Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 13:32   #1861
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Przepraszam, fałszywy alarm Przed spłukaniem kolor był jasno-kasztanowo-krwawy, po spłukaniu zrobił się rzeczywiście jaśniejszy, niż Hollywood bezpośrednio po nałożeniu. Czyli wszystko gra Jest delikatnie rudy, ale nauczyłam się z Hollywoodem, że to zejdzie
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:53   #1862
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mysia m - na ostatnim zdjeciu piekny kolor! Pasuje tez fryzura, ale kolor az trudno uwierzyc, ze nie uzyskany u fryzjera.
Dziękuję

Przeszłam dłuugą drogę do blondu. ostatni kolor mam gdzies od 3 miesięcy i proces dochodzenia do blondu uważam tu za zakończony. Mam kolor jaki chciałam. Bardzo naturalny i włosy juz w dobrym stanie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 16:34   #1863
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A co sądzicie o tych szamponach koloryzujących? Może zamiast farbować, to po prostu bym potraktowała włosy szamponetką? Niektóre szampony koloryzujące nie schodzą do końca, więc mogłabym nimi przyciemnić. Co sądzicie?
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 17:41   #1864
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

słyszałyście coś coś o farbach syoss?
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:08   #1865
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
słyszałyście coś coś o farbach syoss?

Właśnie widziałam je w gazetce Rossmanna
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:31   #1866
bohika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam, chce miec wlosy platynowy blond, taka czysta srebrzysta platyna
wloski farbowalam póltora miesiaca temu u fryzjera zwykłą farba na jasny blond ale jednak jest taki żółtawy jak to blondy ;/ Czy myslicie ze moge uzyc rozjasniacza? i jezeli tak to jakiego? przypomne ze moje wlosy sa w miare wytrzymale i dlatego tak trudno je wyfarbowac chociaz przynajmniej sie nie niszcza
bohika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 23:26   #1867
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam je w gazetce Rossmanna
i ja tyle widziałam
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 23:41   #1868
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

http://www.syoss.de/index.php?id=126

prosz.. tu są wsyztskie odcienie syoss, juz są w rossmanach od kilku dni

mam pytanie o farby loreala z seri preference (feria i recital) które odcienie z tych serii nadawałyby się na rozjaśnianie moich odrostów (poziom 6-5 popielaty) nie chce ich niszczyc ani rozjaśniaczami, ani innymi farbami, loreal nie niszczy az tak więc jemu zaufam, które odcienie rozjaśniają najmocniej?
zastanawiam się nad odcieniami:
recital :
03 Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty
Stockholm / Bardzo Jasny Blond Opalizujący
Scandinavie / Bardzo Jasny Blond Rozjaśniający
Viking / Bardzo Jasny Blond Popielaty
01 Bardzo Jasny Blond Naturalny

które z tych odcieni recitala najmocniej rozjaśniają?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:00   #1869
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
http://www.syoss.de/index.php?id=126

prosz.. tu są wsyztskie odcienie syoss, juz są w rossmanach od kilku dni

mam pytanie o farby loreala z seri preference (feria i recital) które odcienie z tych serii nadawałyby się na rozjaśnianie moich odrostów (poziom 6-5 popielaty) nie chce ich niszczyc ani rozjaśniaczami, ani innymi farbami, loreal nie niszczy az tak więc jemu zaufam, które odcienie rozjaśniają najmocniej?
zastanawiam się nad odcieniami:
recital :
03 Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty
Stockholm / Bardzo Jasny Blond Opalizujący
Scandinavie / Bardzo Jasny Blond Rozjaśniający
Viking / Bardzo Jasny Blond Popielaty
01 Bardzo Jasny Blond Naturalny

które z tych odcieni recitala najmocniej rozjaśniają?
jaki masz kolor odrotów?? ja moge wypowiedziec sie na temat Stokcholm robilam 2 tyg temu wlosy mialam po pasamkach a odrot dosc spory w kolorze ciemny blond, wklejalam zdjecia jak wyszlo sztokocholmem ale wkleje dla ciebie jeszcze raz, jesli masz odcien odrostu taki jak ja to nie rozjasni ci do popilatego bardziej nadaje sie moim zdaniem scandinawie albo viking one sa w tonacji poielu
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:37   #1870
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

odrost ciemny blond/jasny brąz popielaty, nie musi wyjść chłodno, wazne zeby jak najmocniej rozjaśniło, ufam lorealowi preference bo prawie w ogole nie niszczy włosów, zalezy mi właśnie na odcieniu który mi najbardziej rozjaśni a potem to ewentualnie szampon fioletowy joanny.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:42   #1871
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mam podobnie choć i tak wyglądasz o niebo lepiej niż ja Ja właśnie przymierzam się do potrakowania włosków wellatonem 12/0.. chociaż trochę se boję bo nikt mi tu nie odpisuje na zadane pytania... zobaczymy jaki będzie efekt
trudno określić jaki będzie efekt, zależy od włosów, mi fryzjerka stanowczo odradzała rozjaśnianie włosów, twierdząc że nię wyjdzie ładnie, ale wolałam się sama przekonać i jakoś się udało
masz dosyć jasne włosy więc przypuszczam, że wyjdą ci tak jasne jak moje, a te pasemka co masz będą białe - ale wg. mnie efekt z pasemkami jest ciekawszy

włosy będą się niszczyć jeśli będziesz je regularnie rozjaśniać, ja od roku rozjaśniałam całe włosy (tj. co 3 miesiące nakładałam farbę rozjaśniającą na całą długość na 45 minut) i widzę że są w gorszej kondycji. Teraz już nie muszę nakładać farby na całe włosy - nakładam najpierw na odrost na 35 minut a później pokrywam całe włosy jeszcze na 10, przy takim zabiegu nie niszczą się tak bardzo.
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 16:05   #1872
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
trudno określić jaki będzie efekt, zależy od włosów, mi fryzjerka stanowczo odradzała rozjaśnianie włosów, twierdząc że nię wyjdzie ładnie, ale wolałam się sama przekonać i jakoś się udało
masz dosyć jasne włosy więc przypuszczam, że wyjdą ci tak jasne jak moje, a te pasemka co masz będą białe - ale wg. mnie efekt z pasemkami jest ciekawszy

włosy będą się niszczyć jeśli będziesz je regularnie rozjaśniać, ja od roku rozjaśniałam całe włosy (tj. co 3 miesiące nakładałam farbę rozjaśniającą na całą długość na 45 minut) i widzę że są w gorszej kondycji. Teraz już nie muszę nakładać farby na całe włosy - nakładam najpierw na odrost na 35 minut a później pokrywam całe włosy jeszcze na 10, przy takim zabiegu nie niszczą się tak bardzo.
Dzięki twoim zdjęciom i radom srebrnej smugi zdecydowałam się zrobić włoski. Potraktuje je wellatonem 12/0 (miałam kupić 12/1 jak radziła srebrna smuga ale nie było tego koloru - mam nadzieje, że nie ma między nimi jakiejś strasznej różnicy) - ale to dopiero w przyszły wikend, dam im jeszcze trochę odsapnąć i wtedy podziałam. Mam nadzieje, że nie wyjdzie mi już więcej nic żółtego i nie będę płakać Efektami się pochwale - mam nadzieję że będzie czym

Dzięki dziewczyny pozdrawiam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 20:01   #1873
aleksandrabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

używałam wczoraj bardzo bardzo jasnego blondu popielatego i wyszedł mi przepiękny kolor na rudo-blond-miodowych zdekoloryzowanych włosach, pomimo tego, że na opakowaniu były przeciwwskazania ;-) cieszę się, że zaryzykowałam i polecam kolorek - wyszedł mi taki piaskowy blond - nie spodziewałam się takiego efektu.

dla zainteresowanych - polecam DEKOLORYZACJĘ ale TYLKO w profesjonalnych salonach. ja takową zrobiłam i już po pierwszej dekoloryzacji i farbowaniu jestem blondynką ;-)!

*dekoloryzowałam CZARNE farbowane włosy

Edytowane przez aleksandrabe
Czas edycji: 2010-07-17 o 20:03
aleksandrabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 08:26   #1874
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wszystkie blondyneczki, ja tak jak wcześniej zapowiadałam potraktowałam swoje włoski loreal excellence 01 i z efektu jestem nawet zadowolona. Odrost się nie wyróżnia, kolorek naturalny i bez żółtości, i co najważniejsze włosy nie są tak suche jak po wellatonie i mają lepszy połysk.

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2010-07-20 o 07:44
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 01:03   #1875
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak już pisałam wcześniej. Kupiłam Wellaton 12/0 bo akurat 12/1 nie było.. Nie wzbudziło to we mnie większego zainteresowania bo wydawało mi się, że nawet lepiej bo pewnie im mniejszy numerek tym jaśniejszy kolor.. Coś mnie jednak tknęło i zerknęłam na googlach w grafice i okazało się, że jednak ten 12/1 będzie lepszy - pojechałam więc do sklepu i oddałam ten 12/0 - na szczęście udało się oddać. Znalazłam ten popiel i już nie mogąc się doczekać ufarbowałam wloski..

Już w trakcie farbowania widziałam, że nie będzie najlepiej.. Te które tak chciałam rozjaśnić "nie ruszyły" się, a te które mi się podobały zrobiły się kurczaczkowe..
Właśnie przeglądałam forum chyba ze dwa razy patrząc na wasze zdjęcia po tym wellatonie i zrozumieć nie mogę co się stało
Oficjalnie jestem załamana Kasa wywalona, kolor dramatyczny, włosy zniszczone ;(

Zdjęcia wrzucę jutro, dziś już późno a i tak lepiej w świetle dziennym robić

;(;(;(
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:52   #1876
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a może po prostu za krótko trzymałaś farbę?

ja wczoraj kolejny raz nią farbowałam i jak zawsze wyszło SUPER.

trzymam na włosach zawsze 1h i 10minut.
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:45   #1877
princess84
Przyczajenie
 
Avatar princess84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej mam do Was pytanie. Moje włosy są dosyć delikatne jednak chciałabym je trochę rozjaśnić (obecnie mam ciemny blond ) . Nie lubie farb dodmowych (chyba że coś polecacie) chodzi mi jednak bardziej o proesjonalne u fryzjera. Zależy mi na blondzie ale żeby mi ich nie spalił za bardzo i co najważniejsze zeby farba była jak najmniej toksyczna (podobno są takie którymi moga farbować kobiety w ciąży, ja nie jestem ) Jestem z Krakowa może znacie jakieś zaufane zakłady fryzjerskie.
princess84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:10   #1878
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
a może po prostu za krótko trzymałaś farbę?

ja wczoraj kolejny raz nią farbowałam i jak zawsze wyszło SUPER.

trzymam na włosach zawsze 1h i 10minut.
Pierwotnie miałam trzymać 45 min.. ale ponieważ widziałam, że nie najlepiej to wygląda trzymałam dłużej, aż ostatecznie wyszło 1,5 h :/ potem jeszcze polałam trochę woda spieniłam i tak trzymałam jeszcze trochę, ale to też nie pomogło.. Umyłam szamponem fioletowym mając nadzieje, że zniweluje tą żółć ale efekt był taki, że te co były żółte nadal były żółte a te co były jasne zrobiły się fioletowe :/ Musiałam je umyć jeszcze parę razy. Mimo, iż zrobiłam maseczkę i nawaliłam odżywki mam siano na głowie

Dziś w świetle dziennym wyglądają lepiej niż wczoraj, ale..
Najgorsze są te pomarańczowe włosy przy głowie... Bo mam pomarańczowe, bardzo jasne i końcówki znów pomarańczowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dwa.jpg (72,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jeden.jpg (108,1 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:17
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:22   #1879
miss thumbelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez princess84 Pokaż wiadomość
Hej mam do Was pytanie. Moje włosy są dosyć delikatne jednak chciałabym je trochę rozjaśnić (obecnie mam ciemny blond ) . Nie lubie farb dodmowych (chyba że coś polecacie) chodzi mi jednak bardziej o proesjonalne u fryzjera. Zależy mi na blondzie ale żeby mi ich nie spalił za bardzo i co najważniejsze zeby farba była jak najmniej toksyczna (podobno są takie którymi moga farbować kobiety w ciąży, ja nie jestem ) Jestem z Krakowa może znacie jakieś zaufane zakłady fryzjerskie.
przyłączam sie do pytanka też mam ciemny blond i też chciałabym rozjaśnic. Zalezy mi raczej na rozjaśnieniu w kierunku jakiegoś zimnego odcienia wiec jeśli któraś wie jak to uzyskać i zeby to nie było zbyt inwazyjne to prosze piszcie.
__________________
I've got lost in my immaturity...
miss thumbelina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 19:15   #1880
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

czy ktoś farbował sobie włosy farbą syoss miodowy blond? słyszałam różne opinie na temat tej firmy, dlatego nie wiem czy ryzykować.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:42   #1881
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pierwotnie miałam trzymać 45 min.. ale ponieważ widziałam, że nie najlepiej to wygląda trzymałam dłużej, aż ostatecznie wyszło 1,5 h :/ potem jeszcze polałam trochę woda spieniłam i tak trzymałam jeszcze trochę, ale to też nie pomogło.. Umyłam szamponem fioletowym mając nadzieje, że zniweluje tą żółć ale efekt był taki, że te co były żółte nadal były żółte a te co były jasne zrobiły się fioletowe :/ Musiałam je umyć jeszcze parę razy. Mimo, iż zrobiłam maseczkę i nawaliłam odżywki mam siano na głowie

Dziś w świetle dziennym wyglądają lepiej niż wczoraj, ale..
Najgorsze są te pomarańczowe włosy przy głowie... Bo mam pomarańczowe, bardzo jasne i końcówki znów pomarańczowe
o kurcze to ci sie narobilo ja ci nie pomoge bo nie znam sie na samodzielnym farbowaniu na szczescie pewnie ale polecam ci zadbac troche o wlosy stosujac dobre kosmetyki a nawet olejowanie wlosowszkoda by bylo sciac.....
mam nadzieje ze ktoras z dziewczyn ci pomoze w dalszym farbowaniu chociaz ja to jestem zdania ze najlepiej sie udac do fryzjera niz dalej esperymentowac i wywalac kase na kolejne farby kosztem wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:45   #1882
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pierwotnie miałam trzymać 45 min.. ale ponieważ widziałam, że nie najlepiej to wygląda trzymałam dłużej, aż ostatecznie wyszło 1,5 h :/ potem jeszcze polałam trochę woda spieniłam i tak trzymałam jeszcze trochę, ale to też nie pomogło.. Umyłam szamponem fioletowym mając nadzieje, że zniweluje tą żółć ale efekt był taki, że te co były żółte nadal były żółte a te co były jasne zrobiły się fioletowe :/ Musiałam je umyć jeszcze parę razy. Mimo, iż zrobiłam maseczkę i nawaliłam odżywki mam siano na głowie

Dziś w świetle dziennym wyglądają lepiej niż wczoraj, ale..
Najgorsze są te pomarańczowe włosy przy głowie... Bo mam pomarańczowe, bardzo jasne i końcówki znów pomarańczowe
Faktycznie są pomarańczowe. Widocznie wellaton ma akurat taki mix tonów, że w połaczeniu z barwnikami z Twoich włosów, czerwien się wybija i stąd wyszedł pomarańćz.

Jedyne, co możesz zrobic, to pofarbowac je jeszcze raz, ale najlepiej za kilka dni, gdy barwnik sie lekko wypłucze. Ale musisz sięgnąc po farbę z innej firmy, bo wellaton, jak widac Ci nie służy. Ja sobie chwale garniera. Ale nie rozjaśniaj po raz kolejny, bo włoski są zmęczone. Uzyj farby z poziomu 9/10 popielatej. Myśle, ze nutrisse da Ci odpowiedni odcien. Np nutrisse 91 bardzo jasny popielaty blond.

I trzymaj się, pomaranczowy to bardziej rudy, niz np zielony.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:18   #1883
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pierwotnie miałam trzymać 45 min.. ale ponieważ widziałam, że nie najlepiej to wygląda trzymałam dłużej, aż ostatecznie wyszło 1,5 h :/ potem jeszcze polałam trochę woda spieniłam i tak trzymałam jeszcze trochę, ale to też nie pomogło.. Umyłam szamponem fioletowym mając nadzieje, że zniweluje tą żółć ale efekt był taki, że te co były żółte nadal były żółte a te co były jasne zrobiły się fioletowe :/ Musiałam je umyć jeszcze parę razy. Mimo, iż zrobiłam maseczkę i nawaliłam odżywki mam siano na głowie

Dziś w świetle dziennym wyglądają lepiej niż wczoraj, ale..
Najgorsze są te pomarańczowe włosy przy głowie... Bo mam pomarańczowe, bardzo jasne i końcówki znów pomarańczowe

welaton skiepścił sprwe już wogóle....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:20   #1884
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanko a moze sprobuj Feria P01 bardzo jasny popielaty blond, farba jest na tyle silna, ze powinna ci sporo chwycic. Kiedys w czasach platyny sie nia farbowalam i musze przyznac, ze duzo daje nawet na bardzo ciemne wlosy jak moje. Sama musisz ocenic ile Twoje jeszcze zniosa zanim zaczna sie ciagnac. Mozesz , jak sugerowala caskada, poolejowac wlosy przez tydzien (na noc codziennie) i potem sprobowac tej farby. Jak nie tydzien, to chociaz kilka dni - wiadomo czlowiek jest niecierpliwy .

Zapomnialam dodac, farbe mozesz podzielic na dwie aplikacje. Pierwsza naloz tylko na te rude koncowki, zmyj, ocen efekt, a potem reszte na calosc dla wyrownania koloru - jak koncowki ladnie sie rozjasnia, to na calosci mozesz potrzymac nawet przez symboliczny okres czasu.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-07-20 o 11:25
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 14:21   #1885
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pierwotnie miałam trzymać 45 min.. ale ponieważ widziałam, że nie najlepiej to wygląda trzymałam dłużej, aż ostatecznie wyszło 1,5 h :/ potem jeszcze polałam trochę woda spieniłam i tak trzymałam jeszcze trochę, ale to też nie pomogło.. Umyłam szamponem fioletowym mając nadzieje, że zniweluje tą żółć ale efekt był taki, że te co były żółte nadal były żółte a te co były jasne zrobiły się fioletowe :/ Musiałam je umyć jeszcze parę razy. Mimo, iż zrobiłam maseczkę i nawaliłam odżywki mam siano na głowie

Dziś w świetle dziennym wyglądają lepiej niż wczoraj, ale..
Najgorsze są te pomarańczowe włosy przy głowie... Bo mam pomarańczowe, bardzo jasne i końcówki znów pomarańczowe
Używasz kosmetyków do włosów z silikonami? One w większości przypadków utrudniają farbowanie włosów.
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:34   #1886
Tatiana0312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej. Ja mam pytanie do Blond Bunny bo jak widzę to już specjalistka Od dwóch lat farbowałam włosy brązami. To może zacznę od zeszłego lata bo wcześniej nie pamiętam.
Na sprany jasny brąz Castinga nakładałam płukanki czekolada, chyba Marion. Potem byłam w ciąży więc miałam mały przestój ale długo nie wytrzymałam i już na bardzo sprany kolorek i duże odrosty zrobiłam Casting jakiś dosyć ciemny brąz (wyszedł prawie czarny). A ostatnie ciemne farbowanie było w kwietniu na ciemny brąz Garnier Naturals. Od tamtego czasy zrobiłam tylko pasemka blond 3 tygodnie temu a tydzień temu nałożyłam perłowy blond z Castinga. Załączam zdjęcie z aktualnymi włoskami.
Marzę o takim kolorku jak na drugim zdjęciu. Myślałam o ciemnym blondzie lub średnim blondzie Schwarzkopf essential color. Moje naturalne włoski to szatyn, nie wiem czy dosyć ciemny ale myśle że nie za bardzo. Proszę o radę, co jeszcze zrobić żeby farbka mi złapała.
Tatiana0312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 17:56   #1887
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia wiadomo, że lepsze pomarańczowe niż zielone (choć takie też już miałam w swoim życiu jak z blondu przechodziłam na kolor czekoladowy ).. Tak prawde powiedziawszy w ciągu dnia spinam je spinką więc tak bardzo mnie nie rażą. .gorzej jak są rozpuszczone..Może jeszcze później spróbuje ta feria.. ale na razie to muszę je dobrze odżywić bo dosłownie mam sianko, strasznie mi się kruszą.. TLU z chęcią wypróbuje to olejowanie tyle, że nie bardzo wiem o co chodzi - jestem zielona w tym temacie ( o ironio ) - byłabym wdzięczna jakbyś mi rozjaśniła

A co do kosmetyków to po balejażu u fryzjera kupiłam sobie maskę timotei do włosów blond i rozjaśnianych z rumiankiem i czymś tam jeszcze ale nie mam pojęcia czy jest ona na bazie silikonu, a tak to używałam wcześniej szamponu syoss - teraz joannę fioletową - a no i jedwab do włosów sleek silk
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:27   #1888
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak ma w skladzie dimethicone to jest silikon, wiec bedziesz sobie musiala sprawdzic. Co do olejowania to bierzesz oliwe z oliwek albo zwykly olej z braku laku tez jest ok (chyba, ze masz olej migdalowy czy kokosowy pod reka, ale wlasciwie kazdy olej sie nada) i kladziesz na wlosy najlepiej na cala noc (recznik na poduszke zeby sie nie brudzila), rano wlosy myjesz normalnie i nakladasz normalna odzywke. Jesli brak czasu nie pozwoli Ci na takie zabawy, to w dzien kiedy wiesz, ze nigdzie nie wychodzisz, po poludniu czy rano nalozyc olej i jak najdluzej trzymac, potem wymyc i nalozyc normalna odzywke. Na rezultaty trzeba czasem troche poczekac, zwlaszcza jesli na poczatku suche wlosy bardzo pija olej. No i oczywiscie tez olej dziala lepiej na wlosy bez silikonow. Najlepiej kupic szampon bez silikonow, dobrze oczyszczajacy i, jesli planujesz wlosy odzywic oliwa to umyc wlosy takim szamponem i oliwe dac na calosc a potem mozesz juz zmyc normalnym szamponem. Mam nadzieje, ze to zrozumiale to napisalam
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:47   #1889
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Tatiana myślę że ten essential średni lub ciemny blond byłby dla ciebie idealny i na pewno będziesz zadowolona Jeśli mogę zasugerować wybierz ten średni blond w sensie jaśniejszy od tego o ton który ci się podoba bo farby z tych poziomów lubią wychodzić ciemniej. W razie jak po farbowaniu uznasz że jest za jasno to przyciemnić ciemniejszym odcieniem będzie łatwiej.
Możesz kłaść tą farbę na swoje, powinno ładnie wyjść, gdzie niegdzie może być kilka pasemek jaśniejszych po twoich rozjaśnianych. Efekt będzie naturalny.
Farbki essential mają tylko małą wadę, że z niektórych włosów się szybciej wypłukują, ale dzięki temu nie niszczą jakoś strasznie. Także polecam.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:08   #1890
Tatiana0312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dzięki bardzo Uniknę niszczenia włosów rozjaśniaczem, bo tak poleciła fryzjerka. A moje już są dosyć zniszczone.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

A jakiś jaśniejszy kolorek by mi załapał?
Tatiana0312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.