Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 10:56   #1
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251

Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?


Hej,
Zastanawia mnie taka sprawa: czy maniciure hybrydowy można sobie robić w domu (samemu)? Lakiery z tego co widziałam kosztują ok100zł (Shellac) i do tego potrzebna jest tylko lampa UV. Więc po co tracić pieniądze na kosmetyczkę, gdzie za jeden taki "zabieg" wydam 100zł?
Wiem, że na różnych forach piszą właśnie kosmetyczki i mówią, że absolutnie nie można robić samemu a jedynie i wykwalifikowanej maniciurzystki. Ale jaką szkodę można zrobić robiąc samemu w domu? wydaje mi się, że to nie jest żadna filozofia a tylko te dziewczyny, które są kosmetyczkami piszą żeby w domu tego nie robić - bo chcą mieć klientki (wiadomo, że jak wszyscy zobaczą , że każdy sam to może wykonać to dużo dziewczyn kupi zestaw). Rozumiem, że paznokcie żelowe są trudniejsze w wykonaniu i to lepiej robić u specjalistki w tej dziedzinie (chociaż miałam koleżanki, które kupiły zestawydo żeli i SAME robiły, świetnie im to wychodziło a nie były na żadnych kursach... obejrzały wideo jak to się robi i dalej samouki nikt nigdy nie narzekał i krzywdy nikomu nie zrobiły ) Jak myślicie ?
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 11:33   #2
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Też chętnie się dowiem
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:44   #3
jadzia_g88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
GG do jadzia_g88
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

ja jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do robienia hybrydów, nie jestem żadną kosmetyczką, kupiłam do własnego użytku i moim zdaniem można to zdobić samemu bo w zasadzie nie różni się to zbytnio od malowania zwykłym lakierem (tyle że trzeba przygotować paznokcie <zmatowić, odt> i utwardzać w lampie), moim zdaniem żadna filozofia... Napisze od razu o moich doświadczeniach z tymi lakierami po przetestowałam 3 firmy... (może i to małe doświadczenie ale zawsze coś i być może komuś pomoże)

Pierwszy zestaw kupiłam na allegro (lampa, waciki, pilniczki, odtłuszczacz, cleaner, płyn do zdejmowania, baza i 2 lakiery) firma c&c - i te lakiery u mnie wogóle się nie sprawdziły na 2 dzień lakier zaczął odpryskiwać na kilku paznokciach i odchodził całymi płatami... Myślałam że może coś źle zrobiłam, ale za drugim razem z lakierem działo się to samo...
Potem kupiłam na wypróbowanie jeden kolor i baze z firmy neonail. Już na początku zdziwiła mnie jedna rzecz, mianowicie butelka była taka sama jak ta z c&c, co wiecej etykietka różniła się tylko nazwą firmy, a skład lakieru i producent był ten sam, a lakier droższy niż c&c... Pomimo tego spróbowałam, ale zadowolona też z nich nie jestem chociaż trochę dłużej wytrzymał ok 4-5 dni, to i tak mało bo producent zapewniał do 14 dni..
Nie poddałam się i postanowiłam testować dalej poczytała wiele różnych opinii na temat lakierów hybrydowych różnych firm i zdecydowałam się na Mistero Milano (same dobre opinie i cena niższa troche od oryginalnego shellaca, 49.90 za lakier).
Zamówiłam z tej firmy zestaw startowy z potrzebnymi płynami, bazą i jednym kolorkiem, zrobiłam paznokcie tak jak zaleca MM (z użyciem primera a nie każda firma tak zaleca) i jak narazie jestem w trakcie testowania, ale już jestem zadowolona prawie tydzień mija i trzyma się ok, na kciuku z boku troszkę podeszło mi powietrze ale to może też wina tego że niedokładnie robiłam (było późno i troche się spieszyłam ) Na dzień dzisiejszy wiem, że nie będę na allegro kupować tych tanich lakierów bo nie ma to sensu, wolę nazbierać pieniążki i kupić droższy lakier Poniżej wklejam fotkę moich paznokci zrobionych własnie lakierami MM. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogę (tylko zaznaczam że nie jestem kosmetyczką, ani stylistką paznokci ani nic w tym rodzaju :P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20111110003.jpg (64,5 KB, 3523 załadowań)
jadzia_g88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 16:35   #4
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

jadzia_g88 bardzo dziękuję za opinię
widzę na Twoim zdjęciu, że ten lakier jest dość "gruby" tzn troszkę jak żel... czy on ma taką konsystencję, przez co nakłada się grubą warstwę czy jak? Bo normalny lakier przy odrostach nie "odstaje" od grubości płytki tylko jest na równi, a żele właśnie odstają.
Ciekawi mnie czy jest możliwość, żeby te lakiery hybrydowe trzymały się jednak dłużej tj pisze producent np Shellaca 3tygodnie? czy to raczej bajeczka...

aha i jeszcze jeśli chodzi o lampy UV ile płaciłaś za swoją ? i na co zwracać uwagę przy kupnie (moc ? ) czy te tańsze = droższe ?
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 17:54   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

bo lakier hybrydowy to żel więc jak żel musi wyglądać. myślę że można wykonać to sobie w domu, wolę to niż tradycyjne przedłużanie samoswojskie. Filozofii nie ma ale pewne zasady zachować trzeba i tyle.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:39   #6
jadzia_g88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
GG do jadzia_g88
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

kwiatek101 te lakiery hybrydowe są bardziej gęste niż zwykłe lakiery (ale nie tak gęste jak żel), może stąd też ta grubość. Na zdjęciu mam praktycznie 4 warstwy bo baza, 2razy lakier i top (tą bazę mam taką 2w1 czyli służy jako baza i top). Bez problemu się je rozprowadza, praktycznie jak zwykły lakier.
Czy lakiery wytrzymają az 3 tyg.. hmm szczerze nie mam pojęcia, chociaż czytałam takie opinie że dziewczynom tak się trzymało pewnie też zależy od tego czym nacodzień się zajmujemy, wiadomo że niektóre prace jak np. zmywanie naczyń mają jakoś wpływ na trwałość, tak mi się przynajmniej wdaje
Jeśli chodzi o lampe, szczerze nie wiem czym się kierować bo zbytnio się na tym nie znam ja swoją kupiłam razem z całym zestawem i za całość zapłaciłam ok 70zł (to była licytacja)
jadzia_g88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:20   #7
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

dziękuję
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 15:56   #8
paznkocie anety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Hej
apropo shellac-ów są drogie ale mają bardzo ładny wybór kolorów i zwykle trzymają 10 -14 dni ale jeżeli właścicielka posiada płytkę paznokcia która dobrze trzyma takie lakiery to do trzech tygodni też wytrzymuje

Bardzo polecam również lakiery hybrydowe z allepaznokcie sa baaardzo tanie juz od 10-12 zł najmniejsza pojemność buteleczki i fajnie długo się trzymają , wypróbowałam na niejednej klientce i niektórym panią trzymały się dłużej niż firmowe shellaci


Pozdrawiam
paznkocie anety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 21:33   #9
monikaslotwinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: bristol anglia
Wiadomości: 3
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

witam jestem nowa na forum kocham robic paznokcie a na temat hybrydy to mozna sama sobie robie i jest ok

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

moze mi ktos pomodz i odpowiedziec na pytanko : przez przypadek kupilam baze uv atn i nie wiem jak stosowac tak samo jak bazy uv czy inaczej kupowalam na ebayu .Uzywam tez zeli the edge i nie takie zle co myslicie kobitki
monikaslotwinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:05   #10
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Pewnie że mozna ja również kupiłam sobie żel kolorowy i lampe aby robic sobie
Potem to już poszło z górki zaczełam kupować ozdoby i żel ibd i wszytko co potrzebuje kosmetyczka do pazurków... Teraz robie śliczne pazurki żelowe sobie rodzinie i znajomym
lookka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 08:19   #11
nnaganna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Od swojej manikiużystki z saloniu Yolande dowiedziałam się, że lepiej nie robić sobie tego w domu a już kategorycznie zabrania się ściągania samemu, ja niestety talentu do malowania paznokci nie mam więc muszę liczyć na czyjeś umiejętności :/
nnaganna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 08:57   #12
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Cytat:
Napisane przez nnaganna Pokaż wiadomość
Od swojej manikiużystki z saloniu Yolande dowiedziałam się, że lepiej nie robić sobie tego w domu a już kategorycznie zabrania się ściągania samemu, ja niestety talentu do malowania paznokci nie mam więc muszę liczyć na czyjeś umiejętności :/
Też slyszałam że nie powinno się robić paznokci samemu a tym bardziej ściągać ich...
Ale nie zgadzam się z tym Sama zaczełam sie uczyć w domu i nie zniszczyłam sobie ani innym płytki. Chodziłam do kilku kosmetyczek i tylko jedna z nich robiła porzadne paznokcie a inne zniszczyły mi płytkę i po niecałych dwóch tyg. paznokcie odpadał, powietrze podchodziło albo łamały sie w miejscu doklejonego tipsa.
lookka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 09:17   #13
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Niestety, do dziergania pazurków w zaciszu domowym najczęściej zmusza brak zadowolenia dziewczyn z usług stylistki Sama kiedyś chodziłam do pani, która robiła pazurki na formie - miała certyfikaty, dyplomy ...... itd, pazurki robiła na formie, które odpadała po około 3-4 dniach, nie miała pojęcia co to cover i linia uśmiechu, a posiadała i ma stałe duże grono klientek.... Sama robię paznokcie już od 4 lat i żadnej szkody sobie nie wyrządziłam, moim zdaniem należy bezwzględnie przestrzegać zasad higieny, polegać na profesjonalnych produktach i ćwiczyć, ćwiczyć,ćwiczyć.......
Pozdrawiam wszystkie Samouki
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 09:25   #14
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
Niestety, do dziergania pazurków w zaciszu domowym najczęściej zmusza brak zadowolenia dziewczyn z usług stylistki Sama kiedyś chodziłam do pani, która robiła pazurki na formie - miała certyfikaty, dyplomy ...... itd, pazurki robiła na formie, które odpadała po około 3-4 dniach, nie miała pojęcia co to cover i linia uśmiechu, a posiadała i ma stałe duże grono klientek.... Sama robię paznokcie już od 4 lat i żadnej szkody sobie nie wyrządziłam, moim zdaniem należy bezwzględnie przestrzegać zasad higieny, polegać na profesjonalnych produktach i ćwiczyć, ćwiczyć,ćwiczyć.......
Pozdrawiam wszystkie Samouki
Zgadzam się w 100% , kosmetyczki z dyplomamy po szkołach i przeróżnych kursach a paznokcie robią fatalnie.
Oczywiście nie mówie że wszytskie ale większość.
Byłam u 5 kosmetyczek i tylko z jednej byłam zadowolona ale musiałam dojeżdzać dlatego zrezygnowałam i zaczełąm sama robic.
Ćwiczyłam ćwiczyłam i ćwiczyłam teraz jestem zadowolona z efektów
lookka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 16:21   #15
McCormick
Raczkowanie
 
Avatar McCormick
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 31
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Trening czyni mistrza. W zyciu tak ze wszystkim: "chcesz miec cos dobrze zrobione - zrob to samemu"
__________________
Filozofia życiowa? Zero Tabu i do przodu
McCormick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:08   #16
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Cytat:
Napisane przez mccormick Pokaż wiadomość
trening czyni mistrza. W zyciu tak ze wszystkim: "chcesz miec cos dobrze zrobione - zrob to samemu"
popieram!!!
lookka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:53   #17
milutka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1
GG do milutka26
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Witam odważne kobietki!mam prożbe czy napisze mi któras z Was od podstaw jak nalozyc lakier hybrydowy i z jakiej firmy kupic,ponieważna żele nie mam aż tyle czasu a i nie wychodzi mi to odpadają podchodzi powietrze i jestem zniechęcona licze jeszcze na lakiery hybrydowe że wkącu mi sie uda i nie bede miałą sumienia że wydałam tyle kasy na lampe i na darmo.Proszę pomóżcie.Dziekuję z góry i pozdrawiam wszytkie odważne dziewczyny.
milutka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:08   #18
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Jeśli nie znasz podstawowych zasad nakładania żelu na paznokcie to z hybrydą też będzie ciężko. Jest to jednak profesjonalna usługa...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:27   #19
olimpka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 35
samodzielne nakladanie lakieru hybrydowego

hej
mam pytanie, ostatnio wiele moich kolezanek kupilo sobie zestawy do hybrydowych lakierow i nakladaja same.
bedac u jedej zrobilam sobie stopy i wyszly ladnie.
mysle nad kupnem takiego zastawu - kosmetyczka nakladala mi z mistero millano ( moglam cos przekrecic ) bylam tez na opi ale sie nie trzymalo.
moje pytanie, jaka mi mozecie polecic firme czy jest cos tanszego niz mm a rownie dobrego??

Edytowane przez olimpka11
Czas edycji: 2012-01-19 o 13:40 Powód: ups dopiero teraz zauwazylam ze juz jest taki temat, prosze o usuniecie
olimpka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 15:50   #20
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Dziewczyny a które bazy dostępne na allegro mozecie polecic? kupiłam latem cały zestaw do robienia hybrydu i wychodził bardzo ładnie ale na krótko, w zasadzie po 2-3 dniach juz sie odklejał (nie odpryskiwał tylko odklejał od płytki niemal w całości) za komplet z lampa i 3 lakierami zapłaciłam ok 150zl wiec zakładam ze to jakies badziewie. Wiec chciałabym spróbować na innej bazie tylko nie wiem jakiej bo lakier na bazie sie trzymał tylko baza na paznokciu nie Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:15   #21
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

jaki gotowy zestaw np. z allegro mozecie polecić do hybrydowego? dziękuję za odp.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 15:28   #22
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

a ja tez mam pytanie.. bardzo podobaja mi sie paznokcie malowane lakierami hybrydowymi.. czasami lubie sobie jakos ladnie pomalowac okazyjnie.. ale nie mam lampy.. czy lampa jest konieczna do tych lakierow?
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:37   #23
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Jeżli mieszkasz w egzotycznym kraju to możesz jeszcze wystawic paluszki na słońce

a tak poważnie mówiąc... wszelkie żele uv w tym także hybrydowe są utwardzane tylko za pomocą lampy uv lub uv led
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-12 o 18:38
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:31   #24
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

no tak wiem.. ale zastanawialam sie.. nie jestem zadna manikiurzystka a sa one jako ' lakiery hybrydowe ' wiec pytalam dla pewnosci ;p ale dzieki za odpowiedz..
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 00:57   #25
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

hybrydy to bardziej żel niż lakier .Ale mówi się o nich lakiero-żele, bo nakłada się jak lakier stąd nazwa "lakier"hybrydowy . Wszystkie hybrydy i żele utwardzamy w lampie..
spoko nie ma za co kto pyta nie błądzi..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-14 o 00:59
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:58   #26
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

ok.. wszystko rozmiem..
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 11:25   #27
rmkdj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Dziewczyny POMOCY ja kupilam sobie zestaw do manicure hybrydowego i mam problem.Robie wszystko zgodnie z poleceniem producenta czyly baza 3 min w lampie nastepnie kolor 3 min w lampie i znowu baza 3 minuty w lampie.Wszystko jest godowe i na koncu przemywam odtluszczaczem i po bokacz i trosze z gory caly lakier mi zchodzi.Czy to wina mojej lampy bo w zestawie była 9w wiec moze za rotko trzymam .Prosze o porady i pomoc
rmkdj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:31   #28
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Wg mnie coś ciężko robisz... ale ciężko wywnioskować co...
Kolor na pewno masz dobrze utwardzony? Może za dużą warstwę jego dajesz i się nie utwardza? Spróbuj ograniczyć kolor. Ew. dłużej potrzymać w lampce. To tyle co mi przychodzi do głowy.
Jakie to hybrydy, jakiej firmy?
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:57   #29
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Cytat:
Napisane przez rmkdj Pokaż wiadomość
Dziewczyny POMOCY ja kupilam sobie zestaw do manicure hybrydowego i mam problem.Robie wszystko zgodnie z poleceniem producenta czyly baza 3 min w lampie nastepnie kolor 3 min w lampie i znowu baza 3 minuty w lampie.Wszystko jest godowe i na koncu przemywam odtluszczaczem i po bokacz i trosze z gory caly lakier mi zchodzi.Czy to wina mojej lampy bo w zestawie była 9w wiec moze za rotko trzymam .Prosze o porady i pomoc
Hej
Ja sobie ostatnio tez kupiłam lampę i przynam, że pierwsze paznokcie mi nie wyszły Działo mi się podobnie jak tobie, ale ja po prostu miałam nałożoną zbyt grubą warstwę lakieru, może też zrobiłaś ten błąd?
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:16   #30
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy lakier hybrydowy można nakladać samemu?

Cytat:
Napisane przez rmkdj Pokaż wiadomość
Dziewczyny POMOCY ja kupilam sobie zestaw do manicure hybrydowego i mam problem.Robie wszystko zgodnie z poleceniem producenta czyly baza 3 min w lampie nastepnie kolor 3 min w lampie i znowu baza 3 minuty w lampie.Wszystko jest godowe i na koncu przemywam odtluszczaczem i po bokacz i trosze z gory caly lakier mi zchodzi.Czy to wina mojej lampy bo w zestawie była 9w wiec moze za rotko trzymam .Prosze o porady i pomoc
......
9w do hybrydy? to jakis żart ...producenta.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 08:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.