farby "LONDA" - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 13:36   #211
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez pedagozka86 Pokaż wiadomość
Hej Wam wszystkim Pierwszy raz farbowałam się farbą sklepową i wybrałam właśnie Londę Color Naturals odcień 11/5 - kawowy brąz. Skróciłam czas farbowania z 30 do 20 minut ponieważ bałam się czerni. Włoski wyszły ciemno brązowe w niektórych miejscach czarne. Ale po kilkukrotnym umyciu kolor jest piękny, prawdziwy kawowy brązik. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwał, mam nadzieję, że bardzo wolno Tym sposobem weszłam do grona wielkich fanek farb Londa
cieszę się i witam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:23   #212
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

ja na rozjaśniane kładłam jakiś popiel, ale wyszedł świński blond
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 11:45   #213
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
farba: Jasny blond

miesiąc od farbowania

kolejne zdjęcia dzisiaj po ufarbowaniu

Kurcze ale tu wyglada kolor na jakis rudawy wogole inaczej niz na wzorniku ja mam jasniutkie wlosy i dzis kupilam ta farbke i boje sie ze wyjda o wiele ciemniejsze i rude .... jaki kolor wyjsciowy mialas?
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:10   #214
kylie_2010
Raczkowanie
 
Avatar kylie_2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 57
GG do kylie_2010
Dot.: farby "LONDA"

Ja farbuję wspomnianą parę postów wcześniej Londą 18 świetlany blond, śłiczny kolorek, wychodzi jak na opakowaniu, w tonacji takiej zimnej-taki lekko szarawy, i strasznie ten kolor mi się podoba taki szarawy, ale się wypłukuje, po 2-3 myciach nie ma go, zostaje blond, lekko wpadający w złoty- na odroście, taki miodowy blond, ale do wytrzymania, bo na pasemkach, które miałam wcześniej rozjaśnione rozjaśniaczem to farba po wypłukaniu wychodzi jaśniutka prawie biała, ale ogólnie mi się podoba, farbuje nią odrost- naturalny mam średni blond, i naprawdę farba daje radę, wychodzi naturalnie, taki miodowo jasny blond.
Jedyny minus, że się wymywa, ale często można dostać w promocji za 8.99 więc można farbować co półtora miesiąca
kylie_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:23   #215
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: farby "LONDA"

czy któraś z WAS używała farby Londy jasny blond 17 ?? nie wiem co robic kupilam ją ale boje sie ze źle wyjdzie ...POMOCY
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:22   #216
pedagozka86
Raczkowanie
 
Avatar pedagozka86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wodzisław
Wiadomości: 69
GG do pedagozka86
Dot.: farby "LONDA"

Czy może któraś odpowiedzieć czy odcień kawowy brąz z serii londa color naturals to ten sam odcień co mokka brąz (czerwone opakowanie) ??
pedagozka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:52   #217
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
czy któraś z WAS używała farby Londy jasny blond 17 ?? nie wiem co robic kupilam ją ale boje sie ze źle wyjdzie ...POMOCY
nikt nie wie jak naprawdę wyjdzie, bo każdy włos jest inny
ale jak już kupiłaś farbę to zrób test na pasemku i zobacz jak wyjdzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 11:47   #218
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nikt nie wie jak naprawdę wyjdzie, bo każdy włos jest inny
ale jak już kupiłaś farbę to zrób test na pasemku i zobacz jak wyjdzie

A ile czasu może leżeć otwarta farba i woda ? chce tylko odrobine rozrobic farby bo szkoda mi jej. a i tak kupilam juz inny blond .. strach wygrał heheh
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:25   #219
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
A ile czasu może leżeć otwarta farba i woda ? chce tylko odrobine rozrobic farby bo szkoda mi jej. a i tak kupilam juz inny blond .. strach wygrał heheh
oj nie wiem, raczej niedługo, bo się utleni czy tam co
a jaką kupiłaś farbkę?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:39   #220
Cathe Elen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: farby "LONDA"

Ja zawsze wyciskałam troszeczkę farby i utleniacza do miseczki i robiłam test pasemka. A tubki spokojnie leżały sobie zamknięte z całą zawartością
Cathe Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:09   #221
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Cathe Elen Pokaż wiadomość
Ja zawsze wyciskałam troszeczkę farby i utleniacza do miseczki i robiłam test pasemka. A tubki spokojnie leżały sobie zamknięte z całą zawartością
no tak to można
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 11:00   #222
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oj nie wiem, raczej niedługo, bo się utleni czy tam co
a jaką kupiłaś farbkę?
kupiłam LONDA COLOR BLEND 17 jasny blond . Najgorzej ze na wzorniku włoski byly jasne ale jedna z dziewczyn malowala i na zdjeciu wygladaly na rude. A ja mam jasniutki blond i jakby włosy zlapaly odcien rudego to bym sie załamała bo bardzo dlugo dochodziłam do blondu gdyz naprawde jestem brunetka.
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:56   #223
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Cathe Elen Pokaż wiadomość
Ja zawsze wyciskałam troszeczkę farby i utleniacza do miseczki i robiłam test pasemka. A tubki spokojnie leżały sobie zamknięte z całą zawartością
też tak robię, zazwyczaj blondy w ogóle nie chwytają
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 05:51   #224
mygetto
Przyczajenie
 
Avatar mygetto
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Exclamation Czy na żółtych włosach chwyci "perłowy blond" LONDY?

Czy na drugi dzień po rozjaśnianiu można go użyć no i czy chwyci żółte włosy? Jasnożółto-białe tak dokładniej. Oksydant w Londzie to 9%.
Problem nie mój, siostry
mygetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 07:43   #225
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Czy na żółtych włosach chwyci "perłowy blond" LONDY?

Cytat:
Napisane przez mygetto Pokaż wiadomość
Czy na drugi dzień po rozjaśnianiu można go użyć no i czy chwyci żółte włosy? Jasnożółto-białe tak dokładniej. Oksydant w Londzie to 9%.
Problem nie mój, siostry
a nie za dużo tych zabiegów dzień po dniu?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:40   #226
mygetto
Przyczajenie
 
Avatar mygetto
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Czy na żółtych włosach chwyci "perłowy blond" LONDY?

No troszkę dużo ale trzeba zakryć Teraz już nie są żółte, ale jasnorudawe końcówki mają momentami, chyba perła je zgasi, prawda?
mygetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:38   #227
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: farby "LONDA"

Witajcie. Kupiłam ostatnio farbę Londa Color Blend, w odcieniu ciemny brąz. Obecnie mam włosy bordowe, w słońcu czerwone, chcę się pozbyć tego odcienia i mieć w końcu brązowe włosy.

Przeczytałam kilka opinii, że kolor wychodzi ciemniejszy, i zaczęłam się bać. Boję się, że wyjdą mi czarne (a czarny kompletnie mi nie pasuje).

Jak myślicie, skrócić czas trzymania farby na włosach? I jeszcze jedno: farbę nałożyć na umyte wcześniej włosy, czy umyć po zmyciu jej? Na umyte pewnie mocniej złapie i może być ciemniejszy...?
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:53   #228
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Witajcie. Kupiłam ostatnio farbę Londa Color Blend, w odcieniu ciemny brąz. Obecnie mam włosy bordowe, w słońcu czerwone, chcę się pozbyć tego odcienia i mieć w końcu brązowe włosy.

Przeczytałam kilka opinii, że kolor wychodzi ciemniejszy, i zaczęłam się bać. Boję się, że wyjdą mi czarne (a czarny kompletnie mi nie pasuje).

Jak myślicie, skrócić czas trzymania farby na włosach? I jeszcze jedno: farbę nałożyć na umyte wcześniej włosy, czy umyć po zmyciu jej? Na umyte pewnie mocniej złapie i może być ciemniejszy...?
nastepnym razem jak będziesz kupować farbę to musisz wiedzieć, ze ciemny brąz prawie zawsze wychodzi czarny z połyskiem brązu, a nie brąz. nie wiem jaki kolor chcesz uzyskac, bo na pudelku tej londy co masz jest własnie prawie czarny. aha i jeszcze z tego co wiem to ciezko czerwien przykryć.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:07   #229
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
nastepnym razem jak będziesz kupować farbę to musisz wiedzieć, ze ciemny brąz prawie zawsze wychodzi czarny z połyskiem brązu, a nie brąz. nie wiem jaki kolor chcesz uzyskac, bo na pudelku tej londy co masz jest własnie prawie czarny. aha i jeszcze z tego co wiem to ciezko czerwien przykryć.
Myślę, że pokryje mi czerwień, skoro szamponetka Joanny w kolorze czekolady pokryła, to i farba Londy na pewno złapie.
Cholera, to już nie wiem co mam zrobić. Nałożę tą farbę na 15 minut i potem porządnie umyję włosy, najwyżej później będę się martwić... Specjalnie wzięłam ciemny odcień, żeby właśnie zafarbować tą czerwień. Najwyżej przez kilka dni nie będę wychodzić z domu z czarnymi włosami...
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 13:58   #230
pedagozka86
Raczkowanie
 
Avatar pedagozka86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wodzisław
Wiadomości: 69
GG do pedagozka86
Dot.: farby "LONDA"

Ja farbowałam odcieniem kawowy brąz czyli również dosyć ciemny odcień brązu a że obawiałam się czerni, dlatego skróciłam czas trzymania farby na włosach do 20 minut. Kolor wyszedł ciemny, ale czarny to nie był, pod słońcem widoczny był odcień brązu. Dlatego myślę, że spokojnie możesz trzymać na włosach tę farbę 20 minut, nie dłużej jeśli obawiasz się zbyt ciemnego efektu
pedagozka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:06   #231
Alutka_
Raczkowanie
 
Avatar Alutka_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 30
Dot.: farby "LONDA"

hej. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond ale jak np. zepnę je do góry to z dołu widać kolor ciemny - podchodzi pod szatynowy... No i niedawno rozjasnilam wlosy na platynowy blond ( ale nie o tym chcę pisać ) pozniej na ciemny kasztan ale wyszedł cos pod bordo ( ładny kolor ) a jak się częsciowo zmył to został rudy. Ostatnio przefarbowałam Londą +44 Kasztan i wyszło tak jak na opakowaniu lecz w dolnych pasmach włosów mam odcienie mojego naturalnego koloru ciemnego blondu. Mój problem polega na tym,że widac niektore pasma c. blondu a reszta jest kasztanowa. Jakby niedomalowne czy cos.. chcę kupić drugą taką farbę i pomalowac jeszcze raz ale nie wiem czy tylko tam gdzie nie mam kaztanowego koloru czy całą... bo jak mam włosy spięte to na ''kitku '' wygląda jakby pasemka były tego blondu i kasztanu... a ja chcialabym miec jednolity kolor ...boję się ze ten kolor się sybko zmyje.Tylko w dolnych czesciach wlosow na tym kitku lekko widac ten blond ciemny . To cos pomoze jak pomaluje drugi raz tylko ten blond ????

Edytowane przez Alutka_
Czas edycji: 2011-04-28 o 09:08
Alutka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:17   #232
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: farby "LONDA"

Farbowałam włosy jakieś 10 dni temu, ten kolor ciemny brąz wyszedł troszkę ciemniejszy niż na opakowaniu. Na szczęście pokrył moją czerwień na włosach. Myję włosy codziennie, więc kolor leciutko się rozjaśnił, ogólnie efekt mi się podoba.

Chciałabym mieć na głowie jakiś ciemny złoty brąz, ale nie próbuję, bo na moich włosach złoty połysk raczej nie wyjdzie .

Strasznie zaczęły mi wypadać włosy teraz, dlatego koniec jak na razie malowania, mam nadzieję, że czerwień nie zacznie prześwitywać.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 12:04   #233
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Czy na żółtych włosach chwyci "perłowy blond" LONDY?

Cytat:
Napisane przez mygetto Pokaż wiadomość
No troszkę dużo ale trzeba zakryć Teraz już nie są żółte, ale jasnorudawe końcówki mają momentami, chyba perła je zgasi, prawda?
i jak zgasiło?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:00   #234
Cathe Elen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy na żółtych włosach chwyci "perłowy blond" LONDY?

No to ja powróciłam, żeby się pochwalić Zafarbowałam się kolorkiem Londa Color Naturals - Perłowy Blond 12/9 - jak dla mnie... wyszło super! Ciemniej niż się spodziewałam, ale następnym razem pewnie wyjdzie jaśniejszy kolor. Co do końcówek - są takie, jakie były


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Włosy londa perłowy blond.jpg (63,1 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Włosy londa perłowy blond 2.jpg (57,2 KB, 305 załadowań)
Cathe Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:36   #235
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: farby "LONDA"

hej Dziewczyny
włosy miałam pomalowane garnier color naturals kolor blond(7) i mam takie rudawe... zakupiłam teraz londę (38) beżowy blond, dziś sprawdziłam na pasemku i mi nawet nie zakrył nic, kolor jaki był taki został, więc zastanawiam się nad zmieszaniem tego beżowego blondu z czymś, myślę nad (15) ciemny blond , jak myślicie sprawdzi mi się takie połączenie... chcę po prostu ujednolicić kolorek... mówię o farbkach Londa color blend

będę zadowolona nawet jak mi wyjdzie jasny brąz ale nie wiem czy to możliwe... myślałam też może o tym ciemnym popielatym blondzie, ale boję się, że nawet po złączeniu wyjdą za ciemne...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-05-04 o 18:38
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 22:26   #236
Tara84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: farby "LONDA"

Dwa miesiące temu położyłam na blond włosy farbę londa color naturals czekoladowy brąz, wyszło pięknie jak na opakowaniu, obecnie mało to przypomina brąz ale plus dla tej farby że tak szybko się nie spiera jak np. Garnier. Na włosy w odcieniu karmelkowego blondu plus spory odrost koloru ciemny blond postanowiłam położyć perłowy blond, a żeby nadać całej akcji dreszczyku bo nie wiedziałam co wyjdzie, przystąpiłam do farbowania 13 w piątek. No i wyszło nawet dobrze ku mojemu zaskoczeniu, nie są tak jasne jak ma pani na pudełku, wyszły ciemniejsze ale jest ok, za 2-3 tyg odświeżę kolorek. Tylko ciężko tą farbę dostać, w rossmanie jej nie mają, w Tesco patrzyłam tez nie było w Kauflandzie dorwałam ostatnie opakowanie
Tara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 13:09   #237
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Tara84 Pokaż wiadomość
Dwa miesiące temu położyłam na blond włosy farbę londa color naturals czekoladowy brąz, wyszło pięknie jak na opakowaniu, obecnie mało to przypomina brąz ale plus dla tej farby że tak szybko się nie spiera jak np. Garnier. Na włosy w odcieniu karmelkowego blondu plus spory odrost koloru ciemny blond postanowiłam położyć perłowy blond, a żeby nadać całej akcji dreszczyku bo nie wiedziałam co wyjdzie, przystąpiłam do farbowania 13 w piątek. No i wyszło nawet dobrze ku mojemu zaskoczeniu, nie są tak jasne jak ma pani na pudełku, wyszły ciemniejsze ale jest ok, za 2-3 tyg odświeżę kolorek. Tylko ciężko tą farbę dostać, w rossmanie jej nie mają, w Tesco patrzyłam tez nie było w Kauflandzie dorwałam ostatnie opakowanie
ja nie wiem czemu u Was tak ciężko je dostać
jak idę do Kauflandu to są zawsze a i czasem w promocji za 7,77 zł
w Carrefourze pełne półki, cena mniej niż 10 zł, Real, Leclerk to samo w Rossmanie ich nie ma - fakt, nie prowadzą tej serii, ale w drogeriach są również łatwo dostępne, w Naturze są, w Starsie to samo

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-05-15 o 13:12
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:02   #238
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Też nie wiem, dlaczego tak trudno jest Wam dostać te farby. W Naturze i Kauflandzie jest tego masa, no ale może nie we wszystkich tych sklepach... :/
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 18:12   #239
Tara84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: farby "LONDA"

Byłam ostatnio w Naturze, oczywiście perłowego blondu brak a tak z innej beczki to faktycznie ta farba ma tendencje to żółknięcia, myję włosy niebieskim szamponem i to trochę ratuje ten kolor ale to nie jest to co po farbowaniu.
Tara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 08:39   #240
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Tara84 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Naturze, oczywiście perłowego blondu brak a tak z innej beczki to faktycznie ta farba ma tendencje to żółknięcia, myję włosy niebieskim szamponem i to trochę ratuje ten kolor ale to nie jest to co po farbowaniu.
Przed chwilą wróciłam z Natury i dorwałam przedostatnią farbę Londa Perłowy Blond 12/9. Kosztowała 13,19zł (coś zdrożała ).

Od ostatniego farbowania minęło troszkę czasu (dokładnie miesiąc) i widać mi 2cm-owe odrosty (na szczęście mam jasne włosy, szkoda tylko, że nie w tym odcieniu, co bym chciała) i muszę się zafarbować. Tym razem nakładam farbę od góry.

Jutro wrzucę efekt.

EDIT: Wrzucam dzisiaj zdjęcia z sobotniego farbowania. To już moje drugie farbowanie tym kolorkiem, więc efekt zdecydowanie jaśniejszy.

IMG_0003.jpg

IMG_0006.jpg

IMG_0002.jpg

Edytowane przez Cathe_Elen
Czas edycji: 2011-06-07 o 08:17 Powód: Wrzucenie zdjęć. :)
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 09:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.