Wizyta u teściów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 20:49   #1
igawroc
Raczkowanie
 
Avatar igawroc
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
Talking

Wizyta u teściów


Witajcie
Teraz będę Was zamęczać codziennie po jednym makijażu chyba (a może czasem i więcej się uda?)
Zainspirowana wczorajszym oglądaniem tutoriali tutaj: http://pl.youtube.com/profile?user=Nireyna&view=videos
Stwierdziłam, że ta dziewczyna ma dokładnie taki styl, jaki uwielbiam więc pokazuję moją pierwszą próbę. Może być ciut nierówno bo dopiero się uczę. Zdjęcia robił mi mąż, więc też nie będą takie super wyraźne. Poza tym przebierałam się w pośpiechu i dopiero na zdjęciach zauważyłam, że potargałam sobie brwi grrrr

Kosmetyki:
- na krem dałam tylko trochę dermacolu pod oczy i puder w kamieniu Sensique 101
- szminka chyba MF (napis się starł) hyperful lustrous nr 10
- róż Pierre Rene nr 02
- kredka czarna do konturów, avon kajalstick
- biały perłowy cień z paletki Ruby Rose
- grafitowy cień z paletki Ruby Rose
- czarny cień Inglot
- tusz Avon super shock czarny (rzęsy mogą być posklejane, ale inaczej by ich nie było widać )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg otwarte.jpg (59,5 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zamknięte.jpg (54,7 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zbliżenie.jpg (51,0 KB, 233 załadowań)
__________________


Edytowane przez igawroc
Czas edycji: 2008-11-23 o 20:50
igawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 21:01   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wizyta u teściów

szminka wyszła jakoś dziwnie
a poza tym mi się podoba
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 21:06   #3
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Wizyta u teściów

bardzo ładnie wyglądasz!
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 21:14   #4
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Wizyta u teściów

Buźka ma nierówny koloryt - proponuję nałożyć coś bardziej kryjącego. Bardzo fajnie wycieniowałaś oko, podoba mi się, jak nałożyłaś ten brąz, ale nie podoba mi się, że przy wewnętrznych kącikach tak nagle się urywa. Na górną powiekę proponowałabym położyć kryjący cień, bo widać prześwity. Rzęsy faktycznie posklejane - niestety nie widzę sensu w tłumaczeniu, że muszą być posklejane, by były widoczne. Albo kup lepszy tusz, albo poćwicz nakładanie tuszu tak, by je ładnie podkreślić bez sklejania. Nie ma zbliżeń z otwartymi oczami, ale widzę chyba ciemną kreskę wewnątrz dolnej powieki - moim zdaniem powinnaś z niej zrezygnować, gdyż pomniejsza oczy. Szminka dziwnie układa Ci się na ustach - albo to wina minek, które strzelałaś albo powinnaś zrobić delikatny peeling, zanim nałożysz pomadkę. No i brakuje mi modelowania twarzy. Jednak ogromny plus za takie ładne cieniowanie brązem A jak się wizyta u teściów udała?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 21:29   #5
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wizyta u teściów

Brawo za podjęcie się makijażu w stylu Nireyny,jest bardzo dobrze,poza lekkimi prześwitami na powiece,co do tuszu to miałam go i on tylka na poczatku ładnie maluje a jak juz poleży to strasznie skleja rzęski.Usta zrobiłabym raczej matową beżową pomadką a na to błyszczyk przeźroczysty.
Mnie bardzo podoba się technika Nireyny i może sama odważę się wypróbowac na sobie,jestem jednak za tym byś stworzyła też coś od siebie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 21:31   #6
igawroc
Raczkowanie
 
Avatar igawroc
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
Dot.: Wizyta u teściów

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
szminka wyszła jakoś dziwnie
a poza tym mi się podoba
Ta szminka jest dziwna ale jako jedyna w miarę mi podchodziła do tej kolorystyki

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Buźka ma nierówny koloryt - proponuję nałożyć coś bardziej kryjącego. Bardzo fajnie wycieniowałaś oko, podoba mi się, jak nałożyłaś ten brąz, ale nie podoba mi się, że przy wewnętrznych kącikach tak nagle się urywa. Na górną powiekę proponowałabym położyć kryjący cień, bo widać prześwity. Rzęsy faktycznie posklejane - niestety nie widzę sensu w tłumaczeniu, że muszą być posklejane, by były widoczne. Albo kup lepszy tusz, albo poćwicz nakładanie tuszu tak, by je ładnie podkreślić bez sklejania. Nie ma zbliżeń z otwartymi oczami, ale widzę chyba ciemną kreskę wewnątrz dolnej powieki - moim zdaniem powinnaś z niej zrezygnować, gdyż pomniejsza oczy. Szminka dziwnie układa Ci się na ustach - albo to wina minek, które strzelałaś albo powinnaś zrobić delikatny peeling, zanim nałożysz pomadkę. No i brakuje mi modelowania twarzy. Jednak ogromny plus za takie ładne cieniowanie brązem A jak się wizyta u teściów udała?
Dzięki za krytykę, postaram się następnym razem wprowadzić w życie
Z kryciem w pełni się zgadzam. Jednak jak nałożę coś co bardziej kryje, to źle się z tym czuję, jakbym miała beton na twarzy :P Prawdopodobnie muszę się po prostu nauczyć...
Co do oczu, nie ma tam grama brązu, nie do końca wiem w którym miejscu się urywa...
Tuszy próbowałam co nie miara, przy jednej czy dwóch warstwach wogóle nie widać że mam rzęsy. Mam potwornie krótkie i rzadkie.
Kreskę wewnątrz dolnej powieki skracam z każdym makijażem, kiedyś to była gruba krecha na całej długości
Szminka wygląda dziwnie bo jest dziwna, może po części przyczyniły się do tego miny
A wizyta u teściów super, obejrzeliśmy sobie USG 4D Mojego synka oczywiście
__________________

igawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 21:42   #7
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Wizyta u teściów

Cytat:
Napisane przez igawroc Pokaż wiadomość
Dzięki za krytykę, postaram się następnym razem wprowadzić w życie
Z kryciem w pełni się zgadzam. Jednak jak nałożę coś co bardziej kryje, to źle się z tym czuję, jakbym miała beton na twarzy :P Prawdopodobnie muszę się po prostu nauczyć...
Co do oczu, nie ma tam grama brązu, nie do końca wiem w którym miejscu się urywa...
Tuszy próbowałam co nie miara, przy jednej czy dwóch warstwach wogóle nie widać że mam rzęsy. Mam potwornie krótkie i rzadkie.
Kreskę wewnątrz dolnej powieki skracam z każdym makijażem, kiedyś to była gruba krecha na całej długości
Szminka wygląda dziwnie bo jest dziwna, może po części przyczyniły się do tego miny
A wizyta u teściów super, obejrzeliśmy sobie USG 4D Mojego synka oczywiście
Mam ten sam problem z fluidami - nie lubię uczucia, że mam coś na twarzy I teraz szukam podkładu idealnego, który ładnie wyrównałby koloryt skóry, ale nie tworzył maski i pozwolił skórze oddychać Jeśli chodzi o brąz to miałam na myśli ten kolor na górnej powiece, którym cieniowałaś - czy to był czarny? Po prostu na fotkach wygląda, jak brązowy Co do kreski wewn. dolnej powieki - zrezygnuj z niej całkiem Zastąp ją białą kredką, zobaczysz, że oko będzie wyglądało na większe, otwarte A jeśli masz problem z doborem koloru na ustach - pociągnij je bezbarwnym błyszczykiem, on pasuje do wszystkiego Pozdrawiam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 21:45   #8
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Wizyta u teściów

gratuluję synka
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 07:14   #9
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Wizyta u teściów

bardzo podoba mi sie makijaz okatylko te rzesy do poprawkino i ustakolorek mi sie nie podoba


gratuluje synka i zdrówka dla was zycze
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:10   #10
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Wizyta u teściów

barzo ciekawa jest ta technikaoczka ładne ale nta pomadka jakos mi sie nie podoba i w ogole nie zbyt chyba pasuje, moze cos mniej perłowego?
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.