Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 20:19   #181
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Rozumiem Zdecydowanie, Watermelon to cudo. Sama wymazałam już kilka buteleczek. Lakier gęsty, nieźle napigmentowany. Jeden z moich ulubionych na sezon wiosna/lato.

Co do recenzji, możliwe,że dziwacznie to ujęłam. Mianowicie, chodziło mi o porównywanie opinii, nie totalne sugerowanie się nimi przed zakupem. Po prostu podczytywałam,że wrażenia co do formuły poszczególnych kolorów były podobne.


Zarówno Ola, jak i vine. Mój post nie miał posiadać wydźwięku naskakującego.
Spoko luz
Cytat:
Napisane przez mrowa0007 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie, chodzilo mi o takie perlowo metaliczne wiec sprobuje moze tych o ktorych pisalas. Chcialam uzyskac efekt takiego mocnego rozswietlenia oka przy kacikach wewnetrznych zwlaszcza A jakas baze pod cienie nakladac? czy bez bazy tez bedzie ok?
Do wewnętrznych kącików bardzo polecam pigment Vanilla, jest piękny, zwłaszcza zastosowany na mokro.
Ja bazę stosuję ZAWSZE, więc nie potrafię ocenić działania cieni bez bazy. Teraz jest nowa z MAC, taka. Kupiłam i jestem z niej zadowolona, ale myślę, że na jakiejkolwiek bazie cienie będą się lepiej zachowywać, niż bez.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 20:58   #182
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W temacie szminek "odkurzyłam" dzisiaj Levender Whip, lubie ją, tylko nie mam do niej konturówki Heroine za ciemna, rozowe jasne odpadaja, a bez konturówki sie nieco rozlewa, w sensie nei widać konturu ust, bo jasna. No zdesperowana jestem i chetnie bym jakas nabyla pod kolor i to obojetnie jakiej firmy, byle pasowała
Ładny kolor Nie kojarzę konturówki, która by mogła pasować hmm... Jedyne co mi przychodzi do głowy, to bezbarwna, ale to też chyba nie to, czego szukasz.

OlaM, popieram - Vanilla zawsze jest
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:09   #183
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładny kolor Nie kojarzę konturówki, która by mogła pasować hmm... Jedyne co mi przychodzi do głowy, to bezbarwna, ale to też chyba nie to, czego szukasz.
No faktycznie nie, ma byc ciutke ciemniejsza od szminki. Heroine duzo za ciemna, probowalam ja nieco zetrzec i szminka przejechac, ale efekt za mocny, ech, moze cos gdzies znajde...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:37   #184
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nie pokazywałas jej chyba na blogu? Bo nie wiedziałam, ze masz. Jakie kolory używasz najczesciej, które lubisz najbardziej? Tak z ciekawosci pytam
Masz cos jeszcze z ABH i polecasz?
było było
http://sweet-and-punchy.blogspot.com...ntour-kit.html
raczej nic więcej mnie nie kusi... no może cienie ale pojedyncze są drogie a palety mi się nie widzą...

dziewczyny o jakiej Wy bazie mówicie, OlaM?? Czy wie ktoś kiedy nowości świąteczne mają wejść?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 23:36   #185
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A o tej bazie mowa:
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ase/index.tmpl
Tzn. nie wiem czy ona jest taka całkiem nowa, ale na pewno najnowsza w stajni MAC
Wg mnie fajna . Dziewczyny tutaj też chwaliły.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 23:56   #186
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Co do produktów ABH to oprócz paletki do konturowania która daje radę, świetnie sprawdza się u mnie Brow Pomade do brwi i błyszczyki, które w przeciwieństwie do MAC-owych nie kleją się, są kremowe i przyjemne w noszeniu
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 00:19   #187
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dyc ktoś mi zabroni kupować tego co uwazam za stosowne dla siebie? Szczerze, nie rozumiem Twoich intencji - czy ja komus wytykam co kupuje?
Wytykam??? Zachwycam się Twoimi zbiorami, a Ty odbierasz to jako krytykę i zabranianie - jest mi przykro i zakończmy proszę temat.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 09:24   #188
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Zarówno Ola, jak i vine. Mój post nie miał posiadać wydźwięku naskakującego.
Spokojnie, wszystko jest ok, a na wątkowy fight zdecydowanie się nie zanosi

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie giętkie i rozdwajające się paznokcie dlatego muszę mieć na nich ciągle lakier jako taką mechaniczną ochronę. Skoro u Ciebie się trzyma, to może i u mnie ma szansę Chyba się na niego skuszę
Ja mam dokładnie to samo - z reguły zmywam lakier nie przez odpryski powstałe przez sam lakier, tylko przez to, że paznokcie się rozdwajają i kawałki lakieru odchodzą razem z nimi
A Simply Swinging trzyma się naprawdę super i elegancko wygląda aż do końca, tak więc z czystym sumieniem polecam

P.S. dałam wczoraj ostatnią szansę lakierowi Chanel w przekonaniu, że "przecież nie może być aż tak ch**owy", ale jednak jest Malowałam paznokcie wczoraj po południu, a dziś rano mam piękny odprysk na pół paznokcia i to na małym palcu (!!!), który praktycznie nie jest eksploatowany przy codziennych czynnościach. Lakier nie wytrzymał nawet doby Poddaję się, wywalam go.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 09:55   #189
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10


Też mam bardzo giętkie i rozdwajające się paznokcie . Dlatego zawsze mam je maksymalnie krótko obcięte - raz, że takie mi się najbardziej podobają i w takich najlepiej się czuję, dwa - lakier najdłużej na takich wytrzymuje.

Lakierów Chanel mam sporo i tutaj faktycznie sporo zależy od odcienia. Niestety one wybitnie nie służą moim paznokciom - płytka jest zjechana do połowy i rozdwaja się dwa razy szybciej. Nic jednak nie poradzę, że czasem wypuszczą taki odcień, że nie mogę się oprzeć (np. taki cudny burasek - Tenderly, którego kupiłam nawet na zapas ).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:12   #190
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

U mnie lakiery Chanel niewytrzymujące kilku godzin. Kupiłam po waszych zachwytach ten SS i teraz tak się zastanawiam czy on jest bardziej szary czy liliowy?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:19   #191
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Też mam bardzo giętkie i rozdwajające się paznokcie . Dlatego zawsze mam je maksymalnie krótko obcięte - raz, że takie mi się najbardziej podobają i w takich najlepiej się czuję, dwa - lakier najdłużej na takich wytrzymuje.

Lakierów Chanel mam sporo i tutaj faktycznie sporo zależy od odcienia. Niestety one wybitnie nie służą moim paznokciom - płytka jest zjechana do połowy i rozdwaja się dwa razy szybciej. Nic jednak nie poradzę, że czasem wypuszczą taki odcień, że nie mogę się oprzeć (np. taki cudny burasek - Tenderly, którego kupiłam nawet na zapas ).
wiesz że kurczę ominęło mnie to, ta baza w sensie? nie wiem nawet kiedy weszla

Mam 4 lakiery chanel, nie są u mnie złe, ale ostatnio mi w ogóle spadły siły na malowanie paznokci, dlatego cieszę się, że Simply Swinging tak się ładnie płytki trzyma
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 10:22   #192
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No faktycznie nie, ma byc ciutke ciemniejsza od szminki. Heroine duzo za ciemna, probowalam ja nieco zetrzec i szminka przejechac, ale efekt za mocny, ech, moze cos gdzies znajde...
Zerknij na NYX Dolly Pink albo Pale Pink. Chociaż nie wiem, czy nie będą mimo wszystko zbyt różowe i zbyt jasne. No i z dostępnością problem.

Leci do mnie EL Agua NARSa, właśnie leży sobie w Urzędzie Celnym. Nie mam pojęcia jak ona wygląda na żywo, ale wydaje się jaśniejsza od Heroine. Nie wiem, czy pasowałaby do Lavender Whip, ale jak dotrze, to spróbuję wrzucić zdjęcie

Edit: Jeszcze ColourPop Pepper przychodzi mi do głowy, ale znów problem z upolowaniem może być. http://www.temptalia.com/swatched-co...-chance-shades
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-10-18 o 10:26
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:01   #193
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, mam pytanie - czy któraś z Was ma pomadkę Flowerscope i może ją mi przyrównać do VG Miley Cyrus i do Girl About Town? Z góry dziękuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:06   #194
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
było było

raczej nic więcej mnie nie kusi... no może cienie ale pojedyncze są drogie a palety mi się nie widzą...

dziewczyny o jakiej Wy bazie mówicie, OlaM?? Czy wie ktoś kiedy nowości świąteczne mają wejść?
Musiałam przegapić

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zerknij na NYX Dolly Pink albo Pale Pink. Chociaż nie wiem, czy nie będą mimo wszystko zbyt różowe i zbyt jasne. No i z dostępnością problem.

Leci do mnie EL Agua NARSa, właśnie leży sobie w Urzędzie Celnym. Nie mam pojęcia jak ona wygląda na żywo, ale wydaje się jaśniejsza od Heroine. Nie wiem, czy pasowałaby do Lavender Whip, ale jak dotrze, to spróbuję wrzucić zdjęcie
Dziekuje Zerkne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:29   #195
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Musiałam przegapić

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



Dziekuje Zerkne
Oblukaj jeszcze Brills z Colourpop. Jest chyba najbardziej lawendowa. Może w którymś z naszym sklepów się pojawi, albo na All. Sama bym chętnie zgarnęła konturówkę w tak nietypowym kolorze.

O, jeszcze coś wyszukałam: http://mintishop.pl/product-pol-7535...-Depraved.html

Niby eyeliner, ale piszą, że sprawdza się też jako konturówka. Za tę cenę można przetestować.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-10-18 o 18:32
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:29   #196
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mam jeszcze jedno pytanie moje drogie Dziewczęta. Też o pomadki. Albowiem MACowe Huggable Lipcolor zawierały odcień, który się zwał I'm Game. Wiem, że to była limitowana edycja, ale teraz one wchodzą na stałe i są już dostępne na MACowej stronce w US. Jednak zadziwia mnie to, że I'm Game nie ma w ofercie, czy orientujecie się może, czy ona będzie w PL lub w UK?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 20:11   #197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Oblukaj jeszcze Brills z Colourpop. Jest chyba najbardziej lawendowa. Może w którymś z naszym sklepów się pojawi, albo na All. Sama bym chętnie zgarnęła konturówkę w tak nietypowym kolorze.

O, jeszcze coś wyszukałam: http://mintishop.pl/product-pol-7535...-Depraved.html

Niby eyeliner, ale piszą, że sprawdza się też jako konturówka. Za tę cenę można przetestować.
O, bardzo dziękuję!
Chyba sobie kliknę to lawendową za 5 zeta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:34   #198
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Nowa kolekcja pojawiła się na oryginalnej stronie mac, a oh, darling już wykupiony. Mam nadzieje, że uda mi się go capnąć. Dziewczyny, co bierzecie?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:45   #199
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nowa kolekcja pojawiła się na oryginalnej stronie mac, a oh, darling już wykupiony. Mam nadzieje, że uda mi się go capnąć. Dziewczyny, co bierzecie?

Ze swatchy podoba mi się cień : TONIGHT'S THE NIGHT a reszta jakoś przeboleję ......chyba
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 13:18   #200
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jest szansa, że szminki i pojedyncze cienie będą jeszcze dostępne po weekendzie, jak myślicie?
Dopiero wtedy dam radę dotrzeć stacjonarnie...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:32   #201
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nowa kolekcja pojawiła się na oryginalnej stronie mac, a oh, darling już wykupiony. Mam nadzieje, że uda mi się go capnąć. Dziewczyny, co bierzecie?


Uff, nie widzę nic nowego na polskiej stronie. Oby zamrozili kolekcję do listopada



Ja dalej chcę AFU i pędzle ewentualnie. Widziałyście jakieś recenzje białego setu i duo fibre?



Widziałam dziś nowe swatche dimensionów i Oh darling to czyste żółte złoto, a ten drugi leci w miedź. Totalnie nie dla mnie
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:04   #202
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kolekcja dopiero weszła w Stanach, w UK zazwyczaj pojawia się w czwartek, nie wiem jak będzie w Pl. Recenzji pędzli nigdzie nie widziałam, ja je odpuszczam, może kiedyś pojawią się syntetyki, to wtedy capnę. Na pocieszenie wziełam bamboo zoevy i beauty blender.
Faktycznie złotko: http://bubblymichelle.com/2015/10/19...otos-swatches/

Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:15   #203
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

u nas pewnie pod koniec miesiąca ale jakoś nie mam żadnych chciejstw
kliknę na pewno Please Me ( i tak ją chciałam, ale wezmę teraz bo opakowanie podoba mi się ) palety nie dla mnie, błyszczyki to samo, pigmaki odpuszczam bo żadne unikatowe, jestem ciekawa tylko lip bagów może na nie się skuszę o ile słocze mnie zauroczą

rozświetlacze nawet fajne, ale dla mnie najpiękniejszy to właśnie żaden z MACa tylko Gosh, idealny odcień złotego brązu jest strasznie duży no a kształtem przypomina mi małą patelnię
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:52   #204
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja bym się ewentualnie skusiła na szminkę Evening Rendezvous (coś mnie ostatnio do fioletów ciągnie) i może na zestaw pędzli ten Basic. Extra Dimensiony kompletnie nie moje kolory i totalnie mnie nie nęcą Zresztą za bardzo są in your face, nie dla mnie taka moc rozświetlacza, zupełnie mi się to nie podoba.
Podoba mi się jeden pigment (No Taboos), ale ja z reguły nie noszę mocniejszego makijażu, więc nie ma sensu go kupować tylko po to, żeby swatchować na dłoni i podziwiać
Czyli chyba zapowiada się u mnie względny spokój zakupowy jeśli chodzi o nową limitkę MAC i dobrze, bo po utopieniu takiej kasy w MACnificent Me powinnam dostać bana na zakupy w MACu
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:29   #205
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A mnie sie zachcialo pomadek Twig i Amorous... Ma ktoras?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:49   #206
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A mnie sie zachcialo pomadek Twig i Amorous... Ma ktoras?
Ja mam Twig, a Amorous tylko testowałam, ale podobała mi się
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 16:21   #207
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja bym się ewentualnie skusiła na szminkę Evening Rendezvous (coś mnie ostatnio do fioletów ciągnie) i może na zestaw pędzli ten Basic. Extra Dimensiony kompletnie nie moje kolory i totalnie mnie nie nęcą Zresztą za bardzo są in your face, nie dla mnie taka moc rozświetlacza, zupełnie mi się to nie podoba.
Podoba mi się jeden pigment (No Taboos), ale ja z reguły nie noszę mocniejszego makijażu, więc nie ma sensu go kupować tylko po to, żeby swatchować na dłoni i podziwiać
Czyli chyba zapowiada się u mnie względny spokój zakupowy jeśli chodzi o nową limitkę MAC i dobrze, bo po utopieniu takiej kasy w MACnificent Me powinnam dostać bana na zakupy w MACu
Evening Rendezvous bardzo ładny kolor. Gdyby w zestawie nudziakowym była Patisserie, brałabym od razu a że jest creme cup, to odpuszczam, boje się wyglądu barbie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 16:28   #208
ChickLit
Raczkowanie
 
Avatar ChickLit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków od MAC.
Musze się z Wami podzielić jednak przykrą wiadomością, a mianowicie:
Kupiłam podkład, który po niespełna 5 miesiącach przestał się przyjmować. Kremu nie zmieniłam a podkład z dnia na dzień po nałożeniu wyglądał jakby miał zaraz spłynąć. Jako tako wygląda on przy zastosowaniu naprawde tłustego kremu.
Diewczyny, jakieś porady jak go uratować, bądź wiedzie co mogło się z nim stać?
__________________


Chick Lit - what every woman should know
www.chicklit.pl
💋

ChickLit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 16:41   #209
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zmienił się jego zapach, wygląd? Czasem jest tak, że skóra zaczyna się buntować i próbuje się pozbyć podkładu z twarzy. Może spróbuj go na jakiś czas odstawić.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:03   #210
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja mam Twig, a Amorous tylko testowałam, ale podobała mi się
I jak oceniasz Twig? Dobrze sie nosi?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.