Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 20:25   #421
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Pora na moje zbiory To jest znakomita większość, brakuje tylko kilku rzeczy, które zostały w domu, albo nie mogłam ich znaleźć
(przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je telefonem i najlepiej wychodziły robione po ciemku, z fleszem.. )
1. (żadnej z tych rzeczy jeszcze nie używałam, wszystkie dopiero dzisiaj odebrałam ). róż Lavery q kolorze 02 shimmering Apricot Light, tusz Hauschka, dezodorant ecocosmetics w sztyfcie, szampon KuomayeBio do włosów przetłuszczających się, olejek ujędrniający Madara, tonik Lavera do cery mieszanej z wyciągiem z nagietka, żel pod prysznic BorntoBio owoce leśne (pięęknie pachnie ), próbki, mydełko goodkarma kaarma sutra.
2.phenome white clay mask (lubię ją, chociaż czasami lekko wysusza mi skórę), spray regenerujący Alva, który kocham miłością wielką , woda do demakijażu oczu YvesRocher (czasami lekko podrażnia mi oczy, ale szybko to mija. zawsze zmywam tusz najpierw samą wodą pod prysznicem, a później same resztki płynem i używana w taki sposób działa świetnie, inaczej nie próbowałam, bo nie lubię ), krem orzeźwiający Sanoflore (bardzo w porządku- jest lekki, szybko się wchłania, nie obciąża twarzy, nie powoduje świecenia), peeling enzymatyczny phenome (nie zaszkodził mi, ale też szału nie zrobił), mgiełka różana phenome (dawno jej nie używałam, ale z tego co pamiętam, nie obciążała, nie przetłuszczała twarzy, nawilżała), glinka biała Logony (używam do zmywania twarzy- czasami lekko wysusza, ale ładnie radzi sobie z makijażem), krem pod oczy 100%Pure (lubię go, ale czasami potrafi podrażnić skórę pod oczami).
3. moje prochy henna Khadi cassia (szykuję się do użycia), Amla hesh (włosy miały po niej więcej objętości, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo już nie pamiętam..), Maka hesh (dopiero przywiozłam z domu, nic nie mogę o niej powiedzieć), maseczka Anuli Neem (porów brak!), maski algowe Bielendy- ze spiruliną i z rutyną&wit.C
4. (części z tych rzeczy jeszcze nie używałam, bo dopiero przywiozłam z domu). kuracja różana Lavera, odżywka JMO cytrus&neroli (włosy mięciutkie, błysczące, cudowne!), szampon Logona piwno-miodowy chyba, szampon do włosów suchych i łamliwych Coslys, szampon do włosów suchych z oliwką, aloesem, pomarańczą i granatem Bentley, szampon Alterra makadamia&figa (jeden z moich ulubionych- daję niezłą objętość, włosy są błyszczące i miłe w dotyku), olejek Khadi (szczerze mówiąc nie jestem w stanie ocenić jego wpływu na szybkość wzrostu, bo nie stosowałam go zbyt sumiennie, ale włosy były po nim całkiem przyjemne w dotyku i ładnie błyszczące, a to już dla mnie dużo ^^), Bhringraj i Sesa. na dole sorbet do ciała Phenome, dostałam do zakupów (ma fajny, świeży zapach, nie nawilża zbyt spektakularnie, ale na dzień wystarczy), maska antiaging Organique (cudownie pachnie, włosy się po niej świetnie układają, są wyraźnie ładniejsze )
5. a tu wszystko razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000282.jpg (79,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000284.jpg (74,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000286.jpg (81,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000288.jpg (81,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000289.jpg (91,7 KB, 86 załadowań)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:42   #422
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Pora na moje zbiory To jest znakomita większość, brakuje tylko kilku rzeczy, które zostały w domu, albo nie mogłam ich znaleźć
(przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je telefonem i najlepiej wychodziły robione po ciemku, z fleszem.. )
1. (żadnej z tych rzeczy jeszcze nie używałam, wszystkie dopiero dzisiaj odebrałam ). róż Lavery q kolorze 02 shimmering Apricot Light, tusz Hauschka, dezodorant ecocosmetics w sztyfcie, szampon KuomayeBio do włosów przetłuszczających się, olejek ujędrniający Madara, tonik Lavera do cery mieszanej z wyciągiem z nagietka, żel pod prysznic BorntoBio owoce leśne (pięęknie pachnie ), próbki, mydełko goodkarma kaarma sutra.
2.phenome white clay mask (lubię ją, chociaż czasami lekko wysusza mi skórę), spray regenerujący Alva, który kocham miłością wielką , woda do demakijażu oczu YvesRocher (czasami lekko podrażnia mi oczy, ale szybko to mija. zawsze zmywam tusz najpierw samą wodą pod prysznicem, a później same resztki płynem i używana w taki sposób działa świetnie, inaczej nie próbowałam, bo nie lubię ), krem orzeźwiający Sanoflore (bardzo w porządku- jest lekki, szybko się wchłania, nie obciąża twarzy, nie powoduje świecenia), peeling enzymatyczny phenome (nie zaszkodził mi, ale też szału nie zrobił), mgiełka różana phenome (dawno jej nie używałam, ale z tego co pamiętam, nie obciążała, nie przetłuszczała twarzy, nawilżała), glinka biała Logony (używam do zmywania twarzy- czasami lekko wysusza, ale ładnie radzi sobie z makijażem), krem pod oczy 100%Pure (lubię go, ale czasami potrafi podrażnić skórę pod oczami).
3. moje prochy henna Khadi cassia (szykuję się do użycia), Amla hesh (włosy miały po niej więcej objętości, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo już nie pamiętam..), Maka hesh (dopiero przywiozłam z domu, nic nie mogę o niej powiedzieć), maseczka Anuli Neem (porów brak!), maski algowe Bielendy- ze spiruliną i z rutyną&wit.C
4. (części z tych rzeczy jeszcze nie używałam, bo dopiero przywiozłam z domu). kuracja różana Lavera, odżywka JMO cytrus&neroli (włosy mięciutkie, błysczące, cudowne!), szampon Logona piwno-miodowy chyba, szampon do włosów suchych i łamliwych Coslys, szampon do włosów suchych z oliwką, aloesem, pomarańczą i granatem Bentley, szampon Alterra makadamia&figa (jeden z moich ulubionych- daję niezłą objętość, włosy są błyszczące i miłe w dotyku), olejek Khadi (szczerze mówiąc nie jestem w stanie ocenić jego wpływu na szybkość wzrostu, bo nie stosowałam go zbyt sumiennie, ale włosy były po nim całkiem przyjemne w dotyku i ładnie błyszczące, a to już dla mnie dużo ^^), Bhringraj i Sesa. na dole sorbet do ciała Phenome, dostałam do zakupów (ma fajny, świeży zapach, nie nawilża zbyt spektakularnie, ale na dzień wystarczy), maska antiaging Organique (cudownie pachnie, włosy się po niej świetnie układają, są wyraźnie ładniejsze )
5. a tu wszystko razem
och i ach

Zetka a jak sie spisuje szampon KuomayeBio do włosów przetłuszczających się tylko napisz ze bardzo dobrze bo własnie zamówiłam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:45   #423
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

bardzo dobrze, najlepszy jaki mam! (a tak na serio, to dopiero przed chwilą przyniosłam go do domu, nic o nim nie wiem )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:47   #424
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zetuzezia piekne na kilka rzeczy sie szykuje

Czy ktos na tym forum pracuje w ZUS ???????
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:48   #425
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

zetuzetia, pięknie to razem wygląda, pięknie

Używałaś szamponu Coslys ? Nie wiem czy ciebie już pytałam czy nie, skąd masz maski Bielendy ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:51   #426
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
zetuzetia, pięknie to razem wygląda, pięknie

Używałaś szamponu Coslys ? Nie wiem czy ciebie już pytałam czy nie, skąd masz maski Bielendy ?
używałam, ale tylko raz i już nie pamiętam. w sumie wszystko, o czym mam opinię jakąś, opisałam
a maski kupiłam na allegro
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:06   #427
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Kiedyś dostałam korund z ZSK jako gratis i właśnie ostatnio zrobiłam nim peeling. Raz z olejkiem a raz z żelem Ha. Mam bardzo wrażliwą cerę ale mnie nie podrażnił a ładnie usunął szorstką skórkę.
Ja mnóstwo się ostatnio naczytałam o korundzie i zamówiłam go sobie. Na razie stosuję peeling różany z mazideł, ale tego korundu jestem bardzo ciekawa.

anula_ga: mogłabyś wstawić linka na kwc tego naturalnego antyperspirantu garniera. Opóźniona jakaś jestem, nie wiedziałam że taki istnieje
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2012-04-10 o 21:08
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 21:13   #428
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
bardzo dobrze, najlepszy jaki mam! (a tak na serio, to dopiero przed chwilą przyniosłam go do domu, nic o nim nie wiem )
Zecia niech Ci dobrze służy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:21   #429
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Zecia niech Ci dobrze służy
jutro rano użyję i postaram się zdać relację jak najszybciej
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:22   #430
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jutro rano użyję i postaram się zdać relację jak najszybciej
no ja myśle
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 05:01   #431
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Krótka relacja:
1. Coslys - żel do higieny intymnej bardzo mi pasuje bałam sie zapachu eukaliptusowego, ale niepotrzebnie. Eukaliptus przeplata sie z nutami lesnymi i nie jest uciążliwy. Żel jest bardzi wydajny, super odświeża, jest delikatny i nie podraznia.
2. Pai - krem do cery mieszanej. Nic nadzwyczajnego. Nie wchłania sie do matu, skóra mi sie po nim błyszczy, makijaz jest mniej trwały, szybciej musze matowic paszczę. Jego największą zaleta jest wydajność - rośnie na twarzy i uzywa sie go naprawde w minimalnych ilościach! Nawilża znośnie.
3. Lavera - kuracja mango. Trzymałam na włosach ponad godzinę, po spłukaniu włosy sprężyste, lśniące, wcale nieobciążone chyba sie polubimy co do zapachu to mnie nie powalił na kolana - zajeżdża troche chemią, ale nie jest brzydki, jest bardzo ładny.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
chwalę się
przed świetami zamówiłam paczuszkę z wiecej niż eko, w zamówieniu dominują przecenione 100% pure
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Pora na moje zbiory To jest znakomita większość, brakuje tylko kilku rzeczy, które zostały w domu, albo nie mogłam ich znaleźć
(przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je telefonem i najlepiej wychodziły robione po ciemku, z fleszem.. )
Piękności

Czaję się na kolejny żel Born to Bio i myślę, że będą to właśnie owoce leśne, a maseczkę neem dostałam od Naszej Anuli. Niedługo testy

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Czy ktos na tym forum pracuje w ZUS ???????
Moja mama jest doradcą podatkowym. Jeśli masz jakieś pytania, to mogę ją podpytać


Anula. Szampon JMO z lawendą i rozmarynem jest całkiem przyjemny, jednak po pierwszym nałożeniu ( zawsze myję włosy aplikując szampony dwukrotnie) w ogóle nie chciał się zapienić. Musiałam mu pomóc i użyłam szamponu YR. Dopiero przy powtórce pięknie się pienił i umył i nie plątał mi włosów, w dodatku wystarczyła mi tylko połowa tej próbki do tego.
Natomiast odżywka z mietą super wygładziła i nabłyszczyła mi włosy, są bardzo miłe w dotyku. Podoba mi się efekt chłodzący, fajna by była na lato, ale jednak nie jest ona do końca dla mnie. Włosy nie są po niej odżywione tak jakbym chciała. Raczej do normalnych włosów się bardziej nadaje, niż do mojego sianka Mniej mi przypadła do gustu niż odżywka GBP AO, jeśli chodzi o porównanie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-11 o 05:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 07:53   #432
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zuzia Ale tego nazbierałaś!
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Zetuzezia piekne na kilka rzeczy sie szykuje

Czy ktos na tym forum pracuje w ZUS ???????
Zależy co trzeba, moja mama tam pracuje.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 07:56   #433
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zuzia Ale tego nazbierałaś!

Zależy co trzeba, moja mama tam pracuje.
a w sumie, gdyby odjąć rzeczy do włosów, to nie zostałoby aż tak dużo..

(jp, zapomniałam napisać, że mam awizo i dzisiaj pójdę odebrać paczkę od Ciebie- wczoraj tego nie zrobiłam, bo listy odbieram gdzie indziej, niż paczki, a ta poczta była już zamknięta, jak dojechałam do Krakowa )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 07:58   #434
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale slabszy jest niz hauschkowy z roza? ja bym chetnie cos naturalnego jeszcze wyprobowala na zapachy pod pachy - chocby dlatego, zeby miec alternatywy zapachowe, ale cokolwiek slabszego od hauschki nie ma u mnie szans
korzystajac z okazji musze przyznac, ze jestem naprawde zadowolona z dezodorantu w kulce hauschki niby nie blokuje potu... ale nie mam jakichs mokrych pach. no i z zapachem sobie radzi lepiej niz te lepiszcza typu rexona! rexona po prostu w pewnym momencie wciera sie chyba w ciuchy i potem ciuch jest zasyfiony, pacha smrodliwa... po hauschce material bluzek duzo lepiej wyglada, a po calym dniu czuje sie jeszcze w miare swiezo... w kazdym razie lepiej niz po rexonie dziekuje ci kochana Anulko za skuszenie mnie na ta kulke!!!
róża hauschki jest super!
Wiesz ciężko mi powiedzieć, czy garnier jest tak dobry jak hauschka, bo hauschke uzywałam latem, a garniera teraz - zbyt odmienne warunki klimatyczne, aby oba produkty porównać. Garnier sympatyczny bardzo - kup sobie, niewiele kosztuje a zapowiada sie obiecująco na wszelki wypadek róże hauschki zostawiłam na upały więc i Ty może tak zrób?
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Pora na moje zbiory To jest znakomita większość, brakuje tylko kilku rzeczy, które zostały w domu, albo nie mogłam ich znaleźć
(przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je telefonem i najlepiej wychodziły robione po ciemku, z fleszem.. )
pięknie sie wszystko razem komponuje
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja mnóstwo się ostatnio naczytałam o korundzie i zamówiłam go sobie. Na razie stosuję peeling różany z mazideł, ale tego korundu jestem bardzo ciekawa.

anula_ga: mogłabyś wstawić linka na kwc tego naturalnego antyperspirantu garniera. Opóźniona jakaś jestem, nie wiedziałam że taki istnieje
Na kwc chyba ich jeszcze nie ma.
Tu link do rossa - ten akurat jest z różą, ale jest jeszcze wersja mogdałowa i kokosowa. I jaka ma świetną cenę teraz!!!!!!
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czaję się na kolejny żel Born to Bio i myślę, że będą to właśnie owoce leśne, a maseczkę neem dostałam od Naszej Anuli. Niedługo testy


Anula. Szampon JMO z lawendą i rozmarynem jest całkiem przyjemny, jednak po pierwszym nałożeniu ( zawsze myję włosy aplikując szampony dwukrotnie) w ogóle nie chciał się zapienić. Musiałam mu pomóc i użyłam szamponu YR. Dopiero przy powtórce pięknie się pienił i umył i nie plątał mi włosów, w dodatku wystarczyła mi tylko połowa tej próbki do tego.
Natomiast odżywka z mietą super wygładziła i nabłyszczyła mi włosy, są bardzo miłe w dotyku. Podoba mi się efekt chłodzący, fajna by była na lato, ale jednak nie jest ona do końca dla mnie. Włosy nie są po niej odżywione tak jakbym chciała. Raczej do normalnych włosów się bardziej nadaje, niż do mojego sianka Mniej mi przypadła do gustu niż odżywka GBP AO, jeśli chodzi o porównanie.
Testuj maseczke, testuj
Dla mnie też jmo z rozmarynem za cienka. Do gpb ao to jej daleko jak gpb Ci pasuje to koniecznie musisz różana ao wypróbować
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:08   #435
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
róża hauschki jest super!
Wiesz ciężko mi powiedzieć, czy garnier jest tak dobry jak hauschka, bo hauschke uzywałam latem, a garniera teraz - zbyt odmienne warunki klimatyczne, aby oba produkty porównać. Garnier sympatyczny bardzo - kup sobie, niewiele kosztuje a zapowiada sie obiecująco na wszelki wypadek róże hauschki zostawiłam na upały więc i Ty może tak zrób?
Dziękuję Ledwo weszłam na wątek i już jestem skuszona Na dodatek różany zapach, mmm
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2012-04-11 o 08:10
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:11   #436
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Ledwo weszłam na wątek i już jestem skuszona
ja też...
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:12   #437
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Ledwo weszłam na wątek i już jestem skuszona Na dodatek różany zapach, mmm
Kurcze jeśli ta cena garnierów obowiązuje też stacjonarnie to chyba sobie kupię na zapas i mamie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:00   #438
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

To zainteresuje chyba fanki Born to Bio

Bio-Beauty: Zapraszamy do zakupu żeli do kąpieli Born to Bio w promocji :1+1 =3, przy zakupie dowolnych 2 żeli trzeci wybrany jest dostępny w cenie 1 pln brutto. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:28   #439
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To zainteresuje chyba fanki Born to Bio

Bio-Beauty: Zapraszamy do zakupu żeli do kąpieli Born to Bio w promocji :1+1 =3, przy zakupie dowolnych 2 żeli trzeci wybrany jest dostępny w cenie 1 pln brutto. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.
super!
A jakis kod trzeba wpisać?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 09:38   #440
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
super!
A jakis kod trzeba wpisać?
No właśnie nie wiem
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:42   #441
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem
w mailu nic nie ma, a jak sie wrzuca do koszyka to 3 żel wskakuje po cenie regularnej.
Napisałam zapytanie do sklepu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:52   #442
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w mailu nic nie ma, a jak sie wrzuca do koszyka to 3 żel wskakuje po cenie regularnej.
Napisałam zapytanie do sklepu
ja też. Odpowiedź: tak - ostatni żel będzie na fv policzony za 1 pln i tak należy go liczyć przy ew przedpłacie - Chyba nie do końca rozumiem?


A ja skorzystam z okazji i pochwalę oliwkę Pat&Rub Sweet. Trochę sceptycznie do niej podchodziłam i długo nie mogłam się zdecydować na jej zakup. Nie ukrywam cena jest wysoka, jednak oliwka bardzo dobra. Pięknie nawilża, zmiękcza skórę. Wiem, co piszę bo miałam okazję wypróbować wiele oliwek. Dosyć szybko się wchłania, jest także wydajna. Bardzo, bardzo fajna

Pochwalę także olejek Khadi Amla. Dziś kolejna noc z nim spędzona. Nałożyłam tylko na skórę, olejek sam się rozprowadził. Włosy są błyszczące, mięsiste i ... takie ciężkie (to chyba złe określenie). Nie obciążone! Lejące. Bardzo ładny efekt. Mam nadzieję, że równie skutecznie odzywia skórę i cebulki. Gdyby tylko nie ten zapach
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-11 o 09:55
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:00   #443
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
ja też. Odpowiedź: tak - ostatni żel będzie na fv policzony za 1 pln i tak należy go liczyć przy ew przedpłacie - Chyba nie do końca rozumiem?
Dostała taka samą - czyli wkładasz do koszyka 3 żele, w zamówieniu masz wszystkie 3 żele liczone po 24,99 ale na fv będą 2 żele za 24,99 i jeden za 1zł. Robiąc przelew trzeba policzyc za 3 żele 50,98, a nie tyle ile pokazuje zamówienie

Ja zamówiłam monoi i kokos, fiołek, zielona herbata.
Akurat mam urodziny przyjaciółki niedługo i imieniny mamy to im dorzuce do prezentu a jeden dla nas zostawię.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:16   #444
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
ja też. Odpowiedź: tak - ostatni żel będzie na fv policzony za 1 pln i tak należy go liczyć przy ew przedpłacie - Chyba nie do końca rozumiem?


A ja skorzystam z okazji i pochwalę oliwkę Pat&Rub Sweet. Trochę sceptycznie do niej podchodziłam i długo nie mogłam się zdecydować na jej zakup. Nie ukrywam cena jest wysoka, jednak oliwka bardzo dobra. Pięknie nawilża, zmiękcza skórę. Wiem, co piszę bo miałam okazję wypróbować wiele oliwek. Dosyć szybko się wchłania, jest także wydajna. Bardzo, bardzo fajna

Pochwalę także olejek Khadi Amla. Dziś kolejna noc z nim spędzona. Nałożyłam tylko na skórę, olejek sam się rozprowadził. Włosy są błyszczące, mięsiste i ... takie ciężkie (to chyba złe określenie). Nie obciążone! Lejące. Bardzo ładny efekt. Mam nadzieję, że równie skutecznie odzywia skórę i cebulki. Gdyby tylko nie ten zapach

kusicielka

to ja pochwale krem pod oczy pat rub - swietnie nawilza, po 2 tyg uzywania moje cienie jakby mniejsze i fajnie napina
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:24   #445
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

No tak. Wszystko jasne.

Wklejam także zdjęcia najświeższego farbowania Khadi Henna z Amlą. Anula dziękuję za rady Cytryna dodana do farby chyba trochę rozjaśniła włosy. Jeśli chodzi o pielęgnację nadal zachwycam się szamponem i odżywką Madara Dziś po nocy z olejkiem Khadi, który jest dosyć tłusty szampon pięknie domył włosy. Po odżywce spłukałam je płukanką z LF. Takich błyszczących jeszcze nie miałam

Zamówiłam także nowy szampon i odżywkę Alverde z różą. Zobaczymy cóż to za wynalazek. Na niemieckim forum bardzo dziewczyny chwalą.

ps. Na zdjęciach włosy nie są może gładkie, bo dopiero zdjęłam wałki i jeszcze ich nie rozczesałam. Chciałam troszkę poeksperymentować i jestem trochę skołtuniona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06183.jpg (37,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06181.jpg (52,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06191.jpg (65,5 KB, 46 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:29
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:28   #446
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No tak. Wszystko jasne.

Wklejam także zdjęcia najświeższego farbowania Khadi Henna z Amlą. Anula dziękuję za rady Cytryna dodana do farby chyba trochę rozjaśniła włosy. Jeśli chodzi o pielęgnację nadal zachwycam się szamponem i odżywką Madara Dziś po nocy z olejkiem Khadi, który jest dosyć tłusty szampon pięknie domył włosy. Po odżywce spłukałam je płukanką z LF. Takich błyszczących jeszcze nie miałam

Zamówiłam także nowy szampon i odżywkę Alverde z różą. Zobaczymy cóż to za wynalazek. Na niemieckim forum bardzo dziewczyny chwalą.

ps. Na zdjęciach włosy nie są może gładkie, bo dopiero zdjęłam wałki. Chciałam troszkę poeksperymentować i jestem trochę skołtuniona

Skołtuniona czy nie - włosy cudne
Zresztą ja kołtuna nie widzę.
Kolor głębszy niz ostatnio super!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:40   #447
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Skołtuniona czy nie - włosy cudne
Zresztą ja kołtuna nie widzę.
Kolor głębszy niz ostatnio super!
Dziękuję, z tym skołtunieniem chodzi o to, że są takie frywolne i co włos to inne ułożenie Ja niestety mam proste włosy, wyglądają zazwyczaj jak wyprasowane, a chciałabym właśnie bardziej powywijane Kolor jest rzeczywiście głębszy, jeszcze bardziej się mieni, dlatego tak trudno uchwycić go na zdjęciu.

Złożyłam zamówienie na bio-beauty. Wybrałam same słodkości: wanilię, miód i kakao.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:41
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:51   #448
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No tak. Wszystko jasne.

Wklejam także zdjęcia najświeższego farbowania Khadi Henna z Amlą. Anula dziękuję za rady Cytryna dodana do farby chyba trochę rozjaśniła włosy. Jeśli chodzi o pielęgnację nadal zachwycam się szamponem i odżywką Madara Dziś po nocy z olejkiem Khadi, który jest dosyć tłusty szampon pięknie domył włosy. Po odżywce spłukałam je płukanką z LF. Takich błyszczących jeszcze nie miałam


ps. Na zdjęciach włosy nie są może gładkie, bo dopiero zdjęłam wałki i jeszcze ich nie rozczesałam. Chciałam troszkę poeksperymentować i jestem trochę skołtuniona
Margoltka piekny kolor piekne włosy, to ja juz ide ten olejek khadi kliknąc bo dumam nad nim juz ze 2 mce
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:55   #449
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Margoltka piekny kolor piekne włosy, to ja juz ide ten olejek khadi kliknąc bo dumam nad nim juz ze 2 mce
Dziękuję Sama też się długo nad nim zastanawiam. Niepotrzebnie. Fakt śmierdzi, ale wydaje mi się, że bardzo ładnie nabłyszcza i nawilża włosy. Jeśli będą jeszcze rosły jak po Phenome, mam swój ideał Chyba w ogóle znalazłam swój włosowy zestaw
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:09   #450
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Testuj maseczke, testuj
Dla mnie też jmo z rozmarynem za cienka. Do gpb ao to jej daleko jak gpb Ci pasuje to koniecznie musisz różana ao wypróbować
Chcialam zamówić tą różaną na polskiej stronie, ale jej nie mają, a ta druga różana nie jest przeceniona

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To zainteresuje chyba fanki Born to Bio

Bio-Beauty: Zapraszamy do zakupu żeli do kąpieli Born to Bio w promocji :1+1 =3, przy zakupie dowolnych 2 żeli trzeci wybrany jest dostępny w cenie 1 pln brutto. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dostała taka samą - czyli wkładasz do koszyka 3 żele, w zamówieniu masz wszystkie 3 żele liczone po 24,99 ale na fv będą 2 żele za 24,99 i jeden za 1zł. Robiąc przelew trzeba policzyc za 3 żele 50,98, a nie tyle ile pokazuje zamówienie

Ja zamówiłam monoi i kokos, fiołek, zielona herbata.
Akurat mam urodziny przyjaciółki niedługo i imieniny mamy to im dorzuce do prezentu a jeden dla nas zostawię.


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No tak. Wszystko jasne.

Wklejam także zdjęcia najświeższego farbowania Khadi Henna z Amlą. Anula dziękuję za rady Cytryna dodana do farby chyba trochę rozjaśniła włosy. Jeśli chodzi o pielęgnację nadal zachwycam się szamponem i odżywką Madara Dziś po nocy z olejkiem Khadi, który jest dosyć tłusty szampon pięknie domył włosy. Po odżywce spłukałam je płukanką z LF. Takich błyszczących jeszcze nie miałam

Zamówiłam także nowy szampon i odżywkę Alverde z różą. Zobaczymy cóż to za wynalazek. Na niemieckim forum bardzo dziewczyny chwalą.

ps. Na zdjęciach włosy nie są może gładkie, bo dopiero zdjęłam wałki i jeszcze ich nie rozczesałam. Chciałam troszkę poeksperymentować i jestem trochę skołtuniona
Piękne
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.