Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 19:54   #1831
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
witam,mam pytanie zawsze kupywalam krem z filtrem50+(avene)dzisiaj nie bylo 50+ tylko samo50 wiec kupilam , nie wiem na czym polega roznica i czy wogole jest ,jak ktos wie to prosze niech napisze
Aniu cofnij sie 2 strony wstecz..tam opisywałam,ktore filtry sa stabilne

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Michell 72 bardzo dziękujęCzy mogłabyś mi napisać jeszcze adres stronki z której zamawiasz i jak długo czekasz?Jest szansa, że doszedłby do mnie przed świętami?Mam nadzieje, że nie denerwuje cię tymi pytaniami Iwostin spróbuje na pewno, ale Roca sobie też zamówie tak na wszelki wypadek-a co tam, jak szaleć to szalećPozdrawiam cieplutko, choc u mnie za oknem góóórrra śniegu...
Pati pytaj,siem nie denerwuje..mnie załatwiała znajoma wiesz..ale jak wpadnie Madzia to spytamy czy na truskawce mozna Roca kupic..Wiesz co,jutro przetestuje iwostin..i powiem ci ktory lepszy..bo czasami nie doceniamy tego co mamy bliskoDziewczyny go chwala,ale to tez duzo zalezy od cery..ja,mam mieszana..W ogole filtrow nie lubie..no ale jak mus to mus..Avenka odpada..jak dla mnie do
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:09   #1832
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziękuję.Właśnie przed chwilką weszłam na angielską stronke i zobaczyłam, że jest kilka różnych tych filterków-spray, lotion, velvet lotion. Będę czekała na info po spróbowaniu Iwostinu. Ja cere mam raczej normalną. Mnie każdy filtr bieli jak cholera, oprócz LRP ale ten mi spływa i wyżera oczy:-((Nadzieja moja w iwostinie i rocu. Emotikonki mi nie działaja i nie wiem co to truskawka:-(Matko, aż mi wstyd....
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:05   #1833
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Dziękuję.Właśnie przed chwilką weszłam na angielską stronke i zobaczyłam, że jest kilka różnych tych filterków-spray, lotion, velvet lotion. Będę czekała na info po spróbowaniu Iwostinu. Ja cere mam raczej normalną. Mnie każdy filtr bieli jak cholera, oprócz LRP ale ten mi spływa i wyżera oczy:-((Nadzieja moja w iwostinie i rocu. Emotikonki mi nie działaja i nie wiem co to truskawka:-(Matko, aż mi wstyd....
StrawberryNet.com-truskawka ale roca na niej nie ma..widzisz sa laski ktorym emulsja avenki bardzo pasuje...Mnie roc nie bieli..zobaczymy iwostin..mam jutro wyjazd,wiec jak wroce to nap jak sie sprawowal na licu mymSpoko Pati cos tam Ci dobierzemy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 06:36   #1834
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki piszę póki nie wpadłam jeszcze w wir pracy. Haruję jak wół, wczoraj o 18 padłam przed tv i spało mi się baaaardzo smacznie ale dziś od nowa no cóż- jutro piątek weekendu początek:jupi :
U nas dziś wreszcie słonko świeci, poniekąd wiosna idzie - oby, bo weczoraj rano znowu samochód w czapie śniegu na podwórku stał.
W weekend trzeba wiosenne zakupy zacząć - jakiś płaszczyk, spódniczka
No to kawusię stawiam, czekam na towarzystwo
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:32   #1835
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki piszę póki nie wpadłam jeszcze w wir pracy. Haruję jak wół, wczoraj o 18 padłam przed tv i spało mi się baaaardzo smacznie ale dziś od nowa no cóż- jutro piątek weekendu początek:jupi :
U nas dziś wreszcie słonko świeci, poniekąd wiosna idzie - oby, bo weczoraj rano znowu samochód w czapie śniegu na podwórku stał.
W weekend trzeba wiosenne zakupy zacząć - jakiś płaszczyk, spódniczka
No to kawusię stawiam, czekam na towarzystwo
Melduje sięKawa Malus co Ty tak pilnie pracujesz hmzwolnij kobieto
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:41   #1836
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Melduje sięKawa Malus co Ty tak pilnie pracujesz hmzwolnij kobieto
no w końcu jesteśmy razem

kawa i opowiadaj Maallaa co masz za projekt?
Miszko jak facjata?
widzisz jakas poprawę - tzn mniej plam?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:13   #1837
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
no w końcu jesteśmy razem

kawa i opowiadaj Maallaa co masz za projekt?
Miszko jak facjata?
widzisz jakas poprawę - tzn mniej plam?
Wytrzeszczu dostaję czolo mam zaczerwienione to trudno dostrzec,ale ogolnie te moje cienie blade sa teraz,boim sie sloncaale jak Jackson zdecydowal sie koncertowac to i ja mam nadzieje ochronic sie przed uva i uvb..reszty paszczy nie smarowalam narazie pigm..a twoje lico?schodzi skora?plamki zbladły?smarujesz co noc?

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Wracajac do tuszy 2ooo cal do..taki se..clinique moj daje efekt naturalny,ale szukam czegos mega pogrubiajacego i wczoraj zamowilam na allegro Volume Galmour ultra Curl Bourjois-sprawdze ten

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Winni nie byłam u dermatolozki,bo wtedy byly ferie a z przyczyn osobistych musiałam na cito odwołac wizyteteraz trudno mi corke zapisac bo ona siatkarka Calisii i uczy sie 60 km od domu,wraca na wekhendy..nie chce by opuszczała szkołe..Jak pojade,napewno zdam relację
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 08:19   #1838
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Wytrzeszczu dostaję czolo mam zaczerwienione to trudno dostrzec,ale ogolnie te moje cienie blade sa teraz,boim sie sloncaale jak Jackson zdecydowal sie koncertowac to i ja mam nadzieje ochronic sie przed uva i uvb..reszty paszczy nie smarowalam narazie pigm..a twoje lico?schodzi skora?plamki zbladły?smarujesz co noc?

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Wracajac do tuszy 2ooo cal do..taki se..clinique moj daje efekt naturalny,ale szukam czegos mega pogrubiajacego i wczoraj zamowilam na allegro Volume Galmour ultra Curl Bourjois-sprawdze ten

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Winni nie byłam u dermatolozki,bo wtedy byly ferie a z przyczyn osobistych musiałam na cito odwołac wizyteteraz trudno mi corke zapisac bo ona siatkarka Calisii i uczy sie 60 km od domu,wraca na wekhendy..nie chce by opuszczała szkołe..Jak pojade,napewno zdam relację
O jak miło - stare cosmelanki znowu razem i słonko świeci choć ja tysz się go boję.... ale grubo filtr i w świat trza ruszyć w weekend.
Ja tak jeszcze do końca marca (mam nadzieję) a później planuję zwolnić tempo - oby się udało
Co do tuszu to mi 2000 cal pasował, ostatnio kupiłam dla odmiany taki tańszy z maybelline żółty i tez może być. Ja ogólnie szukam i pogrudbiającego i wydłużającego, ale trudno o coś fajnego. Nie stosowałam co prawda tych z górnej półki, ale jakoś mnie nie korci.
Ja już po kawce, teraz herbatka i jakiegoś słodycza mi się chce. Najgorsze, że 5 kroków od pracy mam cukiernie-pieką pyszne ciacha-jak od mamy
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:38   #1839
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
O jak miło - stare cosmelanki znowu razem i słonko świeci choć ja tysz się go boję.... ale grubo filtr i w świat trza ruszyć w weekend.
Ja tak jeszcze do końca marca (mam nadzieję) a później planuję zwolnić tempo - oby się udało
Co do tuszu to mi 2000 cal pasował, ostatnio kupiłam dla odmiany taki tańszy z maybelline żółty i tez może być. Ja ogólnie szukam i pogrudbiającego i wydłużającego, ale trudno o coś fajnego. Nie stosowałam co prawda tych z górnej półki, ale jakoś mnie nie korci.
Ja już po kawce, teraz herbatka i jakiegoś słodycza mi się chce. Najgorsze, że 5 kroków od pracy mam cukiernie-pieką pyszne ciacha-jak od mamy
Gdzie ruszacie?mnie weekhend pracowity sie zapowiada,ale juz dosc laby dla Michell mniam ciacho wczoraj upieklam amerykanca wiec zapraszam..Przepisu na dobra szarlotke szukam,na mega dobrą!!! macie moze?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

dostałam probaska EL re nutriv i sprawdzilam cene 800zl totez patrze na niego z nabozną czcią i od samego patrzenia molekuły młodosci mnie otulają hi hi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:53   #1840
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jeszcze nie wiem czy gdzieś wyjadę, plany zmieniają się co chwilę, ale wszysko zależy od pogody, bo nie chcę jak podczas walentynkowego weekendu siedzieć na kwaterze - a może jakieś ognicho z kiełbaską i ziemniakami zorganizujemy, kto wie....
Co do szarlotki itp. ja jestem noga totalna, w ogóle kucharka ze mnie żadna - w życiu rosołu nie gotowałam, nie mówiąc o pierogach czy pyzach. cóż - mąż albo u mamy albo u teściowej szpera po garach, bo w domu to by się nie pożywił za mocno. Ok, lecę pracować
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:09   #1841
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem czy gdzieś wyjadę, plany zmieniają się co chwilę, ale wszysko zależy od pogody, bo nie chcę jak podczas walentynkowego weekendu siedzieć na kwaterze - a może jakieś ognicho z kiełbaską i ziemniakami zorganizujemy, kto wie....
Co do szarlotki itp. ja jestem noga totalna, w ogóle kucharka ze mnie żadna - w życiu rosołu nie gotowałam, nie mówiąc o pierogach czy pyzach. cóż - mąż albo u mamy albo u teściowej szpera po garach, bo w domu to by się nie pożywił za mocno. Ok, lecę pracować
a pierogow i pyz to ja tez nie umiem mamusia podaje na tacy fajnie taaak Ognisko..jeszcze zimno,ale wtulisz sie w TZ-a i upojna noc,moze zaowocuje

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Pati informuje ze nałozylam Iwostin i jest niezle,wchlonął sie ..nie bielił..Ogolnie-moze byc
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 09:15   #1842
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim, dziękuję kochana Buczaczko za odpowiedź, to dobrze, ze moge sie smarowac kolorowankami bom się juz troszku wystraszyła

Pozdrawiam
Tinerfenia
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:41   #1843
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim, dziękuję kochana Buczaczko za odpowiedź, to dobrze, ze moge sie smarowac kolorowankami bom się juz troszku wystraszyła

Pozdrawiam
Tinerfenia
jestem
mi też iwostin pasuje, jet ok
Miszka smaruje tylko na noc, łuszcze się delikatnie i jestem delikatnie czerwona ale nie wiem czy cienie zbladły, kurcze mogłam zdjęcia porobić przed
ale wam dobrze, tzn Maallej, ja tez chce wyjechać a tu szans ani troszkę
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:03   #1844
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
jestem
mi też iwostin pasuje, jet ok
Miszka smaruje tylko na noc, łuszcze się delikatnie i jestem delikatnie czerwona ale nie wiem czy cienie zbladły, kurcze mogłam zdjęcia porobić przed
ale wam dobrze, tzn Maallej, ja tez chce wyjechać a tu szans ani troszkę
zaraz jade do Ostrowa,bo mi corcie zachorowało i w samochodzie zerkne w lusterkoświatło dzienne najlepiej uchwyci co tam z tym moim czolem..Zapraszam do mnie..Nuśka ale smarujesz całą twarz tak?jeju ja bylabym pocahontas..u mnie reakcje sa nieprzewidywalne..od ezwe sie jak wroce oby was nie wcieło na amen bo dam po..stesknilam sie za Wami,lazilam po domu i warczałam na brak netu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:38   #1845
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki Zadko tu cos napisze ale czytam raz na jakis czas z nadzieja, ze odkryje ktos wkoncu jakis krem o cudownym dzialaniu upiekszajoco-rozweselajacym. Ja walcze nadal niczym lwica o swoje male...rezultaty mierne jak narazie thiospot jest the best mimo ze plamy sie rozlewaja na wieksze ale sa przy tym jasniejsze i rozbite na piegi. Zamowilam teraz serum Biodermy White Objectives!! Czy ktoras z Was uzywala tego specyfiku??? NApiszcie prosze. Dziekuje. Wasza kulezanka od plam
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:17   #1846
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

WIEK: 28 lat.

CZAS PO OSTATNIEJ MASCE COSMELAN: Od 2006-02-17 to już prawie 3 lata.

CERA PRZED ZABIEGIEM: Fototyp 3-4, czarne włosy i oprawa oczu, cera biała. Tłusta, trądzikowa, zanieczyszczona, grudki- podskórne zaskórniki, blizny po wyciskanych pryszczach, cera zniszczona, zmarszczki na czole i pod oczami od nałogowego opalania sie słońce + solarium. Ropne stany zapalne w większości podgojone. Brak tendencji do pękajacych naczynek, brak alergii.

PPRZEBARWIENIA: bardzo widoczne plamy pod oczami, zaczynały sie na łukach brwiowych, po przez skronie i sięgająca kości policzkowych. Kształt dość regularny, określam to "miś panda". Plama na czole w kształcie trójkąta, czubkiem osadzona między brwiami. Plamy były średnio- głebokie ( tak stwiedziła lekarz po przebadaniu lampą), powstały na skutek chorych i szalejących hormonów i nadmiernego opalania sie.
Plamy zaczęły mi się pojawiać w wieku 23 lat i przez rok bardzo sie "rozrosły" i nasiliły.

ILOŚĆ MASEK COSMELAN1: Pełny Zabieg cosmelan1 robiłam dwa razy w odtępach okło 3 miesięcy.


PRZEBIEG ZABIEGU:Pierwszą maskę trzymałam 9 godzin, a drugą 10 godzin. Maski kładzione na całą twarz i na dolne powieki aż pod same rzęsy. W miejscach plam grubsza warstwa maski.
Po pierwszej masce miałam typowe pocosmelanowe objawy, tzn: boląca i zaczerwieniona skóra, intensywne łuszczenie się, popękane kaciki ust, zaczerwienione oczy, siedzące głeboko w skórze zaskórniki wychodziły na wierzch, czyli tak jakby zwiększyła sie ilość pryszczy.
Gdy skończył mi sie słoiczek cos2 plamy mi powróciły, więc szybko po około 3 miesiącach powtórzyłam pełny zabieg. Cosmelan2 po pełnym zabiegu, trzeba dokupować przez rok czasu, ja o tym nie wiedziałam, i dlatego powróciły mi plamy.
Po drugiej masce zabiegu pocosmelanowe objawy nasiliły sie, prawie całkowicie spuchły mi oczy, miałam wysoką gorączkę, skóra niemiłosiernie czerwona i boląca, łuszczenie się i oczyszczanie z zaskórników. Gdzie niegdzie ranki od zadrapania się.
Z każdy miesiacem czerwień zaczeła zanikać, łuszczenie zmniejszało sie,chyba po pół roku byłam już tylko minimalnie zaróżowiona, ale nie przeszkadzało to w niczym. a tak gdzieś po 1,5 roku od ostatniej maski stan skóry zupełnie normalny, tzn,żadnego czerwienienia sie i łuszczenia. Skóra bardzo ładnie reaguje na cosmelan2. (prosze wybaczyć ale bardzo dokładnie nie pamiętam kiedy przestałam sie łuszczyć i być czerwona, podaje czas mniej więcej przybliżony).

STOSOWANIE COSMELANU 2 : po zmyciu maski cos2 smarowałam : pierwszy tydzień 3 razy dziennie, drugi tydzień dwa razy dziennie, trzeci tydzien raz dziennie, i tak juz do końca do wyczerpania słoiczka. Cosmelanem smaruje sie na noc codziennie cienką warstwa całą buzie. Smaruję tylko cosmelan i żadnego innego kremu już stosuje.
A rano krem z filtrem 50+. Codzienne oszczędnę smarowanie cosmelanem2 sprawia że cos2 dokupuje sobie co 4,5 miesiąca.

CERA PO ZABIEGU: mieszana, strefa "T" troszeczkę się świeci, na policzkach skóra sucha. Cera bez przebarwień, bez pryszczy i zaskórników,zwężone pory, zmarszczki wyprasowane, cera rozświetlona, świeża, jednolita, gładka, czysta, promienna,
Jestem zachwycona!!!!!!!!! Bo nigdy w życiu nie miałam bezproblematycznej cery.

ZALETY: jak wyżej

WADY: baaaaardzo silne uzależnienie od cosmelanu2, paniczny strach przed powrotem plam. Cena- cos2 jest zbyt drogi, mało informacji na temat skutków ubocznych w bardzo długim stosowaniu cosmelanu.

WADA I ZALETA- cosmelan podszusza skórę, dla cer tłustych i mieszanych to jest super sprawa, a cery suche pewnie potrzebują pożądnego nawilżania( tak tylko sądzę)
Do zabiegu cosmelan trzeba sie uzbroić w cierpliwość, na osiągnięcie efektów potrzeba czasu. Najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, potem skóra zaczyna sie regenerować i lepiej wyglądać, jednak zaczerwienienie i łuszczenie pojawiające się od czasu do czasu się może utrzymywać dosyć długo(chociaż to sprawa indywidualna), mimo to nie należy sie tym zrażać, bo z miesiąca na miesiąc ono całkowicie zanika. Cierpliwości kochane.

Polecam z całego serca!!!!!!!!

Z kosmetyków które używam teraz i zawsze:
- cosmelan2 - smaruje codziennie wieczorem cienką warstwą całą buzie, odpowiada mi taka metoda, skóra świetnie mi reaguje na cosmelan, nie łuszczy sie i nie czerwieni. cosmelam robi mi za wszystkie inne kremy( przeciwzmarszczkowe, ujedrniajaca, wygładzające, zwężające pory itp itd) No i oczywiście stosuje cosmelan żeby mi nie wróciły plamy.
- filtr 50+ - na chwile obecną Iwostin 50+, idealnego filtra ciągle poszukuję, filruje sie zawsze rano i dofiltrowuję w ciągu dnia. ciężkie jest życie z filrami ale cóż .
- Garbier czysta skóra, matujacy- używam tego kremu w celu zmatowienia czoła i noska. Najpierw smaruje filtr a potem smaruje czolo i nos garnierem. Robilam tak od zawsze. Taki moj sposob na zmatowienie swiecacego czola po filtrze. Policzki mam suche wiec filtr sie dobrze wchlania. Moja skora nie jest super matowa ani bardzo swiecaca.
- hydrolat rozany- zamiast tonika
- olejek rozany- zamiast kremu nawilzajacego.
Poranny makijarz- myje twarz woda i mydelkiem dove, przecieram hydrolatem, smaruje olejkiem, na to filtr, a na czolo garnier matujacy. Oko- czarna kredka+ czarny tusz. Usta- czasem blyszczyk, czasem pomadka + konturowka w kolorze malonowym. I gotowa do wyjscia

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-12-22 o 10:19 Powód: poprawki

__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:25   #1847
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
zaraz jade do Ostrowa,bo mi corcie zachorowało i w samochodzie zerkne w lusterkoświatło dzienne najlepiej uchwyci co tam z tym moim czolem..Zapraszam do mnie..Nuśka ale smarujesz całą twarz tak?jeju ja bylabym pocahontas..u mnie reakcje sa nieprzewidywalne..od ezwe sie jak wroce oby was nie wcieło na amen bo dam po..stesknilam sie za Wami,lazilam po domu i warczałam na brak netu
całą ale tylko na noc, Magda tak pomoze?
jak tylko na noc to nie jest tak źle, trochę czerwień ale jak naloze duuuużo filtra to wybiela - i już lubie filtry hi hi hi
Maallaa rosół jest baaaardzo prosty do ugoowania, jak już nawet mój TŻ umie to naprawde jest prościzna
ja gotuje, ale ciast nie pieke, nie umiem, nie lubie i nie będe i już
moge Ci napisać krok po kroku jak zrobić rosołek

napisz jak córcia Miszka jak wrócisz
Wiinni jak Twoje maleństwa?
Agam a Twój szkrabek?
opowiadajcie laseczki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:56   #1848
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

wiinii o madziusie mi przypomnialas Ciekawe co tam u niej ?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:14   #1849
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Corka ma zapalenie krtani..mały zaczyna sie smarkac..ufff:m ur: Ulalala pigmanorm,thiospot i neostrada to z czym ja miałam do czynienia..pierwszy i ostatni sa warte zachodu..thiospot hm zapobiegawczo dobrze mi gra z pigmanormem...Winus a to co?jak ładnie i czytelnie i rzeczowo i przekonywujaco az sie chce cosmelanic..a nie zawsze tak różowo jest Agi prawda?co Ciebie tak mało mała daje popalic moja ma wszystkie zęby hi hi a tez nieznosna i pyskuje a za duza na klapsa...Ide kawka sie wesprzec
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 17:13   #1850
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Corka ma zapalenie krtani..mały zaczyna sie smarkac..ufff:m ur: Ulalala pigmanorm,thiospot i neostrada to z czym ja miałam do czynienia..pierwszy i ostatni sa warte zachodu..thiospot hm zapobiegawczo dobrze mi gra z pigmanormem...Winus a to co?jak ładnie i czytelnie i rzeczowo i przekonywujaco az sie chce cosmelanic..a nie zawsze tak różowo jest Agi prawda?co Ciebie tak mało mała daje popalic moja ma wszystkie zęby hi hi a tez nieznosna i pyskuje a za duza na klapsa...Ide kawka sie wesprzec
Cześć kochane - ja już w domku, ale zakopana w papierach - tzw. praca po godzinach Nuśka - rzuć no ten przepis na rosół - bo kto to słyszał żeby Twój facet umiał ugotować, a ja - żona z 3,5-letnim stażem nie wiedziała jak się niedzielną zupkę gotouje- OBCIACH Co do weekendu to jednak chyba nici z ogniska bo wyjeżdzamy po furę dla mojej siostry i szwagra nad morze byłyście kiedyś nad Bałtykiem o tej porze roku?ciekawa jestem jak jest.
A Ty Miszka w samochodzie to na drogę patrz a nie w lusterko.Jak jak kiedyś na swoje piękne paznokietki leżące na kierownicy się zapatrzyłam to mało do rowu nie wpadłam

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Hej Ulala. Ja też jestem póki co zadowolona z thiospotu, plamy rozproszyły się, ale są jaśniejsze. Tej biodermy nie znam, ale mogę się wypowiedzieć na temat clarial - jest do niczego - stosowałam 5 m-cy i zero zmian.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:54   #1851
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć kochane - ja już w domku, ale zakopana w papierach - tzw. praca po godzinach Nuśka - rzuć no ten przepis na rosół - bo kto to słyszał żeby Twój facet umiał ugotować, a ja - żona z 3,5-letnim stażem nie wiedziała jak się niedzielną zupkę gotouje- OBCIACH Co do weekendu to jednak chyba nici z ogniska bo wyjeżdzamy po furę dla mojej siostry i szwagra nad morze byłyście kiedyś nad Bałtykiem o tej porze roku?ciekawa jestem jak jest.
A Ty Miszka w samochodzie to na drogę patrz a nie w lusterko.Jak jak kiedyś na swoje piękne paznokietki leżące na kierownicy się zapatrzyłam to mało do rowu nie wpadłam

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Hej Ulala. Ja też jestem póki co zadowolona z thiospotu, plamy rozproszyły się, ale są jaśniejsze. Tej biodermy nie znam, ale mogę się wypowiedzieć na temat clarial - jest do niczego - stosowałam 5 m-cy i zero zmian.
To Malus rozszerz charpy i wdychaj jod!!! pomachaj Baltykowi ode mnierosolek:bierzes z kuroka,moze byc w czesciach myjesz i siup do garnka..zalewasz woda,do tego lisc laurowy,ziele angielskie,pieprz,kostka knorr rosolowa,ciut oregano,ciut ziarenek smaku,lubczyka mozna jesli masz..i tak niech sie gotuje pod przykrywka..wrzuc troszke cebulki,zabek czosnku,wloszczyznę..doda je tez troche chili,magi..To proste..dasz radę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:04   #1852
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
To Malus rozszerz charpy i wdychaj jod!!! pomachaj Baltykowi ode mnierosolek:bierzes z kuroka,moze byc w czesciach myjesz i siup do garnka..zalewasz woda,do tego lisc laurowy,ziele angielskie,pieprz,kostka knorr rosolowa,ciut oregano,ciut ziarenek smaku,lubczyka mozna jesli masz..i tak niech sie gotuje pod przykrywka..wrzuc troszke cebulki,zabek czosnku,wloszczyznę..doda je tez troche chili,magi..To proste..dasz radę
Dzięki Miszka- faktycznie prosty ten rosołek - może wreszcie się skuszę i zaskoczę mego pana A Bałtyk pozdrowię - 3maj kciuki za pogodę chyba, że wyjazd nie wypali, bo już miałąm różne plany na ten weekend i każde w końcu trzeba było odwołać.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:19   #1853
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziękuje Michell. Wysłalam dziś męża do apteki po próbkę Iwostinu i Lirene, bo też gdzieś przeczytałam, że dobry, ale nie mieli. Pani dała LRP i książeczke, z której się dowiedziałam, że LRP ma tez fluid do tłustej cery, który nie bieli i nie jest tłusty. Dziewczyny wiecie coś na ten temat, próbowała któraś z Was? Ja próbowałam krem i nie chce więcej.
Ulalala ja stosowalam Bioderme, serum na noc, zero poprawy, ale dość krótko więc może dlatego. Ale zmartwiło mnie, że napisalas, że palmy po thiospocie się rozlewają na większe. Naprawdę??Ja teraz stosuje Neostrade, mam plan jeszce z miesiąc i potem thiospot właśnie, nawet już sie zaopatrzyłam w krem i płyn

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

AAA Michell i dziewczyny, które używają Roca, możecie mi podpowiedzieć, któego Roca zamówić?Jest kilka i nie wiem, który wybrać, a w weekend planuje zakupić. jak na koncie coś znajde, bo przez te filtry to chyba z torbami pójde
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:34   #1854
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Dziękuje Michell. Wysłalam dziś męża do apteki po próbkę Iwostinu i Lirene, bo też gdzieś przeczytałam, że dobry, ale nie mieli. Pani dała LRP i książeczke, z której się dowiedziałam, że LRP ma tez fluid do tłustej cery, który nie bieli i nie jest tłusty. Dziewczyny wiecie coś na ten temat, próbowała któraś z Was? Ja próbowałam krem i nie chce więcej.
Ulalala ja stosowalam Bioderme, serum na noc, zero poprawy, ale dość krótko więc może dlatego. Ale zmartwiło mnie, że napisalas, że palmy po thiospocie się rozlewają na większe. Naprawdę??Ja teraz stosuje Neostrade, mam plan jeszce z miesiąc i potem thiospot właśnie, nawet już sie zaopatrzyłam w krem i płyn
Kup Pati ten iwostin,bo jak używasz neostrady to zabjstwem jest wychodzenie na dwór bez odpowiednich filtrów..i nie rzucaj szybko neostrady dla thiospotu..3 mce powinnas nia smarowac aby efekt był..tu,niestety trzeba byc cierpliwym i sumiennym..a czasami sil brakuje bo to jak walka z wiatrakami...Szczerz e mowiac Roc jakos bardziej mi spasowal ale to moze tez dlatego ze teraz mam cere przed okresową.. i nic mi na niej nie pasi..Neostrade dlugo juz uzywasz?widzisz jakies zmiany?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Roc Minesol 50+triple defense..tak pisze na moim

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dzięki Miszka- faktycznie prosty ten rosołek - może wreszcie się skuszę i zaskoczę mego pana A Bałtyk pozdrowię - 3maj kciuki za pogodę chyba, że wyjazd nie wypali, bo już miałąm różne plany na ten weekend i każde w końcu trzeba było odwołać.
oj ma byc deszczowo,ale na pocieszenie wtedy najwiecej jodu i rybke mozna zjeść gdzies w pubiei piwka sie napić z soczkiem a pozniej sie ogrzewać proponuje nastawic sie na wzrost temperatury ciała

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

L'Biotica, DHEA, Reduktor przebarwień-wezmiemy to,pod lupę?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 09:05   #1855
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maallus, rosołek mojej mamy:
bierzesz kuraka, jak Miszka napisała moze być w częściach ( nawet lepiej )
wrzucasz do wody i gotujesz, jak sie zagotuje wode wylewasz, kurczaka obmywasz i wkłądasz do świeżej wody, dodajesz vegetę, cebulę i gotujesz bez przykrycia!!!
nie pytaj dlaczego bez przykrycia, nie wiem Mama tak mówiła to tak ma być
jak juz się troche pogotuje dajesz włoszczyznę - marchewki nie za dużo bo będzie słodki pietruszkę zielona i białą, troszeczkę pora i seler, korzeń i jak masz naciowy.
i dalej tak gotujesz na wolnym ogniu i oczywiście z niezrozumiałych dla mnie względów bez przykrycia
no i masz rosół, jak masz świeżą gałązkę magi to tysz troszkę
tak gotowany wychodzi klarowny i pyyyyycha - nie ma to jak skromność
no to kulinaria mamy załatwione, Magda pigmanorm na noc tylko wystarczy????
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 10:21   #1856
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkie Cosmelanki,

Mam pytanie do Was a mianowicie chodzi mi o filtry : Używam Bioderma 50+ z kolorem ale piszecie, że należy do filtrów niestabilnych dlatego chciałam obecnie go zamienic na filtr mineralny ale także z kolorem no i nie wiem jaki kupic ?
Castrol doradzała mi Avenkę z kolorkiem, poprosiłam w aptece o próbkę, bardzo przyjemny zapach, lekki w konsystencji i nie jest bardzo tłusty jednak w tym roku podobno go rozjaśnili i obecny kolor nie jest dla mnie, jest troszke za jasny ( mam pozostałości po plamach a ten kolor nie kryje tego dobrze ), doradźcie jaki kupic, chodzi mi o te z kolorem , LRP także jest niestabilny , piszecie cos o ROC minesol czy jest on równiez dostępny z kolorem ? MICHELL ty chyba sie w tym orietujesz , doradź cosik !!! Chodzi mi aby kolor nie był za jasny ani za ciemny !
Ten z Biodermy który mam obecnie wpada w złota opalenizne także zlewa mi sie na twarzy z brzydkimi pozostałosciami po plamach


Pozdrawiam i czekam na Wasze porady
Tinerfenia

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Maalla podaję przepis na mój rosołek:

Nalewasz wodę do garnka, zagotowujesz i dopiero gdy woda mocno sie gotuje wkładasz kurczaka podzielonego na częsci, czekasz chwilę, kiedy włozysz go do mocno gotującej sie wody nie powinno zebrac sie duzo tkz. szumowiny - to ten nieciekawy osad, jesli troszke bedzie zbierasz to łyzką. Nastepnie wkładasz warzywa : marchewkę, porę, pietruszkę, kawałek selera nac lub korzeń, cebulę ( co do cebuli to obierasz ją kroisz na pół i przypalasz z obu stron na patelni bez tłuszczu, daje to znakomity smak zupie), dodajesz troche wegety, kostke rosołową ( 2,3 w zalezności ile wody), pieprz, ziele angielskie i solisz do smaku. Gotujesz do momentu kiedy cebula bedzie na pół miekka, następnie wyciagasz cebulę i marchewke !!! wazne bo inaczej rosół bedzie słodki. Gotujesz do momentu kiedy mieso bedzie miekkie. Za długo nie mozna gotowac bo mieso sie rozgotuje a rosół nie bedzie dobry. Na koniec wyjmujesz wszystkie warzywa, mozesz je wyjąc także wczesniej to zalezy od ciebie , doprawiasz do smaku sola, pieprzem i troszke magi ale tylko troszeczke no i gotowe, podajesz na goraco z makaronem. (Cały czas gotujesz na srednim ogniu i pod częsciowo uchylona pokrywką.)

Powodzenia to proste
Tinerfenia
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 10:30   #1857
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześc dziewczyny Malus tyle przepisówmusisz ugotowac,nie ma radyTinerfenia, jest kolorowka z roca,tak mi sie cos przeswituje w pamieci,ze ktoras ze starych cosmelanek pisala o nim..ale zabij mniekolorów ani nazwy nie pamietam..Nusia a co kobieto?mało Ci na noc tylkojak buzia??? Kawa-zwołuje grono
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 10:51   #1858
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny, troche mnie nie było, ale mam ojca w szpitalu i wczoraj z TZ do niego pojechaliśmy a to dość kawałek. Moja niunia oczywiście daje popalić marudna ostatnio (ząbek na razie tylko jeden się przebił) i wiercąca okropnie. Wstaje o 5.30-6.00, ok 10.00 idzie spać na 1-2 godz i ok 16.00 gdzieś na 1 godz. jak nie śpi to nie ma mowy żeby coś kolwiek zrobić bo trzeba pilnować.

Dostałam przesyłke z BU z moimi olejkami myjącymi (bezzapachowy i różany) zaczęłam od tego drugiego jest super!!!

Spacerówki nie kupiłam bo ten upatrzony na necie model u producenta był tylko w jednym kolorze i okazał się bardzo toporny w praktyce poza tym nie ma skretnych kół. Objeżdziłam kilka sklepów i w końcu w coneco upolowałam fajny wózeczek, właściwie 2 i jak to baba nie mogłam sie zdecydować który wybrać. postanowiłam przespać się z decyzją a tymczasem mój TZ znalazł na allegro jeden z tych wózeczków w ładniejszym zestawie kolorystycznym i o 80 zł taniej z kosztami przesyłki. Zamówiliśmy i facet wczoraj wysłał kurierem więc czekamy na przesyłke.

Co do filtrów to używam Iwostin Solecrin wodoodporny spf 50+ i jestem z niego zadowolona (oby tylko dobrze chronił) bo jest przede wszystkim bezzapachowy, poza tym hypoalergiczny i nie bieli. Pod niego kupiłam sobie kremik nawilżający też Iwostin Sensitia też bezzapachowy i hypoalergiczny i nie szczypie na ewentualnych podrażnieniach (25zł) . Był jeszcze jakiś nawilżajacy z filtrem spf 20.

Co do tuszy do rzęs to tez sobie kupiłam Loreal Telescopic z taka śmieszną silikonową szczoteczką. Nie byłam do niej przekonana, bo ja lubie takie proste szczotki z gęstym i dłuższym włoskiem (ostatnio miałam Maybelline volum express) ale ta też jest ok. Ogólnie jak za 35 zł to nie najgorszy.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Sorki że tak chaotycznie napisałam powyżej ale dziecko wstało i sie wierci u mnie na kolanach.
Co do pieczenia ciast to ja uwielbiam to robić, jeść też. Później podam przepis na szarlotke...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 10:59   #1859
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, troche mnie nie było, ale mam ojca w szpitalu i wczoraj z TZ do niego pojechaliśmy a to dość kawałek. Moja niunia oczywiście daje popalić marudna ostatnio (ząbek na razie tylko jeden się przebił) i wiercąca okropnie. Wstaje o 5.30-6.00, ok 10.00 idzie spać na 1-2 godz i ok 16.00 gdzieś na 1 godz. jak nie śpi to nie ma mowy żeby coś kolwiek zrobić bo trzeba pilnować.

Dostałam przesyłke z BU z moimi olejkami myjącymi (bezzapachowy i różany) zaczęłam od tego drugiego jest super!!!

Spacerówki nie kupiłam bo ten upatrzony na necie model u producenta był tylko w jednym kolorze i okazał się bardzo toporny w praktyce poza tym nie ma skretnych kół. Objeżdziłam kilka sklepów i w końcu w coneco upolowałam fajny wózeczek, właściwie 2 i jak to baba nie mogłam sie zdecydować który wybrać. postanowiłam przespać się z decyzją a tymczasem mój TZ znalazł na allegro jeden z tych wózeczków w ładniejszym zestawie kolorystycznym i o 80 zł taniej z kosztami przesyłki. Zamówiliśmy i facet wczoraj wysłał kurierem więc czekamy na przesyłke.

Co do filtrów to używam Iwostin Solecrin wodoodporny spf 50+ i jestem z niego zadowolona (oby tylko dobrze chronił) bo jest przede wszystkim bezzapachowy, poza tym hypoalergiczny i nie bieli. Pod niego kupiłam sobie kremik nawilżający też Iwostin Sensitia też bezzapachowy i hypoalergiczny i nie szczypie na ewentualnych podrażnieniach (25zł) . Był jeszcze jakiś nawilżajacy z filtrem spf 20.

Co do tuszy do rzęs to tez sobie kupiłam Loreal Telescopic z taka śmieszną silikonową szczoteczką. Nie byłam do niej przekonana, bo ja lubie takie proste szczotki z gęstym i dłuższym włoskiem (ostatnio miałam Maybelline volum express) ale ta też jest ok. Ogólnie jak za 35 zł to nie najgorszy.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Sorki że tak chaotycznie napisałam powyżej ale dziecko wstało i sie wierci u mnie na kolanach.
Co do pieczenia ciast to ja uwielbiam to robić, jeść też. Później podam przepis na szarlotke...
no,jestes Podaj,podaj przepis..na necie znalazlam tez pare.Jak buzia?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Pijemy kawkę? same sie ostałyśmy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:37   #1860
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki - chwila oddechu, wreszcie się trochę obrobiłam
Dziękuję za przepisy na rosołek - kochane jesteście ale teraz to już nie ma wyjścia - muszę ugotować mojemu panu na którąś niedzielę
Myślami jestem już na wyjeździe - tylko ta pogoda kiepściuchna ale grunt to dobre towarzystwo i pozytywne nastawienie
Aguś - przykro mi z powodu taty, my wreszcie teścia powitaliśmy w domu po 1,5-miesiecznym pobycie w różnych szpitalach - ale jest ok, twojemu tacie też tego życzę (i wszystkie dziewczynki pewnie tez)

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Dziewczynki teraz was zastrzelę pytaniem (tylko proszę się nie śmiać!) - co znaczy TZ?????????????????
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.