Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 19:51   #1711
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
wlasnie henna jest glownie ciepla... nie widzialam nigdy zadnego zimnego brazu u nikogo, nawet w necie:/ zatananawialam sie nawet nad biokapem maja spory wybor kolorow
Ona też jakaś naturalniejsza pono

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Do mnie przyszedł dziś wielkanocny króliczek od P&R
i przyniósł:
-samoopalacz z bronzerem ( bo wiosna chyba kiedyś do nas przyjdzie
-szampon +odżywka objętość i wzmocnienie
- i kremy dla dzieci


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Spokojnych i zdrowych Świąt, Dziewczyny! I oby ta zima wreszcie pożegnała się z nami na dobre.
Wzajemnie i oby I'm dreaming of the white... Easter!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 19:52   #1712
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

nalozylam drugi raz peeling enzymatyczny Phenome i dalej to samo - mordka czerwona, ale jakby mniej piecze.. no nic nie zrazona jestem bo efekt w sumie fajny , nie mowie o czerwonej buzce oczywiscie

Wesolych Swiat !!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 12:47   #1713
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wzajemnie i oby I'm dreaming of the white... Easter!
Proponuję kupić choinkę i ubrać w wydmuszki.

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Ja polecam żel do mycia Absolute Organic jest na prawdę bardzo dobry i wydajny. Cena też ok
Unikam żeli, bo mnie wysuszają. Dlatego tak opłakuję te kremy myjące. Ale udało mi się dorwać w rodzinnym mieście 2 x Noni - ich "cena na do widzenia" to niecałe 7 zł.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 13:38   #1714
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Melya, Noni wycofali?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:27   #1715
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Po dłuższym stosowania serum z wit. C z NoaLab mogę stwierdzić, że nie działa za bardzo. A na pewno nie widzę tutaj efektów wit. C. Ot, takie serum odżywcze.

Może ktoś chce resztę, bo zostało mi jakieś 3/4 ? Bardzo chętnie oddam, bo potrzebuję teraz kupić coś nawilżającego.

Kupiłam sobie też kolejny szampon z Organic Shop, tym razem trafił do mnie regenerujący, chociaż zamawiałam ten naprawczy, taki zielony. Niestety sklep się pomylił, ale bardzo mi się on podoba . Uwielbiam ich szampony Przy okazji wzięłam to ruskie serum do twarzy 35-50 lat. Na razie tylko kilka razy się nim smarnęłam, ale całkiem mi się podoba. Dużo lepiej nawilża
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 15:14   #1716
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Proponuję kupić choinkę i ubrać w wydmuszki.
Czemu nie i ulepmy zająca nie wiem jak u Was, ale moje naturalne środowisko (południowa Polska) o poranku przywitało mnie tak (przy okazji chwalę się, że w sąsiedztwie mam same lasy, ekologicznie):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030903.jpg (145,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030910.jpg (113,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030912.jpg (130,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030917.jpg (112,9 KB, 36 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 15:27   #1717
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czemu nie i ulepmy zająca nie wiem jak u Was, ale moje naturalne środowisko (południowa Polska) o poranku przywitało mnie tak (przy okazji chwalę się, że w sąsiedztwie mam same lasy, ekologicznie):
Ło mamo, jak pięknie

U nas też pada Regularna zadymka Okna pomyłam w tygodniu, więc już pogodę mam w nosie i nawet zaczyna mnie to śmieszyć

Wesołego, Laski
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 15:38   #1718
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Po dłuższym stosowania serum z wit. C z NoaLab mogę stwierdzić, że nie działa za bardzo. A na pewno nie widzę tutaj efektów wit. C. Ot, takie serum odżywcze.

Może ktoś chce resztę, bo zostało mi jakieś 3/4 ? Bardzo chętnie oddam, bo potrzebuję teraz kupić coś nawilżającego.
a z jakim innym serum z wit.C masz porównanie ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 15:47   #1719
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ło mamo, jak pięknie

U nas też pada Regularna zadymka Okna pomyłam w tygodniu, więc już pogodę mam w nosie i nawet zaczyna mnie to śmieszyć

Wesołego, Laski
Ja też okna myłam, jak zacznie to wszystko topnieć, to nic z tego nie będzie widać Na razie jest jeszcze więcej śniegu. Nie pamietam szczerze mówiąc takich Świąt

Alleluja!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 16:47   #1720
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a z jakim innym serum z wit.C masz porównanie ?
Z serum z witaminą C z e-naturalne. Po tamtym widziałam jakiekolwiek efekty a tutaj nic takiego nie zauważyłam. To serum z e-naturalne to też nie jest takie super, bo najlepsze jest to np. z NuFountain lub samorobione tylko z wodą.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 17:26   #1721
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja jakiś miesiąc temu zdjęłam rzęsy ktore od kilku miesięcy przedłuzalam 1:1. Za kilka dni klikam xlasha bo wyglądaja jakbym je nozyczkami obcinała a pęsetą przerzadzała- takie mam luki
Na początku byłam zdecydowana na revitalash, jednak po namyśle stwierdzilam, ze xlash to bezpieczniejsza opcja.[COLOR="Silver"]
Też miałam 1:1 i to długo, bo 2 lata bez przerwy..jak zaczęłam przygodę z naturalną pielęgnacją, to stwierdziłam, że sztuczne rzęsy nie pasują do tej filozofii. Na początku był koszmar. Rzęsy chyba miały w porywach ze 3 mm długości, cienke, rzadkie. Bałam się, że już nigdy nie będą takie jak kiedyś, że wypadną itd. Ale minęło pół roku...i są jak nowe Nie uzywałam ŻANYCH wspomagaczy.


Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Tak, kasztan jest taki ciepły rudawy... ja się ogólnie źle czuje w rudawopodobnych kolorach... ja byłam blondynką farbowaną to też te ciepłe mi nie pasowały.
Nie wiem jaki by pasował mi ... mam neutralny kolor skóry, ani różowoawy... ani mocno żłółty, ale też nie oliwkowy ;/ Z Lumiere to mi pasują najjajśniejsze neutralki
Niebieskich oczu zazdroszczę, ale mam za to zielone...i też podobają mi się blade cery z ciemnymi włosami i niebieskimi oczami. Też uważam, że podstawa to znalezienie odpowiedniego odcienia. Ja w ciepłych brązach, wpadających w rudy wygladam źle, ale zimny, ciemny brąz (prawie czarny) jest idealny, mimo że jestem blada jak córka młynarza. Tylko te oczy... Ale często ludzie myślą, że jestem Arabka, albo Greczynka..tak więc wydaje mi się, że kolor współgra z karnacją.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czemu nie i ulepmy zająca nie wiem jak u Was, ale moje naturalne środowisko (południowa Polska) o poranku przywitało mnie tak (przy okazji chwalę się, że w sąsiedztwie mam same lasy, ekologicznie):
Pogoda fantastyczna.... u nas dla odmiany od rana DESZCZ. To już coś innego. Mam nadzieję, że to oznaki wiosny

A przy okazji...Wesołych Świąt Kobietki!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 17:49   #1722
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Niebieskich oczu zazdroszczę, ale mam za to zielone...i też podobają mi się blade cery z ciemnymi włosami i niebieskimi oczami. Też uważam, że podstawa to znalezienie odpowiedniego odcienia. Ja w ciepłych brązach, wpadających w rudy wygladam źle, ale zimny, ciemny brąz (prawie czarny) jest idealny, mimo że jestem blada jak córka młynarza. Tylko te oczy... Ale często ludzie myślą, że jestem Arabka, albo Greczynka..tak więc wydaje mi się, że kolor współgra z karnacją.
A wiesz że gdziesz czytałam że niebieskie oczy są najżadszym kolorem na świecie... mimo iż u nas (Polska, europa wschodnia i skandynawia) jest tego koloru oczy sporo Ja jak byłam jasną blondyną to wszyscy się zastanaiwali czy właśnie nie jestem skandynawką ...
A tak dziś się zastanawiałam czy nie przyciemnić ciut narazie swoich średni blond na ciemny blond i musną je mini refleksami przy twarzy ...cos jak na fotce tylko mniej tych refleksów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond ciemny 3.jpg (53,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond ciemny2.jpg (46,7 KB, 60 załadowań)
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 18:14   #1723
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Możecie polecić mi sprawdzone sposoby w walce z rozszerzonymi porami przy cerze dojrzałej? Nie mam w tym przypadku najmniejszego doświadczenia, a postawiłam sobie za cel wyprowadzić na prostą twarz mojej rodzicielki Dodam, że z systematycznością mej mamy bywa bardzo różnie... Latam za nią, niemal wciskając na siłę olej ze śliwki i kolagen z elastyną, maski z glinki oraz multum preparatów na przebarwienia, ale i tak ciężko jej dopilnować Wiem, że bez regularności może być ciężko, ale może macie jakieś cudeńka, które są warte sprawdzenia..?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 19:02   #1724
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej wszystkim, i Wesołych!

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Oj trochę tego jest... chociażby KatOsu która ma porównanie z Revitalash...który długo używała
A to że rzesy mogły być źle dobrane i źle zrobione...to ja nie wnikam, ale efekt często jest taki że oko wygląda zbyt ciężko a po zdjęciu rzesek jest cmentarzysko kikutów... widziałam u mojej przyjacółki i nie chciałabym z czymś takim chodzić ;/
No ale to cały czas zależy od stylistki.. a 'efekty' u Katosu widzialam, i wydawac 200zl po to by mi rzesy urosly milimetr.. szkoda zachodu, a raczej pieniędzy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja widziałam spektakularne efekty po Xlash na YT i blogach, mogę zapodać przykładowy link. Sama ani nie używałam nigdy odżywki do rzęs ani nie przedłużałam ich, ale jeśli miałabym wybierać, to zdecydowanie postawiłabym na odżywianie niż sztuczne rzęsy. Wolę zainwestować w coś co chociaz minimalnym stopniu wzmocni rzęsy, a jeśli pozwoli się cieszyć długimi i zdrowymi rzęsami to tym lepiej, chcę je malować, niż co miesiąc przedłużać za te same pieniądze i przy każdym zmywaniu makijażu chuchać i dmuchać, takie doczepiane rzęsy bardzo szybko wypadają, wręcz odradza się malowanie ich, często to wygląda źle, bo w jednym miejscu więcej, w innym mniej rzęs zostaje, robią się prześwity i w tym przypadku ta sztuczność wcale nie jest piękniejsza, ani wygodniejsza od naturalności, jak sugeruje Azjatycki cukier. To jest dobre tylko na jakieś większe wyjścia, jak ślub, bal, czy ewentualnie wyjazd na urlop, a z odżywka efekt mamy cały czas, pod warunkiem, że porządnie zadziała.
Wklej linki jak mozesz, chetnie bym zobaczyla dowody tych spektakularnych efektów, bez ironii, sama wolałabym stosować naturalną odżywkę, niż bawić się w przedłużanie. A co do przedłużania właśnie, to po to się je robi by nie musieć rzęs malować, to jest super wygoda i efekt lepszy niż mascara. Ja nie chuchałam ani dmuchałam, nic a nic, a rzęsy wyglądały naprawdę dobrze przez 3 tygodnie, nie wypadały strasznie, tylko normalnie, z własnymi rzęsami Nie mówiąc już o tym, że miałam rzęski zrobione za darmo, przez praktykantkę i efekt był naprawdę fajny, subtelny. Znajomi zwracali uwagę dopiero po jakimś czasie, na początku myśleli po prostu że takie długie bo wytuszowane itd

Btw. dziewczyny (zwłaszcza te które stosuja bezkremowa pielegnację) mozecie polecic jakis lekki(najlepiej prawie bezolejowy) nawilzacz? Jakies ostatnie odkrycia?
Myślicie, że serum z mącznicą albo z witaminą cy z JMO się nada?
Melya pamiętam że Ty miałaś dość podobną cerę do mnie, co aktualnie stosujesz?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-03-31 o 19:04
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 19:29   #1725
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Proponuję kupić choinkę i ubrać w wydmuszki.


Unikam żeli, bo mnie wysuszają. Dlatego tak opłakuję te kremy myjące. Ale udało mi się dorwać w rodzinnym mieście 2 x Noni - ich "cena na do widzenia" to niecałe 7 zł.
cena faktycznie powala pochwal się i dodaj fotke

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a z jakim innym serum z wit.C masz porównanie ?

Mnie kusi to serum z Wit. C z JMO tak samo jak żel pod oczy JMO.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A wiesz że gdziesz czytałam że niebieskie oczy są najżadszym kolorem na świecie... mimo iż u nas (Polska, europa wschodnia i skandynawia) jest tego koloru oczy sporo Ja jak byłam jasną blondyną to wszyscy się zastanaiwali czy właśnie nie jestem skandynawką ...
A tak dziś się zastanawiałam czy nie przyciemnić ciut narazie swoich średni blond na ciemny blond i musną je mini refleksami przy twarzy ...cos jak na fotce tylko mniej tych refleksów

Jezu jakie piękne włosy. Normalnie umarłam. Powiedz jak robisz te fale?

: love:

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi sprawdzone sposoby w walce z rozszerzonymi porami przy cerze dojrzałej? Nie mam w tym przypadku najmniejszego doświadczenia, a postawiłam sobie za cel wyprowadzić na prostą twarz mojej rodzicielki Dodam, że z systematycznością mej mamy bywa bardzo różnie... Latam za nią, niemal wciskając na siłę olej ze śliwki i kolagen z elastyną, maski z glinki oraz multum preparatów na przebarwienia, ale i tak ciężko jej dopilnować Wiem, że bez regularności może być ciężko, ale może macie jakieś cudeńka, które są warte sprawdzenia..?
Na moje rozszerzone pory działa kwas migdałowy i glinka zielona.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 19:39   #1726
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Jezu jakie piękne włosy. Normalnie umarłam. Powiedz jak robisz te fale?

: love:
Kochana...to akurat nie moje włosy... a z bloga fryzjera z LA
ALe ja mam praktycznie identyczne... i moje "fale" robią się same, albo zwijam je w rulonik wzdłuż ucha do drugiego ucha i ide spac
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 20:11   #1727
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Wklej linki jak mozesz, chetnie bym zobaczyla dowody tych spektakularnych efektów, bez ironii, sama wolałabym stosować naturalną odżywkę, niż bawić się w przedłużanie. A co do przedłużania właśnie, to po to się je robi by nie musieć rzęs malować, to jest super wygoda i efekt lepszy niż mascara. Ja nie chuchałam ani dmuchałam, nic a nic, a rzęsy wyglądały naprawdę dobrze przez 3 tygodnie, nie wypadały strasznie, tylko normalnie, z własnymi rzęsami Nie mówiąc już o tym, że miałam rzęski zrobione za darmo, przez praktykantkę i efekt był naprawdę fajny, subtelny. Znajomi zwracali uwagę dopiero po jakimś czasie, na początku myśleli po prostu że takie długie bo wytuszowane itd

Btw. dziewczyny (zwłaszcza te które stosuja bezkremowa pielegnację) mozecie polecic jakis lekki(najlepiej prawie bezolejowy) nawilzacz? Jakies ostatnie odkrycia?
Myślicie, że serum z mącznicą albo z witaminą cy z JMO się nada?
Melya pamiętam że Ty miałaś dość podobną cerę do mnie, co aktualnie stosujesz?
Proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=T4xbwFL-7Tw

Ja widziałam przedłużane rzęsy u koleżanki i szczerze mówiąc wolę efekt po pomalowaniu, są w intensywniejszym kolorze, mimo wszystko, dlatego, że ona ma swoje rzęsy dość jasne i jej ginęły. Może u brunetek inaczej by to wyglądało.

Zainteresował mnie jednak nowy produkt, o którym pisala falabella na swoim blogu: http://anamaraa.blogspot.com/2013/03/divaderme.html
Intensywnie się nad nim zastanawiam, w dodatku sama natura

Ja polecam Fitne żel Silicum: http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Zel-d...a-SILICIUM/563, mialam próbkę w saszetce, starczyła mi na ok 7 aplikacji. Cena i pojemność kusi mnie niesamowicie Mialam też próbkę serum z mącznicą JMO i są dla mnie dość porównywalne w działaniu, chociaż JMO jest jeszcze lżejsze, ale myślę zachłannie nad tym fitne pełnowymiarowym. póki co jednak mam jeszcze serum Quenching Phenome nienapoczęte.Tą próbkę fitne używałam pod mgiełkę Phenome, dla mnie naprawdę bomba, żel wchłania się mi do matu i nadaje pod makijaż.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-31 o 20:13
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 20:41   #1728
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=T4xbwFL-7Tw

Ja widziałam przedłużane rzęsy u koleżanki i szczerze mówiąc wolę efekt po pomalowaniu, są w intensywniejszym kolorze, mimo wszystko, dlatego, że ona ma swoje rzęsy dość jasne i jej ginęły. Może u brunetek inaczej by to wyglądało.

Zainteresował mnie jednak nowy produkt, o którym pisala falabella na swoim blogu: http://anamaraa.blogspot.com/2013/03/divaderme.html
Intensywnie się nad nim zastanawiam, w dodatku sama natura

Ja polecam Fitne żel Silicum: http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Zel-d...a-SILICIUM/563, mialam próbkę w saszetce, starczyła mi na ok 7 aplikacji. Cena i pojemność kusi mnie niesamowicie Mialam też próbkę serum z mącznicą JMO i są dla mnie dość porównywalne w działaniu, chociaż JMO jest jeszcze lżejsze, ale myślę zachłannie nad tym fitne pełnowymiarowym. póki co jednak mam jeszcze serum Quenching Phenome nienapoczęte.Tą próbkę fitne używałam pod mgiełkę Phenome, dla mnie naprawdę bomba, żel wchłania się mi do matu i nadaje pod makijaż.
Jak to ginęły, nie rozumiem Przecież to się przykleja do własnych, i ich praktycznie nie widać.. moim zdaniem czegoś takiego nie da się osiągnąć mascarą -> http://2.bp.blogspot.com/-CbwqAFG0cO...inaotwarte.jpg

Być może brzmię jak jakaś fanatyczka przedłużania :P ale tak jak mówiłam, sama wolałabym mieć piękne, długie rzęsy naturalną metodą, ale bądźmy szczerzy, nie da się wyhodować takich firanek samemu. I szczerze mówiąc nie uważam przedłużania za bardziej sztuczne -i tak, i tak się malujemy, a w tym przypadku nie trzeba codziennie nakładać jakiejś chemii (bo ja nie używam naturalnych tuszy) w okolicach oka, tylko przykleić garść mikrowłosków do swoich własnych, i jest spokój na miesiąc

Dzięki za tego linka ;*
A coś jeszcze robi ten żel poza nawilżaniem? Skład jest bardzo ciekawy, da się gdzieś zdobyć próbki?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-03-31 o 20:45
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 20:56   #1729
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jak to ginęły, nie rozumiem Przecież to się przykleja do własnych, i ich praktycznie nie widać.. moim zdaniem czegoś takiego nie da się osiągnąć mascarą -> http://2.bp.blogspot.com/-CbwqAFG0cO...inaotwarte.jpg

Być może brzmię jak jakaś fanatyczka przedłużania :P ale tak jak mówiłam, sama wolałabym mieć piękne, długie rzęsy naturalną metodą, ale bądźmy szczerzy, nie da się wyhodować takich firanek samemu. I szczerze mówiąc nie uważam przedłużania za bardziej sztuczne -i tak, i tak się malujemy, a w tym przypadku nie trzeba codziennie nakładać jakiejś chemii (bo ja nie używam naturalnych tuszy) w okolicach oka, tylko przykleić garść mikrowłosków do swoich własnych, i jest spokój na miesiąc

Dzięki za tego linka ;*
A coś jeszcze robi ten żel poza nawilżaniem? Skład jest bardzo ciekawy, da się gdzieś zdobyć próbki?
Z tego co wiem rzęsy zagęszcza się metodą jeden do jeden. Koleżanka tak miała robione i nie dało jej to efektu takiego jak na tych fotkach. Efekt po prostu bardziej ją zadowalał, kiedy używała tuszu do rzęs, bo były bardziej podkreślone, intensywniejszy mialy kolor, niż kiedy miała je przedłużone. Wkleiłaś fotki osoby z czarną wręcz oprawą oczu, ale nie u każdego tak to wygląda niestety, poza tym to nie wyglada zbyt naturalnie, tylko jakby nosiła cały czas sztuczne, wg mnie ta osoba za długie sobie zażyczyła, efekt jest trochę przerysowany. U mojej znajomej było widać tylko te doczepione rzęsy, a tych naturalnych już nie, bo je ma w naturalnym blondzie, a rzęsy blond giną w oprawie. Być może jestes fanatyczką z tego względu, że mialaś to robione za darmo. Kto by nie był

Myślę, że każdy będzie zadowolony z czego innego. Jest kilka sposobów aby osiagnąć wymarzony efekt, każdy ma swoje plusy i minusy.

Ale to Divaderme kurka też fajne

Żel fajnie nawilża, łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia, moja cera go ekspresowo wchłania, jest wygładzona bez żadnej oleistej warstwy, lekko zwęża pory na pewno, pozostawia uczucie napiętej cery. Ja wlaśnie miałam probkę do jakiś zakupów w necie dodaną, ale nie pamiętam gdzie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-31 o 21:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 21:01   #1730
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Kochana...to akurat nie moje włosy... a z bloga fryzjera z LA
ALe ja mam praktycznie identyczne... i moje "fale" robią się same, albo zwijam je w rulonik wzdłuż ucha do drugiego ucha i ide spac
hmm a możesz bardziej dokładnie ossiać jaki to rulonik?
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:28   #1731
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jak to ginęły, nie rozumiem Przecież to się przykleja do własnych, i ich praktycznie nie widać.. moim zdaniem czegoś takiego nie da się osiągnąć mascarą -> http://2.bp.blogspot.com/-CbwqAFG0cO...inaotwarte.jpg

Być może brzmię jak jakaś fanatyczka przedłużania :P ale tak jak mówiłam, sama wolałabym mieć piękne, długie rzęsy naturalną metodą, ale bądźmy szczerzy, nie da się wyhodować takich firanek samemu. I szczerze mówiąc nie uważam przedłużania za bardziej sztuczne -i tak, i tak się malujemy, a w tym przypadku nie trzeba codziennie nakładać jakiejś chemii (bo ja nie używam naturalnych tuszy) w okolicach oka, tylko przykleić garść mikrowłosków do swoich własnych, i jest spokój na miesiąc

Dzięki za tego linka ;*
A coś jeszcze robi ten żel poza nawilżaniem? Skład jest bardzo ciekawy, da się gdzieś zdobyć próbki?
troche brzmisz jak fanatyczka ale bez przesadyzmow...kazdy moze miec swoje zdanie.
Mi osobiscie nie podobaja sie przedstawione na zdjeciu z twojego linka, strasznie obciaza i zamyka oko w zew. kąciku... co z tego ze sa ladne dlugie, ale zaburzaja proporcje oka :/
A maskara mozna uzyskac podobny efekt... to zalezy jakie rzęsy masz wyjsciowo... jesli króciutkie to nie ma szans, ale jesli podobne do moich dosc dlugie i podrecone ale jasne to maskara spokojnie moge uzyskac podobny efekt... choc ja wole firanke "do gory" zamiast tak na boki :/ a odzywki moga pomoc pogróbic i lekko przedłuzyc... nie ma co sie oszukiwac ze króciutkie rzesy nawet po litrach odżywki nie zrobia sie dlugie do brwi :p

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
hmm a możesz bardziej dokładnie ossiać jaki to rulonik?
ja zawijam cos w tym stylu, tylko nie tak ciasno i "dobieram" kosmyki wtedy nie musze niczym spinac, tylko koncówki podpinam spinkami i z kazdej ztrony robie takie ruloniki... w zaleznosci jak wysoko chcesz miec loki zaczynasz wyzwj lub nizej nad uchem
http://www.styl.pl/piekno/fryzury/ne...bok,nId,725782
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:43   #1732
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
troche brzmisz jak fanatyczka ale bez przesadyzmow...kazdy moze miec swoje zdanie.
Mi osobiscie nie podobaja sie przedstawione na zdjeciu z twojego linka, strasznie obciaza i zamyka oko w zew. kąciku... co z tego ze sa ladne dlugie, ale zaburzaja proporcje oka :/
A maskara mozna uzyskac podobny efekt... to zalezy jakie rzęsy masz wyjsciowo... jesli króciutkie to nie ma szans, ale jesli podobne do moich dosc dlugie i podrecone ale jasne to maskara spokojnie moge uzyskac podobny efekt... choc ja wole firanke "do gory" zamiast tak na boki :/ a odzywki moga pomoc pogróbic i lekko przedłuzyc... nie ma co sie oszukiwac ze króciutkie rzesy nawet po litrach odżywki nie zrobia sie dlugie do brwi :p

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



ja zawijam cos w tym stylu, tylko nie tak ciasno i "dobieram" kosmyki wtedy nie musze niczym spinac, tylko koncówki podpinam spinkami i z kazdej ztrony robie takie ruloniki... w zaleznosci jak wysoko chcesz miec loki zaczynasz wyzwj lub nizej nad uchem
http://www.styl.pl/piekno/fryzury/ne...bok,nId,725782
ok czyli dwa rulonki z lewej i z prawej. przetestuje i zobacze co z tego wyjdzie
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:49   #1733
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
ok czyli dwa rulonki z lewej i z prawej. przetestuje i zobacze co z tego wyjdzie
tak, luźne i od dolu do gory zawijane
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 07:08   #1734
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czemu nie i ulepmy zająca nie wiem jak u Was, ale moje naturalne środowisko (południowa Polska) o poranku przywitało mnie tak (przy okazji chwalę się, że w sąsiedztwie mam same lasy, ekologicznie):
ale śliczną masz okolice - choć aura iście nie wielkanocna
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 07:12   #1735
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Mi osobiscie nie podobaja sie przedstawione na zdjeciu z twojego linka, strasznie obciaza i zamyka oko w zew. kąciku... co z tego ze sa ladne dlugie,
nienaturalnie długie rzęsy nie wyglądają ładnie raz z synem widzieliśmy takie długaśne (ewidentnie sztuczne) u dziewczyny w tramwaju i o ile ja to dzielnie zniosłam - on był przerażony że wygląda jak Obcy (skrzyżowanie człowieka z owadem
Choć to naturalnie rzecz gustu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 07:35   #1736
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nienaturalnie długie rzęsy nie wyglądają ładnie raz z synem widzieliśmy takie długaśne (ewidentnie sztuczne) u dziewczyny w tramwaju i o ile ja to dzielnie zniosłam - on był przerażony że wygląda jak Obcy (skrzyżowanie człowieka z owadem
Choć to naturalnie rzecz gustu
hahaha... you made my day
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 12:43   #1737
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Być może brzmię jak jakaś fanatyczka przedłużania :P ale tak jak mówiłam, sama wolałabym mieć piękne, długie rzęsy naturalną metodą, ale bądźmy szczerzy, nie da się wyhodować takich firanek samemu. I szczerze mówiąc nie uważam przedłużania za bardziej sztuczne -i tak, i tak się malujemy, a w tym przypadku nie trzeba codziennie nakładać jakiejś chemii (bo ja nie używam naturalnych tuszy) w okolicach oka, tylko przykleić garść mikrowłosków do swoich własnych, i jest spokój na miesiąc
Dokładnie. Sztuczne rzęsy są wygodne, właśnie z racji tego, że nie trzeba się malować. Żadnych kresek, tuszy, bo oko jest bardzo wyeksponowane. Oczywiście przesadą jest doklejanie rzęs 20 mm jak to niektóre dziewczyny robią. Umiar i tylko umiar. Wszystko też zależy od grubości samych rzęs. Jeśli są cienkie, to nie będą tak bardzo obciążały zewnętrznego kącika. Ja miałam 10 i 12 a że mam ciemną oparawę oczu, efekt był naturalny. Jednak nie można przedłużać przez całe zycie, bo nasze naturalne rzęsy z czasem stają się słabsze i przez to sztuczne rzesy zaczynają się gorzej układać.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 17:27   #1738
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny - dzięki za ponowne powitanie w gronie, czuje się jak córa marnotrawna

wrzucam foty moich ostatnich nabytków, jak obiecałam (zapomniałam dezodorantów obfocić, następnym razem się poprawię - teraz testuję Eubionę Sport).

Na zdjęciach:
1. Micel Naturado (nieotwierany jeszcze)
2. szampon dodający (w teorii) objętości I+M - porażka, ostatnio dodałam do niego glinki czerwonej sypkiej i było zdziebko lepiej
3. woda Alphanova - niekoniecznie... nie zmywa mi makijażu do końca, ostatki makijażu oka mi tylko rozmazuje - Korah, nie wiem, cholercia, co takiego mam w tuszu, że on się nie chce zmywać do końca
4. szampon Argiles z czerwoną glinką - bardzo lubię
5. olej z malin Ol'vita - nie dla mnie
6. dwa opakowania Meow w formule Pampered, qrczę, mogłam wziąć jedno Purrfect, bo fajnie mi leżało :/ (Korat i Manx - oba 3, Naughty) - jak to jest, że próbki leżały na mnie lepiej i trwalej, niż proszek z opakowania dużego??? te duże jakieś tłustsze takie :rollereyes:
7. Olej do włosów Fushi
8. Stimulating lotion też do włosów - Fushi

9. pasta cukrowa - bez szału
10. batonik do kąpieli - moje odkrycie!!! dzielę na 4 i używam do stópek
11. Alva pod oczy - irytuje mnie, bo jest tępy i się wałkuje, jak za dużo nałożę
12. Cattier na niedoskonałości - sympatycznie miętowo pachnie i moim zdaniem fajnie tłucze pryszczory
13. próbki płynu probiotycznego Miessence - omatulujakiśmierdziuch i jakoś nic mi nie rozjaśnia a trzecie opakowanie już zmęczyłam

Nie sfotografowałam także gąbeczek celulozowych do mycia pyska - największe odkrycie ostatnich tygodni - to chyba Korah mnie nimi zaraziła; dziękuję OGROMNIE

w tym miesiącu planuję:
1. serum nawilżające (zastanawiam się nad JMO z herbatą lub Santaverde aloesowym lub Quenching Phenome :rollereyes: )
2. odżywkę do włosów zwiększającą objętość (Avalon Organics rozmarynowe wyciapię w końcu po tych kilku miesiącach chyba, bo gorszego dramatu dawno nie używałam)
3. żel pod prysznic - marzy mi się znowu hipo z P&R - niechże dadzą jakąś promocję!!!
4. krem do rąk - hmmm, nie wiem, jaki
5. płyn do higieny intymnej - też jeszcze bez typów żadnych
6. hennę - ktoś miałby ochotę na wspólne zakupy na Lush'u?

jak do Was częściej pozaglądam i się rozochocę, to może wreszcie trzasnę jeszcze jakieś pędzelki (3 flat top i 2 kabuki by się przydał, no i może jakiś szczęśliwszy wybór do różu).

ściskam Was mocno - nie dajcie się zimowej wiośnie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (29,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (1).jpg (28,1 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-04-01 o 17:50
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 18:17   #1739
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dzięki za ponowne powitanie w gronie, czuje się jak córa marnotrawna

wrzucam foty moich ostatnich nabytków, jak obiecałam (zapomniałam dezodorantów obfocić, następnym razem się poprawię - teraz testuję Eubionę Sport).

Na zdjęciach:
1. Micel Naturado (nieotwierany jeszcze)
2. szampon dodający (w teorii) objętości I+M - porażka, ostatnio dodałam do niego glinki czerwonej sypkiej i było zdziebko lepiej
3. woda Alphanova - niekoniecznie... nie zmywa mi makijażu do końca, ostatki makijażu oka mi tylko rozmazuje - Korah, nie wiem, cholercia, co takiego mam w tuszu, że on się nie chce zmywać do końca
4. szampon Argiles z czerwoną glinką - bardzo lubię
5. olej z malin Ol'vita - nie dla mnie
6. dwa opakowania Meow w formule Pampered, qrczę, mogłam wziąć jedno Purrfect, bo fajnie mi leżało :/ (Korat i Manx - oba 3, Naughty) - jak to jest, że próbki leżały na mnie lepiej i trwalej, niż proszek z opakowania dużego??? te duże jakieś tłustsze takie :rollereyes:
7. Olej do włosów Fushi
8. Stimulating lotion też do włosów - Fushi

9. pasta cukrowa - bez szału
10. batonik do kąpieli - moje odkrycie!!! dzielę na 4 i używam do stópek
11. Alva pod oczy - irytuje mnie, bo jest tępy i się wałkuje, jak za dużo nałożę
12. Cattier na niedoskonałości - sympatycznie miętowo pachnie i moim zdaniem fajnie tłucze pryszczory
13. próbki płynu probiotycznego Miessence - omatulujakiśmierdziuch i jakoś nic mi nie rozjaśnia a trzecie opakowanie już zmęczyłam

Nie sfotografowałam także gąbeczek celulozowych do mycia pyska - największe odkrycie ostatnich tygodni - to chyba Korah mnie nimi zaraziła; dziękuję OGROMNIE

w tym miesiącu planuję:
1. serum nawilżające (zastanawiam się nad JMO z herbatą lub Santaverde aloesowym lub Quenching Phenome :rollereyes: )
2. odżywkę do włosów zwiększającą objętość (Avalon Organics rozmarynowe wyciapię w końcu po tych kilku miesiącach chyba, bo gorszego dramatu dawno nie używałam)
3. żel pod prysznic - marzy mi się znowu hipo z P&R - niechże dadzą jakąś promocję!!!
4. krem do rąk - hmmm, nie wiem, jaki
5. płyn do higieny intymnej - też jeszcze bez typów żadnych
6. hennę - ktoś miałby ochotę na wspólne zakupy na Lush'u?

jak do Was częściej pozaglądam i się rozochocę, to może wreszcie trzasnę jeszcze jakieś pędzelki (3 flat top i 2 kabuki by się przydał, no i może jakiś szczęśliwszy wybór do różu).

ściskam Was mocno - nie dajcie się zimowej wiośnie!
Piękne zakupy. Batoniki kapielowe sa boskie podobnie jak babeczki i czekolada.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:50   #1740
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Melya, Noni wycofali?
Wycofują albo coś zmieniają.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czemu nie i ulepmy zająca nie wiem jak u Was, ale moje naturalne środowisko (południowa Polska) o poranku przywitało mnie tak (przy okazji chwalę się, że w sąsiedztwie mam same lasy, ekologicznie):
U mnie sytuacja wygląda podobnie. Od dwóch dni pada prawie bez przerwy.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw. dziewczyny (zwłaszcza te które stosuja bezkremowa pielegnację) mozecie polecic jakis lekki(najlepiej prawie bezolejowy) nawilzacz? Jakies ostatnie odkrycia?
Myślicie, że serum z mącznicą albo z witaminą cy z JMO się nada?
Melya pamiętam że Ty miałaś dość podobną cerę do mnie, co aktualnie stosujesz?
Też czegoś szukam, bo ostatnio mam problem z przesuszeniem... Odkąd skończyła mi się mgiełka Phenome, nie znalazłam niczego, co by wystarczająco nawilżało moją cerę. Na dzień stosuję serum Babuszki poniżej 35 r. ż., a na noc na zmianę żel aloesowy AO (solo jest niestety za słaby) i serum Organic Therapy (świetnie wygładza i trochę zmniejsza pory, ale nic a nic nie nawilża). Italiana kiedyś polecała bezolejowe serum algowe z e-naturalne, więc może się skuszę.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-04-01 o 19:54
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.