Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 14:11   #3301
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Przekonam sie i na pewno napiszę czy było warto

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



A skąd wiesz czy zabieg byl w kwasnym czy zasadowym srodowisku? To przeciez srodowisko nadają rozne specyfiki, przeciez fryzjerki na pewno o tym wiedzą i zawaszaja.
Poza tym mialam to nakladane na same konce, jakies 5 cm wiec raczej przylizu na głowie nie bede miala, na pewno nie na czubku
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bluza wymiata moj tz by powiedzial ze chyba juz na glowe upadlam jak bym taka zalozyla
falki mega ale jakiejs drastycznej zmiany nie ma po dyfuzorze mozliwe ze wlosy masz ciezkie

a czy to nie podobne do encanto caly proces ? tez sie prostuje ,czy na krecone by to przeszlo bez zmiany ich kreconej struktury?
ogolnie efekt ladny teraz chyba nie mozesz uzywac kosmetykow z sola zeby keratyna dluzej siedziala we wlosie
moja bluza jest z sh nie moglam nie wziac- cieplutka, mila bo bawelna, i do tego designerska
no wielkiej zmiany w falkach nie ma ale samo ulatwienie ukladania dla mnie to juz cos
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:18   #3302
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...


moja bluza jest z sh nie moglam nie wziac- cieplutka, mila bo bawelna, i do tego designerska
no wielkiej zmiany w falkach nie ma ale samo ulatwienie ukladania dla mnie to juz cos
o przekonałaś się do sh
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:19   #3303
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...
Nie wiem czy mi zakwaszała, nie dopytywalam o kazdy etap. Mysle ze zrobila tak jak trzeba a czym okaze sie to zbędne czy bedzie fajne zobaczymy. Wlosy mi moze nie wypadna od tego
Napisze Ci za miesiac jesli jestes zainteresowana jako fryzjerka jak taki zabieg wygląda w perspektywie czasu, czy preparat się wypłukuje, w jakim stanie sa włosy itd.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:23   #3304
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

hej!


wróciłam godzinę temu z zakupów.juz mam wszystko
prezenty częściowo spakowane,reszta dla dzieciaków w nocy będzie pakowana jak pójdą spać

u mnie tez biało i śnieżek prószy temp .-4 stopnie ,ale podobno pojutrze ma być temp.w plusie i nici ze śniegu na święta

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wygląda to tak jak na zdjęciach.
Poza tym obcięłam trochę i farbowałam odrosty.
Cała procedura wbudowania tej keratyny nie jest długa, zajmuje to niecałą godzinę.
łądnie to wygląda teraz takie śliskie jakby się wydają
tez jakieś zółte pasma widze na tych foto

Lady tez nieraz mnie męczą takie koszmary nocne nienawidze tego zawsze się budzę upłakana jak bóbr
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:23   #3305
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o przekonałaś się do sh
nie, tylko kiedys cos kupowala tesciowa a ja wypatrzylam ta bluze- ze byla zabawna i w dobrym stanie to sobie wzielam za 3zl

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mi zakwaszała, nie dopytywalam o kazdy etap. Mysle ze zrobila tak jak trzeba a czym okaze sie to zbędne czy bedzie fajne zobaczymy. Wlosy mi moze nie wypadna od tego
Napisze Ci za miesiac jesli jestes zainteresowana jako fryzjerka jak taki zabieg wygląda w perspektywie czasu, czy preparat się wypłukuje, w jakim stanie sa włosy itd.
wypasc nie powinny jesli to same konce.
napisz koniecznie w jakim czasie zaczniesz zauwazac po myciach zmiane w sensie ze efektu juz brak, albo znika. szkoda tez ze nie znasz ceny takiego zabiegu...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:23   #3306
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
dziekuje, miło ze Ci sie podoba
To wyglądało tak ze na wilgotne wlosy pod myjka cos mi nalozyla, myła i potem spłukała i znowu czymś umyła. Rozczesała wlosy, nalozyla na nie jakis balsam, tam na te końce i dała mi głowę pod takie coś gorące. I tam sobie siedziałam jakiś czas, nie wiem dokladnie ile, ok. 30 min. Potem splukala pod myjką, nalozyla coś jeszcze i wysuszyła.
A suche juz przeprostowala tak normalnie jak w domu sie prostuje.
Takze tak to wyglada.
Powiedziala ze powinny sie mniej puszyc a na tym mi zalezalo bo klima i zmiany temp. im nie służa.
A to dziecinnnego moge uzywac?
Jak sie nazywa sól w tych skladach?

Proces calkiem inny niz encanto, tam prostuja 7 razy i niszcza sie te mostki S-S. A tu chemiczna budowa wlosa bez zmian. Taki powierzchowny zabieg, ale jednak cos tej keratyny sie wbudowuje.
sodium chloride
nie no enkanto to proces strasznie niszczacy dla wlosa mimo tej keratyny te kilkukrotne prostowanie jest przerazajacei wdychanie tych oparow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:26   #3307
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

wypasc nie powinny jesli to same konce.
napisz koniecznie w jakim czasie zaczniesz zauwazac po myciach zmiane w sensie ze efektu juz brak, albo znika. szkoda tez ze nie znasz ceny takiego zabiegu...
Napiszę na pewno wszystko co bedziesz chciala.
Mysle ze takie relacje bardzo sie przydają w pracy fryzjerki, zawsze to doświadczenie
O cene moge zapytac

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
sodium chloride
nie no enkanto to proces strasznie niszczacy dla wlosa mimo tej keratyny te kilkukrotne prostowanie jest przerazajacei wdychanie tych oparow
Ok zaraz zobacze czy dzieciecy ma sodium.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 14:28   #3308
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...


moja bluza jest z sh nie moglam nie wziac- cieplutka, mila bo bawelna, i do tego designerska
no wielkiej zmiany w falkach nie ma ale samo ulatwienie ukladania dla mnie to juz cos
co to znaczy zakwaszenie po farbowaniu u fryzjerki? ja takie cos robie sobie w domu plukanka z octu

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Napiszę na pewno wszystko co bedziesz chciala.
Mysle ze takie relacje bardzo sie przydają w pracy fryzjerki, zawsze to doświadczenie
O cene moge zapytac

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



Ok zaraz zobacze czy dzieciecy ma sodium.
odzywki tez sprawdz bo niektore maja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:39   #3309
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
odzywki tez sprawdz bo niektore maja
Zobacze ale nie bede unikac, skoro zalecen takich nie dawala, zobacze jak to jest jak sie robi to co fryzjerka kaze czyli nic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:45   #3310
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zobacze ale nie bede unikac, skoro zalecen takich nie dawala, zobacze jak to jest jak sie robi to co fryzjerka kaze czyli nic
przy encanto tak sie robi
a u ciebie cholerka go wie ale jednak sol moze szkodzic czemus co jest wbudowane we wlosznaczy szybciej ja wyzera wyplukuje ta keratynke
nie masz tez na calosc zrobione wiec ryzyk fizyk
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:52   #3311
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wygląda to tak jak na zdjęciach.
Poza tym obcięłam trochę i farbowałam odrosty.
Cała procedura wbudowania tej keratyny nie jest długa, zajmuje to niecałą godzinę.
kolor ładny, a prostowanie wg mnie to raczej nic specjalnego, mam tak na co dzień bez tego
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i hit moja bluza

Załącznik 4400529
aaaaaaaaaahahahaha


Adzi upiekłam dwie blachy pierników (wczoraj upiekłam 4 ) + babeczki i kruche ciastka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 14:54   #3312
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przy encanto tak sie robi
a u ciebie cholerka go wie ale jednak sol moze szkodzic czemus co jest wbudowane we wlosznaczy szybciej ja wyzera wyplukuje ta keratynke
nie masz tez na calosc zrobione wiec ryzyk fizyk
Ale mam na konce, a na konce wlasnie daję zawsze maske
Jak bedzie tak bedzie, mi naprawde na takich rzeczach jakos strasznie nie zalezy, nie bede skakała wokol tych moich wlosow, zrobila mi i ok-jej decyzja, jej namowa. Ja i tak sie ciesze

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kolor ładny, a prostowanie wg mnie to raczej nic specjalnego, mam tak na co dzień bez tego

aaaaaaaaaahahahaha


Adzi upiekłam dwie blachy pierników (wczoraj upiekłam 4 ) + babeczki i kruche ciastka
Ale to NIE BYŁO prostowanie a WBUDOWANIE keratyny we wlosy, nawet jak powierzchownie to i tak. Nic mi nie wprostowywala, ten zabieg nie zmienia struktury wlosa. Kolor dziękuje

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

I odżywke sobie kupiłam

http://www.kerashop.pl/sklep-kosmety...y--200-ml.html
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:07   #3313
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

ciekawe co ja wymysle z wlosami na sylwka
ja juz jedna porcje jedzenia zrobilam

a ciast nie pieke jakos nie mam weny chociaz mam czas bede miala gotowe za kilka dni
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:11   #3314
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale to NIE BYŁO prostowanie a WBUDOWANIE keratyny we wlosy, nawet jak powierzchownie to i tak. Nic mi nie wprostowywala, ten zabieg nie zmienia struktury wlosa. Kolor dziękuje
dooobra, dobra doczytałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:24   #3315
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
co to znaczy zakwaszenie po farbowaniu u fryzjerki? ja takie cos robie sobie w domu plukanka z octu

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------


odzywki tez sprawdz bo niektore maja
fryzjerka po zmyciu farby powinna umyc wlosy szamponem i nalozyc potem neutralizator- czyli taki najczesciej niebieskawo-fioletowy plyn zakwaszajacy- zamyka on dokladnie luski, wygladza wlosy, nablyszcza je- i to sie zmywa- zastepuje czesto odzywke- choc mozna dac jeszcze na koniec maske

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ciekawe co ja wymysle z wlosami na sylwka
ja juz jedna porcje jedzenia zrobilam

a ciast nie pieke jakos nie mam weny chociaz mam czas bede miala gotowe za kilka dni
mnie sie niesamowicie podobaja wysokie upiecia takimi jakby grzebyczkami- spinka- i wloski gladkie u gory jak w konskim ogonie a poza spinka kaskada lokow
przepiekne to jest!
i chyba tak sobie zrobie bo kupilam na farcie ten grzebyko-spinek a szukalam go od dluzszego czasu i wszedzie w sklepach mowili ze juz sie tego nie produkuje

cos takiego tylko mam ładniejsze- wieksze i bardziej ozdobne

http://szafa.pl/c1539273-do-wlosow-c...ota-nitka.html
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 15:41   #3316
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fryzjerka po zmyciu farby powinna umyc wlosy szamponem i nalozyc potem neutralizator- czyli taki najczesciej niebieskawo-fioletowy plyn zakwaszajacy- zamyka on dokladnie luski, wygladza wlosy, nablyszcza je- i to sie zmywa- zastepuje czesto odzywke- choc mozna dac jeszcze na koniec maske


mnie sie niesamowicie podobaja wysokie upiecia takimi jakby grzebyczkami- spinka- i wloski gladkie u gory jak w konskim ogonie a poza spinka kaskada lokow
przepiekne to jest!
i chyba tak sobie zrobie bo kupilam na farcie ten grzebyko-spinek a szukalam go od dluzszego czasu i wszedzie w sklepach mowili ze juz sie tego nie produkuje

cos takiego tylko mam ładniejsze- wieksze i bardziej ozdobne

http://szafa.pl/c1539273-do-wlosow-c...ota-nitka.html
no to mi fryz tak nie robi poza odzywka i szamponem niewiadomo jakim
mam podobny grzebyk tyle ze zwykly ale mi nie trzyma wlosow jakis felerny mi sie trafilfoto nr1



a wlasnie dzis zdradzam swojego "bialego jelenia" do buzi ,na lotion nivea baby pure&natural dzis kupilam ,i bede testowac na spole z synkiemon do kapieli ja do buzi
bialy jelen troche za bardzo mi wysusza i tak mam juz suchara na twarzy


ok mykam do pozniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzebyk.jpg (47,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niveababy.jpg (44,2 KB, 11 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 16:03   #3317
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no to mi fryz tak nie robi poza odzywka i szamponem niewiadomo jakim
mam podobny grzebyk tyle ze zwykly ale mi nie trzyma wlosow jakis felerny mi sie trafilfoto nr1



a wlasnie dzis zdradzam swojego "bialego jelenia" do buzi ,na lotion nivea baby pure&natural dzis kupilam ,i bede testowac na spole z synkiemon do kapieli ja do buzi
bialy jelen troche za bardzo mi wysusza i tak mam juz suchara na twarzy


ok mykam do pozniej
mowilam ze teraz niewiele fryzjerek neutralizuje kolor
to dziwne ze ci nie trzyma wlosow
ja ledwo zawsze moge tego typu spinke zapiac bo wlosow za duzo i boje sie ze spinka trzasnie na tym nicie ale jakos stopniowo dwoma rekoma sciskam je i zapinam i trzyma jak zloto
a efekt cudowny!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 16:12   #3318
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
To w zasadzie wizyta u lekarza skończyła się dobrze




U mnie pada śnieg i jest -10 stopni
no raczej tak
u mnie też dziś z rańca troszkę posypało ale później wyszło slońce i tyle tego

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i jak jestes zadowolona? ile bedzie sie ten efekt utrzymywac? za jaki koszt?
robilas refleksy? bo jakies zolte pasma ci przebijaja od spodu i teraz bardzo to widac...?



na snieg, a nie na ciape ze sniegu widocznie


dobra pokazuje moje falki dyfuzorowe.
nie do konca umiem sie nim jeszcze poslugiwac, nie dosuszylam nawet do konca bo tak sobie nim leb obilam ze oj nie wyczuwam odleglosci jak powoli przysuwam go do skory i bach! w leb sie uderzalam bolesnie ale widocznie musze nabrac wyczucia odleglosci z czasem
a i nie smiac sie z mojej bluzy domowej- co do pindoli

Załącznik 4400514Załącznik 4400515Załącznik 4400516Załącznik 4400517
ładnie, faktycznie nie ma różnicy jakiejś ale ważne, że czas na tym zaoszczędzasz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 16:16   #3319
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

hej ja znów dopiero teraz nadrabiam kupiłam TŻ-towi markowe perfumki pod choinkę Kenzo L'eau par 30ml 129zł !!!!!!!! a co niech ma


LADY ale kupił twój tata wiedział co wziąć PROLADY

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam to samo- rano potworne mdlosci i jedzenie to ost rzecz o jakiej mysle gdybym wypila choc szklanke wody duszkiem z pewnoscia bym sie porzygala. wiec pije kilka łyczkow i na miasto, do pracy itp.
i jem dopiero gdy poczuje glod i scisniecie w zoladku.
a po poludniu moge jesc jak kitka co 2 godziny cos wrzucic i tak az do spania. i nigdy w zyciu nie mialam klopotow z waga i waze tyle samo juz od konca gimnazjum gdy przestalam rosnac czyli 47-48kg

taa... i niebawem piekna czeko a na nogach yeti
no ja rano tylko len, bo jak zjem śniadanie to mi niedobrze


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to Ty też jeszcze nie ogoliłaś? hahahaha to piąteczka!
ja golę w czwartek, urodziny TŻ, więc trzeba
ja goliłam w piątek to teraz na weekend trzeba

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja lubię właśnie z Daxa peeling gruboziarnisty, taki w saszetkach super jest dla mnie drobnoziarnisty się u mnie nie sprawdza

aaaaaaaaaahahahaha polukrowałam niektóre ale wiecie co, wyszło mi ich najwięcej, chyba moja podświadomość próbuje mi coś przekazać
ja uwielbiam peeling cukrowy perfekty antycellulitowy, jest boski
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aranczowy.html
tylko odrazu mówie ze ma inne opakowanie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lady fotki w albumie,ale w rzeczywistości wygląda jeszcze gorzej i sory za kapcie
ojej za duża.. wogóle ten materiał... dobrze zrobiłaś ze odesłałaś

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Oj znam ten ból.W de. tez zawsze leje deszcz..a przynajmniej tam gdzie mieszkam,no i zimy to raczej cieple są.

Patrzcie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Fotki zza okna i aucio już widzę do odśnieżenia
u mnie śnieg spadl ale sie stopił
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 16:18   #3320
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

mam dach w simsach!
chyba wyrósł przez noc

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam peeling cukrowy perfekty antycellulitowy, jest boski
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aranczowy.html
tylko odrazu mówie ze ma inne opakowanie
ale to do ciałka
mi chodziło o te do twarzy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 16:18   #3321
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hej ja znów dopiero teraz nadrabiam kupiłam TŻ-towi markowe perfumki pod choinkę Kenzo L'eau par 30ml 129zł !!!!!!!! a co niech ma


LADY ale kupił twój tata wiedział co wziąć PROLADY



no ja rano tylko len, bo jak zjem śniadanie to mi niedobrze




ja goliłam w piątek to teraz na weekend trzeba



ja uwielbiam peeling cukrowy perfekty antycellulitowy, jest boski
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aranczowy.html
tylko odrazu mówie ze ma inne opakowanie



ojej za duża.. wogóle ten materiał... dobrze zrobiłaś ze odesłałaś





u mnie śnieg spadl ale sie stopił
zwała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 17:55   #3322
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pochwale sie jak tylko podzialam. na razie trzasnelam pazury- poprzednie troche reanimowalam i uzupelnilam bo mialam wielka niemoc robic od nowa
zaraz ide podciac grzywe i myc wlosy a potem suszara
ja zrobiłam w niedziele,ale jakoś krzywo mi wyszły bede za tydzień poprawiać, dam fotke ale chyba jutro

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wygląda to tak jak na zdjęciach.
Poza tym obcięłam trochę i farbowałam odrosty.
Cała procedura wbudowania tej keratyny nie jest długa, zajmuje to niecałą godzinę.
jakie proste!!!!!!!! powiedz mi wszystko czy wiesz jakim preparatem to robili? jakie odczucia??

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i hit moja bluza

Załącznik 4400529
świetna

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra pokazuje moje falki dyfuzorowe.
nie do konca umiem sie nim jeszcze poslugiwac, nie dosuszylam nawet do konca bo tak sobie nim leb obilam ze oj nie wyczuwam odleglosci jak powoli przysuwam go do skory i bach! w leb sie uderzalam bolesnie ale widocznie musze nabrac wyczucia odleglosci z czasem
a i nie smiac sie z mojej bluzy domowej- co do pindoli
no lepiej sie kręcą po tym dyfuzoze ja pamietam ze też kiedys tym robiłam to non stop waliłam w łeb,makabra

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam dach w simsach!
chyba wyrósł przez noc

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------


ale to do ciałka
mi chodziło o te do twarzy
znów nie doczytałam,ale jeszcze tego peelingu enzymatycznego co polecałaś nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zwała
LADY BIERZE PROLADY
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:38   #3323
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Witam
ale mam nadrabiania
internet mi się popsuł ale już nareszcie działa

Lece nadrabiać

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Foty w albumie
ahahah niezła impreza
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:38   #3324
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Mam sukienke

Buahhot to ja mam identyczną tą Amle co wkleiłaś linka
jutro wypróbuje,potrzymam cały dzień Na noc nie zostawiam nigdy,bo ja się kręcę i wiercę i wszystko miałabym w oleju

Caskada dzięki tam nic nie pisze jak nakładać właśnie ale oleje chyba można. No nic spróbuję tak i tak i zobaczę jak mi bardziej pasuje

Agatka śliczne masz te włoski i jakie błyszczące

Bunny ładne falki tylko mi się wydaję,że do loków powinnaś mieć bardziej wycieniowane włosy,bo od góry masz gładkie,a na dole takie napuszone
a bluza the best haha
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:45   #3325
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mam sukienke


jaką pokazuj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-12-21 o 18:47
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:50   #3326
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

jaką pokazuj
z sh z Topshopu mała czarna z długim rękawkiem i takimi ozdobami na ramionach fajna jest,bo ma plecki wycięte taki większy dekolt jestem super zadowolona

zaraz postaram się wkleić jakieś foto
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:52   #3327
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Adzi wiem, wiem ale tak się przestraszyłam i płakałam aż mama do mnie przybiegła
i mnie pocieszała i mówiła, że tacie nic nie jest, że już pojechał do pracy i aż musiałyśmy do niego zadzwonić
oby długo żył nie wyobrażam sobie, żeby któreś z moich rodziców umarło
Mi się nie tak dawno śniło, że mi kolegę bliskiego zabili i pamiętam, że napisałam do niego smsa (we śnie) i czekałam na odpowiedź. I się nie doczekałam, bo z emocji zasnęłam. Rano jak już się na serio obudziłam to z palpitacją serca od razu poleciałam do telefonu i upewniłam się, czy w wysłanych nie mam czegoś Ale się wystraszyłam, że ho ho! Serducho jak oszalałe, zapłakane oczka
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 18:52   #3328
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
z sh z Topshopu mała czarna z długim rękawkiem i takimi ozdobami na ramionach fajna jest,bo ma plecki wycięte taki większy dekolt jestem super zadowolona

zaraz postaram się wkleić jakieś foto
ale fajnie i pewnie jeszcze grosze kosztowała, super to czekany na foto
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:09   #3329
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Zdjęcia w albumie sukienki na Sylwestra i na poprawiny

doradzcie mi jakie rajstopy do nich czy zwykłe czy czarne czy czarne w jakieś wzorki czy kryjące

aa no i nie będę miała tego stanika tak jak na zdjęciu, nie chciało mi się już ściągać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 19:18   #3330
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zdjęcia w albumie sukienki na Sylwestra i na poprawiny

doradzcie mi jakie rajstopy do nich czy zwykłe czy czarne czy czarne w jakieś wzorki czy kryjące

aa no i nie będę miała tego stanika tak jak na zdjęciu, nie chciało mi się już ściągać
wow ta z sh jest zarąbista do niej widzę zwykłe czarne 20den a do tej na wesele to sama nie wiem, na pewno też gładkie ale może cieliste?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.