasady włosów nałozyć piankę dodająca obiętości, a potem susz włosy pod włos.... Napewno będzie wyglądało że masz ich więcej
Powodzenia
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:09   #24
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Bez włosów na głowie.

Nie masz wcale zlych wlosow ! Naprawde !)
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 00:17   #25
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Bez włosów na głowie.

Jeżeli jesteś zdrową, sensownie odżywiającą się osobą, która nie nadwyręża stanu czupryny zabiegami chemicznymi czy używaniem lokówki/prostownicy - ogolenie "na zero" nie pomoże. I mocno wątpię w to, że pomogą odżywki, wcierki i suplementy, jeśli genetycznie masz zaprogramowane cienkie włosy. Tego typu zabiegi pomagają osobom, które mają periodyczne kłopoty z włosami na skutek zawirowań hormonalnych, stresu, niedoborów witaminowo-minerałowych, nadmiernego farbowania, prostowania czy kłopotów zdrowotnych na różnym tle. Osobom, które od urodzenia mają cienkie włosy cieniutkie, nie pomoże raczej nic, bo taka ich natura. Jako posiadaczka cienkich włosów mogę ci poradzić przede wszystkim PORZĄDNE CIĘCIE u dobrego fryzjera. Długość, którą masz na zdjęciu wygląda dobrze, gdy ma się gęste włosy. Cienkie wyglądają najlepiej w wersji półdługiej i wycieniowane, by nadać im optycznie objętości i by nie wisiały smętnie wokół twarzy pod własnym ciężarem. Idź do dobrego fryzjera. Kup porządne kosmetyki do pielęgnacji i nadawania objętości, naucz się operowania grubą okrągłą szczotką - jeśli tylko będziesz dobrze obcięta, z pomocą suszarki, szczotki i pianki będziesz w stanie wyczarować na głowie burzę włosów
neith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 10:06   #26
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 126
Dot.: Bez włosów na głowie.

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica013 Pokaż wiadomość
no i chcialyscie zdjecie moich wloskow, prosze bardzo... tylko ze z wakacji, teraz mam do ramion.
Z tego co tu widac wcale nie masz bardzo cienkich włoskowwydaje mi sie że odpowiednie ciecie nada Twoim włoska objetosci.Mysle że delikatne złociste refleksy fajnie by u Ciebie wyglądały, dały by optyczny efekt zageszczenia, tylko nie takie pasma jak "pasy startowe" ale delikatne od spodu i porozrzucane na całej głowie
kasikaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:46   #27
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

nareszcie dostalam odpowiedzi, wieeeeelkie dzieki kochane
a powiedzcie mi jeszcze czy mozna ten olejek rycynowy mieszac z drozdzami aby sie zrobila papka, czy raczej niebardzo..?
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:44   #28
sara58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Bez włosów na głowie.

ale tu sobie super radzicie. kiedy przeczytałam pierwszy post, trochę się przeraziłam, że chciałaś ogolić głowę. teraz jest tyle możliwości na poprawę stanu włosów, a poza tym sama dajesz dużo przykładów na to jak sobie z nimi poradzićJ niestety nie pomogę ci w kwestii olejku rycynowego, bo nie mam o tym zielonego pojęcia.
sara58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 14:58   #29
beza89
Raczkowanie
 
Avatar beza89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do beza89
Dot.: Bez włosów na głowie.

Krotka fryzurka jak najbardziej , raz ze przy odpowiednim cieniowaniu i nadaniu objetosci wyglada jakby bylo ich wiecej a dwa mniej obciaza to wlosy,wlosy dlugie sa ciezsze wiec nie narazaj na dodatkowy ciezar swoich cebulek na zero na pewno nie scinaj,moja przyjaciolka to juz przetestowala i nadal wloski jakie miala takie ma.Efekt ze niby odrastaja grubsze jest bardzo zgubny gdyz widzimy tak tylko na poczatku bo wlos u nasady jest odrobine grubszy.dbaj tak jak sobie zaplanowalas tzn. skrzyp itd i niestety zrezygnuj z suszarki,prostownicy. pamietaj tez o dobrej diecie,jedz sporo oliwy z oliwek jest stosunkowo najzdrowszym tluszczem a w tluszczach rozpusza sie duzo witamin. zycze dobrych rezultatow;*
__________________
Per Aspera ad Astra
beza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:49   #30
kochanazlosnica013
Raczkowanie
 
Avatar kochanazlosnica013
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
GG do kochanazlosnica013
Dot.: Bez włosów na głowie.

o, dzieki wam Dziewczyny za odpowiedzi, tylko chcialam sie dowiedziec
CZY MOZNA ZROBIC MASKE NA GłOWE Z DROZDZY I OLEJKU RYCYNOWEGO:conf used:
kochanazlosnica013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.