Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 09:09   #2401
Pola999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wielkie dzięki. Bo już zaczełam panikować.
Pola999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:10   #2402
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

A co z tą kupą Castrolku coś poważnego bo przeoczyłam? My mamy w domu inwazję krwiożerczych glist i też latamy z kupami..najmłodsze dziecko przez 2 tyg wyło poszliśmy do lekarza bo byłam pewna że też i glisty dopadły biedaka lekarka nic nie zauważyła a za 3 dni wyszły ząbki więc mały przynajmniej ma czym się bronić..
Anturium dziękuję za linka jak tylko odrosna mi pieniążki na koncie to muszę kupić biały o ile jeszcze mi zostanie jakiś biust do okrycia..
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:12   #2403
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kamilus ,zeby Cie przypadkiem angina nie zlapala! Uwazaj na siebie,bo jak sie za duzo stresu ma,to i system immunologiczny oslabiony.Wez wiecej vit.C
a domciu ma w rzeczywistosci ladniejszy tylek
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:16   #2404
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilus ,zeby Cie przypadkiem angina nie zlapala! Uwazaj na siebie,bo jak sie za duzo stresu ma,to i system immunologiczny oslabiony.Wez wiecej vit.C
a domciu ma w rzeczywistosci ladniejszy tylek

ja teraz zaczynam dzień od świezo wyciśniętego soku grapefruita, ale wrzucę w siebie jeszcxe te witaminki

jeszcze ładniejszy To mi juz całkiem motywacja spadła.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:20   #2405
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi cyce jak donice

Anturium wtopiłam na tej Twojej cyckowej stronce. Ale ja to tak bez przymierzenia stanika kupic nie umiem

No masz przecież to nie moje Ja mam na szczęście mniejszy rozmiar Ivcia ja też nie kupię bez mierzenia.Lubię pomacać i poczuć jak leży
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:27   #2406
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

słuchajcie ponawiam pytanie, czy pamiętacie czym maziła się Saga jak jej się zrobiły ranki na buźce.
ja nie wiem, już zgłupiałam, czy mam na nie kłaść cosmo, czy zrobić przerwę?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:28   #2407
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

witajcie kochane zboczenice.
Właśnie doczytałam wasze wczorajsze wieczorne ......hmmmm dowcipowe porady........


Listopadku- brak słów ty nie ogród ty masz rajski park. Cudoooooooooo i na grzyby pewnie chodzisz. Wszystko juz masz wyrośniete no super!!!!!!!!!!!!! Oaza spokoju achhhhhhh.


natalio-Nocny Ty Nasz duszku -buziaczki ode mnie.



Luuucccyyy- ja za Tobą chciałam juz list gończy wysyłać, zniknęłaś nie wiadomo gdzie, smutno było bez Ciebie. Zdjęcia z mojego ślubu mam w albumie.

Jeszcze gdzie robotna sie podziewa- ciekawe czy juz nie pali????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 09:32   #2408
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
słuchajcie ponawiam pytanie, czy pamiętacie czym maziła się Saga jak jej się zrobiły ranki na buźce.
ja nie wiem, już zgłupiałam, czy mam na nie kłaść cosmo, czy zrobić przerwę?

Zrobić przerwę .Nie można używać cos na uszkodzoną skórę bo narobisz sobie problemów.Na ranki użyj coś łagodzącego : cicaplast LRP lub niezbędnikiem Buczki bepanthen .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:36   #2409
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

kochana Magdusiu, pięknoto z bajki 1000 i jednej nocy, ja ci życzonka wysłałam i trzymałam za ciebie kciuki i myślałam o tobie cay czas. ale zasypali mnie robotą. pisałam projekt unijny i wiesz do nocy i od rana od nowa, te harmonogramy i inne pierdoły dlatego się wyłączyłam na parę dni a tu tyyyyyyyyyyyle stron do nadrobienia. Zdjęcia obejrzałam. wyglądałaś bosko, cudownie i zniewalająco. Loczki i cała fryzurka przepiękne. teraz będę już pisać z wami, bo mam więcej luzu. acha i idę dzisiaj do doktorki bo chyba zrobię sobię maskę cosmo active wcześniej (jak ona mi pozwoli). a ty jak tam po weselichu?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:40   #2410
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Zrobić przerwę .Nie można używać cos na uszkodzoną skórę bo narobisz sobie problemów.Na ranki użyj coś łagodzącego : cicaplast LRP lub niezbędnikiem Buczki bepanthen .
Dziękuję Megi za poradę. nie wiedziałam i smarowałam na ranki cosmo i teraz mam problem. jadę też dzisiaj do mojej lekarki i zobaczymy co mi powie. ale się nastraszyłam jejku......
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:49   #2411
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam wszystkie Cosmolejdis
dzisiaj nie maziałam się rano cosmo- od dzisaj tylko na noc i wiecie co-aż mi żal- w końcu posmarowalam się Cetaphilem bo bałam się nakładać krem jakikolwiek i swiece się jak psu......mialam rano spotkanie z burmistrzem- on tez się świecił i tak ześmy sobie razem poświecili zamiast jesiennego słoneczka

Casrolku- zanim dasz dziecko na te badania zrób jak najwiecej badań krwi, moczu, kału i co tam jeszcze- lekarze często, jak nie potrafia podać przyczyny to się zabezpieczają kolejnymi badaniami- dla nich to chleb codzienny- a dla Twojego synka będzie to okropne przezycie i stres- staraj sie go przed tym uchronić i pamiętaj lekarze są OMYLNI- moze warto skonsultowac z innymi- ja jestem przekonana, że ta jelitówka tak podziałała drażniąco na niego i stąd te wsztystkie dolegliwości. U małego dziecka z delikatnym systemem tak często bywa. Mój Kuba jak miał jelitówke w wieku 5 lat to 2 tyg nie mogłam dojść do normy...tu trzeba cierpliwości i diety. Jak będziesz potrzebowała jakiś info. pytaj

Kwiatuszku, Madziulka, Buczuś- no mam całkiem spory ten ogród-pisałam Wam ze liści do grabania od metra- rośnie już 15 lat więc zdązył sie z tego zrobić może i mały park- ale tak naprawdę to męzul robi takie urocze zdjęcia które podkreślaja jego urok. Madzia- mam oczywiscie grzyby: maślaki i kozaki...no i mieszka tu sporo ptactwa, kuropatwy, bażanty, sowy....a najlepsze jest to ze 15 lat temu nie było tu żadnego drzewka ZERO- wszystkie posadził mój TŻ

Pan od rana montuje moją czerwoną szafę

Ja ostatnio kupiłam ładne staniczki i majteczki firmy Mistike- mają seksowne kobiece fasony- ale też muszę mierzyć (75C)

Buczka ja dzisaj z Wami te brzuszkiwczoraj tylko klepałam w klawiature i podzerałam co było w zasiegu rękia to żle rokuje

ciumasydla wszystkich super laseczek
u mnie słoneczko wychodzi a jak u Was?
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 09:53   #2412
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Madziusia chcę mieć przede wszystkim krzaczki kłujące, które posadzę wokół wysepek powstałych pomiędzy alejkami, dzięki temu moje psiaki nie będą mi dołków kopać. Nie mogę ich zamknąć, żeby tylko patrzyły na przestrzeń, to jedyne rozwiązanie na jakie do tej pory wpadłam. Dodatkowo marzy mi się, by były to roślinki zielone również zimą. Nie mam bladego pojęcia czy takie coś w ogóle istnieje. Tuje mam, szmaragdowe także




Anturium- kwiatuszku- to chyba musisz coś z jałowców płażących wybrać, są niskie, kłujące, psiaki nie będą niszczyć i zielone zimą i nie zasłonia wysepek. to dla ciebie zdjecia, a te ostatnie to irga- na jesień ma te czerwone kuleczki- rosnie jak jałowce, zimozielona. Chyba na obsadzanie wysepek to to było by najlepsze, chyba że jeszcze coś innego szukasz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BlueChipM.jpg (72,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver&aurea_M.jpg (133,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VillaMariaM.jpg (71,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dammeri2ez5[1].jpg (50,9 KB, 4 załadowań)
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:58   #2413
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

jeju,ale Wy cycate
Ja problemu z kupnem okrycia na ta czesc ciala nie mam.Na takie guziczki jest duzy wybor.
Listopadek co Ty piszesz??? Ty masz sie filtrowac!!!!!!!!Nawet jak slonce nie swieci.Caluski rok
Ja spadam,bo duzo papierkow na mnie czeka
Pozniej robimy zbiorowe brzuszki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:03   #2414
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Cosmolejdis
dzisiaj nie maziałam się rano cosmo- od dzisaj tylko na noc i wiecie co-aż mi żal- w końcu posmarowalam się Cetaphilem bo bałam się nakładać krem jakikolwiek i swiece się jak psu......mialam rano spotkanie z burmistrzem- on tez się świecił i tak ześmy sobie razem poświecili zamiast jesiennego słoneczka
Listopadku, emolium krem barierowy - nadaje się na cosmelanową twarz i zupełnie się nie świeci (to z zalecenia lekarza Masimki). Kosztuje coś koło 20 zl. w aptece.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:06   #2415
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Luccy- Megi ma rację nie smaruj ranek cosmelanem, idź do lakarki i szybciachem zdaj nam relacje. ja jestem ciekawa co Ci powie. a kupiłaś sobie cynk do łykania????Cynk pomaga na syfki- zapytaj tez lekarz i o to.

Listopadku- to masz cudo TZ, bo mój to sie na ogrodach nie zna, dla niego wszystko to zielsko, tylko samochody i inne mechanizacje umnie naprawiać. tak myślałam że masz grzybki, ale że i zwierzyna ci sie zagosciła, to możesz podgladac przyrode.
U mnie dzis jak ostatnio- szaro, buro i ponuro i dżdży, dobrze że nie wieje.
Listopadku uchyl mi kawałek super pogody, dosyć już tej szarosci, nooooo dawaj.....lepszą aurę.

Kto kawke pije??????? bo wstawiam wode....... uwielbiem zapach kawy hmmmm
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:08   #2416
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś - i na małe i na duże trzeba pięknej oprawy i zdrowej przede wszystkim - to tylko sie tak wydaje że te staniki takie duże - jak pierwszy kupiłam z rozmiarówki ang to myślałam że będzie służył najwyżej jako ekologiczna torba na warzywa ale jakoś się dopasował o dziwo - ważne żeby rozmiar stanika pod biustem był mniejszy od obwodu naszego ciała w tym miejscu - a miseczka DD którą teraz noszę to jest jak B triumpha i to takie B z pushupem. Jednego brzuszka o wyznaczonej porze z chęcią zrobię razem z wami
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:09   #2417
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

listopadku a dlaczego ty mnie nie chcesz zaprzyjaźnić?To my razem na narty na kwasy na łowy stanikowe a ty do mnie?Ja też chce zobaczyć twój park.
kamiś-zdrówka życzę a czy ta kasza jaglana to to samo co kus-kus ?Bo cóś mi się tak wydaje a ja głupia latam za jaglaną a jej nigdzie ni-maA jeszcze chciałam zapytac ile zgubiłaś?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:21   #2418
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
listopadku a dlaczego ty mnie nie chcesz zaprzyjaźnić?To my razem na narty na kwasy na łowy stanikowe a ty do mnie?Ja też chce zobaczyć twój park.
kamiś-zdrówka życzę a czy ta kasza jaglana to to samo co kus-kus ?Bo cóś mi się tak wydaje a ja głupia latam za jaglaną a jej nigdzie ni-maA jeszcze chciałam zapytac ile zgubiłaś?
Anuś - jaglana to wg. mnie to nie to samo co kus kus. Ja mam do tyłu ponad 3 kg. Powolutku, ale bez uczucia głodu. Jeszcze będę chciala ok . drugie tyle,. ale zacznę tez chodzi nordic walking i wrócę na joge, bo teraz to zupełnie nic nie robię poza dietą, pracą, opieka na synkiem i calym to pieprzonym , doroslym życiem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:22   #2419
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

hmmmm to nikt nie pije kawy? Pewnie wszystkie już po kawce, echhh to sobie sama posiorbam. lalalala jak dobrze lalala jaka pyszna kawka.

Buczka- a tobie juz zeszły te plamy afrykańskie? jak ty teraz sie tym cosmelanem maziasz???? tak mi sie coś przypomniało że dawno o cosmelanie nic nie pisałam. ja wróciłam do tradycyjnego mazia- codziennie wieczorem cieniutka warstwe na cala twarzyczke ach i och jak fajnie. Rano tylko filtr i jest cudnie.

. a czy wiecie jak mi z wami dobrze na serduchu...i coś mnie na czułosci zebrało
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 10:32   #2420
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
U mnie dzis jak ostatnio- szaro, buro i ponuro i dżdży, dobrze że nie wieje.
Listopadku uchyl mi kawałek super pogody, dosyć już tej szarosci, nooooo dawaj.....lepszą aurę.

Kto kawke pije??????? bo wstawiam wode....... uwielbiem zapach kawy hmmmm
Madziuś ja sie napiję ale herbatki I zabierz sobie ode mnie ta słoneczną pogodę, bo ja z filtrami teraz do ładu dojść nie mogę

Czy próbował ktoś czegoś tonującego z biodermy spf 50+
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-05 o 10:35
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:34   #2421
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziuś ja sie napiję ale herbatki I zabierz sobie ode mnie ta słoneczną pogodę, bo ja z filtrami teraz do ładu dojść nie mogę

Czy próbował ktoś czegoś tonującego z biodermy spf 50+
ja miałam jakąś prókę - wyglądałam jak prosiak.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:37   #2422
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzięki Kamiś, bo w geście rozpaczy o mało wczoraj kupiłam i następna tubka badziewia by mi stała na półce
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:40   #2423
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
listopadku a dlaczego ty mnie nie chcesz zaprzyjaźnić?To my razem na narty na kwasy na łowy stanikowe a ty do mnie?Ja też chce zobaczyć twój park.
kamiś-zdrówka życzę a czy ta kasza jaglana to to samo co kus-kus ?Bo cóś mi się tak wydaje a ja głupia latam za jaglaną a jej nigdzie ni-maA jeszcze chciałam zapytac ile zgubiłaś?

rany zaprzyjażniałąm

rany, na moment nie mogę odejść od kompa
byłam panom od szafy kawę podac zeby im się robota wrękach zaczłea palić i mi chwilkę zeszło
no i kawkę sobie też zrobiłam żeby Madziusi samej smutno nie było kawki pić

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-11-05 o 10:43
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:46   #2424
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Iv -ja mam ten ciemniejszy i na przesuszoną skórę jest ok bo się nie świeci ale na normalna za tłustyDla mnie jako kolor ok.A jak chcesz to wyślę Ci próbkę mojego ulubionego z isispharmy ale on jest różowy
Kamiś -gratulacje
Listopadku -
super ogród-park ale kto to wszystko obrabia?
L
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:49   #2425
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

A ja kocham kawkę ale nie moge bo źle się po niej czuję i dę więc zrobić sobie herbatkę czerwoną.A która pisała o kawię figowej Co to
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:50   #2426
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
listopadku a dlaczego ty mnie nie chcesz zaprzyjaźnić?To my razem na narty na kwasy na łowy stanikowe a ty do mnie?Ja też chce zobaczyć twój park.
kamiś-zdrówka życzę a czy ta kasza jaglana to to samo co kus-kus ?Bo cóś mi się tak wydaje a ja głupia latam za jaglaną a jej nigdzie ni-maA jeszcze chciałam zapytac ile zgubiłaś?
Aneczko zaprzyjażniłam i Ciebie i Denusie jednocześnie- tylko najpierw sie spisałam jak głupia z rana a pózniej zobaczyłam ze mam wiadomości- taka juz stara i slepa jestem (chyba od tego lukania w nasze forum non stop)
No co ty my i na narty i kwasy w biusty---moze sie powstrzymajmy z tymi super stanikami bo jak nam biust urośnie

Madziulka piję drugą kawusię- ja pół na pól z mleczkiem to mogę sobie tak pozwalać
U mnie słoneczko takie zestresowane, bo co zajrzy to widzi wpis FILTRY 50 i znowu się chowa-ale ja Ci na te mazurskie przestrzenie pzresyłam ile mogę promyków i zeby się przebiły przez chmurki
a mój mężul zaczał zasadzanie ogrodu od sosen- bo chciał mieć tutaj chcociaż kawałek swoich Mazur...tylko mi jeszcze jeziora nie wykopał

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-11-05 o 10:52 Powód: gubienie literek :(
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:51   #2427
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Iv -ja mam ten ciemniejszy i na przesuszoną skórę jest ok bo się nie świeci ale na normalna za tłustyDla mnie jako kolor ok.A jak chcesz to wyślę Ci próbkę mojego ulubionego z isispharmy ale on jest różowy
Kamiś -gratulacje
Listopadku -super ogród-park ale kto to wszystko obrabia?
L

Anuś nie mam zaufania do tej Isispharmy po tym co przeczytałam, że to filtry starej generacji. Skórę mam raczej tłustą.
Ja tez Anuś kawy zbytnio nie mogę, bo mnie potem mdli itp itd. Rano maleńka kawka z jednej łyżeczki i na tym koniec.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-05 o 10:52
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:51   #2428
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziuś ja sie napiję ale herbatki I zabierz sobie ode mnie ta słoneczną pogodę, bo ja z filtrami teraz do ładu dojść nie mogę

Czy próbował ktoś czegoś tonującego z biodermy spf 50+


z biodermy nic nie próbowałam, a z tymi filtrami to życie wcale nie jest łatwe, trzeba szukać aż znajdzie sie ten jedyny.


listopadku- jak miło mi sie tą kawusie pije. myśle O Twoim bajecznym ogrodzie muszisz sie tam czuć jak w bajce. Cisza, spokuj, ptaszki śpiwają i ten leśny zapach achhhhh
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 10:54   #2429
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
kochana Magdusiu, pięknoto z bajki 1000 i jednej nocy, ja ci życzonka wysłałam i trzymałam za ciebie kciuki i myślałam o tobie cay czas. ale zasypali mnie robotą. pisałam projekt unijny i wiesz do nocy i od rana od nowa, te harmonogramy i inne pierdoły dlatego się wyłączyłam na parę dni a tu tyyyyyyyyyyyle stron do nadrobienia. Zdjęcia obejrzałam. wyglądałaś bosko, cudownie i zniewalająco. Loczki i cała fryzurka przepiękne. teraz będę już pisać z wami, bo mam więcej luzu. acha i idę dzisiaj do doktorki bo chyba zrobię sobię maskę cosmo active wcześniej (jak ona mi pozwoli). a ty jak tam po weselichu?
hej hej
powiedz cos wiecej o masce cosmo active
jak dział i kiedy ja robic przed cosmelanem tez mozna
ja jeszcze nie zaczełam sie csmelanic i dlatego pytam bo moze na moje słabe młe plamki pomoze smaa taka maska?
jak ona działa ? jakie ma skutki i objawy?
hehehe
dziekuje
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:02   #2430
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Iv -stare nie stare ale w Egipcie spisały się rewelacyjnie !Poza tym isispharma ma duzo kremów na przebarwienia .np.Unitone 4 moich plam nie ruszyło ale kolezance pięknie zeszły.Oni specjalizują się w tym problemie
Pozatym to nie filtry stare tylko oznaczenia

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-11-05 o 11:04
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.