Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 08:41   #511
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

W internecie piszą, że około 210 zł.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:42   #512
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie dalej ten roz nie podchodzi - na mnie jest żarowa i matrioszka w jednym
ooo, tak mi mow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:02   #513
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje to jak bedzie ok to jutro sie nabedzie.

Tylko ktoś wie ile kosztuje Eclat Mattisime? Bo nie sprawdzalam ceny
w Sephorze 209zł
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:34   #514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
W internecie piszą, że około 210 zł.
Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
w Sephorze 209zł
Dzięki Dziewczyny ja wiem ze mogłam w sieci sprawdzic, ale raz ze w pracy co chwila cos sie dzieje, a dwa ze szukać na malutkim iPhone jest wygodnie jak diabli
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:25   #515
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jestem
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:33   #516
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz.4

Co tu tak cicho?
Kupiłam dziś bazę pod cienie Smasha, korzystając z walentynkowego kuponu.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 18:34   #517
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Na 200% Eclat Mattissime będzie mój! Przetrwał calutki dzień bez świecenia się na buzi i uwidacznia suchych skórek, na dodatek pięknie wyglada na licu - jestem w pozytywnym szoku!
A małż jak mnie zobaczył po pracy to powiedział tylko "wygladasz jak 2 miliony dolarów"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 19:03   #518
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na 200% Eclat Mattissime będzie mój! Przetrwał calutki dzień bez świecenia się na buzi i uwidacznia suchych skórek, na dodatek pięknie wyglada na licu - jestem w pozytywnym szoku!
A małż jak mnie zobaczył po pracy to powiedział tylko "wygladasz jak 2 miliony dolarów"
I znowu kuszenie



a tak w ogole to chciałam Was zapytać, czy używała któras kredek z Korresa, bo mam na oku jedną, ale czy ona warta zachodu to nie wiem, bo nigdy jakoś kolorówki z tej firmy nie posiadałam
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:08   #519
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na 200% Eclat Mattissime będzie mój! Przetrwał calutki dzień bez świecenia się na buzi i uwidacznia suchych skórek, na dodatek pięknie wyglada na licu - jestem w pozytywnym szoku!
A małż jak mnie zobaczył po pracy to powiedział tylko "wygladasz jak 2 miliony dolarów"
jaka masz cere Corii, ja testowalam ten podklad jak sie tylko pojawil i jakos nie do konca do mnie przemowil:/

Btw, testowalam dzis podkład MUFE HD nr 117
No i wielkie rozczarowanie . Poza kolorem nic mi w nim chyba nie pasuje.. Gdziez mu tam do Guerlaina czy DW :/ Naprawde jestem zla, bo juz myslalam ze to TEN. Eh, kolor cudny, ale co z tego, od razu jak nalozylam wlazl we wszelkie mozliwe pory, podkleslil skóry i zrobil tzw ciasto. :/ Ale sie nie poddalam i postanowilam dac mu szanse. Po godzinie mniej wiecej zaczal sie swiecic w T i splywac. Pomimo utrwalenia sypancem laprairie, MUFE HD zniknelo do tej pory praktycznie z mojej twarzy. Porazka. Ale co tam, jutro podejscie do MUFE Velvet mat, no ale cudow sobie po nim nie obiecuje.
Jakos nie mam szczescia do MUFE. Kazdy ich produkt, ktory posiadam/łam to porazka
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:17   #520
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na 200% Eclat Mattissime będzie mój! Przetrwał calutki dzień bez świecenia się na buzi i uwidacznia suchych skórek, na dodatek pięknie wyglada na licu - jestem w pozytywnym szoku!
A małż jak mnie zobaczył po pracy to powiedział tylko "wygladasz jak 2 miliony dolarów"
Po takim komplemencie ile by ten podkład nie kosztował, to byłabyś rozgrzeszona!
A mogłabyś go porównać do perfection lumiere, jeśli w ogóle się je porównywać da?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:24   #521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
jaka masz cere Corii, ja testowalam ten podklad jak sie tylko pojawil i jakos nie do konca do mnie przemowil:/
Mieszaną Elizko.
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Po takim komplemencie ile by ten podkład nie kosztował, to byłabyś rozgrzeszona!
A mogłabyś go porównać do perfection lumiere, jeśli w ogóle się je porównywać da?
Basiu, no nie da się inaczej, musze go kupić
Owszem, mogłabym. Wg Mnie Perfection może wysuszyć trochę buzię, a Matissime ja jeszcze nawilża bez błysku, to jest dopiero sztuka!
Pod zwględem trzymania matu oba ida w sumie łeb w łeb. Zadnego nie musze poprawiac w ciągu dnia po rannym utrwaleniu pudrem.
Givenchy daje jakby zdrowszy wygląd, taki... hmm - mniamniuśny? no nie umiem tego nazwać.
Krycie oba również mają podobne. Jak ktoś ma przebarwienia, to bez korektora się nie obejdzie.
Plusem jest u Givenchy spory dobór jasnych kolorów, bo skoro mnei pasuje nr 4 , to pod "moim" sa jeszczze 3 jaśniejsze. Kazdy chyba znajdzie coś dla siebie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 19:26   #522
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
jaka masz cere Corii, ja testowalam ten podklad jak sie tylko pojawil i jakos nie do konca do mnie przemowil:/

Btw, testowalam dzis podkład MUFE HD nr 117
No i wielkie rozczarowanie . Poza kolorem nic mi w nim chyba nie pasuje.. Gdziez mu tam do Guerlaina czy DW :/ Naprawde jestem zla, bo juz myslalam ze to TEN. Eh, kolor cudny, ale co z tego, od razu jak nalozylam wlazl we wszelkie mozliwe pory, podkleslil skóry i zrobil tzw ciasto. :/ Ale sie nie poddalam i postanowilam dac mu szanse. Po godzinie mniej wiecej zaczal sie swiecic w T i splywac. Pomimo utrwalenia sypancem laprairie, MUFE HD zniknelo do tej pory praktycznie z mojej twarzy. Porazka. Ale co tam, jutro podejscie do MUFE Velvet mat, no ale cudow sobie po nim nie obiecuje.
Jakos nie mam szczescia do MUFE. Kazdy ich produkt, ktory posiadam/łam to porazka
Też testowałam 117. Pomijając, że był za ciemny to mi podkreślił skórki i był bardzo widoczny na buzi. Ja nie wiem, może ja za bardzo wybrzydzam i dlatego nie mogę dla siebie znaleźć podkładu... Jutro testuję YSL Teint Radiance - jest podobno niewiele kryjący, no ale może będzie miał jakieś zalety
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:27   #523
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Basiu, no nie da się inaczej, musze go kupić
Owszem, mogłabym. Wg Mnie Perfection może wysuszyć trochę buzię, a Matissime ja jeszcze nawilża bez błysku, to jest dopiero sztuka!
Pod zwględem trzymania matu oba ida w sumie łeb w łeb. Zadnego nie musze poprawiac w ciągu dnia po rannym utrwaleniu pudrem.
Givenchy daje jakby zdrowszy wygląd, taki... hmm - mniamniuśny? no nie umiem tego nazwać.
Krycie oba również mają podobne. Jak ktoś ma przebarwienia, to bez korektora się nie obejdzie.
Plusem jest u Givenchy spory dobór jasnych kolorów, bo skoro mnei pasuje nr 4 , to pod "moim" sa jeszczze 3 jaśniejsze. Kazdy chyba znajdzie coś dla siebie.
Kurcze, czuję się zachęcona taką recenzją.
PL lubię, ale podkreśla mi zimowe suchości na polikach, choć natłuszczam i nawilżam czym tylko się da.
Muszę się pofatygować do S, w której Givenchy mają, koniecznie! A wizja jasnych (oby żółtawych) kolorów... mniam mniam!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:32   #524
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kurcze, czuję się zachęcona taką recenzją.
PL lubię, ale podkreśla mi zimowe suchości na polikach, choć natłuszczam i nawilżam czym tylko się da.
Muszę się pofatygować do S, w której Givenchy mają, koniecznie! A wizja jasnych (oby żółtawych) kolorów... mniam mniam!
Ja PL do tej pory nie mam, z braku koloru - 30 za ciemny, 10 nieco za jasny chyba (jutro testy), ale PL już nie kupię na bank, bo skoro znalazłam swojego podkładowego Graala, to po kiego grzyba szukać dalej No i cieszę się, ze Givenchy nie przesusza!
Weź koniecznie próbkę, warto sprawdzić, jak się spisze u Ciebie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:35   #525
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kurcze, czuję się zachęcona taką recenzją.
PL lubię, ale podkreśla mi zimowe suchości na polikach, choć natłuszczam i nawilżam czym tylko się da.
Muszę się pofatygować do S, w której Givenchy mają, koniecznie! A wizja jasnych (oby żółtawych) kolorów... mniam mniam!
Porównywałam Eclat Matissime 1 i PL 10 i EM wydaje mi się bardziej różowy i minimalnie jaśniejszy. EM 1 z lewej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg em-pl.jpg (39,0 KB, 33 załadowań)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:47   #526
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Porównywałam Eclat Matissime 1 i PL 10 i EM wydaje mi się bardziej różowy i minimalnie jaśniejszy. EM 1 z lewej.
Dziękuję za zdjęcie!
a nie wiesz, jak odcień 2 wygląda? też różowawy? Bo 1 faktycznie i jaśniejszy, i bardziej różowy jest niż PL 10. A ja mogłabym ciut ciemniej
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:10   #527
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Też testowałam 117. Pomijając, że był za ciemny to mi podkreślił skórki i był bardzo widoczny na buzi. Ja nie wiem, może ja za bardzo wybrzydzam i dlatego nie mogę dla siebie znaleźć podkładu... Jutro testuję YSL Teint Radiance - jest podobno niewiele kryjący, no ale może będzie miał jakieś zalety
ja to chyba mam do Ciebie szczescie pewnie to Ciebie widzialam dzis w M z dzieckiem? po tym YSL skojarzylam... zaluj ze nie przyszlas 10 min wczesniej jak sie awanturowalam ze ch...owy wybor wszystkiego maja - dodam ze przyszlam po roz fratboy z thebalm mi oczywiscie od grudnia nei ma;/
kupilam sobie za to z MUF róz, troszke podoby i nadostawalam probek ze ho ho
wniosek taki ze trzeba sie czasami o swoje upomninac
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mieszaną Elizko.
to tak jak ja... hmm, musze jeszcze raz podejsc zatem do tego podkladu Givenchy.. Moze mialam zle nastawienie nic to, jeszcze raz potestuje
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:40   #528
magarias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 60
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny jak myślicie który kolor Givenchy Eclat Mattisime będzie zbliżony do Guerlain Lingerie De Peau 02 (czyli beige clair) z którego do tej pory byłam zadowolona ale chcę sprawdzić coś nowego
magarias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:49   #529
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcie!
a nie wiesz, jak odcień 2 wygląda? też różowawy? Bo 1 faktycznie i jaśniejszy, i bardziej różowy jest niż PL 10. A ja mogłabym ciut ciemniej
Akurat dwójki nie widziałam na oczy więc nie pomogę

Cytat:
Napisane przez elizabarbara
ja to chyba mam do Ciebie szczescie pewnie to Ciebie widzialam dzis w M z dzieckiem? po tym YSL skojarzylam... zaluj ze nie przyszlas 10 min wczesniej jak sie awanturowalam ze ch...owy wybor wszystkiego maja - dodam ze przyszlam po roz fratboy z thebalm mi oczywiscie od grudnia nei ma;/
kupilam sobie za to z MUF róz, troszke podoby i nadostawalam probek ze ho ho
wniosek taki ze trzeba sie czasami o swoje upomninac
No, to nie może być przypadek Tak, byłam tam z córką (która oczywiście musiała umazać palce we wszystkich cieniach na standzie YSL ) Miałam zarezerwowaną Bagatelkę i przy okazji chciałam przygarnąć kolejny podkład do testowania. Oj, szkoda, że nie zobaczyłam Ciebie w akcji Faktycznie, testerów to tam połowy nie ma i w porównaniu do S. jest bida, ale coś da się upolować, szczególnie kiedy jest -20% na makijażówkę Ja tam często bywam i zawsze jakąś fajną próbeczkę dostanę do przetestowania. Cóż to za róż przygarnęłaś?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 20:56   #530
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Akurat dwójki nie widziałam na oczy więc nie pomogę



No, to nie może być przypadek Tak, byłam tam z córką (która oczywiście musiała umazać palce we wszystkich cieniach na standzie YSL ) Miałam zarezerwowaną Bagatelkę i przy okazji chciałam przygarnąć kolejny podkład do testowania. Oj, szkoda, że nie zobaczyłam Ciebie w akcji Faktycznie, testerów to tam połowy nie ma i w porównaniu do S. jest bida, ale coś da się upolować, szczególnie kiedy jest -20% na makijażówkę Ja tam często bywam i zawsze jakąś fajną próbeczkę dostanę do przetestowania. Cóż to za róż przygarnęłaś?
fajna córcia i fajna czapa MUF, bardzo podobny do FratBoy theBalmu, moze ciut jaśniejszy.. zeźlilam sie straszliwie na te braki w theBalmie ale jakos pani mnie przebłagała
ja w M czesto nie bywam, bo mam daleko ale jak juz tam jestem to zawsze panie sie muszą ze mna użerać, gdyz nigdy nie ma tego co bym chciala :/
A coz to za Bagatelka?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:57   #531
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
fajna córcia i fajna czapa MUF, bardzo podobny do FratBoy theBalmu, moze ciut jaśniejszy.. zeźlilam sie straszliwie na te braki w theBalmie ale jakos pani mnie przebłagała
ja w M czesto nie bywam, bo mam daleko ale jak juz tam jestem to zawsze panie sie muszą ze mna użerać, gdyz nigdy nie ma tego co bym chciala :/
A coz to za Bagatelka?
Dzięki
Akurat mam blisko, więc czasami nawet po drodze do tesko na chwilkę zajrzę.
Ja na theBalm nawet nie spoglądam, DownBoy mi na razie wystarczy. Ale koral śłiczny.
Bagatelka czyli błyszczyk Chanel Bagatelle z wiosennej kolekcji. Podobno był ostatni A mnie się od razu wiosenniej zrobiło
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:29   #532
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A do mnie doszło, ze nie napisałam nic o jednej z ważniejszych zalet matissime, a mianowicie, ze zmniejsza widoczność porów, nie wiem jak on to robi, ale mniej je widać. Jeszcze się z niczym takim w żadnym podkładzie nie spotkałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-02-13 o 22:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:47   #533
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Porównywałam Eclat Matissime 1 i PL 10 i EM wydaje mi się bardziej różowy i minimalnie jaśniejszy. EM 1 z lewej.
Jakie piekne kolorki. W sam raz dla mnie .

Ze tez koncerny wypuszczaja takie cuda jako najjasniejsze w palecie .
------------------------------------------

btw: ktos marudzil na swoje skorki ostatnio. Ja na swoje skorki znalazlam sposob. Moze sie komus przyda.
Ostatnio mnie okresowo wysypalo (3 cudowne bulwy z czego jedna wciaz ze mna jest). Do tego wysuszylo mnie. Kremy nie pomagaly.
Zaczelam twarz myc plynem do higieny intymnej. Buzia jest miekka, nie jest wysuszona. Do tego zmywa dobrze makijaz (zmyl Gelee Powder, Ilusoire Chanela, liner MACa, kredke MUFE i Diorshowa).

btw2: a propos pani Iwonki (to moja najwieksza bulwa przedokresowa), ktora stworzona zostala z dwoch wulkanow odleglych od siebie o 1 mm . Tradycyjnie wysmarowalam pania Iwonke serum z macznicy Mastersa. Serum tradycyjnie nie pomoglo (probowalam atakowac jakas bulwe tym serum nie pierwszy raz). Co ciekawe pani Iwonka jak i pozostala dwojka towarzyszy zaczela znikac po kontakcie z kremem Sanoflore polecanym tutaj. Jedna bulwa zniknela calkiem, z drugiej pozostalo zaczerwienienie a pani Iwonka tez juz prawie calkowicie sie wchlonela (zaczerwienienie wciaz jest).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 23:26   #534
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, mogłabym. Wg Mnie Perfection może wysuszyć trochę buzię, a Matissime ja jeszcze nawilża bez błysku, to jest dopiero sztuka!
Pod zwględem trzymania matu oba ida w sumie łeb w łeb. Zadnego nie musze poprawiac w ciągu dnia po rannym utrwaleniu pudrem.
Givenchy daje jakby zdrowszy wygląd, taki... hmm - mniamniuśny? no nie umiem tego nazwać.
Krycie oba również mają podobne. Jak ktoś ma przebarwienia, to bez korektora się nie obejdzie.
Plusem jest u Givenchy spory dobór jasnych kolorów, bo skoro mnei pasuje nr 4 , to pod "moim" sa jeszczze 3 jaśniejsze. Kazdy chyba znajdzie coś dla siebie.
Ok, przekonałaś mnie

Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale często spotykam się z tym, jak mówicie "zapchało mnie"... No więc czym się objawia to zapchanie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 23:29   #535
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dzięki
Akurat mam blisko, więc czasami nawet po drodze do tesko na chwilkę zajrzę.
Ja na theBalm nawet nie spoglądam, DownBoy mi na razie wystarczy. Ale koral śłiczny.
Bagatelka czyli błyszczyk Chanel Bagatelle z wiosennej kolekcji. Podobno był ostatni A mnie się od razu wiosenniej zrobiło
ja sie pozbylam downboya na wymiankowym wlasnie, bo choc piekny, ale ze mnie robił rózową lalę. nie dla mnie takie cukierkowe roze :P

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A do mnie doszło, ze nie napisałam nic o jednej z ważniejszych zalet matissime, a mianowicie, ze zmniejsza widoczność porów, nie wiem jak on to robi, ale mniej je widać. Jeszcze się z niczym takim w żadnym podkładzie nie spotkałam
Skoro tak zachwalany, to jako ze mam jeszcze kilka ml to sie 2gi raz jutro do niego przymierze i moze akurat obniżka kusi


James, tez kiedys umyłam buzie plynem do higieny intymnej, co wyniklo z tego ze wszystko do mycia buzi nagle mi sie skonczylo, a jakos trzeba bylo sobie poradzic. I rzeczywiscie, skóra robi sie mięciutka
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 06:33   #536
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

James, nie nazywaj Pani Iwonki Panią Iwonką, bo jak coś nazwiemy to jeszcze bardziej się do nas przywiązuje

aaa w ogole to zapomnialam napisac, ze przez Was zlamalam moj odwyk lutowy i kliknelam w ostatniej chwili ten peeling z kremem.

nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poczytalam o peelingu i dobre opinie, ale oczywiscie najbardziej kusi mnie krem, tym bardziej, ze podobno jest dobry dla kogos kto zaczyna zabawe z kwasami = dla mnie.
no i wiosna sie zbliza, czas sie wyturlac z nory i wygladac jak czlowiek
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 06:57   #537
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A do mnie doszło, ze nie napisałam nic o jednej z ważniejszych zalet matissime, a mianowicie, ze zmniejsza widoczność porów, nie wiem jak on to robi, ale mniej je widać. Jeszcze się z niczym takim w żadnym podkładzie nie spotkałam
Jutro biorę próbkę, bo mnie moje dziury wnerwiają

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32289612]
btw2: a propos pani Iwonki (to moja najwieksza bulwa przedokresowa), ktora stworzona zostala z dwoch wulkanow odleglych od siebie o 1 mm . Tradycyjnie wysmarowalam pania Iwonke serum z macznicy Mastersa. Serum tradycyjnie nie pomoglo (probowalam atakowac jakas bulwe tym serum nie pierwszy raz). Co ciekawe pani Iwonka jak i pozostala dwojka towarzyszy zaczela znikac po kontakcie z kremem Sanoflore polecanym tutaj. Jedna bulwa zniknela calkiem, z drugiej pozostalo zaczerwienienie a pani Iwonka tez juz prawie calkowicie sie wchlonela (zaczerwienienie wciaz jest).[/QUOTE]

Pani Iwonka, to chyba krewna mojej Krychy, co to teraz objawiła mi się na brodzie w całej swej czerwonej okazałości Zauważyłam, że jest bardzo ekshibicjonistyczna- zawsze lokuje się centralnie
Co to za kremik Sanoflore?
btw- marchewkowy z TBS jest cudny

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, nie nazywaj Pani Iwonki Panią Iwonką, bo jak coś nazwiemy to jeszcze bardziej się do nas przywiązuje

aaa w ogole to zapomnialam napisac, ze przez Was zlamalam moj odwyk lutowy i kliknelam w ostatniej chwili ten peeling z kremem.

nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poczytalam o peelingu i dobre opinie, ale oczywiscie najbardziej kusi mnie krem, tym bardziej, ze podobno jest dobry dla kogos kto zaczyna zabawe z kwasami = dla mnie.
no i wiosna sie zbliza, czas sie wyturlac z nory i wygladac jak czlowiek
a jaki, jaki?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:04   #538
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, nie nazywaj Pani Iwonki Panią Iwonką, bo jak coś nazwiemy to jeszcze bardziej się do nas przywiązuje

aaa w ogole to zapomnialam napisac, ze przez Was zlamalam moj odwyk lutowy i kliknelam w ostatniej chwili ten peeling z kremem.

nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poczytalam o peelingu i dobre opinie, ale oczywiscie najbardziej kusi mnie krem, tym bardziej, ze podobno jest dobry dla kogos kto zaczyna zabawe z kwasami = dla mnie.
no i wiosna sie zbliza, czas sie wyturlac z nory i wygladac jak czlowiek
Oby Ci służył, ja go bardzo lubię (dodatkowo jest baaardzo wydajny, 50 ml mam od hmm... października?)

damonku Bandi z kwasem migdałowym

Pytanko mam - dziewczyny z Trójmiasta orientujecie się, w której Spehorze jest Givenchy?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:18   #539
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Oby Ci służył, ja go bardzo lubię (dodatkowo jest baaardzo wydajny, 50 ml mam od hmm... października?)

damonku Bandi z kwasem migdałowym

Pytanko mam - dziewczyny z Trójmiasta orientujecie się, w której Spehorze jest Givenchy?
Miałam, pachnie slicznie, ale moja twarz lubi konkretniej być wyżarta
Givenchy jest na pewno w Klifie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:18   #540
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

byla promocja, ze przy zakupie nowego peelingu -> tego dostawalo sie krem migdalowy z kwasami -> ten gratis

moja twarz nie byla jeszcze zarta, wiec mysle, ze na poczatek da rade
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.