Błędne koło... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 19:15   #1
aria500
Raczkowanie
 
Avatar aria500
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 36

Błędne koło...


Cześć wizażanki.
Nie wiem co mam robić, a wiem że nikt nie zrozumie kobiety tak jak druga kobieta więc zwracam się do Was...
Problem jest taki, że znam się z B. dwa lata. Od początku chciał ze mną być, ja głupia nie chciałam. Powiedział, że odpuścił dopiero po 1.5 roku znajomości kiedy zobaczył, że jestem szczęśliwa z moim byłym. On znajazł sobie dziewczynę, z którą jest już pół roku. Przyjaźnimy się i mówimy sobie wszystko. Spędzamy ze sobą 3/4 czasu, sypiamy ze sobą od miesiąca. To nie jest takie jak może się Wam wydawać, że zwykły seks blablabla. To jest coś więcej i to się po prostu czuje. Ja będąc ze swoim byłym zawsze powtarzałam, że cokolwiek by się nie stało ja i tak kiedyś skończę z B. Popełniłam największy błąd w swoim życiu odrzucając go i wiem, że muszę teraz za to płacić. Jego dziewczyna jest sympatyczna, ale są z innych światów i nie mówię tego złośliwie, po prostu tak jest, nie wiem czy możecie to sobie wyobrazić. Twierdzi, że ją kocha a sypia ze mną, czasami mówi że ma ją gdzieś jak go zdenerwuje. Ostatnio zapytałam go co sądzi o seksie z przyjacielem, powiedział że tylko wtedy, kiedy oboje jesteśmy wolni, bo jeśli któreś z nas kogoś ma to wtedy odpada. Zapytałam więc, dlaczego on to robi.. powiedział, że nie będziemy o tym rozmawiać bo się pokłócimy. Chodzę na randki, spotykam się z chłopakami którzy wiem, że poświęciliby dla mnie naprawdę wiele i zrobiliby wszystko, żebym była szczęśliwa ale ja wiem, że nie będę z nikim, jeśli nie z B. To się po prostu wie, rozmowy, spojrzenia. Nie wiem co robić, nie chcę mu powiedzieć wprost, że go kocham bo po 1. Nasze relacje nie będą już takie same, 2. On jej pewnie nie zostawi a ja zrobię z siebie idiotkę. Ale żyć z taką świadomością też nie jest łatwo... Mam nadzieję, że któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji, że coś mi poradzi...

Z góry dziękuję.
__________________
I CAN'T PROMISE YOU TOMORROW BUT I CAN PROMISE YOU TONIGHT!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
aria500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:23   #2
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Błędne koło...

Cytat:
Napisane przez aria500 Pokaż wiadomość
Cześć wizażanki.
Nie wiem co mam robić, a wiem że nikt nie zrozumie kobiety tak jak druga kobieta więc zwracam się do Was...
Problem jest taki, że znam się z B. dwa lata. Od początku chciał ze mną być, ja głupia nie chciałam. Powiedział, że odpuścił dopiero po 1.5 roku znajomości kiedy zobaczył, że jestem szczęśliwa z moim byłym. On znajazł sobie dziewczynę, z którą jest już pół roku. Przyjaźnimy się i mówimy sobie wszystko. Spędzamy ze sobą 3/4 czasu, sypiamy ze sobą od miesiąca. To nie jest takie jak może się Wam wydawać, że zwykły seks blablabla. To jest coś więcej i to się po prostu czuje. Ja będąc ze swoim byłym zawsze powtarzałam, że cokolwiek by się nie stało ja i tak kiedyś skończę z B. Popełniłam największy błąd w swoim życiu odrzucając go i wiem, że muszę teraz za to płacić. Jego dziewczyna jest sympatyczna, ale są z innych światów i nie mówię tego złośliwie, po prostu tak jest, nie wiem czy możecie to sobie wyobrazić. Twierdzi, że ją kocha a sypia ze mną, czasami mówi że ma ją gdzieś jak go zdenerwuje. Ostatnio zapytałam go co sądzi o seksie z przyjacielem, powiedział że tylko wtedy, kiedy oboje jesteśmy wolni, bo jeśli któreś z nas kogoś ma to wtedy odpada. Zapytałam więc, dlaczego on to robi.. powiedział, że nie będziemy o tym rozmawiać bo się pokłócimy. Chodzę na randki, spotykam się z chłopakami którzy wiem, że poświęciliby dla mnie naprawdę wiele i zrobiliby wszystko, żebym była szczęśliwa ale ja wiem, że nie będę z nikim, jeśli nie z B. To się po prostu wie, rozmowy, spojrzenia. Nie wiem co robić, nie chcę mu powiedzieć wprost, że go kocham bo po 1. Nasze relacje nie będą już takie same, 2. On jej pewnie nie zostawi a ja zrobię z siebie idiotkę. Ale żyć z taką świadomością też nie jest łatwo... Mam nadzieję, że któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji, że coś mi poradzi...

Z góry dziękuję.
za to Wy jesteście z tego samego świata. zdrajców, oszustów i naiwnych dziewuch.

mam szczerą nadzieję, że sprawa się wyda, dziewczyna go rzuci i będziesz mogła na legalu bzykać się z tym padalcem.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:37   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Błędne koło...

Cytat:
To nie jest takie jak może się Wam wydawać, że zwykły seks blablabla.
- naprawdę ?
Ludzie naprawdę pierniczą i komplikują sobie życie na własne życzenie
No tak: pannie miłość jak z poematu się trafiła, pan "dziewczyny nie rzuci", pogadać się z nim nie da, bo "się pokłócimy" -no ale to wszystko "tak nie wygląda".
A niby JAK twoim zdaniem wygląda?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:42   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Błędne koło...

No ale co Ci poradzić? Sypiasz z facetem, który traktuje Cię wyłącznie jako materac, a Ty masz nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Co tu mozna zrobić oprócz palniecia się porządnie w głowę, zebrania resztek szacunku do samej siebie z podłogi i zakończenia tej chorej relacji?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:51   #5
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Błędne koło...

Cytat:
Chodzę na randki, spotykam się z chłopakami którzy wiem, że poświęciliby dla mnie naprawdę wiele i zrobiliby wszystko, żebym była szczęśliwa ale ja wiem, że nie będę z nikim, jeśli nie z B.
Zabawne. Myślisz kategoriami z tanich romansów. Ci by zrobili wszystko, tamten patrzy tak, to się wie itd.

Zejdź na ziemię i skoncentruj się na rzeczywistych wartościach, np. na lojalności, wierności, szczerości itd. Zamotałaś się w jakąś niezdrową relację i dorabiasz do niej ideologię, a nawet piszesz bajkę o księciu na białym koniu.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 21:02   #6
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Błędne koło...

Cytat:
Napisane przez aria500 Pokaż wiadomość
Popełniłam największy błąd w swoim życiu odrzucając go i wiem, że muszę teraz za to płacić.
No pewnie. To taka nowoczesna zbrodnia i kara. Zabawne, że znajoma mówiła dokładnie to samo tkwiąc w kompletnie chorym, krzywdzącym ją układzie - to cena jaką płacę za to co zrobiłam.
A teraz czytaj nasze posty uważnie: jesteś dla niego nikim, tylko materacem. Gdybyś była kimś ważnym, porozmawialibyście o was gdy o to prosisz a on zostawiłby dziewczynę na boku. Swoją drogą, nie obrzydza Cię to, że bzyka was obie?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:00   #7
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Błędne koło...

Jak nie będziesz patrzeć na zasadzie głębokiej, moralnej tragedii to zobaczysz cwanego kolesia, który sypia z dwoma laskami, jedną nieświadomą i jedną naiwną. Jak Ci nie pasuje czysty seks bez zobowiązań, to daj sobie święty spokój, bo robisz za bardzo głodną gęś, co łyka wszystkie jego pseudogłębokie teksty jak kluski.
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 22:24   #8
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Błędne koło...

Zastanawiam sie jak mozesz chciec kolesia ktory teraz tak bezczelnie zdradza swoja dziewczynę, notorycznie. Jesli bedzie z Tobą, bedzie robił to samo z inną... to na 100%. Wg mnie to zimny wyrachowany chlopak, on wie dobrze , ze sie w nim podkochujesz.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 04:43   #9
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Błędne koło...

Jeśli ci na nim zależy, zaryzykuj i jednak pogadaj z nim o tym.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.