Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 14:32   #1711
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Jestem jestem byłam wczoraj u znajomych pograć w Carcassonne - polecam wszystkim, i dziś spałam do 13 teraz wysłałam TŻta na zakupy (będzie zapiekanka z naszego wątku ).

Aragona - odsyłam - cóż ja się lubię garbić a wtedy to wygląda okropnie

Fergi - zazdraszczam relacji z mamą, ja niestety ani córeczka mamusi ani tatusia.
Moi rodzice chyba niestety nie dorośli do tego żeby być rodzicami.
No i na dodatek mam świetną pamięć do złych rzeczy - a to nie pomaga.
Teraz jestem daleko i nie widzę się z nimi za często - więc jest w miarę ok.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 14:50   #1712
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u znajomych pograć w Carcassonne
Cześć Lemirko
A co to?
A w ogóle niech będą ci dzięki za baby face I za dark angels Zakochałam się w tych produktach. Coal face jeszcze czeka na testy. Co ty właściwie stamtąd brałaś?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:02   #1713
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Ja trochę z innej beczki teraz pochwalić się chciałam prywatnym odkryciem.

Testuję różne róże z EDM (ta firma jak chodzi o róże podeszła mi najbardziej) - przewinęło się ich przez mój kuferek mnóstwo (śmiem twierdzić, że jakieś 70% z dostępnych kolorów, tylko w tym momencie mam 19 sporej wielkości sampli i 5 bigów nie wspominając ile jeszcze do mnie przyleci od Winly...) i stwierdzam, że znalazłam swój róż idealny! Najśmieszniejsze, że to jeden z pierwszych jakie w ogóle wpadły mi ręce: Snuggle Mam kilka ulubionych, ale tylko gdy "noszę" ten słucham masy komplementów i w ogóle jakoś tak dobrze się czuję (Sylwia, tak, Ty mi to od początku mówiłaś, miałaś rację ). Big na pewno będzie mój, nie oddam na wymiankę ani grama
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:07   #1714
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
mama "przeżywała" wszystkie moje kolczyki...
Ferg, przyznaj się natychmiast, co i gdzie masz I mów, czy na bodymodzie jesteś Ja się napaliłam na tragusa jakiś czas temu...

Super, że masz taką rodzinkę, jesteście potwierdzeniem, że "da się"
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:14   #1715
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

dzien dobry. wlasnie wrocilam od fryzjera. poszlam, zeby poprawic humor i poczuc sie lepiej. I zje*** mi sie jeszcze bardziej, bo gorzej mi spieprzyc wlosow nie mogla jakies fatum nade mna wisi czy jak ?

chcialam taki cieplutki kolorek jak ostatnio, pomiedzy brązikiem a ciemnym blondem...a mam rude czerwone masakra

jak Tż mnie zobaczy to chyba od razu mnie rzuci wiecie jak wygladam wiec mozecie sobie wyobrazic, jak wygladam w czerwonych wlosach
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:23
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:23   #1716
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Lemirko-ale to naprawde ciezka praca byla i duuuzo cierpliwosci. Moi bracia juz nie maja takich relacji z rodzicami-ze mna maja super kontakt, ale z mama juz sie kloca. I wiecznie telefony: "zadzwon do Dawida i powiedz mu to i co". "Magda, zadzwon do mamy i jej wytlumacz to".. szkoda ze mnie nie ma na miejscu..

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Ferg, przyznaj się natychmiast, co i gdzie masz I mów, czy na bodymodzie jesteś Ja się napaliłam na tragusa jakiś czas temu...

Super, że masz taką rodzinkę, jesteście potwierdzeniem, że "da się"
niee, nie jestem na bodymodzie Tragusa juz daaawno chcialam zrobic i nadal mi sie podoba, ale jakos osłabł mi szał. wiem ze masz/miałaś w luku brwiowym-tu akurat nie miałam i jakoś mnie nie ciągneło do niego, ale w nosie tak(wyjęty już) i strasznie podobaja mi sie koło ust(tyle że ja mam tam duż o pieprzyków i srednio by to wyglądalo..za duzy bałagan..)
Teraz przez Ciebie znowu zaczne myślec o tragusie
z tego w jezyku jestem najbardziej zadowolona i nie wyjme go-tylko na praktyki wyjmowałam(szkoła podstawowa..).
tylko nie myślcie że całe ciało okolczykowane wszystko w normie, i wiem że mi "pasują"(poza tym wiekszości teraz nawet nie widać-i o to mi właśnie chodzilo)

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dzien dobry. wlasnie wrocilam od fryzjera. poszlam, zeby poprawic humor i poczuc sie lepiej. I zje*** mi sie jeszcze bardziej, bo gorzej mi spieprzyc wlosow nie mogla jakies fatum nade mna wisi czy jak ?

chcialam taki cieplutki kolorek jak ostatnio, pomiedzy brązikiem a ciemnym blondem...a mam rude czerwone masakra

jak Tż mnie zobaczy to chyba od razu mnie rzuci
pokaż się


Vio-Snuggle tak zachwalasz... hmmm... :ide sprawdzić czy mam:

ja musze Sylwii new car smell wysłać-moj ulubiony z kolei. Najpiekniejszy na ferguussonowym świecie
i dziekuje wiem ze tylko 2.. nie.. 1.5 miesiąca zostało..



aaaaaaaaaaaaa.. i jeszcze, na poprawe humoru i wolne popoludnie jeśli macie polecam moja ulubioną kreskówkę AMERICAN DAD -fenomenalna parodia amerykanskiego społeczeństwa.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:29
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:25   #1717
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ja tez uwielbiam snuggle, jest cudowny jeden z moich faworytow. i pomyslec, ze kupilam go wylacznie ze wzgledu na promocje a pozniej sie przekonalam, ze jest super
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 15:27   #1718
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Hej dziewczyny..ale zabiegana jestem...urlop mam niezły. Wreszcie ruszyłam do ludzi, byłam u jednej cioci i o dziwo o nic nie pytała , nie widziała żadnych zmian.
A co do tej tapety o która pytałam ....pojechałam do sklepu gdzie kiedys były najlepsze kosmetyki. Miałam do wyboru Revlon no i Pupa. Babka poleciła mi Revlon Color Stay. Powieedziałam że mi się skóra łuszczy i że mam wielkie czerwone gule. No to chyba był najgorszy dzien mojej skóry...Zmyłam minerały , delikatnie nałozyłam podklad na cere!!! Masakra!!!Zaczął się wałkować , kruszyć , pryszcze zaczęły jeszcze bardziej puchnąc , zrobiły mi sie strasznie czerwone. wyglaałam jakbym się błotem brazowym wysmarowała. Zmyłam to dziadostwo za 70 złotych i nigdy więcej go nałożę. Wziełam moje minerałki , połozyłam je bez primera , pędzeelkiem z BS do cieni bo np na nosie nie moge niczym innym do niemoge dociskać . Ladnie się wchłonal , stopił z moja cera , gule czerwone znikneły i sie uspokoiły. Mam nauczkę. Szkoda tylko że 70 złotych poszłlo na marne . Albo ten Revlon jest do albo po prostu ta zmaltretowana skóra nawet i tego nie przyjeła. Moja ciocia jak zobaczyła róznicę miedzy Revlonem a minerałami poprosiła żeby jej odsypała trochę . Aże miałam duzo próbek to jej oddałam wszystkie odcienie jakie miałam . Mam nadzieje że się zakocha w minerałkach tak jak ja . a ja juz primera więcej tez nie nałoże , zdecydowaniew lepiej mi się przyjmuje podkład bez...ale czemu to ja nie wiem .
Mam nadzieje że u Was dziewczynki wszystko ok . W poniedziałek juz lecę Nie chcę...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:36   #1719
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Cześć Lemirko
A co to?
A w ogóle niech będą ci dzięki za baby face I za dark angels Zakochałam się w tych produktach. Coal face jeszcze czeka na testy. Co ty właściwie stamtąd brałaś?
To

Cieszę się, że Lush Ci służy ja kupiłam dla siebie scrub cukrowy - bardzo sobie chwalę (mam oba)
Mydełko - zapach obłędny, coś do kąpieli - jeszcze nie próbowałam ale zapach cudowny, dla TŻta to
chociaż w sumie to sama używam i uważam że jest to najlepsza rzecz do golenia jaką miałam okazję stosować.
I tego śmierdziela wyrzuciłam jak tylko powąchałam.
Zastanawiam się tyko jak zrobić kolejne zakupy

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja trochę z innej beczki teraz pochwalić się chciałam prywatnym odkryciem.

Testuję różne róże z EDM (ta firma jak chodzi o róże podeszła mi najbardziej) - przewinęło się ich przez mój kuferek mnóstwo (śmiem twierdzić, że jakieś 70% z dostępnych kolorów, tylko w tym momencie mam 19 sporej wielkości sampli i 5 bigów nie wspominając ile jeszcze do mnie przyleci od Winly...) i stwierdzam, że znalazłam swój róż idealny! Najśmieszniejsze, że to jeden z pierwszych jakie w ogóle wpadły mi ręce: Snuggle Mam kilka ulubionych, ale tylko gdy "noszę" ten słucham masy komplementów i w ogóle jakoś tak dobrze się czuję (Sylwia, tak, Ty mi to od początku mówiłaś, miałaś rację ). Big na pewno będzie mój, nie oddam na wymiankę ani grama
Też lubię ten róż
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:44   #1720
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Krystle-piekny avatarek. zostaw go prosze Co tanczysz..?

Kolczyków mam dużo

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------
Krystle a ja nawet nie wiem czy byłam wyczekiwana Byłam bardziej "naturalną koleją rzeczy", a moi rodzice pobrali sie młodo i teraz myśle ze bylo za młodzi. ale dali sobie radę. Tylko ze..ja.. byłam ich królikiem doświadczalnym Nie wiedzieli jak zajmować sie dzieckiem(w sensie fizycznym, czym karmić, jak przewijać, kąpać itp.. miałam silna alergie pokarmową i mama do dzis sie zadrecza ze to dlatego bo mnie karmili "dorosłym" jedzeniem ale wyrosłam na duuża i silna dziewczynkę
ależ proszę bardzo, nie zamierzam go zmieniać (na razie ). Co tańczę? Nic nie tańczę staram się podrygiwać w miarę rytmicznie i nie robić krzywdy tańczącym obok.
A jeszcze wracając do narzekania na siebie itp to ja w sumie mogę powiedzieć, że mimo wszystko jestem zadowolona z tego jak wyglądam do ideału mi daleko ale... bądźmy szczere - ideały są nudne

ja to bym chciała zrobić sobie tatuaż ale się boję
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:08   #1721
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Co to jest tragus?

Krystle - ja mam tatuaż i powiem Ci jedno: chyba nie warto. Tzn nie narzekam, bo celowo zrobiłam go w takim miejscu, żeby łatwo można było ukryć (nad pośladkiem, jakby "na nerce" ), ale w bikini już widać. Ból jest taki, że po kilku latach wzór przestał mi się podobać i chętnie bym go zmieniła, ale to niemożliwe (tzn. możliwe ale bolesne, kosztowne i niefajne). Fajny bajer ale na chwilę. Kolczyk zawsze można wyjąć...

Widzę, że więcej osób lubi Snuggle w opakowaniu mnie przeraża, ale na policzkach przynajmniej na moich, Sylwia narzekała że na niej robi się zbyt pomarańczowy. Kocham też DVR Saturday, Walkee Talkee, Best Friends, Salon Fun, Theme Park, ...

Winly współczuję, jak moje włosy nie są w takim stanie jakbym sobie życzyła to cały humor mam - mówiąc łagodnie - popsuty są jakby wyznacznikiem mojego dobrego samopoczucia. Ale ale może Ty wyglądasz w tych włosach lepiej niż Ci się wydaje hm? Inny nie znaczy gorszy A serio - może się nam pokażesz? Jeśli jesteś zrozpaczona idź w pon do innego fryzjera na dekoloryzację i farbowanie. A jutro załóż czapkę i będzie

Biorę się za naleśniki i oglądam Brzydulę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 16:13   #1722
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ja to bardziej niż bólu i tego że wzór przestanie mi się podobać boję się że jak się kiedyś roztyję to tatuaż przestanie ładnie wyglądać
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:17   #1723
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

To też fakt. Dlatego podziwiam dziewczyny, które robią tatuaż np. na brzuchu - wtedy w przypadku ciąży to już więcej niż pewne, że tatuaż sie zepsuje. A ból - niesamowity chyba tylko przy ostrym ataku wyrostka (zakończonym natychmiastową operacją) przeżyłam większy
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:35   #1724
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ja bym tatuaz porownala do wyrywania wloskow depilatorem
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:36   #1725
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
To też fakt. Dlatego podziwiam dziewczyny, które robią tatuaż np. na brzuchu - wtedy w przypadku ciąży to już więcej niż pewne, że tatuaż sie zepsuje. A ból - niesamowity chyba tylko przy ostrym ataku wyrostka (zakończonym natychmiastową operacją) przeżyłam większy
ee, nie jest tak źle, ten ból do zniesienia jest
ale zmiana stanu skóry to fakt; znam jedną taką, która kiedyś miała na pośladku śliczną czterolistną koniczynę, teraz ma główkę sałaty
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:36   #1726
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Dziewczynki, właśnie zapoznaję koleżankę z wizazem. Napiszcie coś do mnie na forum, bo ona nie wierzy, że naprawdę jesteście po drugiej stronie. Pozdrówcie bobonkę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:37   #1727
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ja to bym chciała zrobić sobie tatuaż ale się boję
Się nie bój, trzbea tylko iść do osoby, która Ci buraka nie zrobi. Jakby coś, mogę doradzić i za rączkę potrzymać

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Co to jest tragus?

Krystle - ja mam tatuaż i powiem Ci jedno: chyba nie warto. Tzn nie narzekam, bo celowo zrobiłam go w takim miejscu, żeby łatwo można było ukryć (nad pośladkiem, jakby "na nerce" ), ale w bikini już widać. Ból jest taki, że po kilku latach wzór przestał mi się podobać i chętnie bym go zmieniła, ale to niemożliwe (tzn. możliwe ale bolesne, kosztowne i niefajne). Fajny bajer ale na chwilę. Kolczyk zawsze można wyjąć...

Widzę, że więcej osób lubi Snuggle w opakowaniu mnie przeraża, ale na policzkach przynajmniej na moich, Sylwia narzekała że na niej robi się zbyt pomarańczowy. Kocham też DVR Saturday, Walkee Talkee, Best Friends, Salon Fun, Theme Park, ...

Biorę się za naleśniki i oglądam Brzydulę
Tragus

Pozwolę sobie nie zgodzić się co do tatuaży Ból to kwestia osobnicza, w moim przypadku ponad 5h dało się przeżyć i chcę jeszcze, ale to mój motywator (będzie w nagrodę, jak mi się uda to, co zamierzam ). Dobre wykonanie to podstawa, a nawet jak się znudzi wzór, to można tak poprawić, czy przerobić, że nie się nie pozna, co było wcześniej.

Snuggle mam w moich skromnych zbiorach, ale jeszcze nie próbowałam. Chyba zatem przyjdzie jutro nań czas

Poplosę naleśnika

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ja to bardziej niż bólu i tego że wzór przestanie mi się podobać boję się że jak się kiedyś roztyję to tatuaż przestanie ładnie wyglądać
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
To też fakt. Dlatego podziwiam dziewczyny, które robią tatuaż np. na brzuchu - wtedy w przypadku ciąży to już więcej niż pewne, że tatuaż sie zepsuje. A ból - niesamowity chyba tylko przy ostrym ataku wyrostka (zakończonym natychmiastową operacją) przeżyłam większy
Jw. można poprawić

Edit: pozdrowienia dla Bobonki
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-31 o 16:40
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:40   #1728
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Się nie bój, trzbea tylko iść do osoby, która Ci buraka nie zrobi. Jakby coś, mogę coś doradzić i za rączkę potrzymać
ja chcę tego specjalistę od poprawek

i pozdrowienia dla Bonbonki
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:42   #1729
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dziewczynki, właśnie zapoznaję koleżankę z wizazem. Napiszcie coś do mnie na forum, bo ona nie wierzy, że naprawdę jesteście po drugiej stronie. Pozdrówcie bobonkę


Fanko, ja tak się zastanawiam nad tym od kilku lat ale ostatnio stwierdziłam, że popracuję nad sobą trochę (w sensie ujędrnię się tu i tam ) i może się odważę na jakiś skromny tatuaż
A wsparcie się przyda
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 16:45   #1730
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
eśniej.
Edit: pozdrowienia dla Bobonki
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
i pozdrowienia dla Bonbonki
Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Dziękujemy za pozdrowienia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:50   #1731
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ja chcę tego specjalistę od poprawek
Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Fanko, ja tak się zastanawiam nad tym od kilku lat ale ostatnio stwierdziłam, że popracuję nad sobą trochę (w sensie ujędrnię się tu i tam ) i może się odważę na jakiś skromny tatuaż
A wsparcie się przyda
Służę uprzejmie, tylko muszę się z tym pozbierać Wyślę prv, jak tylko to ogarnę, jest wielu dziabaczy robiących tuszem takie rzeczy, że
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:57   #1732
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Tatuaże fajna sprawa - ale chyba wolałabym coś co się da potem łatwo usunąć
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:08   #1733
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Witam Was dziewczyny !
Postanowiłam wyjść z ukrycia. Raczej się nie udzielam, ale podczytuję Was regularnie od paru dobrych miesięcy. Jestem fanką minerałów zwłaszcza EDMu, bo te odkryłam dzięki Wizażowi i bardzo mi pasują. Mam już sporą kolekcję i ciągle mi mało. Teraz dubluję pędzle. To jest jak choroba, niedługo mój mąż straci cierpliwość. Jak wielka jest radość z każdego nabytku Wiecie najlepiej. Dziękuję Wam za Wasze wątki i porady. Robicie kawał dobrej roboty!
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:11   #1734
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ee, nie jest tak źle, ten ból do zniesienia jest
ale zmiana stanu skóry to fakt; znam jedną taką, która kiedyś miała na pośladku śliczną czterolistną koniczynę, teraz ma główkę sałaty


co do bólu - każdy znosi inaczej. Ja mam wysoki próg bólu (np. przy depilacji woskiem okiem nie mrugnę) a o dziwo przy tatuażu o mało nie zemdlałam


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dziewczynki, właśnie zapoznaję koleżankę z wizazem. Napiszcie coś do mnie na forum, bo ona nie wierzy, że naprawdę jesteście po drugiej stronie. Pozdrówcie bobonkę
Ja też pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Snuggle mam w moich skromnych zbiorach, ale jeszcze nie próbowałam. Chyba zatem przyjdzie jutro nań czas

Poplosę naleśnika
Spróbuj spróbuj

Nie wiem czy z mojego tatuażu dałoby się stworzyć cos innego... ale i tak nie chcę chowam go w spodniach, a od czasu do czasu lubię więc luz. Po prostu dziś w ogóle bym się nie wytatuowała.

Naleśnik dla Ciebie właśnie się smaży
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:18   #1735
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
chcialam taki cieplutki kolorek jak ostatnio, pomiedzy brązikiem a ciemnym blondem...a mam rude czerwone masakra
Reklamowałabym usługę, naprawdę.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Tragusa juz daaawno chcialam zrobic
Magdo
Co to?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tyko jak zrobić kolejne zakupy
Fergie się oferowała Jeśli podtrzyma propozycję, jak już przyjdzie co do czego, koniecznie bierz baby face. Ja chyba z pięć sztuk od razu wezmę
A ten śmierdziel faktycznie taki śmierdzący?

Jak gdzieś rzeczoną wcześniej bobonkę na forum przyuważycie, weźcie ją pod opiekę, please Strasznie zagubiona jest tutaj, a mineralnego bakcyla połknęła. Motywuję ją właśnie, żeby sama zaczęła zamawiać, bo nie może przecież całe życie na mnie polegać w tej kwestii. Usamodzielniam ją więc, ale wyobrażam sobie, że jeszcze wszystkiego tu nie ogarnia.

Olena, witaj Trzeba było szybciej wyjść ze "strefy cienia", tu jest fajnie

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-31 o 17:20
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:20   #1736
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Witaj Olena
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:22   #1737
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy z mojego tatuażu dałoby się stworzyć cos innego... ale i tak nie chcę chowam go w spodniach, a od czasu do czasu lubię więc luz. Po prostu dziś w ogóle bym się nie wytatuowała.

Naleśnik dla Ciebie właśnie się smaży
Na pewno by się dało

Naleśniczek (a z czym, że tak jeszcze spytam )

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Kamila podawałam linkę do tragusa parę postów wcześniej

Olena
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-31 o 17:23
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:23   #1738
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Z szynką, papryką, kukurydzą, cebulą i cukinią zapiekany pod żółtym serem


Olena
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:24   #1739
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Fergie się oferowała Jeśli podtrzyma propozycję, jak już przyjdzie co do czego, koniecznie bierz baby face. Ja chyba z pięć sztuk od razu wezmę
A ten śmierdziel faktycznie taki śmierdzący?
Pewnie będzie trzeba skorzystać z dobroci Fergi Baby face mnie swoim wyglądem przeraża
a śmierdziel - cóż wąchały go 3 różne osoby i każdemu się zbierało na wymioty, nawet trudno mi do czegoś porównać ten smród - ale aż mi się włosy na rękach zjeżyły i myślałam, że nie wytrzymam i będę biegła
Masakra - stwierdziłam, że nie ma nawet co próbować pod prysznicem bo mogę nie zdzierżyć.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:27   #1740
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kamila podawałam linkę do tragusa parę postów wcześniej
Faktycznie, już znalazłam. Ale to chyba trzeba chrząstkę przebić, no nie?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Pewnie będzie trzeba skorzystać z dobroci Fergi Baby face mnie swoim wyglądem przeraża
a śmierdziel - cóż wąchały go 3 różne osoby i każdemu się zbierało na wymioty, nawet trudno mi do czegoś porównać ten smród - ale aż mi się włosy na rękach zjeżyły i myślałam, że nie wytrzymam i będę biegła
Masakra - stwierdziłam, że nie ma nawet co próbować pod prysznicem bo mogę nie zdzierżyć.
Po co w ogóle produkują taki osobliwy kosmetyk? Bo nie wyobrażam sobie, jakie by musiały być jego właściwości, żeby zrekompensować zapach.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.