Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 18:28   #1351
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Czesc Sloneczka

Dawno mnie nie bylo - ehh mialam obrone - tak ze mozecie do mnie mowic od tygodnia - pani magister takze ekonomistka jestem - czas zaczac szukac pracy ...

Melduje, ze wlosy rosna i to szybko pozniej fotke walne i pokaze wam efekt po miesiacu kupilam sobie masc daktarin ( pewnie co nieco slyszeliscie o niej - docelowo jest uzywana na grzybice, ale ma genialny sklad, ktory przyspiesza porost wlosow), olejuje wlosy ale juz nie olejem kokosowym ( bo mam wysoko porowate wlosy) ale olejem z oliwek i oliwa z pestek winogron ... staram sie juz tak nie chuchac i nie dmuchac, tylko wlosy traktuje delikatnie, ale z rozsadkiem

brakuje mi dlugich wlosow-na robienie warkocza, ale do konca tego roku moze do konca szyi wloski mi urosna
gratuluje

czekam na aktualizacje i daj znac jak daktarin dziala
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 18:51   #1352
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
fiksujesz (joke)
wiecie co wymyśliłam? Licho mnie strzela jak patrzę (z zazdrością rzecz jasna) na długie włosy, więc doszłam do wniosku, że jak podrosną mi tyle, że jak zrobię kucyka i naturalki będą spiętę to kupię sztucznego kuca zakryje to jakoś farbowańce i będę chociaż po części zadowolona mam nadzieję
No fiksuję, bo nie można mieć wszystkiego
Może to i dobry pomysł, albo dopinki ale ja się boję, że koloru nie dopasuję -jak się farbuje to można pociągnać sztuczne a tak

Dziewczyny, jestem już spakowana, torby leżą w aucie, tam drobiazgi czekają do rana. Pogoda ma być, już sie doczekać nie mogę żałuję tylko, że nie mogę włosów związać, ale cóż próbowałam spinkami i wsuwkami podpiąć, ale... wszystko mi się zsuwa takie mam gładkie włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 18:56   #1353
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

baw sie dobrze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 18:59   #1354
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Dzięki. To mali artyści są
spiritusmovens ale masz piękne fale
dzięki
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Piękne i włosy i same fale

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość


Nie jestes za wesola, jestes po prostu soba, a ze ktos tego nie potrafi docenic - jego strata. On ma w glowie jakis tam szablon i przyklada go do Ciebie, no trudno. Znajdzie sie taki, ktory zobaczy prawdziwa Ciebie, zobaczysz!


Piekne
noo masz rację ja tam się nie stresuję, jak nie to nie aaa już jak przeczytałam to o tych majtkach to matko... gdzie się tacy ludzie rodzą...

dzięki
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość



nie przejmuj się, ja przy takim zachowaniu własnym(rozgadanie itp.) usłyszałam - Ty golnełaś sobie cos na odwagę?

mnie to najbardziej zabolało, gdy facet który mi się podobał powiedział- jesteś fajna, ładna, dobrze mi sie z Toba rozmawia ale... jesteś dla mnie za inteligentna. No chyba szukał głupiej gęsi, która z wyglądu jest ok i mało się odzywa


spiritusmovens ohhh, kiedy ja się takich doczekam


dzięki

a co do tych chłopaków, to ja też mam wrażenie, że parę osób mnie "olało" po tym jak się dowiedzieli, że jestem w miarę inteligenta... masakra po prostu..
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
bardzo ladne wlosy
ja jak mialam dlugie to czesto zaplatalam albo robilam koczka zeby miec fale/loki
noo ja nie muszę same się takie robią

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No fiksuję, bo nie można mieć wszystkiego
Może to i dobry pomysł, albo dopinki ale ja się boję, że koloru nie dopasuję -jak się farbuje to można pociągnać sztuczne a tak

Dziewczyny, jestem już spakowana, torby leżą w aucie, tam drobiazgi czekają do rana. Pogoda ma być, już sie doczekać nie mogę żałuję tylko, że nie mogę włosów związać, ale cóż próbowałam spinkami i wsuwkami podpiąć, ale... wszystko mi się zsuwa takie mam gładkie włosy
miłego wypoczynku!
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 19:02   #1355
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzięki dziewczyny
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 19:37   #1356
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
gratuluje

czekam na aktualizacje i daj znac jak daktarin dziala
Ponizej aktualizacja - czyli wlosy miesiac pozniej.

A Daktarin dziala super nie dostalam uczulenia, chodz zadnej proby nie robilam. Ogolnie Daktarin jest do skory, no ale wlasnie .. skory ktora ma grzybice ale jak do skory, to doszlam do wniosku ze nie mam czasu na zadne proby uczuleniowe, bo jak do skory to nie moze podraznic

Zaplacilam na 30 g. 18 zl a wcieram go codziennie bo codziennie myje glowe ... dodatkowo wlosy mi orzestaly wypadac garsciami i pojawily sie bejbiki

A jak na ponizszych zdjeciach widzicie, chodzby po grzywce, to wloski rosna nawet dobrze juz sa za oczy, wiec grzywki nie mam ...

Dodatkowo - zwolennikow i przeciwnikow mojej naturalnosci wciaz przybywa. Znajomi mnie na ulicy zaczepiaja i sie dziwia " ze sie tak zaniedbalam", albo " tak bardzo sie zmienilam". Trudno ich sprawa ... ja chce miec swoje naturalne.

Nie wykluczam tez kiedys farbowania, nie mowie ze nie, bo jesli sie okaze ze po zapuszczniu naturalnych wlosow bede wygladala srednio - to moze jakis lekki balejaz ? kto wie ...

ps. ja dodam, ze jeszcze lykam Vitapil ( ktory kosztowal mnie majatek i jest srednio warty swojej ceny) i pije drozdze po 1/3 kostki dziennie


a Wam jak idzie ? macie jakies pomysly na przyspieszenie porostu ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia P6100298.jpg (62,4 KB, 83 załadowań)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 19:44   #1357
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

niewa - widać, ze rosną a znajomymi się nie przejmuj, niektórzy tak mówią, żeby się sami dowartościowali.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 19:46   #1358
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Znajomi mnie na ulicy zaczepiaja i sie dziwia " ze sie tak zaniedbalam"
ja w ogole nie potrafie sobie wyobrazic jak mozna tak komus powiedziec

a co do przyspieszania to ja tez pije drozdze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 19:54   #1359
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
niewa - widać, ze rosną a znajomymi się nie przejmuj, niektórzy tak mówią, żeby się sami dowartościowali.
Rosna, bez szalu ale rosna decyzja o obcieciu byla i dobra i zla ...

Te dziewczyny, ktore sie zastanawiaja czy obciac sie z srednio dlugich na tzw. " chlopaka" niech sie mocno zastanowia - bo wierzcie mi - jesli dziewczyna nie ma gestych wlosow, albo w miare gestych fryzura a'la chlopak to bedzie zly pomysl. Beda przeswity i beda sie wlosy zle ukladaly. Lepsze inne fryzurki z dluzszymi wloskami ... na pazia ? na boba ?

Nie przejmuje sie, chodz moja mama nie moze zniesc moich wlosow.

Dzieki za slowa otuchy :-*
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 21:13   #1360
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja w ogole nie potrafie sobie wyobrazic jak mozna tak komus powiedziec

a co do przyspieszania to ja tez pije drozdze
no właśnie... ja jestem szczerą osobą, ale uważam, że szczerość kończy się na tym kiedy robimy drugiej osobie krzywdę lepiej już nic nie mówić niż sadzić takie rzeczy wystarczy sobie odpuścić

a niewa włoski fajne i z tą długością masz rację jak ktoś ma rzadkie włosy to raczej nie dla niego ale Ty wyglądasz według mnie bardzo ładnie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 21:28   #1361
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

niewa fajnie wygladasz we fryzurce i co za sliczny kolor....jak mniemam caly naturalny ;D
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 01:14   #1362
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Rosna, bez szalu ale rosna decyzja o obcieciu byla i dobra i zla ...

Te dziewczyny, ktore sie zastanawiaja czy obciac sie z srednio dlugich na tzw. " chlopaka" niech sie mocno zastanowia - bo wierzcie mi - jesli dziewczyna nie ma gestych wlosow, albo w miare gestych fryzura a'la chlopak to bedzie zly pomysl. Beda przeswity i beda sie wlosy zle ukladaly. Lepsze inne fryzurki z dluzszymi wloskami ... na pazia ? na boba ?

Nie przejmuje sie, chodz moja mama nie moze zniesc moich wlosow.

Dzieki za slowa otuchy :-*
ja ścięłam dla naturalek na 2 cm a włosy mam jak 2 nitki na krzyż i było mi okropnie ciężko a tyle z tego wyszło, że pofarbowałam i żałowałam długości włosów... ale już są do ramion i jakoś idzie
przewijam się cały czas po wątkach dotyczących różnych kolorów ale z włosami nic nie robię, może taka dziwna potrzeba mi pozwalała się utrzymać przy odroście, bo nie wiedziałam jaki kolor chcę
ale na prawdę podobny kolor ułatwia życie pomimo tego, że jest lekko jaśniejszy

teraz mój obiekt westchnień i ciekawej znajomości powiedział mi że uwielbia niefarbowane włosy to samoocena mi podskoczyła

wstawiam fotkę jak się mój jasny brązik prezentuje z farbowańcami
(oczywiście ja trzymam pieska, różowowłosa to moja siostra której jestem prywatną fryzjerką przez co mam się na kim "wyżywać kolorystycznie" )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 396960_365676410168349_800291087_n.jpg (123,8 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-22 o 01:15
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 09:17   #1363
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja ścięłam dla naturalek na 2 cm a włosy mam jak 2 nitki na krzyż i było mi okropnie ciężko a tyle z tego wyszło, że pofarbowałam i żałowałam długości włosów... ale już są do ramion i jakoś idzie
przewijam się cały czas po wątkach dotyczących różnych kolorów ale z włosami nic nie robię, może taka dziwna potrzeba mi pozwalała się utrzymać przy odroście, bo nie wiedziałam jaki kolor chcę
ale na prawdę podobny kolor ułatwia życie pomimo tego, że jest lekko jaśniejszy

teraz mój obiekt westchnień i ciekawej znajomości powiedział mi że uwielbia niefarbowane włosy to samoocena mi podskoczyła

wstawiam fotkę jak się mój jasny brązik prezentuje z farbowańcami
(oczywiście ja trzymam pieska, różowowłosa to moja siostra której jestem prywatną fryzjerką przez co mam się na kim "wyżywać kolorystycznie" )
fajne naturalki a Twoja siostra ma szałowe te włosy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 09:44   #1364
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No fiksuję, bo nie można mieć wszystkiego
Może to i dobry pomysł, albo dopinki ale ja się boję, że koloru nie dopasuję -jak się farbuje to można pociągnać sztuczne a tak

Dziewczyny, jestem już spakowana, torby leżą w aucie, tam drobiazgi czekają do rana. Pogoda ma być, już sie doczekać nie mogę żałuję tylko, że nie mogę włosów związać, ale cóż próbowałam spinkami i wsuwkami podpiąć, ale... wszystko mi się zsuwa takie mam gładkie włosy
Udanego urlopu

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Ponizej aktualizacja - czyli wlosy miesiac pozniej.

A Daktarin dziala super nie dostalam uczulenia, chodz zadnej proby nie robilam. Ogolnie Daktarin jest do skory, no ale wlasnie .. skory ktora ma grzybice ale jak do skory, to doszlam do wniosku ze nie mam czasu na zadne proby uczuleniowe, bo jak do skory to nie moze podraznic

Zaplacilam na 30 g. 18 zl a wcieram go codziennie bo codziennie myje glowe ... dodatkowo wlosy mi orzestaly wypadac garsciami i pojawily sie bejbiki

A jak na ponizszych zdjeciach widzicie, chodzby po grzywce, to wloski rosna nawet dobrze juz sa za oczy, wiec grzywki nie mam ...

Dodatkowo - zwolennikow i przeciwnikow mojej naturalnosci wciaz przybywa. Znajomi mnie na ulicy zaczepiaja i sie dziwia " ze sie tak zaniedbalam", albo " tak bardzo sie zmienilam". Trudno ich sprawa ... ja chce miec swoje naturalne.

Nie wykluczam tez kiedys farbowania, nie mowie ze nie, bo jesli sie okaze ze po zapuszczniu naturalnych wlosow bede wygladala srednio - to moze jakis lekki balejaz ? kto wie ...

ps. ja dodam, ze jeszcze lykam Vitapil ( ktory kosztowal mnie majatek i jest srednio warty swojej ceny) i pije drozdze po 1/3 kostki dziennie


a Wam jak idzie ? macie jakies pomysly na przyspieszenie porostu ?
Pasuje Ci ta fryzurka

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Rosna, bez szalu ale rosna decyzja o obcieciu byla i dobra i zla ...

Te dziewczyny, ktore sie zastanawiaja czy obciac sie z srednio dlugich na tzw. " chlopaka" niech sie mocno zastanowia - bo wierzcie mi - jesli dziewczyna nie ma gestych wlosow, albo w miare gestych fryzura a'la chlopak to bedzie zly pomysl. Beda przeswity i beda sie wlosy zle ukladaly. Lepsze inne fryzurki z dluzszymi wloskami ... na pazia ? na boba ?

Nie przejmuje sie, chodz moja mama nie moze zniesc moich wlosow.

Dzieki za slowa otuchy :-*
Jak tak właśnie zrobiłam i wyglądałam okropnie... Buzia okrągła, a włosów kilka na krzyż No nic odrastają i żyję dalej

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
fajne naturalki a Twoja siostra ma szałowe te włosy
Ładny kolor, a ten róż czadowy

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Dziewczyny czy ten pędzelek będzie dobry do pudrów mineralnych Lily Lolo? Będę jutro zamawiać ich próbki. http://compare.ebay.co.uk/like/31041...d=366902110763
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 10:13   #1365
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja
wstawiam fotkę jak się mój jasny brązik prezentuje z farbowańcami
(oczywiście ja trzymam pieska, różowowłosa to moja siostra której jestem prywatną fryzjerką przez co mam się na kim "wyżywać kolorystycznie" )
fajny brązik a kolor włosów Twojej siostry CZAAAAD
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:15   #1366
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Meadow śliczny brązik i śliczne różowe włosy Twojej siostry Oryginalnie
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:26   #1367
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

niewa - ślicznie wyglądasz, ładnie Ci urosły! a hejterami się nie przejmuj. wyślij ich do mnie, już ja im coś powiem u mnie same rosną dość prężnie, jak pamiętałam o wcieraniu jantaru to nawet szybciej rosły

Meadow - to jeszcze zależy jak, vide moje fotki w albumie. 4cm różnicy w krótkich a wyglądałam dużo lepiej. ale teraz mam swoje całe, wiem że za miesiąc-dwa będą takie jak chcę. zauważyłam, że im mniej się przejmuję włosami, tym lepiej na tym wychodzę, brak niepotrzebnych stresów. Twoje naturalki są śliczne, a siostra wygląda jak z cosplayu

Kamila_Blondi - poszukaj na ebayu pędzli kabuki edm, chyba będą tańsze, a lepsze

ja i sesa na włosach was pozdrawiamy

kat - bawcie się dobrze! czekam na relację
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:34   #1368
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Znalazłam takie:
http://www.ebay.co.uk/itm/UKseller-L...ht_1597wt_1185
http://www.ebay.co.uk/itm/BOURJOIS-P...#ht_902wt_1000
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Sealed...e#ht_574wt_905
EDM nie widziałam.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:59   #1369
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tluste nie lamia sie, nie rozdwajaja no i zawsze mozna je umyc

padłam

konwalia, espoir - juz mi przeszło, poza tym, bycie wyraźną... hmmm ja zawsze mam fajny makijaż i ciuchy, ale włosy są teraz nie teges... chodzi nawet nie o sam kolor, ale cięcie i długość nie myslcie, że chodzę jak szara myszka, nie maluję sie itp
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 12:02   #1370
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

nie znam tych marek najlepiej jakbyś zapytała o to na mineralnym, tam są dziewczyny z UK i na pewno Ci coś doradzą

kaguya - też tak miałam za czasów młodości (byłam mroczną gotką i takie tam klimaty) może to kwestia tego, że teraz obracam się w towarzystwie ~25 latków którzy pracują w firmach gdzie jest dresscode, a w najlepszym wypadku wyglądają jak hipsterzy i nie mogłabym nosić kolorowych włosów, metalowych ciuchów etc bo bym zwyczajnie nie dostała pracy
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-07-22 o 12:05
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:10   #1371
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
kaguya - też tak miałam za czasów młodości (byłam mroczną gotką i takie tam klimaty) może to kwestia tego, że teraz obracam się w towarzystwie ~25 latków którzy pracują w firmach gdzie jest dresscode, a w najlepszym wypadku wyglądają jak hipsterzy i nie mogłabym nosić kolorowych włosów, metalowych ciuchów etc bo bym zwyczajnie nie dostała pracy
zwykle ubieram się tak tylko jeśli wychodzę z takimi osobnikami na piwo na przykład na co dzień ubieram się raczej skromnie, bo lenię się malować, stroić itd no i gotką mroczna nie jestem, lubię luźny styl, czarne spodnie, niekobiece t-shirty itp

No a dół chyba minął, włosy hmmm po umyciu (zawsze używam szamponów bez sls, silikonów itp) zawsze są śliskie i takie gładkie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:11   #1372
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wiecie.. ja tez teraz nie jestem zadowolona z moich wlosow

ciecie tez mi sie nie podoba, wolalabym prostego boba,,,

zadowolona bede dopiero jak bede miec 100% naturalek, obecietych na prosto do polowy szyi
a do tego mi jeszcze troche brakuje

ale wiem ze to tylko kwestia czasu i bedzie dobrze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:46   #1373
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Wiecie.. ja tez teraz nie jestem zadowolona z moich wlosow

ciecie tez mi sie nie podoba, wolalabym prostego boba,,,

zadowolona bede dopiero jak bede miec 100% naturalek, obecietych na prosto do polowy szyi
a do tego mi jeszcze troche brakuje

ale wiem ze to tylko kwestia czasu i bedzie dobrze
pewnie że tak nie można się poddawać tak łatwo mój kolor naturalny też nie jest jakiś szałowy i może wyglądam w nim trochę jak szara myszka, ale według mnie bardziej pasuje mi niż jakieś tam szałowe kolory zresztą według mnie uwagę można przyciągnąć też ładnym ubiorem i fajnym makijażem, a włosy jak są zdrowe to od razu lepiej to wygląda niż zniszczone i wystrzałowe to jest moje zdanie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:13   #1374
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
pewnie że tak nie można się poddawać tak łatwo mój kolor naturalny też nie jest jakiś szałowy i może wyglądam w nim trochę jak szara myszka, ale według mnie bardziej pasuje mi niż jakieś tam szałowe kolory zresztą według mnie uwagę można przyciągnąć też ładnym ubiorem i fajnym makijażem, a włosy jak są zdrowe to od razu lepiej to wygląda niż zniszczone i wystrzałowe to jest moje zdanie
dokładnie!
ja tam jak teraz widzę farbowane i takie zniszczone na włosach kobiet na ulicach to aż mi się smutno robi...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:40   #1375
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

e tam, e tam, jeśli sa długie i mają ciekawy kolor, nawet jeśli są zniszczone, to na pewno wyglądają ciekawiej niż takie moje mdłe mysie naturalki dobra, dobra, żartuję. czy nie żartuję.?
poza tym, nie mogę nastroszyć włosów, bo są strasznie proste, miekkie, gładkie, śliskie, cholera, lejące
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:47   #1376
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
e tam, e tam, jeśli sa długie i mają ciekawy kolor, nawet jeśli są zniszczone, to na pewno wyglądają ciekawiej niż takie moje mdłe mysie naturalki dobra, dobra, żartuję. czy nie żartuję.?
poza tym, nie mogę nastroszyć włosów, bo są strasznie proste, miekkie, gładkie, śliskie, cholera, lejące
mi się podobają bardziej mysie naturalne niż farbowane, ale długie i zniszczone może jestem dziwna
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:54   #1377
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
e tam, e tam, jeśli sa długie i mają ciekawy kolor, nawet jeśli są zniszczone, to na pewno wyglądają ciekawiej niż takie moje mdłe mysie naturalki dobra, dobra, żartuję. czy nie żartuję.?
poza tym, nie mogę nastroszyć włosów, bo są strasznie proste, miekkie, gładkie, śliskie, cholera, lejące
nie siej fermentu, bo będą baciki
ja tak myślałam całe życie, dlatego tak chętnie farbowałam na intensywny rudy a na starość jakoś mam mniej kompleksów, to i włosy przestały mi przeszkadzać. chociaż muszę mocno podkreślać oczy żeby to miało jakiś sens. jestem zła na siebie, bo dostałam drogi prezent - żelowy liner bobbi brown i chyba zapomniałam zakręcić i wysechł. aaa!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 14:00   #1378
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Już, już, ciiiii

<poszła zachwycać się swoim mysim blondzikiem>
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 16:13   #1379
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nie siej fermentu, bo będą baciki
ja tak myślałam całe życie, dlatego tak chętnie farbowałam na intensywny rudy a na starość jakoś mam mniej kompleksów, to i włosy przestały mi przeszkadzać. chociaż muszę mocno podkreślać oczy żeby to miało jakiś sens. jestem zła na siebie, bo dostałam drogi prezent - żelowy liner bobbi brown i chyba zapomniałam zakręcić i wysechł. aaa!
o kurcze szkoda go ja mam zamiar kupić sobie korektor z Bobby Brown, ale cały czas się zastanwiam...troszkę szkoda mi kasy ale na moje cienie pod oczami by się przydał, chociaż rozważam też maca i teraz nie wiem... może któraś z was używała kiedyś jakiegoś fajnego kryjącego korektora pod oczy, bo wszystkie, które do tej pory miałam nie były za dobre ahaa no i sińce miałam od zawsze także nic mi nie jest jakby co...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 17:02   #1380
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny - sorki ze ja ciagle tak o tych mineralach, ale kurcze - moze cos poradzicie. No wiec juz, juz mialam wyslac zamowienie odcienia ktory mi idealnie pasuje, ale postanowilam jednak wykorzystac probke do konca. I tak mi przyszlo do glowy, czy jednak nie wziasc czegos jasniejszego jednak Wiadomo, ze po urlopie karnacja wyglada inaczej niz przez reszte roku, z drugiej strony - moze fajnie byloby w zimie nie wygladac tak koszmarnie blado? Albo zdecydowac sie na dwa pudry - na zime i na lato? To z kolei potwornie drogi interes, bo ja juz i tak za duzo wydaje na kosmetyki Jak Wy rozwiazujecie ten problem?
Aha - i czy macie jakies sposoby na stwierdzenie, jaki odcien podkladu/pudru Wam idalnie pasuje? Bo niektorzy rozprowadzaja podklad na nadgarstku, niektorzy gdzies tam na karku - ja zawsze testuje na buzi, ale wiadomo, ze tam latem skora jest zawsze ciemniejsza (przynajmniej u mnie).
Sorry za offtopa, ale mam wieksze zaufanie do Was i nie chce wchodzic z tym na nieznane topiki
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.