zdjecia na insta za pomoca statywu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 18:56   #1
Danciaheheszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3

zdjecia na insta za pomoca statywu


Hej ho Hello!

Na wstepie przyznaje ze jestem tu dosyc nowa a konto zalozylam zeby zapytac was o pewna rade (jak i udzielac sie w przyszlosci rownie w waszych tematach oczywiscie)
Chcialabym udoskonalic nieco swojego ista- mam tutaj na mysli wieksza ilosc followersow oczywiscie. Jak wiadomo kluczem sa swietne zdjecia lecz nie bardzo wiem jak moglabym wykonywac takie zdjecia sama sobie aby bylo profesjonalnie i ladnie (dodam dwie rzeczy- samowyzwalacz odpada, jestem calkiem dobra w programach komputerowych dlatego o obrobke sie nie martwie).
...ale zmierzajac do sedna, jedna z insta modelek chwalila sie ostatnio tym ze robi zdjecia sama za pomoca statywu z pilocikiem o funckji bluetooth (mam nadzieje ze dobrze to napisalam). Co o tym myslicie? Na allegro chyba jest tego calkiem sporo, przyklad podam na koncu wiadomosc i prosze o wasze rady czy ktos korzysta i jesli tak czy z czegos podobnego czy innego? Z gory wielkie dzieki!
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-07-13 o 18:13 Powód: Link.
Danciaheheszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-21 19:56:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.