Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 12:57   #751
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
Ale jak dla mnie dobrze wyglądalaś w tej długości włosów
I myślę, że fryzura Pauli pasowałaby do Ciebie Chyba, że nie chcesz tak dużo ścinać włosów..
Dzięki... ale raczej się nie skuszę... boję się, jakbym wyglądała... jeszcze, nie daj boże, znowu skończyłoby się na żalach i złościach...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:58   #752
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Siedzę na głowie z maseczką z oleju, olejku rycynowego i nafty i folią i ręcznikiem na tym... Mam nadzieję, że jakoś zmyję to z włosów .

Dziewczyny - załączam zdjęcia - tak wyglądają moje włosy po wstaniu... Dzisiaj jednak wpadłam na doby pomysł. Jako, że po wstaniu cały tył mam wywinięty na zewnątrz - wyprostowałam tylko grzywkę i podwinęłam na zewnątrz boki i popryskałam to lakierem - zyskałam śliczną fryzurkę jak Allice ze Zmierzchu - sądzicie, że to dobry pomysł?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 20:29   #753
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

rada z krotka fryzura jest dobra. od podstaw rosna zdrowe wlosy. a lakier dodatkowo przesusza wlosy. radze podjac drastyczna decyzje, raz a porzadnie. takie krociutkie wlosy szybko odrastaja, wiec nawet nie bedziesz wiedziec kiedy ladne odrosna!
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 09:38   #754
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Pomijając fakt, że musiałam trzykrotnie umyć włosy - są miękkie w dotyku, lejące i... ciekawie działają te olejki, muszę przyznać.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:57   #755
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dzięki... ale raczej się nie skuszę... boję się, jakbym wyglądała... jeszcze, nie daj boże, znowu skończyłoby się na żalach i złościach...
Jak nie chcesz za dużo ścinać to chociaż końce zetnij, włosy będą wtedy w lepszym stanie Choć na tych zdjęciach co pokazałaś jakoś tragicznie nie wyglądają, ale może to wina zdjęć.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Pomijając fakt, że musiałam trzykrotnie umyć włosy - są miękkie w dotyku, lejące i... ciekawie działają te olejki, muszę przyznać.
Dlatego najlepiej, żebyś dość często je stosowała, wtedy kondycja włosów się znacznie poprawi.
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 18:57   #756
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

A nie mogłabyś spróbować wymodelować tej grzywki na szczotce?
Ja mam też bardzo falowane włosy i bez suszenia moja grzywka wygląda koszmarnie, natomiast suszę ją suszarką i jednocześnie traktuję szczotką - jest gładka, układa się naturalnie (nie jest taka sztywna jak po prostownicy) i włosy są w dużo lepszym stanie niż po ciągłym prostowaniu.
Suszę w przeciwną stronę ułożenia grzywki.

Uważam, że regenerowanie takich popalonych włosów to trochę syzyfowa praca, rozdwojone końcówki się nie skleją, a watowate włosy nie zyskają 'zdrowego' wyglądu. Spróbuj z jakąś fajną, krótką fryzurką, taką pazurkowatą, niegrzeczną, roztrzepaną, wtedy będzie jakiś sens w odnawianiu tych włosów, no ale może ja się nie znam .
Tylko musiałabyś pójść do DOBREGO FRYZJERA, a nie takiego, który jako krótką fryzurę rozumie grzyba odciętego od garnka.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:17   #757
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
A nie mogłabyś spróbować wymodelować tej grzywki na szczotce?
Ja mam też bardzo falowane włosy i bez suszenia moja grzywka wygląda koszmarnie, natomiast suszę ją suszarką i jednocześnie traktuję szczotką - jest gładka, układa się naturalnie (nie jest taka sztywna jak po prostownicy) i włosy są w dużo lepszym stanie niż po ciągłym prostowaniu.
Suszę w przeciwną stronę ułożenia grzywki.

Uważam, że regenerowanie takich popalonych włosów to trochę syzyfowa praca, rozdwojone końcówki się nie skleją, a watowate włosy nie zyskają 'zdrowego' wyglądu. Spróbuj z jakąś fajną, krótką fryzurką, taką pazurkowatą, niegrzeczną, roztrzepaną, wtedy będzie jakiś sens w odnawianiu tych włosów, no ale może ja się nie znam .
Tylko musiałabyś pójść do DOBREGO FRYZJERA, a nie takiego, który jako krótką fryzurę rozumie grzyba odciętego od garnka.
Cóż, fryzjer, do którego zawsze chodziłam jest magikiem, jeżeli chodzi o układanie włosów - facet naprawdę potrafi wyczarować cudowną fryzurę. Farbuje średnio - dwa na trzy farbowania, jakie u niego robiłam wyszły idealnie. Ale jakoś nie mam co do niego zaufania, jeżeli chodzi o ścinanie - poprosiłam kiedyś o ścięcie końcówek. Pozbyłam się 5cm, nawrzeszczałam na niego, po czym stwierdził, że po prostu tyle było zniszczone. Dobrze, niech mu tam będzie, chociaż nie miałam wtedy zniszczonych włosów. Jakoś nadal nie jestem przekonana co do krótkich włosów... dobrze się czuję w obecnych, żeby się tylko jakoś odbudowały... Niestety, same tego nie dokonają i bez mojej pomocy ani rusz. Mam nadzieję, że to mi coś da. Szukałam dzisiaj w trzech drogeriach oleju kokosowego i nic... Hm, wie ktoś może, gdzie to znaleźć? Spróbuję z tym układaniem... tylko, że ja nie suszę włosów .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 19:56   #758
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Uważam, że regenerowanie takich popalonych włosów to trochę syzyfowa praca, rozdwojone końcówki się nie skleją, a watowate włosy nie zyskają 'zdrowego' wyglądu. Spróbuj z jakąś fajną, krótką fryzurką, taką pazurkowatą, niegrzeczną, roztrzepaną, wtedy będzie jakiś sens w odnawianiu tych włosów, no ale może ja się nie znam .
Tylko musiałabyś pójść do DOBREGO FRYZJERA, a nie takiego, który jako krótką fryzurę rozumie grzyba odciętego od garnka.
Zyskają, zyskają. Dwa/trzy lata temu też wyglądałam, jak ciopro z moimi pierzami na głowie (efekt bawienia się włosami, jak Autorka).
Zaczęłam je odżywiać jakimiś olejkami rycynowymi, WAX'ami itd., ale po każdej kuracji myłam włosy stosując przy tym odżywki z silikonem, po których moje włosy wyglądały znacznie lepiej. A dzisiaj? Dzisiaj znowu mogę pochwalić się zdrowymi włosami (już nie faszerując ich silikonem ).
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:02   #759
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Cóż, fryzjer, do którego zawsze chodziłam jest magikiem, jeżeli chodzi o układanie włosów - facet naprawdę potrafi wyczarować cudowną fryzurę. Farbuje średnio - dwa na trzy farbowania, jakie u niego robiłam wyszły idealnie. Ale jakoś nie mam co do niego zaufania, jeżeli chodzi o ścinanie - poprosiłam kiedyś o ścięcie końcówek. Pozbyłam się 5cm, nawrzeszczałam na niego, po czym stwierdził, że po prostu tyle było zniszczone. Dobrze, niech mu tam będzie, chociaż nie miałam wtedy zniszczonych włosów. Jakoś nadal nie jestem przekonana co do krótkich włosów... dobrze się czuję w obecnych, żeby się tylko jakoś odbudowały... Niestety, same tego nie dokonają i bez mojej pomocy ani rusz. Mam nadzieję, że to mi coś da. Szukałam dzisiaj w trzech drogeriach oleju kokosowego i nic... Hm, wie ktoś może, gdzie to znaleźć? Spróbuję z tym układaniem... tylko, że ja nie suszę włosów .
Sklepy ze zdrową żywnością albo sklepy internetowe
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 23:04   #760
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
Sklepy ze zdrową żywnością albo sklepy internetowe
Ja używam oleju kokosowego z mazideł -> mazidla.com
mam też mazidłową keratynę, jedwab i pantenol i robię sobie serum do spryskiwania włosków.Polecam
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:20   #761
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

SceneQueene i jak Ci idzie regeneracja włosów ? Farba choć trochę się wypłukała ?
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 15:23   #762
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
SceneQueene i jak Ci idzie regeneracja włosów ? Farba choć trochę się wypłukała ?
Przyjaciółka, która mnie dawno nie widziała, powiedziała mi dzisiaj, że mi włosy sporo urosły! Fakt, mam wrażenie, że są dłuższe. Łykam tabletki, od czasu do czasu nakładam olejek, naftę co drugi dzień. Kupiłam jeszcze szampon z Nivea - intensywna regeneracja, czy coś takiego i włosy są po nim bardziej miękkie. Łamią się nadal - niestety, ale jakby trochę mniej. Włoski są już ciut jaśniejsze - odrosty brązowe, w słońcu nawet całość błyszczy się na brązowo. Wszystko na dobrej drodze .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:55   #763
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przyjaciółka, która mnie dawno nie widziała, powiedziała mi dzisiaj, że mi włosy sporo urosły! Fakt, mam wrażenie, że są dłuższe. Łykam tabletki, od czasu do czasu nakładam olejek, naftę co drugi dzień. Kupiłam jeszcze szampon z Nivea - intensywna regeneracja, czy coś takiego i włosy są po nim bardziej miękkie. Łamią się nadal - niestety, ale jakby trochę mniej. Włoski są już ciut jaśniejsze - odrosty brązowe, w słońcu nawet całość błyszczy się na brązowo. Wszystko na dobrej drodze .
I bardzo dobrze, tylko z nafta uważaj, bo za częste stosowanie może wysuszyć włosy. Najlepiej tak raz na tydzień ją nakładać.
Fajnie by było, gdyby farba troche zeszła i zamiast czerni, miałabyć chociaż ciemniejszy brąz Lepiej byś wtedy wyglądała
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:44   #764
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, tylko z nafta uważaj, bo za częste stosowanie może wysuszyć włosy. Najlepiej tak raz na tydzień ją nakładać.
Fajnie by było, gdyby farba troche zeszła i zamiast czerni, miałabyć chociaż ciemniejszy brąz Lepiej byś wtedy wyglądała
Wiem - po tylu stronach wątku i niezliczonych wypowiedziach, iż dobrze byłoby mi w brązie - wreszcie sama się do tego przekonałam. Chciałabym taki piękny, błyszczący brąz .

http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1...-leg-jeans.jpg - coś a'la to.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:58   #765
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

mysle ze taki braz to doskonaly pomysl !!
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:17   #766
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wiem - po tylu stronach wątku i niezliczonych wypowiedziach, iż dobrze byłoby mi w brązie - wreszcie sama się do tego przekonałam. Chciałabym taki piękny, błyszczący brąz .

http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1...-leg-jeans.jpg - coś a'la to.
To bardzo dobry pomysł, pięknie byś w nim wyglądała, tak naturalnie W przyszłości pomyśl o nim...
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:52   #767
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Jak tylko będę miała trochę mocniejsze włosy - schodzę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:38   #768
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

A moze taki?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:58   #769
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ja tych wszystkich brązów nie rozróżniam . Ale powiedzcie mi - mogę iść w ciepłe brązy?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 10:40   #770
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ja bym na Twoim miejscu farbowala naturalnymi szatynami - kolory z zerem po kropce tak na poziomie 6. 7.0 z excell 10 tez wychodzi jak ladny zimny szatyn. Jesli bedziesz farbowac brazami ponizej 6, wlosy beda wychodzic bardzo ciemne.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:04   #771
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Aha - czyli muszę patrzeć na numerki na opakowaniu, tak?
Nie chcę ciemnych, bo to by znowu była czerń, wolę coś bardziej świeżego, błyszczącego.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:30   #772
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja tych wszystkich brązów nie rozróżniam . Ale powiedzcie mi - mogę iść w ciepłe brązy?
Spokojnie możesz iść, będą pasować
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:43   #773
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Moze sie jednak jeszcze wstrzymaj? Spojrzalam na zdjecia i wlosy nie wygladaja zle czy w ciapki. Chyba, ze zdjecia nie oddaja rzeczywistego stanu (zrob moze zdjecie wlosow w swietle dziennym, najlepiej na zewnatrz w sloneczny dzien). Jaki masz plan? Jak chcesz jasniejsze wlosy to farbowanie je przyciemni (nawet te szatyny), farbe osobiscie nalozylabym dopiero na jasniejszy kolor wlosow. Do rozjasnienia po przejsciach moglabys dazyc metodami (sztuczno-) naturalnymi czyli szampon z rumiankiem i odzywka z rumiankiem albo miodem. Refleks zacznie Ci sie stopniowo zmieniac i wlosy sie troche rozjasnia. Dopiero wtedy poloz kolor, najlepiej bez amoniaku do 28 myc jakis ciemny blond czy jasny szatyn. Jesli teraz cos polozysz to moze i wlosy nabiora troche blasku z farby ale tez sie przyciemnia. Zaplanuj to sobie realistycznie (np przez miesiac rumianek i zobaczymy co z tego wyjdzie) i staraj sie byc cierpliwa. No i przejzyj dostepne watki z sekcji fryzjerskiej bo wiemy, ze kazda z nas tu swoje a Ty i tak zrobisz po swojemu, wiec jesli sama informacji poszukasz i dojdziesz do wniosku, ze najlepiej jeszcze troche sie wstrzymac z farbowaniem to tak zrobisz. Jesli trudno Ci z obecna fryzurka czy kolorem - poszukaj zdjec modelek, ktore maja wlosy podobne - na sobie zawsze sie szybko wszystko nudzi, gwaltowne zmiany wprowadzic latwo, a potem spojrzysz na zdjecie jakiejs dziewczyny w przepieknym kolorze, ktory jest Twoim naturalnym i nagle zalujesz wszystkich przejsc z farbowaniem czy sciecia wlosow. Szukaj inspiracji dla swojej obecnej sytuacji (czyli np nie ma sensu patrzec na zdjecia dlugich pukli czy jasnych blondow bo Ci bedzie z sama soba zle).
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:55   #774
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Nie jest z nimi najgorzej - dzięki olejkom i wzmacniającym tabletkom, szamponom są w lepszym stanie, błyszczą się i nawet mniej wypadają. Niestety - nadal nie mogę całkowicie wykluczyć prostownicy i końcówki się kruszą. Chciałabym uniknąć stosowania rozjaśniacza (nie chcę ich znowu zabijać i wysuszać) - więc chyba rzeczywiście będę po prostu kupować jaśniejsze farby i - dajmy na to - nakładać je raz lub dwa razy w miesiącu. Jeśli się nie uda przyjąć koloru - wybiorę się do fryzjera na dekoloryzację . Czego żałuję - to przede wszystkim ścięcia we wrześniu prawie rok temu. Miałam długie, piękne włosy... i coś mi odbiło zupełnie. Teraz - Polak mądry po szkodzie - cierp ciało, jak ci się hulać chciało i muszę zapuszczać od nowa. Miałam już wszystkie kolory i wreszcie doszło do mnie, że mam ochotę na taki ciepły, błyszczący brąz - blond mi nie pasuje, a czarny... przy suchych włosach na niektórych zdjęciach rzeczywiście wygląda jak zafarbowane siano...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:59   #775
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Chciałabym uniknąć stosowania rozjaśniacza (nie chcę ich znowu zabijać i wysuszać) - więc chyba rzeczywiście będę po prostu kupować jaśniejsze farby i - dajmy na to - nakładać je raz lub dwa razy w miesiącu. Jeśli się nie uda przyjąć koloru - wybiorę się do fryzjera na dekoloryzację .


Cytat:
Moze sie jednak jeszcze wstrzymaj? Spojrzalam na zdjecia i wlosy nie wygladaja zle czy w ciapki. Chyba, ze zdjecia nie oddaja rzeczywistego stanu (zrob moze zdjecie wlosow w swietle dziennym, najlepiej na zewnatrz w sloneczny dzien). Jaki masz plan? Jak chcesz jasniejsze wlosy to farbowanie je przyciemni (nawet te szatyny), farbe osobiscie nalozylabym dopiero na jasniejszy kolor wlosow. Do rozjasnienia po przejsciach moglabys dazyc metodami (sztuczno-) naturalnymi czyli szampon z rumiankiem i odzywka z rumiankiem albo miodem. Refleks zacznie Ci sie stopniowo zmieniac i wlosy sie troche rozjasnia. Dopiero wtedy poloz kolor, najlepiej bez amoniaku do 28 myc jakis ciemny blond czy jasny szatyn. Jesli teraz cos polozysz to moze i wlosy nabiora troche blasku z farby ale tez sie przyciemnia. Zaplanuj to sobie realistycznie (np przez miesiac rumianek i zobaczymy co z tego wyjdzie) i staraj sie byc cierpliwa. No i przejzyj dostepne watki z sekcji fryzjerskiej bo wiemy, ze kazda z nas tu swoje a Ty i tak zrobisz po swojemu, wiec jesli sama informacji poszukasz i dojdziesz do wniosku, ze najlepiej jeszcze troche sie wstrzymac z farbowaniem to tak zrobisz. Jesli trudno Ci z obecna fryzurka czy kolorem - poszukaj zdjec modelek, ktore maja wlosy podobne - na sobie zawsze sie szybko wszystko nudzi, gwaltowne zmiany wprowadzic latwo, a potem spojrzysz na zdjecie jakiejs dziewczyny w przepieknym kolorze, ktory jest Twoim naturalnym i nagle zalujesz wszystkich przejsc z farbowaniem czy sciecia wlosow. Szukaj inspiracji dla swojej obecnej sytuacji (czyli np nie ma sensu patrzec na zdjecia dlugich pukli czy jasnych blondow bo Ci bedzie z sama soba zle).
TLU, moim zdaniem bardzo dobra koncepcja.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:08   #776
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;21586980] [/QUOTE]

???
Chcę uniknąć nakładania rozjaśniaczy, więc, najpierw zakupię te szampony z miodem/rumiankiem, a potem będę nakładać jaśniejsze farby.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:11   #777
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ja bym Ci doradziła nie tak ciemny makijaż oczu. Włosy karmelowy blond lub złocisty. włosy obiąc na literkę c z grzywką i albo je prostowac albo za pomocą pianki do włosów kręcic i puszyc w szaloną fryzurkę.
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:20   #778
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
???
Chcę uniknąć nakładania rozjaśniaczy, więc, najpierw zakupię te szampony z miodem/rumiankiem, a potem będę nakładać jaśniejsze farby.
Uff, bo jakoś sobie w tej wypowiedzi zaprzeczyłaś, że nie chcesz rozjaśniać a jednocześnie zamierzasz farbować 2 razy w miesiącu rozjaśniającymi farbami. (Chciaż jak dla mnie farbowanie 2 razy na miesiąc to przesada).
Zgadzam się z TLU - cierpliwości dziewczyno, daj tym włosom trochę odetchnąć.
I tez jestem za jasnym makijażem, zwłaszcza do stylu ubierania jaki preferujesz.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:39   #779
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
Ja bym Ci doradziła nie tak ciemny makijaż oczu. Włosy karmelowy blond lub złocisty. włosy obiąc na literkę c z grzywką i albo je prostowac albo za pomocą pianki do włosów kręcic i puszyc w szaloną fryzurkę.
Dziękuję . Dzisiaj co prawda pokusiłam się o szaro-czarne smooky eyes (pasują do stroju), ale ostatnio eksperymentowałam z delikatnym niebieskim/fioletem/złotym i było całkiem ładnie.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;21589138]Uff, bo jakoś sobie w tej wypowiedzi zaprzeczyłaś, że nie chcesz rozjaśniać a jednocześnie zamierzasz farbować 2 razy w miesiącu rozjaśniającymi farbami. (Chciaż jak dla mnie farbowanie 2 razy na miesiąc to przesada).
Zgadzam się z TLU - cierpliwości dziewczyno, daj tym włosom trochę odetchnąć.
I tez jestem za jasnym makijażem, zwłaszcza do stylu ubierania jaki preferujesz.[/QUOTE]

Wiem, zagmatwałam, więc już sprostowałam. Najważniejsze, żeby szybko rosły.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Kupiłam dzisiaj ten balsam - z miodem i proteinami mlecznymi . Będę nakładać naprzemiennie z rycyną i naftą.

http://www.fashionmagazine.pl/upload...%20news/PS.jpg

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Kurczę... właśnie wyczytałam, że ten balsam jest bez spłukiwania. Nie będę mieć od tego przetłuszczonych włosów?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:40   #780
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość


Kupiłam dzisiaj ten balsam - z miodem i proteinami mlecznymi . Będę nakładać naprzemiennie z rycyną i naftą.

http://www.fashionmagazine.pl/upload...%20news/PS.jpg
Ooo polecam ten balsam, na moich włosach przynajmniej spisuje się b. fajnie - sprawia wrażenie, że moje włosy są grubsze i bardziej gęste. Szampon z tej serii też jest fajny. Ze swojej strony mogę jeszcze polecić maskę z jedwabiem ze STAPITZ i Kallos placenta. Stosuję je zamiennie.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.