Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 11:30   #3541
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
no i nigdy nie ma w jednym sklepie wszystkiego co chce
weszłam sobie na matique i tam jest najwięcej wszystkiego. wrzuciłam sobie do koszyka:
1. peeling marilou bio
2. olej wspaniały
3. odżywke uterkam rumiankową
4. glinke zieloną w tubie argiletz

wszystko razem 160,79 i zastanawiam sie czy kupić. jak myślicie?

chciałam jeszcze sese ale na matique nie ma to musiałabym kupić w shea.pl

ale jeszcze bym chciała kolejną tubke błotka a to tylko na biolanderze więc musze zrobić zakupy w trzech sklepach i płacić za 3 przesyłki. koszmar
Mam peling z marilou bio - nie pasuje mi, niby ok, ale jakoś za mało drobinek i u mnie się nie sprawdza.

Maseczka z glinki - ok, ale miewałam lepsze. Myśle że błotko polecane przez anule jest lepsze - skuteczniejsze.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:38   #3542
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość




No i mam zagwozdkę: co sobie z LF wziąć???
Kusi mnie "Skrzypiące mydło" i "Mniszkowe" z nowej serii, ale nie wiem czy i które będzie dostępne do końca października.
Poza tym chcę wziąć balsam naturalny i któreś z mydełek: Białą Różę, Cedrowy Las, Migdałowy Dotyk, Żywokostowe (głównie dla Małża), Orzeźwiające Maroko, Świeży Balsam albo któreś cytrusowe na zimę...
Miałam Orzeźwiające Maroko latem i je uwielbiałam Pięknie pachnie mentolowo-cytrusowo, orzeźwia i sprawia, że powietrze tak pięknie świeżo pachnie, od razu lepiej się oddychało. Dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry. Latem na pewno do niego wrócę. Zimą wolę jakieś otulające zapachy
Miałam też cytrynowy zmierz- baardzo fajne odświeżające mydełko i miód i wanilię Słabiej pachniało, ale super nawilżało. No i polecam kostki do włosów
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:42   #3543
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Miałam Orzeźwiające Maroko latem i je uwielbiałam Pięknie pachnie mentolowo-cytrusowo, orzeźwia i sprawia, że powietrze tak pięknie świeżo pachnie, od razu lepiej się oddychało. Dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry. Latem na pewno do niego wrócę. Zimą wolę jakieś otulające zapachy
Miałam też cytrynowy zmierz- baardzo fajne odświeżające mydełko i miód i wanilię Słabiej pachniało, ale super nawilżało. No i polecam kostki do włosów
gayenko dziękuję za info
Cytrynowy zmierzch też za mną chodzi, właśnie na zapach liczę najbardziej A kostki jak najbardziej, chociaż akurat te dostępne teraz mam wypróbowane... tylko nie zgodnie z przeznaczeniem, bo do ciała
Na mycie włosów mydłem jestem za leniwa i za bardzo "marynatą" potem śmierdzę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:43   #3544
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy można dostać wysypki ze stresu?! Bo ja myślałam, że mam na coś uczulenie, ale teraz jak analizuje to zawsze dostaję jej w sytuacjach stresujących.. I jestem w kropce.Wczoraj miałam mega stresujący dzień, i dziś co- budzę się z wysypką..

Ja mam tak, że od razu w stresującej sytuacji mam wysypkę czy coś takie plamy czerowne na szyji i dekolcie, okropnie to wygląda więc jak wiem że ide na egazmin czy coś to idę w bluzce po szyję
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:44   #3545
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja w shea kupiłam sese w niedzielę-może drapnęłam ostatnią.

Anuś a Ty dostałaś maila od nich,że wysyłka poszłaBo dzisiaj wtorek i cisza z ich strony.
Ale dostałaś tą sesę?

Bo od dwóch tygodni jej tam nie ma - pdkąd się pofatygowałam tam osobiście - i Pan mi mówił,że będzie za ok. miesiąc - ale na stronie ona nie była "niedostępna" - to mnie właśnie nurtowało i już 2x w międzyczasie pytałam mailem,czy już jest? I odpowiadali,że niestety,jeszcze nie ma

Edit: mój syn przyszedł do pokoju: co robisz? się pyta - a ja,że muszę mydło kupić
On: o rany Naturalne??? Z włosów morświna????
Po chwili: Żartowałem - morświn nie ma włosów
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-10-18 o 11:47
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:54   #3546
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
gayenko dziękuję za info
Cytrynowy zmierzch też za mną chodzi, właśnie na zapach liczę najbardziej A kostki jak najbardziej, chociaż akurat te dostępne teraz mam wypróbowane... tylko nie zgodnie z przeznaczeniem, bo do ciała
Na mycie włosów mydłem jestem za leniwa i za bardzo "marynatą" potem śmierdzę
Ja sama muszę zamówić mydełka, bo dwie moje cudowne przyjaciółki (obie mają tak samo na imię, podobne nazwiska i datę urodzenia i obie są tancerkami ) mają urodziny w listopadzie, wymyśliłam dla nich jakieś fajne mydełka do prezentów, bo jak im opowiadałam to się zainteresowały tematem Będę krzewić naturę
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Ja mam tak, że od razu w stresującej sytuacji mam wysypkę czy coś takie plamy czerowne na szyji i dekolcie, okropnie to wygląda więc jak wiem że ide na egazmin czy coś to idę w bluzce po szyję
Ojeejku Pusiu droga, współczuję. Stanowczo nasz świat spycha często nam za dużo na barki. Stres powoli wychodzi z każdego z nas i to nie jest pozytywne

Umyłam się mydełkiem afrykańskim, mniej mnie swędzi i wysmarowałam olejkiem Lieraca, naturalny to on nie jest ale pomaga na wysypkę ( i bosko pachnie)
No i pewnie rozmowy z wami mi pomogły bardzo dziękuję
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:19   #3547
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Peeling marilou, glinka zielona i olej wspaniały - napewno warto odżywki urtekram nie miałam.
Sesa
Błotka syberyjskiego na razie nie ma - nie wiem na ile Ci to pomogło
oo dziękuje ci bardzo już lepiej!
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 12:27   #3548
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aaaniu bo wiesz, ja niedługo będę częstym gościem w Stolicy Wiesz, tu nie chodzi o fakt testowania, ale o tyyyle tych wszystkich pudełeczek i buteleczek w jednym miejscu
Wyślij mi próbkę Twojego optymizmu najlepiej
Optymizmu mogę Ci nawet pełnowymiarowe opakowanie wysłać
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Oby, oby... drukarka może też takiej dłuuugaśnej listy nie udźwignąć



Oj tak, oj tam... na pewno jest jeszcze coś czego nie masz... hie, hie


No widzisz
A talent w ogóle się tak o odkrywa - nagle i niespodziewanie... jak dla mnie to masz ogromny talent do zjednywania sobie ludzi. Jakieś takie fajne ciepło nawet przez Net z Ciebie emanuje

No i mam zagwozdkę: co sobie z LF wziąć???
Kusi mnie "Skrzypiące mydło" i "Mniszkowe" z nowej serii, ale nie wiem czy i które będzie dostępne do końca października.
Poza tym chcę wziąć balsam naturalny i któreś z mydełek: Białą Różę, Cedrowy Las, Migdałowy Dotyk, Żywokostowe (głównie dla Małża), Orzeźwiające Maroko, Świeży Balsam albo któreś cytrusowe na zimę...

Wszystkiego kupić nie mogę... trzeba wybierać... miałyście któreś z nich? Podzielicie się wrażeniami?
o matko, dziękuję Ci strasznie za takie cudne słowa - normalnie mnie zawstydziłaś
Pewnie, że nie mam jeszcze wieeelu rzeczy - mam nadzieję, że nieprędko się dowiem których
Faktycznie tych mydeł coraz więcej i coraz trudniej się zdecydować dobrze, że te małe można kupić.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja w shea kupiłam sese w niedzielę-może drapnęłam ostatnią.

Anuś a Ty dostałaś maila od nich,że wysyłka poszłaBo dzisiaj wtorek i cisza z ich strony.
Nie dostałam żadnego maila o wysyłce - po prostu wysłali i już. Ale może na wszelki wypadek zadzwoń i zapytaj, bo pomimo tego, że sesa ma byc za tydzien do półtora to wciąż można ją do koszyka wrzucać (koleżanka z pracy dzisiaj składała zamówienie i dzwoniła do shea - Pan powiedział, że można sesę dzisiaj zamówić, ale paczkę wyslą dopiero jak olej dojdzie do nich).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:33   #3549
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale dostałaś tą sesę?

Bo od dwóch tygodni jej tam nie ma - pdkąd się pofatygowałam tam osobiście - i Pan mi mówił,że będzie za ok. miesiąc - ale na stronie ona nie była "niedostępna" - to mnie właśnie nurtowało i już 2x w międzyczasie pytałam mailem,czy już jest? I odpowiadali,że niestety,jeszcze nie ma

Edit: mój syn przyszedł do pokoju: co robisz? się pyta - a ja,że muszę mydło kupić
On: o rany Naturalne??? Z włosów morświna????
Po chwili: Żartowałem - morświn nie ma włosów
Nic mi nie mówJa czekam jak oślica na tą paczkę od nich,aż dzisiaj zadzwoniłam,żeby henne khadi jeszcze domówić jeśli paczki mi jeszcze zdążyli wysłać.A oni co?już nie wiem śmiać się czy płakać?że nie wysłali,bo sesa dopiero będzie za około 2 tygodniei nawet mailem mnie o tym nie poinformowali ani nic.Gdyby nie chęć zamówienia jeszcze henny to żyłabym w niewiedzy.Tak się nie robiI mało tego się dowiedziałam,że mydła waniliowego też nie ma i też info na ten temat od nich oczywiście nie dostałam

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie dostałam żadnego maila o wysyłce - po prostu wysłali i już. Ale może na wszelki wypadek zadzwoń i zapytaj, bo pomimo tego, że sesa ma byc za tydzien do półtora to wciąż można ją do koszyka wrzucać (koleżanka z pracy dzisiaj składała zamówienie i dzwoniła do shea - Pan powiedział, że można sesę dzisiaj zamówić, ale paczkę wyslą dopiero jak olej dojdzie do nich).
Daj spokój-masakra jakaśCo to ma być?mydło dostępne na stronie,sesa też,a ich nie mają na magazynie?no kpiny czy kto woli śmiechu warte.Inne towary mają oznaczone"niedostępne",a te to co
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:43   #3550
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nic mi nie mówJa czekam jak oślica na tą paczkę od nich,aż dzisiaj zadzwoniłam,żeby henne khadi jeszcze domówić jeśli paczki mi jeszcze zdążyli wysłać.A oni co?już nie wiem śmiać się czy płakać?że nie wysłali,bo sesa dopiero będzie za około 2 tygodniei nawet mailem mnie o tym nie poinformowali ani nic.Gdyby nie chęć zamówienia jeszcze henny to żyłabym w niewiedzy.Tak się nie robiI mało tego się dowiedziałam,że mydła waniliowego też nie ma i też info na ten temat od nich oczywiście nie dostałam

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


Daj spokój-masakra jakaśCo to ma być?mydło dostępne na stronie,sesa też,a ich nie mają na magazynie?no kpiny czy kto woli śmiechu warte.Inne towary mają oznaczone"niedostępne",a te to co
Kiepsko to wygląda - a kiedy mydło będzie?
To ja chyba miałam farta dużego, bo wszystko co zamówiłam było i paczke po 2 dniach dostałam....

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Gayenka, Pusia ja na tle nerwowym to rzygam
A są jakieś metody, żebyście sie mogły obronić przed taką wysypką czy plamami? Oczywiście poza bezstresowym życiem - to piękna i mądra rada, ale za cholerę nierealna.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:50   #3551
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Niestety na mnie nic nie działa a dodatkowo często jeszcze się czewienię na twarzy - na to ponoć jest rada laser ipl ale sporo kosztuje i na razie nie ma na niego miejsca w moim budżecie

Niestety trzeba się z tym pogodzić i nie świecić dekoltem bo potem wszystcy pytają czy ja jestem na coś ucuzlona albo czy chora na jakoś chorobę skóry


Anula mi się wydaje czy Ty miałaś kompakt z Lavery?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-10-18 o 12:55
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 13:05   #3552
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Niestety na mnie nic nie działa a dodatkowo często jeszcze się czewienię na twarzy - na to ponoć jest rada laser ipl ale sporo kosztuje i na razie nie ma na niego miejsca w moim budżecie

Niestety trzeba się z tym pogodzić i nie świecić dekoltem bo potem wszystcy pytają czy ja jestem na coś ucuzlona albo czy chora na jakoś chorobę skóry


Anula mi się wydaje czy Ty miałaś kompakt z Lavery?
To mów, że jesteś chora i że to okropnie zaraźliwe....
Jakbys mogła sie tym nie przejmować to pewnie by przeszło - no ale my kobiety to takie głupie jestesmy i zawsze sie przejmujemy. Też tak mam.
Miałam przez chwile puder prasowany lavery - kolor jednak był zupełnie nie mój i Pani ze sklepu zgodziła się przyjąć go z powrotem, więc nawet go nie otwierałam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:09   #3553
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula a jak sobie radzisz z sytuacjami stresowymi? chyba lepiej mieć plamy na skórze niż mdłości ...
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:12   #3554
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kiepsko to wygląda - a kiedy mydło będzie?
To ja chyba miałam farta dużego, bo wszystko co zamówiłam było i paczke po 2 dniach dostałam....

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Gayenka, Pusia ja na tle nerwowym to rzygam
A są jakieś metody, żebyście sie mogły obronić przed taką wysypką czy plamami? Oczywiście poza bezstresowym życiem - to piękna i mądra rada, ale za cholerę nierealna.....
Mydło ma być za tydzień,sesa pod koniec przyszłego.Domówiłam henne i czekamFacet z którym rozmawiałam sprawiał wrażenie nieprzytomnego,jakby nie wiedział o czym i po co rozmawiaEee nie podoba mi sięa miało być tak pięknie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:57   #3555
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Anula a jak sobie radzisz z sytuacjami stresowymi? chyba lepiej mieć plamy na skórze niż mdłości ...
Na szczęście same mdłości są do opanowania, a wymiotuje przy naprawde duzym stresie - z byle powodu nie rzygam Jak mam stresa do zniesienia to jest mi niedobrze i troche taka zielona chodzę. Ale jak Młoda była w szpitalu to potrafiłam wymiotowac 3 razy przed porannym wyjazdem do szpitala. Potem pare razy w szpitalu. Jeszcze kilka w nocy....
Też bym wtedy wolała wysypkę
No i standard - ból głowy z nerwów, o ból głowy zdecydowanie u mnie łatwiej, nieraz z byle powodu potrafi mnie rozboleć.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mydło ma być za tydzień,sesa pod koniec przyszłego.Domówiłam henne i czekamFacet z którym rozmawiałam sprawiał wrażenie nieprzytomnego,jakby nie wiedział o czym i po co rozmawiaEee nie podoba mi sięa miało być tak pięknie
No strasznie mi przykro - u mnie tak wszystko cudnie poszło. Szybko, tanio, długie terminy przydatności....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:23   #3556
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ale tam dużo świetnych mydeł,zwariuje zaraz,bo chcę większość z nich
Ooj fajne mydełka na horyzoncie Niech ten mój zapas się już skończy.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja nie w temacie, ale może mnie nie zlinczujecie. Jak któraś chce wypróbować to mydło. To mam na zbyciu trochę. Ja mam za suchą skórę do niego.
zai a jakich mydełek używasz do twarzy? Lub czym myjesz buźke?

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dostałam z wymianki z Dusią JMO Shine On - na razie wrażenia pozytywne, naprawdę włosy robią wrażenie pogrubionych, zobaczymy co będzie dalej.
Jestem przeziębiona buuu
A ja jestem po testach odżywki JMO z pomarańczą i rzeczywiście jest fajna Włoski same się układają jak po żadnej innej i są takie sprężyste. A teraz jeszcze Shine On wychwalacie
Wracaj szybciutko do zdrowia

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja się tylko boję dawać oleje na skalpBoję się,że nie wymyje skóry głowy,ale muszę się przełamać,bo szkoda ich tam niedawać z tego co czytam.
Ja też nie nakładam olejów na skóre głowy, wiem, że niektóre mają w sobie parafinę i mogą zwiększyć wypadanie włosków.. Dziewczynki, które oleje nie mają w sobie parafiny i na 100% nie spowodują wypadania?

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłam i było... BOSKO
Fakt, że zimno jak diabli, ale jeśli na powierzchni jest +5, a woda ma 13 stopni, to nawet nieźle się wchodzi A jak minie pierwsze skostnienie i można się zacząć spokojnie rozglądać, to w ogóle baja
Wszystkie ćwiczenia zrobiłam, a tym samym zaliczyłam kurs (chłopaki mieli problemy... he, he, he) i się nie zgubiłam (kolega się nam pod wodą zagubił). I widziałam roślinki, małe rybki i taaaakiego (ok. 60 cm) szczupaka
No i postanowione - w wakacje Egipt albo Chorwacja i nuramy na rafach
booooska przygoda!!

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, reflektory to no... takie w pol-amatorskim teatrze juz od paru miesiecy sie przygotowuje do roli. no i w piatek premiera.
Łaał Ale nam się tu gwiazda ukrywała Gratuluję premiery i połamania nóżek w piątek!!!

Dziewczyny na tych zdjęciach mają niesamowicie błyszczące włosy! Istnieje może henna która nie zmieniałaby koloru włosków a polepszyłaby stan włosów i je tak nabłyszczyła?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam jakis czas temu o kremie mineralnym do mycia paszczy z rhassoul firmy alva. Używałam go pomieszkując u ciotki i miałam wrażenia takie sobie.... Rzuciłam w kąt i nie używałam. Ale wczoraj użyłam i myslę, że te mieszane odczucia były spowodowane fatalna wodą, jaka jest u cioci - po wczorajszym umyciu twarzy uważam, że jest świetny!! Twarz gładziutka, z taką nawilżająca powłoczką na skórze, ładnie oczyszczona krem jest delikatny i naprawdę bardzo mi sie podoba!
Serio taki fajny? Rany i zostawia taką powłoczke jak maseczka z glinki? Uwielbiam to uczucie! Musze ją wypróbować!! Słyszałam jeszcze, że z tej samej serii co ten krem myjący jest też preparat punktowy na syfki, który w połączeniu z olejem tamanu wymiata wszystko i to bardzo szybko.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Widzę , że jest tu troche artystycznych dusz . Ja własnie zaczynam po wielo , wieloletniej przerwie śpiewac w chórze
Cloche połamania języka

Ja zazwyczaj stosuję mieszanki olejów . Dla syna na suchą skórę głowy mieszam rycynowy z oliwą z oliwek a na włosy oliwe z winogronowym. Sobie też różne mieszanki robie. Nigdzie nie trafiłam na przeciwwskazania do mieszania .
No, no gratuluję pięknego głosu i powrotu do chóru!!

Ja na buziaka też ostatnio kładę mieszanki olejów, albo olej z róży z olejem tamanu albo nigella z olejem tamanu, efekty bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No i zamówiłam ....
Z alvy wzięłam:
- aktywny krem oczyszczający z rhassoul alvy
- spray regenerujący rhassoul alvy (mam nadzieję, że po tym duecie moja paszcza zyska na wygladzie )
- krem do rąk - wzięłam 18 ml na sprawdzenie
- scrub solny do ciała
jakie cuda! No trzymajcie mnie bo zaraz przykleje się do tego monitora Zdaj relację z wszystkiego! Zwłaszcza kremik fajnie wygląda.

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
cameroon - z tego co pamiętam to ty miałaś mydełko orzeźwiające maroko LF. byłaś zadowolona?
Ja własnie teraz używam Orzeźwiającego Maroka i powiem tak: lubię go!! Nie należy do najwydajniejszych mydełek to fakt (a szkoda bo fajne), daję taką mięciutką, kremową pianę, pachnie delikatnie ale baardzo ładnie, tak rzeczywiście orzeźwiająco Używam go do całego ciała a w ogóle nie wysusza mi skóry, tylko troszkę na twarzy więc muszę bardziej uważać (ale ja mam generalnie szybko wysuszającą się skórę) ale po umyciu buźki czuję delikatną powłoczkę taką a'la jak po maseczce z glinki marokańskiej, na pewno jeszcze je kiedyś kupię.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-18 o 14:24
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:40   #3557
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Gayenka, Pusia ja na tle nerwowym to rzygam
A są jakieś metody, żebyście sie mogły obronić przed taką wysypką czy plamami? Oczywiście poza bezstresowym życiem - to piękna i mądra rada, ale za cholerę nierealna.....
U mnie wysypka wystąpiła kilka razy dopiero, pewnie przez ilość stresów w ostatnim czasie.. ale ja się nie dam stresom Będę silna!
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Niestety na mnie nic nie działa a dodatkowo często jeszcze się czewienię na twarzy - na to ponoć jest rada laser ipl ale sporo kosztuje i na razie nie ma na niego miejsca w moim budżecie

Niestety trzeba się z tym pogodzić i nie świecić dekoltem bo potem wszystcy pytają czy ja jestem na coś ucuzlona albo czy chora na jakoś chorobę skóry

Pusiu nie stresuj się uczelnią,nie warto Mam nadzieję, że uda Ci się ( i mi też) zabić ten wstrętny stres!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na szczęście same mdłości są do opanowania, a wymiotuje przy naprawde duzym stresie - z byle powodu nie rzygam Jak mam stresa do zniesienia to jest mi niedobrze i troche taka zielona chodzę. Ale jak Młoda była w szpitalu to potrafiłam wymiotowac 3 razy przed porannym wyjazdem do szpitala. Potem pare razy w szpitalu. Jeszcze kilka w nocy....
Też bym wtedy wolała wysypkę
No i standard - ból głowy z nerwów, o ból głowy zdecydowanie u mnie łatwiej, nieraz z byle powodu potrafi mnie rozboleć.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------


No strasznie mi przykro - u mnie tak wszystko cudnie poszło. Szybko, tanio, długie terminy przydatności....
Aniu droga ale w Twojej sytuacji to ja się i tak dziwie, i podziwiam zarazem jak dałaś radę, jaka dzielna byłaś i silna. Gdzieś i jakoś ten stres musiał z Ciebie wyjść, bo stawiłyście czoła tej paskudnej chorobie! Teraz należy wam się mnóstwo relaksu

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość




Dziewczyny na tych zdjęciach mają niesamowicie błyszczące włosy! Istnieje może henna która nie zmieniałaby koloru włosków a polepszyłaby stan włosów i je tak nabłyszczyła?



Serio taki fajny? Rany i zostawia taką powłoczke jak maseczka z glinki? Uwielbiam to uczucie! Musze ją wypróbować!! Słyszałam jeszcze, że z tej samej serii co ten krem myjący jest też preparat punktowy na syfki, który w połączeniu z olejem tamanu wymiata wszystko i to bardzo szybko.




.
A jest:
http://www.khadi.pl/cassia-bezbarwna-henna-senna

Czy chodzi CI o to cudo?
http://www.bio-beauty.pl/pl/korektor...soul-_196.html

I czy ja dobrze widzę, że od 100 zł za pobraniem też jest gratisowa wysyłka? o mamusiu, ja nie mogę teraz robić zakupów:ściana:
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:55   #3558
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
cameroon wszystkie azjatyckie cuda najbardziej opłaca się kupować na ebay'u

A co do kupki słowika tutaj masz małą recenzję tego cuda
Dzięki

Jaa to jest naprawdę kupka No o takim cudzie to jeszcze nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Caameroon, woda pomarańczowa świetna jako tonik lub do rozrabiania maseczek, zauważyłam jednak, ze po peelingu lub niektórych maskach lekko mnie piecze po niej skóra, chyba byłaby lepsza do tłustej cery lub takiej niewrażliwej na podrażnienia. Poza tym pięknie pachnie i świetnie odświeża Peeling enzymatyczny uwielbiam, jego działanie jest raczej delikatne w porównaniu do peelingów mechanicznych, a pachnie mlekiem w proszku
Dziękuje za recenzję
Więc woda pomarańczowa jakby nie dla mnie bo ja delikatna jestem Ale za to na peeling dalej się czaję szukam właśnie jakiegoś enzymatycznego a o nim słyszałam fajne opinię

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mam odporną twarz, ale akurat peeling enzymatyczny z bu mnie podrazniał dość mocno , ale generalnie raczej wszystkim pasuje.
O, to super z tym szamponem - oczywiście jak ja napadałam stoiki organique w promenadzie to go nie było , były tylko te brzydkie szampony z sls.

Znowu siedzę z sesą na czuprynie i oliwka na ryłku.

A wiecie, że ja własnie zauważyłam, że moje pory sa znacznie mniejsze od paru dni nie uzywam toniku octowego, więc nie wiem czy to dzięki niemu . Zaczynam o to podejrzewac mydło dudu-osun, bo nim od jakichs 2 tygodni regularnie myje twarz. Bo oliwka to chyba raczej tak nie działa
W ogóle to mydło jest super - świetnie oczyszcza, ładnie pomaga w gojeniu syfów
Ale numer, że ten peeling z BU Cię uczulił bo pierwsze słyszę żeby kogoś w ogóle uczulał A jednak co buziak to buziak Ale muszę go spróbować
Masz pecha dziewczyno z tym organique nie ma co
Anuś a to mydełko dudu-osun nie wysusza skóry?

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
A jest:
http://www.khadi.pl/cassia-bezbarwna-henna-senna

Czy chodzi CI o to cudo?
http://www.bio-beauty.pl/pl/korektor...soul-_196.html

I czy ja dobrze widzę, że od 100 zł za pobraniem też jest gratisowa wysyłka? o mamusiu, ja nie mogę teraz robić zakupów:ściana:
oo matulo ja to chcę, ja to chcę! używała może któraś z Was tej bezbarwnej henny? Dziękuje gayenka za linka

EDIT: O nie litości!! Na tej stronce są wszystkie szampony i olejki na które tak się czaję! Nie mogę na to patrzeć ale wyłączyć stronki też nie mogę

Tak o ten korektor właśnie mi chodziło
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-18 o 14:59
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 15:07   #3559
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
zai a jakich mydełek używasz do twarzy? Lub czym myjesz buźke?
Mydełek do twarzy nie używam bo mnie za bardzo podsuszają. Do mycia paszczaka używam własnorobionego olejku myjącego (coś takiego jak sprzedaje BU, tylko mieszam oleje, np. lniany ze słonecznikowym i do tego emulgator) na zmianę z szamponem babydream zaprawionym olejkiem (ostatnio użyłam olejku Hipp) w proporcjach 50/50. Bardzo sobie te preparaty chwalę i nie zamienię ich na nic innego. Po umyciu przecieram hydrolatem i na to krem/filtr/serum/kwasik (niepotrzebne skreślić).

Co do stresu to ja dostaje niestety strasznej migreny

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
oo matulo ja to chcę, ja to chcę! używała może któraś z Was tej bezbarwnej henny? Dziękuje gayenka za linka
Ja mam cassię ale jeszcze jej nie używałam. Ale dziewczyny bardzo ją chwalą. Jak znajdę gdzie o niej czytałam i widziałam zdjęcia to wkleję link.

na przykład tu: http://www.khadi.pl/cassia-przyklady-wlosy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-10-18 o 15:41
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 16:09   #3560
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nic mi nie mówJa czekam jak oślica na tą paczkę od nich,aż dzisiaj zadzwoniłam,żeby henne khadi jeszcze domówić jeśli paczki mi jeszcze zdążyli wysłać.A oni co?już nie wiem śmiać się czy płakać?że nie wysłali,bo sesa dopiero będzie za około 2 tygodniei nawet mailem mnie o tym nie poinformowali ani nic.Gdyby nie chęć zamówienia jeszcze henny to żyłabym w niewiedzy.Tak się nie robiI mało tego się dowiedziałam,że mydła waniliowego też nie ma i też info na ten temat od nich oczywiście nie dostałam
No właśnie tak myślałam - ale nie chciałam zasiewać niepotrzebnego fermentu
Trochę to lekkomyślne,nie? Raz,że są na stronie towary opisane jako "niedostępne" (w końcu mogliby je usunąć,nie?) a dwa,ze jako dostępne wiszą rzeczy,których nie ma.
Jeszcze zrozumiałabym,gdyby chodziło o jakieś braki typu: była jedna sztuka,ale właśnie ktoś w sklepie stacjonarnie zdjął sobie z półki a nie: sesy nie ma już 2-3 tygodnie,a można spokojnie ją sobie na stronie zobaczyć,że jest

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mydło ma być za tydzień,sesa pod koniec przyszłego.Domówiłam henne i czekamFacet z którym rozmawiałam sprawiał wrażenie nieprzytomnego,jakby nie wiedział o czym i po co rozmawiaEee nie podoba mi sięa miało być tak pięknie
Na żywo też takie wrażenie,aczkolwiek gość sympatyczny
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:12   #3561
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
cloche w telegraficznym skrócie... BĘDZIE DOBRZE
No i mam nadzieję, że po premierze chociaż jednym zdjęciem się pochwalisz A co do malowideł, to te, które wydadzą Ci się za mocne, będą w sam raz
och....... dwie godziny smarowalam grzbiety dloni i w koncu nic nie kupilam spodobalo mi sie pare rzeczy i pasowaloby wlasnie kolorystycznie (m.in. niestety wcale nie naturalny roz w musie maybelline, taki rozowo-czerwony kolor, bardzo scenicznie wygladal ), ale jeszcze sie nie przekonalam ostatecznie. niestety, zdjec nie porobilam, bo z kolorowki naturalnej nie mieli powystawianych testerow no i jak ktos ma im to kupic, no jak???!!!
jutro w kazdym razie obczaje jeszcze jeden sklep, gdzie mam nadzieje pomacac troche naturalek i postaram sie tez co nieco pstryknac oby mieli cos "scenicznego"... nie chce pakowac juz tylu swinstw na moja biedna skore...
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
za nasze artystyczne dusze moja sis jest zwiazana z teatrem, ostatnio była z przedsatwieniem w turcji musiałam sie pochwalić wybaczcie - duma siostrzana mnie rozpiera

do mamus jakim kremem smarujecie pyszczyska maluchów na zimę ??
brawa dla siostry!!! tez bym sie chwalila (tylko siostry nie mam, cholercia... )
a co do smarowidla na buziaka zimowego: sprobuj pomacac babydream albo hipp wind- und wettercreme czy krem na niepogode czy jak to sie bedzie zwalo. babydream jest lubiany, a ja moge polecic od siebie hippa. skladowo oba sa ok
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Edit: mój syn przyszedł do pokoju: co robisz? się pyta - a ja,że muszę mydło kupić
On: o rany Naturalne??? Z włosów morświna????
Po chwili: Żartowałem - morświn nie ma włosów
haha sie zartownis znalazl
moj facet na poczatku sie ze mnie nabijal, potem przerzucil sie na zel do mycia hipp i oliwke od nich. a ostatnio przylapalam go na olejowaniu wlosow...
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja też nie nakładam olejów na skóre głowy, wiem, że niektóre mają w sobie parafinę i mogą zwiększyć wypadanie włosków.. Dziewczynki, które oleje nie mają w sobie parafiny i na 100% nie spowodują wypadania?

Dziewczyny na tych zdjęciach mają niesamowicie błyszczące włosy! Istnieje może henna która nie zmieniałaby koloru włosków a polepszyłaby stan włosów i je tak nabłyszczyła?
spokojnie mozesz sprobowac olejkow khadi. tam masz rozne rodzaje, poczytaj, potem skonsultuj sie z KWC i probuj co do bezbarwnej henny, to jak juz dziewczyny pisaly: cassia. testuj i wrzuc foty!
aha, co do nakladania oleju na skore glowy - niektorych to zal nie nalozyc! wiele olejow ma zbawienne wlasciwosci na skore, wiec dlaczego by nie nakarmic nimi skory glowy? trzeba tylko je dobrac - np. przy szybko przetluszczajacych sie wlosach lepiej nie dawac ciezkich, komedogennych olejow. a taki lniany np. swietnie sie tam sprawdzi
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:23   #3562
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Trzeba by wprowadzić jakieś ograniczenia co do wrzucania linków na wątek
Już se powrzucałam do koszyka trochę produktów Khadi - ale postanowiłam się najpierw zapytać Was:
Czy TO może być tymczasowym ekwiwalentem nieobecnej na rynku Sesy????
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:31   #3563
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No strasznie mi przykro - u mnie tak wszystko cudnie poszło. Szybko, tanio, długie terminy przydatności....
Dobrze,że chociaż u Ciebie się spisali
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość




Ja też nie nakładam olejów na skóre głowy, wiem, że niektóre mają w sobie parafinę i mogą zwiększyć wypadanie włosków.. Dziewczynki, które oleje nie mają w sobie parafiny i na 100% nie spowodują wypadania?



.
Ja wczoraj nałożyłam olejek na skalp i dzisiaj bez problemu zmyłam,a myłam głowę tylko raz.W ogóle olejek musi być cudny,bo po pierwszym razie włosy świetne,a co będzie po kilku razach

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam - ale nie chciałam zasiewać niepotrzebnego fermentu
Trochę to lekkomyślne,nie? Raz,że są na stronie towary opisane jako "niedostępne" (w końcu mogliby je usunąć,nie?) a dwa,ze jako dostępne wiszą rzeczy,których nie ma.
Jeszcze zrozumiałabym,gdyby chodziło o jakieś braki typu: była jedna sztuka,ale właśnie ktoś w sklepie stacjonarnie zdjął sobie z półki a nie: sesy nie ma już 2-3 tygodnie,a można spokojnie ją sobie na stronie zobaczyć,że jest

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------


Na żywo też takie wrażenie,aczkolwiek gość sympatyczny
Czyli na żywo też taki mało żywotny?
Proszę Cię brak profesjonalizmy pełną gębą.Powiedziałam mu,żeby mi do zamówienia dopisał henne-ciekawa jestem czy dopisał i czy będzie w paczce
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:34   #3564
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dobrze,że chociaż u Ciebie się spisali
Ja myślę,że po prostu - jak zwykle - wizaz zrobił napad na sklepik i się nie wyrabiają
To mały sklep,dwie półki w kwiaciarni,magazyn na zapleczu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:43   #3565
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja myślę,że po prostu - jak zwykle - wizaz zrobił napad na sklepik i się nie wyrabiają
To mały sklep,dwie półki w kwiaciarni,magazyn na zapleczu
Eee dla mnie nie ma wytłumaczeniaNa stronie towar istnieje jako dostępny,a w rzeczywistości go nie ma i nawet nikt klienta o tym nie powiadomi

Małgosiu właśnie ja od wczoraj mam ten olejek i go opisałam wyżej w poście.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 17:21   #3566
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Mydełek do twarzy nie używam bo mnie za bardzo podsuszają. Do mycia paszczaka używam własnorobionego olejku myjącego (coś takiego jak sprzedaje BU, tylko mieszam oleje, np. lniany ze słonecznikowym i do tego emulgator) na zmianę z szamponem babydream zaprawionym olejkiem (ostatnio użyłam olejku Hipp) w proporcjach 50/50. Bardzo sobie te preparaty chwalę i nie zamienię ich na nic innego. Po umyciu przecieram hydrolatem i na to krem/filtr/serum/kwasik (niepotrzebne skreślić).

Ja mam cassię ale jeszcze jej nie używałam. Ale dziewczyny bardzo ją chwalą. Jak znajdę gdzie o niej czytałam i widziałam zdjęcia to wkleję link.

na przykład tu: http://www.khadi.pl/cassia-przyklady-wlosy
Jesteś niesamowita wiesz! Jak Ty to wszystko tak sobie wymyślasz Bardzo podziwiam, olejek z BU jest na mojej liście zakupów bo i tak chce złożyć tam zamówienie więc spróbuję a jak mi się spodoba to pokombinuję sama

O raaaany!!! Jaka ogromna różnica w wyglądzie włosów przed i po stosowaniu cassi! No to jest aż nieprawdopodobne! Efekt mnie powalił na łopatki. MUSZE ją mieć, nie ma nawet o czym mówić!
Dziękuje zai za linka A Ty czemu jeszcze nie wypróbowałaś tej henny? Spróbuj i podziel się wrażeniami bo mnie ciekawość zżera strasznie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
spokojnie mozesz sprobowac olejkow khadi. tam masz rozne rodzaje, poczytaj, potem skonsultuj sie z KWC i probuj co do bezbarwnej henny, to jak juz dziewczyny pisaly: cassia. testuj i wrzuc foty!
aha, co do nakladania oleju na skore glowy - niektorych to zal nie nalozyc! wiele olejow ma zbawienne wlasciwosci na skore, wiec dlaczego by nie nakarmic nimi skory glowy? trzeba tylko je dobrac - np. przy szybko przetluszczajacych sie wlosach lepiej nie dawac ciezkich, komedogennych olejow. a taki lniany np. swietnie sie tam sprawdzi
Szkoda, że zakupy się nie udały Ale faktycznie, jak można chcieć sprzedać kolorówke nie dając testerów do spróbowania Oby jutro się udało

Na oleje khadi mam już taką ochotę, że większej mieć nie można Spróbuje jakiegoś na pewno wiem, że ich amla jest bez parafiny w przeciwieństwie do Dabur. Ale skoro mówisz, że śmiało mogę je kłaść na skórę głowy to mnie przekonałaś
Henne Cassia spróbuję na pewno i jak się sprawdzi to wrzucę fotki żeby Was kusić
cloche a jakich jeszcze olejków aż żal nie nakładać na skórę główy, powiedz proszę Bo Ty mówisz teraz o takich "zwykłych" olejach tzn. ogólnych typu właśnie lniany. A mogłabyś mi podpowiedzieć jakiś olej do trochę osłabionych, suchych włosów na długości, które myję co drugi dzień Bo takie oleje też można nakładać na całe włosy?

anakazar straszna kiszka z tym sklepem, miałaś pecha Trzeba było nierozgarniętemu panu zwrócić uwagę odnośnie strony, tak się nie robi To olejek khadi spodobał Ci się A jakie zmiany widzisz we włoskach po pierwszym użyciu?


Właśnie zaglądnęłam na stronkę LF, jakie te nowe mydełka są fajne Muszę je spróbować ale najpierw zapasy Więc któraś z Was na pewno je wypróbuję przede mną, podzielcie się wrażeniami
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-18 o 17:48
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 17:48   #3567
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Szkoda, że zakupy się nie udały Ale faktycznie, jak można chcieć sprzedać kolorówke nie dając testerów do spróbowania Oby jutro się udało

Na oleje khadi mam już taką ochotę, że większej mieć nie można Spróbuje jakiegoś na pewno wiem, że ich amla jest bez parafiny w przeciwieństwie do Dabur. Ale skoro mówisz, że śmiało mogę je kłaść na skórę głowy to mnie przekonałaś
Henne Cassia spróbuję na pewno i jak się sprawdzi to wrzucę fotki żeby Was kusić
cloche a jakich jeszcze olejków aż żal nie nakładać na skórę główy, powiedz proszę Bo Ty mówisz teraz o takich "zwykłych" olejach tzn. ogólnych typu właśnie lniany. A mogłabyś mi podpowiedzieć jakiś olej do trochę osłabionych, suchych włosów na długości, które myję co drugi dzień Bo takie oleje też można nakładać na całe włosy?

anakazar straszna kiszka z tym sklepem, miałaś pecha Trzeba było nierozgarniętemu panu zwrócić uwagę odnośnie strony, tak się nie robi To olejek khadi spodobał Ci się A jakie zmiany widzisz we włoskach po pierwszym użyciu?
Oczywiście,że nagadałam Panu na ten tematAle mam wątpliwości czy coś do niego dotarło
Czuję się skuszona na cassieZamówie na helfy.

Są takie sypkie,,jakby bardziej miękkie-choć moje są i tak ładne,zadbane i miękkie.Po tym oleju jeszcze jakby ładniejsze są.Będę na razie stosowała co 2 dni czyli co mycie,a pózniej zwolnie tempo.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 18:06   #3568
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja miałam henne khadi cessia ładnie roświetliła moje blond włosy!

Dziewczyny prosze o poradzenie jakiegoś kremu, balsamu, masła na rozstępy dla mojej siostry w ciąży
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 18:20   #3569
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cloche dziekuje

i za siostre
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 18:30   #3570
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Dziękuje zai za linka A Ty czemu jeszcze nie wypróbowałaś tej henny? Spróbuj i podziel się wrażeniami bo mnie ciekawość zżera strasznie
Nie wypróbowałam bo nie mam gdzie jej wcisnąć . Bo ja na głowie mam albo jakiś olej albo hennę (bo już odrosty się pokazały) albo jakąś maseczkę albo nie mam czasu. Po za tym odkąd nie potrzebuje myć włosów codziennie nie mam kiedy nakładać tych wszystkich dobroci które nagromadziłam. Ale cassia w końcu doczeka się
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.