Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 16:41   #3211
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio ja sie tak nie znam , tyle co wyczytam. Na oko to kupuje w sensie co juz sie tam nauczylam.

Szampon bedzie mocno myjacy. Dosc poulepszane sa te kosmetyki, konserwanty wysoko w skladzie. W odzywce wysoko substancje zapachowe. Wiec jak na moj gust bez szalu. Ale z drugiej strony sklad krotki w porownaniu z niektorymi litaniami. Silikonow tez nie zauwazylam.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:46   #3212
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia mama mi kładła raczej równo, a nie mogłabym tej deluxe nalozyc sprobowac za 2 tyg ??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:50   #3213
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio ja sie tak nie znam , tyle co wyczytam. Na oko to kupuje w sensie co juz sie tam nauczylam.

Szampon bedzie mocno myjacy. Dosc poulepszane sa te kosmetyki, konserwanty wysoko w skladzie. W odzywce wysoko substancje zapachowe. Wiec jak na moj gust bez szalu. Ale z drugiej strony sklad krotki w porownaniu z niektorymi litaniami. Silikonow tez nie zauwazylam.
Ale dziękuje za wszystko
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 17:10   #3214
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no może nie ma tragedi ale jutro zrobie fotki i wstawie jak to wyglada jak mam kitke,masakra te boki takie ciemne,kurcze czy one kiedykolwiek mi sie zrównają,zwierzchu jest ok ale spód i boki już niewiem co robić.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 17:15   #3215
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
no może nie ma tragedi ale jutro zrobie fotki i wstawie jak to wyglada jak mam kitke,masakra te boki takie ciemne,kurcze czy one kiedykolwiek mi sie zrównają,zwierzchu jest ok ale spód i boki już niewiem co robić.
Kochana bo farbkę dlatego nakładamy od karku tył potem boki i na końcu góra.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:35   #3216
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee ja raz byłam na nocnych zakupach, ale to nie dla mnie-tłok, kolejki do przymierzalni i kas-jednym słowem człowiek zamiast się zrelaksować zakupami męczy sie i stresuje.

Grzywkę miałam może 3 razy i podobnie jak Ty bawiłam sie z nią ciągle-wiecznie ją przyklepywałam, a najgorzej było jak się spociłam (nic co ludzkie nie jest mi obce)-wtedy grzywka przylegała do czoła i była mokra Do tego rozchodziła się, była jakby tłusta. A tak, bez grzywki tego nie widac. Moze to takie przyziemne sprawy, nikt o tym nie mysli ale warto o tym wspomnieć
Ale i tak kiedyś zrobię

Kiedy farbujesz swoje śliczne, piękne i wspaniałe włosy Kochana?
No ja dlatego szybko sie stamtad urwalam Ale ludzi faktycznie robilo sie coraz wiecej i wiecej A ja mialam farbowac dzis ale niestety nie dam rady i zrobie to jutro, nawet lepiej bo bede miala swiatlo dzienne

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wasienka to już wiem dlaczego

Agatau no następna z tą Reese ja dalej syoss tylko teraz dokupię wodę 12 % do niego
ja grzywkę miałam raz na prosto i było super nie miałam problemu tak jak Wy, tylko, że ja mam w miarę proste włosy,a grzywka to już w ogóleto mój odrost, nie za duży jak na razie...i kolorek reszty,ale mokre, bo myłam przed chwilą

Hopemagda czekamy na fotki no i powodzenia

Dziewczyny to trzecie zdjęcia najbardziej oddaje kolor moich włosów wkońcu udało mi się zrobic takie zdjęcia, które oddaje mój kolor w 100%
także same widzicie, że nie są one białe...
No to w takim razie masz bardzo ladny "mleczny" taki smietankowy blond

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Snow
To fajnie ze dorwałaś choć by kozaczki.Teraz weź po przymierzaj do swoich ubrań,zobaczysz czy rzeczywiście Ci się podobają jak masz wątpliwości.Ja zawsze tak robię jak mi coś nie leży to idę oddać.

Dziewczyny jak znajdę jutro chwile to wam pokaże kieckę i powiecie mi czy lepsze czarne dodatki czy perłowe.
Wiesz dzis jeszcze pojechalam do innej galerii zobaczyc czy cos bardziej wpadnie mi w oko bo jakby co mam tydzien na oddanie tych ktore juz mam ale i tak nic nie bylo. Tzn dwie pary byly takie mega ale kosztowaly 529zl i 589zl Ja niestety mialam na wydanie max 400zl, za swoje zaplacilam po rabacie 339zl takze jestem happy I juz je zostawie Tak w koncu pomyslalam, ze takie kozaki za kolano strasznie skracaja nogi a tego bym nie chciala. No to mam do kolanka

Kochana oczywiscie pokaz kiecke, chetnie popatrze

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki wczoraj zrobiłam parę fotek dla Was jak włoski wyschły a że schły same to troszkę im zeszło, potem jeszcze szykowanie na imprezkę więc nie było czasu..... A więc tak ogólnie nie polecam nikomu kto ma ciemniejsze naturalki ode mnie bo faktycznie wyjdzie kurczak albo marchewkowy odrost. Wydaję mi się że jest ok chociaż mogłoby być lepiej Plus za zapach dla tej farby Ale raczej już więcej w nią nie zainwestuje bo to 20 zł wyrzucone..... Fotki bez lampy w aparacie ale przy oświetleniu jednak kolor jest taki w świetle dziennym.
Az mi sie zimno zrobilo, jak krolowa sniegu normalnie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No dziękuje Ci bardzo ale mi dałaś puzelki do składania.
A swoja droga to spróbujcie bo tak to zawsze będziecie wracać myślami do tego czemu nie spróbowaliście.Ja tez prowadziłam dwa lata w Pl.firmę.Ale wróciłam tu.
Zycze powodzenia.
A jaka mialas firme?

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc kochane!!
ale mnie tu nie bylo ho hooo!! ale narszcie jestem po przeprowadzce( w sumie juz drugiej bo w pierwszym mieszkaniu wysiadlo ogrzewanie i musielismy szukac innego) nio i tu mam neta i w ogole jest suuuper!!chyba z 20 stron musialam nadrobic ale naprodukowalyscie!
U mnie narazie bez wiekszych zmian.. odrost sie pojawil ale malutki narazie a poprzednie odrosty ktore byly rude po syosie(a nastepnie tonowane Garnierami) znowu robia sie rude..;/ Co widac na fotkach ponizej. Co proponujecie dla zrownania kolorku? chcialabym takie jak sa na calosci.. chlodny odcien, tak jak na reszcie. Bunny masz jakis pomysl? moze tez stokholmem+12%woda?

Znalazlam swietny sklep z fryzjerskimi kosmetykami- sa farby, maski, szampony itp. Kupilam zestaw Stapitz -szampon i maska dodajace obietosci. Jak narazie fajnie, wloski bardzo miekkie i blyszczace ale z obietoscia to nie zauwazylam zbytnio roznicy.. Sa tez tam farbki Loreala, Matrixa(17zl+woda 3zl) i Joanna profesjonalna. Chyba sie skusze na ktoras przy nastepnym farbowaniu.

Snow- jak Ci urosly wloski!! i jakie grube i zdrowe! zazdroszcze
aa ktoras z Was farbowala Stokholmem +woda 12%, widzialam efekt calkiem fajny. Czy nie zniszczylo wlosow? czy na calosci tez byla farba z woda 12%?
Pozdrowki dla was kochane blondaski
Nom urosly i wygladaja lepiej dziekuje Ale Twoje tez sliczne takie zadbane

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak robiłam 8,13 exellence ale teraz szykuje się na excell 8,13 .A wiesz ze muszę Wam pokazać jak kolor się spiera.Dopiero tydz.jak farbowałam a kolor już znacznie się wypłukał.Ale Ty masz bardzo ładny kolorek.Taki chłodny i odrost fajnie się miesza z reszta.A czym masz zamiar farbować następnym razem?
Pstrykam parę fotek obecnego koloru tydz po farbowaniu.Fotki bez flesza przy oknie.Proszę nie zwracać uwagi na końcówki bo włosy mocno pocieniowane.Oj jak bym chciała już zejść z tego cieniowania.
P.S.Włosy na drugi dzień po odzywce issany są w super stanie.Nie widać nadmiernego przetłuszczania się.
No pieknie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
zdjęcia pierwsze w słońcu,drugie w domku trzecie w cieniu.co o nich myslicie?ale wiecie co kondycja chyba lepsza włosów.
nie jest zle


Aaa dziewczynki dzis beda w carrefourze zajrzalam do farb i natknelam sie na dwie excell'ki 10.02 Baby Blond i 10.13 Bardzo bardzo jasny lodowy blond oba i na pudle i na probniku wygladaly bosko moze sie skusze? A moze uzywala ktoras?

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-23 o 18:40
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:46   #3217
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Widziałam te kolory-10,13 tak jak Casting 1013, bedzie ciepławy, a ten baby chyba słabo rozjasnia? Tak wynika z info na pudełku

snowhitee pokaż kozaczki

Ja kupilam kozaki kilka dni temu, szkoda zawsze kasy na kozaki ale jakoś trzeba przebolec
O są na tej stronie:

http://www.gino-rossi.com/www/
Nalezy wejsc z KOZAKI pozycja 19/48.
Moje sa akurat za kolano, ale z tułu maja gumke więc nie powinny sie zsuwać

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-23 o 18:49
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 18:55   #3218
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee
No widzisz jak to dobrze ze popatrzyłaś i przemyślałaś sprawę z kozaczkami.Ja uważam ze lepiej kupić coś uniwersalnego.A takie to zawsze do wszystkiego ubierzesz.Za to takie za kolana jak byś ubrała i na to chciała byś naciągnąć dżinsy to chyba nie było by za wygodnie.Na spodnie ok ale pod spod
No mój kolor się już wypłukuje.Ciekawe ile jeszcze to potrwa.
Proszę fotkę kiecki.Na zdjęciu nie widać tego brudnego różu bo się błyszczy.Na żywo ma inny kolor.I sorry ze troche wygnieciona,jeszcze jej nie prasowałam.

A w Polsce prowadziłam salon kosmetyczny.Chyba odpowiedzialnym na wszystkie Twoje pytania
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-23 o 18:57
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:55   #3219
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widziałam te kolory-10,13 tak jak Casting 1013, bedzie ciepławy, a ten baby chyba słabo rozjasnia? Tak wynika z info na pudełku

snowhitee pokaż kozaczki

Ja kupilam kozaki kilka dni temu, szkoda zawsze kasy na kozaki ale jakoś trzeba przebolec
A Adzi robi 8.13 nie? I chlooodny kolorek ma po przecinku najpierw stoi 1 czyli popiel a pozniej 3 czyli to taki popielato-zlocisty kolorek nie? A baby blond ma 0 i 2 czyli fiolet to taki opalizujacy jakby byl?
Bunny
pomoz bo juz sie pogubilam

Agatko no wlasnie kozaki sa niemilosiernie drogie tzn jezeli chce sie takie ze skorki nat. oczywiscie, bo takie eko to i za 100zl sie trafi Ale ja od 2lat tylko skorzane buciki kupuje, jednak jest roznica i w jakosci i komforcie chodzenia Dobrze juz zaraz zrobie fotke i wkleje, tylko one takie proste sa, szalu nie ma , klasyczne i plaskie ale jak juz pisalam w obcasach nie moge chodzic A w zime to juz w ogole chyba bym sie zabila No i dorwalam dzis plaszczyk zimowy Bedzie chyba bardzo cieply bo wypelnienie ma 50% puch a drugie 50% pierze Raz w zyciu kupilam cos porzadnie cieplego na zime No i dobrze lezy dopasowany fajnie jest a nie bomba puchowa

Edit: Adzi przesliczna sukienka taka lekka zwiewna i baaardzo kobieca bedziesz tam blyszczec

Agatko uuuu jakie sexy Fajny ten koturn Moje tez maja z tylu gumke, ja kupilam w humanicu ale na ich str akurat ich nie ma wiec zaraz cykne fotke
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-23 o 18:59
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:04   #3220
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widziałam te kolory-10,13 tak jak Casting 1013, bedzie ciepławy, a ten baby chyba słabo rozjasnia? Tak wynika z info na pudełku

snowhitee pokaż kozaczki

Ja kupilam kozaki kilka dni temu, szkoda zawsze kasy na kozaki ale jakoś trzeba przebolec
O są na tej stronie:

http://www.gino-rossi.com/www/
Nalezy wejsc z KOZAKI pozycja 19/48.
Moje sa akurat za kolano, ale z tułu maja gumke więc nie powinny sie zsuwać
Ale śliczne te kozaczki.Dawaj je

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A Adzi robi 8.13 nie? I chlooodny kolorek ma po przecinku najpierw stoi 1 czyli popiel a pozniej 3 czyli to taki popielato-zlocisty kolorek nie? A baby blond ma 0 i 2 czyli fiolet to taki opalizujacy jakby byl?
Bunny
pomoz bo juz sie pogubilam

Agatko no wlasnie kozaki sa niemilosiernie drogie tzn jezeli chce sie takie ze skorki nat. oczywiscie, bo takie eko to i za 100zl sie trafi Ale ja od 2lat tylko skorzane buciki kupuje, jednak jest roznica i w jakosci i komforcie chodzenia Dobrze juz zaraz zrobie fotke i wkleje, tylko one takie proste sa, szalu nie ma , klasyczne i plaskie ale jak juz pisalam w obcasach nie moge chodzic A w zime to juz w ogole chyba bym sie zabila No i dorwalam dzis plaszczyk zimowy Bedzie chyba bardzo cieply bo wypelnienie ma 50% puch a drugie 50% pierze Raz w zyciu kupilam cos porzadnie cieplego na zime No i dobrze lezy dopasowany fajnie jest a nie bomba puchowa

Edit: Adzi przesliczna sukienka taka lekka zwiewna i baaardzo kobieca bedziesz tam blyszczec

Agatko uuuu jakie sexy Fajny ten koturn Moje tez maja z tylu gumke, ja kupilam w humanicu ale na ich str akurat ich nie ma wiec zaraz cykne fotke
Dziękuje kochana ale ja jeszcze szukam jak znajdę coś co ja powali to tez kupie.Najwyżej będzie na sylwestra.
Piękne są te kolorki ale ja to mogę zapomnieć o takich jasnych.
Za to za trzy tyg.farbuje 8.13 excella.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:12   #3221
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

West ta farba jest za mocna, żeby dawac ją na całośc, naprawdę

Snow dzięki ja mam kozaczki za kolano i mi nie skracają nóg, ale może dlatego, że przy moim wzroście(163) mam naprawdę długie nogi

Agatau super kozaczki a mi z tej stronki mi się podobą 23/48 są piękne

Adzi piękna sukieneczka taka delikatna
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 19:17   #3222
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

oto i one

Adzi a nie boisz sie ze ten excell za ciemno wyjdzie?m A wiesz ze na str loreala w ogole nie ma tego koloru 8.13 http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...aby-blond.aspx

Ewcia ja mam 170cm i tez dlugie nogi ale jednak buty za kolano skracaja je troche. No ale nic mam jeszcze jedne a'la zamszowe z zeszlego roku za kolana to sie nimi pociesze jakby co
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:18
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:20   #3223
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
West ta farba jest za mocna, żeby dawac ją na całośc, naprawdę

Snow dzięki ja mam kozaczki za kolano i mi nie skracają nóg, ale może dlatego, że przy moim wzroście(163) mam naprawdę długie nogi

Agatau super kozaczki a mi z tej stronki mi się podobą 23/48 są piękne

Adzi piękna sukieneczka taka delikatna
Dziękuje

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oto i one

Adzi a nie boisz sie ze ten excell za ciemno wyjdzie?m A wiesz ze na str loreala w ogole nie ma tego koloru 8.13 http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...aby-blond.aspx

Ewcia ja mam 170cm i tez dlugie nogi ale jednak buty za kolano skracaja je troche. No ale nic mam jeszcze jedne a'la zamszowe z zeszlego roku za kolana to sie nimi pociesze jakby co
No piękne
Ale muszą być bardzo wygodne.
No raczej na 9.13 to nie mam co liczyć ze mi odrost weźmie wiedz trzeba się ratować 8.13
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:24   #3224
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------


No piękne
Ale muszą być bardzo wygodne.
No raczej na 9.13 to nie mam co liczyć ze mi odrost weźmie wiedz trzeba się ratować 8.13

Dziekuje ciesze sie, ze Ci sie podobaja, jednak jak ktos z boku powie ze ladne to lzej sie robi, ze komus tez sie podobaja Bo moj TZ to marudzi tylko, ze mu glowe bzdetami zawracam Chociaz dzis sie wykazal i doradzil mi plaszczyk, ba on nawet mi go na sile wcisnal (chyba zeby nie musiec wiecej po sklepach chodzic ) ale na szczescie jestem z niego zadowolona i ciesze sie ze jemu tez sie w nim podobam

A to jest tez excell 9.13? bo nie widzialam nawet nie bylo tego 8.13 w moim carrefourze tylko te najjasniejsze.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:31   #3225
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Piszecie i piszecie

Agatko no nie wiem jakoś u mnie średnio działa. Naturalnie po myciu mam fajne lśniące włoski a po cemencie nawet bym rzekła że bardziej mam matowe włosy
Ale nie mam do Ciebie pretensji broń boże Może jeszcze się rozkręci, a może zwyczajnie bardziej nadaje się dla osób które prostują włoski

Kochaneczka ja robiłam stockholmem z 12% wodą. 30 ml żelu koloryzującego i 30 ml 12% wody położyłam na odrost. Natomiast resztę żelu koloryzującego - 30 ml pomieszałam z wodą o zmniejszonym stężeniu (Bunny mi wyliczała proporcje).

Jeśli chodzi o kondycję włosków to byłam mile zaskoczona Włoski milusie i lśniące - chyba ten żel koloryzujący ma dodatkowo jakieś właściwości odżywcze


I dziś muszę stwierdzić, że odrost jest ładniejszy Nie wiem czy przez ten szampon fioletowy czy może trochę się wypłukało po myciu. Nadal jest złotko ale już nie rzuca się tak w oczy - jest ładnie i jestem bardzo zadowolona Jak zrobię następnym razem to przeciągnę farbę po tym złotku - jeśli się rozjaśni do ładnego blondu to już przy tej farbie pozostanę (Choć prawdę powiedziawszy wciąż mnie kusi ta ce-ce 10/71 )

HopeMAGDA - całkiem nieźle wyszły Ci te włoski Zdjęcia trochę przekłamują ale myślę, że jest na prawdę w porządku Ciekawe jeszcze jak w świetle dziennym będą się prezentować

Lady - Ty to masz dopiero jasne włosy A jak kondycja po tej farbie?

Adzi kolorek chyba się lepiej trzyma niż poprzednio? Fajna ta sukienusia Myślę, że oba zestawy dodatków które wymieniłaś będą do niej pasować
I podziwiam Cię, że tyle ćwiczysz Ja powinnam pójść na jakiś fitness coś z nogami porobić bo ten mój cellulit mnie dobija :/ No ale trochę się wstydzę tego i to też mnie hamuje by iść na fitness

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:07
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:32   #3226
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziekuje ciesze sie, ze Ci sie podobaja, jednak jak ktos z boku powie ze ladne to lzej sie robi, ze komus tez sie podobaja Bo moj TZ to marudzi tylko, ze mu glowe bzdetami zawracam Chociaz dzis sie wykazal i doradzil mi plaszczyk, ba on nawet mi go na sile wcisnal (chyba zeby nie musiec wiecej po sklepach chodzic ) ale na szczescie jestem z niego zadowolona i ciesze sie ze jemu tez sie w nim podobam

A to jest tez excell 9.13? bo nie widzialam nawet nie bylo tego 8.13 w moim carrefourze tylko te najjasniejsze.
Tak sa tez 9.13.
No wiesz co muszę Ci się przyznać ze zawsze z facetami miałam podobne relacje jak chodziło się z nimi na zakupy.No ale to już przeszłość za to teraz jestem z Tz który po prostu uwielbia zakupy i czasami mi nogi odpadają a on dalej może chodzić.Takiego fenomena jeszcze nie miałam.Nie żeby ich było dużo ale on jest trzecim wiedz mam już porównanie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:32   #3227
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

wiecie co, chciałabym zafarbowac moje wloski na taki kolor jaki mam w avku, kojarzycie taki kolor ? nie mam pojecia jaka farbe kupic ??? bo mam teraz odrosty za jasne i nieladnie to wyglada jak mam milion kolorow na glowie :P
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:37   #3228
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak sa tez 9.13.
No wiesz co muszę Ci się przyznać ze zawsze z facetami miałam podobne relacje jak chodziło się z nimi na zakupy.No ale to już przeszłość za to teraz jestem z Tz który po prostu uwielbia zakupy i czasami mi nogi odpadają a on dalej może chodzić.Takiego fenomena jeszcze nie miałam.Nie żeby ich było dużo ale on jest trzecim wiedz mam już porównanie.
Bo faceci mają to do siebie i mój tato i bracia i mąż - nie cierpią zakupów
Mam tylko jednego kumpla który lubi chodzić na zakupy i jak mnie przeciągnie to nawet ja mam dość Ale to jeden jedyny którego znam
Tacy to chyba 1 na milion


Choć z drugiej strony to i może dobrze - dziwnie bym się czuła jakby mój facet przesiadywał w łazience czy w sklepie z ciuchami więcej czasu niż ja
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:39   #3229
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow no bardzo ładne, eleganckie, proste i na pewno bardzo wygodne ja też mam z zeszłego roku fioletowe za kolano zamszowe i na płaskim i teraz kupiłam na obcasie ale przed kolanko szare i też zamszowe

Yatta ta szczotka jest według mnie bardzo dobra, sama mam podobną tylko, ze z Avonu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 19:40   #3230
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Piszecie i piszecie

Po 1 - szczotka Zrobiłam jej zdjęcia (nie wiem czy dobrze widać) zobaczymy jak się spisze

Agatko no nie wiem jakoś u mnie średnio działa. Naturalnie po myciu mam fajne lśniące włoski a po cemencie nawet bym rzekła że bardziej mam matowe włosy
Ale nie mam do Ciebie pretensji broń boże Może jeszcze się rozkręci, a może zwyczajnie bardziej nadaje się dla osób które prostują włoski

Kochaneczka ja robiłam stockholmem z 12% wodą. 30 ml żelu koloryzującego i 30 ml 12% wody położyłam na odrost. Natomiast resztę żelu koloryzującego - 30 ml pomieszałam z wodą o zmniejszonym stężeniu (Bunny mi wyliczała proporcje).

Jeśli chodzi o kondycję włosków to byłam mile zaskoczona Włoski milusie i lśniące - chyba ten żel koloryzujący ma dodatkowo jakieś właściwości odżywcze


I dziś muszę stwierdzić, że odrost jest ładniejszy Nie wiem czy przez ten szampon fioletowy czy może trochę się wypłukało po myciu. Nadal jest złotko ale już nie rzuca się tak w oczy - jest ładnie i jestem bardzo zadowolona Jak zrobię następnym razem to przeciągnę farbę po tym złotku - jeśli się rozjaśni do ładnego blondu to już przy tej farbie pozostanę (Choć prawdę powiedziawszy wciąż mnie kusi ta ce-ce 10/71 )

HopeMAGDA - całkiem nieźle wyszły Ci te włoski Zdjęcia trochę przekłamują ale myślę, że jest na prawdę w porządku Ciekawe jeszcze jak w świetle dziennym będą się prezentować

Lady - Ty to masz dopiero jasne włosy A jak kondycja po tej farbie?

Adzi kolorek chyba się lepiej trzyma niż poprzednio? Fajna ta sukienusia Myślę, że oba zestawy dodatków które wymieniłaś będą do niej pasować
I podziwiam Cię, że tyle ćwiczysz Ja powinnam pójść na jakiś fitness coś z nogami porobić bo ten mój cellulit mnie dobija :/ No ale trochę się wstydzę tego i to też mnie hamuje by iść na fitness
Dziękuje Ci kochana za miłe słowa.
NO proszę Ci co ty mówisz.Pakuj torbę i zasuwaj i w żadnym wypadku proszę mi się nie przejmować osobami trzecimi.Musisz do tego podchodzić w ten sposób jak by ich nie było.Ja najbardziej lubię ćwiczyć sama,nie lubię chodzić na fitness z koleżankami bo mnie zawsze odciągają.Idz zobaczysz jak się będziesz dobrze czuła.Ja jak wychodzę z fitnessu to tak się czuje jak bym skrzydła miała.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:41   #3231
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow zaslinilam sie przepiekne. Mnie nie stac na nowe nastepne ( juz dwie pary kupilam) a takie mi sie snia po nocach... Zazdroszcze . Co do butow zimowych i uniwersalnych to naprawde warto zainwestowac.

Agatau twoje tez piekniste . No a stronka na pokuszenie

Adzio sukienka bardzo ladna

Yatta a pijesz wode? Po ciazy mialam koszmarny celulit i 2 litry dziennie takiej naturalnie gazowanej, i problem sam znikl.Naprawde polecam. Tylko ze woda ma byc bez gazu albo naturalnie gazowana.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:44
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:44   #3232
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak sa tez 9.13.
No wiesz co muszę Ci się przyznać ze zawsze z facetami miałam podobne relacje jak chodziło się z nimi na zakupy.No ale to już przeszłość za to teraz jestem z Tz który po prostu uwielbia zakupy i czasami mi nogi odpadają a on dalej może chodzić.Takiego fenomena jeszcze nie miałam.Nie żeby ich było dużo ale on jest trzecim wiedz mam już porównanie.
heh moj TZ terz jest moim trzecim ja wiem ze taka ich natura ale czasem to jest mi az przykro.. nic nie doradzi nie usmiechnie sie tylko burknie cos tam pod nosem i : idziemy juz? wrrrr lepiej sie chodzi z kolezanka choc te czasem tez cos doradza w czym gorzej wygladasz mialam kiedys taka jedna"bierze bierz, ja bym brala, bardzo ladnie wygladasz w tych spodniach" a w rzeczywistosci w tylku odstaja w udach tez i jeszcze za krotkie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow no bardzo ładne, eleganckie, proste i na pewno bardzo wygodne ja też mam z zeszłego roku fioletowe za kolano zamszowe i na płaskim i teraz kupiłam na obcasie ale przed kolanko szare i też zamszowe

Yatta ta szczotka jest według mnie bardzo dobra, sama mam podobną tylko, ze z Avonu
tak sa proste i uniwersalne, takie bardziej "odjazdowe" mam te z zeszlego roku Takze jakby co beda na zmiane w razie potrzeby urozmaicenia A Twoje szare kozaczki widzialam na my style diary - bardzo ladne

Kiciamala dziekuje tez uwazam ze na zime to lepiej zainwestowac w porzadne kozaki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:46
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:46   #3233
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny jeżeli chodzi i fitness to ja też chodzę dwa razy w tygodniu na stepa zawsze coś ale teraz planuję ułożyc sobie jakiś zestaw cwiczeń na brzuszek w domu macie jakies propozycje??

Snow cieszę się, że się podobają, bo tam to żadnej praktycznie...
a co do TŻ-ta to zgadzam się w 100%:/
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:48
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:48   #3234
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo faceci mają to do siebie i mój tato i bracia i mąż - nie cierpią zakupów
Mam tylko jednego kumpla który lubi chodzić na zakupy i jak mnie przeciągnie to nawet ja mam dość Ale to jeden jedyny którego znam
Tacy to chyba 1 na milion


Choć z drugiej strony to i może dobrze - dziwnie bym się czuła jakby mój facet przesiadywał w łazience czy w sklepie z ciuchami więcej czasu niż ja
Moj szwagier jest taki. Moja sis w przymiezalni siedzi pol naga a ten jej ze sklepu znosi takie perelki bajery. Jeszcze sie nie zdazylo chyba zeby sama cos kupila. Jak sam gdzies jedzie w delegacjie to zawsze jej cus na oko kupi i zawsze cudne i idealnie lezy. A moj maz to nawet worka na kartofle by na mnie nie dobral i nienawidzi zakupow .
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:48   #3235
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziekuje Dziewczyny Każda z nas ma inny gust-ja jestem zwolenniczką prostego, klasycznego i kobiecego stylu. Kozaczki snowhitee sa jak najbardziej w moim guście, widzialam podobne, ale nie było na mnie rozmiaru. Ja jestem niska i nogi mam raczej krótkie ale trudno się mowi
Nie kupilam tych butów z przeznaczeniem noszenia za kolano, ona mają tą gumkę z tyłu zeby sie nie zsuwały, ale tez po to zeby sie odwijały, ja bede nosiła raczej odwiniete. Zreszta wkleje potem zdjęcie ich na nodze-ale to dopiero jutro, bo dzis nie ma mnie w domu, piszę nie ze swojeo komputera
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:52   #3236
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau to czekamy na fotki

Dziewczyny własnie się dowiedziałam, że jest dla mnie praca weekendowa
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:54   #3237
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio sorki ze nie na czas odpisuje ale siedze w innym watkuzachlannie
jesli chodzi o ten szampon to jak pisalam zawiera sls i sol --> czyli wysusza wloski robi sianko po takim szamponie trzeba nalozyc cos bardzo tresciwego jesli kladziesz ciezkie silikony to taki szampon jest na miejscu ja jednak wybieram mycie odzywka bo wiem ze silikony jakie klade w maskach/odzywkach sa zmywalne moja odzywka
a moze warto zabezpieczyc podcza mycia dol wloskow odzywka lekka a myc tylko skalp takim silnym szamponem
ps swietna sukienka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:56   #3238
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Yatta a pijesz wode? Po ciazy mialam koszmarny celulit i 2 litry dziennie takiej naturalnie gazowanej, i problem sam znikl.Naprawde polecam. Tylko ze woda ma byc bez gazu albo naturalnie gazowana.
Nie piję choć wiem, że powinnam. Ale jakoś mi nie smakuję - wolę napić się herbaty Muszę się w końcu kiedyś zmusić

Cytat:
Napisane przez EwCiA000
Snow no bardzo ładne, eleganckie, proste i na pewno bardzo wygodne ja też mam z zeszłego roku fioletowe za kolano zamszowe i na płaskim i teraz kupiłam na obcasie ale przed kolanko szare i też zamszowe

Yatta ta szczotka jest według mnie bardzo dobra, sama mam podobną tylko, ze z Avonu
No ja właśnie zauważyłam, że najbardziej podobają mi sie zamszowe buty - co mnie troche irytuje - bo przecież jak w tym chodzić zimą czy gdy pada

No i pocieszyłaś mnie ze szczotką, mam nadzieję, że i ja będę zadowolona

Cytat:
Napisane przez Adzi07
Dziękuje Ci kochana za miłe słowa.
NO proszę Ci co ty mówisz.Pakuj torbę i zasuwaj i w żadnym wypadku proszę mi się nie przejmować osobami trzecimi.Musisz do tego podchodzić w ten sposób jak by ich nie było.Ja najbardziej lubię ćwiczyć sama,nie lubię chodzić na fitness z koleżankami bo mnie zawsze odciągają.Idz zobaczysz jak się będziesz dobrze czuła.Ja jak wychodzę z fitnessu to tak się czuje jak bym skrzydła miała.
Dziękuję za słowa otuchy Może zbiorę się w sobie i się zapiszę ale to dopiero od przyszłego miesiąca jak pieniążka coś wpadnie

Cytat:
Napisane przez kiciamała
Moj szwagier jest taki. Moja sis w przymiezalni siedzi pol naga a ten jej ze sklepu znosi takie perelki bajery. Jeszcze sie nie zdazylo chyba zeby sama cos kupila. Jak sam gdzies jedzie w delegacjie to zawsze jej cus na oko kupi i zawsze cudne i idealnie lezy. A moj maz to nawet worka na kartofle by na mnie nie dobral i nienawidzi zakupow .
Ja z moim to nawet nie lubię chodzić Chyba, że już naprawdę nie mam z kim i się nade mną zlituje to idziemy razem
Raz, że wytyka mi - a zobacz a te buty to klej im tu wystaje pewnie się zaraz rozwalą - wyglądają jakby je dzieci przed chwilą na plastyce skleiły.. albo - zobacz tą bluzkę tu nitki wystają tam wystają - co za bubel
A najgorsze jak pytam czy mu się podobam w tym co przymierzam to mi odpowiada "No jak Tobie się podoba.." - a przecież ja wiem czy mi się podoba czy nie - to jego zdanie mnie interesuje.. I tak jest zawsze
Faceci...
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:03   #3239
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Oj Dziewczyny, też jestem na kupnie butów zimowych, i ciężko jest coś fajnego znaleźć, Ewcia gratulacje pracy, co będziesz robiła?
Wasienkaa może byś spróbowała garniera 10.13 http://www.mysupermarket.co.uk/tesco...sh_Blonde.html , albo jak za jasny 9.13 http://www.mysupermarket.co.uk/asda-...ge_Blonde.html
Adzisuper sukienka, ten kolor sliczny po prostu!
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:07   #3240
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Moj szwagier jest taki. Moja sis w przymiezalni siedzi pol naga a ten jej ze sklepu znosi takie perelki bajery. Jeszcze sie nie zdazylo chyba zeby sama cos kupila. Jak sam gdzies jedzie w delegacjie to zawsze jej cus na oko kupi i zawsze cudne i idealnie lezy. A moj maz to nawet worka na kartofle by na mnie nie dobral i nienawidzi zakupow .
No to właśnie ten mój TZ mi tak znosi do przymierzalni.Na początku to myślałam ze chce zapunktować,wiecie jak to jest na początku.Ale to trwa i trwa i chyba taka jego natura.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Adzio sorki ze nie na czas odpisuje ale siedze w innym watkuzachlannie
jesli chodzi o ten szampon to jak pisalam zawiera sls i sol --> czyli wysusza wloski robi sianko po takim szamponie trzeba nalozyc cos bardzo tresciwego jesli kladziesz ciezkie silikony to taki szampon jest na miejscu ja jednak wybieram mycie odzywka bo wiem ze silikony jakie klade w maskach/odzywkach sa zmywalne moja odzywka
a moze warto zabezpieczyc podcza mycia dol wloskow odzywka lekka a myc tylko skalp takim silnym szamponem
ps swietna sukienka
Nic się nie stało.To chyba sobie ten szampon odpuszczę.Dziękuje ale odżywkę zluzuje.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Oj Dziewczyny, też jestem na kupnie butów zimowych, i ciężko jest coś fajnego znaleźć, Ewcia gratulacje pracy, co będziesz robiła?
Wasienkaa może byś spróbowała garniera 10.13 http://www.mysupermarket.co.uk/tesco...sh_Blonde.html , albo jak za jasny 9.13 http://www.mysupermarket.co.uk/asda-...ge_Blonde.html
Adzisuper sukienka, ten kolor sliczny po prostu!
Dziękuję bardzo.Ciesze się ze się podoba.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.