Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 18:33   #3691
Maagdusia2401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
GG do Maagdusia2401
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kaziu Pokaż wiadomość
No troche za duzo zabawy ;P amam pytanie czy mieliscie Osad na jezyku,albo nalot taki zolty i ile on sie wam utrzymywal bo troche mnie to juz drazni

ja kolczyk mam juz tydzien.. zolty jezyczek mam od 2 dnia kiedy zrobilam czyli od soboty.. bedzie to jeszcze trwalo tydzien,pozniej wroci normalny kolor

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Yurichika Pokaż wiadomość
hmm..to nie wiem dlaczego mam takie dziwne uczucie. Boli mnie też gardło, więc może jedno łączy się z drugim.

boli Cie bo osoba ktora Ci przekluwala jezyk lapala go takimi "szczypcami" .. i dlatego pobolewa Cie gardlo,ale to kwestia dni.spokojnie.. musisz uzywac 3 razy dziennie DENTOSEPT,ktory powinna Ci zalezic osoba ktora robila Ci kolczyk on wyleczy Twoje gardelko,ktore Tak Cie boli i szybciej sie zagoi jezyczek
Maagdusia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 19:54   #3692
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziewczynki, ale ja mam kolczyka już miesiąc i zagojony jest
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:16   #3693
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja mam od 28 stycznia i nadal niezagojony..... niedawno zaczełam płukać tym dentoseptem to tą rope mi troche wyciąga. ale mam z przodu przy górnej dziurce takie lekko napuchniętą i twardą obręcz i widze ze mam tam troszke naderwaną skóre od kolczyka.... płukałam szałwią ale to nie schodzi troszeczke sie może zmniejszyło nie wiem co to jest za cholerstwo ;/
do lekarza nie pojde bo mam taka głupią lekarke ze bedzie kazała wyciągnąć mi tego koczyka.....
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 09:52   #3694
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez electra2006 Pokaż wiadomość
a ja mam od 28 stycznia i nadal niezagojony..... niedawno zaczełam płukać tym dentoseptem to tą rope mi troche wyciąga. ale mam z przodu przy górnej dziurce takie lekko napuchniętą i twardą obręcz i widze ze mam tam troszke naderwaną skóre od kolczyka.... płukałam szałwią ale to nie schodzi troszeczke sie może zmniejszyło nie wiem co to jest za cholerstwo ;/
do lekarza nie pojde bo mam taka głupią lekarke ze bedzie kazała wyciągnąć mi tego koczyka.....
To idź do osoby która robiła Ci kolczyk w języku.
Zna się na tym i powie Ci co jest nie tak, bo na pewno coś jest skoro tak długo się goi.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:33   #3695
kisiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej!
Ja sobie wczoraj przekułam język. Wczoraj było ok, ale dzisiaj bardzo boli, tak że nie mogę nim prawie ruszać. Ssie kostki lodu, płuczę Dentoseptem. Czy to normalny jest taki ból duży?
kisiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:54   #3696
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Normalny, mnie też bardzo bolał najgorsze były pierwsze 2 dni po przebiciu, a puźniej już było tylko coraz lepiej i teraz jest giciowsko. Wytrzymasz te kilka dni trzymaj się
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 13:11   #3697
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Normalne, mnie nie bolał, normalnie wszystko jadlłam, kostki też ssałam Nie pij alkoholu i nie jedz nic z nabiału, a także ostrych potraw
Płucz szałwią a szybciej zejdzie opuchlizna
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 18:34   #3698
kisiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki wielkie Już przestało tak mocno boleć, jest napuchnięty i zastanawiam się czemu nie można pić alkoholu?
kisiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 19:56   #3699
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bo alkohol rozrzedza krew
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 22:55   #3700
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

I negatywnie wpływa na gojenie:P
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:16   #3701
kisiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jeszcze takie jedno pytanie. Opuchlizna nie zeszła jeszcze. Ból jest mniejszy, ale niepokoi mnie odcisk kulki na języku. To normalne? Mam takie wgłębienie od górnej kulki.
Dzięki za odpowiedź, ze mnie taki mały panikarz
kisiolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 20:19   #3702
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja miałam taki odcisk przez dobry tydzień, zeszło i śladu nie ma
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 07:14   #3703
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Zrobiłam- nie boli, nie puuchnie (tylko wokół ranki), jedna kropelka krwi. Chyba zostanę chirurgiem
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:32   #3704
kisiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jeszcze takie pytanie, pewnie jak zwykle panikuję...
Jak długo opuchlizna się trzyma? Ja zrobiłam w piątek, a cały czas jest tak samo jęzor napuchnięty... No i ta górna kulka mnie martwi 1/3 jest "w języku"...

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
Zrobiłam- nie boli, nie puuchnie (tylko wokół ranki), jedna kropelka krwi. Chyba zostanę chirurgiem
Pierwszego dnia też mi nie puchło
kisiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:18   #3705
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyki w języku są super. Sama też mam Przebijałam jakieś 2 tygodnie temu :P Przy przekłuwaniu nie bolało pani posmarowała mi taka maścią że potem mi język zdrętwiał. I przebiła. na drugi dzień już normalnie jadłam i wogle. ^^ ale bolało.xd Teraz na wakacje chcem sobie przebić w wardze na dole. xd :PP
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:06   #3706
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kisiolek poczytaj to forum, tu wszystko jest napisane, nie trzeba pytać milion razy.

Właśnie zmieniłam kolczyk na bioplast, co za ulga dla zębów
Zamawiałam na koltacie, dostałam długopis i 2 kulki gratis
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:25   #3707
magdagwk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

szczerze mowiac nie chce mi sie czytac tych 123 stron przede mna, mam nadzieje ze ktos odpowie na moje pytania, ktore byc moze juz sie pojawily ...
1) czy normalne jest to, ze strasznie boli mnie gardlo, wezly chlonne mam spuchniete i normalnie cala szyja boli, szczegolnie jak przelykam sline
2) po ilu dniach mozna normalnie rozmawiac, bo boje sie zeby nauczyciele nie zorientowali sie po moim seplenieniu
3) czy ten bol jest normalny, zarowno przy rozmawianiu, jak i jedzeniu, i kiedy powinien ustapic
Tata mojej kolezanki(lekarz) stwierdził ze moze byc to zapalenie krtani ktore moze doprowadzic do sepsy, chociaz czuje ze to bajka tylko sie niepokoje..
magdagwk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:32   #3708
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magdagwk Pokaż wiadomość
szczerze mowiac nie chce mi sie czytac tych 123 stron przede mna, mam nadzieje ze ktos odpowie na moje pytania, ktore byc moze juz sie pojawily ...
1) czy normalne jest to, ze strasznie boli mnie gardlo, wezly chlonne mam spuchniete i normalnie cala szyja boli, szczegolnie jak przelykam sline
!! Na pierwsze Twoje pytanie jest odpowiedź na początku strony, wcale 123 stron czytać byś nie musiała. Czyste lenistwo....
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:38   #3709
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie chcę być niemiła, ale ja się "męczyłam" żeby to przeczytać i używałam wyszukiwarki jeśli mnie coś niepokoiło żeby niepotrzebnie nie pytać. Mam wrażenie, że połowa tego wątku to ciągle powtarzane te same pytania.
Co do bólu gardła to przeczytaj najpierw stronę 109
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 14:12   #3710
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magdagwk Pokaż wiadomość
szczerze mowiac nie chce mi sie czytac tych 123 stron przede mna, mam nadzieje ze ktos odpowie na moje pytania, ktore byc moze juz sie pojawily ...
1) czy normalne jest to, ze strasznie boli mnie gardlo, wezly chlonne mam spuchniete i normalnie cala szyja boli, szczegolnie jak przelykam sline
2) po ilu dniach mozna normalnie rozmawiac, bo boje sie zeby nauczyciele nie zorientowali sie po moim seplenieniu
3) czy ten bol jest normalny, zarowno przy rozmawianiu, jak i jedzeniu, i kiedy powinien ustapic
Tata mojej kolezanki(lekarz) stwierdził ze moze byc to zapalenie krtani ktore moze doprowadzic do sepsy, chociaz czuje ze to bajka tylko sie niepokoje..

1) Mnie też gardło bolało,ale to prawdopodobnie od zaciskania szczypiec czy coś takiego ze 1-2-3 str. wcześniej pisaliśmy o tym:P
2) Jak u mnie to dopiero po tygodniu przestałam seplenić, a 5 dni po przekłuciu musiałam czytać jakiś teks i nieźle sepleniłam, ale nauczycielka się nie kapła heh
3) Ból jest normalny, język przestał boleć mnie po 4 dniach, ale to zależy od organizmu

Myślę że w jakiś sposób pomogłam
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:51   #3711
magdagwk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Owszem, jest odpowiedz na bol gardla, ale nie na napuchnieta szyje i wezly chlonne do tego stopnia ze boli jak ruszam ta szyja ... kolega ktory mial podobnie, musial isc do lekarza po antybiotyki, czego ja zrobic nie moge ze wzgledow oczywistych (moja mama o tym nie wie)

Szukalam na tym forum, doszlam do jakiejs 68 strony i nic nie bylo o podobnych objawach, wiec to w miare oczywiste ze w koncu spytalam ... zreszta, jesli komus sprawia to bardzo wielki problem zeby mi pomoc to nie musi tego komentowac, wystarczy ze nic nie napisze, po prostu wydawalo mi sie ze te forum wlasnie do tego sluzy ;/

Jakby ktos jednak mial sytuacje podobna badz o niej slyszal, prosze o jakies informacje.
I dzieki Pozytywce za pomoc
magdagwk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:39   #3712
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magdagwk Pokaż wiadomość
Owszem, jest odpowiedz na bol gardla, ale nie na napuchnieta szyje i wezly chlonne do tego stopnia ze boli jak ruszam ta szyja ... kolega ktory mial podobnie, musial isc do lekarza po antybiotyki, czego ja zrobic nie moge ze wzgledow oczywistych (moja mama o tym nie wie)

Szukalam na tym forum, doszlam do jakiejs 68 strony i nic nie bylo o podobnych objawach, wiec to w miare oczywiste ze w koncu spytalam ... zreszta, jesli komus sprawia to bardzo wielki problem zeby mi pomoc to nie musi tego komentowac, wystarczy ze nic nie napisze, po prostu wydawalo mi sie ze te forum wlasnie do tego sluzy ;/

Jakby ktos jednak mial sytuacje podobna badz o niej slyszal, prosze o jakies informacje.
I dzieki Pozytywce za pomoc
węzły chłonne się czasem powiększją po przekłuciu-organizm tak reaguje na ciało obce i proces gojenia
a za pewne sprawy trzeba brac odpowiedzialność-zdecydowalaś sie na przekłucie to teraz jesli uważasz że jest taka potrzeba powinnas pójsc do lekarza
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:27   #3713
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

NIe che was straszyc czyc os , tylko moja mamaktora pracuje na laryngologii często ma "przyjemnosc' spotykać się z dziewczynami ktore po zrobieniu sobie kolczyka w języku mają ogromne nieprzyjemnosci a jesli są takiemi kretynkimi i robią sobie same kolczyka( tak takie tez się zadarzają ) to często mają takie stany zapalne ze trzeba cos usuwac...

NIe chcialam was straszyc tylko przestrzec ze jezyk esjt takim miejscem gdzie moze byc naprawde sporo komplikacji ale są osoby ktore mają kolczyki i ejst dobrze najwazniejsze jest zeby nie dostawaly si ebakterie czy cos takiego
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:24   #3714
kisiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A mnie już język nie boli Mam powiększone węzły i jeszcze opuchliznę. Ten ból był straszny, ale dziś wstałam i nic Liczę na to, że do piątku opuchlizna zejdzie. To już będzie tydzień.
kisiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:26   #3715
skorpion91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam kolczyka juz prawie rok, nie bylo nie ma i nie bedzie mysle z nim problemow, nawet mysle nad druga kulką
Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:17   #3716
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hah z moim kolczykiem na szczęście nie było problemów Już nie seplenię opuchlizna dawno zeszła jejku jeszcze pamiętam jak niedawno nie mogłam się doczekać takiego stanu, a tu już jutro miną 2 tyg. hah.. pozdrtawiam girls :P
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:13   #3717
kisiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Minął tydzień od kłucia Za tydzień idę na wymianę kolczyka. Martwię się troszkę bo opuchlizna jeszcze nie zeszła. Jak u Was było? Opuchlizna stopniowo znikała? Czy może wstałyście pewnego dnia i opuchlizny już nie było?
kisiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:32   #3718
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja osobiscie jestem posiadaczka takiego cudenka w jezyku
to, czy ktos chce miec kolczyk czy nie to jego indywidualna sprawa.
ja mam juz 3 lata i co moge powiedziec?

- opuchlizna utzymywala sie okolo 4-5 dni
- po tygodniu zmienilam juz kolczyk na normalny
- nie prawda jest, ze nie mocna spozywac alkoholu w zadnej ilosci - wyklocza sie tylko alkohole wysokoprocentowe (wodka)
- nie powinno sie calowac z obcymi osobami (nie slyszalam nic na temat absolutnego zakazu calowania)
- dbanie o higiene jamy ustnej - czeste plukanie roztworem dentoseptu/ szalwii

hm.. w sumie to chyba wszystko

pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiolek Pokaż wiadomość
Minął tydzień od kłucia Za tydzień idę na wymianę kolczyka. Martwię się troszkę bo opuchlizna jeszcze nie zeszła. Jak u Was było? Opuchlizna stopniowo znikała? Czy może wstałyście pewnego dnia i opuchlizny już nie było?
jezeli jeszcze opuchlizna nie zeszla, to moze sie wstrzymaj z wymiana kolczyka? generalnie powinno sie wymieniac niby 2 tyg od klucia. ja zrobilam to po tygodniu, ale mi sie szybko zgoilo
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:45   #3719
Maagdusia2401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
GG do Maagdusia2401
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kisiolek Pokaż wiadomość
Minął tydzień od kłucia Za tydzień idę na wymianę kolczyka. Martwię się troszkę bo opuchlizna jeszcze nie zeszła. Jak u Was było? Opuchlizna stopniowo znikała? Czy może wstałyście pewnego dnia i opuchlizny już nie było?
u mnie zeszlo po 4 dniach a kolezance po 3 tyg dopiero wiec to zalezy

a mam pytanie.. ide wymienic kolczyk w srode.. i mam miec plastikowy a czym sie rozni on od kolczyka ze stali hirurgicznej? ze stali sa ladniejsze mi sie bardziej podobaja i jest wiekszy wybor.. a to ze mam kolczyk blizej to mowila babeczka ze lepiej plastikowy.. ;/

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

a i jeszcze cos.. kolezanka mnie zastraszyla ze trzeba bedzie wyjnac kolczyk po ok 6 latach, poniewaz zanikaja kubki smakowe..to prawda ?
Maagdusia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:59   #3720
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mi zeszła opuchlizna po jakiś pięciu/sześciu dniach. Ja miałam od razu normalny mały kolczyk, nie jakiś długi więc nie musiałam zmieniać potem. Po przekuciu normalnie wszystko jadłam, piłam itp, troche bolało przy jedzeniu, ale nie było tak, ze czegoś nie mogłam jeść, albo nie mogłam pić alkoholu. (Moja koleżanka normalnie paliła od razu po przebiciu), tylko po kazdym posilku płukałam jame ustną specjalnym płynem..
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.